Výsledková listina

Závod7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně
Číslo17130
Datum26.08.17
Ředitel závoduJakub Bican
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorSK vodní slalom ČB

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9031 HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 125.55 8 133.55 122.50 0 122.50 122.50 75 0
2 1/ U23 2 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. MT 128.46 2 130.46 123.76 0 123.76 123.76 68 0
3 1/ DM 7 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 163.04 52 215.04 123.61 2 125.61 125.61 62 0
4 4 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 1 136.38 2 138.38 128.48 0 128.48 128.48 57 0
5 2/ U23 3 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 130.99 0 130.99 127.62 2 129.62 129.62 53 0
6 1/ DS 6 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 163.26 10 173.26 130.66 0 130.66 130.66 49 0
7 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 156.33 52 208.33 131.95 6 137.95 137.95 46 75
8 2/ DS 8 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 1 160.20 0 160.20 139.85 4 143.85 143.85 43 0
9 3/ U23 5 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 1 157.98 12 169.98 140.49 4 144.49 144.49 40 0
10 3/ DS 9 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 178.44 4 182.44 146.74 56 202.74 202.74 37 68
11 2/ ZS 12 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 159.24 60 219.24 147.84 12 159.84 159.84 35 62
12 4/ DS 22 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 185.40 54 239.40 186.08 250 436.08 239.40 0 57
13 4/ U23 16 121056 KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 KK Opava 2+ 196.20 62 258.20 141.67 256 397.67 258.20 33 53
14 1/ ZM 15 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 161.27 104 265.27 174.25 104 278.25 265.27 31 49
15 2/ DM 21 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 207.97 104 311.97 187.43 156 343.43 311.97 0 46
16 3/ ZS 17 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 179.14 156 335.14 146.17 354 500.17 335.14 29 43
17 4/ ZS 14 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 192.27 166 358.27 4 999 999.00 358.27 27 40
18 3/ DM 11 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 143.25 356 499.25 147.15 356 503.15 499.25 25 37
19 5/ ZS 18 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2+ 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1/ U23 3 9068 ROHAN Lukáš 1995 USK Pha MT 109.68 0 109.68 106.30 2 108.30 108.30 75 0
2 2 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 112.08 0 112.08 111.75 0 111.75 111.75 68 0
3 19 9001 BUSTA Jan 1989 USK Pha 1 111.92 2 113.92 110.07 2 112.07 112.07 62 0
4 30 12044 FOUKAL Pavel 1987 Dukla B. 2+ 116.29 0 116.29 112.17 0 112.17 112.17 57 75
5 6 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 111.89 2 113.89 112.37 0 112.37 112.37 53 0
6 8 12020 JORDÁN František 1991 Dukla B. 1 109.42 2 111.42 111.73 8 119.73 119.73 49 0
7 1/ DS 15 12019 HEGER Vojtěch 2000 Dukla B. 1 113.69 2 115.69 116.42 4 120.42 120.42 46 0
8 2/ DS 12 9081 LHOTA Matyáš 1999 USK Pha 1 109.61 2 111.61 122.38 2 124.38 124.38 43 0
9 1 9032 GEBAS Vítězslav 1984 USK Pha MT 109.90 0 109.90 107.00 52 159.00 159.00 40 0
10 5 12039 JÁNĚ Michal 1986 Dukla B. 1 111.05 2 113.05 109.55 62 171.55 171.55 37 0
11 2/ U23 9 119117 CHALOUPKA Václav 1998 Olomouc 1 117.46 0 117.46 104.83 0 104.83 104.83 35 0
12 3/ U23 22 119105 NOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc 2+ 116.42 4 120.42 110.92 0 110.92 110.92 33 68
13 3/ DS 23 119097 NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc 2+ 114.52 2 116.52 113.64 0 113.64 113.64 31 62
14 1/ VM 7 9033 MAŠEK Jan 1978 USK Pha 1 116.86 0 116.86 112.11 2 114.11 114.11 29 0
15 4/ U23 10 9038 VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Pha 1 108.96 50 158.96 114.41 2 116.41 116.41 27 0
16 1/ DM 29 61003 BOHATÝ Karel 2001 Třebech. 2+ 116.75 2 118.75 115.49 6 121.49 118.75 25 57
17 5/ U23 17 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 113.54 6 119.54 113.56 52 165.56 119.54 23 0
