Výsledková listina

ZávodHanácký slalom
Číslo17145
Datum30.09.17
Ředitel závoduDavid Lisický
Vrchní rozhodčíLenka Kutá
Disciplínaslalom
OrganizátorSKUP Olomouc z. s., U Sportovní haly 2, Olomouc, IČO: 00562335

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 3 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 125.90 0 125.90 130.50 0 130.50 125.90 0
2 1/ PZM 4 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 122.55 6 128.55 126.50 0 126.50 126.50 0
3 2/ PZM 2 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 128.00 6 134.00 126.00 2 128.00 128.00 0
4 2/ PZZ 5 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 132.10 2 134.10 140.10 2 142.10 134.10 0
5 3/ PZM 8 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 136.70 0 136.70 134.50 0 134.50 134.50 0
6 4/ PZM 15 116090 WEISER Kryštof 2007 Litovel 136.60 6 142.60 134.60 0 134.60 134.60 0
7 3/ PZZ 7 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 134.30 4 138.30 137.70 0 137.70 137.70 0
8 4/ PZZ 13 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 141.20 8 149.20 141.30 0 141.30 141.30 0
9 5/ PZZ 21 128006 JURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná 153.40 4 157.40 142.00 2 144.00 144.00 0
10 5/ PZM 12 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 139.90 6 145.90 142.20 2 144.20 144.20 0
11 6/ PZZ 6 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 144.20 2 146.20 147.10 0 147.10 146.20 0
12 7/ PZZ 25 128007 JURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná 150.00 6 156.00 148.50 0 148.50 148.50 0
13 8/ PZZ 22 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 151.70 2 153.70 149.20 0 149.20 149.20 0
14 9/ PZZ 9 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 150.70 0 150.70 154.20 0 154.20 150.70 0
15 10/ PZZ 23 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 147.60 4 151.60 147.30 4 151.30 151.30 0
16 11/ PZZ 14 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 149.10 8 157.10 149.70 2 151.70 151.70 0
17 6/ PZM 30 135017 FIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh 151.90 6 157.90 152.80 0 152.80 152.80 0
18 7/ PZM 10 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 151.50 4 155.50 151.60 2 153.60 153.60 0
18 8/ PZM 37 121016 KUBITA Tomáš 2008 KK Opava 158.10 12 170.10 151.60 2 153.60 153.60 0
20 12/ PZZ 39 135055 KRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh 175.10 10 185.10 158.60 0 158.60 158.60 0
21 9/ PZM 16 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 151.80 14 165.80 163.40 0 163.40 163.40 0
22 10/ PZM 31 133017 ZEMAN Jakub 2007 SKVeselí 180.40 10 190.40 160.90 6 166.90 166.90 0
23 1/ Z 44 A002 ONDRÁČKOVÁ Barbora 2008 Šumperk 198.60 6 204.60 172.20 0 172.20 172.20 0
24 13/ PZZ 19 118013 MICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami 172.00 10 182.00 168.40 4 172.40 172.40 0
25 11/ PZM 18 118010 AMBROZ Michal 2008 Tzunami 204.40 10 214.40 177.60 0 177.60 177.60 0
26 12/ PZM 17 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 168.80 10 178.80 170.80 8 178.80 178.80 0
27 14/ PZZ 40 129041 ŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk 177.30 10 187.30 187.10 50 237.10 187.30 0
28 13/ PZM 36 121007 STROPEK Tobiáš 2007 KK Opava 274.40 10 284.40 186.70 4 190.70 190.70 0
29 14/ PZM 38 121033 ŠEČFČÍK Václav 2008 KK Opava 1532.20 64 1596.20 189.20 2 191.20 191.20 0
30 15/ PZM 24 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 226.90 18 244.90 230.90 2 232.90 232.90 0
31 15/ PZZ 43 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 345.90 20 365.90 247.20 4 251.20 251.20 0
