Výsledková listina

ZávodSlalom v Třebechovicích
Číslo17144
Datum1.10.2017
Ředitel závoduJiří Měchura
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Třebechovice pod Orebem

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 17 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 100.56 0 100.56 101.80 0 101.80 100.56 205
2 2/ DS 1 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 103.61 0 103.61 104.20 0 104.20 103.61 201
3 1/ DM 21 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 102.30 8 110.30 101.30 4 105.30 105.30 197
4 1/ VM 12 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 2 107.11 0 107.11 107.10 2 109.10 107.11 193
5 2/ DM 20 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 107.57 0 107.57 107.80 2 109.80 107.57 189
6 3 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 2 109.21 0 109.21 108.00 2 110.00 109.21 185
7 3/ DS 16 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 107.37 2 109.37 4 999 999.00 109.37 181
8 2/ VM 8 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 113.38 0 113.38 109.80 0 109.80 109.80 177
9 1/ ZS 27 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 111.18 0 111.18 114.10 4 118.10 111.18 173
10 1/ VS 6 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 112.19 0 112.19 4 999 999.00 112.19 169
11 37 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 3+ 114.25 0 114.25 114.10 0 114.10 114.10 165
12 2 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 2 117.54 0 117.54 115.00 0 115.00 115.00 161
13 1/ U23 4 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 115.93 0 115.93 116.10 2 118.10 115.93 157
14 2/ ZS 22 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 116.82 4 120.82 114.90 2 116.90 116.90 153
15 3/ ZS 24 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 118.32 0 118.32 115.30 2 117.30 117.30 149
16 3/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 115.57 2 117.57 117.90 2 119.90 117.57 145
17 1/ ZM 33 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 119.83 0 119.83 117.80 0 117.80 117.80 141
18 107 43024 ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa 133.78 0 133.78 117.90 0 117.90 117.90 137
19 4/ DS 18 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 4 999 999.00 114.20 4 118.20 118.20 133
20 1/ V 14 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 2 118.45 0 118.45 122.00 2 124.00 118.45 129
21 4/ ZS 32 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 116.55 4 120.55 118.50 0 118.50 118.50 125
22 5/ DS 47 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 3+ 116.88 2 118.88 123.10 4 127.10 118.88 121
23 5/ ZS 31 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 118.96 0 118.96 118.20 2 120.20 118.96 117
24 2/ V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 129.91 2 131.91 119.10 0 119.10 119.10 113
25 3/ DM 55 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 113.35 6 119.35 115.70 4 119.70 119.35 109
26 6/ DS 84 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 3 131.62 2 133.62 119.50 0 119.50 119.50 105
27 3/ V 13 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 2 119.57 0 119.57 122.30 0 122.30 119.57 101
28 6/ ZS 30 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 2 119.43 4 123.43 118.00 2 120.00 120.00 97
29 7/ ZS 29 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 2 118.36 2 120.36 118.60 2 120.60 120.36 93
30 4/ VM 5 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 120.81 0 120.81 122.50 2 124.50 120.81 89
31 5/ VM 7 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 118.96 2 120.96 123.40 0 123.40 120.96 85
32 8/ ZS 26 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 123.02 0 123.02 130.60 0 130.60 123.02 81
33 9/ ZS 25 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 121.28 4 125.28 123.10 0 123.10 123.10 77
34 4/ V 82 52018 SAJDL František 1970 L.Žatec 3 4 999 999.00 123.30 0 123.30 123.30 76
35 7/ DS 49 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 123.33 0 123.33 123.70 6 129.70 123.33 75
36 2/ ZM 62 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 121.50 2 123.50 124.70 4 128.70 123.50 74
37 6/ VM 11 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 123.55 0 123.55 124.20 2 126.20 123.55 73
38 5/ V 112 61022 PODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech. 124.15 0 124.15 4 999 999.00 124.15 72
39 6/ V 15 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 129.52 2 131.52 125.50 0 125.50 125.50 71
40 4/ DM 52 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 125.69 0 125.69 125.00 4 129.00 125.69 70
41 3/ ZM 70 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 130.40 54 184.40 125.90 0 125.90 125.90 69
42 4/ ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 131.13 4 135.13 124.00 2 126.00 126.00 68
