Výsledková listina

ZávodSlalomy v Sušici
Číslo201658
Datum28.5.2016
Ředitel závoduing. Vladislav Galuška
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub vodních sportů Sušice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 59 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 2+ 96.26 96.26 96.72 6 102.72 96.26 93
2 1/ 58 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 102.16 102.16 98.26 98.26 98.26 89
3 1/ VM 61 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 105.53 2 107.53 99.88 99.88 99.88 85
4 2/ 62 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2+ 103.11 103.11 101.47 2 103.47 103.11 81
5 1/ V 60 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2+ 105.19 105.19 105.69 105.69 105.19 77
6 2/ V 51 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 107.78 107.78 107.21 107.21 107.21 73
7 2/ VM 53 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 106.80 2 108.80 107.32 107.32 107.32 69
8 1/ DM 47 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 110.74 4 114.74 106.47 2 108.47 108.47 65
9 3/ V 11 9061 POLLERT Lukáš 1970 USK Pha 110.50 2 112.50 107.32 2 109.32 109.32 61
10 3/ VM 56 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 112.74 4 116.74 109.90 109.90 109.90 57
11 4/ VM 54 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 113.13 113.13 108.73 2 110.73 110.73 53
12 4/ V 50 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 115.74 115.74 111.13 111.13 111.13 49
13 5/ VM 55 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 110.44 4 114.44 112.54 112.54 112.54 45
14 1/ VS 31 34024 SÝKORA Jaroslav 1961 Hubertus 3 116.70 2 118.70 113.60 113.60 113.60 41
15 6/ VM 52 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 2 114.16 114.16 114.24 114.24 114.16 37
16 2/ VS 48 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 117.65 4 121.65 114.70 114.70 114.70 33
17 3/ VS 28 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3 119.38 2 121.38 113.26 2 115.26 115.26 32
18 3/ 45 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 3 115.53 115.53 113.17 8 121.17 115.53 31
19 4/ VS 29 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3 118.12 118.12 116.58 116.58 116.58 30
20 1/ U23 42 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 3 120.52 2 122.52 116.64 116.64 116.64 29
21 5/ VS 49 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 118.60 2 120.60 116.82 116.82 116.82 28
22 2/ DM 24 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 3 121.80 121.80 117.00 117.00 117.00 27
23 7/ VM 13 52014 MILYAN Dušan 1973 L.Žatec 132.49 132.49 117.40 117.40 117.40 26
24 5/ V 35 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3 119.20 2 121.20 117.44 117.44 117.44 25
25 4/ 43 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 3 120.71 6 126.71 118.25 118.25 118.25 24
26 1/ ZM 18 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 123.22 123.22 119.15 119.15 119.15 23
27 8/ VM 15 34011 JANDA Zbyněk 1974 Hubertus 115.19 4 119.19 3 999 999.00 999.00 22
28 6/ VS 30 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3 123.75 2 125.75 119.28 119.28 119.28 21
29 2/ ZM 17 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3 120.23 120.23 121.90 2 123.90 120.23 20
30 7/ VS 27 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 3 121.32 121.32 120.96 120.96 120.96 19
31 3/ DM 23 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 3 123.00 123.00 125.33 125.33 123.00 18
32 9/ VM 39 34022 SMETÁNKA Radek 1976 Hubertus 3 130.53 130.53 123.67 123.67 123.67 17
33 5/ 44 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3 128.32 2 130.32 124.52 124.52 124.52 16
34 4/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 121.23 4 125.23 125.44 2 127.44 125.23 15
35 10/ VM 16 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 127.49 127.49 126.13 2 128.13 127.49 14
36 11/ VM 38 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 3 132.78 2 134.78 127.59 127.59 127.59 13
37 3/ ZM 19 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 126.56 2 128.56 123.68 4 127.68 127.68 12
38 6/ V 32 34003 ČERVENKA Jaroslav 1964 Hubertus 3 130.64 2 132.64 129.71 129.71 129.71 11
39 7/ V 34 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3 131.80 131.80 128.69 2 130.69 130.69 10
40 8/ VS 25 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 131.11 131.11 130.79 130.79 130.79 9
