Výsledková listina

ZávodSlalomy v Sušici
Číslo201659
Datum29.5.2016
Ředitel závoduing. Vladislav Galuška
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub vodních sportů Sušice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 59 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 89.43 89.43 91.23 91.23 89.43 93
2 1/ 58 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 94.71 94.71 4 999 999.00 999.00 89
3 2/ 62 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 98.35 98.35 97.48 97.48 97.48 85
4 1/ VM 61 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 96.37 2 98.37 95.91 2 97.91 97.91 81
5 1/ V 60 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 98.10 98.10 4 999 999.00 999.00 77
6 2/ VM 56 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 104.84 104.84 101.18 101.18 101.18 73
7 3/ VM 53 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 102.69 102.69 4 999 999.00 999.00 69
8 2/ V 51 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 104.72 104.72 102.73 102.73 102.73 65
9 3/ V 11 9061 POLLERT Lukáš 1970 USK Pha 103.20 2 105.20 102.81 102.81 102.81 61
10 3/ 45 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3 105.60 105.60 103.47 103.47 103.47 57
11 1/ DM 47 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 102.11 2 104.11 100.43 4 104.43 104.11 53
12 4/ VM 54 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 104.46 104.46 4 999 999.00 999.00 49
13 4/ V 50 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 106.70 106.70 105.50 105.50 105.50 45
14 5/ VM 52 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 108.87 108.87 107.10 0 107.10 107.10 41
15 1/ U23 42 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 109.42 109.42 107.18 107.18 107.18 37
16 2/ U23 41 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 3 105.63 2 107.63 108.89 4 112.89 107.63 33
17 6/ VM 55 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 108.58 108.58 108.94 108.94 108.58 32
18 1/ VS 28 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3 110.84 110.84 109.68 109.68 109.68 31
19 5/ V 35 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3 110.18 110.18 4 999 999.00 999.00 30
20 2/ VS 31 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 3 110.31 110.31 109.74 2 111.74 110.31 29
21 7/ VM 38 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 111.89 111.89 110.73 110.73 110.73 28
22 4/ 43 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 3 111.80 111.80 4 999 999.00 999.00 27
23 5/ 46 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 3 109.89 2 111.89 4 999 999.00 999.00 26
24 3/ VS 48 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 110.40 2 112.40 110.41 2 112.41 112.40 25
25 8/ VM 15 34011 JANDA Zbyněk 1974 Hubertus 110.54 2 112.54 4 999 999.00 999.00 24
26 1/ ZM 17 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 111.94 2 113.94 112.57 112.57 112.57 23
27 2/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 114.38 2 116.38 113.13 113.13 113.13 22
28 4/ VS 49 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 114.23 114.23 113.62 113.62 113.62 21
29 5/ VS 30 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 116.68 116.68 113.83 113.83 113.83 20
30 6/ VS 27 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 114.43 114.43 114.77 114.77 114.43 19
31 7/ VS 29 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 114.53 114.53 114.61 114.61 114.53 18
32 3/ DM 23 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 115.94 115.94 116.22 2 118.22 115.94 17
33 2/ ZM 18 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 115.65 4 119.65 116.68 116.68 116.68 16
34 4/ DM 24 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 115.23 2 117.23 116.69 116.69 116.69 15
35 9/ VM 16 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 123.17 123.17 117.28 117.28 117.28 14
36 10/ VM 39 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 121.83 2 123.83 117.81 117.81 117.81 13
37 3/ ZM 19 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 119.62 6 125.62 117.24 2 119.24 119.24 12
38 6/ V 32 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 119.79 119.79 119.32 119.32 119.32 11
39 6/ 44 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3 117.64 2 119.64 117.56 2 119.56 119.56 10
40 7/ V 36 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 126.37 6 132.37 119.75 119.75 119.75 9
