Výsledková listina

ZávodHanácký slalom
Číslo17146
Datum01.10.17
Ředitel závoduDavid Lisický
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorSKUP Olomouc z. s., U Sportovní haly 2, Olomouc, IČO: 00562335

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 4 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 124.40 4 128.40 124.20 0 124.20 124.20 0
2 2/ PZM 2 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 125.10 2 127.10 126.80 0 126.80 126.80 0
3 1/ PZZ 3 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 130.30 2 132.30 128.00 0 128.00 128.00 0
4 2/ PZZ 5 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 141.70 0 141.70 136.10 2 138.10 138.10 0
5 3/ PZM 35 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 162.60 4 166.60 134.10 6 140.10 140.10 0
6 3/ PZZ 13 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 142.40 8 150.40 141.00 2 143.00 143.00 0
7 4/ PZM 8 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 151.40 2 153.40 142.40 4 146.40 146.40 0
8 5/ PZM 41 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 156.00 2 158.00 147.30 0 147.30 147.30 0
9 4/ PZZ 7 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 152.40 6 158.40 145.50 2 147.50 147.50 0
10 6/ PZM 30 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 151.40 6 157.40 149.10 0 149.10 149.10 0
11 5/ PZZ 6 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 158.90 10 168.90 156.30 0 156.30 156.30 0
12 7/ PZM 12 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 148.60 8 156.60 156.90 2 158.90 156.60 0
13 6/ PZZ 22 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 162.80 4 166.80 155.50 4 159.50 159.50 0
14 8/ PZM 15 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 150.00 10 160.00 156.40 8 164.40 160.00 0
15 7/ PZZ 14 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 156.60 4 160.60 163.30 2 165.30 160.60 0
16 8/ PZZ 21 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 151.10 10 161.10 180.20 8 188.20 161.10 0
17 9/ PZZ 9 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 158.70 8 166.70 159.60 4 163.60 163.60 0
18 10/ PZM 10 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 169.00 2 171.00 159.80 4 163.80 163.80 0
19 10/ PZZ 25 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 155.90 14 169.90 166.90 8 174.90 169.90 0
19 11/ PZM 16 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 169.20 10 179.20 169.90 0 169.90 169.90 0
21 11/ PZZ 39 135055 KRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh 169.40 2 171.40 185.50 8 193.50 171.40 0
22 12/ PZM 37 121016 KUBITA Tomáš 2008 KK Opava 174.50 8 182.50 165.20 8 173.20 173.20 0
23 12/ PZZ 23 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 170.00 12 182.00 168.50 12 180.50 180.50 0
24 13/ PZZ 19 118013 MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami 181.20 6 187.20 177.20 4 181.20 181.20 0
25 13/ PZM 17 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 173.50 8 181.50 176.40 8 184.40 181.50 0
26 14/ PZZ 40 129041 ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk 173.40 10 183.40 180.30 6 186.30 183.40 0
27 1/ Z 44 A002 ONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk 196.80 0 196.80 188.70 2 190.70 190.70 0
28 14/ PZM 31 133017 ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí 182.40 16 198.40 193.70 12 205.70 198.40 0
29 15/ PZM 38 121033 ŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava 216.00 8 224.00 214.80 10 224.80 224.00 0
30 16/ PZM 36 121007 STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava 200.60 60 260.60 226.20 66 292.20 260.60 0
31 17/ PZM 42 121022 KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava 254.70 8 262.70 278.80 12 290.80 262.70 0
32 18/ PZM 24 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 252.00 12 264.00 270.20 14 284.20 264.00 0
33 15/ PZZ 43 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 291.40 2 293.40 303.50 2 305.50 293.40 0
34 16/ PZZ 32 119219 LINHARTOVÁ Nela 2007 Olomouc 232.90 150 382.90 238.40 152 390.40 382.90 0
35 9/ PZM 20 121057 ROUSEK David 2010 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 2 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 101.30 0 101.30 4 999 999.00 101.30 63
