Výsledková listina

ZávodKlatovské slalomy ve Strakonicích
Číslo2017149
Datum8.10.2017
Ředitel závoduJosef Veselý
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorKanoistický klub Klatovy z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 43 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 95.57 4 99.57 97.21 97.21 97.21 79
2 1/ 44 34033 BUCHTEL Martin 1982 2 99.54 6 105.54 99.79 99.79 99.79 71
3 1/ VM 42 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 104.35 104.35 102.29 102.29 102.29 67
4 1/ V 1 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 106.21 4 110.21 105.25 105.25 105.25 63
5 1/ DS 11 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 106.98 106.98 105.34 105.34 105.34 59
6 2/ VM 36 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 111.17 111.17 109.26 109.26 109.26 55
7 1/ ZM 15 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 109.93 109.93 109.34 109.34 109.34 51
8 1/ DM 12 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 106.78 4 110.78 109.00 4 113.00 110.78 47
9 1/ ZS 14 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 111.75 254 365.75 113.67 113.67 113.67 43
10 2/ ZS 21 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 115.62 6 121.62 113.84 113.84 113.84 39
11 3/ VM 6 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 113.98 2 115.98 4 999 999.00 999.00 35
12 3/ ZS 22 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 116.31 116.31 116.12 116.12 116.12 31
13 4/ ZS 20 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 114.20 2 116.20 115.95 2 117.95 116.20 27
14 2/ V 17 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 118.10 118.10 118.98 118.98 118.10 23
15 1/ VS 19 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 118.59 2 120.59 118.17 118.17 118.17 19
16 2/ DM 13 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 117.93 2 119.93 118.93 2 120.93 119.93 18
17 2/ ZM 23 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 120.73 10 130.73 117.93 2 119.93 119.93 17
18 2/ U23 3 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 115.53 52 167.53 118.31 2 120.31 120.31 16
19 4/ VM 4 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 118.76 2 120.76 4 999 999.00 999.00 15
20 2/ VS 10 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 120.64 6 126.64 119.21 2 121.21 121.21 14
21 5/ ZS 27 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 122.18 122.18 119.43 2 121.43 121.43 13
22 3/ V 9 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 120.29 2 122.29 121.87 121.87 121.87 12
23 2/ 41 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 126.47 126.47 123.62 123.62 123.62 11
24 5/ VM 16 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 143.42 4 147.42 123.84 123.84 123.84 10
25 6/ ZS 31 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 124.35 124.35 122.90 2 124.90 124.35 9
26 7/ ZS 28 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 127.68 127.68 126.43 6 132.43 127.68 8
27 3/ ZM 33 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 133.82 58 191.82 128.50 128.50 128.50 7
28 6/ VM 35 66013 VRBA Pavel 1973 Horš.Týn 131.15 4 135.15 129.71 129.71 129.71 6
29 4/ ZM 39 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 137.53 2 139.53 131.17 131.17 131.17 5
30 8/ ZS 37 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 129.79 4 133.79 127.46 6 133.46 133.46 4
31 9/ ZS 25 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3 135.67 135.67 138.00 2 140.00 135.67 3
32 5/ ZM 32 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 153.15 2 155.15 136.23 136.23 136.23 2
33 10/ ZS 34 24071 Furiš Eduard 2004 Č.Kruml. 149.93 52 201.93 137.10 137.10 137.10 1
34 6/ ZM 30 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 137.37 2 139.37 137.65 137.65 137.65 0
35 3/ DM 24 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 135.98 4 139.98 135.70 6 141.70 139.98 0
36 11/ ZS 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 148.67 2 150.67 146.37 146.37 146.37 0
37 7/ ZM 38 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 156.45 56 212.45 150.37 10 160.37 160.37 0
38 VM 2 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 VM 5 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 VM 7 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 VM 8 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 VS 18 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 ZS 29 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 104.62 104.62 4 999 999.00 999.00 60
2 1/ ZS 7 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 108.98 108.98 106.00 106.00 106.00 56
3 1/ 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 108.14 108.14 117.28 100 217.28 108.14 52
4 1/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 114.51 114.51 110.64 110.64 110.64 48
5 2/ ZS 11 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 111.29 111.29 112.20 2 114.20 111.29 44
6 1/ DM 4 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 113.93 113.93 114.62 6 120.62 113.93 40