41 12/ VM 37 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3 137.74 2 139.74 131.37 131.37 131.37 8
42 9/ VS 26 35012 POULA Jan 1955 Sláv.KV 3 135.50 135.50 131.96 131.96 131.96 7
43 1/ ZS 20 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 132.97 132.97 130.24 2 132.24 132.24 6
44 2/ ZS 7 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 135.76 2 137.76 133.55 133.55 133.55 5
45 8/ V 36 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3 142.60 4 146.60 138.77 138.77 138.77 4
46 10/ VS 10 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 156.56 2 158.56 138.85 138.85 138.85 3
47 2/ U23 41 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 3 133.40 6 139.40 135.23 6 141.23 139.40 2
48 9/ V 33 47048 JANDÁŠ Roman 1965 Kadaň 3 151.26 4 155.26 145.75 4 149.75 149.75 1
49 1/ PZ 2 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 151.17 151.17 148.23 2 150.23 150.23 0
50 4/ ZM 4 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 159.40 159.40 158.30 4 162.30 159.40 0
51 13/ VM 14 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 158.20 6 164.20 171.31 4 175.31 164.20 0
52 5/ ZM 5 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 174.20 174.20 165.11 165.11 165.11 0
53 14/ VM 12 11010 FOLTÍN Marek 1973 KK Brand 161.75 4 165.75 175.67 175.67 165.75 0
54 3/ ZS 63 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 173.32 6 179.32 158.36 8 166.36 166.36 0
55 4/ ZS 6 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 169.93 4 173.93 170.31 4 174.31 173.93 0
56 5/ ZS 8 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 184.20 14 198.20 165.34 102 267.34 198.20 0
57 2/ PZ 1 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 260.90 18 278.90 271.42 124 395.42 278.90 0
58 ZM 3 24048 KLÍMA Martin 2005 Č.Kruml. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 DS 9 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 ZS 21 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 U23 40 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 46 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 57 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 55 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice 1 89.64 89.64 86.55 86.55 86.55 97
2 1/ DM 51 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 2+ 95.30 95.30 95.17 95.17 95.17 89
3 2/ DM 52 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 101.66 2 103.66 99.10 99.10 99.10 85
4 3/ DM 44 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 110.68 110.68 106.57 106.57 106.57 81
5 1/ 54 14040 KREJČOVÁ Kristýna 1991 Kralupy 2+ 109.64 109.64 107.68 107.68 107.68 77
6 1/ DS 70 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 101.43 50 151.43 107.79 107.79 107.79 73
7 1/ VM 53 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 110.40 2 112.40 108.36 108.36 108.36 69
8 2/ 59 33016 POLÍVKOVÁ Hana 1989 Blovice 3 110.24 110.24 110.14 110.14 110.14 65
9 1/ VS 46 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 113.27 113.27 111.13 111.13 111.13 61
10 3/ 50 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 111.44 6 117.44 111.65 111.65 111.65 57
11 2/ DS 45 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 116.83 4 120.83 112.54 112.54 112.54 53
12 1/ V 47 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 116.28 116.28 112.97 112.97 112.97 49
13 1/ ZS 42 14072 ŽATECKÁ Nikola 2002 Kralupy 2 117.38 117.38 114.68 114.68 114.68 45
14 4/ DM 43 52011 STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec 2 116.72 116.72 115.19 115.19 115.19 41
15 1/ ZM 17 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 3 120.69 120.69 117.74 117.74 117.74 37
16 2/ ZS 28 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 3 120.16 2 122.16 118.24 118.24 118.24 33
17 4/ 49 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 2 122.64 122.64 119.98 119.98 119.98 32
18 3/ ZS 25 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 3 125.84 2 127.84 120.88 120.88 120.88 31
19 2/ U23 38 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3 123.51 2 125.51 122.27 122.27 122.27 30
20 4/ ZS 22 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 3 122.82 122.82 122.62 122.62 122.62 29
21 3/ U23 37 34035 MAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus 3 126.49 126.49 123.30 123.30 123.30 28
22 2/ ZM 16 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 128.63 128.63 124.49 124.49 124.49 27
