Výsledková listina

ZávodSlalomy v Sušici
Číslo201762
Datum20.5.2017
Ředitel závoduing. Vladislav Galuška
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub vodních sportů Sušice z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 70 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 66.48 2 68.48 66.61 2 68.61 68.48 149
2 1/ VM 63 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 71.65 71.65 72.58 2 74.58 71.65 141
3 2/ VM 69 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 72.26 2 74.26 71.95 4 75.95 74.26 137
4 1/ 41 66001 HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn 3+ 75.62 75.62 74.49 2 76.49 75.62 133
5 1/ V 53 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 77.89 77.89 78.23 78.23 77.89 129
6 1/ DM 45 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 78.22 4 82.22 78.12 78.12 78.12 125
7 1/ DS 68 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 78.30 2 80.30 78.50 78.50 78.50 121
8 3/ VM 71 8016 MÍKA Viktor 1977 SKŽižkov 3+ 78.54 78.54 85.36 4 89.36 78.54 117
9 2/ V 54 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 79.92 79.92 79.06 79.06 79.06 113
10 2/ DS 47 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 79.25 2 81.25 77.64 2 79.64 79.64 109
11 4/ VM 58 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 79.92 79.92 80.20 2 82.20 79.92 105
12 3/ V 52 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 82.08 82.08 79.96 79.96 79.96 101
13 5/ VM 61 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 80.97 80.97 80.69 80.69 80.69 97
14 4/ V 15 9108 KREMR Patrik 1972 USK Pha 80.75 80.75 77.93 4 81.93 80.75 93
15 2/ 66 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 81.84 81.84 80.79 80.79 80.79 89
16 6/ VM 57 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 85.75 2 87.75 82.20 82.20 82.20 85
17 3/ 40 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3+ 82.77 4 86.77 82.34 82.34 82.34 81
18 1/ ZM 42 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 83.12 83.12 83.51 83.51 83.12 77
19 7/ VM 59 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 83.14 83.14 83.94 2 85.94 83.14 73
20 4/ 39 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 3+ 83.17 83.17 84.47 2 86.47 83.17 69
21 2/ ZM 43 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 84.07 84.07 83.41 83.41 83.41 65
22 1/ VS 51 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 85.70 85.70 84.43 84.43 84.43 61
23 8/ VM 56 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 84.45 84.45 84.67 84.67 84.45 57
24 9/ VM 60 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 90.59 90.59 85.31 85.31 85.31 53
25 1/ ZS 27 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 85.92 85.92 85.69 2 87.69 85.92 49
26 2/ DM 46 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 83.26 4 87.26 83.83 4 87.83 87.26 45
27 5/ V 55 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 87.12 150 237.12 85.30 2 87.30 87.30 41
28 2/ VS 49 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 88.81 2 90.81 87.42 87.42 87.42 37
29 5/ 67 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 87.87 87.87 87.61 87.61 87.61 33
30 10/ VM 62 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 87.97 2 89.97 85.63 2 87.63 87.63 32
31 3/ VS 31 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 89.96 2 91.96 88.41 88.41 88.41 31
32 4/ VS 48 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 90.03 90.03 88.88 88.88 88.88 30
33 6/ V 34 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 90.19 90.19 88.99 88.99 88.99 29
34 2/ U23 65 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 89.12 89.12 90.44 90.44 89.12 28
35 3/ DM 44 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 78.41 50 128.41 87.71 2 89.71 89.71 27
36 7/ V 36 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 90.83 2 92.83 89.85 89.85 89.85 26
37 2/ ZS 16 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 88.20 50 138.20 88.17 2 90.17 90.17 25
38 8/ V 37 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 100.04 100.04 91.00 91.00 91.00 24
39 5/ VS 30 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 91.43 91.43 90.24 2 92.24 91.43 23
40 3/ U23 64 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 99.18 4 103.18 88.15 4 92.15 92.15 22
41 3/ ZS 28 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 94.73 94.73 92.83 92.83 92.83 21
42 6/ VS 32 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 99.53 4 103.53 93.55 93.55 93.55 20
43 4/ ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 97.47 2 99.47 93.73 93.73 93.73 19
44 11/ VM 26 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 94.99 94.99 93.91 93.91 93.91 18
45 5/ ZS 17 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3 95.67 95.67 94.78 94.78 94.78 17
46 6/ ZS 21 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 94.67 2 96.67 93.12 2 95.12 95.12 16
47 9/ V 33 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3+ 96.81 96.81 98.81 98.81 96.81 15
48 10/ V 35 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 101.11 2 103.11 98.66 98.66 98.66 14
49 12/ VM 38 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 99.94 99.94 97.62 2 99.62 99.62 13
