Výsledková listina

Závod6. Národní kontrolní závod
Číslo17142
Datum17.09.17
Ředitel závoduMichal Šrámek
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Roudnice

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DM 1 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 96.20 6 102.20 95.75 2 97.75 97.75 0
2 2/ DM 7 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 108.40 54 162.40 102.82 0 102.82 102.82 75
3 3/ DM 3 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 103.95 2 105.95 103.47 0 103.47 103.47 68
4 4/ DM 4 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 101.11 52 153.11 104.42 0 104.42 104.42 62
5 5/ DM 5 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 104.53 0 104.53 103.39 6 109.39 104.53 57
6 1/ DS 6 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 105.45 0 105.45 101.95 6 107.95 105.45 53
7 1/ U23 2 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 102.52 4 106.52 103.18 4 107.18 106.52 0
8 2/ DS 9 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 107.27 2 109.27 109.04 6 115.04 109.27 49
9 2/ U23 11 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 107.83 2 109.83 108.33 4 112.33 109.83 46
10 6/ DM 16 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 111.06 2 113.06 117.42 0 117.42 113.06 43
11 7/ DM 21 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 129.04 2 131.04 111.54 2 113.54 113.54 40
12 8/ DM 10 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 126.07 2 128.07 111.55 2 113.55 113.55 37
13 9/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 111.87 2 113.87 113.61 2 115.61 113.87 35
14 10/ DM 33 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 113.05 2 115.05 112.68 8 120.68 115.05 33
15 1/ ZS 15 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 114.14 8 122.14 111.44 6 117.44 117.44 31
16 3/ DS 25 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 119.55 2 121.55 115.73 2 117.73 117.73 29
17 3/ U23 23 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 121.79 100 221.79 110.66 8 118.66 118.66 27
18 2/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 114.14 6 120.14 122.90 6 128.90 120.14 25
19 1/ ZM 14 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 120.33 0 120.33 120.67 6 126.67 120.33 23
20 3/ ZS 20 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 133.82 52 185.82 118.89 2 120.89 120.89 21
21 4/ DS 12 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 115.93 6 121.93 135.11 56 191.11 121.93 19
22 18 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 116.30 6 122.30 122.76 2 124.76 122.30 17
23 1/ VM 13 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 123.62 0 123.62 119.54 6 125.54 123.62 15
24 11/ DM 26 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 124.55 4 128.55 116.73 8 124.73 124.73 14
25 4/ ZS 17 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 124.73 2 126.73 124.42 6 130.42 126.73 13
26 5/ ZS 8 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 135.67 2 137.67 117.86 10 127.86 127.86 12
27 12/ DM 28 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 123.85 6 129.85 121.93 60 181.93 129.85 11
28 22 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 131.27 0 131.27 133.26 4 137.26 131.27 10
29 6/ ZS 50 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 128.05 4 132.05 139.70 10 149.70 132.05 9
30 13/ DM 38 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 129.35 4 133.35 129.56 4 133.56 133.35 8
31 7/ ZS 46 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 2 133.48 10 143.48 132.70 2 134.70 134.70 7
32 14/ DM 29 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 131.70 6 137.70 135.39 8 143.39 137.70 6
33 2/ ZM 43 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 130.33 12 142.33 131.85 6 137.85 137.85 5
34 3/ ZM 48 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 138.83 4 142.83 135.02 4 139.02 139.02 4
35 15/ DM 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 191.64 4 195.64 135.22 4 139.22 139.22 3
36 16/ DM 30 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 146.31 2 148.31 137.05 6 143.05 143.05 2
37 4/ ZM 37 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 145.97 2 147.97 137.65 6 143.65 143.65 1
38 17/ DM 34 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 151.77 4 155.77 138.89 6 144.89 144.89 0
39 45 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 2 148.08 54 202.08 140.55 8 148.55 148.55 0
40 5/ ZM 35 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 158.25 2 160.25 143.66 8 151.66 151.66 0
41 1/ V 24 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 138.29 54 192.29 138.39 14 152.39 152.39 0
42 8/ ZS 40 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 140.73 12 152.73 156.46 6 162.46 152.73 0
