Závody

Číslo Datum Závod Místo Organizátor Ředitel Hlavní rozhodčí Disciplína Oblast
201659 29.5.2016 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
201658 28.5.2016 Slalomy v Sušici Sušice Klub vodních sportů Sušice ing. Vladislav Galuška Jiří Čiháček slalom
16144 19.06.16 31. ročník Křivoklátských slalomů USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Eva Přechová slalom
16140 15.10.16 Podzimní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
16139 15.10.16 Podzimní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Jana Kudějová sjezd
16137 02.10.16 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Klatovy Kanoistický klub Klatovy o.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
16136 01.10.16 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči Klatovy Kanoistický klub Klatovy o.s. Josef Veselý Alois Kuna slalom
16134 25.09.16 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice SK Třebechovice Jiří Měchura Zdeňka Rychterová slalom
16133 24.09.16 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice SK Třebechovice Jiří Měchura Zdeňka Rychterová slalom
16129 25.09.16 Hanácký slalom Mlýnský náhon - loděnice SKUP Olomouc SKUP Olomouc David Lisický Lenka Kutá slalom
16128 24.09.16 Hanácký slalom Mlýnský náhon - loděnice SKUP Olomouc SKUP Olomouc David Lisický Lenka Kutá slalom
16127 18.09.16 8.ČP + 6.NKZ ve vodním slalomu Trnávka SK Źižkov Martin Kašpar Jana Macíková slalom
16126 17.09.16 7. a 8.ČP + 5. a 6. NKZ ve vodním slalomu Trnávka SK Źižkov Martin Kašpar Lenka Demjanová slalom
16119 28.08.2016 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
16118 27.08.16 Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Iva Šedivá slalom
16117 28.08.16 10. ČP ve sprintu České Vrbné Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
16116 27.08.16 9. ČP ve sprintu + MČR veteránů České Vrbné Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sprint
16114 21.08.16 8. ČP v klasickém sjezdu + MČR Lipno SK Vltava Č. Krumlov z.s. Lukáš Novosad Libuše Rolečková sjezd
16113 20.08.16 7. ČP ve sjezdu - sprint Lipno SK Vltava Č. Krumlov z.s. Lukáš Novosad Libuše Rolečková sprint
16112 21.08.16 6. ČP ve slalomu Lipno SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jana Macíková slalom
16111 20.08.16 5. ČP ve slalomu + MČR U23 Lipno SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jana Mmacíková slalom
16104 07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou SK VS Karbo Benátky Jiří Abraham Zdeňka Rychterová slalom
16103 06.08.16 Slalom O štít města Benátek Benátky nad Jizerou SK VS Karbo Benátky Jiří Abraham Zdeňka Rychterová slalom
16101 31.07.16 Slalomy pod Borskou přehradou – NEDĚLE Radbuza pod Borskou přehradou TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Lágnerová slalom
16100 30.07.16 Slalomy pod Borskou přehradou - SOBOTA Radbuza pod Borskou přehradou TJ Lokomotiva Plzeň Petr Weissar Jana Lágnerová slalom
16099 31.7.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice, loděnice SK Třebechovice Tomáš Dvořák Zdeňka Rychterová sprint
16098 31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice, Štěnkov - loděnice SK Třebechovice Tomáš Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
16097 30.07.16 Sprint v Třebechovicích Orlice, loděnice SK Třebechovice Tomáš Dvořák Zdeňka Rychterová sprint
16096 30.07.16 Sjezd v Třebechovicích Orlice, Štěnkov - loděnice SK Třebechovice Tomáš Dvořák Zdeňka Rychterová sjezd
16095 24.07.16 Slalomy v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
16094 23.07.16 Slalomy v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Areál Lídy Polesné SK VS ČB Zdeněk Boček Jiří Čiháček slalom
16093 10.07.16 Slalom ve Strakonicích Otava, Strakonice Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
16092 09.07.16 Slalom ve Strakonicích Otava, Strakonice Oddíl kanoistiky Otava Strakonice Václav Vondra Alois Kuna slalom
16091 09.07.16 Strakonický sjezd řeka Otava ve Strakonicích SK Domeček Soběslav Jana LAGNEROVÁ Alois KUNA sjezd
16090 10.07.16 Sjezd na Labi Verdek - Dvůr Králové n.L. - loděnice TJ Drvůr Králové Petr Troch Karel Bohatý sjezd
16089 10.07.16 Sjezd na Labi Verdek - Dvůr Králové n.L. - loděnice TJ Drvůr Králové Petr Troch Karel Bohatý sjezd
16088 09.07.16 Sprint ve Dvoře Králové Dvůr Králové n.L. - Labe, loděnice TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sprint