2 1/ DM 7 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 103.40 0 103.40 101.60 0 101.60 101.60 59
3 1/ DS 1 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 103.30 0 103.30 102.70 0 102.70 102.70 55
4 1/ VM 35 119013 DANĚK Aleš 1979 Olomouc 104.30 0 104.30 107.60 4 111.60 104.30 51
5 2/ DM 8 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 108.70 4 112.70 107.00 0 107.00 107.00 47
6 1/ ZS 11 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 106.80 2 108.80 107.40 0 107.40 107.40 43
7 2/ DS 14 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 3+ 111.60 2 113.60 117.80 2 119.80 113.60 39
8 3/ DM 16 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 114.20 0 114.20 111.80 2 113.80 113.80 35
9 2/ U23 3 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 4 999 999.00 111.90 2 113.90 113.90 31
10 2/ VM 44 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2 111.70 4 115.70 114.70 2 116.70 115.70 27
11 5 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 126.20 4 130.20 115.80 0 115.80 115.80 26
12 3/ U23 6 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 116.90 0 116.90 118.60 6 124.60 116.90 25
13 3/ DS 13 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3+ 117.20 4 121.20 113.10 4 117.10 117.10 24
14 4/ DM 19 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3+ 121.30 0 121.30 117.30 0 117.30 117.30 23
15 4/ U23 23 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 3 120.30 4 124.30 117.40 0 117.40 117.40 22
16 2/ ZS 20 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 119.50 4 123.50 119.40 0 119.40 119.40 21
17 1/ ZM 21 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 120.60 0 120.60 120.10 0 120.10 120.10 20
18 3/ ZS 28 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 128.90 6 134.90 121.60 0 121.60 121.60 19
19 2/ ZM 22 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 123.40 2 125.40 121.80 0 121.80 121.80 18
20 5/ DM 26 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 126.50 2 128.50 122.50 0 122.50 122.50 17
21 1/ V 34 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 4 999 999.00 122.80 0 122.80 122.80 16
22 1/ VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3+ 123.60 0 123.60 126.30 0 126.30 123.60 15
23 2/ V 17 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 124.60 6 130.60 125.00 0 125.00 125.00 14
23 6/ DM 24 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 123.00 2 125.00 4 999 999.00 125.00 13
25 4/ ZS 39 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 125.10 4 129.10 125.60 0 125.60 125.60 12
26 7/ DM 15 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 122.50 4 126.50 118.90 50 168.90 126.50 11
27 5/ ZS 47 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 125.30 6 131.30 123.30 4 127.30 127.30 10
28 4/ DS 27 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 125.70 2 127.70 126.10 54 180.10 127.70 9
29 6/ ZS 32 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 126.30 6 132.30 125.20 4 129.20 129.20 8
30 8/ DM 46 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 130.60 4 134.60 126.90 8 134.90 134.60 7
31 7/ ZS 40 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 138.80 2 140.80 136.30 2 138.30 138.30 6
32 3/ ZM 31 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 142.30 0 142.30 145.00 0 145.00 142.30 5
33 8/ ZS 41 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 146.50 2 148.50 141.20 2 143.20 143.20 4
34 9/ ZS 36 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 141.70 10 151.70 143.40 0 143.40 143.40 3
35 10/ ZS 29 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 159.00 4 163.00 143.50 2 145.50 145.50 2
36 49 A005 VOSTŘEL Jindřich 1960 Olomouc 4 999 999.00 143.20 4 147.20 147.20 0
37 4/ ZM 30 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 147.80 0 147.80 145.60 4 149.60 147.80 1
38 5/ ZM 33 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 156.40 4 160.40 149.50 4 153.50 153.50 0
39 11/ ZS 38 116095 SALAJ František 2004 Litovel 150.60 6 156.60 157.30 0 157.30 156.60 0
40 6/ ZM 42 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 158.10 0 158.10 167.30 2 169.30 158.10 0
