Závody

Číslo Datum Závod Místo Organizátor Ředitel Hlavní rozhodčí Disciplína Oblast
201763 21.5.2017 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
201762 20.5.2017 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice z.s. ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
2017149 8.10.2017 Klatovské slalomy ve Strakonicích Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
2017148 7.10.2017 Klatovské slalomy ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči Klatovy Kanoistický klub Klatovy z.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
17152 21.10.17 Podzimní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně- Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Kudějová Jana sjezd
17151 21.10.17 Podzimní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně- Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Kudějová Jana sjezd
17146 01.10.17 Hanácký slalom Olomouc SKUP Olomouc z. s., U Sportovní haly 2, Olomouc, IČO: 00562335 David Lisický Lenka Kutá slalom
17145 30.09.17 Hanácký slalom Olomouc SKUP Olomouc z. s., U Sportovní haly 2, Olomouc, IČO: 00562335 David Lisický Lenka Kutá slalom
17144 1.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
17143 30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem Jiří Měchura Zdena Rychterová slalom
17142 17.09.17 6. Národní kontrolní závod Roudnice KK Roudnice Michal Šrámek Hana Kneblová slalom
17141 16.09.17 5. a 6. Národní kontrolní závod Roudnice KK Roudnice Michal Šrámek Hana Kneblová slalom
17131 27.08.17 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod Lipno nad Vltavou SK vodní slalom ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
17130 26.08.17 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Lipno nad Vltavou SK vodní slalom ČB Jakub Bican Jana Macíková slalom
17129 27.08.17 12. Český pohár ve sprintu na Lipně Lipno SK Vltava Lukáš Novosad Hana Kneblová sprint
17128 26.08.17 11. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR Lipno SK Vltava ČK Lukáš Novosad Hana Kneblová sjezd
17125 20.08.17 5. ČP žáků ve sjezdu České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Libuše Rolečková sjezd
17124 20.08.17 10. Český pohár ve sprintu MČR dospělých 3. ECA CUP České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Libuše Rolečková sprint
17123 19.08.17 9. ČP ve sprintu MČR U23, MČR veteránů České Vrbné TJ Syntesia Pardubice Jan Šťastný Libuše Rolečková sprint
17122 19.08.17 4. ČP žáků ve sprintu České Vrbné Kanoe Pardubice Jan Šťastný Líba Rolečková sprint
17120 20.8.2017 Memoriál J.Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
17119 19.08.17 Memoriál J.Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
17118 13.08.17 Slalom o Štít města Benátek Benátky nad Jizerou SK VS Karbo Benátky Jiří Abraham Zdena Rychterová slalom
17117 12.08.17 Slalom o Štít města Benátek Benátky nad Jizerou SK VS Karbo Benátky Jiří Abraham Zdena Rychterová slalom
17116 13.08.17 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištem Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková slalom
17115 12.08.17 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištem Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková slalom
17114 06.08.17 Slalomy pod Borskou přehradou – NEDELE Řeka Radbuza, Plzeň TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
17113 05.08.17 Slalomy pod Borskou přehradou – SOBOTA Řeka Radbuza, Plzeň TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Lagnerová slalom
17111 30.7.2017 Sprint v Třebechovicích Orlice - loděnice SK Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sprint
17110 30.7.2017 Sjezdy Třebechovice Orlice, Štěnkov - loděnice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
17109 29.07.17 Sprint v Třebechovicích Orlice - loděnice SK Třebechovice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sprint
17108 29.07.17 Sjezdy Třebechovice Orlice, Štěnkov - loděnice SK Třebechovice Miroslav Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
17107 30.07.17 28. ročník Podřipského slalomu Roudnice nad Labem Klub Kanoistika Roudnice nad Labem, z.s. Jan Hek Iva Šedivá slalom
17106 29.07.17 28. ročník Podřipského slalomu Roudnice nad Labem Klub Kanoistika Roudnice nad Labem, z.s. Jan Hek Iva Šedivá slalom
17105 15.07.17 Slalomy na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindřich Outrata Zdenka Rychterová slalom
17104 15.07.17 Slalomy na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jindřich Outrata Zdenka Rychterová slalom
17103 16.07.17 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17102 15.07.17 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího MČR C2 ženy Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17099 09.07.17 Slalom ve Strakonicích - 29.rocník řeka Otava, Ostrov na Podskalí Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
17098 08.07.17 Slalom ve Strakonicích - 29.rocník řeka Otava, Ostrov na Podskalí Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
17097 08.07.17 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí SK Domeček Soběslav Jana Lagnerová Alois Kuna sjezd
17096 09.07.17 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice Martin Střecha Bohuslav Šamánek slalom
17095 08.07.17 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice Martin Střecha Bohuslav Šamánek slalom
17094 02.07.17 4. Český pohár žáků ve slalomu Vysoké Mýto, řeka Loučná SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
17093 01.07.17 3. Český pohár žáků ve slalomu Vysoké Mýto, řeka Loučná SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek slalom
17092 01.07.17 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek sjezd
17091 02.07.17 Slalom v Kadani + ČP pž Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
17090 01.07.17 Slalom v Kadani + ČP pž Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
17089 25.06.17 Veselské sprinty Řeka Morava pod mostem SK Kanoistika VEselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková sprint
17088 25.06.17 Veselské slalomy řeka Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková slalom
17087 24.06.17 Veselské sprinty řeka Morava pod mostem SK kanoistika Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková sprint
17086 24.06.17 Veselské slalomy řeka Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Michal Košík Jana Žurková slalom
17085 25.06.17 32. ročník Křivoklátského slalomů USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
17084 24.06.17 32. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu KK Rakovník Radka Bačáková Alois Kuna slalom
17082 18.06.17 MČR žáků ve sjezdu ČPj + 3.ČPž veřejný závod Postřelmov Vodní sporty Desná Zbyněk Schreiber Luděk Roleček sjezd
17080 17.06.17 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově Čpj + 2. ČPž + veřejný závod Nominace U23 Postřelmov Vodní sporty Desná Zbyněk Schreiber Luděk Roleček sjezd
17078 11.06.17 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu – MČR U23 Praha USK Praha Miloslav Říha Lenka Kutá slalom
17077 10.06.17 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - MČR dospělých Praha USK Praha Miloslav Říha Lenka Kutá slalom
17075 04.06.17 2. Český pohár žáků ve slalomu Kroměříž VK Kroměříž Roman Pláchý Vladimír Jordán slalom
17074 03.06.17 1.Český pohár žáků ve sprintu Kroměříž VK Kroměříž Roman Plachý Vladimír Jordán sprint
17073 03.06.17 1. Český pohár žáků ve slalomu Kroměříž VK Kroměříž Roman Pláchý Vladimír Jordán slalom
17072 01.06.17 Sprinty na Chrudimce řeka Chrudimka Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
17071 28.05.17 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" řeka Vltava - Český Krumlov, jez Rechle SK Vltava Český Krumlov Tomáš Palouda Jana Lagnerová slalom
17070 27.05.17 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" řeka Vltava - Český Krumlov, jez Rechle SK Vltava Český Krumlov Tomáš Palouda Jana Lagnerová slalom
17069 28.05.17 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Iva Šedivá slalom
17068 27.05.17 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy TJ Kralupy Milan Johanides Iva Šedivá slalom
17067 28.05.17 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix řeka Vltava - Český Krumlov SK Vltava Český Krumlov Tomáš Palouda Jana Lagnerová sjezd
17066 27.05.17 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix řeka Vltava - Český Krumlov SK Vltava Český Krumlov Tomáš Palouda Jana Lagnerová sjezd
17065 21.05.17 8. Český pohár ve sprintu Roudnice KK Roudnice Michal Šrámek Luděk Roleček sprint
17064 20.05.17 7. Český pohár ve sprintu Roudnice KK Roudnice Michal Šrámek Luděk Roleček sprint
17059 18.05.17 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
17058 17.05.17 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc SKUP Olomouc Pavla Kneblová Hana Kneblová sprint
17057 17.05.17 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc SKUP Olomouc Pavla Kneblová Hana Kneblová slalom
17056 14.05.17 Ostravské slalomy Ostrava VK Tzunami Ostrava, z.s. Dušan Vavrla Michaela Kratochvílová slalom
17055 13.05.17 Ostravské slalomy Ostrava VK Tzunami Ostrava, z.s. Dušan Vavrla MIchaela Kratochvílová slalom
17054 14.05.17 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
17053 13.05.17 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
17052 14.05.17 slalomy na Paraplíčku Železný Brod Klub kanoistiky Železný Brod ing. Michael Veřtát Zdena Rychterová slalom
17051 13.05.17 slalomy na Paraplíčku Železný Brod Klub kanoistiky Železný Brod ing. Michael Veřtát Zdena Rychterová slalom
17050 07.05.17 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
17049 06.05.17 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve vodním slalomu - NOMINAČNÍ ZÁVODY Trnávka SK Žižkov Martin Kašpar Hana Kneblová slalom
17048 07.05.17 2017-48-Slalom O štít města Tábora Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