43 8/ DS 50 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3+ 122.54 4 126.54 123.80 4 127.80 126.54 67
44 10/ ZS 57 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3+ 124.73 2 126.73 125.40 2 127.40 126.73 66
45 5/ DM 54 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 122.85 4 126.85 125.40 2 127.40 126.85 65
46 11/ ZS 58 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 125.20 2 127.20 126.00 4 130.00 127.20 64
47 12/ ZS 28 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 127.54 0 127.54 125.40 2 127.40 127.40 63
48 6/ DM 53 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 125.59 2 127.59 127.20 2 129.20 127.59 62
49 13/ ZS 56 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3+ 127.99 0 127.99 126.50 6 132.50 127.99 61
50 7/ DM 51 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 128.54 4 132.54 128.00 0 128.00 128.00 60
50 5/ ZM 64 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 125.31 52 177.31 128.00 0 128.00 128.00 59
52 6/ ZM 59 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 135.10 0 135.10 129.50 0 129.50 129.50 58
53 7/ V 40 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 142.44 4 146.44 128.20 2 130.20 130.20 57
54 7/ ZM 65 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 126.26 4 130.26 126.70 4 130.70 130.26 56
54 2/ U23 36 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3+ 128.26 2 130.26 4 999 999.00 130.26 55
56 8/ ZM 60 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 130.43 0 130.43 131.90 0 131.90 130.43 54
57 9/ DS 83 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 131.62 0 131.62 131.20 6 137.20 131.62 53
58 9/ ZM 99 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 3 144.80 4 148.80 131.70 0 131.70 131.70 52
59 7/ VM 76 53028 HAIN Přemysl 1977 Dv.Král. 3 133.64 0 133.64 130.10 2 132.10 132.10 51
60 10/ ZM 68 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3+ 132.19 0 132.19 136.10 2 138.10 132.19 50
61 11/ ZM 66 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 132.24 0 132.24 132.00 6 138.00 132.24 49
62 8/ VM 44 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3+ 134.50 0 134.50 131.10 2 133.10 133.10 48
63 12/ ZM 100 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 131.12 2 133.12 137.90 2 139.90 133.12 47
64 13/ ZM 63 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 133.13 0 133.13 133.00 2 135.00 133.13 46
65 14/ ZS 89 59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 3 135.02 6 141.02 131.60 2 133.60 133.60 45
66 2/ VS 38 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 134.38 0 134.38 137.90 0 137.90 134.38 44
67 72 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 142.42 6 148.42 135.40 0 135.40 135.40 43
68 3/ VS 46 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 135.81 0 135.81 134.40 2 136.40 135.81 42
69 15/ ZS 95 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 139.58 0 139.58 134.40 2 136.40 136.40 41
70 14/ ZM 98 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 136.81 0 136.81 148.50 2 150.50 136.81 40
71 9/ VM 75 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 3 135.67 2 137.67 135.00 6 141.00 137.67 39
72 8/ DM 114 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 137.01 4 141.01 131.80 6 137.80 137.80 38
73 4/ VS 78 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 138.47 2 140.47 136.10 2 138.10 138.10 37
74 8/ V 45 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3+ 136.21 2 138.21 135.70 50 185.70 138.21 36
75 10/ VM 77 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 150.56 4 154.56 136.90 2 138.90 138.90 35
76 9/ DM 85 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 135.08 4 139.08 138.00 8 146.00 139.08 34
77 16/ ZS 88 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 135.77 4 139.77 137.10 2 139.10 139.10 33
78 9/ V 42 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 139.26 0 139.26 140.00 0 140.00 139.26 32
79 5/ VS 41 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 139.32 0 139.32 140.20 0 140.20 139.32 31
80 15/ ZM 61 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 134.14 6 140.14 135.60 4 139.60 139.60 30
81 16/ ZM 101 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 140.54 0 140.54 137.90 2 139.90 139.90 29
81 17/ ZS 92 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 140.35 4 144.35 137.90 2 139.90 139.90 28
83 10/ DS 48 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 138.58 2 140.58 153.10 54 207.10 140.58 27
84 90 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 138.40 6 144.40 134.60 6 140.60 140.60 26
85 17/ ZM 105 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 139.17 2 141.17 142.40 8 150.40 141.17 25
86 18/ ZM 69 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 139.26 2 141.26 142.10 0 142.10 141.26 24
