Závody

Číslo Datum Závod Místo Organizátor Ředitel Hlavní rozhodčí Disciplína Oblast
20128 12.07.2020 4. NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Lenka Kutá slalom
20127 11.07.2020 3. NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Lenka Kutá slalom
20111 09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
20110 09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu České Vrbné TJ Syntezia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
20108 08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
20107 08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu České Vrbné TJ Syntezia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
20106 09.08.2020 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy nad Vltavou, oddíl kanoistiky Patrik Šeba Iva Šedivá slalom
20105 08.08.2020 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy nad Vltavou, oddíl kanoistiky Patrik Šeba Iva Šedivá slalom
20103 02.08.2020 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza TJ Lokomotiva Plzeň pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
20102 01.08.2020 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza TJ Lokomotiva Plzeň pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
20101 26.07.2020 Třebechovické sprinty Orlice - Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
20100 26.07.2020 Třebechovické sjezdy Třebechovice - Orlice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sjezd
20099 25.07.2020 Třebechovické sprinty Orlice - Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
20098 25.07.2020 Třebechoviceké sjezdy Třebechovice - Orlice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sjezd
20097 19.07.2020 Letní slalomy 2020 Areál Lídy Polesné - konec kanálu SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
20096 18.07.2020 Letní slalomy 2020 Areál Lídy Polesné - konec kanálu SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
20095 12.07.2020 Slalomy na Voleji 2020 Pardubice - řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindra Outrata Zdenka Rychterová slalom
20094 11.07.2020 Slalomy na Voleji 2020 Pardubice - řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindra Outrata Zdenka Rychterová slalom
20091 05.07.2020 20091 Slalom v Kadani TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
20090 04.07.2020 20090 Slalom v Kadani TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
20089 28.06.2020 Vysokomýtský slalom Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
20088 27.06.2020 Vysokomýtský slalom Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
20087 28.06.2020 4. Český pohár žáků ve slalomu Strakonice Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
20086 27.06.2020 3. Český pohár žáků ve slalomu Strakonice Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
20083 27.06.2020 Vysokomýtský sjezd Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav jílek sjezd
20080 25.6.2020 Sjezdy na Chrudimce Pardubice KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
20078 20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu Benátky nad Jizerou SK VS Benátky nad Jizerou, z.s. Jiří Abraham Václav Martin slalom
20077 14.06.2020 MČR žáku ve sjezdu 2ČPŽ+ČPJ+veřejný sjezd řeka Morava Postřelmov-most na Lesnici Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Macíková Jana sjezd
20074 13.06.2020 MČR dorostu, U23 a žáků ve sjezdu 1. a 2 ČPž + veřejné sjezdy řeka Morava Postřelmov-most na Lesnici Vodní sporty Desná Zbyněk Schreiber Jana Macíková sjezd
20073 14.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
20072 13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
20071 05.07.2020 2. NKZ České Vrbné SK VS ČB Oldřich Weber Václav Martin slalom
20070 04.07.2020 1. NKZ České Vrbné SK VS ČB Oldřich Weber Václav Martin slalom
20069 04.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
20068 02.06.2020 Sjezd na Vltavě Český Krumlov_řeka Vltava SK Vltava Český Krumlov Lukáš Novosad Lenka Vandasová sjezd
20057 07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Luděk Roleček sprint
20056 6.6.2020 1. Český pohár ve sprintu Roudnice nad Labem KK Roudnice Ondřej Zajíc Luděk Roleček sprint
20043 27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc Robert Knebel Hana Kneblová slalom
20039 02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + nominační závod Praha-Troja USK Praha Lukáš Přinda Hana Kneblová slalom
20038 01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + nominační závod Praha-Troja USK Praha Lukáš Přinda Hana Kneblová slalom
20026 26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + nominační závod Veltrusy TJ Kralupy Patrik Šeba Hana Kneblová slalom
20025 25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + nominační závod Veltrusy TJ Kralupy Patrik Šeba Hana Kneblová slalom
20002 18.07.2020 Sjezdy na Svitavě - přebor JM kraje u loděnice KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd
20001 18.07.2020 Sjezdy na Svitavě - přebor Brna u loděnice KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd