Výsledková listina

ZávodKlatovské slalomy ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči
Číslo2017148
Datum7.10.2017
Ředitel závoduJosef Veselý
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorKanoistický klub Klatovy z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 43 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 102.37 6 108.37 104.43 2 106.43 106.43 88
2 1/ 44 34033 BUCHTEL Martin 1982 2 108.84 108.84 107.28 4 111.28 108.84 80
3 1/ DS 11 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 110.34 110.34 110.51 110.51 110.34 76
4 1/ DM 12 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 113.71 113.71 113.48 113.48 113.48 72
5 1/ VM 5 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 118.56 118.56 115.67 115.67 115.67 68
6 2/ VM 36 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 116.28 116.28 117.29 117.29 116.28 64
7 1/ ZS 14 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 115.15 2 117.15 119.90 4 123.90 117.15 60
8 3/ VM 42 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 120.92 6 126.92 115.37 2 117.37 117.37 56
9 1/ ZM 15 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 118.75 118.75 118.00 118.00 118.00 52
10 4/ VM 7 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 120.51 2 122.51 118.15 118.15 118.15 48
11 2/ DM 13 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 120.54 120.54 123.78 4 127.78 120.54 44
12 5/ VM 4 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 123.56 2 125.56 119.43 2 121.43 121.43 40
13 2/ ZS 22 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 121.94 121.94 120.12 2 122.12 121.94 36
14 6/ VM 6 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 122.50 122.50 4 999 999.00 999.00 32
15 3/ ZS 20 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 123.70 123.70 123.39 123.39 123.39 28
16 2/ U23 3 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 126.15 2 128.15 123.45 123.45 123.45 24
17 2/ ZM 23 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 123.62 123.62 126.71 126.71 123.62 20
18 1/ VS 10 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 123.37 2 125.37 124.14 124.14 124.14 19
19 1/ V 9 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 124.21 124.21 128.00 2 130.00 124.21 18
20 7/ VM 8 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 121.34 4 125.34 4 999 999.00 999.00 17
21 2/ 41 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 126.31 126.31 130.14 2 132.14 126.31 16
22 4/ ZS 29 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 3 131.76 2 133.76 123.89 4 127.89 127.89 15
23 2/ V 17 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 127.20 2 129.20 126.21 2 128.21 128.21 14
24 5/ ZS 27 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 138.15 2 140.15 128.71 128.71 128.71 13
25 2/ VS 19 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 128.94 128.94 134.23 134.23 128.94 12
26 6/ ZS 31 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 129.67 129.67 131.37 131.37 129.67 11
27 8/ VM 16 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 131.65 131.65 130.43 130.43 130.43 10
28 3/ VS 18 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 133.92 133.92 132.57 132.57 132.57 9
29 3/ ZM 33 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 134.48 2 136.48 131.85 2 133.85 133.85 8
30 7/ ZS 28 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 134.59 4 138.59 133.89 133.89 133.89 7
31 4/ ZM 30 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 136.84 4 140.84 143.64 2 145.64 140.84 6
32 9/ VM 35 66013 VRBA Pavel 1973 Horš.Týn 143.47 143.47 141.95 141.95 141.95 5
33 3/ DM 24 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 151.96 6 157.96 138.15 6 144.15 144.15 4
34 5/ ZM 39 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 144.25 8 152.25 142.21 2 144.21 144.21 3
35 8/ ZS 37 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 153.35 2 155.35 144.51 144.51 144.51 2
36 6/ ZM 32 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 153.94 153.94 144.10 2 146.10 146.10 1
37 9/ ZS 34 24071 Furiš Eduard 2004 Č.Kruml. 146.18 4 150.18 145.62 2 147.62 147.62 0
38 10/ ZS 25 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3 153.34 6 159.34 152.21 152.21 152.21 0
39 11/ ZS 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 167.46 2 169.46 163.71 4 167.71 167.71 0
