Výsledková listina

Závod8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod
Číslo17131
Datum27.08.17
Ředitel závoduJakub Bican
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK vodní slalom ČB

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 116.90 0 116.90 114.82 0 114.82 114.82 75 0
2 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 121.37 0 121.37 115.40 0 115.40 115.40 68 0
3 3/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 132.06 4 136.06 118.77 0 118.77 118.77 62 0
4 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 123.96 50 173.96 119.71 2 121.71 121.71 57 0
5 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 127.04 4 131.04 130.57 0 130.57 130.57 53 0
6 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 129.09 52 181.09 131.60 2 133.60 133.60 49 75
7 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 126.37 50 176.37 129.04 54 183.04 183.04 46 0
8 2/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 148.57 58 206.57 133.98 56 189.98 189.98 43 68
9 3/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 128.51 2 130.51 129.56 102 231.56 231.56 40 0
10 1 9031 HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 126.55 54 180.55 147.86 102 249.86 249.86 37 0
11 2/ DM 21 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 158.70 252 410.70 172.65 100 272.65 272.65 0 62
12 2/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 150.67 206 356.67 182.84 106 288.84 288.84 35 57
13 1/ ZM 15 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 138.06 152 290.06 138.89 256 394.89 290.06 33 53
14 3/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 163.50 254 417.50 162.87 154 316.87 316.87 31 49
15 3/ DM 11 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 190.70 158 348.70 144.09 306 450.09 348.70 29 46
16 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 162.40 202 364.40 4 999 999.00 364.40 27 43
17 4/ ZS 14 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 167.36 258 425.36 4 999 999.00 425.36 25 40
18 DS 22 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
19 ZS 18 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 106.44 4 110.44 103.58 0 103.58 103.58 75 0
2 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 107.29 2 109.29 105.30 0 105.30 105.30 68 0
3 2/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 105.02 0 105.02 103.99 2 105.99 105.99 62 0
4 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 110.39 0 110.39 106.51 4 110.51 110.51 57 0
5 1/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 109.79 2 111.79 112.22 6 118.22 118.22 53 0
6 1/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 105.04 0 105.04 103.29 50 153.29 153.29 49 0
7 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 106.70 2 108.70 107.22 50 157.22 157.22 46 0
8 3/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 106.58 4 110.58 105.98 52 157.98 157.98 43 0
9 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 105.97 4 109.97 103.99 100 203.99 203.99 40 0
10 4/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 108.87 0 108.87 110.53 104 214.53 214.53 37 0
11 2/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 106.16 50 156.16 104.14 0 104.14 104.14 35 0
12 2/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 110.66 2 112.66 106.74 0 106.74 106.74 33 0
13 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 101.72 104 205.72 106.78 0 106.78 106.78 31 0
14 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 112.63 52 164.63 107.49 0 107.49 107.49 29 75
15 19 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 110.62 4 114.62 109.80 0 109.80 109.80 27 0
16 5/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 119.92 52 171.92 111.64 0 111.64 111.64 25 68
17 3/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 111.18 4 115.18 110.23 2 112.23 112.23 23 62
18 30 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 2+ 113.38 152 265.38 111.11 2 113.11 113.11 21 57
19 3/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 120.17 6 126.17 114.10 0 114.10 114.10 19 53
20 1/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 135.83 50 185.83 114.02 2 116.02 116.02 17 49
21 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 114.77 2 116.77 111.18 56 167.18 116.77 15 0
22 4/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 116.82 0 116.82 114.48 8 122.48 116.82 14 46
23 4/ VM 51 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 116.28 4 120.28 116.99 0 116.99 116.99 0 43
24 6/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 112.48 6 118.48 113.38 50 163.38 118.48 13 40
25 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 116.87 52 168.87 117.56 2 119.56 119.56 12 37
26 2/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 140.64 60 200.64 117.78 4 121.78 121.78 11 35
27 3/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 115.44 56 171.44 118.51 4 122.51 122.51 10 33
28 5/ VM 66 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 130.84 56 186.84 120.72 2 122.72 122.72 0 31