7 3/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 121.85 12 133.85 113.15 2 115.15 115.15 36
8 2/ 34 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 117.43 2 119.43 115.17 115.17 115.17 32
9 4/ ZS 5 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 115.89 115.89 116.73 116.73 115.89 28
10 2/ ZM 14 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 116.23 116.23 116.20 2 118.20 116.23 24
11 3/ ZM 17 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 118.71 118.71 133.20 133.20 118.71 23
12 5/ ZS 12 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 119.23 119.23 118.93 4 122.93 119.23 22
13 2/ DM 33 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 120.15 120.15 124.79 124.79 120.15 21
14 4/ ZM 31 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 122.34 2 124.34 121.34 121.34 121.34 20
15 6/ ZS 37 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 116.37 52 168.37 117.67 4 121.67 121.67 19
16 5/ ZM 29 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 3 135.15 4 139.15 124.34 124.34 124.34 18
17 7/ ZS 23 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 124.56 2 126.56 124.71 124.71 124.71 17
18 6/ ZM 26 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 127.12 2 129.12 122.96 2 124.96 124.96 16
19 8/ ZS 21 9096 Morenová Adriana 2004 USK Pha 3 121.10 4 125.10 124.60 2 126.60 125.10 15
20 7/ ZM 15 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 125.25 125.25 125.78 2 127.78 125.25 14
21 3/ 9 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 125.48 125.48 4 999 999.00 999.00 13
22 9/ ZS 24 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 127.78 2 129.78 125.79 125.79 125.79 12
23 1/ PZ 46 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 127.78 127.78 134.57 4 138.57 127.78 0
24 2/ PZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 127.75 2 129.75 128.57 128.57 128.57 0
25 10/ ZS 10 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 128.48 2 130.48 132.57 4 136.57 130.48 11
26 11/ ZS 22 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 127.21 4 131.21 139.40 54 193.40 131.21 10
27 3/ PZ 41 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 131.84 2 133.84 133.81 133.81 133.81 0
28 12/ ZS 25 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 134.90 2 136.90 156.26 12 168.26 136.90 9
29 8/ ZM 32 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 137.39 137.39 148.45 2 150.45 137.39 8
30 4/ 35 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 3 137.75 137.75 139.54 139.54 137.75 7
31 3/ DM 19 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 3 137.40 6 143.40 135.92 4 139.92 139.92 6
32 9/ ZM 30 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 3 150.43 2 152.43 139.85 2 141.85 141.85 5
33 10/ ZM 27 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 3 142.15 4 146.15 145.60 6 151.60 146.15 4
34 11/ ZM 28 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 160.78 4 164.78 148.46 148.46 148.46 3
35 4/ DM 20 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 3 150.21 4 154.21 143.35 6 149.35 149.35 2
36 1/ VS 18 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 142.93 8 150.93 178.31 178.31 150.93 1
37 4/ PZ 48 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 159.15 2 161.15 151.89 4 155.89 155.89 0
38 5/ PZ 45 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 181.67 6 187.67 154.73 6 160.73 160.73 0
39 6/ PZ 49 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 215.48 6 221.48 168.12 6 174.12 174.12 0
40 5/ DM 36 1105 ZÁVIŠKOVÁ Zlata 2002 Boh.Pha 180.00 10 190.00 203.98 12 215.98 190.00 0
41 7/ PZ 43 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 186.98 6 192.98 180.76 10 190.76 190.76 0
42 8/ PZ 44 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 233.20 58 291.20 200.47 2 202.47 202.47 0
43 9/ PZ 47 27019 KLOUDOVÁ Kristýna 2009 Ot.Strak 282.57 110 392.57 195.12 158 353.12 353.12 0
44 VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 ZS 13 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 ZM 16 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 61 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 103.92 2 105.92 106.29 2 108.29 105.92 30
2 1/ U23 65 36019 23151 POHANKA Vít KUNA Václav 2000 1998 Klatovy SKVS ČB 2 111.54 111.54 113.56 2 115.56 111.54 22
3 1/ V 64 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 129.10 2 131.10 132.81 4 136.81 131.10 18
4 2/ VM 63 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 126.75 8 134.75 130.53 4 134.53 134.53 14
5 1/ ZS 66 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 2 128.25 8 136.25 130.90 4 134.90 134.90 10
6 1/ ZM 71 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 132.40 4 136.40 138.59 12 150.59 136.40 6
7 2/ ZS 69 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 135.68 4 139.68 164.15 4 168.15 139.68 5
8 3/ ZS 70 9034 9142 KREMROVÁ Adéla FREISLEBENOVÁ Patricia 2005 2003 USK Pha USK Pha 3 144.26 8 152.26 146.68 10 156.68 152.26 4
9 4/ ZS 73 9019 9096 ERLOVÁ Natálie MORENOVÁ Adriana 2006 2004 USK Pha USK Pha 147.10 8 155.10 153.15 8 161.15 155.10 3
