Výsledková listina

Závod5. a 6. Národní kontrolní závod
Číslo17141
Datum16.09.17
Ředitel závoduMichal Šrámek
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínaslalom
OrganizátorKK Roudnice

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DM 1 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 119.88 2 121.88 129.96 4 133.96 121.88 0
2 2/ DM 5 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 129.25 6 135.25 121.90 0 121.90 121.90 75
3 3/ DM 3 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 133.29 4 137.29 127.19 0 127.19 127.19 68
4 4/ DM 4 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 126.04 2 128.04 143.90 4 147.90 128.04 62
5 5/ DM 7 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 128.35 6 134.35 128.95 2 130.95 130.95 57
6 1/ U23 11 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 127.81 4 131.81 150.36 104 254.36 131.81 53
7 1/ ZS 8 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 133.47 0 133.47 132.22 0 132.22 132.22 49
8 2/ U23 2 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 129.89 4 133.89 130.87 8 138.87 133.89 0
9 1/ DS 6 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 127.51 8 135.51 132.51 6 138.51 135.51 46
10 2/ ZS 15 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 135.92 6 141.92 149.82 8 157.82 141.92 43
11 18 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 140.41 2 142.41 157.66 6 163.66 142.41 40
12 3/ U23 23 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 142.02 60 202.02 138.90 4 142.90 142.90 37
13 6/ DM 16 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 141.44 2 143.44 198.49 6 204.49 143.44 35
14 3/ ZS 17 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 145.24 2 147.24 153.37 6 159.37 147.24 33
15 7/ DM 26 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 178.31 110 288.31 138.37 12 150.37 150.37 31
16 8/ DM 19 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 166.11 10 176.11 142.58 8 150.58 150.58 29
17 1/ VM 13 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 151.41 4 155.41 165.23 6 171.23 155.41 27
18 1/ ZM 14 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 148.84 8 156.84 148.02 8 156.02 156.02 25
19 9/ DM 10 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 152.26 4 156.26 157.96 8 165.96 156.26 23
20 2/ DS 25 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 153.53 6 159.53 149.80 8 157.80 157.80 21
21 4/ ZS 20 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 157.09 2 159.09 148.38 66 214.38 159.09 19
22 10/ DM 34 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 159.76 2 161.76 153.36 6 159.36 159.36 17
23 11/ DM 27 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 156.39 4 160.39 177.20 58 235.20 160.39 15
24 5/ ZS 39 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 1 999 999.00 164.15 8 172.15 172.15 14
25 12/ DM 38 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 177.41 0 177.41 171.94 14 185.94 177.41 13
26 3/ DS 12 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 178.23 4 182.23 178.53 56 234.53 182.23 12
27 2/ ZM 35 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 174.42 8 182.42 194.24 58 252.24 182.42 11
28 3/ ZM 37 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 221.50 12 233.50 178.57 10 188.57 188.57 10
29 4/ DS 9 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 144.50 56 200.50 142.14 54 196.14 196.14 9
30 13/ DM 30 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 175.70 104 279.70 190.83 6 196.83 196.83 8
31 45 135035 ŽANDOVÁ Věra 1990 Zábřeh 2 264.28 60 324.28 185.49 12 197.49 197.49 7
32 14/ DM 31 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 187.09 12 199.09 260.88 56 316.88 199.09 6
33 15/ DM 28 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 206.49 60 266.49 183.50 16 199.50 199.50 5
34 6/ ZS 47 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 1 999 999.00 191.15 12 203.15 203.15 4
35 22 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 194.40 12 206.40 167.24 160 327.24 206.40 3
36 16/ DM 29 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 227.09 62 289.09 188.59 20 208.59 208.59 2
37 7/ ZS 46 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 2 195.29 114 309.29 202.27 14 216.27 216.27 1
38 8/ ZS 50 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 211.71 6 217.71 173.44 112 285.44 217.71 0
39 17/ DM 21 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 159.75 58 217.75 165.99 106 271.99 217.75 0
40 4/ ZM 43 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 221.41 106 327.41 210.76 8 218.76 218.76 0
41 9/ ZS 32 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 201.36 64 265.36 203.50 16 219.50 219.50 0
42 18/ DM 33 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 156.24 64 220.24 172.28 62 234.28 220.24 0
43 5/ ZM 48 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 168.46 60 228.46 209.93 12 221.93 221.93 0
44 1/ V 24 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 193.72 58 251.72 178.02 108 286.02 251.72 0