40 7/ ZM 38 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 197.78 108 305.78 167.28 8 175.28 175.28 0
41 1 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 VM 2 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 ZS 21 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 109.57 2 111.57 108.51 2 110.51 110.51 60
2 1/ 3 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 112.50 112.50 110.18 2 112.18 112.18 56
3 1/ ZS 7 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 115.76 2 117.76 114.26 114.26 114.26 52
4 2/ ZS 5 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 117.57 2 119.57 116.31 116.31 116.31 48
5 1/ DM 4 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 119.71 119.71 116.31 116.31 116.31 44
6 3/ ZS 11 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 119.53 2 121.53 117.93 117.93 117.93 40
7 4/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 117.98 117.98 117.76 2 119.76 117.98 36
8 1/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 119.93 2 121.93 119.96 119.96 119.96 32
9 2/ ZM 14 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 123.25 123.25 124.59 124.59 123.25 28
10 2/ 34 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 123.96 123.96 121.31 2 123.31 123.31 24
11 5/ ZS 12 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 128.15 2 130.15 123.28 2 125.28 125.28 23
12 6/ ZS 37 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 125.65 2 127.65 119.59 6 125.59 125.59 22
13 2/ DM 33 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 3 125.81 2 127.81 124.12 2 126.12 126.12 21
14 3/ ZM 15 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 125.39 2 127.39 137.64 2 139.64 127.39 20
15 4/ ZM 17 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 130.84 130.84 125.42 2 127.42 127.42 19
16 7/ ZS 21 9096 Morenová Adriana 2004 USK Pha 3 130.23 6 136.23 128.32 128.32 128.32 18
17 5/ ZM 31 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 130.78 4 134.78 131.18 131.18 131.18 17
18 8/ ZS 23 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 130.00 2 132.00 132.25 132.25 132.00 16
19 9/ ZS 10 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 132.60 132.60 132.32 132.32 132.32 15
20 1/ PZ 42 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 128.71 4 132.71 134.14 6 140.14 132.71 0
21 6/ ZM 29 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 3 127.31 6 133.31 132.60 2 134.60 133.31 14
22 7/ ZM 26 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 138.42 2 140.42 132.23 2 134.23 134.23 13
23 10/ ZS 22 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 136.84 4 140.84 131.25 4 135.25 135.25 12
24 3/ 9 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 139.65 2 141.65 135.62 2 137.62 137.62 11
25 2/ PZ 41 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 142.81 2 144.81 137.87 137.87 137.87 0
26 3/ PZ 46 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 140.54 4 144.54 136.71 2 138.71 138.71 0
27 11/ ZS 24 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 140.59 140.59 139.45 6 145.45 140.59 10
28 12/ ZS 25 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 139.15 2 141.15 139.89 6 145.89 141.15 9
29 3/ DM 20 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 3 157.87 2 159.87 136.92 6 142.92 142.92 8
30 4/ 35 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 3 143.15 143.15 142.46 2 144.46 143.15 7
31 8/ ZM 32 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 148.95 8 156.95 142.39 2 144.39 144.39 6
32 1/ VS 18 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 146.85 146.85 144.43 144.43 144.43 5
33 9/ ZM 30 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 3 146.46 4 150.46 146.76 146.76 146.76 4
34 10/ ZM 28 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 149.21 2 151.21 140.48 60 200.48 151.21 3
35 4/ DM 19 34013 TURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus 3 150.37 8 158.37 152.31 2 154.31 154.31 2
36 4/ PZ 45 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 167.10 167.10 164.43 164.43 164.43 0
37 5/ PZ 48 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 171.15 2 173.15 166.98 10 176.98 173.15 0
38 6/ PZ 44 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 190.37 4 194.37 179.98 179.98 179.98 0
39 5/ DM 36 1105 ZÁVIŠKOVÁ Zlata 2002 Boh.Pha 190.56 102 292.56 179.64 6 185.64 185.64 1