50 7/ ZS 23 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 164.80 164.80 98.29 2 100.29 100.29 12
51 8/ ZS 22 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 98.96 2 100.96 98.55 2 100.55 100.55 11
52 9/ ZS 19 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 101.52 101.52 105.42 2 107.42 101.52 10
53 4/ DM 29 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 99.76 2 101.76 102.95 2 104.95 101.76 9
54 10/ ZS 20 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 102.43 102.43 112.63 4 116.63 102.43 8
55 11/ ZS 10 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 108.75 6 114.75 105.67 105.67 105.67 7
56 5/ DM 24 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 102.20 10 112.20 103.90 4 107.90 107.90 6
57 11/ V 14 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 108.14 108.14 111.01 111.01 108.14 5
58 3/ ZM 7 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 114.88 4 118.88 109.21 109.21 109.21 4
59 7/ VS 13 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 110.72 110.72 111.21 111.21 110.72 3
60 8/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 112.30 112.30 109.98 2 111.98 111.98 2
61 4/ ZM 4 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 116.37 116.37 113.51 113.51 113.51 1
62 5/ ZM 5 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 115.21 115.21 113.65 113.65 113.65 0
63 6/ ZM 6 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 114.00 114.00 111.93 2 113.93 113.93 0
64 12/ ZS 11 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 109.21 6 115.21 116.26 116.26 115.21 0
65 13/ ZS 9 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 135.31 2 137.31 117.75 117.75 117.75 0
66 14/ ZS 12 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 122.69 122.69 122.62 122.62 122.62 0
67 7/ ZM 3 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 131.07 2 133.07 127.18 2 129.18 129.18 0
68 15/ ZS 72 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 143.16 8 151.16 128.62 4 132.62 132.62 0
69 1/ PZ 2 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 149.58 8 157.58 158.73 2 160.73 157.58 0
70 2/ PZ 1 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 219.06 2 221.06 214.31 4 218.31 218.31 0
71 VS 50 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 67 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 65.02 65.02 62.99 62.99 62.99 103
2 1/ DM 66 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 67.85 67.85 71.63 71.63 67.85 95
3 2/ DM 64 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 68.79 68.79 72.44 2 74.44 68.79 87
4 1/ VM 65 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 79.80 2 81.80 80.03 80.03 80.03 83
5 1/ 61 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 83.28 83.28 84.40 4 88.40 83.28 79
6 2/ 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 85.50 85.50 83.61 83.61 83.61 75
7 3/ DM 55 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 84.18 84.18 87.18 87.18 84.18 71
8 4/ DM 58 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 84.45 84.45 84.49 2 86.49 84.45 67
9 1/ ZS 54 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 85.76 85.76 87.33 87.33 85.76 63
10 1/ V 60 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 87.08 87.08 84.25 2 86.25 86.25 59
11 2/ ZS 44 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3+ 87.74 87.74 86.60 86.60 86.60 55
12 3/ ZS 42 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 87.80 87.80 86.81 86.81 86.81 51
13 1/ VS 59 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 89.15 89.15 87.03 87.03 87.03 47
14 4/ ZS 41 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 86.25 4 90.25 87.65 87.65 87.65 43
15 5/ ZS 47 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 3+ 89.76 2 91.76 87.81 87.81 87.81 39
16 1/ ZM 53 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 91.54 91.54 87.98 87.98 87.98 38
17 6/ ZS 45 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 88.08 4 92.08 86.70 2 88.70 88.70 37
18 5/ DM 56 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 88.73 88.73 88.72 88.72 88.72 36
19 7/ ZS 46 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 89.32 89.32 93.76 2 95.76 89.32 35
20 2/ VM 51 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 3+ 94.93 2 96.93 89.36 89.36 89.36 34
21 3/ 63 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 91.80 2 93.80 88.79 2 90.79 90.79 33
22 2/ ZM 19 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3 89.17 2 91.17 90.21 2 92.21 91.17 32
23 3/ ZM 39 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 96.38 96.38 93.15 93.15 93.15 31
24 4/ ZM 40 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 93.28 2 95.28 91.82 2 93.82 93.82 30
25 8/ ZS 28 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3 93.92 93.92 95.81 6 101.81 93.92 29
26 5/ ZM 23 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 94.57 94.57 94.46 94.46 94.46 28
27 6/ DM 48 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 92.84 2 94.84 94.92 2 96.92 94.84 27
28 6/ ZM 22 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3 95.20 95.20 98.38 2 100.38 95.20 26
29 7/ ZM 21 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 96.93 4 100.93 95.72 95.72 95.72 25