18 6/ U23 14 12014 HEGER Tomáš 1998 Dukla B. 1 115.99 4 119.99 136.95 2 138.95 119.99 21 0
19 21 9018 KARÁSEK Petr 1986 USK Pha 2+ 128.86 2 130.86 119.06 2 121.06 121.06 19 53
20 7/ U23 24 9056 SVOBODA Adam 1994 USK Pha 2+ 119.25 2 121.25 138.03 106 244.03 121.25 17 49
21 2/ VM 16 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 120.03 2 122.03 118.07 8 126.07 122.03 15 0
22 3/ VM 51 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 116.10 6 122.10 114.82 54 168.82 122.10 0 46
23 20 9098 MALÝ Vojtěch 1986 USK Pha 1 120.43 2 122.43 120.38 4 124.38 122.43 14 0
24 4/ VM 35 12030 RAŠEK Michal 1977 Dukla B. 2+ 127.09 2 129.09 120.65 2 122.65 122.65 13 43
25 8/ U23 11 9082 PŘÍHODA Matouš 1998 USK Pha 1 122.36 2 124.36 110.44 52 162.44 124.36 12 0
26 5/ VM 28 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 124.65 2 126.65 132.50 106 238.50 126.65 11 40
27 31 97014 HROBSKÝ Milan 1983 RK Troja 2+ 125.16 54 179.16 122.97 4 126.97 126.97 10 37
28 2/ DM 44 9106 LHOTA Kryštof 2002 USK Pha 3+ 123.66 6 129.66 139.09 2 141.09 129.66 9 35
29 6/ VM 27 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 134.57 2 136.57 126.40 4 130.40 130.40 8 33
30 63 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 2 140.02 12 152.02 120.83 12 132.83 132.83 0 31
31 3/ DM 38 119018 FIALA Jakub 2001 Olomouc 2 137.51 52 189.51 130.91 8 138.91 138.91 7 29
32 1/ ZS 40 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 131.39 8 139.39 136.41 54 190.41 139.39 6 27
33 4/ DM 37 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 145.58 4 149.58 138.75 2 140.75 140.75 5 25
34 62 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 158.48 100 258.48 147.81 4 151.81 151.81 0 23
35 7/ VM 66 7007 CUC Michal 1977 Tech.Pha 3+ 150.92 2 152.92 156.01 156 312.01 152.92 0 21
36 2/ ZS 43 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 171.25 10 181.25 155.32 6 161.32 161.32 4 19
37 4/ DS 25 9017 KAMINSKÝ Jan 1999 USK Pha 2+ 158.52 56 214.52 124.32 50 174.32 174.32 3 17
38 5/ DM 41 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 3+ 160.84 108 268.84 175.67 4 179.67 179.67 2 15
39 6/ DM 59 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 187.42 14 201.42 164.74 16 180.74 180.74 0 14
40 7/ DM 52 9084 PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha 3+ 133.88 52 185.88 173.65 8 181.65 181.65 0 13
41 8/ DM 36 49044 LERCH Eduard 2002 Roudnice 2+ 138.25 108 246.25 132.03 52 184.03 184.03 1 12
42 3/ ZS 39 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 130.99 54 184.99 133.21 102 235.21 184.99 0 11
43 5/ DS 34 66016 WENDL Denis 2000 Horš.Týn 2+ 143.64 50 193.64 130.14 204 334.14 193.64 0 10
44 9/ U23 26 9037 PEXA Jakub 1994 USK Pha 2+ 148.90 54 202.90 124.73 104 228.73 202.90 0 9
45 9/ DM 54 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 151.28 352 503.28 165.68 54 219.68 219.68 0 8
46 1/ ZM 67 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 165.88 154 319.88 167.87 56 223.87 223.87 0 7
47 50 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 123.63 104 227.63 128.71 102 230.71 227.63 0 6
48 4/ ZS 55 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 202.22 50 252.22 150.09 402 552.09 252.22 0 5
49 56 7008 KOPIČKA Ondřej 1989 Tech.Pha 3+ 204.34 52 256.34 230.97 160 390.97 256.34 0 4
50 10/ DM 42 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 165.45 258 423.45 157.90 104 261.90 261.90 0 3
51 8/ VM 57 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 164.59 114 278.59 203.70 66 269.70 269.70 0 2
52 6/ DS 53 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 151.20 200 351.20 168.02 158 326.02 326.02 0 1
53 10/ U23 18 121073 MRŮZEK Jakub 1995 KK Opava 1 141.18 202 343.18 128.83 260 388.83 343.18 0 0
54 11/ DM 58 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 168.79 302 470.79 146.55 206 352.55 352.55 0 0
55 5/ ZS 61 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 2 229.21 156 385.21 146.17 402 548.17 385.21 0 0