41 12/ ZS 37 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 156.70 60 216.70 155.30 4 159.30 159.30 0
42 7/ ZM 43 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 162.40 6 168.40 177.50 4 181.50 168.40 0
43 8/ ZM 45 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 196.60 4 200.60 162.70 6 168.70 168.70 0
44 3/ V 48 133050 HORÁK Jaroslav 1965 SKVeselí 170.80 6 176.80 168.30 4 172.30 172.30 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 52 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 104.20 2 106.20 105.80 0 105.80 105.80 75
2 2/ ZS 60 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 106.70 2 108.70 106.40 0 106.40 106.40 71
3 1/ DM 54 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 109.00 4 113.00 108.90 0 108.90 108.90 67
4 2/ DM 61 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 109.00 2 111.00 109.70 0 109.70 109.70 63
5 3/ DM 51 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 110.10 0 110.10 113.40 0 113.40 110.10 59
6 3/ ZS 55 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 111.90 0 111.90 113.50 0 113.50 111.90 55
7 1/ ZM 53 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 114.10 0 114.10 113.10 0 113.10 113.10 51
8 4/ DM 62 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 112.50 4 116.50 114.10 0 114.10 114.10 47
9 1/ VM 67 121034 ROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava 3+ 115.70 0 115.70 114.30 0 114.30 114.30 43
9 58 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 2 126.60 2 128.60 114.30 0 114.30 114.30 39
11 1/ U23 59 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 2 115.10 2 117.10 118.20 0 118.20 117.10 35
12 2/ ZM 65 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 120.30 2 122.30 117.60 0 117.60 117.60 31
13 5/ DM 68 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 118.50 0 118.50 118.90 2 120.90 118.50 27
14 3/ ZM 64 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 120.70 0 120.70 118.60 0 118.60 118.60 23
15 2/ VM 57 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 119.80 0 119.80 122.40 2 124.40 119.80 22
16 6/ DM 75 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 119.90 2 121.90 121.80 0 121.80 121.80 21
17 4/ ZM 85 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 125.40 0 125.40 122.80 0 122.80 122.80 20
18 5/ ZM 69 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 126.30 0 126.30 125.20 0 125.20 125.20 19
19 66 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 3+ 132.80 2 134.80 125.30 0 125.30 125.30 18
20 4/ ZS 71 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 127.90 2 129.90 125.90 2 127.90 127.90 17
21 1/ DS 92 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3+ 129.00 0 129.00 134.90 0 134.90 129.00 16
22 5/ ZS 79 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 131.00 2 133.00 129.20 0 129.20 129.20 15
23 2/ U23 86 119070 FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc 136.40 2 138.40 129.50 0 129.50 129.50 14
24 6/ ZS 80 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 126.70 4 130.70 127.60 2 129.60 129.60 13
25 7/ ZS 73 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3+ 124.10 6 130.10 130.20 2 132.20 130.10 12
26 76 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 134.00 0 134.00 132.40 0 132.40 132.40 11
27 6/ ZM 74 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3+ 128.70 6 134.70 129.80 4 133.80 133.80 10
28 7/ DM 70 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 127.90 6 133.90 134.50 2 136.50 133.90 9
29 7/ ZM 84 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 139.40 8 147.40 135.00 0 135.00 135.00 8
30 8/ ZM 72 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3+ 134.00 2 136.00 135.20 2 137.20 136.00 7
31 9/ ZM 83 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 138.00 0 138.00 137.20 0 137.20 137.20 6
32 8/ ZS 78 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 129.30 8 137.30 135.90 2 137.90 137.30 5
33 10/ ZM 81 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 137.10 4 141.10 136.40 2 138.40 138.40 4
34 11/ ZM 82 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 140.30 2 142.30 142.30 8 150.30 142.30 3
35 12/ ZM 91 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 148.60 0 148.60 159.20 0 159.20 148.60 2