43 9/ ZS 47 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 148.68 6 154.68 160.18 4 164.18 154.68 0
44 18/ DM 31 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 153.98 2 155.98 135.32 208 343.32 155.98 0
45 10/ ZS 32 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 153.69 4 157.69 132.81 52 184.81 157.69 0
46 6/ ZM 51 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 156.39 8 164.39 162.68 66 228.68 164.39 0
47 19/ DM 42 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 157.51 14 171.51 150.23 60 210.23 171.51 0
48 11/ ZS 44 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 1 999 999.00 193.21 10 203.21 203.21 0
49 5/ DS 36 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 217.46 8 225.46 1 999 999.00 225.46 0
50 12/ ZS 49 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3+ 173.47 58 231.47 244.48 258 502.48 231.47 0
51 7/ ZM 52 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 152.77 256 408.77 182.93 152 334.93 334.93 0
52 U23 53 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 U23 41 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 88.02 6 94.02 86.65 0 86.65 86.65 0
2 1/ DS 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 87.77 0 87.77 86.23 2 88.23 87.77 0
3 2/ DS 10 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 91.73 0 91.73 90.04 0 90.04 90.04 75
4 3/ DS 19 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 92.83 0 92.83 90.42 0 90.42 90.42 68
5 1/ U23 12 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 90.66 0 90.66 90.94 2 92.94 90.66 62
6 4/ DS 16 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 91.08 0 91.08 92.57 6 98.57 91.08 57
7 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 90.13 50 140.13 87.28 4 91.28 91.28 0
8 1/ VM 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 89.46 2 91.46 91.82 4 95.82 91.46 0
9 2/ U23 24 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 91.60 0 91.60 104.96 6 110.96 91.60 53
10 5/ DS 3 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 91.23 4 95.23 89.81 2 91.81 91.81 0
11 2/ VM 13 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 92.93 2 94.93 92.59 0 92.59 92.59 49
12 134 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 93.06 0 93.06 92.04 2 94.04 93.06 46
13 1/ DM 11 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 91.27 2 93.27 89.20 4 93.20 93.20 43
14 6/ DS 34 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 93.69 2 95.69 91.70 2 93.70 93.70 40
15 3/ U23 5 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 94.51 4 98.51 92.05 2 94.05 94.05 0
15 7/ DS 2 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 92.05 2 94.05 89.45 50 139.45 94.05 0
17 23 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 95.15 2 97.15 94.35 2 96.35 96.35 37
18 4/ U23 32 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 96.27 2 98.27 94.39 2 96.39 96.39 35
19 5/ U23 107 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 2 99.11 6 105.11 96.67 0 96.67 96.67 33
20 2/ DM 39 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 96.13 8 104.13 94.93 2 96.93 96.93 31
21 3/ DM 131 A3 GALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava 98.75 4 102.75 94.96 2 96.96 96.96 0
22 4/ DM 53 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 102.89 6 108.89 97.15 0 97.15 97.15 29
23 14 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 94.06 4 98.06 95.29 2 97.29 97.29 27
24 3/ VM 31 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 97.34 0 97.34 98.51 6 104.51 97.34 25
25 17 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 96.68 54 150.68 95.57 2 97.57 97.57 23
26 8/ DS 21 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 98.14 6 104.14 93.75 4 97.75 97.75 21
27 5/ DM 33 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 96.04 2 98.04 94.37 6 100.37 98.04 19
28 6/ DM 130 A2 PETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava 106.16 2 108.16 96.92 2 98.92 98.92 0
29 9/ DS 20 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 95.27 4 99.27 94.95 8 102.95 99.27 17
30 30 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 98.23 4 102.23 97.36 2 99.36 99.36 15
31 7/ DM 51 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 99.49 0 99.49 100.68 104 204.68 99.49 14
32 4/ VM 35 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 97.54 2 99.54 97.06 4 101.06 99.54 13
33 10/ DS 28 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 97.95 2 99.95 96.87 52 148.87 99.95 12
34 11/ DS 26 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 101.49 56 157.49 96.39 4 100.39 100.39 11
35 6/ U23 22 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 96.51 4 100.51 96.58 6 102.58 100.51 10
35 29 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 101.08 6 107.08 98.51 2 100.51 100.51 9