40 7/ PZ 43 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 203.68 203.68 198.34 58 256.34 203.68 0
41 8/ PZ 49 1120 MILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 195.51 10 205.51 215.20 6 221.20 205.51 0
42 11/ ZM 27 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 3 146.15 110 256.15 167.47 58 225.47 225.47 0
43 9/ PZ 47 27019 KLOUDOVÁ Kristýna 2009 Ot.Strak 203.18 110 313.18 238.82 110 348.82 313.18 0
44 VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 ZS 13 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 ZM 16 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 61 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 111.35 111.35 109.78 2 111.78 111.35 38
2 2/ VM 62 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 119.35 6 125.35 118.56 2 120.56 120.56 30
3 3/ VM 63 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 130.59 2 132.59 129.48 6 135.48 132.59 26
4 1/ ZS 66 23071 23135 PRÜHER Vojtěch ŠEDIVÝ Vít 2006 2004 SKVS ČB SKVS ČB 2 132.78 4 136.78 132.60 132.60 132.60 22
5 1/ DS 65 36019 38008 POHANKA Vít CUBR Filip 2000 2000 Klatovy ČSAD Plz 2 136.62 4 140.62 125.53 8 133.53 133.53 18
6 1/ V 64 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 131.64 4 135.64 131.57 2 133.57 133.57 14
7 2/ ZS 69 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 142.28 142.28 141.65 8 149.65 142.28 10
8 4/ VM 76 47015 66011 NĚMEC Aleš WENDL Miloslav 1976 1978 Kadaň Horš.Týn 2 145.12 8 153.12 4 999 999.00 999.00 6
9 1/ ZM 71 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 148.84 6 154.84 143.59 12 155.59 154.84 5
10 3/ ZS 73 9019 9096 ERLOVÁ Natálie MORENOVÁ Adriana 2006 2004 USK Pha USK Pha 165.78 12 177.78 152.50 8 160.50 160.50 4
11 4/ ZS 70 9034 9142 KREMROVÁ Adéla FREISLEBENOVÁ Patricia 2005 2003 USK Pha USK Pha 3 157.82 10 167.82 151.92 10 161.92 161.92 3
12 5/ ZS 68 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 157.73 8 165.73 156.23 8 164.23 164.23 2
13 6/ ZS 74 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 192.62 14 206.62 182.96 6 188.96 188.96 1
14 2/ ZM 75 1111 1106 PELIKÁN Václav CARDOSELLI Tomáš 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 3 195.90 66 261.90 175.65 52 227.65 227.65 0
15 1/ 77 91010 91008 CÍSAŘOVSKÝ Petr HORÁK David 1977 1976 Heletag Heletag 1 999 999.00 196.96 314 510.96 510.96 0
16 VM 67 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 42 66009 23151 VRBOVÁ Alexandra KUNA Václav 2000 1998 Horš.Týn SKVS ČB 2 122.54 2 124.54 119.65 2 121.65 121.65 10
2 1/ 44 66017 66002 HOJDOVÁ Markéta HOJDA Ladislav 2007 1973 Horš.Týn Horš.Týn 144.87 144.87 4 999 999.00 999.00 0
3 2/ 47 1033 1027 HOCHENHEIM Krystýna MARTIN Václav 1991 1971 Boh.Pha Boh.Pha 2 147.47 6 153.47 147.53 147.53 147.53 6
4 1/ DS 45 24017 24004 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDA Mikoláš 1999 2007 Č.Kruml. Č.Kruml. 159.56 6 165.56 151.18 6 157.18 157.18 0
5 1/ ZS 43 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 164.93 6 170.93 168.78 54 222.78 170.93 2
6 1/ DM 46 1105 1074 ZÁVIŠKOVÁ Zlata MARTIN Václav 2002 2002 Boh.Pha Boh.Pha 3 186.29 18 204.29 206.59 206.59 204.29 1
7 1/ ZM 48 A001 1106 CARDOSELLI Stella CARDOSELLI Tomáš 2009 2005 Boh.Pha Boh.Pha 206.53 66 272.53 200.93 10 210.93 210.93 0
8 41 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 142 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 90.31 90.31 91.90 91.90 90.31 181
2 1/ DS 17 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 91.85 91.85 91.82 4 95.82 91.85 173
3 1/ U23 1 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 99.89 99.89 100.60 2 102.60 99.89 169
4 1/ DM 23 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 99.20 2 101.20 98.34 2 100.34 100.34 165
5 2/ VM 5 12032 RUBÍN Daniel 1975 Dukla B. 2 100.89 100.89 101.62 101.62 100.89 161
6 3/ VM 4 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 107.35 2 109.35 103.10 103.10 103.10 157
7 4/ VM 9 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 104.45 104.45 102.37 2 104.37 104.37 153
8 2/ DS 16 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 102.76 2 104.76 100.76 50 150.76 104.76 149
9 1/ ZS 35 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 110.28 2 112.28 106.50 106.50 106.50 145
10 5/ VM 8 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2 106.17 4 110.17 104.82 2 106.82 106.82 141
