Výsledková listina

ZávodSlalom v Třebechovicích
Číslo17143
Datum30.09.2017
Ředitel závoduJiří Měchura
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK Třebechovice pod Orebem

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 17 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 103.40 0 103.40 5.00 0 103.40 209
2 1/ DM 20 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2 111.20 52 163.20 107.10 0 107.10 107.10 205
3 2/ DS 16 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 107.50 2 109.50 107.70 0 107.70 107.70 201
4 1/ VM 12 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 2 109.60 50 159.60 109.00 0 109.00 109.00 197
5 3 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 2 109.90 2 111.90 109.10 0 109.10 109.10 193
6 3/ DS 1 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 107.90 2 109.90 106.70 50 156.70 109.90 189
7 1/ ZS 27 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 116.10 0 116.10 113.20 0 113.20 113.20 185
8 2/ DM 21 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 106.90 8 114.90 109.70 4 113.70 113.70 181
8 4/ DS 18 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 116.90 0 116.90 113.70 0 113.70 113.70 177
10 1/ VS 6 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 113.90 0 113.90 114.50 0 114.50 113.90 173
11 2 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 2 116.40 4 120.40 116.80 0 116.80 116.80 169
12 37 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 3+ 117.10 2 119.10 116.90 0 116.90 116.90 165
13 2/ ZS 24 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 120.20 6 126.20 118.70 0 118.70 118.70 161
14 1/ U23 4 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 118.90 0 118.90 119.00 0 119.00 118.90 157
15 3/ ZS 22 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 119.70 2 121.70 117.30 2 119.30 119.30 153
16 2/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 119.90 0 119.90 119.30 2 121.30 119.90 149
17 3/ VM 5 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 121.90 2 123.90 120.00 0 120.00 120.00 145
18 1/ V 14 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 2 121.80 1 122.80 120.20 0 120.20 120.20 141
19 4/ VM 43 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3+ 125.20 4 129.20 121.10 0 121.10 121.10 137
20 5/ VM 39 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 120.40 2 122.40 119.70 2 121.70 121.70 133
21 2/ V 82 52018 SAJDL František 1970 L.Žatec 3 125.50 2 127.50 121.90 0 121.90 121.90 129
22 4/ ZS 29 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 2 118.10 4 122.10 121.00 2 123.00 122.10 125
22 5/ ZS 31 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 122.10 0 122.10 121.10 2 123.10 122.10 121
24 6/ ZS 25 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 122.50 0 122.50 123.30 2 125.30 122.50 117
25 3/ V 13 53021 TROCH Petr 1971 Dv.Král. 2 123.80 0 123.80 122.70 0 122.70 122.70 113
26 1/ ZM 33 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 123.50 2 125.50 122.80 0 122.80 122.80 109
27 4/ V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 121.00 2 123.00 124.80 2 126.80 123.00 105
28 7/ ZS 30 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 2 123.20 0 123.20 120.60 8 128.60 123.20 101
29 5/ DS 47 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 3+ 122.90 2 124.90 119.30 4 123.30 123.30 97
30 2/ ZM 62 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 125.50 0 125.50 123.40 0 123.40 123.40 93
31 6/ DS 49 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3+ 124.40 0 124.40 123.50 0 123.50 123.50 89
32 7/ DS 84 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 3 118.10 6 124.10 120.60 4 124.60 124.10 85
33 8/ ZS 57 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3+ 124.40 0 124.40 126.30 2 128.30 124.40 81
34 9/ ZS 32 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 121.90 4 125.90 120.80 4 124.80 124.80 77
35 8/ DS 50 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 3+ 125.00 0 125.00 124.30 2 126.30 125.00 76
35 6/ VM 7 53026 ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král. 2 124.40 4 128.40 123.00 2 125.00 125.00 75
37 7/ VM 11 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 125.80 0 125.80 125.10 0 125.10 125.10 74
37 3/ DM 19 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 124.90 6 130.90 121.10 4 125.10 125.10 73
39 5/ V 15 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 125.30 0 125.30 126.10 0 126.10 125.30 72
40 3/ ZM 35 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 121.40 4 125.40 123.60 2 125.60 125.40 71
41 6/ V 112 61022 PODRASKÝ Tomáš 1967 Třebech. 125.70 0 125.70 127.30 2 129.30 125.70 70
42 9/ DS 48 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 124.10 6 130.10 125.80 0 125.80 125.80 69