37 12/ DS 25 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 95.80 6 101.80 96.05 6 102.05 101.80 8
38 8/ DM 40 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 105.88 6 111.88 102.08 0 102.08 102.08 7
39 9/ DM 68 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 108.43 4 112.43 102.33 0 102.33 102.33 6
40 1/ ZS 50 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 102.67 54 156.67 101.05 2 103.05 103.05 5
41 7/ U23 15 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 4 999 999.00 97.15 6 103.15 103.15 4
42 2/ ZS 129 A1 BURAN Ilja 2003 SKP Bratislava 107.31 4 111.31 97.68 6 103.68 103.68 0
43 13/ DS 37 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 108.89 4 112.89 100.51 4 104.51 104.51 3
44 1/ V 44 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 105.35 0 105.35 104.93 2 106.93 105.35 2
45 5/ VM 104 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 104.92 2 106.92 103.69 2 105.69 105.69 1
46 10/ DM 42 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 105.96 4 109.96 98.33 8 106.33 106.33 0
47 11/ DM 49 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 109.34 2 111.34 106.34 0 106.34 106.34 0
48 12/ DM 41 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 106.52 2 108.52 102.35 4 106.35 106.35 0
49 13/ DM 62 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 103.59 4 107.59 112.30 8 120.30 107.59 0
50 3/ ZS 48 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 109.25 2 111.25 105.67 2 107.67 107.67 0
51 14/ DM 132 A4 DERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava 97.49 56 153.49 102.13 6 108.13 108.13 0
52 108 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 101.72 8 109.72 100.25 8 108.25 108.25 0
53 4/ ZS 52 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 107.05 2 109.05 103.45 50 153.45 109.05 0
54 2/ V 63 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 111.05 6 117.05 109.45 0 109.45 109.45 0
55 14/ DS 88 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 105.46 56 161.46 107.47 2 109.47 109.47 0
56 8/ U23 27 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 100.12 54 154.12 106.68 4 110.68 110.68 0
57 15/ DM 57 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 111.43 8 119.43 107.12 4 111.12 111.12 0
58 5/ ZS 133 A5 DERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava 107.37 4 111.37 113.79 8 121.79 111.37 0
59 6/ ZS 64 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 115.57 10 125.57 109.58 2 111.58 111.58 0
60 15/ DS 46 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 107.28 6 113.28 108.34 4 112.34 112.34 0
61 7/ ZS 73 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 112.62 4 116.62 110.99 2 112.99 112.99 0
62 16/ DM 47 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 108.59 10 118.59 111.15 2 113.15 113.15 0
63 60 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 111.43 2 113.43 113.88 6 119.88 113.43 0
64 17/ DM 45 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 122.75 14 136.75 106.18 8 114.18 114.18 0
65 16/ DS 55 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 121.07 4 125.07 107.35 8 115.35 115.35 0
66 18/ DM 85 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 111.63 4 115.63 118.13 6 124.13 115.63 0
67 19/ DM 90 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 111.95 4 115.95 118.92 0 118.92 115.95 0
68 1/ ZM 66 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 120.34 6 126.34 114.95 2 116.95 116.95 0
69 8/ ZS 79 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 115.62 2 117.62 116.23 4 120.23 117.62 0
70 20/ DM 59 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 108.05 10 118.05 109.97 8 117.97 117.97 0
71 9/ ZS 84 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 114.09 4 118.09 112.39 6 118.39 118.09 0
72 2/ ZM 87 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 119.14 0 119.14 118.12 0 118.12 118.12 0
73 21/ DM 74 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 114.37 4 118.37 119.98 2 121.98 118.37 0
74 17/ DS 71 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 120.24 6 126.24 114.59 4 118.59 118.59 0
75 10/ ZS 78 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 117.15 6 123.15 110.74 8 118.74 118.74 0
76 11/ ZS 77 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 113.76 10 123.76 115.60 4 119.60 119.60 0
77 18/ DS 56 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 115.13 6 121.13 131.40 4 135.40 121.13 0
78 12/ ZS 82 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 119.54 4 123.54 121.34 6 127.34 123.54 0
78 13/ ZS 61 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 116.51 52 168.51 123.54 0 123.54 123.54 0
80 22/ DM 111 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 117.03 8 125.03 121.93 4 125.93 125.03 0