32 16/ PZM 42 121022 KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava 254.30 24 278.30 253.70 4 257.70 257.70 0
33 PZM 20 121057 ROUSEK David 2010 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 1 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 104.20 2 106.20 103.20 2 105.20 105.20 63
1 1/ VM 35 119013 DANĚK Aleš 1979 Olomouc 106.70 0 106.70 105.20 0 105.20 105.20 59
3 1/ ZS 11 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 106.10 0 106.10 106.40 0 106.40 106.10 55
4 2/ DS 13 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 3+ 115.50 10 125.50 106.00 2 108.00 108.00 51
5 1/ DM 8 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 109.00 0 109.00 108.70 0 108.70 108.70 47
6 1/ U23 3 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 108.80 4 112.80 109.40 0 109.40 109.40 43
7 2/ DM 7 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 106.00 6 112.00 105.90 4 109.90 109.90 39
8 2/ VM 44 129025 RAŠNER Martin 1980 Šumperk 2 112.30 2 114.30 111.10 0 111.10 111.10 35
9 3/ DS 14 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 3+ 112.60 0 112.60 109.40 2 111.40 111.40 31
10 3/ DM 16 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 113.40 0 113.40 114.10 6 120.10 113.40 27
11 2/ U23 2 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 106.80 8 114.80 4 999 999.00 114.80 26
12 4/ DM 15 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 117.00 2 119.00 115.00 0 115.00 115.00 25
13 5 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 115.80 2 117.80 115.20 0 115.20 115.20 24
14 3/ U23 6 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 117.50 2 119.50 115.90 0 115.90 115.90 23
15 5/ DM 19 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3+ 118.20 0 118.20 119.60 2 121.60 118.20 22
16 2/ ZS 28 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 119.60 0 119.60 117.30 4 121.30 119.60 21
17 4/ U23 23 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 3 117.30 4 121.30 116.20 4 120.20 120.20 20
18 6/ DM 24 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 3 122.40 4 126.40 118.80 2 120.80 120.80 19
19 3/ ZS 20 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 121.20 0 121.20 120.80 2 122.80 121.20 18
20 1/ ZM 22 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 120.10 2 122.10 122.00 4 126.00 122.10 17
21 1/ V 34 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 120.70 2 122.70 121.10 4 125.10 122.70 16
22 1/ VS 18 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3+ 121.20 2 123.20 121.90 2 123.90 123.20 15
23 2/ ZM 21 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 123.40 4 127.40 122.44 2 124.44 124.44 14
24 2/ VS 25 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 125.70 0 125.70 124.60 0 124.60 124.60 13
24 2/ V 17 128030 SCHREIBER Zbyněk 1963 VS Desná 3+ 127.20 2 129.20 124.60 0 124.60 124.60 12
26 7/ DM 26 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 122.20 6 128.20 121.10 4 125.10 125.10 11
27 4/ ZS 32 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 3 126.80 2 128.80 129.20 4 133.20 128.80 10
28 4/ DS 27 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 137.30 4 141.30 127.00 4 131.00 131.00 9
29 5/ ZS 40 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 136.00 4 140.00 131.30 0 131.30 131.30 8
30 6/ ZS 47 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 127.70 4 131.70 129.20 4 133.20 131.70 7
31 8/ DM 46 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 126.90 8 134.90 135.00 54 189.00 134.90 6
32 7/ ZS 39 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 146.90 10 156.90 130.60 6 136.60 136.60 5