30 9/ ZS 43 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 92.39 4 96.39 93.15 4 97.15 96.39 24
31 3/ VM 50 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 97.01 97.01 96.61 96.61 96.61 23
32 4/ 52 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 95.82 2 97.82 96.84 4 100.84 97.82 22
33 8/ ZM 17 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3 98.29 98.29 98.94 98.94 98.29 21
34 10/ ZS 26 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 103.84 6 109.84 98.34 98.34 98.34 20
35 9/ ZM 2 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 104.13 4 108.13 97.86 2 99.86 99.86 19
36 1/ PZ 84 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 100.76 100.76 100.12 2 102.12 100.76 0
37 2/ PZ 81 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 99.26 2 101.26 99.91 2 101.91 101.26 0
38 7/ DM 32 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 107.78 6 113.78 102.01 102.01 102.01 18
39 11/ ZS 30 52045 ANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec 3 103.25 2 105.25 102.20 102.20 102.20 17
40 10/ ZM 24 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 100.42 2 102.42 106.40 52 158.40 102.42 16
41 2/ VS 15 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 103.00 103.00 108.70 108.70 103.00 15
42 8/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 107.59 2 109.59 101.10 2 103.10 103.10 14
43 4/ VM 36 34007 LEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 111.66 111.66 104.23 2 106.23 106.23 13
44 3/ PZ 83 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 109.21 2 111.21 106.96 106.96 106.96 0
45 12/ ZS 31 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 113.02 2 115.02 105.36 2 107.36 107.36 12
46 4/ PZ 82 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 108.05 108.05 108.47 2 110.47 108.05 0
47 11/ ZM 20 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 107.22 2 109.22 109.22 11
48 1/ DS 34 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 118.00 118.00 107.71 4 111.71 111.71 10
49 5/ 38 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 112.19 112.19 112.47 112.47 112.19 9
50 12/ ZM 7 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 123.26 4 127.26 113.28 113.28 113.28 8
51 13/ ZM 18 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 105.84 8 113.84 113.47 113.47 113.47 7
52 2/ U23 37 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 111.63 4 115.63 107.63 6 113.63 113.63 6
53 13/ ZS 25 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 108.68 8 116.68 111.14 4 115.14 115.14 5
54 14/ ZS 8 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 154.11 54 208.11 115.23 2 117.23 117.23 4
55 15/ ZS 11 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 119.53 2 121.53 124.32 124.32 121.53 3
56 14/ ZM 1 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 121.38 4 125.38 116.37 8 124.37 124.37 2
57 9/ DM 13 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 118.81 8 126.81 120.35 54 174.35 126.81 1
58 10/ DM 12 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 123.48 4 127.48 118.95 50 168.95 127.48 0
59 16/ ZS 10 9096 Morenová Adriana 2004 USK Pha 114.91 18 132.91 122.78 8 130.78 130.78 0
60 17/ ZS 9 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 128.30 8 136.30 162.90 12 174.90 136.30 0
61 5/ PZ 90 34008 LEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus 132.29 6 138.29 141.28 14 155.28 138.29 0
62 15/ ZM 4 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 139.71 6 145.71 137.53 56 193.53 145.71 0
63 6/ PZ 85 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 150.53 60 210.53 157.36 4 161.36 161.36 0
64 16/ ZM 6 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 168.75 156 324.75 144.27 52 196.27 196.27 0
65 17/ ZM 5 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 116.76 156 272.76 133.88 64 197.88 197.88 0
66 7/ PZ 86 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 292.21 66 358.21 218.51 14 232.51 232.51 0
67 8/ PZ 88 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 179.49 216 395.49 176.59 60 236.59 236.59 0
68 9/ PZ 14 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 176.35 66 242.35 230.56 10 240.56 240.56 0
69 18/ ZS 68 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 145.54 204 349.54 145.66 154 299.66 299.66 0
70 10/ PZ 92 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 183.75 158 341.75 210.82 160 370.82 341.75 0
71 18/ ZM 3 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 144.73 214 358.73 157.36 260 417.36 358.73 0
72 11/ PZ 91 14081 SAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 167.06 310 477.06 173.60 214 387.60 387.60 0
73 12/ PZ 89 14082 SAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 268.36 162 430.36 188.77 210 398.77 398.77 0
74 13/ PZ 87 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 183.84 408 591.84 247.98 268 515.98 515.98 0
75 VM 16 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 V 35 92007 BERANOVÁ Eliška 1970 KVS Pha4 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 ZS 57 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 39 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 86.42 2 88.42 84.50 2 86.50 86.50 67