23 2/ VM 48 47013 ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 2 126.45 126.45 124.53 124.53 124.53 26
24 1/ PZ 62 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 124.28 2 126.28 129.53 4 133.53 126.28 0
25 3/ ZM 20 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 126.42 126.42 125.85 2 127.85 126.42 25
26 4/ ZM 19 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3 130.24 130.24 124.53 2 126.53 126.53 24
27 3/ VM 35 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 131.69 131.69 128.48 128.48 128.48 23
28 5/ ZM 5 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 133.75 6 139.75 128.71 128.71 128.71 22
29 3/ DS 33 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3 130.37 130.37 130.64 130.64 130.37 21
30 4/ DS 32 17001 KUHNOVÁ Anežka 1998 Rakovník 3 134.71 2 136.71 126.80 4 130.80 130.80 20
31 5/ 40 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3 135.93 52 187.93 127.43 4 131.43 131.43 19
32 6/ 57 1033 HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha 137.75 137.75 131.70 131.70 131.70 18
33 5/ DM 30 11033 KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand 3 130.70 2 132.70 126.71 6 132.71 132.70 17
34 5/ ZS 24 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 3 137.65 137.65 133.35 133.35 133.35 16
35 6/ ZS 9 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 133.58 133.58 134.22 2 136.22 133.58 15
36 6/ DM 29 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3 132.42 6 138.42 131.81 2 133.81 133.81 14
37 6/ ZM 6 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 134.69 134.69 130.87 4 134.87 134.69 13
38 7/ ZS 27 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 131.47 6 137.47 132.85 2 134.85 134.85 12
39 5/ DS 31 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 134.91 134.91 134.74 4 138.74 134.91 11
40 8/ ZS 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 135.68 2 137.68 135.95 135.95 135.95 10
41 6/ DS 56 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 136.05 136.05 136.25 2 138.25 136.05 9
42 4/ VM 36 34007 VANKOVÁ Markéta 1979 Hubertus 3 135.58 6 141.58 136.94 136.94 136.94 8
43 7/ 41 36022 VESELÁ Jitka 1991 Klatovy 3 138.48 138.48 135.12 2 137.12 137.12 7
44 2/ PZ 61 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 137.88 137.88 136.85 4 140.85 137.88 0
45 7/ ZM 18 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3 136.49 2 138.49 141.48 6 147.48 138.49 6
46 8/ ZM 4 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 133.87 10 143.87 136.71 2 138.71 138.71 5
47 9/ ZS 26 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 141.61 141.61 137.31 2 139.31 139.31 4
48 2/ VS 34 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 142.60 142.60 140.28 140.28 140.28 3
49 9/ ZM 3 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 152.20 4 156.20 143.33 2 145.33 145.33 2
50 10/ ZS 10 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 145.93 2 147.93 151.26 6 157.26 147.93 1
51 8/ 39 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 146.43 2 148.43 145.94 4 149.94 148.43 0
52 3/ PZ 64 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 154.93 8 162.93 147.71 4 151.71 151.71 0
53 7/ DM 14 24065 STAŇKOVÁ Antonie 2000 Č.Kruml. 155.91 155.91 149.11 4 153.11 153.11 0
54 4/ PZ 68 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 155.14 155.14 156.10 156.10 155.14 0
55 5/ PZ 66 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 166.34 12 178.34 163.32 2 165.32 165.32 0
56 6/ PZ 63 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 162.70 4 166.70 170.74 4 174.74 166.70 0
57 7/ PZ 69 66021 LANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn 154.72 50 204.72 158.23 10 168.23 168.23 0
58 8/ PZ 65 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 173.19 6 179.19 167.63 2 169.63 169.63 0
59 9/ PZ 67 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 193.25 10 203.25 197.10 6 203.10 203.10 0
60 11/ ZS 11 52036 NOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec 142.05 210 352.05 162.68 58 220.68 220.68 0
61 12/ ZS 58 1105 Závišková Zlata 2002 Boh.Pha 218.33 8 226.33 182.19 116 298.19 226.33 0
62 10/ ZM 1 9034 Kremrová Adéla 2005 USK Pha 178.57 252 430.57 237.76 6 243.76 243.76 0
63 8/ DM 13 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 261.37 18 279.37 204.45 66 270.45 270.45 0