87 19/ ZM 132 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 143.31 4 147.31 141.40 0 141.40 141.40 23
88 11/ VM 109 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 138.46 4 142.46 133.90 8 141.90 141.90 22
89 18/ ZS 87 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 142.69 0 142.69 146.30 8 154.30 142.69 21
90 19/ ZS 93 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 140.99 4 144.99 138.90 4 142.90 142.90 20
91 6/ VS 71 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 146.75 2 148.75 143.00 0 143.00 143.00 19
92 20/ ZM 104 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 3 139.20 4 143.20 148.60 4 152.60 143.20 18
93 21/ ZM 127 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 148.50 0 148.50 141.90 2 143.90 143.90 11
94 22/ ZM 67 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3+ 142.88 2 144.88 144.50 2 146.50 144.88 17
95 116 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 145.06 0 145.06 144.14 2 146.14 145.06 16
96 20/ ZS 120 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 141.98 4 145.98 137.50 8 145.50 145.50 15
97 23/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 3 139.82 6 145.82 143.60 2 145.60 145.60 14
98 24/ ZM 97 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 147.50 2 149.50 146.60 0 146.60 146.60 13
99 25/ ZM 131 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 153.60 0 153.60 145.40 2 147.40 147.40 12
100 21/ ZS 91 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 153.86 4 157.86 146.70 2 148.70 148.70 10
101 26/ ZM 130 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 148.40 4 152.40 145.50 4 149.50 149.50 9
102 22/ ZS 119 60057 ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov 156.78 4 160.78 151.30 0 151.30 151.30 8
103 23/ ZS 86 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 143.90 8 151.90 141.60 50 191.60 151.90 7
104 24/ ZS 96 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 153.55 0 153.55 146.20 8 154.20 153.55 6
105 27/ ZM 102 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 3 153.80 4 157.80 154.20 0 154.20 154.20 5
106 28/ ZM 129 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 157.70 2 159.70 150.40 6 156.40 156.40 4
107 25/ ZS 124 59027 TUN Marek 2003 Semily 148.80 8 156.80 173.60 60 233.60 156.80 3
108 26/ ZS 117 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 167.51 14 181.51 148.40 10 158.40 158.40 2
109 27/ ZS 122 11073 JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand 177.30 4 181.30 154.50 4 158.50 158.50 1
110 29/ ZM 103 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 173.20 8 181.20 160.10 0 160.10 160.10 0
111 30/ ZM 134 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 164.12 0 164.12 165.70 4 169.70 164.12 0
112 28/ ZS 94 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 158.43 8 166.43 4 999 999.00 166.43 0
113 31/ ZM 128 59026 SLAVÍK Daniel 2006 Semily 174.40 8 182.40 158.60 8 166.60 166.60 0
114 32/ ZM 133 61007 JAHNA Ondřej 2005 Třebech. 164.12 4 168.12 166.70 2 168.70 168.12 0
115 29/ ZS 123 30063 SLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor 161.30 12 173.30 172.80 60 232.80 173.30 0
116 33/ ZM 135 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 168.06 10 178.06 150.60 60 210.60 178.06 0
117 10/ DM 115 60068 STREIT Adam 2002 Trutnov 169.60 16 185.60 4 999 999.00 185.60 0
118 12/ VM 113 91010 CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 1 999 999.00 186.30 10 196.30 196.30 0
119 34/ ZM 126 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 205.27 6 211.27 185.60 12 197.60 197.60 0
120 30/ ZS 118 11072 KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand 151.40 56 207.40 144.50 56 200.50 200.50 0
121 35/ ZM 125 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 196.90 10 206.90 184.20 62 246.20 206.90 0
122 11/ DM 137 60065 STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov 205.60 106 311.60 195.00 14 209.00 209.00 0
123 36/ ZM 136 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 4 999 999.00 153.90 58 211.90 211.90 0
124 ZS 121 53023 TROCH Jan 2003 Dv.Král. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 V 111 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 VM 110 64023 VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 108 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 V 81 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 VS 80 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 VM 79 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 VS 74 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 V 73 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 VM 43 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 VM 39 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 ZM 35 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 ZS 23 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 DM 19 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 3 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 130.60 0 130.60 129.10 0 129.10 129.10 20