56 9/ VM 60 185006 SVÍTIL Vladan 1974 Postřelm 2 233.75 166 399.75 203.85 406 609.85 399.75 0 0
57 64 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 140.38 458 598.38 125.61 306 431.61 431.61 0 0
58 VM 65 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
59 V 32 97021 KUČERA Tomáš 1970 RK Troja 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 2 12022 12023 KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1990 Dukla B. Dukla B. MT 114.75 2 116.75 114.22 4 118.22 118.22 75 0
2 1/ U23 5 12019 12014 HEGER Vojtěch HEGER Tomáš 2000 1998 Dukla B. Dukla B. 1 133.50 54 187.50 119.07 2 121.07 121.07 68 0
3 2/ U23 4 12057 12033 MRŮZEK Vojta KAŠPAR Albert 1998 1998 Dukla B. Dukla B. 1 129.15 100 229.15 120.37 8 128.37 128.37 62 0
4 16 48068 48081 VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 1991 Klášter. Klášter. 2 151.06 408 559.06 153.97 4 157.97 157.97 57 75
5 22 12043 12027 ZDRÁHAL Jan VLČEK Ladislav 1985 1985 Dukla B. Dukla B. 2 140.19 54 194.19 130.75 54 184.75 184.75 0 68
6 12 9043 12035 MEDŘICKÝ Ludvík MACÁŠEK Tomáš 1992 1992 USK Pha Dukla B. 1 137.85 4 141.85 146.51 58 204.51 204.51 53 0
7 1/ ZS 19 66018 66027 WENDL Samuel TÁBORSKÝ Jan 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 171.42 156 327.42 149.38 64 213.38 213.38 49 62
8 1/ DS 15 36019 66016 POHANKA Vít WENDL Denis 2000 2000 Klatovy Horš.Týn 2 144.77 60 204.77 146.74 108 254.74 254.74 46 57
9 11 9014 9048 HRADILEK Václav VLČEK Jan 1982 1990 USK Pha USK Pha 1 125.22 6 131.22 132.48 154 286.48 286.48 43 0
10 3/ U23 21 9068 9056 ROHAN Lukáš SVOBODA Adam 1995 1994 USK Pha USK Pha 2 125.24 4 129.24 127.43 200 327.43 327.43 0 53
11 U23 18 121030 121032 MRÁZEK Jan ROUSEK Tomáš 1998 1997 KK Opava KK Opava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
12 U23 14 17027 9040 PETERKA Adam PECHLÁT Hynek 1996 1995 Rakovník USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
13 10 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 4 9013 VOJTOVÁ Veronika 1990 USK Pha 1 116.87 0 116.87 114.60 0 114.60 114.60 75 0
2 1/ DM 10 42031 GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice 1 120.20 2 122.20 114.09 2 116.09 116.09 68 0
3 1/ U23 11 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 130.95 4 134.95 117.90 2 119.90 119.90 62 0
4 1/ DS 14 9078 ŘÍHOVÁ Eva 2000 USK Pha 1 127.55 2 129.55 122.89 0 122.89 122.89 57 0
5 2/ DM 15 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 2+ 124.37 0 124.37 123.04 0 123.04 123.04 53 75
6 2/ U23 6 9024 HILGERTOVÁ Amálie 1997 USK Pha 1 120.95 0 120.95 122.10 2 124.10 124.10 49 0
7 1 9150 KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 USK Pha MT 115.71 0 115.71 126.41 0 126.41 126.41 46 0
8 3/ U23 7 12063 VALÍKOVÁ Barbora 1994 Dukla B. 1 123.22 0 123.22 113.13 52 165.13 165.13 43 0
9 4/ U23 2 42027 GALUŠKOVÁ Karolína 1995 Sušice MT 129.08 0 129.08 120.31 56 176.31 176.31 40 0
10 3/ DM 22 187005 NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 Stonava 2+ 126.60 6 132.60 127.53 56 183.53 183.53 37 68
11 13 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 137.21 52 189.21 117.46 0 117.46 117.46 35 0
12 5/ U23 9 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 134.88 52 186.88 120.83 2 122.83 122.83 33 0
13 6/ U23 12 9182 FOLTYSOVÁ Sabina 1996 USK Pha 1 133.78 2 135.78 121.86 2 123.86 123.86 31 0
14 4/ DM 16 52020 NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec 2+ 122.07 150 272.07 124.44 0 124.44 124.44 29 62
15 1/ ZS 25 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 137.12 2 139.12 130.41 0 130.41 130.41 27 57
16 2/ DS 17 66009 VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn 2+ 172.56 2 174.56 128.05 4 132.05 132.05 25 53
17 5/ DM 21 121008 BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava 2+ 125.59 100 225.59 130.28 4 134.28 134.28 23 49
18 3/ DS 20 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 116.23 150 266.23 132.63 2 134.63 134.63 21 46
19 1/ VM 27 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 149.77 0 149.77 130.29 6 136.29 136.29 19 43