45 5/ DS 36 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 213.96 214 427.96 263.20 18 281.20 281.20 0
46 6/ ZM 51 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 218.58 258 476.58 217.87 66 283.87 283.87 0
47 10/ ZS 40 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 228.28 62 290.28 168.88 260 428.88 290.28 0
48 11/ ZS 44 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 211.75 164 375.75 229.16 66 295.16 295.16 0
49 19/ DM 42 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 211.30 164 375.30 180.28 158 338.28 338.28 0
50 12/ ZS 49 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3+ 307.17 60 367.17 267.51 312 579.51 367.17 0
51 7/ ZM 52 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 U23 53 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 U23 41 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 8 12002 MASLAŇÁK Tomáš 1990 Dukla B. 1 105.51 2 107.51 109.31 152 261.31 107.51 0
2 7 49047 ZAJÍC Ondřej 1990 Roudnice 1 105.52 2 107.52 104.05 8 112.05 107.52 0
3 1/ DS 1 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 109.99 0 109.99 108.05 0 108.05 108.05 0
4 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 103.11 50 153.11 104.26 4 108.26 108.26 0
5 2/ DS 16 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 109.69 4 113.69 107.08 2 109.08 109.08 75
6 135 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 109.79 4 113.79 107.75 2 109.75 109.75 0
7 3/ DS 2 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 116.39 56 172.39 110.33 0 110.33 110.33 0
8 4/ DS 3 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 108.28 8 116.28 107.64 4 111.64 111.64 0
9 5/ DS 10 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 106.97 6 112.97 107.47 50 157.47 112.97 68
10 1/ VM 9 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 122.71 6 128.71 107.14 6 113.14 113.14 0
11 1/ DM 11 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 109.29 4 113.29 107.90 54 161.90 113.29 62
12 6/ DS 25 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 128.23 2 130.23 111.63 2 113.63 113.63 57
13 17 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 113.84 0 113.84 114.90 8 122.90 113.84 53
14 14 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 134.68 56 190.68 112.20 2 114.20 114.20 49
15 1/ U23 5 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 112.80 2 114.80 112.26 4 116.26 114.80 0
16 2/ U23 24 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 113.05 2 115.05 116.77 4 120.77 115.05 46
17 3/ U23 32 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 123.32 2 125.32 113.52 2 115.52 115.52 43
18 4/ U23 107 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha 2 113.86 2 115.86 114.31 8 122.31 115.86 40
19 23 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 114.84 2 116.84 113.93 60 173.93 116.84 37
20 134 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 116.71 56 172.71 115.26 2 117.26 117.26 35
21 7/ DS 21 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 112.92 154 266.92 113.39 4 117.39 117.39 33
22 8/ DS 20 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 118.27 0 118.27 120.41 12 132.41 118.27 31
23 5/ U23 4 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 116.47 2 118.47 122.50 2 124.50 118.47 0
24 2/ VM 13 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 118.81 2 120.81 122.31 2 124.31 120.81 29
25 9/ DS 26 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 120.78 2 122.78 131.55 4 135.55 122.78 27
26 2/ DM 33 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 116.99 6 122.99 128.28 8 136.28 122.99 25
27 3/ VM 35 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 125.45 0 125.45 122.55 4 126.55 125.45 23
28 10/ DS 19 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 119.91 6 125.91 116.27 10 126.27 125.91 21
29 3/ DM 41 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 125.97 0 125.97 131.09 0 131.09 125.97 19
30 30 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 128.37 4 132.37 122.23 4 126.23 126.23 17
31 4/ VM 31 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 121.81 54 175.81 120.26 6 126.26 126.26 15
32 4/ DM 68 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 122.49 4 126.49 132.20 10 142.20 126.49 14
33 108 135001 BEDNÁREK Jan 1983 Zábřeh 2 129.40 56 185.40 124.57 2 126.57 126.57 13
34 5/ DM 39 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 140.56 8 148.56 120.64 6 126.64 126.64 12
35 11/ DS 28 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 124.28 4 128.28 122.24 6 128.24 128.24 11
36 6/ U23 22 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 119.07 100 219.07 122.55 6 128.55 128.55 10
37 6/ DM 42 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 125.09 4 129.09 126.14 152 278.14 129.09 9
38 1/ ZS 50 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 125.18 4 129.18 132.78 58 190.78 129.18 8