2 2/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 130.27 0 130.27 129.40 4 133.40 130.27 16
3 1/ DM 5 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 132.80 4 136.80 132.00 0 132.00 132.00 12
4 1/ ZM 12 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 137.90 0 137.90 136.20 0 136.20 136.20 11
5 1 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 138.30 0 138.30 134.70 2 136.70 136.70 10
5 2/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 139.70 0 139.70 136.70 0 136.70 136.70 9
7 2/ DM 9 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 138.50 0 138.50 141.20 0 141.20 138.50 8
8 3/ DM 8 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 142.80 0 142.80 140.40 0 140.40 140.40 7
9 3/ ZS 7 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3+ 138.50 2 140.50 140.70 2 142.70 140.50 6
10 4/ ZS 11 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 142.00 0 142.00 147.00 0 147.00 142.00 5
11 1/ U23 4 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 153.00 0 153.00 150.40 0 150.40 150.40 4
12 5/ ZS 10 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 161.30 0 161.30 153.20 0 153.20 153.20 3
13 6/ ZS 20 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 162.90 4 166.90 155.10 0 155.10 155.10 2
14 3/ ZM 13 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 158.80 0 158.80 163.60 2 165.60 158.80 1
15 2/ U23 18 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 160.80 0 160.80 163.30 0 163.30 160.80 0
16 4/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 4 999 999.00 163.20 0 163.20 163.20 0
17 4/ ZM 15 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 165.80 2 167.80 166.30 4 170.30 167.80 0
18 1/ PZ 17 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 278.50 0 278.50 4 999 999.00 278.50 0
19 VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 12014 12019 HEGER Tomáš HEGER Vojtěch 1998 2000 Dukla B. Dukla B. 1 112.80 0 112.80 4 999 999.00 112.80 45
2 1/ VM 3 57044 53026 VOREL Zdeněk ZÁRUBA Martin 1974 1974 Pardub. Dv.Král. 2 132.70 2 134.70 135.30 0 135.30 134.70 37
3 1/ V 5 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 136.00 2 138.00 132.20 4 136.20 136.20 33
4 22 185007 185006 RAŠNER Karel SVÍTIL Vladan 2004 1974 Postřelm Postřelm 135.40 2 137.40 4 999 999.00 137.40 29
5 1/ DS 11 46042 46017 FUCHS Matouš FUCHS Jakub 2002 1999 Jablonec Jablonec 3 138.80 2 140.80 137.70 0 137.70 137.70 25
6 1/ DM 38 61003 61038 BOHATÝ Karel BOHATÝ Oto 2001 2007 Třebech. Třebech. 3 135.80 2 137.80 4 999 999.00 137.80 0
7 2/ VM 7 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 135.80 4 139.80 136.90 4 140.90 139.80 21
8 1/ VS 6 60002 53011 HÁK Jiří NEDVÍDEK František 1952 1944 Trutnov Dv.Král. 2 140.80 0 140.80 141.90 0 141.90 140.80 17
9 1/ ZS 8 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 140.60 4 144.60 141.30 2 143.30 143.30 13
10 4 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 141.10 4 145.10 141.90 6 147.90 145.10 12
11 2/ DM 13 61041 61025 HANUŠ Jiří MAREK Matyáš 2002 2003 Třebech. Třebech. 3 160.70 4 164.70 144.50 2 146.50 146.50 11
12 2/ ZS 15 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 144.80 2 146.80 145.70 4 149.70 146.80 10
13 2/ V 10 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 151.20 0 151.20 3151.00 2 3153.00 151.20 9
14 1/ ZM 32 45012 45021 INDRUCH Matěj HEGER Jonáš 2006 2006 KVS HK KVS HK 149.80 2 151.80 154.20 8 162.20 151.80 8
15 2/ U23 9 43013 61014 KRUŤA Kryštof PAVLÍK Pavel 2000 1998 Č.Lípa Třebech. 3 153.30 2 155.30 160.60 8 168.60 155.30 7
16 3/ ZS 44 9019 9096 ERLOVÁ Natálie MORENOVÁ Adriana 2006 2004 USK Pha USK Pha 155.40 0 155.40 171.10 8 179.10 155.40 6
17 3/ DM 43 61039 61042 SAMKOVÁ Olga KLIŠČOVÁ Barbora 2005 2002 Třebech. Třebech. 157.20 0 157.20 4 999 999.00 157.20 5
18 4/ ZS 14 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 160.40 2 162.40 158.70 4 162.70 162.40 4
19 4/ DM 41 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 3 155.20 8 163.20 155.90 8 163.90 163.20 3
20 2/ DS 40 60040 63058 KOBLÍŽEK Daniel ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Trutnov Týniště 159.59 8 167.59 157.30 8 165.30 165.30 2
21 3/ VM 23 91008 91010 HORÁK David CÍSAŘOVSKÝ Petr 1976 1977 Heletag Heletag 157.90 8 165.90 182.10 22 204.10 165.90 1
22 2/ ZM 34 9069 9151 BABOUČEK Antonín SLAVÍK Vojtěch 2007 2005 USK Pha USK Pha 163.70 6 169.70 165.20 4 169.20 169.20 0
