Výsledková listina

ZávodPodzimní sjezdy na Lužnici
Číslo17151
Datum21.10.17
Ředitel závoduJosef Macášek
Vrchní rozhodčíKudějová Jana
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Jiskra Bechyně

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 22 52035 SLANINA Vladimír 1969 L.Žatec 2 20:06.60 12
2 1/ U23 23 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 3 21:05.70 8
3 1/ VM 24 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 3 22:26.30 4
4 2/ VM 27 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 22:31.80 3
5 2/ V 21 1128 MORNŠTEJN Roman 1969 Boh.Pha 2 22:52.40 2
6 3/ VM 28 30010 KOTEK Miloš 1974 VS Tábor 22:58.30 1
7 1/ ZM 29 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 23:13.90 0
8 4/ VM 26 52047 ŘÁHA Vilém 1974 L.Žatec 23:38.00 0
9 1/ VS 30 30013 MOLÁČEK Petr 1956 VS Tábor 25:10.10 0
10 DS 25 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 44 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 20:57.50 20
2 1/ VS 42 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 2 21:26.60 16
3 51 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 21:33.20 12
4 2/ ZS 47 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 22:22.80 8
5 3/ ZS 43 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 22:34.00 7
6 4/ ZS 50 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 22:46.40 6
7 1/ DM 46 39032 GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz 3 23:29.20 5
8 5/ ZS 48 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 23:30.10 4
9 2/ DM 52 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 23:48.30 3
10 6/ ZS 53 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 23:52.10 2
11 1/ VM 45 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3 23:53.10 1
12 1/ ZM 49 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 23:54.60 0
13 7/ ZS 54 26009 DRUNECKÁ Aneta 2004 Soběslav 34:32.80 0
14 DS 41 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 65 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 16:14.30 76
2 1/ V 64 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 16:55.70 68
3 1/ DS 63 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 17:49.60 60
4 1/ DM 70 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 18:31.20 52
5 2/ DM 71 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 2 18:50.30 44
6 2/ VM 62 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 19:11.40 40
7 3/ VM 68 93027 KLEIN Pavel 1976 RK Týn 2 19:13.60 36
8 4/ VM 67 76007 UHLÍK František 1975 Bechyně 2 19:23.80 32
9 5/ VM 66 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 19:50.60 28
10 1/ ZS 90 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 19:50.70 24
11 1/ U23 61 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 20:15.00 20
12 2/ ZS 81 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 20:23.90 16
13 85 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 21:17.20 15
14 1/ ZM 84 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 21:21.40 14
15 2/ U23 74 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 3 21:34.20 13
16 2/ V 76 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 21:44.70 12
17 3/ ZS 89 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 21:50.10 11
18 6/ VM 86 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 21:55.60 10
19 1/ VS 69 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 22:06.90 9
20 3/ DM 88 1123 NEDVĚD Matěj 2001 Boh.Pha 22:25.80 8
21 2/ ZM 72 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3+ 22:38.90 7
22 7/ VM 75 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 22:42.00 6
23 2/ VS 77 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 23:07.20 5
24 3/ ZM 94 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 23:13.40 4
25 4/ ZM 92 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 23:17.70 3
26 2/ DS 79 76014 ZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně 3 23:40.60 2
27 4/ ZS 80 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 23:58.90 1
28 5/ ZM 83 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 24:44.40 0
29 6/ ZM 93 24044 POKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml. 25:12.50 0
30 4/ DM 87 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 25:14.50 0
31 7/ ZM 91 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 25:27.30 0
32 3/ U23 73 76033 MAYER Aleš 1996 Bechyně 3 25:32.20 0
33 8/ ZM 95 26008 KREMLA Jakub 2006 Soběslav 26:59.40 0
34 ZS 82 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 59:59.99 0
35 V 78 52008 KODET Marcel 1965 L.Žatec 3 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 4 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 23:45.50 7
2 1/ U23 2 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 23:55.20 3
3 2/ ZS 1 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 24:07.70 2
4 3/ ZS 3 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 25:23.80 1

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 21 52035 1016 SLANINA Vladimír JELÍNEK Filip 1969 1996 L.Žatec Boh.Pha MT 20:02.60 23
2 1/ DS 23 24017 24034 PALOUDOVÁ Anežka PALOUDOVÁ Karolína 1999 2000 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 21:21.90 15
3 1/ VS 42 30011 26010 KUBEŠ Vladimír LAGNEROVÁ Jana 1961 1959 VS Tábor Soběslav 3 22:07.40 7
4 2/ VS 24 81010 81009 DOLEŽAL Vilém KRECHLER Miroslav 1951 1952 Jihlava Jihlava 3 22:24.30 3
5 1/ VM 26 81018 81001 ŠIMÁNEK Robert FUCHS Martin 1973 1971 Jihlava Jihlava 3 22:35.60 2
6 2/ VM 22 76003 1128 PAZOUREK Jan MORNŠTEJN Roman 1973 1969 Bechyně Boh.Pha 1 22:42.20 1
7 DS 25 24072 24061 ONDŘICH Václav ŠTUDLAR Patrik 2001 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0