16087 09.07.16 Sprint ve Dvoře Králové Dvůr Králové n.L. - Labe, loděnice TJ Dvůr Králové n.L. Petr Troch Karel Bohatý sprint
16086 03.07.16 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Martin Střecha Bohuslav Šamánek slalom
16085 02.07.16 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. Martin Střecha Bohuslav Šamánek slalom
16084 03.07.16 Slalomy v Kadani Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
16083 02.07.16 Slalomy v Kadani Kadaň TJ DNT VS Kadaň Lucie Černá Günter Totzauer slalom
16082 26.06.16 Veselské sprinty Veselí Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Ivo Košík Jana Žurkova sprint
16081 26.06.2016 Veselské slalomy a sprinty Veselí, Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Ivo Košík Jana Žurková slalom
16080 25.06.16 Veselské sprinty Veselí, morava pod Mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Ivo Košík Jana Žurkova sprint
16079 25.06.16 Veselské slalomy a sprinty Veselí, Morava pod mostem SK Kanoistika Veselí nad Moravou Ivo Košík Jana Žurková slalom
16078 26.06.16 Slalom ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jíek slalom
16077 25.06.16 Slalom ve Vysokém Mýtě Vysoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jíek slalom
16076 25.06.16 Sjezd ve Vysokém Mýtě Výsoké Mýto SKK Vysoké Mýto Luděk Roleček Ladislav Jílek sjezd
16075 19.06.16 4. Český pohár žáků ve slalomu pod Křivoklátem USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Eva Přechová slalom
16074 18.06.16 3. ČP žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Eva Přechová sprint
16073 18.06.16 3. Český pohár žáků ve slalomu pod Křivoklátem USD Roztoky KK Rakovník Radka Bačáková Eva Přechová slalom
16068 05.06.16 Sprint v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Vladimír Jordán sprint
16067 05.06.16 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Vladimír Jordán slalom
16066 04.06.16 Sprint v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Vladimír Jordán sprint
16065 04.06.16 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha Oddíl kanoistiky VK Kroměříž Roman Plachý Vladimír Jordán slalom
16064 05.06.16 4.NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice n.L. Ivan Pišvejc Iva Šedivá slalom
16063 04.06.16 3.NKZ Roudnice nad Labem KK Roudnice n.L. Ivan Pišvejc Iva Šedivá slalom
16062 02.06.16 Sjezdy na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Outrata Jindřich sprint
16061 29.05.16 2. Český pohár žáků ve slalomu Ostrava VK Tzunami Ostrava Dušan Vavrla Hana Kneblová slalom
16060 28.05.16 1. Český pohár žáků ve slalomu Ostrava VK Tzunami Ostrava Dušan Vavrla Hana Kneblová slalom
16057 22.05.16 2. NKZ Brandýs nad Labem Dukla Brandýs Lukáš Kubričan Václav Martin slalom
16056 21.05.16 1. NKZ Brandýs nad Labem Dukla Brandýs Lukáš Kubričan Václav Martin slalom
16055 22.05.16 Krumlovský Down Town řeka Vltava, Český Krumlov Sk Vltava Český Krumlov Lenka Vandasová Jana Lagnerová sjezd
16054 21.05.16 Krumlovský Down Town řeka Vltava, Český Krumlov Sk Vltava Český Krumlov Lenka Vandasová Jana Lagnerová sjezd
16053 21.05.16 Krumlovský Down Town - sprint řeka Vltava, Český Krumlov Sk Vltava Český Krumlov Lenka Vandasová Jana Lagnerová sprint
16051 16.05.16 6. ČP ve sprintu Roudnice nad Labem SK Č. Lípa Iva Šedivá Luděk Roleček sprint
16050 14.05.16 5. ČP ve sprintu + MČR U23 Roudnice nad Labem SK Č. Lípa Iva Šedivá Luděk Roleček sprint
16049 15.05.16 Slalom na Paraplíčku Jizera, areál Paraplíčko u Železného Brodu Klub kanoistiky Železný Brod Michal Veřtát Zdena Rychterová slalom
16048 14.05.16 Slalom na Paraplíčku Jizera, areál Paraplíčko u Železného Brodu Klub kanoistiky Železný Brod Michal Veřtát Zdena Rychterová slalom
16047 11.05.16 sprint v Olomouci - krajský přebor Mlýnský náhon SK UP Olomouc Pavla Kneblová Lenka Kutá sprint
16046 11.05.16 Olomoucké slalomy - krajský přebor Mlýnský náhon SK UP Olomouc Pavla Kneblová Lenka Kutá slalom
16045 08.05.16 VZ Opava Opava KK Opava Rousek Martin Šamánek Bohuslav slalom
16044 07.05.16 VZ Opava Opava KK Opava Rousek Martin Šamánek Bohuslav slalom
16043 08.05.16 2016-43-Slalom O štít města Tábora Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
16042 07.05.16 2016-42-Slalom O štít města Tábora Tábor VS Tábor Miloš Kotek Jiří Čiháček slalom
16041 08.05.16 Trutnovský slalom - 52.ročník – neděle Řeka Úpa - Trutnov Poříčí Loko Trutnov Pavel Míl Zdena Rychterová slalom