39 7/ DM 51 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 125.39 4 129.39 127.09 58 185.09 129.39 7
40 5/ VM 38 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 123.93 6 129.93 124.00 100 224.00 129.93 6
41 7/ U23 12 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 111.17 50 161.17 123.57 8 131.57 131.57 5
42 2/ ZS 129 A1 BURAN Ilja 2003 SKP Bratislava 124.11 10 134.11 119.58 12 131.58 131.58 0
43 8/ DM 40 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 134.23 54 188.23 122.84 10 132.84 132.84 4
44 12/ DS 88 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 125.35 8 133.35 144.51 308 452.51 133.35 3
45 3/ ZS 61 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 180.87 2 182.87 130.81 4 134.81 134.81 2
46 4/ ZS 82 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 152.96 60 212.96 131.07 4 135.07 135.07 1
47 9/ DM 53 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 125.55 10 135.55 138.06 8 146.06 135.55 0
48 10/ DM 131 A3 GALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava 131.64 4 135.64 128.41 58 186.41 135.64 0
49 29 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 142.82 6 148.82 121.93 14 135.93 135.93 0
50 11/ DM 57 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 126.86 10 136.86 DSQ.00 999 999.00 136.86 0
51 5/ ZS 48 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 133.03 4 137.03 149.31 6 155.31 137.03 0
52 12/ DM 47 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 127.87 10 137.87 200.69 106 306.69 137.87 0
53 13/ DS 56 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 142.41 10 152.41 134.16 4 138.16 138.16 0
54 6/ ZS 133 A5 DERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava 146.44 6 152.44 135.72 4 139.72 139.72 0
55 7/ ZS 52 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 152.12 4 156.12 140.03 0 140.03 140.03 0
56 8/ U23 27 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 130.13 58 188.13 134.79 6 140.79 140.79 0
57 14/ DS 37 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 2 139.23 2 141.23 135.69 100 235.69 141.23 0
58 103 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 132.39 10 142.39 148.69 2 150.69 142.39 0
59 1/ ZM 72 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 136.71 6 142.71 148.68 154 302.68 142.71 0
60 13/ DM 90 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 130.29 14 144.29 152.31 110 262.31 144.29 0
61 8/ ZS 73 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 144.22 8 152.22 137.07 8 145.07 145.07 0
62 14/ DM 59 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 124.85 54 178.85 136.28 10 146.28 146.28 0
63 15/ DM 45 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 132.66 14 146.66 146.34 8 154.34 146.66 0
64 9/ ZS 112 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 139.29 8 147.29 131.21 354 485.21 147.29 0
65 15/ DS 55 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 141.20 52 193.20 133.39 14 147.39 147.39 0
66 10/ ZS 78 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 159.72 60 219.72 141.47 6 147.47 147.47 0
67 6/ VM 104 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 140.19 8 148.19 146.36 4 150.36 148.19 0
68 11/ ZS 105 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 154.55 4 158.55 136.43 14 150.43 150.43 0
69 16/ DM 132 A4 DERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava 119.26 54 173.26 133.85 18 151.85 151.85 0
70 1/ V 63 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 200.67 6 206.67 146.97 6 152.97 152.97 0
71 17/ DM 111 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 148.25 68 216.25 149.14 8 157.14 157.14 0
72 2/ ZM 65 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 146.68 12 158.68 174.48 64 238.48 158.68 0
73 18/ DM 54 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 148.83 10 158.83 145.28 156 301.28 158.83 0
74 16/ DS 46 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 143.77 62 205.77 154.95 4 158.95 158.95 0
75 12/ ZS 79 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 151.05 8 159.05 168.14 58 226.14 159.05 0
76 19/ DM 49 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 156.05 52 208.05 151.26 8 159.26 159.26 0
77 13/ ZS 84 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 180.05 110 290.05 153.41 6 159.41 159.41 0
78 3/ ZM 66 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 164.81 8 172.81 153.29 10 163.29 163.29 0
79 17/ DS 71 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 170.68 60 230.68 154.68 10 164.68 164.68 0
80 60 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 137.92 150 287.92 158.47 8 166.47 166.47 0
81 20/ DM 74 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 159.93 10 169.93 171.05 104 275.05 169.93 0
82 18/ DS 75 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 185.37 152 337.37 163.75 8 171.75 171.75 0
83 19/ DS 34 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 2 121.74 52 173.74 4 999 999.00 173.74 0
84 4/ ZM 92 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 193.24 56 249.24 167.40 8 175.40 175.40 0
85 14/ ZS 95 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 172.13 6 178.13 163.88 12 175.88 175.88 0
86 2/ V 69 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 250.02 10 260.02 173.28 4 177.28 177.28 0
87 7/ VM 118 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 163.56 14 177.56 178.38 58 236.38 177.56 0
87 15/ ZS 83 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 173.56 4 177.56 163.18 106 269.18 177.56 0
89 21/ DM 91 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 150.55 110 260.55 173.61 8 181.61 181.61 0
90 22/ DM 130 A2 PETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava 129.54 158 287.54 122.07 60 182.07 182.07 0
91 16/ ZS 113 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 168.76 60 228.76 169.49 14 183.49 183.49 0
92 23/ DM 62 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 133.37 52 185.37 195.27 8 203.27 185.37 0
93 5/ ZM 87 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 183.84 4 187.84 182.93 8 190.93 187.84 0
94 17/ ZS 86 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 213.20 8 221.20 180.12 8 188.12 188.12 0
95 18/ ZS 64 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 144.30 54 198.30 180.37 8 188.37 188.37 0
96 9/ U23 76 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 174.10 16 190.10 DSQ.00 999 999.00 190.10 0
97 19/ ZS 58 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 134.93 56 190.93 4 999 999.00 190.93 0
98 6/ ZM 100 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 194.40 110 304.40 183.36 8 191.36 191.36 0
99 24/ DM 85 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 132.81 208 340.81 136.67 56 192.67 192.67 0
100 25/ DM 120 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 3+ 174.72 54 228.72 178.68 14 192.68 192.68 0
101 43 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 143.42 52 195.42 117.44 354 471.44 195.42 0
102 26/ DM 99 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 185.54 12 197.54 138.70 58 196.70 196.70 0
103 7/ ZM 126 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 204.51 118 322.51 185.82 14 199.82 199.82 0
104 20/ ZS 102 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 197.97 4 201.97 234.68 56 290.68 201.97 0
105 27/ DM 97 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 153.54 68 221.54 194.15 12 206.15 206.15 0
106 8/ ZM 127 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 215.94 120 335.94 202.59 12 214.59 214.59 0
107 9/ ZM 128 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 235.25 168 403.25 194.98 22 216.98 216.98 0
108 21/ ZS 123 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 217.63 10 227.63 204.67 14 218.67 218.67 0
109 22/ ZS 124 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3+ 285.29 156 441.29 210.24 10 220.24 220.24 0
110 28/ DM 94 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 149.11 72 221.11 149.96 212 361.96 221.11 0
111 23/ ZS 115 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 187.58 112 299.58 165.30 58 223.30 223.30 0
112 29/ DM 121 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 167.07 60 227.07 167.39 56 223.39 223.39 0
113 24/ ZS 93 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 171.84 54 225.84 254.46 108 362.46 225.84 0
114 3/ V 44 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 134.74 118 252.74 126.99 150 276.99 252.74 0
115 30/ DM 96 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 198.90 68 266.90 183.18 70 253.18 253.18 0
116 20/ DS 101 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 189.93 64 253.93 201.37 60 261.37 253.93 0
117 10/ ZM 98 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 240.10 160 400.10 200.40 56 256.40 256.40 0
118 21/ DS 89 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 203.93 60 263.93 209.75 210 419.75 263.93 0
119 25/ ZS 77 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 166.11 108 274.11 155.13 160 315.13 274.11 0
120 26/ ZS 125 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 223.38 58 281.38 231.07 60 291.07 281.38 0
121 31/ DM 119 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 190.90 112 302.90 172.43 212 384.43 302.90 0
122 27/ ZS 80 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 241.77 62 303.77 217.79 254 471.79 303.77 0
123 28/ ZS 122 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 240.91 116 356.91 1 999 999.00 356.91 0
124 1/ VS 116 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 224.64 212 436.64 256.55 108 364.55 364.55 0
125 29/ ZS 114 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 180.97 310 490.97 4 999 999.00 490.97 0
126 8/ VM 110 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 30/ ZS 67 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 V 117 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 VM 109 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 DM 106 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 VM 81 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 ZS 70 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 VM 36 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 18 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 U23 15 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ DS 5 66016 36019 WENDL Denis POHANKA Vít 2000 2000 Horš.Týn Klatovy 2 140.66 0 140.66 143.09 100 243.09 140.66 75
2 2 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 154.45 62 216.45 142.68 4 146.68 146.68 0
3 6 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 158.50 10 168.50 149.07 10 159.07 159.07 68
4 3 9047 43008 GOTVALD Robert ŠRÁMEK Michal 1990 1982 USK Pha Č.Lípa 1 195.34 54 249.34 162.76 12 174.76 174.76 0
5 7 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 185.48 152 337.48 174.87 108 282.87 282.87 62
6 1/ DM 15 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 182.09 114 296.09 4 999 999.00 296.09 57
7 1/ ZS 14 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 282.99 122 404.99 1 999 999.00 404.99 53
8 1 23040 23133 ZVOLÁNEK Jan WEBER Oldřich 1995 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 146.59 362 508.59 4 999 999.00 508.59 0
9 2/ ZS 9 66020 66024 KUNEŠ Daniel HARTL Jakub 2003 2004 Horš.Týn Horš.Týn 3 1 999 999.00 274.41 318 592.41 592.41 49
10 3/ ZS 13 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
10 4/ ZS 11 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
10 2/ DM 8 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
11 ZS 12 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
12 DM 10 12070 12018 KOLÁČEK Petr ŠOREL Martin 2001 2001 Dukla B. Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
13 ZS 4 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ ZS 5 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 136.30 4 140.30 157.18 4 161.18 140.30 75
2 1/ DS 2 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 143.92 4 147.92 158.80 52 210.80 147.92 0
3 1/ DM 1 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 140.78 8 148.78 139.82 50 189.82 148.78 0
4 1/ U23 4 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 143.59 8 151.59 131.69 106 237.69 151.59 0
5 2/ DM 13 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 144.33 10 154.33 153.50 60 213.50 154.33 68
6 2/ ZS 7 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 157.04 6 163.04 156.76 6 162.76 162.76 62
7 1/ ZM 8 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 163.15 0 163.15 207.07 2 209.07 163.15 57
8 3/ DM 9 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 177.17 4 181.17 166.29 158 324.29 181.17 53
9 2/ DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 174.40 12 186.40 181.85 58 239.85 186.40 49
10 4/ DM 11 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 208.64 60 268.64 183.03 4 187.03 187.03 46
11 3/ ZS 10 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 164.82 60 224.82 206.91 62 268.91 224.82 43
12 4/ ZS 15 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 226.73 10 236.73 253.78 10 263.78 236.73 40
13 5/ ZS 18 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 251.25 66 317.25 234.09 14 248.09 248.09 37
14 5/ DM 17 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 261.52 106 367.52 280.42 10 290.42 290.42 35
15 6/ DM 14 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 195.27 116 311.27 172.03 360 532.03 311.27 33
16 2/ U23 12 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 210.04 156 366.04 248.23 64 312.23 312.23 31
17 7/ DM 16 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 207.85 154 361.85 290.45 262 552.45 361.85 29
18 2/ ZM 20 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
19 ZM 19 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 DS 3 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek nkz
1 1/ U23 1 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 110.84 0 110.84 113.53 0 113.53 110.84 0
2 7 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 113.34 0 113.34 113.95 104 217.95 113.34 0
3 1/ DS 2 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 114.73 2 116.73 134.46 2 136.46 116.73 0
4 2/ U23 3 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 112.97 4 116.97 118.19 2 120.19 116.97 0
5 3/ U23 5 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 118.08 0 118.08 122.47 4 126.47 118.08 0
6 4/ U23 4 12031 LERCH Adam 1998 Dukla B. 1 116.37 2 118.37 123.87 4 127.87 118.37 0
7 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 123.09 2 125.09 114.65 4 118.65 118.65 0
8 17 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 130.09 0 130.09 116.75 4 120.75 120.75 75
9 2/ DS 10 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 128.18 0 128.18 119.69 6 125.69 125.69 68
10 1/ DM 14 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 124.54 2 126.54 153.19 10 163.19 126.54 62
11 3/ DS 12 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 122.98 4 126.98 127.14 54 181.14 126.98 57
12 2/ DM 15 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 125.88 2 127.88 129.66 8 137.66 127.88 53