33 3/ ZM 31 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 139.60 0 139.60 142.00 0 142.00 139.60 4
34 8/ ZS 36 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 141.80 0 141.80 142.00 2 144.00 141.80 3
35 9/ ZS 29 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 188.20 6 194.20 140.00 2 142.00 142.00 2
36 4/ ZM 30 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 158.20 4 162.20 145.80 0 145.80 145.80 1
37 10/ ZS 41 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 145.20 2 147.20 150.10 8 158.10 147.20 0
38 11/ ZS 38 116095 SALAJ František 2004 Litovel 144.70 4 148.70 144.80 8 152.80 148.70 0
39 3/ V 48 133050 HORÁK Jaroslav 1965 SKVeselí 182.50 0 182.50 157.30 0 157.30 157.30 0
40 5/ ZM 42 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 169.20 6 175.20 162.30 2 164.30 164.30 0
41 6/ ZM 43 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 168.50 0 168.50 164.40 0 164.40 164.40 0
42 12/ ZS 37 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 175.60 2 177.60 166.10 0 166.10 166.10 0
43 7/ ZM 45 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 170.30 8 178.30 171.10 8 179.10 178.30 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 51 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 101.80 2 103.80 102.30 0 102.30 102.30 75
2 1/ ZS 52 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 103.60 56 159.60 104.20 4 108.20 108.20 71
3 1/ ZM 53 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 109.90 0 109.90 112.80 0 112.80 109.90 67
3 2/ ZS 55 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 109.90 0 109.90 111.00 2 113.00 109.90 63
5 3/ ZS 60 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 106.80 4 110.80 113.00 0 113.00 110.80 59
6 2/ DM 61 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 111.70 4 115.70 111.20 2 113.20 113.20 55
7 3/ DM 62 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 112.00 2 114.00 113.50 4 117.50 114.00 51
8 2/ ZM 65 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 115.30 0 115.30 116.50 6 122.50 115.30 47
8 4/ DM 54 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 109.30 6 115.30 122.00 52 174.00 115.30 43
10 1/ VM 57 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 118.90 0 118.90 116.90 0 116.90 116.90 39
11 1/ U23 59 112049 LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž 2 119.60 2 121.60 115.40 2 117.40 117.40 35
12 58 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 2 116.00 2 118.00 118.00 2 120.00 118.00 31
13 3/ ZM 64 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 118.90 2 120.90 121.10 2 123.10 120.90 27
14 2/ VM 67 121034 ROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava 3+ 119.00 4 123.00 121.10 0 121.10 121.10 23
15 5/ DM 75 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 120.30 2 122.30 121.70 4 125.70 122.30 22
16 6/ DM 68 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 120.90 2 122.90 123.10 2 125.10 122.90 21
17 66 119169 SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc 3+ 122.40 2 124.40 122.30 4 126.30 124.40 20
18 4/ ZM 85 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 125.60 2 127.60 125.40 0 125.40 125.40 19
19 4/ ZS 80 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 127.00 6 133.00 126.80 0 126.80 126.80 18
20 2/ U23 86 119070 FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc 127.20 0 127.20 126.10 4 130.10 127.20 17
21 1/ DS 92 119081 KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc 3+ 127.80 0 127.80 129.80 0 129.80 127.80 16
22 5/ ZM 69 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 125.90 2 127.90 130.90 0 130.90 127.90 15
23 5/ ZS 78 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 125.70 4 129.70 124.20 4 128.20 128.20 14
24 6/ ZS 73 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3+ 128.80 8 136.80 128.40 0 128.40 128.40 13
25 7/ ZS 71 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 125.80 4 129.80 124.60 4 128.60 128.60 12
26 6/ ZM 74 128015 RUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná 3+ 131.70 4 135.70 127.60 2 129.60 129.60 11
27 76 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 3 146.00 0 146.00 127.00 4 131.00 131.00 10
28 8/ ZS 79 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 130.60 4 134.60 127.90 4 131.90 131.90 9
29 7/ ZM 72 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3+ 133.20 2 135.20 132.20 0 132.20 132.20 8
30 7/ DM 70 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 132.30 2 134.30 133.10 0 133.10 133.10 7
30 8/ ZM 81 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 130.10 6 136.10 131.10 2 133.10 133.10 6
32 9/ ZM 82 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 137.70 6 143.70 134.70 0 134.70 134.70 5
33 10/ ZM 83 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 132.80 4 136.80 135.80 0 135.80 135.80 4
33 11/ ZM 84 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 135.80 0 135.80 140.90 0 140.90 135.80 3
35 12/ ZM 91 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 138.50 0 138.50 143.10 6 149.10 138.50 2
36 9/ ZS 89 121006 ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava 164.00 4 168.00 146.70 6 152.70 152.70 1
37 8/ DM 88 119216 DOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc 149.00 10 159.00 154.00 6 160.00 159.00 0
38 1/ V 77 133021 MATULÍKOVÁ Martina 1967 SKVeselí 3 165.30 4 169.30 173.80 2 175.80 169.30 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 31 14043 9017 BÁRTA Jan KAMINSKÝ Jan 2000 1999 Kralupy USK Pha 128.60 4 132.60 120.60 2 122.60 122.60 23
2 1/ DM 34 129021 129002 URBAN Daniel ROUČA Samuel 2001 2002 Šumperk Šumperk 3 121.60 4 125.60 120.70 4 124.70 124.70 19
3 1/ ZS 35 119053 119157 KNEBLOVÁ Tereza DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2003 Olomouc Olomouc 3 126.30 0 126.30 129.90 4 133.90 126.30 15
4 2/ DM 33 119094 119143 RUDORFER Martin HALA Jiří 2003 2002 Olomouc Olomouc 2 127.70 4 131.70 124.90 2 126.90 126.90 11
5 1/ U23 46 129014 119105 WALTER Jakub NOVOTNÝ Jan 1998 1998 Šumperk Olomouc 2 139.60 12 151.60 129.10 4 133.10 133.10 10
6 2/ DS 32 121103 121063 MRÁZEK Jakub VAVRLA Adam 2004 2000 KK Opava KK Opava 2 134.40 2 136.40 132.10 4 136.10 136.10 9
7 2/ ZS 36 119154 119152 MRÁKA Jan GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 139.70 0 139.70 138.30 4 142.30 139.70 8
8 1/ ZM 37 119064 119127 KNEBLOVÁ Klára DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2005 Olomouc Olomouc 3 139.70 2 141.70 4 999 999.00 141.70 7
9 3/ ZS 39 119205 119045 URBAN Jaroslav KRATOCHVÍL Lukáš 2004 2005 Olomouc Olomouc 3 143.90 4 147.90 146.60 4 150.60 147.90 6
10 2/ ZM 43 119180 119191 STŘÍLKA Richard MALÝ Vojtěch 2006 2006 Olomouc Olomouc 156.20 2 158.20 152.80 2 154.80 154.80 5
11 4/ ZS 40 119092 119173 HRIC Ondřej KOSÍK Dan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 162.30 6 168.30 155.60 4 159.60 159.60 4
12 5/ ZS 38 128016 128008 STRNAD Ondřej KÖKÖRČIN Matěj 2004 2003 VS Desná VS Desná 3 153.60 8 161.60 190.60 2 192.60 161.60 3
13 6/ ZS 41 119207 119181 HANSGUTOVÁ Monika STŘÍLKOVÁ Jana 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 164.70 2 166.70 168.90 4 172.90 166.70 2
14 3/ ZM 42 119118 119190 ŠOTEK Adam SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 3 187.90 6 193.90 168.10 4 172.10 172.10 1
15 48 A001 A003 PROCHÁZKA Dominik PROCHÁZKA Vojtěch 1994 2002 Olomouc Olomouc 160.30 12 172.30 166.70 14 180.70 172.30 0
16 4/ ZM 45 128015 128004 RUTAROVÁ Kateřina HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2005 2006 VS Desná VS Desná 168.80 8 176.80 163.00 10 173.00 173.00 0
17 5/ ZM 47 103017 103001 DZIADEK Marek SOBOTKA Adam 2005 2005 KK Brno KK Brno 3 171.20 6 177.20 174.90 2 176.90 176.90 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 5 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 91.60 2 93.60 92.10 0 92.10 92.10 157
2 1/ U23 1 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 93.60 0 93.60 94.20 0 94.20 93.60 153
3 2/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 96.60 2 98.60 94.90 0 94.90 94.90 149
4 3/ U23 3 121032 ROUSEK Tomáš 1997 KK Opava 2 95.70 0 95.70 4 999 999.00 95.70 145
5 1/ DM 10 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 96.60 0 96.60 98.20 0 98.20 96.60 141
6 2/ DM 18 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 96.80 0 96.80 97.60 2 99.60 96.80 137
7 1/ ZS 12 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 97.50 2 99.50 97.50 0 97.50 97.50 133
8 3/ DM 11 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 99.00 2 101.00 98.00 0 98.00 98.00 129
9 4/ DM 4 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 97.50 4 101.50 97.30 2 99.30 99.30 125
10 6 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 99.80 0 99.80 102.00 0 102.00 99.80 121
11 2/ ZS 14 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 99.40 2 101.40 100.60 0 100.60 100.60 117
12 22 119120 ŘEZÁČ Jan 1989 Olomouc 2 100.80 0 100.80 102.20 4 106.20 100.80 113
13 1/ ZM 29 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 101.10 0 101.10 104.90 0 104.90 101.10 109
14 3/ ZS 15 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 101.00 2 103.00 99.20 2 101.20 101.20 105
14 4/ ZS 16 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 101.20 0 101.20 104.00 2 106.00 101.20 101
16 2/ DS 13 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 101.80 2 103.80 100.10 2 102.10 102.10 97
17 91 A004 KRATOCHVÍL Jan 1978 Olomouc 102.50 0 102.50 4 999 999.00 102.50 0
18 3/ DS 26 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 139.40 2 141.40 102.80 0 102.80 102.80 93
19 85 119047 NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc 104.40 2 106.40 103.40 0 103.40 103.40 89
20 5/ DM 24 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 103.80 0 103.80 104.70 4 108.70 103.80 85
21 1/ VM 9 134031 TOMEČEK Petr 1978 KKVeselí 2 103.90 0 103.90 4 999 999.00 103.90 81
22 1/ V 21 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 2 105.70 0 105.70 106.10 0 106.10 105.70 77
23 4/ DS 19 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 108.70 4 112.70 106.30 0 106.30 106.30 73
24 5/ ZS 27 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 107.30 4 111.30 106.40 0 106.40 106.40 69
25 6/ DM 23 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 117.10 58 175.10 106.60 0 106.60 106.60 65
26 6/ ZS 28 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 105.40 2 107.40 106.70 2 108.70 107.40 61
27 2/ V 7 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 109.70 0 109.70 107.80 0 107.80 107.80 57
28 7/ DM 34 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 108.00 0 108.00 112.00 0 112.00 108.00 53
29 3/ V 17 118034 MAIKRANZ Petr 1967 Tzunami 2 110.20 0 110.20 110.30 0 110.30 110.20 49
30 8/ DM 36 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3+ 109.10 2 111.10 108.80 2 110.80 110.80 48
31 9/ DM 44 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 3+ 109.90 2 111.90 4 999 999.00 111.90 47
32 7/ ZS 47 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 111.40 2 113.40 110.10 4 114.10 113.40 46
33 8/ ZS 95 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 114.40 0 114.40 117.00 0 117.00 114.40 45
34 10/ DM 41 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 110.70 4 114.70 109.70 6 115.70 114.70 44
35 9/ ZS 48 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3+ 119.10 0 119.10 115.50 0 115.50 115.50 43
36 4/ V 35 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 114.90 10 124.90 114.10 2 116.10 116.10 42
37 4/ U23 83 128001 BARGEL Radek 1996 VS Desná 117.10 2 119.10 110.40 6 116.40 116.40 41
37 10/ ZS 54 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 3 117.10 2 119.10 116.40 0 116.40 116.40 40
39 2/ ZM 30 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 117.10 0 117.10 118.90 0 118.90 117.10 39
40 32 112046 LIGURSKÝ Ivo 1990 Kroměříž 3+ 119.50 0 119.50 117.50 0 117.50 117.50 38
41 1/ VS 37 129022 PULTERA Zbyněk 1958 Šumperk 3+ 118.90 0 118.90 115.60 2 117.60 117.60 37
41 11/ ZS 42 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3+ 118.40 2 120.40 115.60 2 117.60 117.60 36
43 12/ ZS 96 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 117.00 2 119.00 118.00 0 118.00 118.00 35
44 5/ V 38 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 3+ 119.80 0 119.80 4 999 999.00 119.80 34
45 2/ VM 40 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 118.00 2 120.00 118.20 4 122.20 120.00 33
45 13/ ZS 43 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 121.40 2 123.40 120.00 0 120.00 120.00 32
47 11/ DM 31 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 120.30 4 124.30 118.65 2 120.65 120.65 31
48 14/ ZS 73 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 120.90 0 120.90 123.60 0 123.60 120.90 30
49 12/ DM 52 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 122.00 0 122.00 121.50 2 123.50 122.00 29
50 6/ V 58 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 122.40 0 122.40 124.80 4 128.80 122.40 28
51 3/ ZM 59 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 125.50 0 125.50 123.00 0 123.00 123.00 27
52 4/ ZM 53 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 123.40 0 123.40 133.60 6 139.60 123.40 26
53 60 118051 BOHÁČ Robert 1989 Tzunami 3 119.90 4 123.90 118.60 6 124.60 123.90 25
54 15/ ZS 78 128016 STRNAD Ondřej 2004 VS Desná 3 135.10 2 137.10 124.10 0 124.10 124.10 24
55 5/ ZM 49 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3+ 122.30 2 124.30 126.50 2 128.50 124.30 23
56 16/ ZS 46 128008 KÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná 3+ 125.20 4 129.20 122.90 2 124.90 124.90 22
57 17/ ZS 45 128014 RUTAR Martin 2003 VS Desná 3+ 125.10 0 125.10 125.30 2 127.30 125.10 21
57 6/ ZM 76 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 127.20 2 129.20 125.10 0 125.10 125.10 20
59 18/ ZS 64 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3+ 125.10 2 127.10 129.10 0 129.10 127.10 19
60 19/ ZS 66 119173 KOSÍK Dan 2004 Olomouc 3 125.50 4 129.50 126.70 2 128.70 128.70 18
61 2/ VS 69 119041 KRATOCHVÍL Vladimír 1948 Olomouc 3 132.40 0 132.40 129.20 2 131.20 131.20 17
62 20/ ZS 72 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 131.50 4 135.50 131.70 0 131.70 131.70 16
63 21/ ZS 63 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 138.70 0 138.70 134.50 0 134.50 134.50 15
64 7/ ZM 68 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 133.60 2 135.60 134.00 2 136.00 135.60 14
65 8/ ZM 55 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 136.20 0 136.20 135.40 2 137.40 136.20 13
66 22/ ZS 74 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 133.80 4 137.80 135.20 2 137.20 137.20 12
67 23/ ZS 77 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 137.70 0 137.70 142.90 2 144.90 137.70 11
68 9/ ZM 56 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 3 132.70 8 140.70 134.00 4 138.00 138.00 10
68 10/ ZM 61 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 138.00 0 138.00 139.90 2 141.90 138.00 9
70 11/ ZM 65 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 136.40 2 138.40 138.20 2 140.20 138.40 8
71 12/ ZM 82 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 139.40 0 139.40 143.40 2 145.40 139.40 7
72 3/ VS 67 128002 BEDNÁREK Čestmír 1961 VS Desná 3 140.00 0 140.00 140.10 8 148.10 140.00 6
73 13/ ZM 90 121017 KOVÁŘ Filip 2006 KK Opava 137.40 6 143.40 138.80 4 142.80 142.80 5
74 24/ ZS 92 119211 KELNAR Matěj 2004 Olomouc 136.90 10 146.90 142.30 2 144.30 144.30 4
75 25/ ZS 70 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 3 148.40 2 150.40 146.70 2 148.70 148.70 3
76 14/ ZM 81 118021 BLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami 143.30 10 153.30 143.10 6 149.10 149.10 2
77 26/ ZS 80 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 152.70 16 168.70 150.80 2 152.80 152.80 1
78 27/ ZS 89 119217 SYSLO Jiří 2003 Olomouc 167.29 56 223.29 151.00 8 159.00 159.00 0
79 13/ DM 62 116104 ROZSYPAL Filip 2002 Litovel 163.60 2 165.60 158.20 6 164.20 164.20 0
80 28/ ZS 94 135056 RIFLER Petr 2004 Zábřeh 162.80 6 168.80 159.20 8 167.20 167.20 0
81 29/ ZS 79 133023 DOLEŽAL Filip 2004 SKVeselí 172.20 10 182.20 163.30 6 169.30 169.30 0
82 14/ DM 84 133022 DOLEŽAL Tomáš 2002 SKVeselí 169.30 14 183.30 159.80 10 169.80 169.80 0
83 30/ ZS 86 133025 ROLENC Jakub 2004 SKVeselí 159.20 14 173.20 163.20 22 185.20 173.20 0
84 31/ ZS 88 133127 ZEMAN Šimon 2004 SKVeselí 162.20 58 220.20 166.20 8 174.20 174.20 0
85 DS 33 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 113.90 0 113.90 109.00 0 109.00 109.00 39
2 1/ DM 8 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 114.00 0 114.00 113.80 2 115.80 114.00 35
3 2/ ZS 4 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 115.20 0 115.20 114.90 4 118.90 115.20 31
4 2/ DM 7 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 116.00 0 116.00 117.70 2 119.70 116.00 27
5 3/ ZS 3 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 119.50 0 119.50 117.80 0 117.80 117.80 23
6 1/ ZM 2 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 118.50 0 118.50 119.00 2 121.00 118.50 19
7 3/ DM 6 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 117.20 2 119.20 117.10 4 121.10 119.20 15
8 2/ ZM 9 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 128.60 0 128.60 126.40 0 126.40 126.40 14
9 3/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 128.50 0 128.50 128.80 0 128.80 128.50 13
10 4/ DM 18 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 135.20 8 143.20 130.00 0 130.00 130.00 12
11 5/ DM 16 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 137.80 0 137.80 134.70 0 134.70 134.70 11
12 6/ DM 13 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 135.80 2 137.80 135.10 0 135.10 135.10 10
13 1/ U23 26 119070 FIALOVÁ Veronika 1998 Olomouc 137.60 0 137.60 4 999 999.00 137.60 9
14 4/ ZS 14 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 134.90 6 140.90 134.50 4 138.50 138.50 8
15 5/ ZS 15 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 144.80 0 144.80 138.80 2 140.80 140.80 7