81 14/ ZS 83 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 121.85 4 125.85 142.78 100 242.78 125.85 0
82 23/ DM 91 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 169.36 202 371.36 121.99 4 125.99 125.99 0
83 15/ ZS 95 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 122.43 4 126.43 122.54 54 176.54 126.43 0
84 6/ VM 118 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 125.41 2 127.41 110.57 54 164.57 127.41 0
85 16/ ZS 113 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 138.35 56 194.35 124.23 4 128.23 128.23 0
86 24/ DM 120 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 124.29 4 128.29 137.40 58 195.40 128.29 0
87 3/ ZM 65 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 169.97 6 175.97 125.38 4 129.38 129.38 0
88 17/ ZS 112 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 119.81 10 129.81 119.19 54 173.19 129.81 0
89 4/ ZM 72 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 130.60 4 134.60 121.93 8 129.93 129.93 0
90 9/ U23 76 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 119.48 12 131.48 4 999 999.00 131.48 0
91 25/ DM 97 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 123.78 8 131.78 137.32 54 191.32 131.78 0
92 19/ DS 75 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 127.26 6 133.26 121.09 12 133.09 133.09 0
93 3/ V 69 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 139.32 6 145.32 130.02 4 134.02 134.02 0
94 18/ ZS 105 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 130.37 6 136.37 128.11 150 278.11 136.37 0
95 26/ DM 121 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 123.15 14 137.15 122.34 52 174.34 137.15 0
96 5/ ZM 100 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 156.01 6 162.01 136.51 2 138.51 138.51 0
97 27/ DM 99 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 138.03 4 142.03 139.48 0 139.48 139.48 0
98 19/ ZS 125 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 131.92 8 139.92 162.57 8 170.57 139.92 0
99 20/ ZS 114 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 139.44 6 145.44 132.56 8 140.56 140.56 0
100 21/ ZS 115 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 185.94 102 287.94 136.67 4 140.67 140.67 0
101 20/ DS 101 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 149.74 10 159.74 135.79 8 143.79 143.79 0
102 28/ DM 96 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 138.02 6 144.02 189.14 12 201.14 144.02 0
103 6/ ZM 92 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 140.22 4 144.22 147.05 14 161.05 144.22 0
104 29/ DM 119 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 142.54 2 144.54 130.71 58 188.71 144.54 0
105 21/ DS 89 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 179.09 60 239.09 140.73 4 144.73 144.73 0
106 7/ ZM 126 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 147.52 14 161.52 138.41 10 148.41 148.41 0
107 22/ ZS 86 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 142.23 10 152.23 149.26 14 163.26 152.23 0
108 23/ ZS 123 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 142.50 10 152.50 138.03 56 194.03 152.50 0
109 1/ VS 116 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 150.79 6 156.79 140.81 12 152.81 152.81 0
110 24/ ZS 102 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 162.35 108 270.35 146.38 8 154.38 154.38 0
111 8/ ZM 127 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 154.37 4 158.37 200.28 2 202.28 158.37 0
112 25/ ZS 93 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 152.38 6 158.38 144.52 54 198.52 158.38 0
113 9/ ZM 128 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 159.24 4 163.24 147.09 12 159.09 159.09 0
114 26/ ZS 122 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 142.58 112 254.58 150.89 10 160.89 160.89 0
115 27/ ZS 124 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3+ 192.04 0 192.04 178.53 56 234.53 192.04 0
116 135 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
117 V 117 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
118 VM 110 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 VM 109 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 DM 106 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 103 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 ZM 98 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 DM 94 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 VM 81 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 ZS 80 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 ZS 70 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 ZS 67 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 ZS 58 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 DM 54 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 43 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 VM 38 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 VM 36 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 18 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 7 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 U23 4 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 5 66016 36019 WENDL Denis POHANKA Vít 2000 2000 Horš.Týn Klatovy 2 114.33 8 122.33 111.94 4 115.94 115.94 75