29 6/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 127.81 150 277.81 121.43 2 123.43 123.43 9 29
30 4/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 122.43 2 124.43 114.58 52 166.58 124.43 8 27
31 1/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 145.92 6 151.92 123.59 2 125.59 125.59 7 25
32 5/ DM 58 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 133.59 58 191.59 122.32 4 126.32 126.32 0 23
33 7/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 122.46 4 126.46 121.41 8 129.41 126.46 6 21
34 6/ DM 54 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 132.22 52 184.22 128.63 0 128.63 128.63 0 19
35 7/ DM 52 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 135.12 58 193.12 125.29 4 129.29 129.29 0 17
36 63 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 2 123.50 154 277.50 122.99 8 130.99 130.99 0 15
37 7/ VM 28 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 118.79 56 174.79 128.12 4 132.12 132.12 5 14
38 8/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 127.24 54 181.24 120.42 12 132.42 132.42 4 13
39 50 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 122.56 10 132.56 4 999 999.00 132.56 0 12
40 9/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 120.26 304 424.26 128.57 4 132.57 132.57 3 11
41 62 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 129.76 4 133.76 131.94 54 185.94 133.76 0 10
42 2/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 146.37 6 152.37 151.48 100 251.48 152.37 2 9
43 10/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 147.07 8 155.07 145.53 56 201.53 155.07 1 8
44 8/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 1 999 999.00 109.50 52 161.50 161.50 0 0
45 68 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 128.00 114 242.00 145.76 16 161.76 161.76 0 7
46 9/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 111.08 52 163.08 109.36 152 261.36 163.08 0 0
47 3/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 135.35 104 239.35 115.05 50 165.05 165.05 0 6
48 31 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 119.93 54 173.93 112.72 54 166.72 166.72 0 5
49 6/ DS 53 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 138.01 56 194.01 4 999 999.00 194.01 0 4
50 11/ DM 59 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 139.55 108 247.55 126.67 160 286.67 247.55 0 3
51 4/ ZS 61 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 197.30 56 253.30 151.21 108 259.21 253.30 0 2
52 56 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 177.92 106 283.92 1 999 999.00 283.92 0 1
53 8/ VM 57 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 150.93 158 308.93 137.74 154 291.74 291.74 0 0
54 9/ VM 60 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 163.65 354 517.65 4 999 999.00 517.65 0 0
55 10/ U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 116.64 408 524.64 4 999 999.00 524.64 0 0
56 5/ ZS 55 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
57 ZM 67 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
58 VM 65 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
59 64 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
60 V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 109.85 2 111.85 108.88 0 108.88 108.88 75 0
2 1/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 124.26 4 128.26 114.49 2 116.49 116.49 68 0
3 11 9014 9048 HRADILEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 118.49 2 120.49 115.01 2 117.01 117.01 62 0
4 2/ U23 21 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 1995 1994 USK Pha USK Pha 2 115.93 2 117.93 114.31 10 124.31 124.31 0 75
5 3/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 118.19 2 120.19 118.45 10 128.45 128.45 57 0
6 22 12043 12027 ZDRÁHAL Jan VLČEK Ladislav 1985 1985 Dukla B. Dukla B. 2 118.53 4 122.53 114.98 52 166.98 166.98 0 68
7 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 128.49 2 130.49 128.67 52 180.67 180.67 53 0
8 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 142.45 108 250.45 137.56 106 243.56 243.56 49 62
9 1/ ZS 19 66018 66027 WENDL Samuel TÁBORSKÝ Jan 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 163.49 310 473.49 1 999 999.00 999.00 46 57
10 U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
11 DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
12 U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
13 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 108.45 0 108.45 106.29 0 106.29 106.29 75 0
2 1/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 107.42 0 107.42 107.77 0 107.77 107.77 68 0
3 2/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 115.08 2 117.08 107.92 0 107.92 107.92 62 0
4 1/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 111.60 0 111.60 109.08 0 109.08 109.08 57 0
5 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 110.96 2 112.96 108.88 2 110.88 110.88 53 0
6 3/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 112.11 0 112.11 109.19 2 111.19 111.19 49 0
7 4/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 112.30 4 116.30 111.42 0 111.42 111.42 46 0
