Závody

Číslo Datum Závod Místo Organizátor Ředitel Hlavní rozhodčí Disciplína Oblast
201964 26.5.2019 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Galuška Vladislav Čiháček Jiří slalom
201963 25.5.2019 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Galuška Vladislav Čiháček Jiří slalom
2019139 06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
2019138 05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
19137 29.09.19 Třebechovické slalomy řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
19136 28.09.19 Třebechovické slalomy řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
19133 29.09.19 67. Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Olomouc SK UP Olomouc David Lisický Hana Kneblová slalom
19132 28.09.19 67. Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Olomouc SK UP Olomouc David Lisický Hana Kneblová slalom
19131 22.09.19 6. NKZ Praha-Trója USK Praha Stanislav Ježek Václav Martin slalom
19130 21.09.19 5. NKZ Praha-Trója USK Praha Stanislav Ježek Václav Martin slalom
19119 25.08.19 10. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR Lipno SK Vltava Č. Krumlov z.s. Lukáš Novosad Libuše Rolečková sjezd
19118 24.08.19 9. Český pohár ve sprintu Lipno SK Vltava Č. Krumlov z.s. Lukáš Novosad Libuše Rolečková sprint
19117 25.08.19 MČR + 5. a 6. ČP skupiny ČEZ 2019 Vltava pod VD Lipno I SK VS ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
19116 24.08.19 MČR + 5. a 6. ČP skupiny ČEZ 2019 Vltava pod VD Lipno I SK VS ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
19114 18.08.19 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
19113 18.08.19 4. Český pohár žáků ve sprintu v + ECA CUP teens České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
19111 17.08.19 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
19110 17.08.19 3. Český pohár žáků ve sjezdu + ECA CUP teens České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19109 18.08.19 Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoisitiky Patrik Šeba Jaroslava Roučková slalom
19108 17.08.19 Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoisitiky Patrik Šeba Jaroslava Roučková slalom
19107 11.08.19 O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou Jiří Abraham Zdena Rychterová slalom
19106 10.08.19 O Štít města Benátek Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou Jiří Abraham Zdena Rychterová slalom
19104 04.08.19 Veselské slalomy nedele Veselí nad Moravou pod mostem SK Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková slalom
19103 03.08.19 Slalom ve Veselí n. Mor Veselí nad Moravou SK Kanoistika Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková slalom
19102 04.08.19 Slalom pod Borskou přehradou řeka Radbuza v Plzni TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Tomáš Habich slalom
19101 03.08.19 Slalom pod Borskou přehradou řeka Radbuza v Plzni TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Tomáš Habich slalom
19100 28.07.19 Sprinty v Třeěbechovicích Orlice - Loděnice TJ Třebechovice TJ Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
19099 28.07.19 Sjezdy v Třebechovicích Štěnkov-v loděnice TJ Třebechovice Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
19098 27.07.19 Sprinty v Třeěbechovicích Orlice - Loděnice TJ Třebechovice TJ Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
19097 27.07.19 Sjezdy v Třebechovicích Štěnkov-v loděnice TJ Třebechovice Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
19096 28.07.19 Slalom přebor Jm kraje řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková slalom
19095 27.07.19 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková slalom
19094 21.07.19 Slalomy na voleji Pardubice řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindra Outrata Zdenka Rychterová slalom
19093 20.07.19 Slalomy na voleji Pardubice řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindra Outrata Zdenka Rychterová slalom
19092 14.07.19 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
19091 13.07.19 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího, Pohár Lídy Polesné, 5. ČP veteránů Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
19088 30.06.19 Slalom ve Strakonicích - 30.ročník řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Vaclav Vondra Alois Kuna slalom
19087 29.06.19 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů - 30.ročník řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Vaclav Vondra Alois Kuna slalom
19086 30.06.19 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Petr Veselý Bohuslav Šamánek slalom
19085 29.06.19 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Petr Veselý Bohuslav Šamánek slalom
19084 30.06.19 Slalom ve Vysokém Mýtě Výsoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
19083 29.06.19 Slalom ve Vysokém Mýtě Výsoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
19082 29.06.19 Sjezd ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek sjezd
19081 23.06.19 MČR žáků ve sjezdu + 2. ČPž + ČPJ + veřejný závod Berounka TJ Bohemians Praha Martin Smolka Hana Kneblová sjezd
19079 22.06.19 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČPž + ČPJ + veřejný závod Berounka TJ Bohemians Praha Martin Smolka Hana Kneblová sjezd
19077 20.06.19 Sjezdy na Chrudimce řeka Chrudimka - Pardubice KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19076 16.06.19 4. Český pohár žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
19075 15.06.19 3. Český pohár žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
19074 09.06.19 4. NKZ Liptovský Mikuláš UP Olomouc Jiří Kratochvíl Ján Piaček slalom
19073 08.06.19 3. NKZ Liptovský Mikuláš UP Olomouc Jiří Kratochvíl Ján Piaček slalom
19072 06.06.19 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19071 02.06.19 Slalomy v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha,Kroměříž Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Ladislav Jordán slalom
19070 01.06.19 Slalomy v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha,Kroměříž Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Ladislav Jordán slalom
19069 02.06.19 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Kuna Alois slalom
19068 01.06.19 Křivoklátské slalomy + 3. ČP veteránů USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Kuna Alois slalom