2 3 9047 43008 GOTVALD Robert ŠRÁMEK Michal 1990 1982 USK Pha Č.Lípa 1 117.05 10 127.05 119.85 2 121.85 121.85 0
3 2 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 114.53 54 168.53 120.75 2 122.75 122.75 0
4 1 23040 23133 ZVOLÁNEK Jan WEBER Oldřich 1995 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 132.63 8 140.63 4 999 999.00 140.63 0
5 1/ ZS 13 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 187.27 6 193.27 150.99 8 158.99 158.99 68
6 1/ DM 15 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 139.94 58 197.94 142.73 214 356.73 197.94 62
7 2/ ZS 14 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 1 999 999.00 226.04 64 290.04 290.04 57
8 2/ DM 8 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 4 999 999.00 146.79 162 308.79 308.79 53
9 3/ ZS 9 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 176.12 162 338.12 234.08 112 346.08 338.12 49
10 ZS 12 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 ZS 11 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 DM 10 12070 12018 KOLÁČEK Petr ŠOREL Martin 2001 2001 Dukla B. Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
13 7 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
14 6 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 ZS 4 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 107.85 0 107.85 107.31 2 109.31 107.85 0
2 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 113.04 2 115.04 113.26 0 113.26 113.26 0
3 1/ ZS 5 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 121.98 0 121.98 113.76 0 113.76 113.76 75
4 2/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 112.20 2 114.20 126.41 54 180.41 114.20 68
5 1/ DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 118.60 0 118.60 125.65 2 127.65 118.60 62
6 2/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 117.85 2 119.85 123.02 2 125.02 119.85 0
7 3/ DM 9 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 153.48 10 163.48 123.89 2 125.89 125.89 57
8 1/ ZM 8 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 129.54 6 135.54 124.03 2 126.03 126.03 53
9 2/ ZS 10 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 125.11 4 129.11 121.30 6 127.30 127.30 49
10 3/ ZS 7 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 139.88 4 143.88 124.99 4 128.99 128.99 46
11 4/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 131.97 2 133.97 140.57 2 142.57 133.97 43
12 5/ DM 14 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 137.65 12 149.65 140.53 10 150.53 149.65 40
13 6/ DM 17 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 143.00 10 153.00 154.04 4 158.04 153.00 37
14 2/ U23 12 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 210.93 58 268.93 145.42 8 153.42 153.42 35
15 4/ ZS 15 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 182.20 8 190.20 182.85 10 192.85 190.20 33
16 7/ DM 16 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 192.69 4 196.69 175.95 102 277.95 196.69 31
17 5/ ZS 18 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 191.92 164 355.92 163.65 154 317.65 317.65 29
18 ZM 20 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 ZM 19 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 DS 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 5 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 94.60 2 96.60 92.56 0 92.56 92.56 0
2 2/ U23 1 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 92.63 0 92.63 91.17 2 93.17 92.63 0
3 7 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 96.09 2 98.09 93.60 0 93.60 93.60 0
4 11 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 96.13 0 96.13 96.10 0 96.10 96.10 75
5 3/ U23 3 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 94.14 2 96.14 105.85 56 161.85 96.14 0
6 1/ DS 10 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 94.54 2 96.54 98.90 6 104.90 96.54 68
7 2/ DS 2 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 95.08 2 97.08 97.47 2 99.47 97.08 0
8 1/ DM 15 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 97.21 0 97.21 99.74 8 107.74 97.21 62
9 2/ DM 14 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 99.33 4 103.33 95.30 4 99.30 99.30 57
10 3/ DS 8 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 99.50 0 99.50 109.04 4 113.04 99.50 53
11 4/ U23 9 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 100.58 0 100.58 100.40 2 102.40 100.58 49