8 5/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 113.72 4 117.72 113.22 4 117.22 117.22 43 0
9 6/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 116.67 2 118.67 123.92 2 125.92 125.92 40 0
10 2/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 117.37 0 117.37 116.71 50 166.71 166.71 37 75
11 1/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 125.86 4 129.86 114.53 0 114.53 114.53 35 68
12 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 112.38 52 164.38 111.87 4 115.87 115.87 33 0
13 3/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 116.72 4 120.72 116.43 54 170.43 120.72 31 62
14 7/ U23 30 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 124.12 4 128.12 117.10 4 121.10 121.10 29 57
15 2/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 122.20 0 122.20 119.06 54 173.06 122.20 27 0
16 4/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 121.52 2 123.52 123.84 152 275.84 123.52 25 53
17 5/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 118.35 8 126.35 124.03 4 128.03 126.35 23 49
18 8/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 124.52 2 126.52 122.49 206 328.49 126.52 21 0
19 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 123.32 54 177.32 125.59 2 127.59 127.59 19 46
20 2/ ZS 39 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 129.44 52 181.44 127.12 4 131.12 131.12 0 43
21 3/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 132.92 4 136.92 129.30 2 131.30 131.30 17 40
22 3/ ZS 38 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 132.92 0 132.92 134.45 54 188.45 132.92 0 37
23 1/ VM 27 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 134.77 0 134.77 127.72 204 331.72 134.77 15 35
24 1/ ZM 31 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 137.61 52 189.61 129.80 6 135.80 135.80 14 33
25 6/ DM 36 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 136.29 56 192.29 131.87 4 135.87 135.87 0 31
26 4/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 135.58 4 139.58 151.54 154 305.54 139.58 13 29
27 26 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 138.47 2 140.47 144.65 6 150.65 140.47 12 27
28 7/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 146.27 2 148.27 141.22 2 143.22 143.22 11 25
29 44 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 169.16 58 227.16 142.58 6 148.58 148.58 0 23
30 8/ DM 49 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 146.26 4 150.26 145.01 106 251.01 150.26 0 21
31 9/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 145.67 6 151.67 129.01 202 331.01 151.67 10 19
32 1/ V 41 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 141.23 156 297.23 145.66 8 153.66 153.66 0 17
33 5/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 133.34 204 337.34 125.00 50 175.00 175.00 9 15
34 4/ ZS 35 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 156.06 52 208.06 139.17 52 191.17 191.17 0 14
35 10/ DM 42 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 153.22 102 255.22 144.12 54 198.12 198.12 0 13
36 11/ DM 29 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 142.99 60 202.99 139.34 156 295.34 202.99 8 12
37 12/ DM 45 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 145.95 60 205.95 126.61 112 238.61 205.95 0 11
38 13/ DM 37 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 1 999 999.00 157.60 52 209.60 209.60 0 10
39 14/ DM 47 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 140.06 110 250.06 158.22 154 312.22 250.06 0 9
40 5/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 153.28 102 255.28 132.03 154 286.03 255.28 0 8
41 15/ DM 46 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 140.67 304 444.67 145.64 200 345.64 345.64 0 7
42 16/ DM 40 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 160.18 300 460.18 159.38 206 365.38 365.38 0 6
43 6/ ZS 43 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2 166.82 358 524.82 4 999 999.00 524.82 0 5
44 U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 99.56 0 99.56 94.35 0 94.35 94.35 75 0
2 3 9042 HRADILEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 95.45 2 97.45 93.99 2 95.99 95.99 68 0
3 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 101.60 0 101.60 96.61 0 96.61 96.61 62 0
4 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 99.01 0 99.01 97.93 0 97.93 97.93 57 0
5 1/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 101.68 0 101.68 98.34 2 100.34 100.34 53 0
6 2/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 104.10 0 104.10 101.93 0 101.93 101.93 49 0
7 1/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 102.43 0 102.43 99.98 2 101.98 101.98 46 75
8 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 101.71 4 105.71 99.41 6 105.41 105.41 43 68
9 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 103.16 0 103.16 102.20 6 108.20 108.20 40 0
10 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 100.75 0 100.75 99.27 100 199.27 199.27 37 0
11 3/ U23 99 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 103.14 4 107.14 99.72 0 99.72 99.72 0 62