64 11/ ZM 7 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 272.11 4 276.11 1 999 999.00 999.00 0
65 12/ ZM 2 9023 Kolářová Markéta 2005 USK Pha 179.17 116 295.17 214.23 256 470.23 295.17 0
66 ZM 8 52019 MILYANOVÁ Veronika 2004 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 15 35038 GALISZOVÁ Kateřina 1986 Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 ZS 21 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 ZS 23 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 42 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 114.86 2 116.86 115.27 2 117.27 116.86 43
2 1/ 38 42019 9040 PECHLÁT Hynek PECHLÁT Hynek 1971 1995 Sušice USK Pha 2 123.16 8 131.16 121.99 2 123.99 123.99 39
3 2/ 45 66011 42024 WENDL Miloslav BOUZEK Filip 1978 1992 Horš.Týn Sušice 2 4 999 999.00 124.45 124.45 124.45 35
4 1/ DM 43 38008 36019 CUBR Filip POHANKA Vítek 2000 2000 ČSAD Plz Klatovy 2 127.41 127.41 123.36 6 129.36 127.41 31
5 1/ VS 33 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 127.43 127.43 117.11 600 717.11 127.43 27
6 1/ V 35 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 129.44 129.44 130.39 130.39 129.44 23
7 2/ DM 26 9123 9121 HOUSKA Jan MAJER Kryštof 2001 2001 USK Pha USK Pha 3 132.74 132.74 135.16 135.16 132.74 19
8 2/ VM 29 76007 76004 UHLÍK František PAZOUREK Pavel 1975 1976 Bechyně Bechyně 3 137.70 2 139.70 134.17 134.17 134.17 15
9 3/ 31 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 3 132.25 2 134.25 132.12 8 140.12 134.25 11
10 4/ 37 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 133.27 4 137.27 131.18 8 139.18 137.27 7
11 2/ VS 34 30002 30011 HABICH Bohumil KUBEŠ Vladimír 1961 1961 VS Tábor VS Tábor 2 144.54 144.54 142.87 4 146.87 144.54 6
12 3/ VS 28 23076 23059 PARANIAK Jan KUNA Alois 1951 1960 SKVS ČB SKVS ČB 3 145.84 2 147.84 146.10 146.10 146.10 5
13 3/ VM 25 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 150.48 2 152.48 148.42 148.42 148.42 4
14 5/ 36 42032 42029 POTUŽÁK Jan VOZKA Aleš 1988 1989 Sušice Sušice 2 158.68 8 166.68 157.47 4 161.47 161.47 3
15 1/ ZS 44 14059 14067 KAŠÁK Filip HRŇÁK Jáchym 2003 2004 Kralupy Kralupy 166.23 8 174.23 171.20 6 177.20 174.23 2
17 1/ ZM 41 42025 42022 ŠVEJD Jáchym ŠVEJD Jan 2007 2004 Sušice Sušice 224.48 8 232.48 165.91 12 177.91 177.91 0
19 6/ 40 1074 1106 MARTIN Václav Cardoselli Tomáš 2002 2005 Boh.Pha Boh.Pha 3 336.81 62 398.81 230.66 14 244.66 244.66 0
18 VM 30 34020 34017 MULAČ Oldřich LEPÍK Filip 1961 1976 Hubertus Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
5 2/ DM 22 52036 52011 NOVÁKOVÁ Karolína STRASSEROVÁ Bára 2002 2001 L.Žatec L.Žatec 240.65 16 256.65 208.67 18 226.67 226.67 0
3 1/ ZS 21 14015 14019 HRDLIČKOVÁ Sára MACHUTOVÁ Iva 2003 2003 Kralupy Kralupy 164.13 2 166.13 180.47 12 192.47 166.13 1
4 1/ DS 23 24052 24058 MANOVÁ Štěpánka BAUEROVÁ Markéta 1999 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 166.36 6 172.36 175.48 6 181.48 172.36 0
1 1/ DM 27 42031 66009 GALUŠKOVÁ Antonie VRBOVÁ Alexandra 2001 2000 Sušice Horš.Týn 3 137.74 137.74 4 999 999.00 999.00 3
2 1/ 32 30043 30019 VAŇKOVÁ Klára POSPÍŠILOVÁ Jitka 2001 1989 VS Tábor VS Tábor 3 145.77 2 147.77 142.71 4 146.71 146.71 2

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 132 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 88.26 88.26 86.16 86.16 86.16 219
2 1/ DM 98 36019 POHANKA Vítek 2000 Klatovy 2 89.15 89.15 87.48 87.48 87.48 211
3 1/ 131 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2+ 91.35 91.35 89.71 89.71 89.71 207
4 2/ 127 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 94.31 4 98.31 92.42 2 94.42 94.42 203
5 2/ DM 100 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 95.80 6 101.80 94.51 94.51 94.51 199
6 1/ VM 109 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 95.71 95.71 94.54 94.54 94.54 195
7 3/ 126 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 93.87 2 95.87 108.18 54 162.18 95.87 191
8 2/ U23 124 34043 ČERVENKA Ondřej 1996 Hubertus 2 95.82 2 97.82 96.69 2 98.69 97.82 187
9 4/ 129 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 96.26 10 106.26 95.99 2 97.99 97.99 183
10 2/ VM 130 42020 TAIŠL Filip 1976 Sušice 2+ 96.99 2 98.99 95.72 4 99.72 98.99 179
11 3/ VM 119 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 100.72 100.72 99.86 99.86 99.86 175