43 4/ ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 127.60 2 129.60 124.10 2 126.10 126.10 68
44 4/ DM 51 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 128.20 2 130.20 127.10 0 127.10 127.10 67
45 10/ ZS 58 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 125.40 2 127.40 127.40 0 127.40 127.40 66
46 5/ DM 53 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 125.70 2 127.70 132.00 4 136.00 127.70 65
47 7/ V 73 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK 3 126.20 2 128.20 129.20 4 133.20 128.20 64
48 2/ U23 36 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3+ 129.40 52 181.40 128.30 0 128.30 128.30 63
49 11/ ZS 26 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 126.90 8 134.90 126.90 2 128.90 128.90 62
50 8/ V 40 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 129.10 0 129.10 130.30 0 130.30 129.10 61
51 6/ DM 52 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 129.70 0 129.70 126.80 6 132.80 129.70 60
52 12/ ZS 28 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 130.10 0 130.10 129.60 2 131.60 130.10 59
53 13/ ZS 56 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3+ 130.30 0 130.30 128.70 6 134.70 130.30 58
54 7/ DM 54 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 129.80 4 133.80 128.80 2 130.80 130.80 57
55 5/ ZM 70 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 131.30 2 133.30 129.30 2 131.30 131.30 56
56 2/ VS 80 46026 WINTER Eduard 1956 Jablonec 3 132.30 8 140.30 131.50 0 131.50 131.50 55
57 6/ ZM 60 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 133.80 2 135.80 132.30 0 132.30 132.30 54
58 7/ ZM 64 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 129.60 4 133.60 132.70 0 132.70 132.70 53
59 9/ V 45 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3+ 138.60 4 142.60 133.70 0 133.70 133.70 52
60 3/ VS 78 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 134.10 0 134.10 142.80 2 144.80 134.10 51
61 8/ ZM 65 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 130.60 4 134.60 130.90 4 134.90 134.60 50
62 9/ ZM 100 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 135.60 4 139.60 135.00 0 135.00 135.00 49
63 10/ ZM 68 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3+ 135.10 0 135.10 147.20 2 149.20 135.10 48
64 8/ VM 76 53028 HAIN Přemysl 1977 Dv.Král. 3 136.10 2 138.10 135.20 0 135.20 135.20 47
65 14/ ZS 88 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 133.60 2 135.60 135.60 2 137.60 135.60 46
66 11/ ZM 66 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 137.80 4 141.80 132.10 4 136.10 136.10 45
67 72 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 136.40 0 136.40 134.60 2 136.60 136.40 44
68 12/ ZM 63 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 132.70 4 136.70 138.40 0 138.40 136.70 43
69 9/ VM 75 53013 JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král. 3 133.10 4 137.10 136.80 4 140.80 137.10 42
69 4/ VS 74 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 138.70 4 142.70 137.10 0 137.10 137.10 41
71 5/ VS 46 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 137.80 1 138.80 137.60 0 137.60 137.60 40
72 13/ ZM 98 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 3 138.60 0 138.60 137.80 0 137.80 137.80 39
72 14/ ZM 59 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 139.60 6 145.60 137.80 0 137.80 137.80 38
74 15/ ZM 61 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 136.30 2 138.30 136.40 6 142.40 138.30 37
75 10/ VM 109 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 145.10 8 153.10 136.50 2 138.50 138.50 36
76 6/ VS 38 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 137.40 2 139.40 136.70 2 138.70 138.70 35
77 11/ VM 79 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 3 138.00 2 140.00 145.20 4 149.20 140.00 34
78 16/ ZM 105 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 138.80 2 140.80 151.30 4 155.30 140.80 33
79 8/ DM 85 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 131.00 10 141.00 133.40 8 141.40 141.00 32
79 15/ ZS 92 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 143.70 8 151.70 141.00 0 141.00 141.00 31
81 107 43024 ADAMEC Jakub 1984 Č.Lípa 142.00 4 146.00 137.90 4 141.90 141.90 30
82 90 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 142.70 2 144.70 136.40 6 142.40 142.40 29
83 17/ ZM 69 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 141.30 2 143.30 142.00 2 144.00 143.30 28
83 16/ ZS 86 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 142.30 2 144.30 143.30 0 143.30 143.30 27
83 17/ ZS 93 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 139.30 4 143.30 144.70 4 148.70 143.30 26
83 10/ V 42 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 141.30 2 143.30 147.10 2 149.10 143.30 25