11 6/ VM 3 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 108.65 108.65 107.26 107.26 107.26 137
12 2/ DM 22 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 111.78 4 115.78 107.34 107.34 107.34 133
13 1/ V 10 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 107.12 2 109.12 108.54 108.54 108.54 129
14 2/ V 11 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 108.93 4 112.93 108.57 108.57 108.57 125
15 3/ V 96 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 109.40 109.40 108.78 108.78 108.78 121
16 3/ DS 19 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 105.51 4 109.51 106.62 4 110.62 109.51 117
17 2/ ZS 27 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 107.94 2 109.94 114.78 114.78 109.94 113
18 3/ ZS 32 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 115.47 115.47 111.31 111.31 111.31 109
19 4/ ZS 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 112.76 4 116.76 111.70 111.70 111.70 105
20 3/ DM 20 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 111.62 2 113.62 112.10 112.10 112.10 101
21 1/ 2 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 108.26 4 112.26 114.78 114.78 112.26 97
22 4/ V 57 52018 SAJDL František 1970 L.Žatec 3 113.94 113.94 112.48 112.48 112.48 93
23 7/ VM 100 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 113.45 113.45 113.45 113.45 113.45 89
24 5/ ZS 34 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 115.10 52 167.10 111.57 2 113.57 113.57 85
25 5/ V 12 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 114.67 2 116.67 114.90 114.90 114.90 81
26 6/ V 56 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 3 116.78 4 120.78 115.84 115.84 115.84 77
27 4/ DM 21 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 112.59 6 118.59 110.62 6 116.62 116.62 73
28 6/ ZS 30 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 122.62 122.62 116.79 116.79 116.79 69
29 8/ VM 7 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 119.89 2 121.89 117.25 117.25 117.25 65
30 7/ ZS 26 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 115.70 2 117.70 113.35 4 117.35 117.35 61
31 1/ ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 119.98 119.98 117.95 117.95 117.95 57
32 2/ ZM 36 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 123.94 2 125.94 116.46 2 118.46 118.46 53
33 8/ ZS 24 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 118.54 118.54 121.98 121.98 118.54 49
34 2/ 38 77002 KUBÁT Jiří 1984 Kotva B. 3+ 119.31 119.31 144.62 4 148.62 119.31 48
35 9/ ZS 33 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 125.78 8 133.78 120.37 120.37 120.37 47
36 1/ PZ 104 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 121.54 8 129.54 121.17 121.17 121.17 0
37 2/ PZ 101 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 120.84 2 122.84 120.14 2 122.14 122.14 0
38 9/ VM 54 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 3 122.75 122.75 120.39 2 122.39 122.39 46
39 3/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 122.43 122.43 121.70 4 125.70 122.43 45
40 7/ V 41 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3+ 130.78 130.78 122.56 122.56 122.56 44
41 10/ ZS 28 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 119.12 50 169.12 122.94 122.94 122.94 43
42 4/ ZM 80 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 120.96 4 124.96 119.46 4 123.46 123.46 42
43 5/ ZM 99 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 120.71 4 124.71 121.31 4 125.31 124.71 41
44 11/ ZS 46 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 122.15 4 126.15 127.68 127.68 126.15 40
45 1/ VS 44 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3+ 128.70 128.70 124.54 2 126.54 126.54 39
46 12/ ZS 66 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 130.34 4 134.34 126.93 126.93 126.93 38
47 13/ ZS 47 52025 STRASSER Marek 2004 L.Žatec 3+ 130.90 130.90 125.15 2 127.15 127.15 37
48 6/ ZM 78 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 129.92 4 133.92 125.42 2 127.42 127.42 36
49 14/ ZS 45 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 128.95 4 132.95 125.75 2 127.75 127.75 35
50 15/ ZS 48 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 125.93 4 129.93 139.81 10 149.81 129.93 34
51 2/ VS 43 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3+ 131.10 4 135.10 130.56 130.56 130.56 33
52 3/ PZ 119 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 132.96 132.96 130.60 130.60 130.60 0