36 9/ ZS 89 121006 ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava 150.70 4 154.70 172.40 14 186.40 154.70 1
37 8/ DM 88 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 165.80 4 169.80 158.20 6 164.20 164.20 0
38 1/ V 77 133021 MATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí 3 187.20 4 191.20 171.10 2 173.10 173.10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 31 14043 9017 BÁRTA Jan KAMINSKÝ Jan 2000 1999 Kralupy USK Pha 124.30 4 128.30 126.30 4 130.30 128.30 23
2 1/ DM 34 129021 129002 URBAN Daniel ROUČA Samuel 2001 2002 Šumperk Šumperk 3 125.70 4 129.70 127.10 8 135.10 129.70 19
3 2/ DM 33 119094 119143 RUDORFER Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 4 999 999.00 132.10 4 136.10 136.10 15
4 1/ ZS 35 119053 119157 KNEBLOVÁ Tereza DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2003 Olomouc Olomouc 3 132.90 4 136.90 135.50 4 139.50 136.90 11
5 1/ U23 46 129014 119105 WALTER Jakub NOVOTNÝ Jan 1998 1998 Šumperk Olomouc 2 136.90 2 138.90 4 999 999.00 138.90 10
6 2/ ZS 36 119154 119152 MRÁKA Jan GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 142.70 6 148.70 143.50 0 143.50 143.50 9
7 2/ DS 32 121103 121063 MRÁZEK Jakub VAVRLA Adam 2004 2000 KK Opava KK Opava 2 146.00 2 148.00 161.10 12 173.10 148.00 8
8 1/ ZM 37 119064 119127 KNEBLOVÁ Klára DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2005 Olomouc Olomouc 3 151.10 6 157.10 157.60 8 165.60 157.10 7
9 3/ ZS 39 119205 119045 URBAN Jaroslav KRATOCHVÍL Lukáš 2004 2005 Olomouc Olomouc 3 150.50 10 160.50 154.00 4 158.00 158.00 6
10 4/ ZS 40 119092 119173 HRIC Ondřej KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 153.90 10 163.90 161.60 12 173.60 163.90 5
11 2/ ZM 43 119180 119191 STŘÍLKA Richard MALÝ Vojtěch 2006 2006 Olomouc Olomouc 162.70 2 164.70 164.10 6 170.10 164.70 4
12 3/ ZM 42 119118 119190 ŠOTEK Adam SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 3 174.70 12 186.70 170.10 6 176.10 176.10 3
13 4/ ZM 45 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 176.60 14 190.60 174.90 6 180.90 180.90 2
14 5/ ZS 38 128016 128008 STRNAD Ondřej KÖKÖRČIN Matěj 2004 2003 VS Desná VS Desná 3 172.30 12 184.30 166.00 16 182.00 182.00 1
15 48 A001 A003 PROCHÁZKA Dominik PROCHÁZKA Vojtěch 1994 2002 Olomouc Olomouc 1 999 999.00 180.70 10 190.70 190.70 0
16 6/ ZS 41 119207 119181 HANSGUTOVÁ Monika STŘÍLKOVÁ Jana 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 187.80 10 197.80 181.20 10 191.20 191.20 0
17 5/ ZM 47 103017 103001 DZIADEK Marek SOBOTKA Adam 2005 2005 KK Brno KK Brno 3 197.50 6 203.50 200.30 8 208.30 203.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 5 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 91.30 0 91.30 92.40 2 94.40 91.30 153
2 1/ U23 1 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 96.10 0 96.10 94.90 0 94.90 94.90 149
3 1/ DM 4 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 94.50 2 96.50 95.80 2 97.80 96.50 145
4 2/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 97.20 2 99.20 95.40 2 97.40 97.40 141
5 2/ DM 10 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 98.70 0 98.70 96.40 2 98.40 98.40 137
6 3/ DM 18 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 97.30 2 99.30 96.60 2 98.60 98.60 133
7 4/ DM 11 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 99.90 0 99.90 100.30 2 102.30 99.90 129
8 91 A004 KRATOCHVÍL Jan 1978 Olomouc 103.50 0 103.50 101.10 0 101.10 101.10 0
9 6 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 102.90 0 102.90 101.20 0 101.20 101.20 125
10 1/ ZS 12 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 100.20 2 102.20 100.10 2 102.10 102.10 121
11 2/ ZS 15 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 102.80 0 102.80 100.90 2 102.90 102.80 117
11 2/ DS 33 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 3+ 100.80 2 102.80 4 999 999.00 102.80 113
13 3/ ZS 14 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 108.50 4 112.50 103.40 0 103.40 103.40 109
14 3/ DS 13 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 102.80 2 104.80 104.40 0 104.40 104.40 105
15 85 119047 NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc 109.00 0 109.00 105.80 0 105.80 105.80 101