23 5/ DM 37 10111 10109 ADÁŠEK Alois JUDA Mikuláš 2002 2003 Benátky Benátky 180.08 4 184.08 204.50 14 218.50 184.08 0
24 3/ ZM 33 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 184.50 62 246.50 179.90 10 189.90 189.90 0
25 6/ DM 29 60065 60051 STEHLÍK Alexander MÍL Jakub 2002 2003 Trutnov Trutnov 192.40 8 200.40 206.00 4 210.00 200.40 0
26 7/ DM 46 30046 30037 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza MÁROVÁ Zuzana 2004 2001 VS Tábor VS Tábor 3 197.90 12 209.90 196.90 8 204.90 204.90 0
27 26 11010 11049 FOLTÍN Marek FOLTÍN Šimon 1973 2006 KK Brand KK Brand 213.90 8 221.90 217.40 58 275.40 221.90 0
28 ZM 45 7010 7011 JINDRÁKOVÁ Anna JINDRÁKOVÁ Eliška 2005 2007 Tech.Pha Tech.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 ZS 42 9138 9120 ČERVENKOVÁ Amélie RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2005 2003 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 39 53010 64030 DOSKOČIL Eduard KUTLVAŠR Petr 1983 1977 Dv.Král. Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 ZS 36 11014 11026 KUDRNA Josef BÍZEK Marek 2004 2005 KK Brand KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 15 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 130.50 2 132.50 124.10 2 126.10 126.10 0
2 2/ PZM 13 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 129.10 0 129.10 129.70 0 129.70 129.10 0
3 3/ PZM 18 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 135.20 2 137.20 126.10 6 132.10 132.10 0
4 4/ PZM 19 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 134.70 4 138.70 133.90 0 133.90 133.90 0
5 5/ PZM 5 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 130.70 4 134.70 131.30 4 135.30 134.70 0
6 6/ PZM 11 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 136.70 0 136.70 141.90 2 143.90 136.70 0
7 7/ PZM 12 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 142.10 2 144.10 143.00 6 149.00 144.10 0
8 1/ PZZ 27 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 148.30 0 148.30 146.60 0 146.60 146.60 0
9 8/ PZM 14 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 147.70 0 147.70 145.60 2 147.60 147.60 0
10 9/ PZM 6 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 146.80 2 148.80 150.50 4 154.50 148.80 0
11 10/ PZM 10 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 144.50 8 152.50 149.60 4 153.60 152.50 0
12 11/ PZM 4 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 160.16 2 162.16 148.90 6 154.90 154.90 0
13 12/ PZM 21 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 158.10 2 160.10 156.00 0 156.00 156.00 0
14 13/ PZM 9 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 157.20 0 157.20 169.70 12 181.70 157.20 0
15 14/ PZM 16 10112 SVOBODA Šimon 2008 Benátky 153.40 6 159.40 153.90 4 157.90 157.90 0
15 15/ PZM 3 10115 SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky 153.90 4 157.90 165.60 0 165.60 157.90 0
17 2/ PZZ 26 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 163.70 2 165.70 172.40 2 174.40 165.70 0
18 16/ PZM 17 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 166.70 2 168.70 167.20 0 167.20 167.20 0
19 17/ PZM 30 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 167.20 2 169.20 167.60 2 169.60 169.20 0
20 3/ PZZ 23 11071 SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand 176.30 0 176.30 169.90 0 169.90 169.90 0
21 4/ PZZ 22 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 182.90 4 186.90 177.40 0 177.40 177.40 0
22 18/ PZM 28 11060 FUCHS Jáchym 2008 KK Brand 182.80 10 192.80 172.60 6 178.60 178.60 0
23 19/ PZM 20 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 183.80 4 187.80 182.80 0 182.80 182.80 0
24 20/ PZM 2 59025 PLEŠTIL Šimon 2007 Semily 191.70 10 201.70 177.90 6 183.90 183.90 0
25 5/ PZZ 24 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 181.60 4 185.60 182.60 14 196.60 185.60 0
26 21/ PZM 7 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 196.50 6 202.50 174.70 20 194.70 194.70 0
27 22/ PZM 8 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 212.80 8 220.80 216.30 14 230.30 220.80 0
28 23/ PZM 33 45027 VÍT Matyáš 2009 KVS HK 212.70 10 222.70 197.60 62 259.60 222.70 0
29 24/ PZM 32 60071 TUREČEK Ondřej 2008 186.30 60 246.30 231.20 12 243.20 243.20 0
30 25/ PZM 31 60070 BOLEHOVSKÝ Oto 2011 233.10 12 245.10 284.80 2 286.80 245.10 0
31 26/ PZM 1 11076 ŠÍMA David 2008 KK Brand 249.40 8 257.40 241.70 56 297.70 257.40 0
32 27/ PZM 34 30012 KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor 225.30 56 281.30 217.20 54 271.20 271.20 0
33 6/ PZZ 29 53018 HAJNOVÁ Rozálie 2007 308.80 306 614.80 4 999 999.00 614.80 0
34 7/ PZZ 25 7011 JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 2 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 107.20 0 107.20 107.20 0 107.20 107.20 123