41 8/ V 34 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 121.77 121.77 120.31 2 122.31 121.77 8
42 1/ ZS 20 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 125.57 2 127.57 122.42 2 124.42 124.42 7
43 11/ VM 37 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 125.10 4 129.10 123.79 2 125.79 125.79 6
44 8/ VS 25 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 127.59 127.59 124.46 2 126.46 126.46 5
45 9/ VS 26 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 3 126.80 126.80 4 999 999.00 999.00 4
46 2/ ZS 7 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 128.00 2 130.00 134.20 4 138.20 130.00 3
47 9/ V 33 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 128.97 2 130.97 128.25 6 134.25 130.97 2
48 1/ PZ 2 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 129.79 2 131.79 138.49 2 140.49 131.79 0
49 10/ VS 10 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 137.53 6 143.53 133.88 2 135.88 135.88 1
50 4/ ZM 4 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 150.90 150.90 142.81 142.81 142.81 0
51 3/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 147.19 147.19 141.49 2 143.49 143.49 0
52 12/ VM 12 11010 FOLTÍN Marek 1973 KK Brand 179.16 62 241.16 148.21 4 152.21 152.21 0
53 4/ ZS 6 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 160.63 2 162.63 153.53 153.53 153.53 0
54 5/ ZM 5 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 166.28 166.28 157.60 157.60 157.60 0
55 5/ ZS 8 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 188.32 2 190.32 169.53 10 179.53 179.53 0
56 2/ PZ 1 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 313.90 110 423.90 257.22 14 271.22 271.22 0
57 ZM 3 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 DS 9 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 VM 13 52014 MILYAN Dušan 1973 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 VM 14 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 ZS 21 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 U23 40 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 57 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 55 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 84.97 2 86.97 4 999 999.00 999.00 96
2 1/ DM 51 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 92.50 92.50 92.44 92.44 92.44 88
3 2/ DM 52 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 93.14 2 95.14 94.83 2 96.83 95.14 84
4 3/ DM 44 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 104.21 104.21 100.69 100.69 100.69 80
5 1/ 54 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 103.65 103.65 101.16 101.16 101.16 76
6 1/ VM 53 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 102.18 102.18 102.46 2 104.46 102.18 72
7 1/ DS 70 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 101.59 2 103.59 4 999 999.00 999.00 68
8 2/ 50 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 103.28 4 107.28 103.11 2 105.11 105.11 64
9 1/ V 47 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 109.56 109.56 107.74 107.74 107.74 60
10 1/ VS 46 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 108.31 108.31 108.74 108.74 108.31 56
11 4/ DM 43 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 109.81 2 111.81 108.95 108.95 108.95 52
12 2/ DS 45 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 105.16 6 111.16 107.73 2 109.73 109.73 48
13 1/ ZS 42 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 111.28 111.28 109.59 4 113.59 111.28 44
14 2/ ZS 28 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 114.87 2 116.87 112.28 112.28 112.28 40
15 3/ ZS 25 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 111.30 2 113.30 114.71 4 118.71 113.30 36
16 1/ ZM 17 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 110.50 8 118.50 113.86 113.86 113.86 32
17 4/ ZS 21 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 118.50 4 122.50 114.41 114.41 114.41 31
18 3/ 49 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 132.25 4 136.25 114.88 114.88 114.88 30
19 2/ U23 38 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3 114.61 2 116.61 116.17 116.17 116.17 29
20 3/ DS 32 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3 116.20 116.20 114.47 4 118.47 116.20 28
21 4/ 40 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 117.61 4 121.61 116.90 116.90 116.90 27
22 3/ U23 37 34035 MAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus 3 118.18 118.18 117.22 117.22 117.22 26