16 4/ ZM 11 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 140.80 4 144.80 141.10 0 141.10 141.10 6
17 2/ U23 25 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 146.60 0 146.60 141.20 2 143.20 143.20 5
18 6/ ZS 22 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 146.70 0 146.70 142.40 2 144.40 144.40 4
19 5/ ZM 12 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 146.40 0 146.40 148.40 4 152.40 146.40 3
20 6/ ZM 21 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 150.40 4 154.40 148.60 2 150.60 150.60 2
21 7/ ZS 17 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 152.05 2 154.05 155.90 2 157.90 154.05 1
22 8/ ZS 20 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 160.00 0 160.00 155.30 2 157.30 157.30 0
23 7/ ZM 24 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 174.60 2 176.60 166.30 2 168.30 168.30 0
24 23 119099 NAJMANOVÁ Kateřina 1984 Olomouc 167.60 4 171.60 164.60 4 168.60 168.60 0
25 8/ ZM 19 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 175.60 2 177.60 180.20 0 180.20 177.60 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 63 119188 119188 RETEK Toman RETEK Toman 2007 2007 Olomouc Olomouc 145.40 0 145.40 144.70 2 146.70 145.40 0
2 61 118017 118017 FABIANOVÁ Anna FABIANOVÁ Anna 2007 2007 Tzunami Tzunami 149.80 0 149.80 151.90 2 153.90 149.80 0
3 67 119198 119198 VRBOVÁ Marie VRBOVÁ Marie 2007 2007 Olomouc Olomouc 159.10 0 159.10 155.40 0 155.40 155.40 0
4 64 116090 116090 WEISER Kryštof WEISER Kryštof 2007 2007 Litovel Litovel 153.70 2 155.70 154.80 6 160.80 155.70 0
5 65 119182 119182 NOVÁK Tobiáš NOVÁK Tobiáš 2008 2008 Olomouc Olomouc 162.40 0 162.40 168.70 4 172.70 162.40 0
6 66 119192 119192 MALÁ Magdaléna MALÁ Magdaléna 2007 2007 Olomouc Olomouc 163.20 0 163.20 162.30 2 164.30 163.20 0
7 69 119177 119177 MAROUSKOVÁ Tereza MAROUSKOVÁ Tereza 2009 2009 Olomouc Olomouc 173.10 0 173.10 178.70 0 178.70 173.10 0
8 68 119176 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2007 Olomouc Olomouc 178.20 2 180.20 179.80 2 181.80 180.20 0
9 70 119196 119196 STLOUKALOVÁ Aneta STLOUKALOVÁ Aneta 2007 2007 Olomouc Olomouc 198.50 0 198.50 202.40 2 204.40 198.50 0
10 71 119175 119175 KRATOCHVÍL Jakub KRATOCHVÍL Jakub 2009 2009 Olomouc Olomouc 211.50 0 211.50 218.40 4 222.40 211.50 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 61 119090 119097 HRICOVÁ Klára NOVOTNÝ Petr 1999 2000 Olomouc Olomouc 1 120.70 6 126.70 116.10 2 118.10 118.10 28
2 1/ U23 70 121008 12033 BEKOVÁ Kateřina KAŠPAR Albert 2002 1998 KK Opava Dukla B. 1 122.70 4 126.70 119.10 2 121.10 121.10 20
3 1/ ZS 63 119215 119139 RETKOVÁ Marie KRATOCHVÍL Martin 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 127.60 0 127.60 129.00 0 129.00 127.60 12
4 2/ ZS 62 119005 119142 RETKOVÁ Anna HRADEC Matěj 2005 2003 Olomouc Olomouc 2 129.80 4 133.80 131.70 6 137.70 133.80 8
5 1/ DM 64 119159 119137 JANŮ Filip JANŮ Veronika 2002 2005 Olomouc Olomouc 3 138.50 0 138.50 136.00 2 138.00 138.00 4
6 2/ U23 65 116061 24030 ŠMOLDAS Michal PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1998 Litovel Č.Kruml. 137.90 4 141.90 135.10 8 143.10 141.90 3
7 3/ U23 71 119018 119070 FIALA Jakub FIALOVÁ Veronika 2001 1998 Olomouc Olomouc 153.50 12 165.50 147.10 4 151.10 151.10 2
8 2/ DM 68 119211 119216 KELNAR Matěj DOPITOVÁ Daniela 2004 2002 Olomouc Olomouc 179.00 14 193.00 142.40 10 152.40 152.40 1
9 2/ DS 72 119116 119081 GABRLÍK Tomáš KOLÁŘOVÁ Marika 2000 2000 Olomouc Olomouc 3 151.40 6 157.40 154.20 2 156.20 156.20 0
10 2/ ZM 67 119187 119206 POMAJBÍK Filip NOVOSADOVÁ Eliška 2006 2005 Olomouc Olomouc 187.10 16 203.10 220.60 6 226.60 203.10 0