2 1/ U23 1 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 110.70 54 164.70 108.40 2 110.40 110.40 115
3 1/ DM 4 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 113.80 0 113.80 113.30 0 113.30 113.30 107
4 1/ VM 3 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 117.00 0 117.00 4 999 999.00 117.00 103
5 2/ VM 13 185011 RAŠNER Karel 1976 Postřelm 2 121.40 2 123.40 120.90 0 120.90 120.90 99
6 1/ VS 15 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 124.00 0 124.00 122.40 0 122.40 122.40 95
7 2/ DM 20 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 125.90 6 131.90 123.30 0 123.30 123.30 91
8 1/ ZS 21 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 123.90 0 123.90 122.20 4 126.20 123.90 87
9 1/ V 10 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 122.70 2 124.70 123.50 2 125.50 124.70 83
10 3/ VM 12 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 126.40 0 126.40 124.80 0 124.80 124.80 79
11 2/ DS 19 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 123.20 2 125.20 126.70 0 126.70 125.20 75
12 4/ VM 11 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 125.40 2 127.40 123.90 2 125.90 125.90 71
13 73 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 124.30 4 128.30 124.20 2 126.20 126.20 67
14 5/ VM 8 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 125.10 2 127.10 124.60 2 126.60 126.60 63
14 2/ V 17 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 127.30 4 131.30 126.60 0 126.60 126.60 59
16 2/ VS 16 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 126.70 0 126.70 162.10 6 168.10 126.70 55
17 3/ VS 9 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 127.30 0 127.30 128.70 0 128.70 127.30 51
18 6/ VM 39 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 3 128.80 0 128.80 128.00 2 130.00 128.80 47
19 3/ V 28 45010 KARLOVSKÝ Jiří 1965 KVS HK 3+ 128.90 0 128.90 134.20 0 134.20 128.90 43
20 4/ V 25 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 129.10 0 129.10 123.40 52 175.40 129.10 39
21 6 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 127.60 2 129.60 132.40 10 142.40 129.60 35
22 2/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 131.60 0 131.60 129.70 0 129.70 129.70 34
23 5 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 2 130.10 0 130.10 129.80 0 129.80 129.80 33
24 4/ VS 14 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 130.20 0 130.20 135.80 0 135.80 130.20 32
25 5/ V 29 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 130.70 0 130.70 134.80 6 140.80 130.70 31
26 3/ ZS 22 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 126.90 4 130.90 133.30 0 133.30 130.90 30
27 4/ ZS 32 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 129.40 2 131.40 133.40 2 135.40 131.40 29
28 7/ VM 27 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 133.30 0 133.30 134.40 0 134.40 133.30 28
29 6/ ZS 45 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 134.50 0 134.50 135.20 2 137.20 134.50 27
30 7/ ZS 44 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 134.80 0 134.80 140.60 4 144.60 134.80 26
31 5/ VS 30 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 136.20 0 136.20 135.10 0 135.10 135.10 25
32 6/ V 38 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 135.30 0 135.30 137.00 0 137.00 135.30 24
33 1/ ZM 50 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 138.10 2 140.10 136.00 0 136.00 136.00 23
34 2/ U23 34 55010 VRBA Vojtěch 1994 Sláv.HK 3 135.90 4 139.90 136.30 0 136.30 136.30 22
35 2/ ZM 53 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 139.60 2 141.60 137.00 0 137.00 137.00 21
36 7/ V 58 17025 PETERKA Vít 1969 Rakovník 139.90 0 139.90 138.50 0 138.50 138.50 20
36 3/ DS 61 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 139.50 2 141.50 138.50 0 138.50 138.50 19
38 3/ ZM 55 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 137.60 2 139.60 139.30 4 143.30 139.60 18
39 6/ VS 24 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3+ 140.80 0 140.80 143.40 0 143.40 140.80 17
40 3/ DM 42 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 139.70 2 141.70 138.30 4 142.30 141.70 16
41 8/ ZS 49 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 138.40 4 142.40 142.50 4 146.50 142.40 15
42 56 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 142.60 0 142.60 4 999 999.00 142.60 14
43 4/ DM 43 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 141.20 2 143.20 144.60 0 144.60 143.20 13
44 8/ V 26 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 143.90 0 143.90 145.10 0 145.10 143.90 12
44 5/ DM 41 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 141.90 2 143.90 134.10 50 184.10 143.90 11
46 6/ DM 40 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 140.10 4 144.10 4 999 999.00 144.10 10