10 5/ ZS 68 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 163.23 12 175.23 148.17 12 160.17 160.17 2
11 2/ ZM 75 1111 1106 PELIKÁN Václav CARDOSELLI Tomáš 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 3 172.34 8 180.34 167.14 12 179.14 179.14 1
12 6/ ZS 74 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 205.56 10 215.56 4 999 999.00 999.00 0
13 1/ 77 91010 91008 CÍSAŘOVSKÝ Petr HORÁK David 1977 1976 Heletag Heletag 4 999 999.00 165.81 312 477.81 477.81 0
14 VM 62 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 VM 67 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 VM 76 47015 66011 NĚMEC Aleš WENDL Miloslav 1976 1978 Kadaň Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 42 66009 23151 VRBOVÁ Alexandra KUNA Václav 2000 1998 Horš.Týn SKVS ČB 2 114.67 114.67 115.34 2 117.34 114.67 10
2 1/ 47 1033 1027 HOCHENHEIM Krystýna MARTIN Václav 1991 1971 Boh.Pha Boh.Pha 2 142.20 6 148.20 4 999 999.00 999.00 6
3 2/ 44 66017 66002 HOJDOVÁ Markéta HOJDA Ladislav 2007 1973 Horš.Týn Horš.Týn 156.18 156.18 4 999 999.00 999.00 0
4 1/ DS 45 24017 24004 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDA Mikoláš 1999 2007 Č.Kruml. Č.Kruml. 149.25 8 157.25 143.14 14 157.14 157.14 0
5 1/ ZS 43 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 168.67 8 176.67 160.78 4 164.78 164.78 2
6 1/ DM 46 1105 1074 ZÁVIŠKOVÁ Zlata MARTIN Václav 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 180.67 10 190.67 4 999 999.00 999.00 1
7 1/ ZM 48 A001 1106 CARDOSELLI Stella CARDOSELLI Tomáš 2009 2005 Boh.Pha Boh.Pha 4 999 999.00 186.31 64 250.31 250.31 0
8 41 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 17 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 85.21 85.21 85.20 2 87.20 85.21 151
2 1/ VM 142 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 87.62 87.62 87.95 87.95 87.62 143
3 2/ VM 5 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2 95.82 95.82 95.43 95.43 95.43 139
4 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 94.93 2 96.93 94.31 2 96.31 96.31 135
5 1/ ZS 27 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 99.47 99.47 97.14 102 199.14 99.47 131
6 3/ VM 4 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 100.18 100.18 100.28 100.28 100.18 127
7 4/ VM 6 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 100.31 100.31 101.15 101.15 100.31 123
8 1/ V 10 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 101.62 101.62 102.25 2 104.25 101.62 119
9 2/ V 11 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 103.92 103.92 101.32 2 103.32 103.32 115
10 3/ V 96 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 103.67 2 105.67 103.64 2 105.64 105.64 111
11 5/ VM 3 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 103.90 2 105.90 102.92 4 106.92 105.90 107
12 1/ 2 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 104.23 2 106.23 104.62 2 106.62 106.23 103
13 2/ ZS 34 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 102.84 4 106.84 102.34 4 106.34 106.34 99
14 1/ DM 21 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 103.14 4 107.14 105.45 6 111.45 107.14 95
15 3/ ZS 26 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 105.20 2 107.20 110.96 2 112.96 107.20 91
16 6/ VM 100 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 107.37 107.37 107.95 2 109.95 107.37 87
17 4/ ZS 32 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 107.42 107.42 108.53 6 114.53 107.42 83
18 4/ V 57 52018 SAJDL František 1970 L.Žatec 3 107.51 107.51 4 999 999.00 999.00 79
19 2/ DM 20 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 109.67 109.67 107.70 107.70 107.70 75
20 5/ V 56 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 3 109.10 109.10 115.59 115.59 109.10 71
21 5/ ZS 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 107.67 2 109.67 111.93 4 115.93 109.67 67
22 6/ ZS 33 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 109.46 50 159.46 111.43 111.43 111.43 63
23 7/ ZS 28 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 111.73 111.73 112.85 2 114.85 111.73 59
24 7/ VM 7 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 109.31 4 113.31 112.50 112.50 112.50 55
25 1/ ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 112.67 112.67 114.31 114.31 112.67 51
26 8/ ZS 24 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 113.84 113.84 114.50 114.50 113.84 47
27 2/ ZM 36 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 114.39 114.39 114.79 2 116.79 114.39 43
28 1/ PZ 104 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 114.46 114.46 118.17 118.17 114.46 0
29 8/ VM 54 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 3 117.37 2 119.37 112.50 2 114.50 114.50 42
30 9/ ZS 46 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 116.20 116.20 116.28 2 118.28 116.20 41
31 10/ ZS 30 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 112.70 4 116.70 112.78 4 116.78 116.70 40
32 3/ ZM 80 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 114.70 2 116.70 116.75 2 118.75 116.70 39