19066 26.05.19 6. ČP ve sprintu Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Luděk Roleček sprint
19065 25.05.19 5. ČP ve sprintu Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Luděk Roleček sprint
19062 22.05.19 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc UP Olomouc Petr Kratochvíl Tomáš Kutý sprint
19061 19.05.19 2. NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Václav Martin slalom
19060 18.05.19 1. NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Václav Martin slalom
19059 16.05.19 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19058 15.05.19 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc UP Olomouc Pavla Kneblová Hana Kneblová slalom
19057 12.05.19 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem SK Vltava Č. Krumlov z.s. Tomáš Palouda Jana Lagnerová slalom
19056 11.05.19 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem SK Vltava Č. Krumlov z.s. Tomáš Palouda Jana Lagnerová slalom
19055 12.05.19 Ostravské slalomy Ostrava VK Tzunami Ostrava, z.s. Dušan Vavrla JIndra Černohouzová slalom
19054 11.05.19 Ostravské slalomy Ostrava VK Tzunami Ostrava, z.s. Dušan Vavrla Jindra Černohouzová slalom
19053 12.05.19 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu Trója USK Praha Miloslav Říha Hana Kneblová slalom
19052 11.05.19 3. Český pohár Skupiny ČEZ + AMČR ve slalomu Trója USK Praha Miloslav Říha Hana Kneblová slalom
19051 11.05.19 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava SK Vltava Č. Krumlov z.s. Tomáš Palouda Jana Lagnerová sjezd
19050 12.05.19 Slalomy na Paraplíčku Železný Brod Klub kanoistiky Železný Brod z.s. Michael Veřtát Iva Šedivá slalom
19049 11.05.19 Slalomy na Paraplíčku Železný Brod Klub kanoistiky Železný Brod z.s. Michael Veřtát Iva Šedivá slalom
19048 05.05.19 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Hana Kneblová slalom
19047 04.05.19 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Hana Kneblová slalom
19046 05.05.2019 2019-46 – 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
19045 04.05.2019 2019-45 - 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
19044 05.05.19 Sjezdy Dvůr Králové n.L. Verdek - loděnice, Labe TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sjezd
19043 05.05.19 Sjezdy Dvůr Králové n.L. Verdek - loděnice, Labe TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sjezd
19042 04.05.19 Sprint Dvůr Králové n.L. Dvůr Králové n.L. TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sprint
19041 04.05.19 Sprint Dvůr Králové n.L. Dvůr Králové n.L. TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sprint
19040 02.05.19 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19037 28.04.19 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Jan Polesný Hana Kneblová sjezd
19035 27.04.19 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Jan Polesný Hana Kneblová sjezd
19034 28.04.19 Slalom v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
19033 27.04.19 Slalom v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
19032 28.04.19 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Trutnov Lokomotiva Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
19031 27.04.19 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Trutnov Lokomotiva Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
19028 21.04.19 ČP ve sjezdu na Kamenici Plavy - Jesenné TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
19027 20.04.19 ČP ve sjezdu na Kamenici Plavy - Jesenné TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
19026 18.04.19 sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19025 14.04.19 2. Český pohár žáků ve slalomu USD Opava KK Opava Martin Rousek Heda Kratochvílová slalom
19024 13.04.19 1. Český pohár žáků ve slalomu USD Opava KK Opava Martin Rousek Heda Kratochvílová slalom
19023 07.04.19 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Kutý Tomáš sjezd
19022 07.04.19 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Kutý Tomáš sjezd
19021 06.04.19 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Kutý Tomáš sjezd
19020 06.04.19 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Kutý Tomáš sjezd
19019 07.04.19 Jarní slalomy 2019 – horní trať Areál Lídy Polesné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
19018 07.04.19 Jarní slalomy 2019 – dolní trať Areál Lídy Polesné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
19017 06.04.19 Jarní slalomy 2019 – horní trať Areál Lídy Polesné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
19016 06.04.19 Jarní slalomy 2019 – dolní trať Areál Lídy Polesné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
19015 07.04.19 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
19014 07.04.19 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
19013 06.04.19 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
19012 06.04.19 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
19011 04.04.19 sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
19010 31.3.19 Sjezd na Sázavě Krhanice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Kateřina Šedivá sjezd
19009 31.3.19 Sjezd na Sázavě Krhanice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Kateřina Šedivá sjezd
19008 30.3.19 Sjezd na Sázavě Krhanice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Kateřina Šedivá sjezd
19007 30.3.19 Sjezd na Sázavě Krhanice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Kateřina Šedivá sjezd
19006 24.03.19 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice-Zetor Raškov-vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
19005 24.03.19 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice soutok Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
19004 23.03.19 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice-Zetor Bohdíkov-most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
19003 23.03.19 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice- soutok Raškov- vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
19002 16.03.19 Sjezd na Svitavě - přebor Brna u loděnice KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd
19001 16.03.19 Sjezd na Svitavě - přebor Brna u loděnice KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd