Výsledková listina

ZávodSlalomy v Sušici
Číslo201763
Datum21.5.2017
Ředitel závoduing. Vladislav Galuška
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub vodních sportů Sušice z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 70 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 81.51 4 85.51 82.34 2 84.34 84.34 137
2 1/ VM 69 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 90.34 90.34 93.21 2 95.21 90.34 129
3 1/ 41 66001 HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn 3+ 92.03 2 94.03 90.37 90.37 90.37 125
4 1/ DS 68 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 92.78 2 94.78 93.90 93.90 93.90 121
5 2/ VM 61 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 97.06 2 99.06 94.88 94.88 94.88 117
6 1/ V 54 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 94.98 94.98 94.02 2 96.02 94.98 113
7 2/ V 53 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 93.20 2 95.20 4 999 999.00 999.00 109
8 3/ V 15 9108 KREMR Patrik 1972 USK Pha 95.86 95.86 96.37 96.37 95.86 105
9 4/ V 52 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 95.99 2 97.99 95.89 95.89 95.89 101
10 1/ DM 45 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 94.15 2 96.15 95.73 4 99.73 96.15 97
11 3/ VM 58 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 96.70 96.70 4 999 999.00 999.00 93
12 2/ DS 47 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 95.65 2 97.65 97.77 2 99.77 97.65 89
13 2/ 66 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 98.58 98.58 98.29 98.29 98.29 85
14 2/ U23 64 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 98.16 2 100.16 96.34 2 98.34 98.34 81
15 4/ VM 59 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 98.35 98.35 4 999 999.00 999.00 77
16 3/ 40 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3+ 101.17 4 105.17 98.94 98.94 98.94 73
17 5/ VM 57 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 99.50 99.50 99.32 99.32 99.32 69
18 6/ VM 62 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 101.42 101.42 99.40 99.40 99.40 65
19 1/ ZM 42 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 103.94 2 105.94 100.21 100.21 100.21 61
20 7/ VM 56 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 104.60 2 106.60 100.44 100.44 100.44 57
21 5/ V 55 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 101.42 101.42 102.05 2 104.05 101.42 53
22 3/ U23 65 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 103.38 103.38 101.76 101.76 101.76 49
23 1/ ZS 27 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 103.46 103.46 102.26 102.26 102.26 45
24 2/ ZM 43 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 100.51 2 102.51 100.75 2 102.75 102.51 41
25 8/ VM 60 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 103.47 103.47 102.90 102.90 102.90 37
26 1/ VS 51 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 103.06 103.06 103.82 103.82 103.06 33
27 4/ 67 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 103.21 103.21 106.21 4 110.21 103.21 32
28 2/ ZS 28 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 104.17 104.17 105.92 105.92 104.17 31
29 2/ VS 49 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 105.82 105.82 104.92 104.92 104.92 30
30 5/ 39 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 3+ 4 999 999.00 103.03 2 105.03 105.03 29
31 3/ ZS 16 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 104.75 4 108.75 105.09 105.09 105.09 28
32 3/ VS 31 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 109.12 109.12 105.36 105.36 105.36 27
33 6/ V 34 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 109.27 109.27 105.36 105.36 105.36 26
34 4/ VS 48 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 106.62 106.62 105.97 105.97 105.97 25
35 5/ VS 30 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 108.21 2 110.21 106.84 106.84 106.84 24
36 7/ V 36 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 108.45 108.45 106.99 106.99 106.99 23
37 4/ ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 108.60 2 110.60 107.67 107.67 107.67 22
38 5/ ZS 17 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 108.87 108.87 109.17 109.17 108.87 21
39 8/ V 37 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 110.28 110.28 109.41 4 113.41 110.28 20
40 6/ ZS 22 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 111.72 2 113.72 109.07 2 111.07 111.07 19
41 7/ ZS 23 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 113.42 113.42 113.59 113.59 113.42 18
42 9/ VM 38 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 114.98 114.98 114.01 114.01 114.01 17
43 8/ ZS 20 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 115.29 4 119.29 114.19 114.19 114.19 16
44 9/ ZS 21 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 110.27 4 114.27 112.04 4 116.04 114.27 15
45 6/ VS 32 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 115.91 115.91 4 999 999.00 999.00 14
46 10/ VM 26 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 120.52 6 126.52 118.23 118.23 118.23 13
47 9/ V 35 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 118.33 118.33 120.10 2 122.10 118.33 12
48 10/ V 33 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3+ 118.82 118.82 4 999 999.00 999.00 11
49 2/ DM 29 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 120.14 2 122.14 4 999 999.00 999.00 10
50 10/ ZS 19 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 121.01 2 123.01 118.32 6 124.32 123.01 9
51 3/ DM 24 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 124.93 2 126.93 120.09 4 124.09 124.09 8
52 3/ ZM 7 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 125.84 125.84 124.22 124.22 124.22 7
53 7/ VS 13 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 124.64 124.64 4 999 999.00 999.00 6
54 8/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 125.52 2 127.52 125.66 125.66 125.66 5
55 4/ ZM 5 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 125.91 125.91 136.51 2 138.51 125.91 4
56 11/ V 14 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 125.67 2 127.67 4 999 999.00 999.00 3
57 11/ ZS 11 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 127.44 2 129.44 126.24 2 128.24 128.24 2
58 5/ ZM 4 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 133.41 2 135.41 129.44 129.44 129.44 1
59 12/ ZS 10 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 128.16 6 134.16 124.01 8 132.01 132.01 0
60 6/ ZM 6 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 139.25 139.25 133.57 133.57 133.57 0
61 13/ ZS 73 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 1 999 999.00 130.01 6 136.01 136.01 0
62 14/ ZS 9 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.80 2 137.80 140.42 4 144.42 137.80 0
63 15/ ZS 12 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 142.33 4 146.33 141.86 141.86 141.86 0
64 7/ ZM 3 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 145.05 54 199.05 143.51 2 145.51 145.51 0
65 16/ ZS 72 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 167.41 8 175.41 150.79 10 160.79 160.79 0
66 1/ PZ 2 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 166.54 166.54 4 999 999.00 999.00 0
67 2/ PZ 1 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 228.55 8 236.55 221.56 221.56 221.56 0
68 DM 44 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 DM 46 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 VS 50 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 VM 63 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 VM 71 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 66 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 84.16 84.16 84.83 84.83 84.16 92
2 2/ DM 64 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 86.47 86.47 87.92 2 89.92 86.47 84
3 1/ VM 65 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 95.52 95.52 95.71 95.71 95.52 80
4 1/ 61 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 99.86 99.86 98.00 98.00 98.00 76
5 2/ 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 98.31 2 100.31 98.33 98.33 98.33 72
6 3/ DM 58 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 100.89 100.89 101.43 101.43 100.89 68
7 1/ VS 59 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 101.09 101.09 101.68 101.68 101.09 64
8 1/ V 60 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 101.20 101.20 100.92 2 102.92 101.20 60
9 1/ ZS 47 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 102.58 2 104.58 101.87 101.87 101.87 56
10 2/ ZS 54 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 104.65 104.65 101.88 101.88 101.88 52
11 4/ DM 55 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 100.83 2 102.83 100.20 2 102.20 102.20 48
12 3/ ZS 44 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 107.12 107.12 102.59 102.59 102.59 44
13 3/ 63 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 104.55 104.55 102.83 102.83 102.83 40
14 1/ ZM 53 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 104.57 104.57 101.05 2 103.05 103.05 36
15 4/ ZS 41 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 104.71 104.71 103.15 103.15 103.15 35
16 2/ ZM 19 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3 101.95 2 103.95 105.81 2 107.81 103.95 34
17 5/ ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 106.81 2 108.81 103.97 103.97 103.97 33
18 5/ DM 56 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 107.39 2 109.39 105.89 105.89 105.89 32
19 6/ ZS 46 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 106.48 106.48 106.01 2 108.01 106.48 31
20 2/ VM 51 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3+ 109.67 109.67 106.99 106.99 106.99 30
21 4/ 52 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 112.33 2 114.33 109.69 109.69 109.69 29
22 3/ ZM 39 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 109.12 2 111.12 110.04 110.04 110.04 28
23 4/ ZM 22 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 110.69 110.69 110.87 2 112.87 110.69 27
24 7/ ZS 43 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 106.90 4 110.90 110.11 4 114.11 110.90 26
25 5/ ZM 40 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 121.29 121.29 111.79 111.79 111.79 25
26 3/ VM 50 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 115.75 115.75 114.51 114.51 114.51 24
27 8/ ZS 31 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 118.11 2 120.11 112.86 2 114.86 114.86 23
28 6/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 115.01 115.01 114.52 4 118.52 115.01 22
29 7/ DM 48 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 113.54 2 115.54 111.31 8 119.31 115.54 21
30 6/ ZM 23 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 111.91 4 115.91 112.28 6 118.28 115.91 20
31 8/ DM 32 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 129.51 52 181.51 116.52 116.52 116.52 19
32 9/ ZS 26 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 116.39 2 118.39 116.31 2 118.31 118.31 18
33 1/ PZ 84 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 118.42 4 122.42 116.60 2 118.60 118.60 0
34 7/ ZM 17 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 117.75 2 119.75 119.16 119.16 119.16 17
35 4/ VM 36 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 122.41 2 124.41 119.51 119.51 119.51 16
36 8/ ZM 2 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 115.78 4 119.78 114.51 6 120.51 119.78 15
37 9/ ZM 24 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 121.44 4 125.44 119.87 119.87 119.87 14
38 10/ ZS 30 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 3 120.12 4 124.12 120.22 120.22 120.22 13
39 2/ PZ 81 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 118.29 2 120.29 116.59 4 120.59 120.29 0
40 2/ VS 15 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 122.76 122.76 124.21 124.21 122.76 12
41 11/ ZS 25 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 120.96 6 126.96 127.02 127.02 126.96 11
42 5/ 38 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 125.07 2 127.07 4 999 999.00 999.00 10
43 1/ U23 37 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 123.13 4 127.13 4 999 999.00 999.00 9
44 10/ ZM 7 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 126.02 2 128.02 126.98 2 128.98 128.02 8
45 1/ DS 34 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 129.43 2 131.43 130.17 130.17 130.17 7
46 3/ PZ 82 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 129.62 2 131.62 127.50 6 133.50 131.62 0
47 11/ ZM 18 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 132.87 132.87 124.17 8 132.17 132.17 6
48 9/ DM 13 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 130.20 2 132.20 136.40 56 192.40 132.20 5
49 12/ ZS 11 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 134.26 134.26 144.37 4 148.37 134.26 4
50 12/ ZM 1 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 129.74 6 135.74 141.07 52 193.07 135.74 3
51 10/ DM 12 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 131.92 4 135.92 133.23 4 137.23 135.92 2
52 13/ ZS 9 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 136.77 10 146.77 156.43 6 162.43 146.77 1
53 14/ ZS 8 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 140.53 58 198.53 146.19 2 148.19 148.19 0
54 4/ PZ 90 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 147.20 8 155.20 167.55 8 175.55 155.20 0
55 13/ ZM 6 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 191.24 104 295.24 157.64 157.64 157.64 0
56 14/ ZM 5 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 156.60 12 168.60 150.45 12 162.45 162.45 0
57 15/ ZM 4 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 158.69 4 162.69 153.28 12 165.28 162.69 0
58 16/ ZM 20 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 3 125.55 52 177.55 136.93 54 190.93 177.55 0
59 5/ PZ 85 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 189.15 8 197.15 185.00 10 195.00 195.00 0
60 15/ ZS 10 9096 Morenová Adriana 2004 USK Pha 141.95 64 205.95 145.44 108 253.44 205.95 0
61 6/ PZ 86 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 213.35 8 221.35 4 999 999.00 999.00 0
62 7/ PZ 87 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 196.55 122 318.55 210.50 20 230.50 230.50 0
63 8/ PZ 92 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 228.10 12 240.10 209.59 108 317.59 240.10 0
64 16/ ZS 68 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 217.98 312 529.98 203.64 66 269.64 269.64 0
65 17/ ZM 3 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 173.92 202 375.92 165.15 112 277.15 277.15 0
66 9/ PZ 14 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 366.48 66 432.48 211.24 112 323.24 323.24 0
67 10/ PZ 88 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 256.64 114 370.64 298.71 66 364.71 364.71 0
68 VM 16 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 ZM 21 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 ZS 28 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 V 35 92007 BERANOVÁ Eliška 1970 KVS Pha4 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 ZS 45 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 ZS 57 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 U23 67 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 PZ 83 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 PZ 89 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 PZ 91 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 43 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 102.24 102.24 99.58 99.58 99.58 67
2 1/ DS 39 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 99.79 2 101.79 99.90 99.90 99.90 63
3 1/ V 41 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 104.22 2 106.22 103.47 103.47 103.47 59
4 1/ 48 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 113.23 2 115.23 107.78 107.78 107.78 55
5 1/ U23 46 42031 23151 GALUŠKOVÁ Antonie KUNA Václav 2001 1998 Sušice SKVS ČB 2 103.42 6 109.42 4 999 999.00 999.00 51
6 2/ 47 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 115.12 2 117.12 110.29 110.29 110.29 47
7 3/ 52 119042 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1993 2006 Olomouc Č.Kruml. 120.14 2 122.14 112.27 112.27 112.27 43
8 4/ 37 42029 42032 VOZKA Aleš POTUŽÁK Jan 1989 1988 Sušice Sušice 3 112.50 112.50 4 999 999.00 999.00 39
9 2/ VM 45 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 115.97 115.97 111.52 2 113.52 113.52 35
10 2/ V 40 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 117.33 4 121.33 113.83 113.83 113.83 31
11 5/ 49 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 115.09 2 117.09 116.26 116.26 116.26 27
12 1/ ZS 38 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 118.63 2 120.63 117.24 117.24 117.24 23
13 3/ VM 44 76007 76004 UHLÍK František PAZOUREK Pavel 1975 1976 Bechyně Bechyně 2 120.25 4 124.25 116.07 2 118.07 118.07 19
14 6/ 42 36026 77002 ŠRÁMEK Jiří KUBÁT Jiří 1966 1984 Klatovy Kotva B. 2 119.47 2 121.47 117.86 2 119.86 119.86 15
15 7/ 50 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 116.58 4 120.58 118.72 2 120.72 120.58 11
16 2/ ZS 35 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 120.85 120.85 121.58 4 125.58 120.85 10
17 3/ ZS 33 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 126.52 126.52 124.68 2 126.68 126.52 9
18 4/ VM 36 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 152.20 6 158.20 132.41 132.41 132.41 8
19 4/ ZS 34 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 126.16 8 134.16 130.39 8 138.39 134.16 7
20 5/ ZS 24 42025 42022 ŠVEJD Jáchym ŠVEJD Jan 2007 2004 Sušice Sušice 137.08 10 147.08 141.76 14 155.76 147.08 0
21 8/ 32 39012 36024 VRZALOVÁ Veronika KUBÁT Zdeněk 1991 1991 Loko Plz Klatovy 151.41 8 159.41 142.27 6 148.27 148.27 6
22 1/ ZM 22 9153 9146 SAIDL František JINEK Hugo 2006 2005 USK Pha USK Pha 152.56 4 156.56 142.61 6 148.61 148.61 5
23 2/ DS 53 17042 38008 VEJVODA Vojtěch CUBR Filip 1999 2000 Rakovník ČSAD Plz 2 153.51 8 161.51 4 999 999.00 999.00 4
24 1/ DM 21 1030 1074 NOVÁK Filip MARTIN Václav 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 181.12 10 191.12 160.75 2 162.75 162.75 3
25 2/ DM 30 9023 9027 Kolářová Markéta KOLÁŘ Vojtěch 2005 2002 USK Pha USK Pha 155.67 10 165.67 165.44 12 177.44 165.67 2
26 3/ DM 29 52036 52011 NOVÁKOVÁ Karolína STRASSEROVÁ Bára 2002 2001 L.Žatec L.Žatec 155.45 12 167.45 171.21 8 179.21 167.45 1
27 6/ ZS 27 52025 52034 STRASSER Marek SVOBODA Martin 2004 2005 L.Žatec L.Žatec 171.43 6 177.43 160.60 12 172.60 172.60 0
28 4/ DM 28 9002 9140 MED Kryštof ČMEJREK Cyril 2002 2004 USK Pha USK Pha 164.16 12 176.16 167.68 8 175.68 175.68 0
29 7/ ZS 25 9149 9144 PECHÁČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 167.81 56 223.81 168.87 10 178.87 178.87 0
30 8/ ZS 26 47010 47012 BUDÁK David MANAS Adam 2003 2004 Kadaň Kadaň 203.43 16 219.43 1 999 999.00 999.00 0
31 2/ ZM 23 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 184.33 70 254.33 206.66 64 270.66 254.33 0
32 VM 31 66003 42016 SVOBODOVÁ Jana GALUŠKA Vladislav 1977 1965 Horš.Týn Sušice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 51 A001 8016 Míková Lucie MÍKA Viktor 2010 1977 SKŽižkov SKŽižkov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 139 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 76.62 76.62 76.35 76.35 76.35 239
2 1/ 160 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 78.45 78.45 81.90 50 131.90 78.45 235
3 2/ 161 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 80.71 80.71 80.20 80.20 80.20 231
4 2/ DS 138 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 81.60 81.60 81.95 81.95 81.60 227
5 3/ 165 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 81.78 2 83.78 82.32 82.32 82.32 223
6 1/ DM 132 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 83.88 52 135.88 82.76 82.76 82.76 219
7 1/ U23 157 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 83.13 83.13 86.21 86.21 83.13 215
8 1/ V 150 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 84.57 2 86.57 85.27 85.27 85.27 211
9 4/ 162 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 85.68 85.68 86.14 86.14 85.68 207
10 1/ VM 155 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 87.89 87.89 87.13 87.13 87.13 203
11 3/ DS 140 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 87.55 87.55 87.86 4 91.86 87.55 199
12 5/ 163 42036 BOUZEK Ondřej 1991 Sušice 2 86.32 2 88.32 4 999 999.00 999.00 195
13 2/ V 148 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 89.40 89.40 91.53 91.53 89.40 191
14 2/ U23 159 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 89.51 89.51 88.86 4 92.86 89.51 187
15 1/ ZS 127 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 90.18 90.18 90.33 50 140.33 90.18 183
16 3/ V 147 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 90.40 90.40 90.66 90.66 90.40 179
17 4/ V 149 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 89.83 2 91.83 89.12 2 91.12 91.12 175
18 3/ U23 158 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 91.17 91.17 4 999 999.00 999.00 171
19 2/ VM 152 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 91.34 91.34 91.51 2 93.51 91.34 167
20 3/ VM 153 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 91.97 91.97 91.39 91.39 91.39 163
21 4/ DS 137 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 94.90 94.90 91.60 91.60 91.60 159
22 2/ ZS 103 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3+ 91.62 91.62 93.24 4 97.24 91.62 155
23 6/ 164 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 92.11 2 94.11 92.24 92.24 92.24 151
24 2/ DM 135 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 92.33 92.33 92.42 92.42 92.33 147
25 3/ DM 131 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 94.25 2 96.25 92.50 92.50 92.50 143
26 3/ ZS 128 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 92.55 2 94.55 91.07 2 93.07 93.07 139
27 5/ DS 136 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 94.50 2 96.50 91.65 2 93.65 93.65 135
28 4/ VM 123 23063 KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB 3+ 96.02 96.02 94.02 94.02 94.02 131
29 5/ V 145 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 4 999 999.00 92.12 2 94.12 94.12 127
30 5/ VM 151 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 107.39 107.39 90.20 4 94.20 94.20 123
31 1/ VS 141 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 94.82 94.82 97.43 97.43 94.82 119
32 6/ VM 154 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 96.37 96.37 94.86 94.86 94.86 115
33 6/ V 144 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 95.08 95.08 95.89 95.89 95.08 111
34 4/ U23 39 17028 PETERKA Jáchym 1998 Rakovník 96.98 96.98 91.20 4 95.20 95.20 107
35 7/ V 142 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 94.15 2 96.15 93.36 50 143.36 96.15 103
36 7/ 81 77002 KUBÁT Jiří 1984 Kotva B. 3 96.67 96.67 94.25 2 96.25 96.25 99
37 7/ VM 121 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3+ 99.06 99.06 96.54 96.54 96.54 95
38 8/ VM 119 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 96.58 96.58 103.14 103.14 96.58 94
39 4/ ZS 126 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 96.75 96.75 95.29 2 97.29 96.75 93
40 2/ VS 110 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 98.04 98.04 97.05 97.05 97.05 92
41 8/ V 146 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 102.45 2 104.45 95.55 2 97.55 97.55 91
42 9/ VM 120 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 98.75 98.75 97.58 97.58 97.58 90
43 4/ DM 134 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 96.42 2 98.42 95.88 2 97.88 97.88 89
44 5/ ZS 98 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 97.89 97.89 97.01 2 99.01 97.89 88
45 6/ ZS 90 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 98.97 98.97 99.71 8 107.71 98.97 87
46 6/ DS 34 52009 PETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 99.08 99.08 100.60 100.60 99.08 86
47 7/ DS 106 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 99.17 99.17 98.80 2 100.80 99.17 85
48 7/ ZS 94 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 100.92 100.92 99.25 99.25 99.25 84
49 8/ ZS 96 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 100.00 100.00 108.70 2 110.70 100.00 83
50 9/ ZS 91 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 105.89 2 107.89 100.29 100.29 100.29 82
51 5/ U23 125 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3+ 100.51 100.51 4 999 999.00 999.00 81
52 1/ ZM 88 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 101.78 2 103.78 98.83 2 100.83 100.83 80
53 10/ ZS 97 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 102.98 4 106.98 101.01 101.01 101.01 79
54 5/ DM 35 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 99.08 2 101.08 100.27 2 102.27 101.08 78
55 11/ ZS 99 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3+ 101.09 101.09 104.28 4 108.28 101.09 77
56 8/ 40 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 100.37 52 152.37 99.25 2 101.25 101.25 76
57 8/ DS 70 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 101.38 101.38 104.64 4 108.64 101.38 75
58 9/ V 115 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 101.45 101.45 4 999 999.00 999.00 74
59 9/ DS 105 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 103.15 103.15 99.56 2 101.56 101.56 73
60 2/ ZM 86 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 103.48 103.48 99.59 2 101.59 101.59 72
61 3/ VS 72 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 103.14 2 105.14 101.77 101.77 101.77 71
62 10/ V 113 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3+ 102.78 102.78 101.82 101.82 101.82 70
63 12/ ZS 101 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 100.87 2 102.87 102.18 102.18 102.18 69
64 4/ VS 112 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 103.86 2 105.86 102.32 102.32 102.32 68
65 13/ ZS 102 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 103.94 103.94 102.35 102.35 102.35 67
66 14/ ZS 92 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 102.45 102.45 102.92 4 106.92 102.45 66
67 10/ VM 78 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 103.35 2 105.35 98.59 4 102.59 102.59 65
68 3/ ZM 83 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 102.24 2 104.24 100.81 2 102.81 102.81 64
69 15/ ZS 100 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 102.26 2 104.26 103.18 103.18 103.18 63
70 16/ ZS 95 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 105.14 2 107.14 103.23 103.23 103.23 62
71 11/ V 117 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3+ 106.97 106.97 104.35 104.35 104.35 61
72 4/ ZM 87 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 102.63 2 104.63 105.44 105.44 104.63 60
73 1/ PZ 201 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 103.27 2 105.27 104.65 104.65 104.65 0
74 12/ V 143 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 104.12 4 108.12 102.68 2 104.68 104.68 59
75 13/ V 75 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 108.74 2 110.74 102.82 2 104.82 104.82 58
76 10/ DS 69 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3 109.87 2 111.87 105.45 105.45 105.45 57
77 5/ ZM 13 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 105.48 105.48 110.55 2 112.55 105.48 56
78 2/ PZ 203 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 107.48 107.48 103.61 2 105.61 105.61 0
79 14/ V 77 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3 105.94 105.94 104.19 2 106.19 105.94 55
80 17/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 108.61 4 112.61 106.06 106.06 106.06 54
81 6/ DM 133 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 106.07 106.07 108.30 108.30 106.07 53
82 15/ V 114 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 111.78 111.78 106.62 106.62 106.62 52
83 16/ V 116 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 109.11 2 111.11 107.04 107.04 107.04 51
84 11/ VM 122 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 113.27 113.27 107.31 107.31 107.31 50
85 6/ ZM 85 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 107.84 107.84 111.15 8 119.15 107.84 49
86 18/ ZS 54 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 108.79 108.79 111.24 4 115.24 108.79 48
87 7/ ZM 53 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 109.18 109.18 114.45 114.45 109.18 47
88 5/ VS 109 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 111.82 2 113.82 109.65 109.65 109.65 46
89 19/ ZS 89 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 109.23 6 115.23 105.76 4 109.76 109.76 45
90 8/ ZM 84 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 112.81 112.81 107.90 2 109.90 109.90 44
91 3/ PZ 202 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 107.94 2 109.94 104.60 6 110.60 109.94 0
92 6/ VS 73 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 112.13 112.13 109.97 109.97 109.97 43
93 9/ ZM 47 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 113.86 2 115.86 110.20 110.20 110.20 42
94 7/ VS 107 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 110.33 110.33 111.27 111.27 110.33 41
95 10/ ZM 82 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 108.51 2 110.51 113.37 8 121.37 110.51 40
96 9/ 42 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 109.82 2 111.82 108.62 2 110.62 110.62 39
97 11/ ZM 43 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3 115.96 4 119.96 109.19 2 111.19 111.19 38
98 20/ ZS 61 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 113.82 4 117.82 111.42 111.42 111.42 37
99 21/ ZS 65 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 108.08 6 114.08 108.54 4 112.54 112.54 36
100 12/ VM 79 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 111.60 2 113.60 117.72 4 121.72 113.60 35
101 8/ VS 111 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 113.74 113.74 110.10 4 114.10 113.74 34
102 4/ PZ 216 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 119.37 2 121.37 111.80 2 113.80 113.80 0
103 17/ V 76 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 113.75 4 117.75 108.95 6 114.95 114.95 33
104 22/ ZS 55 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 116.58 50 166.58 113.00 2 115.00 115.00 32
105 18/ V 118 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 115.53 115.53 118.39 118.39 115.53 31
106 12/ ZM 51 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 111.63 4 115.63 125.27 2 127.27 115.63 30
107 13/ ZM 49 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 132.86 52 184.86 115.67 115.67 115.67 29
108 23/ ZS 60 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 125.72 50 175.72 115.76 115.76 115.76 28
109 24/ ZS 57 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 114.77 4 118.77 112.24 4 116.24 116.24 27
110 5/ PZ 207 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 115.60 2 117.60 116.64 6 122.64 117.60 0
111 6/ PZ 232 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 121.66 121.66 118.12 118.12 118.12 0
112 7/ PZ 204 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 118.33 118.33 119.99 4 123.99 118.33 0
113 25/ ZS 66 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 118.37 118.37 116.94 4 120.94 118.37 26
114 14/ ZM 19 34001 SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus 116.51 2 118.51 118.49 118.49 118.49 25
115 8/ PZ 223 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 126.59 2 128.59 118.53 118.53 118.53 0
116 26/ ZS 58 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 123.17 123.17 118.75 2 120.75 120.75 24
117 15/ ZM 44 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 125.12 2 127.12 119.34 2 121.34 121.34 23
118 9/ VS 71 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 124.75 124.75 119.36 2 121.36 121.36 22
119 13/ VM 80 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 4 999 999.00 120.65 2 122.65 122.65 21
120 7/ DM 68 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 119.80 4 123.80 124.81 4 128.81 123.80 20
121 10/ 41 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 120.19 8 128.19 119.83 4 123.83 123.83 19
122 8/ DM 32 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 140.13 4 144.13 120.57 4 124.57 124.57 18
123 27/ ZS 56 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 127.36 2 129.36 122.63 2 124.63 124.63 17
124 16/ ZM 50 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 145.88 2 147.88 117.27 8 125.27 125.27 16
125 9/ DM 67 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 123.73 2 125.73 104.23 52 156.23 125.73 15
126 17/ ZM 45 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 137.22 2 139.22 127.32 127.32 127.32 14
127 18/ ZM 6 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 123.58 4 127.58 117.93 52 169.93 127.58 13
128 9/ PZ 205 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 127.00 6 133.00 125.87 2 127.87 127.87 0
129 28/ ZS 59 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 132.90 6 138.90 128.13 2 130.13 130.13 12
130 29/ ZS 29 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 125.44 8 133.44 124.42 6 130.42 130.42 11
131 10/ PZ 210 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 131.19 4 135.19 131.46 131.46 131.46 0
132 30/ ZS 62 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 134.02 2 136.02 129.94 2 131.94 131.94 10
133 11/ PZ 208 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 142.65 142.65 133.58 133.58 133.58 0
134 10/ DM 33 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 129.69 4 133.69 129.53 6 135.53 133.69 9
135 31/ ZS 30 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 4 999 999.00 127.86 6 133.86 133.86 8
136 14/ VM 38 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 156.52 14 170.52 125.92 8 133.92 133.92 7
137 32/ ZS 64 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 120.47 50 170.47 128.30 6 134.30 134.30 6
138 19/ ZM 5 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 137.21 2 139.21 132.10 4 136.10 136.10 5
139 12/ PZ 211 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 136.18 136.18 136.03 6 142.03 136.18 0
140 33/ ZS 22 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 142.18 6 148.18 135.19 2 137.19 137.19 4
141 20/ ZM 18 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 133.39 4 137.39 149.47 10 159.47 137.39 3
142 13/ PZ 220 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 129.99 8 137.99 136.19 6 142.19 137.99 0
143 34/ ZS 25 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 129.04 10 139.04 132.16 6 138.16 138.16 2
144 21/ ZM 46 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 142.85 4 146.85 134.44 4 138.44 138.44 1
145 35/ ZS 24 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 140.35 8 148.35 138.45 138.45 138.45 0
146 22/ ZM 2 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 139.65 8 147.65 132.46 6 138.46 138.46 0
147 11/ DM 31 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 160.21 2 162.21 139.83 139.83 139.83 0
148 36/ ZS 20 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 132.08 8 140.08 120.92 54 174.92 140.08 0
149 15/ VM 36 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 141.49 2 143.49 144.09 4 148.09 143.49 0
150 14/ PZ 206 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 144.19 6 150.19 142.16 2 144.16 144.16 0
151 15/ PZ 214 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 144.21 144.21 150.02 52 202.02 144.21 0
152 23/ ZM 48 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 213.00 213.00 137.11 8 145.11 145.11 0
153 16/ PZ 209 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 144.19 4 148.19 143.52 4 147.52 147.52 0
154 17/ PZ 215 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 153.78 14 167.78 142.33 6 148.33 148.33 0
155 24/ ZM 10 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 145.12 4 149.12 163.64 2 165.64 149.12 0
156 37/ ZS 27 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 147.43 52 199.43 144.34 6 150.34 150.34 0
157 18/ PZ 230 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 150.15 6 156.15 145.77 8 153.77 153.77 0
158 19/ PZ 222 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 148.56 6 154.56 157.27 52 209.27 154.56 0
159 25/ ZM 15 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 163.43 60 223.43 143.95 12 155.95 155.95 0
160 20/ PZ 234 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 174.80 10 184.80 163.02 2 165.02 165.02 0
161 21/ PZ 225 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 164.75 4 168.75 171.80 4 175.80 168.75 0
162 38/ ZS 28 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 190.54 62 252.54 161.26 8 169.26 169.26 0
163 26/ ZM 17 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 178.70 12 190.70 167.93 6 173.93 173.93 0
164 27/ ZM 7 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 162.00 12 174.00 177.20 16 193.20 174.00 0
165 28/ ZM 4 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 159.63 66 225.63 169.11 6 175.11 175.11 0
166 22/ PZ 212 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 170.32 6 176.32 199.99 54 253.99 176.32 0
167 23/ PZ 226 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 169.17 8 177.17 240.56 10 250.56 177.17 0
168 24/ PZ 228 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 178.92 4 182.92 180.95 58 238.95 182.92 0
169 25/ PZ 224 49026 DO Tony 2008 Roudnice 186.32 62 248.32 173.60 12 185.60 185.60 0
170 39/ ZS 21 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 157.50 68 225.50 167.12 20 187.12 187.12 0
171 26/ PZ 213 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 266.63 64 330.63 189.88 8 197.88 197.88 0
172 27/ PZ 233 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 168.34 106 274.34 202.69 8 210.69 210.69 0
173 29/ ZM 14 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 168.33 62 230.33 158.20 58 216.20 216.20 0
174 30/ ZM 12 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 215.11 14 229.11 230.12 8 238.12 229.11 0
175 28/ PZ 231 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 171.85 106 277.85 225.45 6 231.45 231.45 0
176 29/ PZ 227 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 169.89 208 377.89 185.98 66 251.98 251.98 0
177 31/ ZM 1 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 173.09 120 293.09 209.46 66 275.46 275.46 0
178 32/ ZM 16 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 157.77 256 413.77 155.66 154 309.66 309.66 0
179 30/ PZ 235 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 200.07 130 330.07 217.93 106 323.93 323.93 0
180 31/ PZ 229 1109 PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 240.27 108 348.27 242.63 164 406.63 348.27 0
181 32/ PZ 221 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 193.00 162 355.00 191.86 208 399.86 355.00 0
182 33/ PZ 217 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 138.94 556 694.94 172.70 354 526.70 526.70 0
183 40/ ZS 23 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 168.04 416 584.04 157.69 462 619.69 584.04 0
184 34/ PZ 236 1108 SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 162.46 654 816.46 125.20 602 727.20 727.20 0
185 ZM 8 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
186 ZM 9 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
187 ZS 26 14080 SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
188 VM 37 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
189 ZM 52 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
190 V 74 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
191 ZS 93 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
192 DM 104 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
193 VS 108 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
194 VM 124 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
195 DM 129 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
196 DM 130 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
197 U23 156 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
198 166 8838 BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
199 PZ 218 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
200 PZ 237 14070 Hrňák Matouš 2009 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 91 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 3+ 99.13 2 101.13 100.59 100.59 100.59 22
2 1/ VM 95 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 106.36 106.36 108.00 108.00 106.36 18
3 2/ VM 94 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 107.05 107.05 106.53 106.53 106.53 14
4 2/ DM 89 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 3 110.17 2 112.17 106.99 106.99 106.99 10
5 1/ ZS 90 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3+ 115.64 115.64 112.71 112.71 112.71 9
6 1/ 96 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 116.99 116.99 115.08 115.08 115.08 8
7 2/ ZS 85 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 116.01 116.01 113.57 2 115.57 115.57 7
8 3/ ZS 88 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 109.38 54 163.38 119.22 119.22 119.22 6
9 1/ ZM 84 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 120.83 2 122.83 119.47 119.47 119.47 5
10 4/ ZS 86 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 121.29 2 123.29 121.55 121.55 121.55 4
11 1/ U23 92 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 130.06 130.06 120.12 2 122.12 122.12 3
12 2/ ZM 83 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 142.65 142.65 132.11 2 134.11 134.11 2
13 3/ ZM 93 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 143.90 143.90 139.30 139.30 139.30 1
14 5/ ZS 87 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 152.77 8 160.77 140.36 4 144.36 144.36 0
15 4/ ZM 81 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 171.85 171.85 174.17 2 176.17 171.85 0
16 ZM 82 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0