23 2/ VM 48 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 117.45 117.45 119.22 119.22 117.45 25
24 2/ ZM 20 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 118.12 118.12 120.33 120.33 118.12 24
25 5/ DM 30 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 118.92 4 122.92 117.46 2 119.46 119.46 23
26 3/ ZM 16 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 119.14 2 121.14 121.18 121.18 121.14 22
27 4/ ZM 5 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 125.20 125.20 121.15 121.15 121.15 21
28 5/ ZS 9 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 123.18 6 129.18 119.39 2 121.39 121.39 20
29 4/ DS 33 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 123.94 123.94 122.23 122.23 122.23 19
30 5/ ZM 19 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 120.37 2 122.37 122.59 122.59 122.37 18
31 6/ ZS 22 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 120.91 2 122.91 123.90 123.90 122.91 17
32 5/ DS 56 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 123.21 123.21 123.61 123.61 123.21 16
33 6/ ZM 4 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 123.52 123.52 124.11 124.11 123.52 15
34 7/ ZS 23 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 124.94 2 126.94 122.21 2 124.21 124.21 14
35 1/ PZ 62 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 122.44 2 124.44 125.44 2 127.44 124.44 0
36 5/ 57 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 127.31 127.31 125.21 125.21 125.21 13
37 6/ DM 29 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 121.35 4 125.35 124.33 4 128.33 125.35 12
38 3/ VM 35 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 123.69 2 125.69 127.47 127.47 125.69 11
39 4/ VM 36 34007 VANKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 127.96 127.96 125.46 2 127.46 127.46 10
40 6/ 39 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 201.56 10 211.56 128.29 128.29 128.29 9
41 8/ ZS 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 130.88 2 132.88 128.41 128.41 128.41 8
42 9/ ZS 24 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 130.39 2 132.39 128.81 128.81 128.81 7
43 10/ ZS 27 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 129.50 2 131.50 130.49 6 136.49 131.50 6
44 11/ ZS 26 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 130.84 4 134.84 131.24 2 133.24 133.24 5
45 2/ PZ 61 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 130.38 4 134.38 132.26 54 186.26 134.38 0
46 2/ VS 34 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 136.54 136.54 132.47 2 134.47 134.47 4
47 7/ ZM 18 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 139.47 8 147.47 130.27 6 136.27 136.27 3
48 3/ PZ 64 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 142.20 142.20 136.86 136.86 136.86 0
49 8/ ZM 3 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 142.43 6 148.43 135.22 2 137.22 137.22 2
50 12/ ZS 10 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 139.47 6 145.47 137.49 137.49 137.49 1
51 9/ ZM 6 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 136.46 2 138.46 141.64 141.64 138.46 0
52 4/ PZ 68 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 147.74 147.74 145.32 145.32 145.32 0
53 5/ PZ 63 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 156.95 2 158.95 151.33 2 153.33 153.33 0
54 7/ DM 14 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 138.58 52 190.58 156.22 2 158.22 158.22 0
55 6/ PZ 66 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 156.44 2 158.44 150.30 10 160.30 158.44 0
56 8/ DM 13 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 209.69 2 211.69 172.74 6 178.74 178.74 0
57 10/ ZM 2 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 176.53 6 182.53 179.69 52 231.69 182.53 0
58 11/ ZM 1 9034 Kremrová Adéla 2005 USK Pha 180.26 6 186.26 208.67 6 214.67 186.26 0
59 7/ PZ 67 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 193.93 18 211.93 209.75 64 273.75 211.93 0
60 12/ ZM 7 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 221.18 14 235.18 238.50 8 246.50 235.18 0
61 13/ ZS 58 1105 Závišková Zlata 2002 Boh.Pha 215.56 114 329.56 190.31 58 248.31 248.31 0
62 14/ ZS 11 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 144.38 162 306.38 147.38 112 259.38 259.38 0
