Závody

Číslo Datum Závod Místo Organizátor Ředitel Hlavní rozhodčí Disciplína Oblast
2018146 7.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
2018145 6.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
18150 20.10.18 Podzimní sjezdy na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně – Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
18149 20.10.18 Podzimní sjezdy na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně – Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
18144 30.9.2018 Třebechovické slalomy řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
18143 29.9.2018 Třebechovické slalomy řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
18142 23.09.18 Hanácký slalom Olomouc SKUP Olomouc David Lisický Hana Kneblová slalom
18141 22.09.18 Hanácký slalom Olomouc SKUP Olomouc David Lisický Hana Kneblová slalom
18140 16.09.18 6. Národní kontrolní závod České Vrbné SK VS ČB Zdeněk Boček Hana Kneblová slalom
18139 15.09.18 5. Národní kontrolní závod České Vrbné SK VS ČB Zdeněk Boček Hana Kneblová slalom
18129 26.08.18 5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu MČR U23 Lipno nad Vltavou SK VS ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
18127 25.08.18 5. a 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu MČR U23 Lipno nad Vltavou SK VS ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
18126 26.08.18 10. Český pohár v klasickém sjezdu Lipno SK Vltava Č. Krumlov Lukáš Novosad Libuše Rolečková sjezd
18124 25.08.18 9. Český pohár ve sprintu Lipno SK Vltava Č. Krumlov Lukáš Novosad Libuše Rolečková sprint
18120 19.08.2018 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
18119 18.08.2018 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
18117 19.08.18 8. Český pohár ve sprintu MČR veteránů a ECA CUP individuál České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Hana Kneblová sprint
18116 19.08.18 4. Český pohár žáků ve sprintu ECA CUP junior USD České Vrbné KANOE Pardubice Jan Šťastný Hana Kneblová sprint
18114 18.08.18 7. Český pohár ve sprintu MČR veteránů a ECA CUP individuál České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Hana Kneblová sprint
18113 18.08.18 ČP žáku České Vrbné 2018 USD České Vrbné KANOE Pardubice Jan Šťastný Hana Kneblová sjezd
18112 12.08.18 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů ve slalomu Benátky nad Jizerou SK VS Benátky Jiří Abrahám Zdena Rychterová slalom
18111 11.08.18 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů ve slalomu Benátky nad Jizerou SK VS Benátky Jiří Abrahám Zdena Rychterová slalom
18109 12.08.18 Veselské slalomy nedele reka Morava pod mostem SK kanoistika Veselí nad moravou Michal Košík Jana Žurkova slalom
18107 11.08.18 Veselské slalomy reka Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková slalom
18104 04.08.18 Slalomy pod Borskou přehradou – NEDĚLE Plzeň, řeka Radbuza TJ Lokomotiva Plzeň z.s. Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
18103 04.08.18 Slalomy pod Borskou přehradou – SOBOTA Plzeň, řeka Radbuza TJ Lokomotiva Plzeň z.s. Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
18101 29.07.2018 Sprint v Třebechovicích Orlice, Třebechovice - loděnice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
18100 29.07.18 Sjezd v Třebechovicích Orlice, Štěnkov - Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sjezd
18099 28.07.18 Sprint v Třebechovicích Orlice, Třebechovice - loděnice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sprint
18098 28.07.18 Sjezd v Třebechovicích Orlice, Štěnkov - Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdenka Rychterová sjezd
18097 22.07.18 Slalomy na voleji řeka Chrudimka KANOE Pardubice Jindřich Outrata Zdena Rychterová slalom
18096 21.07.18 Slalomy na voleji řeka Chrudimka KANOE Pardubice Jindřich Outrata Zdena Rychterová slalom
18095 15.07.18 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Bohuslav Šamánek slalom
18094 14.07.18 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Bohuslav Šamánek slalom
18093 15.07.18 Letní slalom + MČR veteránů, 3. a 4. ČP veteránů, Memoriál Karla Krejčího Areál Lídy Polesné – České Vrbné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
18092 14.07.18 Letní slalom + MČR veteránů, 3. a 4. ČP veteránů, Memoriál Karla Krejčího Areál Lídy Polesné – České Vrbné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