16 5/ DM 24 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 105.00 6 111.00 104.10 2 106.10 106.10 97
17 4/ DS 26 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 113.70 4 117.70 104.20 2 106.20 106.20 93
18 4/ ZS 27 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 104.50 2 106.50 106.30 4 110.30 106.50 89
19 1/ V 7 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 111.10 0 111.10 106.70 0 106.70 106.70 85
19 1/ VM 9 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 104.70 2 106.70 4 999 999.00 106.70 81
21 1/ ZM 29 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 105.60 4 109.60 105.50 2 107.50 107.50 77
22 5/ ZS 28 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 105.70 4 109.70 105.60 2 107.60 107.60 73
23 6/ ZS 16 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 116.10 2 118.10 105.80 2 107.80 107.80 69
24 22 119120 ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc 2 4 999 999.00 103.90 4 107.90 107.90 65
25 2/ V 17 118034 MAIKRANZ Petr 1967 Tzunami 2 109.00 0 109.00 109.10 0 109.10 109.00 61
26 3/ V 21 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 111.00 0 111.00 109.10 0 109.10 109.10 57
27 6/ DM 36 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3+ 110.00 0 110.00 110.00 2 112.00 110.00 53
28 5/ DS 19 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 108.30 2 110.30 109.00 2 111.00 110.30 49
29 7/ DM 34 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 113.60 0 113.60 109.80 2 111.80 111.80 48
30 8/ DM 44 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 3+ 110.90 2 112.90 4 999 999.00 112.90 47
31 9/ DM 41 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 111.30 2 113.30 112.20 58 170.20 113.30 46
32 10/ DM 23 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 106.10 8 114.10 112.70 54 166.70 114.10 45
33 4/ V 35 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 115.70 0 115.70 114.70 0 114.70 114.70 44
34 1/ VS 37 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3+ 118.30 0 118.30 116.60 0 116.60 116.60 43
35 32 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3+ 117.80 0 117.80 115.70 4 119.70 117.80 42
36 7/ ZS 95 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 116.20 2 118.20 118.30 4 122.30 118.20 41
37 8/ ZS 54 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 3 133.30 6 139.30 118.60 0 118.60 118.60 40
38 11/ DM 31 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 121.00 0 121.00 119.30 0 119.30 119.30 39
39 2/ ZM 30 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 117.40 2 119.40 119.00 2 121.00 119.40 38
40 3/ U23 83 128001 BARGEL Radek 1996 VS Desná 116.30 10 126.30 116.80 4 120.80 120.80 37
41 9/ ZS 96 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 119.30 2 121.30 120.90 0 120.90 120.90 36
42 60 118051 BOHÁČ Robert 1989 Tzunami 3 117.80 4 121.80 120.00 2 122.00 121.80 35
43 10/ ZS 73 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 123.80 2 125.80 122.00 0 122.00 122.00 34
44 11/ ZS 48 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3+ 122.10 2 124.10 120.70 2 122.70 122.70 33
45 12/ ZS 42 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3+ 120.20 6 126.20 120.80 2 122.80 122.80 32
46 13/ ZS 47 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 115.00 8 123.00 111.60 54 165.60 123.00 31
47 3/ ZM 71 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 121.80 2 123.80 138.20 2 140.20 123.80 30
48 5/ V 38 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 3+ 122.50 2 124.50 121.00 4 125.00 124.50 29
49 2/ VM 40 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 122.20 4 126.20 120.60 4 124.60 124.60 28
50 4/ ZM 49 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3+ 126.20 8 134.20 125.20 0 125.20 125.20 27
51 5/ ZM 76 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 125.70 0 125.70 127.80 2 129.80 125.70 26
52 6/ ZM 53 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 130.60 12 142.60 126.50 0 126.50 126.50 25
53 12/ DM 75 119153 MRÁKA Tomáš 2001 Olomouc 127.20 0 127.20 129.90 4 133.90 127.20 24
54 14/ ZS 43 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 132.50 4 136.50 123.90 4 127.90 127.90 23