63 ZM 8 52019 MILYANOVÁ Veronika 2004 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 15 35038 GALISZOVÁ Kateřina 1986 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 DS 31 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 41 36022 VESELÁ Jitka 1991 Klatovy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 59 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 PZ 65 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 PZ 69 66021 LANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 42 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 107.94 2 109.94 108.74 108.74 108.74 42
2 1/ 45 66011 42024 WENDL Miloslav BOUZEK Filip 1978 1992 Horš.Týn Sušice 2 4 999 999.00 110.11 110.11 110.11 38
3 2/ 38 42019 9040 PECHLÁT Hynek PECHLÁT Hynek 1971 1995 Sušice USK Pha 2 112.79 4 116.79 110.45 4 114.45 114.45 34
4 3/ 36 42032 42029 POTUŽÁK Jan VOZKA Aleš 1988 1989 Sušice Sušice 2 120.12 2 122.12 116.22 116.22 116.22 30
5 1/ DM 43 38008 36019 CUBR Filip POHANKA Vítek 2000 2000 ČSAD Plz Klatovy 2 114.18 4 118.18 119.51 4 123.51 118.18 26
6 4/ 31 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 3 125.32 6 131.32 117.45 2 119.45 119.45 22
7 1/ V 35 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 121.47 121.47 122.66 122.66 121.47 18
8 1/ VS 33 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 123.84 123.84 120.49 2 122.49 122.49 14
9 5/ 37 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 125.12 2 127.12 124.77 124.77 124.77 10
10 2/ DM 26 9123 9121 HOUSKA Jan MAJER Kryštof 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 130.16 2 132.16 126.58 2 128.58 128.58 6
11 2/ VS 34 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 131.90 131.90 131.59 2 133.59 131.90 5
12 2/ VM 29 76007 76004 UHLÍK František PAZOUREK Pavel 1975 1976 Bechyně Bechyně 3 128.98 4 132.98 130.42 2 132.42 132.42 4
13 3/ VM 25 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 138.74 2 140.74 137.69 10 147.69 140.74 3
14 3/ VS 28 23076 23059 PARANIAK Jan KUNA Alois 1951 1960 SKVS ČB SKVS ČB 3 138.58 4 142.58 142.93 4 146.93 142.58 2
15 1/ ZM 41 42025 42022 ŠVEJD Jáchym ŠVEJD Jan 2007 2004 Sušice Sušice 150.51 12 162.51 156.22 16 172.22 162.51 0
16 1/ ZS 44 14059 14067 KAŠÁK Filip HRŇÁK Jáchym 2003 2004 Kralupy Kralupy 170.35 12 182.35 159.45 4 163.45 163.45 1
17 VM 30 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 40 1074 1106 MARTIN Václav Cardoselli Tomáš 2002 2005 Boh.Pha Boh.Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
6 1/ ZM 46 42006 9138 GALUŠKOVÁ Bára ČERVENKOVÁ Amélie 2006 2005 Sušice USK Pha 199.66 66 265.66 4 999 999.00 999.00 0
5 2/ DM 22 52036 52011 NOVÁKOVÁ Karolína STRASSEROVÁ Bára 2002 2001 L.Žatec L.Žatec 198.61 8 206.61 213.23 10 223.23 206.61 0
1 1/ DM 27 42031 66009 GALUŠKOVÁ Antonie VRBOVÁ Alexandra 2001 2000 Sušice Horš.Týn 3 127.53 127.53 123.43 4 127.43 127.43 4
2 1/ 32 30043 30019 VAŇKOVÁ Klára POSPÍŠILOVÁ Jitka 2001 1989 VS Tábor VS Tábor 3 135.27 2 137.27 140.36 6 146.36 137.27 3
3 2/ 23 24024 24009 NOVOSADOVÁ Kristina HLAVNIČKOVÁ Tereza 2004 2003 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 164.40 56 220.40 151.36 8 159.36 159.36 2
4 1/ ZS 21 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 149.81 10 159.81 152.81 12 164.81 159.81 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 132 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 82.47 2 84.47 81.45 81.45 81.45 217
2 1/ DM 98 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 84.92 2 86.92 84.46 84.46 84.46 209
3 1/ 129 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 4 999 999.00 85.38 85.38 85.38 205
4 2/ 126 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 87.94 87.94 4 999 999.00 999.00 201
5 2/ DM 100 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 89.22 2 91.22 88.11 88.11 88.11 197
6 1/ VM 109 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 88.96 2 90.96 88.23 88.23 88.23 193
7 3/ 127 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 90.54 90.54 89.19 89.19 89.19 189
8 2/ U23 124 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 4 999 999.00 89.66 89.66 89.66 185
9 2/ VM 130 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 92.35 92.35 91.46 91.46 91.46 181
10 4/ 128 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 93.10 93.10 92.00 92.00 92.00 177
11 3/ VM 119 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 94.25 94.25 93.97 93.97 93.97 173
12 5/ 43 34041 SÝKORA Michal 1989 Hubertus 96.85 2 98.85 94.30 94.30 94.30 169
13 6/ 125 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 94.45 94.45 96.98 2 98.98 94.45 165
14 1/ DS 136 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 95.67 6 101.67 92.63 2 94.63 94.63 161
15 1/ V 107 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 96.69 96.69 94.95 94.95 94.95 157
16 4/ VM 111 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 96.88 96.88 95.54 95.54 95.54 153
17 3/ U23 123 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 97.88 2 99.88 96.50 96.50 96.50 149
18 5/ VM 120 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 99.93 99.93 96.64 96.64 96.64 145
19 3/ DM 95 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 99.19 52 151.19 97.34 97.34 97.34 141
20 2/ V 133 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 99.29 2 101.29 97.40 97.40 97.40 137
21 3/ V 108 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 96.37 4 100.37 97.45 97.45 97.45 133
22 4/ DM 96 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 97.17 2 99.17 94.26 4 98.26 98.26 129
23 6/ VM 114 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 117.58 117.58 99.66 99.66 99.66 125
24 4/ U23 121 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 97.88 2 99.88 98.52 2 100.52 99.88 121
25 4/ V 104 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 99.92 99.92 4 999 999.00 999.00 117
26 7/ 94 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 100.16 100.16 99.98 99.98 99.98 113
27 5/ V 105 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 100.18 100.18 100.43 100.43 100.18 109
28 7/ VM 115 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 100.21 100.21 101.89 101.89 100.21 105
29 8/ VM 112 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 100.36 100.36 101.66 4 105.66 100.36 101
30 5/ DM 99 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 99.74 2 101.74 100.55 100.55 100.55 97
31 9/ VM 118 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 100.59 100.59 100.92 100.92 100.59 93
32 10/ VM 113 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 96.77 4 100.77 96.94 4 100.94 100.77 89
33 6/ V 102 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 100.13 4 104.13 100.86 100.86 100.86 85
34 6/ DM 97 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 101.92 101.92 100.91 100.91 100.91 81
35 11/ VM 117 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 103.58 103.58 101.38 101.38 101.38 77
36 12/ VM 110 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 101.99 101.99 99.60 2 101.60 101.60 73
37 7/ V 106 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 102.71 2 104.71 101.90 101.90 101.90 69
38 13/ VM 85 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3 104.14 104.14 103.34 103.34 103.34 68
39 2/ DS 61 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 105.87 4 109.87 104.31 104.31 104.31 67
40 7/ DM 58 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 103.32 4 107.32 104.98 104.98 104.98 66
41 1/ VS 73 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 103.19 2 105.19 105.32 105.32 105.19 65
42 2/ VS 68 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 105.63 105.63 106.14 2 108.14 105.63 64
43 8/ 93 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3 106.93 52 158.93 103.63 2 105.63 105.63 63
44 8/ V 103 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 101.18 6 107.18 103.83 2 105.83 105.83 62
45 9/ V 76 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 111.55 111.55 106.33 106.33 106.33 61
46 3/ VS 72 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 106.89 106.89 108.65 108.65 106.89 60
47 4/ VS 74 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 108.68 2 110.68 107.64 107.64 107.64 59
48 14/ VM 82 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 108.81 2 110.81 106.96 2 108.96 108.96 58
49 8/ DM 60 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 111.97 6 117.97 109.69 109.69 109.69 57
50 10/ V 77 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 110.37 110.37 110.54 110.54 110.37 56
51 15/ VM 90 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 117.90 2 119.90 111.17 111.17 111.17 55
52 1/ ZS 56 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 111.26 111.26 109.77 2 111.77 111.26 54
53 11/ V 80 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3 111.57 111.57 111.68 2 113.68 111.57 53
54 16/ VM 88 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 121.50 8 129.50 112.40 112.40 112.40 52
55 17/ VM 84 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 115.50 115.50 112.61 112.61 112.61 51
56 18/ VM 86 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 181.85 2 183.85 112.79 112.79 112.79 50
57 9/ DM 59 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 117.50 2 119.50 112.83 112.83 112.83 49
58 3/ DS 62 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 111.42 2 113.42 112.42 2 114.42 113.42 48
59 5/ U23 92 39004 SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz 3 113.96 2 115.96 111.49 2 113.49 113.49 47
60 10/ DM 35 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 112.57 4 116.57 109.77 4 113.77 113.77 46
61 1/ ZM 46 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 114.47 114.47 112.19 2 114.19 114.19 45
62 2/ ZS 50 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 112.27 2 114.27 114.48 114.48 114.27 44
63 12/ V 78 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 114.48 114.48 114.39 114.39 114.39 43
64 13/ V 79 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 113.93 4 117.93 112.40 2 114.40 114.40 42
65 11/ DM 3 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3 124.50 124.50 111.14 4 115.14 115.14 41
66 2/ ZM 44 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 113.32 2 115.32 115.32 40
67 6/ U23 91 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 115.74 2 117.74 113.33 2 115.33 115.33 39
68 3/ ZM 10 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 113.35 2 115.35 113.53 2 115.53 115.35 38
69 14/ V 81 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 118.12 118.12 115.75 115.75 115.75 37
70 5/ VS 71 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 118.42 2 120.42 116.10 116.10 116.10 36
71 6/ VS 64 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3 117.71 117.71 116.50 116.50 116.50 35
72 7/ VS 75 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 118.63 2 120.63 116.68 116.68 116.68 34
73 8/ VS 67 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3 120.86 120.86 116.95 116.95 116.95 33
74 4/ ZM 49 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 112.43 6 118.43 111.63 6 117.63 117.63 32
75 9/ VS 70 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3 120.68 2 122.68 116.84 2 118.84 118.84 31
76 5/ ZM 47 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3 119.49 2 121.49 117.32 2 119.32 119.32 30
77 3/ ZS 28 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 126.20 4 130.20 119.59 119.59 119.59 29
78 10/ VS 69 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3 119.76 119.76 118.64 2 120.64 119.76 28
79 1/ PZ 141 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 115.90 4 119.90 119.14 6 125.14 119.90 0
80 4/ ZS 57 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 120.21 120.21 121.77 2 123.77 120.21 27
81 12/ DM 36 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 118.70 2 120.70 4 999 999.00 999.00 26
82 5/ ZS 55 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 121.29 4 125.29 118.95 2 120.95 120.95 25
83 11/ VS 63 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 121.61 121.61 117.24 52 169.24 121.61 24
84 12/ VS 66 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 122.21 122.21 123.58 2 125.58 122.21 23
85 6/ ZS 51 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 120.24 2 122.24 119.78 4 123.78 122.24 22
86 7/ ZS 52 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 126.32 4 130.32 122.95 122.95 122.95 21
87 13/ VS 65 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 127.72 127.72 123.32 123.32 123.32 20
88 2/ PZ 161 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 123.73 4 127.73 121.47 2 123.47 123.47 0
89 3/ PZ 142 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 124.38 2 126.38 120.18 4 124.18 124.18 0
90 6/ ZM 45 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 121.62 4 125.62 120.21 4 124.21 124.21 19
91 7/ ZM 48 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 121.46 4 125.46 119.27 8 127.27 125.46 18
92 8/ ZS 30 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 121.67 8 129.67 125.97 125.97 125.97 17
93 19/ VM 87 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 130.31 4 134.31 126.41 126.41 126.41 16
94 4/ PZ 155 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 122.62 4 126.62 123.29 4 127.29 126.62 0
95 9/ ZS 53 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 127.11 8 135.11 123.32 4 127.32 127.32 15
96 5/ PZ 143 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 136.86 54 190.86 126.83 2 128.83 128.83 0
97 6/ PZ 146 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 131.86 8 139.86 126.95 2 128.95 128.95 0
98 8/ ZM 1 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 133.85 133.85 126.59 4 130.59 130.59 14
99 9/ ZM 21 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 124.41 14 138.41 128.96 2 130.96 130.96 13
100 7/ PZ 145 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 131.33 131.33 134.36 4 138.36 131.33 0
101 20/ VM 40 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 131.70 6 137.70 130.54 2 132.54 132.54 12
102 9/ 42 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 132.67 2 134.67 130.39 54 184.39 134.67 11
103 8/ PZ 147 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 136.46 2 138.46 133.28 2 135.28 135.28 0
104 9/ PZ 144 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 135.72 135.72 146.87 56 202.87 135.72 0
105 10/ ZM 15 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 135.84 135.84 138.30 4 142.30 135.84 10
106 10/ ZS 31 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 140.55 4 144.55 137.12 137.12 137.12 9
107 11/ ZM 25 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 138.37 138.37 137.10 2 139.10 138.37 8
108 10/ PZ 148 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 138.35 52 190.35 138.99 138.99 138.99 0
109 11/ PZ 166 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 142.14 142.14 145.73 2 147.73 142.14 0
110 12/ ZM 19 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 150.20 150.20 141.53 2 143.53 143.53 7
111 13/ ZM 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 142.10 4 146.10 143.70 143.70 143.70 6
112 14/ ZM 12 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 141.72 2 143.72 141.78 52 193.78 143.72 5
113 11/ ZS 27 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 149.25 6 155.25 135.62 10 145.62 145.62 4
114 12/ ZS 29 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 141.35 6 147.35 140.64 6 146.64 146.64 3
115 12/ PZ 149 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 144.26 4 148.26 143.25 4 147.25 147.25 0
116 13/ PZ 160 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 141.33 8 149.33 143.38 4 147.38 147.38 0
117 15/ ZM 14 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 143.48 4 147.48 143.56 8 151.56 147.48 2
118 13/ ZS 32 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 139.48 8 147.48 161.46 10 171.46 147.48 1
119 21/ VM 138 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 149.28 4 153.28 135.70 14 149.70 149.70 0
120 14/ ZS 137 1087 ŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 152.41 2 154.41 148.24 2 150.24 150.24 0
121 13/ DM 38 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 1 999 999.00 145.57 6 151.57 151.57 0
122 14/ VS 39 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 154.51 4 158.51 149.70 2 151.70 151.70 0
123 16/ ZM 20 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 147.19 6 153.19 155.86 8 163.86 153.19 0
124 14/ PZ 150 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 154.79 4 158.79 149.53 4 153.53 153.53 0
125 17/ ZM 4 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 162.94 58 220.94 153.62 4 157.62 157.62 0
126 15/ PZ 156 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 162.55 10 172.55 157.59 2 159.59 159.59 0
127 18/ ZM 23 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 161.81 12 173.81 153.84 6 159.84 159.84 0
128 15/ ZS 34 9029 NOVOTNÝ Vojtěch 2002 USK Pha 168.61 14 182.61 154.75 6 160.75 160.75 0
129 19/ ZM 11 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 157.56 56 213.56 160.39 2 162.39 162.39 0
130 20/ ZM 24 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 158.21 6 164.21 178.58 6 184.58 164.21 0
131 14/ DM 37 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 159.16 6 165.16 200.89 4 204.89 165.16 0
132 16/ PZ 16 9036 Černík Štěpán 2006 USK Pha 156.44 10 166.44 146.58 260 406.58 166.44 0
133 17/ PZ 152 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 191.41 18 209.41 166.30 12 178.30 178.30 0
134 18/ PZ 151 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 173.34 8 181.34 190.64 8 198.64 181.34 0