87 7/ VS 41 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 131.30 50 181.30 143.50 0 143.50 143.50 24
88 12/ VM 77 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 139.70 4 143.70 144.10 8 152.10 143.70 23
89 18/ ZM 101 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 143.80 0 143.80 145.00 0 145.00 143.80 22
90 18/ ZS 89 59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 3 136.70 8 144.70 137.90 6 143.90 143.90 21
91 19/ ZS 95 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 139.90 6 145.90 140.40 4 144.40 144.40 20
92 19/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 3 145.70 16 161.70 142.70 2 144.70 144.70 19
93 8/ VS 71 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 146.10 0 146.10 145.70 0 145.70 145.70 18
94 20/ ZM 131 11069 BANDAS Matěj 2006 KK Brand 144.40 4 148.40 144.10 2 146.10 146.10 17
95 20/ ZS 87 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 140.80 6 146.80 143.90 4 147.90 146.80 16
96 21/ ZM 67 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3+ 144.70 4 148.70 146.90 4 150.90 148.70 15
97 22/ ZM 99 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 3 145.40 8 153.40 147.30 2 149.30 149.30 14
98 23/ ZM 132 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 144.50 6 150.50 141.60 8 149.60 149.60 13
99 24/ ZM 104 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 3 147.70 2 149.70 160.00 2 162.00 149.70 12
100 116 62019 JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov 149.90 0 149.90 151.90 0 151.90 149.90 11
100 21/ ZS 120 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 143.90 6 149.90 141.60 12 153.60 149.90 10
102 22/ ZS 118 11072 KOVAŘÍK Vít 2003 KK Brand 141.60 10 151.60 140.40 56 196.40 151.60 9
103 25/ ZM 130 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 148.50 4 152.50 150.10 6 156.10 152.50 8
104 9/ DM 114 57092 SKALICKÝ Aleš 2002 Pardub. 152.00 54 206.00 148.90 4 152.90 152.90 7
105 23/ ZS 96 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 154.70 4 158.70 151.70 4 155.70 155.70 6
106 26/ ZM 127 43001 BAČINA Jan 2006 Č.Lípa 146.70 12 158.70 159.60 4 163.60 158.70 5
107 24/ ZS 119 60057 ENDRYCH Matouš 2003 Trutnov 152.80 6 158.80 151.20 8 159.20 158.80 4
108 25/ ZS 94 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 157.10 2 159.10 157.00 10 167.00 159.10 3
109 26/ ZS 124 59027 TUN Marek 2003 Semily 1 999 999.00 149.40 12 161.40 161.40 2
110 27/ ZM 129 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 163.10 54 217.10 159.80 2 161.80 161.80 1
111 28/ ZM 103 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 157.90 6 163.90 160.00 2 162.00 162.00 0
112 29/ ZM 134 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 158.50 4 162.50 167.00 8 175.00 162.50 0
113 30/ ZM 136 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 159.90 4 163.90 168.60 10 178.60 163.90 0
114 31/ ZM 102 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 3 155.20 10 165.20 160.80 4 164.80 164.80 0
115 32/ ZM 128 59026 SLAVÍK Daniel 2006 Semily 176.50 14 190.50 159.60 8 167.60 167.60 0
116 27/ ZS 117 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 156.30 12 168.30 162.60 18 180.60 168.30 0
117 33/ ZM 133 61007 JAHNA Ondřej 2005 Třebech. 166.90 8 174.90 175.30 8 183.30 174.90 0
118 34/ ZM 135 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 172.70 6 178.70 163.90 16 179.90 178.70 0
119 28/ ZS 122 11073 JEŘÁBEK Tomáš 2004 KK Brand 161.60 18 179.60 173.90 56 229.90 179.60 0
120 10/ DM 115 60068 STREIT Adam 2002 Trutnov 176.50 10 186.50 166.40 66 232.40 186.50 0
121 35/ ZM 125 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 196.10 20 216.10 179.50 12 191.50 191.50 0
122 36/ ZM 126 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 196.10 20 216.10 202.10 8 210.10 210.10 0
123 13/ VM 113 91010 CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 152.00 214 366.00 166.00 62 228.00 228.00 0
124 29/ ZS 123 30063 SLABÝ Zdeněk 2004 VS Tábor 173.70 64 237.70 1 999 999.00 237.70 0
125 ZS 121 53023 TROCH Jan 2003 Dv.Král. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 V 111 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 VM 110 64023 VENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 108 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 ZM 97 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 ZS 91 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 DS 83 46017 FUCHS Jakub 1999 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 V 81 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 DM 55 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 VM 44 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 ZS 23 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 VM 8 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 3 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 132.80 0 132.80 132.40 2 134.40 132.80 24