33 4/ ZM 99 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 115.60 4 119.60 115.26 2 117.26 117.26 38
34 5/ ZM 49 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 118.45 118.45 117.46 117.46 117.46 37
35 6/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 117.78 117.78 118.78 52 170.78 117.78 36
36 11/ ZS 45 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 118.46 118.46 121.21 50 171.21 118.46 35
37 12/ ZS 31 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 119.31 4 123.31 112.57 6 118.57 118.57 34
38 13/ ZS 47 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3+ 116.84 2 118.84 120.46 120.46 118.84 33
39 14/ ZS 69 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 119.31 2 121.31 115.15 4 119.15 119.15 32
40 15/ ZS 66 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 118.14 2 120.14 121.54 4 125.54 120.14 31
41 1/ VS 43 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 120.26 120.26 123.89 123.89 120.26 30
42 16/ ZS 48 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 117.40 4 121.40 116.50 4 120.50 120.50 29
43 2/ PZ 101 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 116.98 6 122.98 116.68 6 122.68 122.68 0
44 7/ ZM 52 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 124.59 124.59 129.37 6 135.37 124.59 28
45 2/ VS 42 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 125.93 2 127.93 125.70 125.70 125.70 27
46 9/ VM 55 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 127.85 8 135.85 125.75 125.75 125.75 26
47 8/ ZM 71 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 125.78 125.78 128.40 2 130.40 125.78 25
48 3/ PZ 102 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 125.93 125.93 125.85 4 129.85 125.93 0
49 4/ PZ 113 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 124.37 2 126.37 125.25 2 127.25 126.37 0
50 17/ ZS 67 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 126.47 126.47 132.90 132.90 126.47 24
51 9/ ZM 75 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 127.70 4 131.70 125.48 2 127.48 127.48 23
52 5/ PZ 119 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 125.51 2 127.51 128.84 50 178.84 127.51 0
53 3/ DM 59 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 3 125.54 2 127.54 145.76 2 147.76 127.54 22
54 6/ PZ 111 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 147.68 6 153.68 128.18 128.18 128.18 0
55 10/ ZM 77 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 3 152.18 2 154.18 123.79 6 129.79 129.79 21
56 18/ ZS 68 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 130.10 130.10 144.23 4 148.23 130.10 20
57 19/ ZS 63 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 129.95 2 131.95 131.31 2 133.31 131.95 19
58 20/ ZS 64 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 130.62 4 134.62 128.79 4 132.79 132.79 18
59 21/ ZS 65 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 122.65 52 174.65 129.15 4 133.15 133.15 17
60 7/ PZ 112 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 132.31 2 134.31 135.67 6 141.67 134.31 0
61 8/ PZ 114 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 132.89 2 134.89 132.31 58 190.31 134.89 0
62 11/ ZM 74 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 123.93 58 181.93 129.85 6 135.85 135.85 16
63 12/ ZM 70 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 130.68 6 136.68 132.95 4 136.95 136.68 15
64 13/ ZM 37 24049 Novosad Jonáš 2006 Č.Kruml. 3 138.21 138.21 137.81 137.81 137.81 14
65 4/ DM 97 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 138.42 2 140.42 134.75 4 138.75 138.75 13
66 9/ PZ 106 39014 Veverka Čeněk 2007 Loko Plz 144.89 6 150.89 131.43 8 139.43 139.43 0
67 14/ ZM 81 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 3 140.84 56 196.84 138.15 2 140.15 140.15 12
68 5/ DM 60 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 146.12 4 150.12 134.60 6 140.60 140.60 11
69 15/ ZM 79 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 3 140.98 140.98 152.29 2 154.29 140.98 10
70 10/ PZ 108 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 140.34 2 142.34 170.26 8 178.26 142.34 0
71 16/ ZM 93 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 156.54 56 212.54 142.98 2 144.98 144.98 9
72 17/ ZM 98 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 3 150.84 4 154.84 143.34 2 145.34 145.34 8
73 18/ ZM 73 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 157.37 6 163.37 142.34 4 146.34 146.34 7
74 11/ PZ 105 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 143.70 4 147.70 145.93 12 157.93 147.70 0
75 22/ ZS 62 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 144.98 6 150.98 141.42 8 149.42 149.42 6
76 12/ PZ 125 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 158.56 4 162.56 150.76 150.76 150.76 0
77 13/ PZ 121 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 170.62 4 174.62 148.31 4 152.31 152.31 0
78 19/ ZM 85 23019 DRUSKA Vojtěch 2006 SKVS ČB 158.59 2 160.59 151.57 2 153.57 153.57 5
79 20/ ZM 95 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 139.92 58 197.92 152.79 4 156.79 156.79 4