12 1/ VM 13 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 103.07 4 107.07 100.69 0 100.69 100.69 46
13 4/ DS 12 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 102.68 6 108.68 99.38 2 101.38 101.38 43
14 3/ DM 19 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 105.25 6 111.25 102.82 0 102.82 102.82 40
15 4/ DM 18 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 100.83 2 102.83 101.63 4 105.63 102.83 37
16 24 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 101.37 2 103.37 100.67 52 152.67 103.37 35
17 2/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 101.74 2 103.74 104.91 6 110.91 103.74 33
18 5/ DM 60 A6 MACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava 106.04 6 112.04 100.25 4 104.25 104.25 0
19 23 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 105.93 8 113.93 102.53 2 104.53 104.53 31
20 17 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 105.25 0 105.25 111.88 0 111.88 105.25 29
21 47 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 106.85 10 116.85 103.43 2 105.43 105.43 27
22 5/ U23 4 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 98.14 52 150.14 99.99 8 107.99 107.99 0
23 3/ VM 30 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 106.63 2 108.63 109.94 0 109.94 108.63 25
24 35 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 111.35 0 111.35 109.32 0 109.32 109.32 23
25 1/ ZS 25 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 113.99 50 163.99 106.29 6 112.29 112.29 21
26 43 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 137.70 10 147.70 112.05 2 114.05 114.05 19
27 2/ ZS 21 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 113.64 50 163.64 112.62 2 114.62 114.62 17
28 6/ DM 27 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 110.84 4 114.84 111.90 4 115.90 114.84 15
29 3/ ZS 29 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 122.18 6 128.18 117.22 0 117.22 117.22 14
30 7/ DM 26 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 113.56 4 117.56 113.10 6 119.10 117.56 13
31 4/ VM 32 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 113.57 6 119.57 115.59 2 117.59 117.59 12
32 8/ DM 34 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 112.08 6 118.08 110.74 12 122.74 118.08 11
33 4/ ZS 37 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 119.67 2 121.67 148.36 6 154.36 121.67 10
34 9/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 114.53 8 122.53 121.69 10 131.69 122.53 9
35 10/ DM 33 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 114.45 58 172.45 119.75 6 125.75 125.75 8
36 1/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 137.14 6 143.14 128.78 2 130.78 130.78 7
37 2/ ZM 42 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 136.92 2 138.92 130.38 2 132.38 132.38 6
38 5/ ZS 44 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 132.21 2 134.21 146.02 2 148.02 134.21 5
39 39 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 128.79 8 136.79 130.57 4 134.57 134.57 4
40 6/ ZS 50 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 130.90 4 134.90 142.57 6 148.57 134.90 3
41 5/ VM 41 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 125.85 60 185.85 134.38 6 140.38 140.38 2
42 7/ ZS 52 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 139.61 4 143.61 142.66 10 152.66 143.61 1
43 1/ V 45 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 179.82 2 181.82 135.82 8 143.82 143.82 0
44 11/ DM 28 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 144.87 6 150.87 139.58 160 299.58 150.87 0
45 8/ ZS 51 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 148.76 4 152.76 196.18 0 196.18 152.76 0
46 1/ VS 48 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 164.35 10 174.35 4 999 999.00 174.35 0
47 6/ U23 46 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 164.15 308 472.15 161.37 64 225.37 225.37 0
48 9/ ZS 49 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 180.84 156 336.84 137.41 106 243.41 243.41 0
49 12/ DM 56 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 DSQ.00 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 ZS 59 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 ZS 58 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 ZS 57 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 DM 55 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 54 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 ZS 40 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 VM 36 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 DM 31 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 U23 22 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 VM 20 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0