12 5/ 125 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 101.79 101.79 100.84 100.84 100.84 171
13 1/ V 107 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 102.20 102.20 101.21 101.21 101.21 167
14 3/ DM 96 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 100.62 2 102.62 101.24 101.24 101.24 163
15 4/ VM 111 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 102.41 102.41 101.49 101.49 101.49 159
16 5/ VM 113 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 104.84 104.84 102.47 102.47 102.47 155
17 3/ U23 121 38006 KRATOCHVÍL Daniel 1994 ČSAD Plz 2 105.93 105.93 100.68 2 102.68 102.68 151
18 6/ 43 34041 SÝKORA Michal 1989 Hubertus 105.36 105.36 100.70 2 102.70 102.70 147
19 2/ V 106 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 108.80 108.80 99.34 4 103.34 103.34 143
20 3/ V 105 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 106.11 106.11 103.42 103.42 103.42 139
21 4/ V 133 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 104.18 104.18 103.49 103.49 103.49 135
22 4/ DM 99 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 106.32 2 108.32 103.53 103.53 103.53 131
23 4/ U23 123 38003 SOFRON Daniel 1995 ČSAD Plz 2 104.15 104.15 103.62 103.62 103.62 127
24 7/ 128 78017 JILMA Martin 1989 L.Tábor 2 101.76 2 103.76 103.92 50 153.92 103.76 123
25 8/ 94 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 3 105.66 2 107.66 104.18 104.18 104.18 119
26 6/ VM 118 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 106.16 106.16 104.35 104.35 104.35 115
27 5/ DM 97 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 109.15 109.15 104.36 104.36 104.36 111
28 6/ DM 95 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 107.57 2 109.57 104.69 104.69 104.69 107
29 5/ V 104 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 105.96 2 107.96 104.79 104.79 104.79 103
30 1/ DS 136 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 101.37 4 105.37 103.43 10 113.43 105.37 99
31 6/ V 108 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 105.54 105.54 105.99 105.99 105.54 95
32 7/ V 103 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 108.66 108.66 107.21 107.21 107.21 91
33 7/ VM 112 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 110.90 110.90 107.40 107.40 107.40 87
34 8/ V 102 34019 MACEČEK Dušan 1962 Hubertus 2 109.57 109.57 107.93 107.93 107.93 83
35 8/ VM 115 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 106.12 2 108.12 106.68 4 110.68 108.12 79
36 9/ VM 120 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 108.61 108.61 106.94 4 110.94 108.61 75
37 1/ VS 73 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 3 111.33 2 113.33 109.24 109.24 109.24 71
38 10/ VM 114 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 109.47 2 111.47 108.96 2 110.96 110.96 70
39 11/ VM 82 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 3 115.89 115.89 111.23 111.23 111.23 69
40 9/ V 79 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3 109.26 2 111.26 119.65 119.65 111.26 68
41 2/ VS 68 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3 112.11 2 114.11 111.62 111.62 111.62 67
42 7/ DM 58 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 3 113.55 2 115.55 111.62 111.62 111.62 66
43 12/ VM 117 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 111.86 111.86 111.87 111.87 111.86 65
44 3/ VS 74 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3 113.28 2 115.28 112.82 112.82 112.82 64
45 4/ VS 72 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3 112.95 112.95 111.63 2 113.63 112.95 63
46 13/ VM 85 76004 PAZOUREK Pavel 1976 Bechyně 3 115.40 2 117.40 113.79 113.79 113.79 62
47 8/ DM 60 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 114.56 114.56 113.19 2 115.19 114.56 61
48 10/ V 76 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3 114.41 2 116.41 114.89 114.89 114.89 60
49 2/ DS 61 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 111.90 4 115.90 112.65 4 116.65 115.90 59
50 14/ VM 83 8008 HORÁK David 1976 SKŽižkov 3 115.45 2 117.45 114.10 2 116.10 116.10 58
51 15/ VM 89 8037 LETKO Radek 1978 SKŽižkov 3 117.34 117.34 115.20 2 117.20 117.20 57
52 16/ VM 90 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3 116.33 2 118.33 117.43 117.43 117.43 56
53 11/ V 77 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 115.50 4 119.50 115.64 2 117.64 117.64 55