2 1/ VM 43 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 87.64 2 89.64 87.59 87.59 87.59 63
3 1/ U23 46 42031 23151 GALUŠKOVÁ Antonie KUNA Václav 2001 1998 Sušice SKVS ČB 2 89.89 89.89 4 999 999.00 999.00 59
4 1/ V 41 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 90.87 90.87 89.34 2 91.34 90.87 55
5 1/ 48 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 97.22 97.22 4 999 999.00 999.00 51
6 2/ 50 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 103.23 2 105.23 99.45 99.45 99.45 47
7 3/ 52 119042 24049 NOVOSAD Lukáš NOVOSAD Jonáš 1993 2006 Olomouc Č.Kruml. 101.72 2 103.72 98.43 2 100.43 100.43 43
8 2/ V 40 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 100.74 2 102.74 99.64 2 101.64 101.64 39
9 1/ ZS 38 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 101.26 6 107.26 103.25 103.25 103.25 35
10 2/ VM 45 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 101.29 2 103.29 103.66 2 105.66 103.29 31
11 4/ 49 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 107.89 2 109.89 103.39 103.39 103.39 27
12 5/ 47 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 100.20 4 104.20 102.77 4 106.77 104.20 23
13 3/ VM 44 76007 76004 UHLÍK František PAZOUREK Pavel 1975 1976 Bechyně Bechyně 2 106.04 106.04 105.61 105.61 105.61 19
14 6/ 42 36026 77002 ŠRÁMEK Jiří KUBÁT Jiří 1966 1984 Klatovy Kotva B. 2 105.69 2 107.69 100.94 6 106.94 106.94 15
15 2/ ZS 35 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 107.28 8 115.28 103.33 4 107.33 107.33 11
16 4/ VM 36 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 116.27 116.27 109.69 2 111.69 111.69 10
17 2/ DS 53 17042 38008 VEJVODA Vojtěch CUBR Filip 1999 2000 Rakovník ČSAD Plz 2 101.85 10 111.85 4 999 999.00 999.00 9
18 7/ 37 42029 42032 VOZKA Aleš POTUŽÁK Jan 1989 1988 Sušice Sušice 3 4 999 999.00 110.48 2 112.48 112.48 8
19 3/ ZS 34 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 104.62 10 114.62 108.63 8 116.63 114.62 7
20 4/ ZS 33 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 114.66 2 116.66 114.17 2 116.17 116.17 6
21 8/ 51 A001 8016 Míková Lucie MÍKA Viktor 2010 1977 SKŽižkov SKŽižkov 118.82 8 126.82 113.77 4 117.77 117.77 0
22 1/ DM 28 9002 9140 MED Kryštof ČMEJREK Cyril 2002 2004 USK Pha USK Pha 127.33 8 135.33 122.62 2 124.62 124.62 5
23 9/ 32 39012 36024 VRZALOVÁ Veronika KUBÁT Zdeněk 1991 1991 Loko Plz Klatovy 140.41 8 148.41 122.75 4 126.75 126.75 4
24 5/ VM 31 66003 42016 SVOBODOVÁ Jana GALUŠKA Vladislav 1977 1965 Horš.Týn Sušice 120.88 6 126.88 130.02 8 138.02 126.88 3
25 5/ ZS 24 42025 42022 ŠVEJD Jáchym ŠVEJD Jan 2007 2004 Sušice Sušice 126.53 12 138.53 127.54 4 131.54 131.54 0
26 2/ DM 29 52036 52011 NOVÁKOVÁ Karolína STRASSEROVÁ Bára 2002 2001 L.Žatec L.Žatec 148.33 64 212.33 135.72 135.72 135.72 2
27 3/ DM 30 9023 9027 Kolářová Markéta KOLÁŘ Vojtěch 2005 2002 USK Pha USK Pha 145.17 12 157.17 136.37 6 142.37 142.37 1
28 1/ ZM 22 9153 9146 SAIDL František JINEK Hugo 2006 2005 USK Pha USK Pha 137.02 6 143.02 156.98 2 158.98 143.02 0
29 6/ ZS 27 52025 52034 STRASSER Marek SVOBODA Martin 2004 2005 L.Žatec L.Žatec 165.76 60 225.76 142.64 6 148.64 148.64 0
30 7/ ZS 25 9149 9144 PECHÁČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 147.82 14 161.82 141.17 8 149.17 149.17 0
31 4/ DM 21 1030 1074 NOVÁK Filip MARTIN Václav 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 145.84 16 161.84 151.78 54 205.78 161.84 0
32 8/ ZS 26 47010 47012 BUDÁK David MANAS Adam 2003 2004 Kadaň Kadaň 144.63 264 408.63 155.42 64 219.42 219.42 0
33 2/ ZM 23 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 200.82 214 414.82 207.11 62 269.11 269.11 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 139 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 61.79 61.79 60.72 60.72 60.72 250
2 2/ DS 138 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 66.31 66.31 64.09 64.09 64.09 246
3 1/ 161 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 64.79 64.79 64.59 64.59 64.59 242
4 2/ 165 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 66.43 66.43 65.25 65.25 65.25 238
5 3/ 160 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 4 999 999.00 65.45 65.45 65.45 234
6 1/ DM 132 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 70.99 2 72.99 69.12 69.12 69.12 230
7 4/ 162 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 69.79 2 71.79 69.97 69.97 69.97 226
8 1/ V 150 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 70.93 70.93 69.26 2 71.26 70.93 222
9 1/ U23 157 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 69.90 2 71.90 71.02 2 73.02 71.90 218
10 1/ VM 155 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 72.85 72.85 72.15 72.15 72.15 214
11 2/ VM 151 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 74.37 74.37 72.95 72.95 72.95 210
12 2/ V 148 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 73.39 73.39 74.04 74.04 73.39 206
13 3/ DS 137 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 75.22 2 77.22 74.24 74.24 74.24 202
14 3/ V 147 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 75.66 75.66 74.44 74.44 74.44 198
15 2/ U23 158 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 76.53 76.53 74.58 74.58 74.58 194