1 1/ VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 138.50 0 138.50 132.80 0 132.80 132.80 20
3 2/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 132.60 4 136.60 131.00 4 135.00 135.00 16
4 1 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 139.10 0 139.10 135.10 0 135.10 135.10 12
5 1/ ZM 12 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 139.00 0 139.00 137.90 0 137.90 137.90 11
6 2/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 141.10 0 141.10 140.40 6 146.40 141.10 10
7 1/ DM 5 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 139.60 8 147.60 138.30 4 142.30 142.30 9
8 2/ DM 8 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 3 148.70 2 150.70 146.90 0 146.90 146.90 8
9 3/ ZS 7 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3+ 148.40 8 156.40 141.40 6 147.40 147.40 7
10 4/ ZS 11 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 148.90 0 148.90 148.20 0 148.20 148.20 6
11 3/ DM 9 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 3 148.60 2 150.60 150.90 6 156.90 150.60 5
12 3/ ZM 13 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3 178.80 10 188.80 153.10 4 157.10 157.10 4
13 5/ ZS 10 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 161.80 2 163.80 156.00 2 158.00 158.00 3
13 1/ U23 4 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 159.40 8 167.40 154.00 4 158.00 158.00 2
15 2/ U23 18 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 169.80 0 169.80 163.40 0 163.40 163.40 1
16 4/ ZM 15 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 168.70 2 170.70 197.30 6 203.30 170.70 0
17 6/ ZS 20 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 170.80 4 174.80 172.00 2 174.00 174.00 0
18 4/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 171.60 12 183.60 169.90 6 175.90 175.90 0
19 1/ PZ 17 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 275.40 2 277.40 253.00 2 255.00 255.00 0
20 VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 12014 12019 HEGER Tomáš HEGER Vojtěch 1998 2000 Dukla B. Dukla B. 1 116.60 2 118.60 4 999 999.00 118.60 45
2 1/ V 5 7041 95002 JINDRÁK Petr VĚTROVSKÝ Jiří 1969 1966 Tech.Pha Zbraslav 2 127.80 2 129.80 129.10 4 133.10 129.80 37
3 1/ VM 3 57044 53026 VOREL Zdeněk ZÁRUBA Martin 1974 1974 Pardub. Dv.Král. 2 131.80 0 131.80 133.90 6 139.90 131.80 33
4 22 185007 185006 RAŠNER Karel SVÍTIL Vladan 2004 1974 Postřelm Postřelm 138.70 10 148.70 133.50 0 133.50 133.50 29
5 1/ ZS 8 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 140.10 2 142.10 140.70 2 142.70 142.10 25
6 4 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 141.40 2 143.40 143.10 6 149.10 143.40 21
7 1/ DM 38 61003 61038 BOHATÝ Karel BOHATÝ Oto 2001 2007 Třebech. Třebech. 3 138.60 14 152.60 140.70 4 144.70 144.70 0
8 1/ VS 6 60002 53011 HÁK Jiří NEDVÍDEK František 1952 1944 Trutnov Dv.Král. 2 143.00 4 147.00 145.00 0 145.00 145.00 17
9 2/ VM 7 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 144.40 10 154.40 140.30 6 146.30 146.30 13
10 2/ DM 13 61041 61025 HANUŠ Jiří MAREK Matyáš 2002 2003 Třebech. Třebech. 3 141.50 8 149.50 153.60 12 165.60 149.50 12
11 2/ ZS 15 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 144.10 6 150.10 149.90 8 157.90 150.10 11
12 1/ ZM 32 45012 45021 INDRUCH Matěj HEGER Jonáš 2006 2006 KVS HK KVS HK 149.80 2 151.80 150.80 6 156.80 151.80 10
13 2/ V 10 17025 17020 PETERKA Vít MINAŘÍK Miroslav 1969 1955 Rakovník Rakovník 3 151.90 0 151.90 158.10 6 164.10 151.90 9
14 3/ DM 43 61039 61042 SAMKOVÁ Olga KLIŠČOVÁ Barbora 2005 2002 Třebech. Třebech. 159.50 6 165.50 156.90 0 156.90 156.90 8
15 3/ ZS 14 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 153.90 6 159.90 155.00 2 157.00 157.00 7
16 4/ ZS 36 11014 11026 KUDRNA Josef BÍZEK Marek 2004 2005 KK Brand KK Brand 3 153.00 6 159.00 166.00 12 178.00 159.00 6
17 1/ DS 40 60040 63058 KOBLÍŽEK Daniel ŠVAGR Rostislav 2000 2000 Trutnov Týniště 149.00 14 163.00 149.30 10 159.30 159.30 5
18 39 53010 64030 DOSKOČIL Eduard KUTLVAŠR Petr 1983 1977 Dv.Král. Vys.Mýto 158.50 12 170.50 157.00 4 161.00 161.00 4
19 4/ DM 41 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 3 157.30 8 165.30 156.00 8 164.00 164.00 3
20 5/ ZS 44 9019 9096 ERLOVÁ Natálie MORENOVÁ Adriana 2006 2004 USK Pha USK Pha 166.70 12 178.70 161.70 6 167.70 167.70 2
21 2/ U23 9 43013 61014 KRUŤA Kryštof PAVLÍK Pavel 2000 1998 Č.Lípa Třebech. 3 166.60 16 182.60 157.10 12 169.10 169.10 1
22 2/ ZM 34 9069 9151 BABOUČEK Antonín SLAVÍK Vojtěch 2007 2005 USK Pha USK Pha 171.80 8 179.80 165.20 4 169.20 169.20 0
23 3/ VM 23 91008 91010 HORÁK David CÍSAŘOVSKÝ Petr 1976 1977 Heletag Heletag 208.10 74 282.10 166.10 8 174.10 174.10 0