80 21/ ZM 88 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 170.00 6 176.00 153.21 4 157.21 157.21 3
81 22/ ZM 90 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 153.40 4 157.40 154.56 6 160.56 157.40 2
82 14/ PZ 126 17046 HANUŠ Jakub 2007 Rakovník 186.59 8 194.59 150.25 8 158.25 158.25 0
83 15/ PZ 116 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 154.64 4 158.64 178.92 6 184.92 158.64 0
84 16/ PZ 110 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 153.89 6 159.89 164.96 6 170.96 159.89 0
85 23/ ZS 84 30064 VOLF Matěj 2003 VS Tábor 172.48 62 234.48 157.15 14 171.15 171.15 1
86 23/ ZM 89 23030 KOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 203.92 2 205.92 174.35 174.35 174.35 0
87 24/ ZM 86 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 180.70 6 186.70 203.47 54 257.47 186.70 0
88 17/ PZ 109 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 211.00 2 213.00 187.62 6 193.62 193.62 0
89 18/ PZ 115 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 179.62 54 233.62 210.32 10 220.32 220.32 0
90 10/ VM 141 91010 CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 171.42 114 285.42 173.29 58 231.29 231.29 0
91 25/ ZM 91 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 254.78 4 258.78 240.45 106 346.45 258.78 0
92 26/ ZM 87 23026 HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 183.92 112 295.92 184.89 162 346.89 295.92 0
93 27/ ZM 92 23043 BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 1 999 999.00 229.26 162 391.26 391.26 0
94 VM 8 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
95 VM 9 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
96 V 12 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
97 VS 13 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
98 VS 14 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
99 DS 15 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
100 DS 16 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
101 DS 18 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
102 DS 19 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
103 DM 22 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
104 DM 23 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
105 ZS 25 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
106 ZS 35 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
107 38 77002 KUBÁT Jiří 1984 Kotva B. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
108 VM 39 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
109 VM 40 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
110 V 41 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
111 VS 44 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 53 33026 CHOD Ondřej 1984 Blovice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 VS 58 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 ZS 61 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 ZM 72 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
116 ZM 76 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 ZM 78 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 VM 82 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 ZS 83 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 ZM 94 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 PZ 103 24056 KASPER Jakub 2007 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 PZ 117 23034 PLOCEK Matyáš 2008 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 PZ 120 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 61 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 105.35 50 155.35 112.21 112.21 112.21 27
2 2/ DS 64 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 114.81 114.81 113.75 2 115.75 114.81 19
3 1/ ZS 69 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 117.42 117.42 119.15 2 121.15 117.42 15
4 2/ ZS 65 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 117.00 2 119.00 117.98 117.98 117.98 11
5 3/ ZS 66 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 2 120.34 120.34 121.90 4 125.90 120.34 7
6 4/ ZS 67 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3+ 122.40 122.40 124.17 124.17 122.40 6
7 1/ ZM 71 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 124.85 2 126.85 128.40 4 132.40 126.85 5
8 2/ ZM 68 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 125.40 2 127.40 126.20 2 128.20 127.40 4
9 5/ ZS 75 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 132.37 132.37 137.18 6 143.18 132.37 3
10 3/ ZM 74 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 133.70 133.70 131.12 4 135.12 133.70 2
11 4/ ZM 73 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 139.38 139.38 152.23 2 154.23 139.38 1
12 6/ ZS 70 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 147.71 2 149.71 142.89 142.89 142.89 0
13 1/ PZ 76 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 157.85 4 161.85 150.76 150.76 150.76 0
14 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZM 72 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0