54 1/ ZS 56 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 3 122.50 2 124.50 116.10 2 118.10 118.10 54
55 3/ DS 62 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3 118.25 118.25 116.76 2 118.76 118.25 53
56 5/ U23 91 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3 118.86 118.86 118.58 118.58 118.58 52
57 1/ ZM 49 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 3 117.47 4 121.47 118.62 118.62 118.62 51
58 2/ ZM 46 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3 120.11 2 122.11 118.92 118.92 118.92 50
59 3/ ZM 44 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3 117.23 4 121.23 119.83 119.83 119.83 49
60 12/ V 80 36018 POHANKA Jiří 1969 Klatovy 3 122.84 122.84 120.25 120.25 120.25 48
61 9/ DM 59 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 123.45 2 125.45 120.31 120.31 120.31 47
62 17/ VM 88 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3 126.92 2 128.92 121.24 121.24 121.24 46
63 4/ ZM 47 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3 125.19 2 127.19 121.26 121.26 121.26 45
64 2/ ZS 51 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3 121.34 121.34 123.50 123.50 121.34 44
65 10/ DM 35 9003 BAUDISCH Adam 2001 USK Pha 124.69 124.69 117.52 4 121.52 121.52 43
66 13/ V 78 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3 124.31 124.31 121.55 121.55 121.55 42
67 18/ VM 86 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3 125.74 125.74 121.57 121.57 121.57 41
68 5/ VS 75 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 125.41 125.41 122.10 122.10 122.10 40
69 6/ VS 64 34018 LEPÍK Vlastimil 1950 Hubertus 3 122.48 122.48 123.66 123.66 122.48 39
70 14/ V 81 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3 124.48 2 126.48 123.14 123.14 123.14 38
71 7/ VS 70 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3 129.35 4 133.35 123.22 123.22 123.22 37
72 1/ PZ 141 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 126.72 126.72 123.36 123.36 123.36 0
73 6/ U23 92 39004 SMOLÍK Jan 1997 Loko Plz 3 126.82 10 136.82 119.71 4 123.71 123.71 36
74 19/ VM 84 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 3 120.75 4 124.75 123.94 123.94 123.94 35
75 2/ PZ 155 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 124.45 2 126.45 124.32 124.32 124.32 0
76 8/ VS 71 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3 124.32 124.32 128.97 128.97 124.32 34
77 5/ ZM 45 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 130.35 2 132.35 124.43 124.43 124.43 33
78 3/ ZS 50 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 3 123.42 2 125.42 118.92 52 170.92 125.42 32
79 9/ VS 67 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3 125.61 2 127.61 125.45 125.45 125.45 31
80 11/ DM 3 24053 KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml. 3 161.39 2 163.39 124.97 2 126.97 126.97 30
81 10/ VS 66 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 129.27 129.27 127.13 127.13 127.13 29
82 4/ ZS 28 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 132.39 132.39 127.26 127.26 127.26 28
83 11/ VS 69 27020 VONDRA Václav 1957 Ot.Strak 3 127.75 127.75 143.30 143.30 127.75 27
84 6/ ZM 10 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 126.12 2 128.12 123.32 6 129.32 128.12 26
85 5/ ZS 55 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3 129.24 2 131.24 127.46 2 129.46 129.46 25
86 6/ ZS 30 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3 127.47 2 129.47 133.77 2 135.77 129.47 24
87 7/ ZS 52 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 129.56 129.56 128.33 2 130.33 129.56 23
88 20/ VM 87 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 129.20 2 131.20 129.38 14 143.38 131.20 22
89 3/ PZ 142 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 133.28 2 135.28 129.25 2 131.25 131.25 0
90 12/ VS 63 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 131.45 2 133.45 131.61 2 133.61 133.45 21
91 7/ ZM 48 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3 133.98 2 135.98 129.70 4 133.70 133.70 20
92 4/ PZ 146 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 128.88 6 134.88 132.18 4 136.18 134.88 0
93 12/ DM 36 9145 JAHODA Martin 2001 USK Pha 129.13 8 137.13 129.94 6 135.94 135.94 19
94 21/ VM 40 78012 PRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor 141.10 2 143.10 134.12 2 136.12 136.12 18
95 5/ PZ 143 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 157.89 8 165.89 136.38 136.38 136.38 0