16 4/ DS 136 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 75.30 4 79.30 74.67 74.67 74.67 190
17 1/ ZS 127 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 73.46 2 75.46 72.82 2 74.82 74.82 186
18 5/ DS 140 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 73.08 2 75.08 74.31 2 76.31 75.08 182
19 3/ U23 39 17028 PETERKA Jáchym 1998 Rakovník 77.08 4 81.08 75.44 75.44 75.44 178
20 5/ 164 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 75.85 75.85 75.15 2 77.15 75.85 174
21 3/ VM 152 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 76.39 76.39 77.71 2 79.71 76.39 170
22 4/ VM 153 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 77.30 77.30 76.52 76.52 76.52 166
23 4/ V 142 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 76.88 76.88 76.96 2 78.96 76.88 162
24 5/ V 149 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 94.66 94.66 75.11 2 77.11 77.11 158
25 4/ U23 156 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 77.38 77.38 77.22 77.22 77.22 154
26 6/ 81 77002 KUBÁT Jiří 1984 Kotva B. 3 77.75 77.75 78.11 78.11 77.75 150
27 5/ VM 154 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 82.53 82.53 78.12 78.12 78.12 146
28 2/ DM 134 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 78.41 78.41 81.60 81.60 78.41 142
29 2/ ZS 128 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 78.44 78.44 78.90 2 80.90 78.44 138
30 3/ ZS 103 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3+ 79.03 79.03 78.72 4 82.72 79.03 134
31 6/ V 145 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 79.29 79.29 4 999 999.00 999.00 130
32 7/ V 144 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 80.12 80.12 79.37 79.37 79.37 126
33 6/ VM 123 23063 KYRIÁN Luděk 1978 SKVS ČB 3+ 78.80 2 80.80 77.74 2 79.74 79.74 122
34 3/ DM 135 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 77.83 4 81.83 78.30 2 80.30 80.30 118
35 5/ U23 159 52005 ŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec 2 75.79 6 81.79 76.52 4 80.52 80.52 114
36 4/ DM 130 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 79.23 2 81.23 78.60 2 80.60 80.60 110
37 8/ V 74 30027 KLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor 3 80.72 80.72 92.43 6 98.43 80.72 106
38 5/ DM 131 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 79.16 2 81.16 78.34 4 82.34 81.16 102
39 4/ ZS 126 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 81.26 81.26 84.14 84.14 81.26 98
40 5/ ZS 98 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 82.21 82.21 83.29 2 85.29 82.21 97
41 7/ VM 120 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3+ 82.34 82.34 80.75 2 82.75 82.34 96
42 1/ VS 141 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 82.69 82.69 82.88 82.88 82.69 95
43 2/ VS 110 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 113.20 2 115.20 82.72 82.72 82.72 94
44 9/ V 146 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 79.37 4 83.37 91.13 2 93.13 83.37 93
45 6/ ZS 90 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 3+ 83.44 83.44 84.47 84.47 83.44 92
46 7/ ZS 96 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3+ 85.19 2 87.19 83.84 83.84 83.84 91
47 7/ 40 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 90.77 4 94.77 84.29 84.29 84.29 90
48 1/ ZM 88 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 84.32 2 86.32 82.69 2 84.69 84.69 89
49 6/ DM 129 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 82.58 4 86.58 78.77 6 84.77 84.77 88
50 8/ VM 121 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3+ 85.09 85.09 81.57 4 85.57 85.09 87
51 3/ VS 112 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 89.66 89.66 85.25 85.25 85.25 86
52 8/ ZS 97 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 85.39 85.39 89.16 4 93.16 85.39 85
53 9/ ZS 91 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3+ 89.60 89.60 85.48 85.48 85.48 84
54 6/ DS 34 52009 PETŘÍČEK Jakub 2000 L.Žatec 85.54 85.54 86.17 4 90.17 85.54 83
55 10/ ZS 99 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 3+ 85.59 85.59 85.59 4 89.59 85.59 82
56 11/ ZS 94 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 3+ 86.47 4 90.47 85.86 85.86 85.86 81
57 10/ V 115 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 87.70 4 91.70 85.93 85.93 85.93 80
58 2/ ZM 87 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 88.52 2 90.52 86.10 86.10 86.10 79
59 12/ ZS 101 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 85.63 2 87.63 86.14 86.14 86.14 78
60 9/ VM 119 91008 HORÁK David 1976 Heletag 3+ 84.28 2 86.28 76.50 50 126.50 86.28 77
61 6/ U23 125 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3+ 86.37 86.37 4 999 999.00 999.00 76
62 13/ ZS 100 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 3+ 86.50 86.50 88.67 88.67 86.50 75
63 14/ ZS 95 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 86.70 86.70 87.09 2 89.09 86.70 74
64 4/ VS 72 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 86.24 4 90.24 87.09 87.09 87.09 73
65 3/ ZM 86 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 87.14 87.14 87.18 2 89.18 87.14 72
66 4/ ZM 83 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 87.27 87.27 86.70 2 88.70 87.27 71