47 9/ ZS 62 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 143.20 6 149.20 142.30 2 144.30 144.30 9
48 10/ ZS 47 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 147.00 0 147.00 145.30 0 145.30 145.30 8
49 8/ VM 59 11010 FOLTÍN Marek 1973 KK Brand 147.00 6 153.00 146.10 0 146.10 146.10 7
50 4/ ZM 54 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 145.90 6 151.90 144.20 2 146.20 146.20 6
51 5/ ZS 46 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 142.30 4 146.30 3 999 999.00 146.30 5
52 11/ ZS 48 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 143.10 4 147.10 145.60 6 151.60 147.10 4
53 5/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 151.20 0 151.20 147.80 0 147.80 147.80 3
54 1/ PZ 66 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 152.30 6 158.30 152.10 2 154.10 154.10 0
55 6/ ZM 52 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 147.00 8 155.00 144.40 10 154.40 154.40 2
56 7/ ZM 65 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 164.50 2 166.50 159.90 4 163.90 163.90 1
57 12/ ZS 63 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 161.80 4 165.80 166.70 2 168.70 165.80 0
58 4/ DS 60 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 159.40 8 167.40 4 999 999.00 167.40 0
59 8/ ZM 71 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 173.10 6 179.10 165.90 2 167.90 167.90 0
60 9/ ZM 64 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 165.90 6 171.90 167.00 4 171.00 171.00 0
61 70 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 230.70 10 240.70 175.20 4 179.20 179.20 0
62 9/ VM 69 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 183.30 4 187.30 186.30 2 188.30 187.30 0
63 2/ PZ 67 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 188.60 4 192.60 183.60 4 187.60 187.60 0
64 13/ ZS 68 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 181.10 8 189.10 183.10 8 191.10 189.10 0
65 3/ PZ 72 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 245.80 8 253.80 236.60 4 240.60 240.60 0
66 V 57 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 VM 37 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 36 53010 DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 U23 35 60019 POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 ZS 33 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 ZM 23 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 V 18 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 V 7 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 120.90 2 122.90 116.70 2 118.70 118.70 82
2 2/ DM 5 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 119.60 0 119.60 4 999 999.00 119.60 78
3 1/ ZS 14 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 120.00 0 120.00 126.00 0 126.00 120.00 74
4 2 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 121.20 0 121.20 120.10 0 120.10 120.10 70
5 3/ DM 6 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 121.10 0 121.10 121.70 0 121.70 121.10 66
6 1 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 121.60 0 121.60 121.30 0 121.30 121.30 62
7 1/ ZM 8 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 123.80 4 127.80 123.30 0 123.30 123.30 58
8 2/ ZS 10 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 126.60 0 126.60 123.40 0 123.40 123.40 54
9 3/ ZS 9 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 125.60 2 127.60 125.60 0 125.60 125.60 50
10 2/ ZM 20 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 129.00 0 129.00 127.70 2 129.70 129.00 46
11 4/ ZS 12 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 2 128.20 2 130.20 129.60 0 129.60 129.60 42
12 5/ ZS 11 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 132.90 2 134.90 130.70 0 130.70 130.70 38
13 3/ ZM 21 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 129.30 4 133.30 131.10 0 131.10 131.10 34
14 1/ VM 3 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 131.70 0 131.70 132.10 0 132.10 131.70 30
15 4/ DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 129.90 2 131.90 132.10 4 136.10 131.90 26
16 6/ ZS 13 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 125.80 12 137.80 127.30 6 133.30 133.30 25
17 4/ ZM 36 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 131.40 2 133.40 134.00 2 136.00 133.40 24
18 15 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 3+ 134.70 0 134.70 136.50 0 136.50 134.70 23
19 2/ VM 17 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3+ 136.10 0 136.10 135.40 0 135.40 135.40 22
20 7/ ZS 27 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 139.30 0 139.30 136.10 0 136.10 136.10 21
21 1/ U23 22 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 3 138.60 0 138.60 134.90 2 136.90 136.90 20
21 5/ ZM 31 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 134.90 2 136.90 135.00 6 141.00 136.90 19