96 6/ PZ 161 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 137.31 4 141.31 128.50 8 136.50 136.50 0
97 13/ VS 65 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 138.16 138.16 138.94 2 140.94 138.16 17
98 8/ ZS 53 14059 KAŠÁK Filip 2003 Kralupy 3 133.44 12 145.44 131.27 8 139.27 139.27 16
99 7/ PZ 147 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 142.98 2 144.98 139.81 139.81 139.81 0
100 8/ ZM 25 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 142.41 142.41 145.88 2 147.88 142.41 15
101 8/ PZ 144 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 146.62 56 202.62 140.81 2 142.81 142.81 0
102 9/ ZM 1 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 138.86 4 142.86 142.28 2 144.28 142.86 14
103 9/ PZ 148 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 144.40 4 148.40 143.24 143.24 143.24 0
104 10/ ZM 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 144.97 144.97 144.25 144.25 144.25 13
105 11/ ZM 15 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 148.62 4 152.62 142.74 2 144.74 144.74 12
106 10/ PZ 145 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 143.80 6 149.80 144.97 144.97 144.97 0
107 12/ ZM 21 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 138.52 8 146.52 138.52 8 146.52 146.52 11
108 13/ ZM 12 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 145.48 2 147.48 143.18 6 149.18 147.48 10
109 9/ ZS 31 23090 CHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB 140.10 10 150.10 145.85 2 147.85 147.85 9
110 9/ 42 42009 HAMÁK Lukáš 1985 Sušice 144.70 10 154.70 142.65 8 150.65 150.65 8
111 22/ VM 138 30035 MAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor 157.34 8 165.34 153.67 2 155.67 155.67 7
112 11/ PZ 149 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 154.13 6 160.13 153.72 2 155.72 155.72 0
113 23/ VM 41 35007 DOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 157.34 157.34 154.64 4 158.64 157.34 6
114 14/ ZM 14 61043 TRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech. 150.58 8 158.58 151.54 6 157.54 157.54 5
115 15/ ZM 22 14062 MOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy 167.57 8 175.57 157.50 2 159.50 159.50 4
116 14/ VS 39 24019 BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml. 162.90 162.90 160.43 160.43 160.43 3
117 10/ ZS 32 24074 MALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml. 165.98 6 171.98 158.91 2 160.91 160.91 2
118 11/ ZS 134 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 161.80 161.80 194.22 18 212.22 161.80 1
119 12/ PZ 160 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 160.39 2 162.39 174.27 10 184.27 162.39 0
120 13/ PZ 166 76028 UHLÍK Jan 2008 Bechyně 161.83 2 163.83 163.92 2 165.92 163.83 0
121 12/ ZS 27 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 160.32 4 164.32 155.19 10 165.19 164.32 0
122 13/ ZS 29 9140 ČMEJREK Cyril 2003 USK Pha 160.28 6 166.28 165.12 2 167.12 166.28 0
123 14/ ZS 137 1087 ŠEFCŮ Marek 2002 Boh.Pha 170.13 6 176.13 164.40 2 166.40 166.40 0
124 16/ ZM 19 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 167.59 58 225.59 160.41 6 166.41 166.41 0
125 17/ ZM 24 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 159.73 10 169.73 189.85 58 247.85 169.73 0
126 18/ ZM 20 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 158.46 12 170.46 187.56 8 195.56 170.46 0
127 14/ PZ 150 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 168.34 4 172.34 168.60 6 174.60 172.34 0
128 13/ DM 37 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 166.63 8 174.63 186.62 6 192.62 174.63 0
129 19/ ZM 13 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 177.19 2 179.19 184.61 10 194.61 179.19 0
130 20/ ZM 23 34040 SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus 173.27 6 179.27 166.28 14 180.28 179.27 0
131 15/ PZ 151 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 179.97 6 185.97 175.81 4 179.81 179.81 0
132 14/ DM 38 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 159.11 112 271.11 173.97 8 181.97 181.97 0
133 16/ PZ 164 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 182.47 54 236.47 181.60 4 185.60 185.60 0
134 21/ ZM 4 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 181.67 52 233.67 190.71 2 192.71 192.71 0
135 17/ PZ 16 9036 Černík Štěpán 2006 USK Pha 182.72 316 498.72 189.91 12 201.91 201.91 0