67 7/ DM 35 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 91.19 4 95.19 85.31 2 87.31 87.31 70
68 7/ DS 105 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 87.57 87.57 88.04 88.04 87.57 69
69 8/ DS 106 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3+ 86.72 2 88.72 87.88 87.88 87.88 68
70 11/ V 113 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3+ 88.13 88.13 86.65 2 88.65 88.13 67
71 1/ PZ 203 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 86.23 2 88.23 88.94 2 90.94 88.23 0
72 12/ V 75 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3 86.76 2 88.76 84.37 4 88.37 88.37 66
73 13/ V 77 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3 88.39 88.39 85.33 4 89.33 88.39 65
74 14/ V 143 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 91.07 91.07 88.61 88.61 88.61 64
75 15/ ZS 102 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 88.63 88.63 88.32 2 90.32 88.63 63
76 9/ DS 70 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 91.50 12 103.50 86.96 2 88.96 88.96 62
77 2/ PZ 201 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 88.58 2 90.58 87.07 2 89.07 89.07 0
78 10/ VM 78 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 89.88 89.88 89.10 89.10 89.10 61
79 15/ V 117 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3+ 92.71 2 94.71 89.90 89.90 89.90 60
80 16/ V 114 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 92.01 92.01 89.91 89.91 89.91 59
81 10/ DS 69 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3 97.36 2 99.36 89.96 89.96 89.96 58
82 8/ 42 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 92.82 92.82 88.36 2 90.36 90.36 57
83 8/ DM 133 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 92.57 92.57 90.93 90.93 90.93 56
84 17/ V 116 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 99.42 99.42 91.00 91.00 91.00 55
85 5/ VS 107 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3+ 92.62 2 94.62 91.24 91.24 91.24 54
86 3/ PZ 202 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 92.08 8 100.08 91.53 91.53 91.53 0
87 16/ ZS 92 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 90.82 2 92.82 89.88 2 91.88 91.88 53
88 5/ ZM 82 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 92.07 92.07 95.14 4 99.14 92.07 52
89 6/ ZM 85 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 95.95 95.95 92.95 92.95 92.95 51
90 6/ VS 111 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 93.19 93.19 97.70 97.70 93.19 50
91 17/ ZS 89 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 89.83 4 93.83 91.65 2 93.65 93.65 49
92 9/ DM 67 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 3 93.82 93.82 90.82 4 94.82 93.82 48
93 7/ VS 73 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 94.93 4 98.93 93.82 93.82 93.82 47
94 4/ PZ 216 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 98.29 2 100.29 94.15 94.15 94.15 0
95 11/ VM 122 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 96.11 96.11 94.34 94.34 94.34 46
96 18/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 96.37 2 98.37 92.42 2 94.42 94.42 45
97 7/ ZM 84 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 94.01 2 96.01 93.14 2 95.14 95.14 44
98 19/ ZS 65 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 91.47 4 95.47 92.30 4 96.30 95.47 43
99 8/ VS 109 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 97.50 97.50 93.52 2 95.52 95.52 42
100 8/ ZM 13 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 91.55 4 95.55 92.05 4 96.05 95.55 41
101 9/ VS 108 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 98.56 4 102.56 96.91 96.91 96.91 40
102 18/ V 76 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 98.37 2 100.37 92.98 4 96.98 96.98 39
103 9/ ZM 53 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3 93.45 8 101.45 93.01 4 97.01 97.01 38
104 20/ ZS 61 9149 PECHÁČ Jonáš 2004 USK Pha 3 101.15 2 103.15 97.62 97.62 97.62 37
105 21/ ZS 54 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 92.61 6 98.61 91.98 6 97.98 97.98 36
106 9/ 166 8838 BAŠUS Ondřej 1987 SKŽižkov 101.45 2 103.45 98.12 98.12 98.12 35
107 22/ ZS 66 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 95.17 4 99.17 98.20 98.20 98.20 34
108 19/ V 118 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 103.72 103.72 98.40 98.40 98.40 33
109 10/ ZM 43 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3 97.06 10 107.06 98.75 98.75 98.75 32
110 23/ ZS 56 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 97.32 2 99.32 104.47 2 106.47 99.32 31
111 5/ PZ 207 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 95.26 6 101.26 100.31 100.31 100.31 0
112 11/ ZM 50 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 106.74 4 110.74 101.43 101.43 101.43 30
113 24/ ZS 55 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3 103.51 52 155.51 101.72 101.72 101.72 29
114 10/ DM 68 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 105.14 10 115.14 101.88 101.88 101.88 28
115 12/ VM 80 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 108.74 2 110.74 99.93 2 101.93 101.93 27
116 12/ ZM 6 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 102.04 102.04 111.97 2 113.97 102.04 26