24 6/ ZS 42 9138 9120 ČERVENKOVÁ Amélie RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2005 2003 USK Pha USK Pha 3 176.50 8 184.50 164.70 14 178.70 178.70 0
25 3/ ZM 33 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 178.80 12 190.80 192.78 20 212.78 190.80 0
26 5/ DM 37 10111 10109 ADÁŠEK Alois JUDA Mikuláš 2002 2003 Benátky Benátky 192.30 20 212.30 177.60 18 195.60 195.60 0
27 6/ DM 29 60065 60051 STEHLÍK Alexander MÍL Jakub 2002 2003 Trutnov Trutnov 190.10 20 210.10 183.60 16 199.60 199.60 0
28 4/ ZM 45 7010 7011 JINDRÁKOVÁ Anna JINDRÁKOVÁ Eliška 2005 2007 Tech.Pha Tech.Pha 211.80 2 213.80 209.80 16 225.80 213.80 0
29 26 11010 11049 FOLTÍN Marek FOLTÍN Šimon 1973 2006 KK Brand KK Brand 209.50 20 229.50 260.00 70 330.00 229.50 0
30 DS 11 46042 46017 FUCHS Matouš FUCHS Jakub 2002 1999 Jablonec Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ PZM 13 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 128.20 0 128.20 132.40 0 132.40 128.20 0
2 2/ PZM 18 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 129.20 0 129.20 134.10 2 136.10 129.20 0
3 3/ PZM 15 42025 ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice 132.70 2 134.70 130.00 6 136.00 134.70 0
4 4/ PZM 5 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 133.80 8 141.80 134.00 2 136.00 136.00 0
5 5/ PZM 19 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 138.80 2 140.80 141.90 4 145.90 140.80 0
6 6/ PZM 12 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 140.60 2 142.60 141.40 0 141.40 141.40 0
7 7/ PZM 11 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 142.80 6 148.80 140.30 2 142.30 142.30 0
8 8/ PZM 10 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 142.30 2 144.30 144.30 6 150.30 144.30 0
9 9/ PZM 14 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 152.90 0 152.90 149.80 2 151.80 151.80 0
10 10/ PZM 6 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 150.80 6 156.80 148.70 4 152.70 152.70 0
11 11/ PZM 21 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 153.00 4 157.00 157.80 0 157.80 157.00 0
12 1/ PZZ 27 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 153.40 4 157.40 157.40 2 159.40 157.40 0
13 12/ PZM 16 10112 SVOBODA Šimon 2008 Benátky 155.20 4 159.20 157.20 10 167.20 159.20 0
14 13/ PZM 9 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 158.60 2 160.60 174.50 6 180.50 160.60 0
15 2/ PZZ 26 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 187.00 4 191.00 165.20 2 167.20 167.20 0
16 14/ PZM 3 10115 SLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky 164.60 6 170.60 170.40 2 172.40 170.60 0
16 15/ PZM 17 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 162.60 8 170.60 189.90 60 249.90 170.60 0
18 16/ PZM 4 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 150.60 56 206.60 168.30 6 174.30 174.30 0
19 3/ PZZ 23 11071 SAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand 170.80 4 174.80 175.20 2 177.20 174.80 0
20 17/ PZM 30 52060 SYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 180.00 6 186.00 170.80 8 178.80 178.80 0
21 18/ PZM 20 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 171.00 8 179.00 181.30 8 189.30 179.00 0
22 19/ PZM 7 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 188.00 66 254.00 171.40 8 179.40 179.40 0
23 4/ PZZ 24 52046 PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 179.10 6 185.10 178.60 12 190.60 185.10 0
24 5/ PZZ 22 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 188.10 2 190.10 189.80 8 197.80 190.10 0
25 6/ PZM 28 11060 FUCHS Jáchym 2008 KK Brand 197.00 54 251.00 180.50 10 190.50 190.50 0
26 7/ PZZ 25 7011 JINDRÁKOVÁ Eliška 2007 Tech.Pha 174.30 18 192.30 221.20 10 231.20 192.30 0
27 20/ PZM 1 11076 ŠÍMA David 2008 KK Brand 205.40 6 211.40 247.30 6 253.30 211.40 0
28 21/ PZM 8 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 219.70 14 233.70 203.00 10 213.00 213.00 0
29 22/ PZM 33 45027 VÍT Matyáš 2009 KVS HK 230.20 414 644.20 233.80 28 261.80 261.80 0
30 23/ PZM 2 59025 PLEŠTIL Šimon 2007 Semily 1 999 999.00 260.10 8 268.10 268.10 0
31 24/ PZM 34 30012 KOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 8/ PZZ 29 53018 HAJNOVÁ Rozálie 2007 313.20 112 425.20 262.60 112 374.60 374.60 0
32 PZM 32 60071 TUREČEK Ondřej 2008 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 PZM 31 60070 BOLEHOVSKÝ Oto 2011 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 109.30 0 109.30 110.70 0 110.70 109.30 138
2 1/ DS 2 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 109.60 0 109.60 109.50 0 109.50 109.50 130
3 1/ DM 4 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 114.80 2 116.80 115.60 4 119.60 116.80 122
4 1/ VM 3 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 117.10 0 117.10 4 999 999.00 117.10 118
5 1/ V 18 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 120.60 2 122.60 119.90 0 119.90 119.90 114