53 7/ ZM 49 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 125.35 8 133.35 126.98 4 130.98 130.98 32
54 16/ ZS 69 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 127.60 12 139.60 127.14 4 131.14 131.14 31
55 17/ ZS 62 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 138.81 4 142.81 131.23 131.23 131.23 30
56 3/ VS 42 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 133.46 133.46 136.10 136.10 133.46 29
57 8/ ZM 52 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 135.57 6 141.57 128.12 6 134.12 134.12 28
58 18/ ZS 64 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 132.14 2 134.14 134.82 4 138.82 134.14 27
59 4/ PZ 102 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 132.20 2 134.20 131.78 4 135.78 134.20 0
60 5/ PZ 106 39014 Veverka Čeněk 2007 Loko Plz 132.57 2 134.57 136.25 4 140.25 134.57 0
61 10/ VM 82 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 132.64 2 134.64 182.25 182.25 134.64 26
62 6/ PZ 113 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 141.35 8 149.35 133.81 2 135.81 135.81 0
63 19/ ZS 65 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 131.95 4 135.95 140.70 60 200.70 135.95 25
64 5/ DM 59 30069 ČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor 3 134.76 6 140.76 130.39 6 136.39 136.39 24
65 9/ ZM 81 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 3 138.21 4 142.21 136.40 136.40 136.40 23
66 6/ DM 97 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 148.67 6 154.67 134.78 2 136.78 136.78 22
67 10/ ZM 75 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 135.32 4 139.32 135.62 4 139.62 139.32 21
68 7/ PZ 111 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 138.20 2 140.20 136.65 4 140.65 140.20 0
69 20/ ZS 67 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 136.87 4 140.87 134.56 6 140.56 140.56 20
70 21/ ZS 63 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 142.70 4 146.70 136.92 4 140.92 140.92 19
71 7/ DM 60 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 3 136.96 4 140.96 141.20 141.20 140.96 18
72 22/ ZS 68 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 142.15 2 144.15 138.68 4 142.68 142.68 17
73 11/ ZM 74 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 139.32 6 145.32 134.78 8 142.78 142.78 16
74 11/ VM 55 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 139.15 4 143.15 142.42 4 146.42 143.15 15
75 8/ PZ 108 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 143.37 143.37 146.93 2 148.93 143.37 0
76 12/ ZM 70 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 138.65 6 144.65 150.47 4 154.47 144.65 14
77 9/ PZ 114 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 139.23 6 145.23 142.70 6 148.70 145.23 0
78 13/ ZM 77 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 3 138.23 8 146.23 145.56 6 151.56 146.23 13
79 14/ ZM 71 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 142.17 6 148.17 140.84 6 146.84 146.84 12
80 10/ PZ 112 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 148.20 2 150.20 145.95 4 149.95 149.95 0
81 4/ VS 58 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 154.56 4 158.56 160.42 10 170.42 158.56 11
82 15/ ZM 95 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 154.85 60 214.85 152.60 6 158.60 158.60 10
83 16/ ZM 73 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 169.78 8 177.78 157.14 2 159.14 159.14 9
84 11/ PZ 121 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 155.73 4 159.73 158.18 6 164.18 159.73 0
85 12/ PZ 105 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 157.70 4 161.70 160.56 4 164.56 161.70 0
86 17/ ZM 88 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 149.70 52 201.70 157.73 4 161.73 161.73 8
87 13/ PZ 116 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 163.26 163.26 156.31 6 162.31 162.31 0
88 18/ ZM 98 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 3 184.59 14 198.59 158.90 4 162.90 162.90 7
89 19/ ZM 79 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 3 143.93 52 195.93 164.78 8 172.78 172.78 6
90 20/ ZM 90 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 171.76 4 175.76 146.24 62 208.24 175.76 5
91 21/ ZM 93 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 176.31 10 186.31 166.37 10 176.37 176.37 4
92 23/ ZS 84 30064 VOLF Matěj 2003 VS Tábor 167.68 10 177.68 170.45 8 178.45 177.68 3