18091 08.07.18 Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
18090 07.07.18 Slalomy v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
18089 1.7.2018 Slalom ve Strakonicích řeka Otava , Podskalí, před loděnicí klubu Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
18088 30.06.18 Slalom ve Strakonicích řeka Otava , Podskalí, před loděnicí klubu Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
18087 01.07.2018 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Petr Veselý Bohuslav Šamánek slalom
18086 30.06.2018 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Petr Veselý Bohuslav Šamánek slalom
18085 24.06.18 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Brandýs nad Labem Dukla Brandýs Jaroslav Volf Václav Martin slalom
18084 23.06.18 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Brandýs nad Labem Dukla Brandýs Jaroslav Volf Václav Martin slalom
18083 21.06.18 Sprinty na Chrudimce - Přebor Pardubického kraje Pardubice - řeka Chrudimka KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
18082 17.06.18 33. Křivoklátské slalomy USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Alouis Kuna slalom
18081 16.06.18 33. Křivoklátské slalomy USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Alouis Kuna slalom
18080 17.06.18 MČR žáků ve sjezdu ČPJ + 2.ČPž + veřejný sjezd Třebechovice SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Lenka Kutá sjezd
18078 16.06.18 MČR dorostu ve sjezdu ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd Třebechovice SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Lenka Kutá sjezd
18076 10.06.18 4. NKZ Roudnice KK Roudnice Ondřej Zajíc Jana Macíková slalom
18075 09.06.18 3. NKZ Roudnice KK Roudnice Ondřej Zajíc Jana Macíková slalom
18074 10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýte Vysoké Mýto Oddíl kanoistiky SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
18073 09.09.2018 Slalom ve Vysokém Mýte Vysoké Mýto Oddíl kanoistiky SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
18072 09.06.18 Sjezd ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek sjezd
18068 03.06.2018 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha VK Kroměříž Roman Plachý Jan Břečka slalom
18066 02.06.18 Kroměřížský slalom řeka Morava pod mostem K.Rajnocha VK Kroměříž Roman Plachý Jan Břečka slalom
18065 27.05.18 2.NKZ Veltrusy USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Václav Martin slalom
18064 26.05.18 1.NKZ Veltrusy USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Václav Martin slalom
18063 24.05.18 Sjezd na Chrudimce Pardubice KANOE Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
18062 20.5.2018 Slalomy v Sušici Sušice - loděnice a tábořiště u železničního mostu Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
18061 19.5.2018 Slalomy v Sušici Sušice - loděnice a tábořiště u železničního mostu Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
18060 20.05.18 6. ČP ve sprintu Roudnice nad Kabem KK Roudnice Ondřej Zajíc Libuše Rolečková sprint
18058 19.05.18 5. ČP ve sprintu Roudnice nad Kabem KK Roudnice Ondřej Zajíc Libuše Rolečková sprint
18057 20.05.18 Slalomy na Paraplíčku areál Paraplíčko z Železného Brpdu Klub kanoistiky Železný Brod ing. Veřtát Michal Šedivá Iva slalom
18056 19.05.18 Slalomy na Paraplíčku areál Paraplíčko z Železného Brpdu Klub kanoistiky Železný Brod ing. Veřtát Michal Šedivá Iva slalom
18054 13.05.18 4. ČP Skupiny ČEZ ve slalomu + MČR Troja USK Praha Miloslav Říha Hana Kneblová slalom
18053 12.05.18 3. ČP Skupiny ČEZ ve slalomu + AMČR Troja USK Praha Miloslav Říha Hana Kneblová slalom
18052 12.05.18 Krumlovský Down-Town řeka Vltava Český Krumlov SK Vltava Český Krumlov Tomáš Palouda Jana Lagnerová sjezd
18051 13.05.18 Ostravské slalomy Ostrava, řeka Ostravice VK Tzunami Ostrava Dušan Vavrla Michaela Kratochvílová slalom
18050 12.05.18 Ostravské slalomy Ostrava, řeka Ostravice VK Tzunami Ostrava Dušan Vavrla Michaela Kratochvílová slalom
18049 13.05.18 O pracku krumlovského mědvěda řeka Vltava Český Krumlov SK Vltava Český Krumlov Palouda Tomáš Jana Lagnerová slalom
18048 12.05.18 O pracku krumlovského mědvěda řeka Vltava Český Krumlov SK Vltava Český Krumlov Palouda Tomáš Jana Lagnerová slalom