135 16/ ZS 33 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 172.24 12 184.24 171.41 12 183.41 183.41 0
136 21/ ZM 5 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 182.72 12 194.72 163.68 62 225.68 194.72 0
137 19/ PZ 164 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 173.59 58 231.59 191.40 6 197.40 197.40 0
138 22/ ZM 13 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 187.56 12 199.56 144.26 62 206.26 199.56 0
139 23/ ZM 6 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 198.20 6 204.20 195.22 58 253.22 204.20 0
140 24/ ZM 9 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 201.48 4 205.48 218.30 6 224.30 205.48 0
141 20/ PZ 153 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 239.35 62 301.35 205.37 2 207.37 207.37 0
142 21/ PZ 165 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 205.62 6 211.62 236.70 4 240.70 211.62 0
143 25/ ZM 7 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 209.40 106 315.40 215.45 215.45 215.45 0
144 22/ PZ 157 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 189.51 56 245.51 213.79 2 215.79 215.79 0
145 23/ PZ 159 11066 PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand 208.68 8 216.68 236.72 6 242.72 216.68 0
146 24/ PZ 163 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 227.38 62 289.38 220.46 16 236.46 236.46 0
147 26/ ZM 8 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 231.24 8 239.24 226.60 60 286.60 239.24 0
148 25/ PZ 154 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 224.30 110 334.30 197.46 60 257.46 257.46 0
149 26/ PZ 158 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 216.18 56 272.18 272.89 62 334.89 272.18 0
150 27/ PZ 167 A001 Smetánka Vavřinec 2008 Hubertus 220.37 210 430.37 251.48 212 463.48 430.37 0
151 28/ PZ 162 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 131.37 360 491.37 151.40 358 509.40 491.37 0
152 27/ ZM 2 23034 KALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 249.34 404 653.34 4 999 999.00 999.00 0
153 ZM 18 1104 HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
154 ZM 22 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
155 VM 41 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
156 ZS 54 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
157 VM 83 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
158 VM 89 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
159 DS 101 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
160 VM 116 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
161 U23 122 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
162 131 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
163 ZS 134 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
164 ZM 135 1106 Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 94 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 104.11 2 106.11 105.66 105.66 105.66 23
2 1/ DM 91 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 110.44 2 112.44 106.38 4 110.38 110.38 19
3 1/ VM 89 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 117.80 117.80 115.75 115.75 115.75 15
4 2/ VM 86 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 113.50 4 117.50 116.25 2 118.25 117.50 11
5 1/ 90 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 118.16 2 120.16 123.84 4 127.84 120.16 7
6 2/ DS 92 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 129.94 129.94 123.17 123.17 123.17 6
7 2/ DM 88 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 132.28 132.28 130.90 130.90 130.90 5
8 1/ ZS 84 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 141.87 141.87 135.40 135.40 135.40 4
9 2/ ZS 87 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 143.64 2 145.64 139.93 2 141.93 141.93 3
10 1/ ZM 81 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 153.52 2 155.52 146.90 146.90 146.90 2
11 3/ ZS 83 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 177.73 60 237.73 164.61 4 168.61 168.61 1
12 4/ ZS 82 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 168.68 2 170.68 165.22 4 169.22 169.22 0
13 3/ VM 93 39037 VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz 204.78 52 256.78 179.51 4 183.51 183.51 0
14 5/ ZS 85 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 189.46 6 195.46 194.42 4 198.42 195.46 0
15 3/ DM 95 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 195.50 360 555.50 220.31 264 484.31 484.31 0