17047 06.05.17 2017-47-Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
17046 07.05.17 Sjezd Dvůr Králové Verdek – Dvůr Králové TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Jindřich Outrata sjezd
17045 07.05.17 Sjezd Dvůr Králové Dvůr Králové - Žireč TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Jindřich Outrata sjezd
17044 06.05.17 Sprint ve Dvoře Králové Dvůr Králové n.L. - Loděnice TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Jindřich Outrata sprint
17043 06.05.17 Sprint ve Dvoře Králové Dvůr Králové n.L. - Verdek TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Jindřich Outrata sprint
17042 04.05.17 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
17041 30.04.17 6. ČP vklasickém sjezdu Řeka Otava TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Macíková sjezd
17040 29.04.17 5. ČP ve sprintu Řeka Otava TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Macíková sprint
17038 30.04.17 Slalom v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu u loděnice Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
17037 29.04.17 Slalom v Zábřehu řeka Mor. Sázava v Zábřehu před loděnicí Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Kratochvílová Michaela slalom
17036 30. 04.17 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí Loko Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
17035 29.04.17 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí Loko Trutnov Pavel Míl Zdeňka Rychterová slalom
17034 23.04.17 4. Český pohár v klasickém sjezdu řeka Labe pod Špindlerovým Mlýnem SK UP Olomouc Robert Knebel Hana Kneblová sjezd
17033 22.04.17 3. a 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 řeka Labe pod Špindlerovým Mlýnem SK UP Olomouc Robert Knebel Hana Kneblová sjezd
17032 20.04.17 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
17031 15.04.17 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou Delfín Jablonec Jan Kulhánek Zdena Rychterová slalom
17030 15.04.17 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou Delfín Jablonec Jan Kulhánek Zdena Rychterová slalom
17029 16.4.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
17028 15.4.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné TJ Bohemians Praha Martin Smolka Luděk Roleček sjezd
17027 09.04.17 Jarní sjezdy na Lužnici Hutě-Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
17026 09.04.17 Jarní sjezdy na Lužnici Hutě-Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
17025 08.04.17 Jarní sjezdy na Lužnici Hutě-Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
17024 08.04.17 Jarní sjezdy na Lužnici Hutě-Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
17023 09.04.17 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
17022 09.04.17 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
17021 08.04.17 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
17020 08.04.17 Sjezdy v Hanušovicích řeka Morava Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná z.s. p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
17019 09.04.17 Jarní slalom v Českém Vrbné – horní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17018 09.04.17 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17017 08.04.17 Jarní slalom v Českém Vrbné – horní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17016 08.04.17 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
17015 06.04.17 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
17014 02.04.17 Sjezdy na Sázavě Krhanice Bohemians Praha Martin Smolka Jana Kudějová sjezd
17013 02.04.17 Sjezdy na Sázavě Krhanice Bohemians Praha Martin Smolka Jana Kudějová sjezd
17012 01.04.17 Sjezdy na Sázavě Krhanice Bohemians Praha Martin Smolka Jana Kudějová sjezd
17011 01.04.17 Sjezdy na Sázavě Krhanice Bohemians Praha Martin Smolka Jana Kudějová sjezd
17010 02.04.17 38. ročník Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stužnici u mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
17009 01.04.17 38. ročník Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stužnici u mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
17008 26.03.17 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice TJVS Litovel Tomáš Kutý Luděk Roleček sjezd
17007 26.03.17 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice TJVS Litovel Tomáš Kutý Luděk Roleček sjezd
17006 25.03.17 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice TJVS Litovel Tomáš Kutý Luděk Roleček sjezd
17005 25.03.17 Sjezdy v Hanušovicích Hanušovice TJVS Litovel Tomáš Kutý Luděk Roleček sjezd
17002 18.03.17 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Vladimír Jordán sjezd
17001 18.03.17 Sjezd na Svitavě - přebor Brna - 7. ročník řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno Oddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno Bohuslav Šamánek Vladimír Jordán sjezd