55 15/ ZS 45 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3+ 122.40 6 128.40 124.40 4 128.40 128.40 22
56 7/ ZM 59 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 128.40 4 132.40 128.40 2 130.40 130.40 21
56 16/ ZS 72 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 132.70 2 134.70 130.40 0 130.40 130.40 20
58 2/ VS 69 119041 KRATOCHVÍL Vladimír 1948 Olomouc 3 138.10 2 140.10 131.10 0 131.10 131.10 19
59 6/ V 58 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 125.70 6 131.70 125.30 10 135.30 131.70 18
60 8/ ZM 68 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 128.80 6 134.80 129.90 2 131.90 131.90 17
61 17/ ZS 46 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3+ 135.60 8 143.60 129.10 4 133.10 133.10 16
62 18/ ZS 64 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3+ 129.60 6 135.60 129.20 4 133.20 133.20 15
62 19/ ZS 66 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 130.00 6 136.00 131.20 2 133.20 133.20 14
64 20/ ZS 78 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 131.60 4 135.60 133.10 6 139.10 135.60 13
65 9/ ZM 55 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 137.70 2 139.70 142.70 52 194.70 139.70 12
66 10/ ZM 65 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 138.50 6 144.50 145.10 0 145.10 144.50 11
67 3/ VS 67 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 139.10 6 145.10 4 999 999.00 145.10 10
68 21/ ZS 74 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 148.30 8 156.30 143.90 2 145.90 145.90 9
69 11/ ZM 61 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 147.50 4 151.50 146.50 6 152.50 151.50 8
70 22/ ZS 77 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 149.40 8 157.40 148.20 4 152.20 152.20 7
71 12/ ZM 81 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 144.60 16 160.60 148.30 4 152.30 152.30 6
72 13/ ZM 90 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 155.40 8 163.40 145.60 8 153.60 153.60 5
73 14/ ZM 82 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 161.70 6 167.70 150.50 6 156.50 156.50 4
74 15/ ZM 56 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 3 137.30 66 203.30 143.30 16 159.30 159.30 3
75 23/ ZS 63 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 169.60 8 177.60 162.50 8 170.50 170.50 2
76 24/ ZS 79 133023 DOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí 172.50 18 190.50 169.30 6 175.30 175.30 1
77 25/ ZS 89 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 168.60 58 226.60 170.00 6 176.00 176.00 0
78 13/ DM 62 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 178.30 10 188.30 170.40 8 178.40 178.40 0
79 26/ ZS 80 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 174.30 68 242.30 176.70 12 188.70 188.70 0
80 14/ DM 84 133022 DOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí 204.70 20 224.70 178.10 22 200.10 200.10 0
81 27/ ZS 70 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 155.50 54 209.50 198.20 10 208.20 208.20 0
82 28/ ZS 86 133025 ROLENC Jakub 2004 SKVeselí 190.70 66 256.70 200.00 12 212.00 212.00 0
83 29/ ZS 94 135056 RIFLER Petr 2004 Zábřeh 176.30 66 242.30 182.00 60 242.00 242.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 110.80 2 112.80 109.90 0 109.90 109.90 39
2 1/ DM 7 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 118.00 2 120.00 112.60 0 112.60 112.60 35
3 2/ ZS 3 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 122.00 2 124.00 113.80 0 113.80 113.80 31
4 1/ ZM 2 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 119.60 0 119.60 117.20 0 117.20 117.20 27
5 3/ ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 117.90 2 119.90 117.30 0 117.30 117.30 23
6 2/ DM 8 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 117.50 0 117.50 117.70 2 119.70 117.50 19
7 3/ DM 6 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 116.90 2 118.90 117.90 0 117.90 117.90 15
8 2/ ZM 9 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 127.90 0 127.90 130.80 4 134.80 127.90 14
9 4/ DM 13 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 142.80 8 150.80 132.10 2 134.10 134.10 13
10 5/ DM 16 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 138.90 4 142.90 135.50 2 137.50 137.50 12