93 14/ PZ 120 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 172.94 6 178.94 171.76 8 179.76 178.94 0
94 15/ PZ 125 1107 MARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 178.31 6 184.31 180.92 4 184.92 184.31 0
95 22/ ZM 86 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 200.15 8 208.15 179.79 6 185.79 185.79 2
96 16/ PZ 109 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 194.84 194.84 183.17 6 189.17 189.17 0
97 23/ ZM 37 24049 Novosad Jonáš 2006 Č.Kruml. 3 143.14 54 197.14 159.35 102 261.35 197.14 1
98 24/ ZS 83 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 184.47 156 340.47 190.59 16 206.59 206.59 0
99 17/ PZ 115 66026 KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn 199.92 56 255.92 202.42 10 212.42 212.42 0
100 18/ PZ 110 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 167.81 54 221.81 198.68 56 254.68 221.81 0
101 24/ ZM 85 23019 DRUSKA Vojtěch 2006 SKVS ČB 184.65 106 290.65 170.56 56 226.56 226.56 0
102 25/ ZM 91 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 221.93 164 385.93 221.32 6 227.32 227.32 0
103 26/ ZM 87 23026 HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 178.26 68 246.26 189.70 68 257.70 246.26 0
104 27/ ZM 89 23030 KOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 220.42 160 380.42 217.14 56 273.14 273.14 0
105 12/ VM 141 91010 CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 188.18 104 292.18 140.31 208 348.31 292.18 0
106 28/ ZM 92 23043 BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 226.10 262 488.10 234.79 204 438.79 438.79 0
107 VM 6 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
108 VS 13 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
109 VS 14 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
110 DS 15 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
111 DS 18 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
112 ZS 25 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
113 ZS 31 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
114 VM 39 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
115 VM 40 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
116 53 33026 CHOD Ondřej 1984 Blovice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 ZS 61 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 ZM 72 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 ZM 76 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 ZM 94 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 PZ 103 24056 KASPER Jakub 2007 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 PZ 117 23034 PLOCEK Matyáš 2008 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 PZ 122 30012 KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 61 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 117.60 117.60 4 999 999.00 999.00 31
2 2/ DS 64 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 122.29 122.29 120.64 2 122.64 122.29 23
3 1/ ZS 69 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 125.84 125.84 133.90 133.90 125.84 19
4 2/ ZS 65 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 129.62 2 131.62 126.60 126.60 126.60 15
5 3/ ZS 66 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 2 131.40 4 135.40 128.29 2 130.29 130.29 11
6 4/ ZS 67 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3+ 130.10 2 132.10 129.39 4 133.39 132.10 7
7 5/ ZS 70 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 124.42 8 132.42 188.98 2 190.98 132.42 6
8 1/ ZM 71 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 156.85 2 158.85 133.85 133.85 133.85 5
9 1/ 62 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 135.60 135.60 132.54 2 134.54 134.54 4
10 2/ ZM 68 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 139.53 2 141.53 141.15 2 143.15 141.53 3
11 6/ ZS 75 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 153.37 153.37 141.25 2 143.25 143.25 2
12 3/ ZM 74 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 155.78 4 159.78 140.18 6 146.18 146.18 1
13 4/ ZM 73 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 165.39 2 167.39 1 999 999.00 999.00 0
14 1/ PZ 76 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 178.53 4 182.53 183.85 4 187.85 182.53 0
15 VM 63 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZM 72 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0