12 4/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 103.79 2 105.79 99.74 2 101.74 101.74 35 0
13 11 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 98.16 50 148.16 99.78 2 101.78 101.78 33 0
14 102 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 104.94 4 108.94 102.14 0 102.14 102.14 0 57
15 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 107.54 0 107.54 102.24 0 102.24 102.24 31 53
16 5/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 108.40 4 112.40 102.52 0 102.52 102.52 29 49
17 2/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 105.09 54 159.09 103.36 0 103.36 103.36 27 0
18 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 103.93 50 153.93 101.69 2 103.69 103.69 25 0
19 6/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 103.43 4 107.43 105.11 0 105.11 105.11 23 46
20 28 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 105.85 4 109.85 105.25 0 105.25 105.25 21 43
21 7/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 107.86 0 107.86 103.87 2 105.87 105.87 19 40
22 3/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 105.97 0 105.97 105.54 100 205.54 105.97 17 37
23 4/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 105.82 2 107.82 102.27 4 106.27 106.27 15 0
24 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 102.72 4 106.72 4 999 999.00 106.72 14 0
25 5/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 106.94 0 106.94 106.87 2 108.87 106.94 13 35
26 6/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 105.41 4 109.41 106.96 0 106.96 106.96 12 33
27 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 105.11 2 107.11 4 999 999.00 107.11 11 31
28 7/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 107.14 0 107.14 113.75 2 115.75 107.14 10 29
29 8/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 109.17 0 109.17 107.57 0 107.57 107.57 9 0
30 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 105.66 2 107.66 112.76 6 118.76 107.66 8 27
31 9/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 103.85 4 107.85 111.47 4 115.47 107.85 7 25
32 52 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 114.14 2 116.14 108.17 2 110.17 110.17 0 23
33 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 110.31 0 110.31 109.67 4 113.67 110.31 6 21
34 8/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 104.71 6 110.71 110.72 152 262.72 110.71 5 0
35 9/ DS 50 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 110.97 0 110.97 106.73 56 162.73 110.97 0 19
36 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 109.78 2 111.78 113.84 2 115.84 111.78 4 17
37 2/ DM 54 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 110.09 2 112.09 108.62 150 258.62 112.09 0 15
38 10/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 112.42 52 164.42 113.99 0 113.99 113.99 3 14
39 11/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 114.03 0 114.03 110.33 52 162.33 114.03 2 13
40 10/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 119.06 2 121.06 112.22 2 114.22 114.22 1 12
41 11/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 119.15 152 271.15 114.27 0 114.27 114.27 0 11
42 12/ DS 114 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 3+ 117.86 52 169.86 112.81 2 114.81 114.81 0 10
43 3/ VM 67 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 111.92 52 163.92 110.89 4 114.89 114.89 0 9
44 3/ DM 97 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 128.81 52 180.81 112.84 4 116.84 116.84 0 8
45 4/ VM 59 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 118.43 0 118.43 115.06 2 117.06 117.06 0 7
46 5/ VM 51 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 113.57 4 117.57 4 999 999.00 117.57 0 6
47 4/ DM 64 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 115.79 2 117.79 113.15 256 369.15 117.79 0 5
48 1/ ZS 79 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 118.16 0 118.16 124.12 6 130.12 118.16 0 4
49 12/ U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 115.21 4 119.21 107.94 54 161.94 119.21 0 3
50 5/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 126.82 6 132.82 117.42 2 119.42 119.42 0 2
51 6/ DM 69 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 117.51 2 119.51 127.70 54 181.70 119.51 0 1
52 1/ V 61 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 119.59 0 119.59 4 999 999.00 119.59 0 0
53 6/ VM 104 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2 113.78 6 119.78 5.00 0 119.78 0 0
54 13/ U23 58 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 118.95 2 120.95 126.63 56 182.63 120.95 0 0
55 13/ DS 73 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 120.71 2 122.71 141.74 106 247.74 122.71 0 0
56 7/ VM 55 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 119.23 4 123.23 115.04 8 123.04 123.04 0 0
57 2/ ZS 87 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 123.52 152 275.52 119.54 4 123.54 123.54 0 0
58 8/ VM 105 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 117.89 6 123.89 123.92 0 123.92 123.89 0 0
59 3/ ZS 70 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 123.98 0 123.98 114.07 104 218.07 123.98 0 0