18047 10.05.18 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc SK UP Olomouc Petr Kratochvíl Tomáš Kutý slalom
18046 06.05.18 Slalomy v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu u loděnice Vodní sporty Zábřeh z.s. p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
18045 05.05.18 Slalomy v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu u loděnice Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
18044 06.05.18 2. ČP Skupiny ČEZ Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
18043 05.05.18 1. ČP Skupiny ČEZ Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
18042 06.05.18 2018-42-Slalom O štít města Tábora Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
18041 05.05.18 2018-41-Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
18039 03.05.18 Sjezd na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
18038 29. 04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník Trutnov Loko Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
18036 28. 04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník Trutnov Loko Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
18035 29.04.18 4. ČP v klasickém sjezdu Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Jan Polesný Hana Kneblová sjezd
18033 28.04.18 3. ČP v klasickém sjezdu + MČR veteránů Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Jan Polesný Hana Kneblová sjezd
18032 22.04.18 2. ČP žáků ve slalomu Opava KK OPAVA Martin Rousek Heda Kratochvílová slalom
18031 21.04.18 1. ČP žáků ve slalomu Opava KK OPAVA Martin Rousek Heda Kratochvílová slalom
18030 19.04.18 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Kardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
18027 15.04.18 2. ČP v klasickém sjezdu Kamenice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
18026 14.04.18 1. ČP v klasickém sjezdu Kamenice TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
18025 08.04.18 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18024 08.04.18 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18023 07.04.18 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18022 07.04.18 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18021 08.04.18 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
18020 08.04.18 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
18019 07.04.18 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
18018 07.04.18 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
18017 08.04.18 39. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
18016 07.04.18 39. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
18015 08.04.18 Jarní slalomy 2018 – horní trať Areál Lídy Polesné +České Vrbné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
18014 08.04.18 Jarní slalomy 2018 – dolní trať Areál Lídy Polesné +České Vrbné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
18013 07.04.18 Jarní slalomy 2018 Areál Lídy Polesné +České Vrbné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
18012 07.04.18 Jarní slalomy 2018 Areál Lídy Polesné +České Vrbné SK VS ČB Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
18011 05.04.18 Sjezd na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
18010 01.04.18 Sjezd na Sázavě Krhanice, Sázava TJ Bohemians Praha Martin Smolka Jana Lagnerová sjezd
18009 01.04.18 Sjezd na Sázavě Krhanice, Sázava TJ Bohemians Praha Martin Smolka Jana Lagnerová sjezd
18008 31.03.18 Sjezd na Sázavě Krhanice, Sázava TJ Bohemians Praha Martin Smolka Jana Lagnerová sjezd
18007 31.03.18 Sjezd na Sázavě Krhanice, Sázava TJ Bohemians Praha Martin Smolka Jana Lagnerová sjezd
18006 25.03.18 Sjezdy v Hanušovicích Lesnice most-Leština most Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18005 25.03.18 Sjezdy v Hanušovicích Postřelmov-Lesnice most Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18004 24.03.18 Sjezdy v Hanušovicích Lesnice-most-Leština-most Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18003 24.03.18 Sjezdy v Hanušovicích Postřelmov-Lesnice most Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
18002 17.03.18 Sjezd na Svitavě - Jm Kraje řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Vladimír Jordán sjezd
18001 17.03.18 Sjezd na Svitavě - přebor Brna řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Vladimír Jordán sjezd