6 2/ VM 13 185011 RAŠNER Karel 1976 Postřelm 2 122.70 2 124.70 120.90 0 120.90 120.90 110
7 2/ V 7 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 123.20 2 125.20 124.80 0 124.80 124.80 106
8 3/ VM 11 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 125.50 0 125.50 126.40 0 126.40 125.50 102
9 2/ DM 20 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 122.60 4 126.60 123.60 2 125.60 125.60 98
10 1/ VS 15 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 126.80 0 126.80 134.70 6 140.70 126.80 94
11 3/ V 10 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 127.10 0 127.10 121.20 52 173.20 127.10 90
12 1/ ZM 23 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 127.90 2 129.90 125.70 2 127.70 127.70 86
13 4/ V 17 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 127.90 0 127.90 131.00 4 135.00 127.90 82
14 4/ VM 12 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 128.00 0 128.00 129.40 2 131.40 128.00 78
15 1/ ZS 22 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 128.40 0 128.40 128.20 2 130.20 128.40 74
16 5/ VM 8 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 127.20 2 129.20 127.90 2 129.90 129.20 70
17 73 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 127.00 52 179.00 127.30 2 129.30 129.30 66
18 2/ VS 16 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 128.60 2 130.60 131.70 6 137.70 130.60 62
18 2/ DS 19 45017 SOUČEK Marek 1999 KVS HK 2 128.60 50 178.60 128.60 2 130.60 130.60 58
20 5/ V 28 45010 KARLOVSKÝ Jiří 1965 KVS HK 3+ 132.00 0 132.00 132.80 0 132.80 132.00 54
21 3/ VS 14 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 130.60 2 132.60 132.10 0 132.10 132.10 50
21 4/ VS 9 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 132.10 0 132.10 133.40 2 135.40 132.10 46
23 36 53010 DOSKOČIL Eduard 1983 Dv.Král. 3 132.30 0 132.30 4 999 999.00 132.30 42
24 5 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 2 132.70 0 132.70 134.40 0 134.40 132.70 38
24 6 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 130.70 2 132.70 133.70 2 135.70 132.70 37
26 6/ V 29 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 134.90 0 134.90 131.00 2 133.00 133.00 36
26 2/ ZS 21 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 137.80 12 149.80 127.00 6 133.00 133.00 35
28 3/ DS 60 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 135.00 4 139.00 131.30 2 133.30 133.30 34
28 3/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 139.10 6 145.10 131.30 2 133.30 133.30 33
30 7/ V 25 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 134.40 0 134.40 132.60 2 134.60 134.40 32
31 6/ VM 69 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 135.00 4 139.00 133.20 2 135.20 135.20 31
32 4/ ZS 32 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 133.40 2 135.40 133.10 4 137.10 135.40 30
33 7/ VM 27 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 140.10 0 140.10 137.30 0 137.30 137.30 29
34 5/ VS 30 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 135.90 2 137.90 137.60 0 137.60 137.60 28
35 8/ V 38 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 137.80 0 137.80 144.70 0 144.70 137.80 27
35 8/ VM 39 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 3 135.80 2 137.80 146.90 6 152.90 137.80 26
37 2/ U23 34 55010 VRBA Vojtěch 1994 Sláv.HK 3 136.00 2 138.00 143.10 2 145.10 138.00 25
38 5/ ZS 44 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 134.60 4 138.60 134.00 12 146.00 138.60 24
39 9/ VM 37 61002 BOHATÝ Karel 1974 Třebech. 3 138.70 2 140.70 136.70 2 138.70 138.70 23
40 2/ ZM 50 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 139.60 0 139.60 140.40 0 140.40 139.60 22
41 3/ ZM 53 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 141.00 0 141.00 140.20 2 142.20 141.00 21
42 4/ ZM 55 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 143.40 2 145.40 139.60 2 141.60 141.60 20
43 56 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 141.70 0 141.70 4 999 999.00 141.70 19
44 6/ ZS 48 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 139.90 2 141.90 140.20 6 146.20 141.90 18
45 3/ DM 40 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3 141.50 2 143.50 141.70 2 143.70 143.50 17
45 7/ ZS 46 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 141.50 2 143.50 142.80 4 146.80 143.50 16
47 4/ DM 42 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 143.60 0 143.60 140.80 6 146.80 143.60 15
48 8/ ZS 45 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 144.10 0 144.10 140.20 4 144.20 144.10 14
49 5/ DM 43 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 145.90 4 149.90 142.60 2 144.60 144.60 13
50 6/ VS 24 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3+ 145.30 0 145.30 145.90 0 145.90 145.30 12