11 4/ ZS 14 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 135.20 4 139.20 139.40 4 143.40 139.20 11
12 6/ DM 18 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 139.70 4 143.70 135.40 4 139.40 139.40 10
13 3/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 139.60 4 143.60 135.90 4 139.90 139.90 9
14 4/ ZM 11 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 140.30 4 144.30 141.40 0 141.40 141.40 8
15 5/ ZS 15 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 141.50 4 145.50 139.80 2 141.80 141.80 7
16 1/ U23 26 119070 FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc 139.70 4 143.70 4 999 999.00 143.70 6
17 2/ U23 25 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 142.50 4 146.50 142.50 8 150.50 146.50 5
18 5/ ZM 21 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 147.60 8 155.60 145.10 6 151.10 151.10 4
19 6/ ZS 22 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 149.90 6 155.90 149.30 2 151.30 151.30 3
20 6/ ZM 12 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 152.20 4 156.20 170.40 2 172.40 156.20 2
21 7/ ZS 20 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 157.50 10 167.50 155.50 2 157.50 157.50 1
22 7/ ZM 24 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 166.30 6 172.30 163.80 0 163.80 163.80 0
23 23 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 173.20 0 173.20 164.50 2 166.50 166.50 0
24 8/ ZS 17 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 165.90 4 169.90 167.00 6 173.00 169.90 0
25 8/ ZM 19 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 174.70 6 180.70 175.40 4 179.40 179.40 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 63 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 158.70 2 160.70 150.80 4 154.80 154.80 0
2 61 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 155.00 2 157.00 153.20 2 155.20 155.20 0
3 67 119198 119198 VRBOVÁ Marie VRBOVÁ Marie 2007 2007 Olomouc Olomouc 161.70 0 161.70 159.50 2 161.50 161.50 0
4 64 116090 116090 WEISER Kryštof WEISER Kryštof 2007 2007 Litovel Litovel 163.80 2 165.80 164.90 4 168.90 165.80 0
5 65 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 165.50 4 169.50 169.00 0 169.00 169.00 0
6 66 119192 119192 MALÁ Magdaléna MALÁ Magdaléna 2007 2007 Olomouc Olomouc 167.30 4 171.30 173.90 8 181.90 171.30 0
7 69 119177 119177 MAROUSKOVÁ Tereza MAROUSKOVÁ Tereza 2009 2009 Olomouc Olomouc 174.80 4 178.80 175.00 0 175.00 175.00 0
8 68 119176 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2007 Olomouc Olomouc 183.20 4 187.20 183.90 4 187.90 187.20 0
9 70 119196 119196 STLOUKALOVÁ Aneta STLOUKALOVÁ Aneta 2007 2007 Olomouc Olomouc 212.80 2 214.80 229.50 58 287.50 214.80 0
10 71 119175 119175 KRATOCHVÍL Jakub KRATOCHVÍL Jakub 2009 2009 Olomouc Olomouc 241.70 0 241.70 233.90 10 243.90 241.70 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 70 121008 12033 BEKOVÁ Kateřina KAŠPAR Albert 2002 1998 KK Opava Dukla B. 1 120.80 2 122.80 120.30 0 120.30 120.30 28
2 1/ DS 61 119090 119097 HRICOVÁ Klára NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 123.10 2 125.10 4 999 999.00 125.10 20
3 1/ ZS 62 119005 119142 RETKOVÁ Anna HRADEC Matěj 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 134.70 0 134.70 130.40 4 134.40 134.40 12
4 1/ DM 64 119159 119137 JANŮ Filip JANŮ Veronika 2002 2005 Olomouc Olomouc 3 137.20 2 139.20 134.80 0 134.80 134.80 8
5 2/ ZS 63 119215 119139 RETKOVÁ Marie KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 131.80 4 135.80 136.90 2 138.90 135.80 4
6 2/ U23 65 116061 24030 ŠMOLDAS Michal PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1998 Litovel Č.Kruml. 141.00 2 143.00 143.10 6 149.10 143.00 3
7 66 118001 118016  VAVRLA Dušan MINÁROVÁ Natálie 1969 2001 Tzunami Tzunami 147.20 4 151.20 145.80 2 147.80 147.80 2
8 3/ U23 71 119018 119070 FIALA Jakub FIALOVÁ Veronika 2001 1998 Olomouc Olomouc 157.80 8 165.80 151.00 4 155.00 155.00 1
9 2/ DS 72 119116 119081 GABRLÍK Tomáš KOLÁŘOVÁ Marika 2000 2000 Olomouc Olomouc 3 151.80 8 159.80 157.60 2 159.60 159.60 0
10 2/ ZM 67 119187 119206 POMAJBÍK Filip NOVOSADOVÁ Eliška 2006 2005 Olomouc Olomouc 193.60 10 203.60 186.80 12 198.80 198.80 0