117 13/ ZM 49 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 100.11 6 106.11 98.80 4 102.80 102.80 25
118 6/ PZ 204 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 102.95 10 112.95 103.07 103.07 103.07 0
119 7/ PZ 223 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 107.82 2 109.82 103.12 103.12 103.12 0
120 14/ ZM 47 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 104.35 2 106.35 101.18 2 103.18 103.18 24
121 25/ ZS 58 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 103.41 103.41 101.95 4 105.95 103.41 23
122 26/ ZS 64 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 105.37 4 109.37 99.79 4 103.79 103.79 22
123 27/ ZS 60 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 106.48 6 112.48 100.07 4 104.07 104.07 21
124 15/ ZM 44 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 101.85 6 107.85 104.14 104.14 104.14 20
125 28/ ZS 29 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 110.87 106 216.87 102.42 2 104.42 104.42 19
126 16/ ZM 52 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 121.60 6 127.60 105.28 105.28 105.28 18
127 29/ ZS 20 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 105.41 105.41 103.88 4 107.88 105.41 17
128 17/ ZM 19 34001 SMETÁNKA Kilián 2005 Hubertus 103.43 2 105.43 108.55 2 110.55 105.43 16
129 10/ 41 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 107.50 2 109.50 102.08 4 106.08 106.08 15
130 10/ VS 71 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 111.76 4 115.76 103.96 4 107.96 107.96 14
131 18/ ZM 51 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 109.35 8 117.35 108.00 108.00 108.00 13
132 8/ PZ 232 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 115.54 4 119.54 106.81 2 108.81 108.81 0
133 30/ ZS 62 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 111.61 4 115.61 107.76 2 109.76 109.76 12
134 9/ PZ 205 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 112.99 6 118.99 108.84 2 110.84 110.84 0
135 31/ ZS 57 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 101.25 10 111.25 109.27 4 113.27 111.25 11
136 19/ ZM 5 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 109.52 4 113.52 121.03 8 129.03 113.52 10
137 32/ ZS 24 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 127.01 4 131.01 114.95 114.95 114.95 9
138 13/ VM 36 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 150.71 60 210.71 107.68 8 115.68 115.68 8
139 20/ ZM 45 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 113.23 6 119.23 114.37 2 116.37 116.37 7
140 33/ ZS 27 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 152.95 2 154.95 114.42 2 116.42 116.42 6
141 11/ DM 32 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 113.25 4 117.25 115.77 6 121.77 117.25 5
142 34/ ZS 22 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 115.75 8 123.75 109.86 10 119.86 119.86 4
143 10/ PZ 210 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 1 999 999.00 118.21 2 120.21 120.21 0
144 21/ ZM 9 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 121.14 4 125.14 116.85 4 120.85 120.85 3
145 22/ ZM 46 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 124.34 2 126.34 121.76 121.76 121.76 2
146 11/ PZ 209 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 121.96 6 127.96 122.28 122.28 122.28 0
147 35/ ZS 25 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 110.28 12 122.28 117.16 60 177.16 122.28 1
148 12/ PZ 208 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 116.80 6 122.80 119.12 6 125.12 122.80 0
149 23/ ZM 48 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 113.54 204 317.54 121.50 4 125.50 125.50 0
150 24/ ZM 2 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 242.07 4 246.07 121.61 4 125.61 125.61 0
151 12/ DM 31 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 130.23 8 138.23 122.28 6 128.28 128.28 0
152 13/ PZ 211 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 127.76 6 133.76 120.35 8 128.35 128.35 0
153 14/ PZ 230 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 147.20 10 157.20 128.36 2 130.36 130.36 0
154 25/ ZM 10 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 124.69 6 130.69 118.66 208 326.66 130.69 0
155 36/ ZS 30 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 130.97 130.97 124.09 54 178.09 130.97 0
156 15/ PZ 220 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 122.89 70 192.89 125.08 6 131.08 131.08 0
157 26/ ZM 18 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 119.35 12 131.35 154.59 12 166.59 131.35 0
158 14/ VM 38 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 4 999 999.00 124.76 8 132.76 132.76 0
159 16/ PZ 214 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 131.25 6 137.25 135.89 135.89 135.89 0
160 27/ ZM 12 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 126.21 10 136.21 222.78 112 334.78 136.21 0
161 15/ VM 37 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 125.47 12 137.47 126.14 18 144.14 137.47 0
162 28/ ZM 15 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 132.90 60 192.90 127.48 14 141.48 141.48 0
163 17/ PZ 222 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 139.02 64 203.02 136.39 6 142.39 142.39 0