16040 07.05.16 Trutnovský slalom - 52.ročník - sobota Řeka Úpa - Trutnov Poříčí Loko Trutnov Pavel Míl Zdena Rychterová slalom
16039 08.05.16 klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů Paraplíčko TJ Turnov Věra Jarolímková Jana Kudějová sjezd
16038 07.05.16 Sprint na Kamenici řeka Jizera – peřej Paraplíčko TJ Turnov Věra Jarolímková Jana Kuděková sprint
16037 07.05.16 Klasický sjezd na Kamenici řeka Jizera TJ Turnov Věra Jarolímková Jana Kudějová sjezd
16036 05.05.16 Sjezd na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
16035 01.05.16 4. ČP v klasickém sjezdu + MČR U23 Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Petr Weissar Hana Kneblová sjezd
16034 30.04.16 3. ČP ve sprintu Čeňkova Pila TJ Loko Plzeň Petr Weissar Hana Kneblová sprint
16032 24.04.16 4. ČP ve slalomu + nominační závod Praha USK Praha Pavel Přindiš Hana Kneblová slalom
16031 23.04.16 3. ČP ve slalomu + nominační závod Praha USK Praha Pavel Přindiš Hana Kneblová slalom
16030 24.04.2016 2. ČP v klasickém sjezdu na Kamenici Plavy – Jesenný Bohemians Praha Martin Smolka Libuše Rolečková sjezd
16029 23.04.2016 1. ČP v klasickém sjezdu na Kamenici Plavy – Jesenný Bohemians Praha Martin Smolka Libuše Rolečková sjezd
16028 23.04.2016 Spálovksý slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou Oddíl kanoistiky Delfín Jablonec Jan Kulhánek Zdena Rychterová slalom
16027 23.4.2016 Spálovksý slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou Oddíl kanoistiky Delfín Jablonec Jan Kulhánek Zdena Rychterová slalom
16026 21.04.16 Sjezd na Chrudimce Pardubice Kanoe Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
16025 17.04.16 2. ČP ve slalomu + nominační závod Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Hana Kneblová slalom
16024 16.04.16 1. ČP ve slalomu + nominační závod Veltrusy TJ Kralupy, oddíl kanoistiky Milan Johanides Hana Kneblová slalom
16023 17.04.16 Slalom v Zábřehu řeka Sázava v Zábřehu Vodní Sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Bednárek Čestmír slalom
16022 16.04.16 Slalom v Zábřehu řeka Mor.Sázava u loděnice VS Zábřeh Vodní sporty Zábřeh p.Pek Jiří p.Bednárek Čestmír slalom
16021 03.04.2016 37. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z. s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
16020 02.04.16 37. ročník slalomu Stružnická peřej + Přebor Lbc kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna SK Kanoistika Česká Lípa, z. s. Iva Šedivá Václav Martin slalom
16019 10.04.16 Jarní slalomy – neděle, horní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
16018 10.04.16 Jarní slalomy – neděle, dolní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
16017 09.04.16 Jarní slalomy - sobota, horní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
16016 09.04.16 Jarní slalomy - sobota, dolní trať České Vrbné SK VS Č. Budějovice Jakub Bican Jiří Čiháček slalom
16015 10.04.16 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně - Hutě TJ JIskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
16014 10.04.16 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně - Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
16013 09.04.16 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně - Hutě TJ JIskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
16012 09.04.16 Jarní sjezdy na Lužnici Dobronice u Bechyně - Hutě TJ Jiskra Bechyně Josef Macášek Eva Přechová sjezd
16011 10.04.16 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
16010 10.04.16 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
16009 09.04.16 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
16008 09.04.16 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet Vodní sporty Desná p.Schreiber Zbyněk p.Jílek Ladislav sjezd
16007 07.04.16 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka TJ Synthesia Pardubice Jan Šťastný Luděk Roleček sjezd
16006 03.04.16 Sjezd na Sázavě Krhanice Technika Praha Michal Cuc Jana Kudějová sjezd
16005 03.04.16 Sjezd na Sázavě Krhanice Technika Praha Michal Cuc Jana Kudějová sjezd
16003 02.04.16 Sjezd na Sázavě Krhanice Technika Praha Michal Cuc Jana Kudějová sjezd
16002 19.03.16 Sjezdy na Svitavě Svitava mezi Babicemi a Bílovicemi n. S. KK Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd
16001 19.03.16 Sjezdy na Svitavě Svitava mezi Adamovem a Babicemi KK Spoj Brno Bohuslav Šamánek Jana Macíková sjezd