51 4/ DS 61 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 141.70 4 145.70 148.90 6 154.90 145.70 11
52 9/ ZS 62 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 143.70 6 149.70 146.60 0 146.60 146.60 10
53 9/ V 58 17025 PETERKA Vít 1969 Rakovník 145.00 2 147.00 144.30 4 148.30 147.00 9
54 3/ U23 35 60019 POSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov 3 146.60 2 148.60 152.90 54 206.90 148.60 8
55 10/ VM 59 11010 FOLTÍN Marek 1973 KK Brand 146.90 2 148.90 149.80 8 157.80 148.90 7
56 6/ DM 41 9027 KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha 3 152.10 4 156.10 149.70 0 149.70 149.70 6
57 10/ ZS 49 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 153.10 10 163.10 144.60 6 150.60 150.60 5
58 10/ V 26 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 148.40 4 152.40 149.80 6 155.80 152.40 4
59 5/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 153.20 0 153.20 155.70 4 159.70 153.20 3
60 6/ ZM 52 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 148.90 8 156.90 147.70 6 153.70 153.70 2
61 11/ ZS 47 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 152.30 4 156.30 154.20 4 158.20 156.30 1
62 1/ PZ 66 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 152.00 6 158.00 155.70 2 157.70 157.70 0
63 7/ ZM 54 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 156.30 4 160.30 153.30 54 207.30 160.30 0
64 12/ ZS 63 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 167.40 0 167.40 162.70 4 166.70 166.70 0
65 8/ ZM 71 9153 SAIDL František 2006 USK Pha 165.70 4 169.70 1 999 999.00 169.70 0
66 9/ ZM 65 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 168.00 2 170.00 173.30 4 177.30 170.00 0
67 10/ ZM 64 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 166.70 14 180.70 170.90 6 176.90 176.90 0
68 70 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 239.80 4 243.80 182.90 4 186.90 186.90 0
69 2/ PZ 67 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 190.00 6 196.00 193.10 2 195.10 195.10 0
70 13/ ZS 68 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 197.10 18 215.10 189.20 12 201.20 201.20 0
71 3/ PZ 72 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 287.90 14 301.90 253.20 8 261.20 261.20 0
72 V 57 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 ZS 33 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 7 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 119.30 0 119.30 121.50 4 125.50 119.30 84
2 2 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 124.00 0 124.00 122.80 0 122.80 122.80 80
3 2/ DM 5 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 127.70 2 129.70 122.90 0 122.90 122.90 76
4 1 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 122.30 2 124.30 124.50 2 126.50 124.30 72
5 3/ DM 6 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 124.40 0 124.40 124.90 0 124.90 124.40 68
6 1/ ZS 10 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 126.00 2 128.00 125.30 0 125.30 125.30 64
7 1/ ZM 8 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 125.90 0 125.90 124.60 2 126.60 125.90 60
8 2/ ZS 14 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 123.40 4 127.40 124.30 2 126.30 126.30 56
9 3/ ZS 9 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 126.60 0 126.60 128.00 2 130.00 126.60 52
10 2/ ZM 21 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 130.70 0 130.70 138.60 0 138.60 130.70 48
11 4/ ZS 13 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 126.40 8 134.40 127.08 4 131.08 131.08 44
12 5/ ZS 12 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 2 130.00 2 132.00 129.90 2 131.90 131.90 40
13 3/ ZM 20 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 132.80 0 132.80 131.00 52 183.00 132.80 36
14 1/ VM 42 10034 PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 Benátky 134.40 2 136.40 133.10 0 133.10 133.10 32
15 4/ DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 134.20 0 134.20 132.90 2 134.90 134.20 28
16 4/ ZM 36 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 135.20 4 139.20 132.50 2 134.50 134.50 27
17 2/ VM 3 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 136.40 2 138.40 133.90 2 135.90 135.90 26
18 3/ VM 24 10040 BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky 3 138.80 0 138.80 136.20 0 136.20 136.20 25
18 6/ ZS 11 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 139.50 0 139.50 134.20 2 136.20 136.20 24
20 7/ ZS 28 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 136.60 6 142.60 134.80 2 136.80 136.80 23
21 4/ VM 17 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3+ 139.70 2 141.70 139.02 0 139.02 139.02 22
22 5/ ZM 31 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 141.50 0 141.50 139.20 0 139.20 139.20 21
23 8/ ZS 27 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 140.30 4 144.30 139.60 0 139.60 139.60 20