164 18/ PZ 225 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 4 999 999.00 143.96 8 151.96 151.96 0
165 29/ ZM 17 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 142.85 10 152.85 195.77 1016 1211.77 152.85 0
166 19/ PZ 206 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 150.30 8 158.30 117.15 150 267.15 158.30 0
167 20/ PZ 226 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 173.31 14 187.31 149.10 12 161.10 161.10 0
168 37/ ZS 21 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 166.14 10 176.14 139.30 154 293.30 176.14 0
169 21/ PZ 228 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 189.32 108 297.32 169.41 14 183.41 183.41 0
170 38/ ZS 28 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 167.06 68 235.06 179.71 18 197.71 197.71 0
171 30/ ZM 7 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 202.41 64 266.41 135.31 64 199.31 199.31 0
172 22/ PZ 234 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 166.75 68 234.75 201.40 6 207.40 207.40 0
173 23/ PZ 213 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 160.03 208 368.03 198.81 10 208.81 208.81 0
174 24/ PZ 233 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 191.48 216 407.48 207.08 14 221.08 221.08 0
175 25/ PZ 212 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 164.65 60 224.65 155.86 106 261.86 224.65 0
176 31/ ZM 16 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 126.46 212 338.46 131.37 114 245.37 245.37 0
177 26/ PZ 224 49026 DO Tony 2008 Roudnice 164.34 166 330.34 134.90 116 250.90 250.90 0
178 39/ ZS 23 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 1 999 999.00 149.21 116 265.21 265.21 0
179 27/ PZ 235 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 151.85 124 275.85 161.46 314 475.46 275.85 0
180 32/ ZM 4 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 119.80 158 277.80 125.30 262 387.30 277.80 0
181 40/ ZS 26 14080 SAKALA Štěpán 2004 Kralupy 198.03 80 278.03 1 999 999.00 999.00 0
182 33/ ZM 14 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 122.93 158 280.93 126.60 162 288.60 280.93 0
183 28/ PZ 229 1109 PLUTA Adam 2008 Boh.Pha 160.46 218 378.46 198.28 308 506.28 378.46 0
184 29/ PZ 217 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 140.95 458 598.95 116.17 308 424.17 424.17 0
185 30/ PZ 221 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 138.11 320 458.11 133.15 408 541.15 458.11 0
186 31/ PZ 227 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 113.77 410 523.77 148.36 456 604.36 523.77 0
187 34/ ZM 1 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 1 999 999.00 140.93 412 552.93 552.93 0
188 32/ PZ 236 1108 SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 90.93 506 596.93 79.00 652 731.00 596.93 0
189 33/ PZ 231 34005 SMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus 144.06 462 606.06 182.78 458 640.78 606.06 0
190 ZM 8 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
191 DM 33 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
192 ZS 59 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
193 VM 79 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
194 ZS 93 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
195 DM 104 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
196 VM 124 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
197 163 42036 BOUZEK Ondřej 1991 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
198 PZ 215 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
199 PZ 218 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
200 PZ 237 14070 Hrňák Matouš 2009 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 91 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 3+ 87.67 52 139.67 81.69 81.69 81.69 22
2 1/ VM 95 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 87.37 87.37 92.51 92.51 87.37 18
3 2/ DM 89 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 3 91.43 91.43 89.57 89.57 89.57 14
4 2/ VM 94 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 91.24 91.24 90.93 90.93 90.93 10
5 1/ ZS 85 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 100.87 2 102.87 95.97 2 97.97 97.97 9
6 1/ 96 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 100.81 2 102.81 99.21 99.21 99.21 8
7 2/ ZS 90 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 3+ 99.68 99.68 100.73 100.73 99.68 7
8 3/ ZS 88 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 104.38 4 108.38 105.55 105.55 105.55 6
9 1/ U23 92 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 108.96 4 112.96 104.10 2 106.10 106.10 5
10 4/ ZS 86 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 112.01 2 114.01 106.90 106.90 106.90 4
11 1/ ZM 84 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 106.15 2 108.15 106.33 4 110.33 108.15 3
12 5/ ZS 87 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 126.72 8 134.72 112.54 4 116.54 116.54 2
13 2/ ZM 93 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 128.63 4 132.63 124.69 4 128.69 128.69 1
14 3/ ZM 83 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 131.47 2 133.47 129.14 6 135.14 133.47 0
15 6/ ZS 97 9096 Morenová Adriana 2004 USK Pha 4 999 999.00 134.69 58 192.69 192.69 0