60 65 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 121.09 54 175.09 124.29 0 124.29 124.29 0 0
61 7/ DM 74 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 137.95 6 143.95 122.42 2 124.42 124.42 0 0
62 4/ ZS 66 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 118.17 252 370.17 125.50 0 125.50 125.50 0 0
63 14/ U23 101 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 127.52 102 229.52 125.00 2 127.00 127.00 0 0
64 8/ DM 75 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 121.59 6 127.59 118.71 58 176.71 127.59 0 0
65 9/ VM 60 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 126.39 2 128.39 116.57 56 172.57 128.39 0 0
66 9/ DM 84 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 118.67 152 270.67 121.39 8 129.39 129.39 0 0
67 10/ DM 77 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 137.31 102 239.31 125.55 4 129.55 129.55 0 0
68 11/ DM 98 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 165.50 56 221.50 129.46 2 131.46 131.46 0 0
69 2/ V 86 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 151.52 0 151.52 130.37 4 134.37 134.37 0 0
70 5/ ZS 93 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 132.32 4 136.32 124.95 52 176.95 136.32 0 0
71 6/ ZS 94 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 136.89 6 142.89 1 999 999.00 142.89 0 0
72 7/ ZS 90 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 127.89 54 181.89 142.90 4 146.90 146.90 0 0
73 14/ DS 88 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 143.43 4 147.43 140.19 102 242.19 147.43 0 0
74 15/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 102.90 50 152.90 100.33 100 200.33 152.90 0 0
75 12/ DM 78 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 139.70 14 153.70 118.52 54 172.52 153.70 0 0
76 8/ ZS 76 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 149.81 4 153.81 124.37 54 178.37 153.81 0 0
77 1/ ZM 82 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 144.35 10 154.35 131.92 58 189.92 154.35 0 0
78 68 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 113.16 102 215.16 111.62 50 161.62 161.62 0 0
79 15/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 118.89 50 168.89 112.28 52 164.28 164.28 0 0
80 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 106.23 150 256.23 110.61 54 164.61 164.61 0 0
81 13/ DM 63 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 110.86 150 260.86 117.44 56 173.44 173.44 0 0
82 10/ VM 107 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 119.14 56 175.14 5.00 0 175.14 0 0
83 103 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 123.70 52 175.70 5.00 0 175.70 0 0
84 14/ DM 85 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 132.01 56 188.01 142.16 108 250.16 188.01 0 0
85 15/ DM 71 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 134.38 54 188.38 124.76 152 276.76 188.38 0 0
86 9/ ZS 109 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 130.62 62 192.62 130.37 102 232.37 192.62 0 0
87 10/ ZS 110 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 141.05 104 245.05 140.67 56 196.67 196.67 0 0
88 11/ VM 106 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 143.35 54 197.35 161.14 154 315.14 197.35 0 0
89 16/ DM 95 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 112.91 104 216.91 126.14 252 378.14 216.91 0 0
90 11/ ZS 80 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 120.43 154 274.43 127.12 106 233.12 233.12 0 0
91 17/ DM 91 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 144.67 106 250.67 136.82 104 240.82 240.82 0 0
92 18/ DM 108 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 140.81 102 242.81 121.75 202 323.75 242.81 0 0
93 2/ ZM 89 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 149.68 102 251.68 1 999 999.00 251.68 0 0
94 19/ DM 56 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 131.77 200 331.77 125.38 150 275.38 275.38 0 0
95 12/ ZS 83 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 134.09 152 286.09 4 999 999.00 286.09 0 0
96 16/ DS 113 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 159.89 156 315.89 158.41 302 460.41 315.89 0 0
97 13/ ZS 96 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 128.98 252 380.98 1 999 999.00 380.98 0 0
98 14/ ZS 111 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0
98 16/ U23 100 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
99 DM 112 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
100 U23 92 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
101 ZM 81 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
102 DS 72 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
103 DM 57 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
104 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 122.84 4 126.84 122.04 52 174.04 174.04 75 75
2 1/ DS 8 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 140.97 60 200.97 139.51 204 343.51 343.51 68 68
3 U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
4 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
5 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0