Výsledková listina

ZávodPodzimní sjezdy na Lužnici
Číslo17152
Datum21.10.17
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíKudějová Jana
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 22 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 20:33.40 12
2 1/ U23 23 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 3 20:59.80 8
3 1/ VM 24 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 3 22:35.50 4
4 2/ V 21 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 22:52.90 3
5 2/ VM 27 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 23:00.10 2
6 3/ VM 28 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 23:12.80 1
7 1/ ZM 29 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 23:25.70 0
8 4/ VM 26 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 23:31.60 0
9 1/ VS 30 30013 MOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor 25:01.70 0
10 DS 25 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 44 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 21:17.00 19
2 51 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 21:19.80 15
3 1/ VS 42 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 21:53.50 11
4 2/ ZS 43 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 22:34.70 7
5 3/ ZS 50 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 22:34.90 6
6 1/ VM 45 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 22:51.40 5
7 1/ ZM 49 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 23:17.60 4
8 1/ DM 52 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 23:20.20 3
9 4/ ZS 48 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 23:23.60 2
10 2/ DM 46 39032 GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz 3 23:45.30 1
11 5/ ZS 53 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 24:16.70 0
12 6/ ZS 54 26009 DRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav 31:13.30 0
13 ZS 47 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 65 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 15:56.90 76
2 1/ V 64 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 16:43.50 68
3 1/ DM 71 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 2 18:14.40 60
4 1/ DS 63 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 18:26.40 52
5 2/ DM 70 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 18:32.00 44
6 2/ VM 62 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 18:45.70 40
7 3/ VM 67 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 19:14.00 36
8 4/ VM 68 93027 KLEIN Pavel 1976 RK Týn 2 19:22.70 32
9 5/ VM 66 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 19:30.70 28
10 1/ U23 61 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 19:54.60 24
11 1/ ZS 81 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 20:18.60 20
12 85 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 20:57.90 16
13 6/ VM 86 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 21:18.40 15
14 2/ U23 74 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 3 21:28.00 14
15 1/ ZM 84 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 21:29.40 13
16 2/ V 76 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 21:35.00 12
17 2/ ZS 90 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 21:36.40 11
18 3/ ZS 89 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 21:41.70 10
19 3/ DM 87 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 22:08.90 9
20 1/ VS 69 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 22:24.80 8
21 2/ ZM 72 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3+ 22:38.70 7
22 2/ VS 77 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 22:40.10 6
23 4/ DM 88 1123 NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha 22:40.60 5
24 3/ ZM 94 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 22:42.90 4
25 7/ VM 75 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 22:46.30 3
26 4/ ZM 92 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 23:02.00 2
27 2/ DS 79 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 23:40.60 1
28 4/ ZS 80 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 23:58.80 0
29 3/ U23 73 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 24:53.70 0
30 5/ ZM 93 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 25:10.70 0
31 6/ ZM 83 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 25:15.10 0
32 7/ ZM 95 26008 KREMLA Jakub 2006 Soběslav 25:47.10 0
33 8/ ZM 91 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 26:06.80 0
34 ZS 82 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 59:59.99 0
35 V 78 52008 KODET Marcel 1965 L.Žatec 3 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 4 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 24:16.30 6
2 2/ ZS 1 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 24:23.80 2
3 3/ ZS 3 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 24:57.20 1
4 U23 2 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 23 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 21:56.20 23
2 1/ VS 24 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 22:05.40 15
3 1/ VM 26 81018 81001 ŠIMÁNEK Robert FUCHS Martin 1973 1971 Jihlava Jihlava 3 22:25.90 7
4 2/ VM 22 76003 1128 PAZOUREK Jan MORNŠTEJN Roman 1973 1969 Bechyně Boh.Pha 1 22:43.10 3
5 2/ VS 42 30011 26010 KUBEŠ Vladimír LAGNEROVÁ Jana 1961 1959 VS Tábor Soběslav 3 22:47.90 2
6 3/ VM 41 1067 52035 BORSKÁ Alena SLANINA Vladimír 1976 1969 Boh.Pha L.Žatec 1 23:28.40 1
7 DS 25 24072 24061 ONDŘICH Václav ŠTUDLAR Patrik 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0