136 22/ ZM 9 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 237.20 60 297.20 198.58 6 204.58 204.58 0
137 18/ PZ 157 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 195.59 10 205.59 218.33 6 224.33 205.59 0
138 15/ ZS 33 9002 MED Kryštof 2002 USK Pha 219.86 114 333.86 203.77 4 207.77 207.77 0
139 19/ PZ 152 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 212.73 12 224.73 194.32 14 208.32 208.32 0
140 23/ ZM 11 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 4 999 999.00 163.80 50 213.80 213.80 0
141 20/ PZ 159 11066 PŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand 287.95 12 299.95 204.31 10 214.31 214.31 0
142 21/ PZ 154 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 267.60 214 481.60 211.64 16 227.64 227.64 0
143 24/ ZM 5 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 212.33 16 228.33 181.71 66 247.71 228.33 0
144 22/ PZ 156 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 172.81 58 230.81 181.00 60 241.00 230.81 0
145 25/ ZM 6 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 238.53 8 246.53 231.64 6 237.64 237.64 0
146 16/ ZS 34 9029 NOVOTNÝ Vojtěch 2002 USK Pha 190.33 60 250.33 182.70 60 242.70 242.70 0
147 26/ ZM 7 30039 PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor 241.68 12 253.68 255.93 2 257.93 253.68 0
148 23/ PZ 163 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 273.37 8 281.37 253.80 10 263.80 263.80 0
149 24/ PZ 153 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 187.64 106 293.64 212.76 56 268.76 268.76 0
150 27/ ZM 8 30038 PĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor 245.91 206 451.91 227.88 110 337.88 337.88 0
151 25/ PZ 158 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 258.68 116 374.68 3 999 999.00 999.00 0
152 26/ PZ 165 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 229.65 152 381.65 209.82 202 411.82 381.65 0
153 28/ ZM 135 1106 Cardoselli Tomáš 2005 Boh.Pha 233.84 314 547.84 230.90 212 442.90 442.90 0
154 29/ ZM 2 23034 KALOUSEK Ondřej 2005 SKVS ČB 398.47 416 814.47 359.33 112 471.33 471.33 0
155 27/ PZ 167 A001 Smetánka Vavřinec 2008 Hubertus 186.70 412 598.70 250.10 316 566.10 566.10 0
156 28/ PZ 162 48084 ČEKAL Josef 2007 Klášter. 145.55 458 603.55 144.37 704 848.37 603.55 0
157 ZM 18 1104 HORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
158 ZS 54 14033 NOVÁK Michal 2003 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
159 ZS 57 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
160 93 36010 KUBÁT Jan 1982 Klatovy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
161 DS 101 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
162 VM 110 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
163 VM 116 34017 LEPÍK Filip 1976 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
164 U23 122 42014 ŠRÁMEK Ondřej 1994 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 94 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 113.18 113.18 112.98 112.98 112.98 22
2 1/ DM 91 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 116.18 116.18 115.24 115.24 115.24 18
3 1/ VM 89 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 3 124.38 124.38 119.45 119.45 119.45 14
4 2/ VM 86 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 130.57 130.57 122.52 122.52 122.52 10
5 1/ 90 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 128.52 4 132.52 129.62 4 133.62 132.52 6
6 2/ DS 92 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 2+ 131.78 2 133.78 133.79 133.79 133.78 5
7 2/ DM 88 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3 140.35 140.35 148.93 148.93 140.35 4
8 1/ ZS 84 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 149.95 149.95 158.46 158.46 149.95 3
9 2/ ZS 87 24009 HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 149.66 2 151.66 155.14 2 157.14 151.66 2
10 3/ ZS 83 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 161.72 8 169.72 156.31 2 158.31 158.31 1
11 1/ ZM 81 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 161.48 161.48 158.18 2 160.18 160.18 0
12 4/ ZS 82 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 182.50 2 184.50 176.17 176.17 176.17 0
13 3/ VM 93 39037 VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz 193.47 2 195.47 182.85 2 184.85 184.85 0
14 5/ ZS 85 14044 NOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy 223.18 4 227.18 214.34 2 216.34 216.34 0