23 6/ ZM 35 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 137.16 2 139.16 137.00 0 137.00 137.00 18
24 8/ ZS 28 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 136.90 2 138.90 136.60 2 138.60 138.60 17
24 5/ DM 25 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 3 145.00 4 149.00 138.60 0 138.60 138.60 16
26 6/ DM 18 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 135.00 4 139.00 139.70 52 191.70 139.00 15
27 7/ ZM 30 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 142.70 6 148.70 141.70 0 141.70 141.70 14
28 9/ ZS 26 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 143.90 2 145.90 142.90 0 142.90 142.90 13
29 1/ V 16 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 143.00 2 145.00 144.50 0 144.50 144.50 12
30 7/ DM 19 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 147.20 4 151.20 142.80 2 144.80 144.80 11
31 8/ DM 51 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 145.15 8 153.15 142.70 4 146.70 146.70 10
32 10/ ZS 29 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 149.30 0 149.30 145.50 2 147.50 147.50 9
33 8/ ZM 38 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 148.40 2 150.40 150.60 2 152.60 150.40 8
34 9/ ZM 32 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 3 159.90 4 163.90 150.80 0 150.80 150.80 7
35 2/ U23 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 160.00 0 160.00 153.80 0 153.80 153.80 6
36 10/ ZM 37 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 3 151.30 4 155.30 149.70 6 155.70 155.30 5
37 11/ ZM 33 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 162.10 10 172.10 187.00 4 191.00 172.10 4
38 9/ DM 44 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 202.60 106 308.60 166.90 8 174.90 174.90 3
39 11/ ZS 46 57008 BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.30 6 214.30 169.50 6 175.50 175.50 2
40 3/ VM 41 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 186.20 6 192.20 176.30 2 178.30 178.30 1
41 12/ ZM 50 57062 ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 253.20 10 263.20 194.80 10 204.80 204.80 0
42 13/ ZM 52 61035 HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech. 188.50 56 244.50 204.10 12 216.10 216.10 0
43 4/ VM 39 30070 NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor 235.00 66 301.00 265.30 62 327.30 301.00 0
44 ZM 49 7010 JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 ZM 48 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 ZS 47 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 DM 45 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 DM 43 53007 JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 VM 42 10034 PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 VS 40 46018 SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 ZM 34 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 VM 24 10040 BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 139.10 2 141.10 135.30 0 135.30 135.30 11
2 17 185011 185005 RAŠNER Karel PETERKOVÁ Hana 1976 1987 Postřelm Postřelm 138.80 6 144.80 136.00 4 140.00 140.00 7
3 1/ DS 27 45028 45017 KEPRTOVÁ Markéta SOUČEK Marek 2001 1999 KVS HK KVS HK 149.40 8 157.40 138.10 2 140.10 140.10 6
4 18 45023 45001 ZÁRUBOVÁ Michaela INDRUCH Tomáš 1986 1976 KVS HK KVS HK 149.20 4 153.20 150.90 2 152.90 152.90 5
5 1/ PZ 36 30067 30034 RIANTOVÁ Anežka KOPEČEK Michal 2008 2007 VS Tábor VS Tábor 152.10 6 158.10 145.50 8 153.50 153.50 0
6 1/ ZS 31 45024 45022 SOUČKOVÁ Lucie DRÁBEK Matyáš 2004 2005 KVS HK KVS HK 164.00 6 170.00 152.70 4 156.70 156.70 4
7 20 11020 11071 ŠENK Marek SAIFRTOVÁ Magdaléna 1974 2008 KK Brand KK Brand 166.70 6 172.70 163.20 2 165.20 165.20 0
8 1/ ZM 16 9034 9036 KREMROVÁ Adéla ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 159.90 6 165.90 165.80 8 173.80 165.90 3
9 2/ ZS 35 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 173.70 6 179.70 174.60 2 176.60 176.60 2
10 1/ DM 12 9023 9027 KOLÁŘOVÁ Markéta KOLÁŘ Vojtěch 2005 2002 USK Pha USK Pha 3 176.60 10 186.60 169.00 12 181.00 181.00 1
11 1/ V 21 62012 62006 JAROLÍMKOVÁ Věra JAROLÍMEK Otta 1966 1961 Turnov Turnov 192.20 4 196.20 190.70 6 196.70 196.20 0
12 19 30068 30065 RIANTOVÁ Marie RIANT Martin 2006 1977 VS Tábor VS Tábor 192.40 8 200.40 177.10 20 197.10 197.10 0
13 1/ VM 24 30036 30049 MÁROVÁ Lenka VANĚK Martin 1975 1971 VS Tábor VS Tábor 218.50 112 330.50 199.40 6 205.40 205.40 0
14 3/ ZS 30 57025 57008 JIŘÍK Matěj BUNDOVÁ Simona 2005 2004 Pardub. Pardub. 192.90 16 208.90 206.00 110 316.00 208.90 0
15 2/ DM 28 57064 57092 PLÁŠILOVÁ Anežka SKALICKÝ Aleš 2002 2002 Pardub. Pardub. 217.40 110 327.40 3312.30 16 3328.30 327.40 0
16 VS 25 46026 46018 WINTER Eduard SAMEŠOVÁ Věra 1956 1955 Jablonec Jablonec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0