13 5/ U23 9 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 130.14 54 184.14 126.17 2 128.17 128.17 49
14 1/ VM 20 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 138.52 4 142.52 131.09 0 131.09 131.09 46
15 6/ U23 22 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 128.04 4 132.04 144.85 4 148.85 132.04 43
16 2/ VM 13 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 142.87 2 144.87 128.19 6 134.19 134.19 40
17 4/ DS 8 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 119.35 102 221.35 128.24 6 134.24 134.24 37
18 3/ DM 18 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 129.26 6 135.26 126.93 52 178.93 135.26 35
19 3/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 125.59 10 135.59 127.29 8 135.29 135.29 33
20 4/ VM 30 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 135.00 8 143.00 133.52 2 135.52 135.52 31
21 24 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 2 126.35 10 136.35 135.27 6 141.27 136.35 29
22 1/ ZS 21 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 134.32 4 138.32 133.22 100 233.22 138.32 27
23 4/ DM 28 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 136.42 6 142.42 132.12 8 140.12 140.12 25
24 2/ ZS 25 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 131.37 10 141.37 156.56 104 260.56 141.37 23
25 3/ ZS 37 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 145.61 4 149.61 141.96 2 143.96 143.96 21
26 47 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 150.10 10 160.10 136.52 8 144.52 144.52 19
27 5/ DM 33 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 174.79 108 282.79 142.70 4 146.70 146.70 17
28 6/ DM 27 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 149.82 0 149.82 149.44 2 151.44 149.82 15
29 7/ DM 60 A6 MACUS Ludovit 2001 SKP Bratislava 134.82 54 188.82 148.44 2 150.44 150.44 0
30 8/ DM 34 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 149.38 4 153.38 144.12 8 152.12 152.12 14
31 23 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 118.06 406 524.06 144.19 8 152.19 152.19 13
32 35 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 148.71 4 152.71 154.67 2 156.67 152.71 12
33 9/ DM 26 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 152.94 404 556.94 147.74 6 153.74 153.74 11
34 43 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 172.26 212 384.26 150.18 8 158.18 158.18 10
35 5/ VM 32 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 161.31 58 219.31 153.53 6 159.53 159.53 9
36 39 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 192.85 10 202.85 161.57 8 169.57 169.57 8
37 6/ VM 41 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 202.08 58 260.08 162.00 8 170.00 170.00 7
38 1/ ZM 42 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 191.90 156 347.90 172.02 4 176.02 176.02 6
39 4/ ZS 44 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 216.45 10 226.45 172.39 8 180.39 180.39 5
40 10/ DM 19 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 131.01 50 181.01 137.36 156 293.36 181.01 4
41 11 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 138.32 50 188.32 134.99 50 184.99 184.99 3
42 11/ DM 38 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 159.52 68 227.52 147.29 60 207.29 207.29 2
43 5/ ZS 51 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 205.51 4 209.51 242.06 60 302.06 209.51 1
44 6/ ZS 50 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 196.62 14 210.62 262.97 10 272.97 210.62 0
45 7/ ZS 29 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 157.77 58 215.77 168.55 108 276.55 215.77 0
46 2/ ZM 53 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 228.48 206 434.48 213.25 16 229.25 229.25 0
47 7/ VM 36 43008 ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa 2 225.92 8 233.92 4 999 999.00 233.92 0
48 1/ V 45 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 193.63 314 507.63 183.17 104 287.17 287.17 0
49 1/ VS 48 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 225.71 62 287.71 223.89 164 387.89 287.71 0
50 8/ ZS 52 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 235.83 258 493.83 201.67 112 313.67 313.67 0
51 9/ ZS 49 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 250.02 202 452.02 281.79 260 541.79 452.02 0
52 7/ U23 46 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 174.61 408 582.61 239.07 218 457.07 457.07 0
53 12/ DM 56 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 1 999 999.00 DSQ.00 999 999.00 999.00 0
54 ZS 59 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
55 ZS 58 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
56 ZS 57 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
57 DM 55 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
58 54 48081 KOČÍ Martin 1991 Klášter. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
59 ZS 40 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 DM 31 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0