24 15 45023 ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK 3+ 139.90 0 139.90 140.00 0 140.00 139.90 19
25 6/ ZM 35 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 139.90 4 143.90 140.10 0 140.10 140.10 18
26 5/ DM 19 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 141.50 0 141.50 148.00 6 154.00 141.50 17
27 1/ U23 22 59011 BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily 3 141.60 2 143.60 142.10 0 142.10 142.10 16
28 7/ ZM 30 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 140.70 2 142.70 141.80 4 145.80 142.70 15
29 6/ DM 18 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 139.60 4 143.60 141.30 2 143.30 143.30 14
30 7/ DM 25 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 3 146.70 0 146.70 144.20 4 148.20 146.70 13
31 8/ DM 51 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 145.30 2 147.30 144.90 6 150.90 147.30 12
32 9/ ZS 26 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 145.30 6 151.30 145.60 2 147.60 147.60 11
33 10/ ZS 29 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 147.70 0 147.70 145.60 6 151.60 147.70 10
34 1/ V 16 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 145.50 4 149.50 149.30 2 151.30 149.50 9
35 1/ VS 40 46018 SAMEŠOVÁ Věra 1955 Jablonec 148.70 2 150.70 151.40 0 151.40 150.70 8
36 8/ ZM 38 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 155.60 2 157.60 151.70 0 151.70 151.70 7
37 9/ ZM 32 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 3 152.10 0 152.10 161.50 4 165.50 152.10 6
38 10/ ZM 37 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 3 153.20 4 157.20 155.20 10 165.20 157.20 5
39 2/ U23 23 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3 162.80 0 162.80 158.30 0 158.30 158.30 4
40 11/ ZM 33 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 162.30 2 164.30 156.30 4 160.30 160.30 3
41 11/ ZS 46 57008 BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 219.90 12 231.90 165.40 8 173.40 173.40 2
42 12/ ZM 49 7010 JINDRÁKOVÁ Anna 2005 Tech.Pha 204.40 112 316.40 178.80 4 182.80 182.80 1
43 5/ VM 41 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 186.20 0 186.20 187.10 4 191.10 186.20 0
44 9/ DM 44 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 197.30 58 255.30 176.50 14 190.50 190.50 0
45 13/ ZM 52 61035 HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech. 141.90 62 203.90 220.60 60 280.60 203.90 0
46 14/ ZM 50 57062 ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 220.10 58 278.10 210.70 14 224.70 224.70 0
47 6/ VM 39 30070 NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor 274.40 64 338.40 226.50 214 440.50 338.40 0
48 ZM 48 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 ZS 47 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 DM 45 57064 PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 DM 43 53007 JANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 ZM 34 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 27 45028 45017 KEPRTOVÁ Markéta SOUČEK Marek 2001 1999 KVS HK KVS HK 136.60 0 136.60 138.90 4 142.90 136.60 11
2 17 185011 185005 RAŠNER Karel PETERKOVÁ Hana 1976 1987 Postřelm Postřelm 137.90 0 137.90 135.60 4 139.60 137.90 7
3 2 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 142.30 6 148.30 196.00 14 210.00 148.30 6
4 18 45023 45001 ZÁRUBOVÁ Michaela INDRUCH Tomáš 1986 1976 KVS HK KVS HK 151.60 4 155.60 150.50 2 152.50 152.50 5
5 1/ ZS 31 45024 45022 SOUČKOVÁ Lucie DRÁBEK Matyáš 2004 2005 KVS HK KVS HK 159.60 4 163.60 161.80 6 167.80 163.60 4
6 1/ VS 25 46026 46018 WINTER Eduard SAMEŠOVÁ Věra 1956 1955 Jablonec Jablonec 165.70 8 173.70 158.40 6 164.40 164.40 3
7 20 11020 11071 ŠENK Marek SAIFRTOVÁ Magdaléna 1974 2008 KK Brand KK Brand 167.90 16 183.90 162.20 10 172.20 172.20 0
8 ZM 16 9034 9036 KREMROVÁ Adéla ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 172.50 4 176.50 171.50 12 183.50 176.50 2
9 2/ ZS 35 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 189.60 8 197.60 175.00 4 179.00 179.00 1
10 19 30068 30065 RIANTOVÁ Marie RIANT Martin 2006 1977 VS Tábor VS Tábor 184.70 14 198.70 181.00 2 183.00 183.00 0
11 1/ V 21 62012 62006 JAROLÍMKOVÁ Věra JAROLÍMEK Otta 1966 1961 Turnov Turnov 185.90 4 189.90 183.05 4 187.05 187.05 0
12 1/ DM 12 9023 9027 KOLÁŘOVÁ Markéta KOLÁŘ Vojtěch 2005 2002 USK Pha USK Pha 3 196.00 14 210.00 180.20 62 242.20 210.00 0
13 2/ DM 28 57064 57092 PLÁŠILOVÁ Anežka SKALICKÝ Aleš 2002 2002 Pardub. Pardub. 198.60 22 220.60 206.50 12 218.50 218.50 0
14 3/ ZS 30 57025 57008 JIŘÍK Matěj BUNDOVÁ Simona 2005 2004 Pardub. Pardub. 214.90 64 278.90 218.40 18 236.40 236.40 0
15 1/ VM 24 30036 30049 MÁROVÁ Lenka VANĚK Martin 1975 1971 VS Tábor VS Tábor 251.90 6 257.90 226.30 16 242.30 242.30 0