20 6/ DM 24 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 2+ 139.05 6 145.05 141.74 154 295.74 145.05 17 40
21 2/ ZS 38 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 1 999 999.00 141.77 4 145.77 145.77 0 37
22 3/ ZS 39 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 149.16 6 155.16 145.29 4 149.29 149.29 0 35
23 4/ DS 28 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 141.23 50 191.23 153.05 4 157.05 157.05 15 33
24 44 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 151.54 158 309.54 146.98 12 158.98 158.98 0 31
25 26 49030 ZIMOVÁ Marie 1992 Roudnice 2+ 159.85 6 165.85 142.75 52 194.75 165.85 14 29
26 1/ ZM 31 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 1 999 999.00 166.17 2 168.17 168.17 13 27
27 5/ DS 23 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 2+ 175.61 6 181.61 165.60 4 169.60 169.60 12 25
28 7/ DM 32 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 132.55 102 234.55 164.69 8 172.69 172.69 11 23
29 8/ DM 37 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 175.39 2 177.39 155.03 52 207.03 177.39 0 21
30 7/ U23 19 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 157.10 54 211.10 136.37 50 186.37 186.37 10 19
31 4/ ZS 48 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 184.38 8 192.38 146.56 152 298.56 192.38 0 17
32 8/ U23 30 12064 MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B. 2+ 137.89 154 291.89 139.25 60 199.25 199.25 9 15
33 9/ DM 36 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 155.06 58 213.06 131.08 162 293.08 213.06 0 14
34 9/ U23 5 12067 FIŠEROVÁ Tereza 1998 Dukla B. 1 167.17 50 217.17 4 999 999.00 217.17 8 0
35 10/ DM 49 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 201.93 58 259.93 163.84 58 221.84 221.84 0 13
36 11/ DM 29 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 169.69 56 225.69 160.38 260 420.38 225.69 7 12
37 12/ DM 42 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 171.42 202 373.42 154.91 106 260.91 260.91 0 11
38 5/ ZS 35 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 207.01 106 313.01 161.42 106 267.42 267.42 0 10
39 13/ DM 40 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 172.67 102 274.67 207.92 154 361.92 274.67 0 9
40 14/ DM 46 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 196.02 202 398.02 172.00 106 278.00 278.00 0 8
41 15/ DM 47 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 166.78 204 370.78 148.93 152 300.93 300.93 0 7
42 1/ V 41 9004 ZEMANOVÁ Jana 1969 USK Pha 2 164.39 156 320.39 148.52 154 302.52 302.52 0 6
43 16/ DM 45 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 148.47 160 308.47 155.40 250 405.40 308.47 0 5
44 6/ ZS 43 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 2 154.29 210 364.29 4 999 999.00 364.29 0 4

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 9091 PŘINDIŠ Vít 1989 USK Pha MT 101.57 0 101.57 99.63 0 99.63 99.63 75 0
2 5 12036 ORNST Zdeněk 1990 Dukla B. 1 106.89 0 106.89 99.71 0 99.71 99.71 68 0
3 2 9055 TUNKA Ondřej 1990 USK Pha MT 102.21 0 102.21 99.83 0 99.83 99.83 62 0
4 7 12028 KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla B. 1 103.93 0 103.93 99.89 0 99.89 99.89 57 0
5 9 9162 PRSKAVEC Jiří 1993 USK Pha 1 97.95 0 97.95 97.96 2 99.96 99.96 53 0
6 11 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 107.38 0 107.38 107.58 0 107.58 107.58 49 0
7 1/ VM 16 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 103.57 0 103.57 103.94 4 107.94 107.94 46 0
8 3 9042 HRADILEK Vavřinec 1987 USK Pha MT 101.08 0 101.08 99.75 54 153.75 153.75 43 0
9 6 9044 CVIKL Ondřej 1992 USK Pha 1 101.85 2 103.85 104.64 50 154.64 154.64 40 0
10 4 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 103.89 0 103.89 103.94 102 205.94 205.94 37 0
11 102 42001 BENEŠ Jindřich 1985 Sušice 2 110.36 102 212.36 103.79 2 105.79 105.79 0 75
12 1/ DS 12 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 119.67 102 221.67 104.61 2 106.61 106.61 35 0
13 2/ DS 26 14043 BÁRTA Jan 2000 Kralupy 2+ 111.62 4 115.62 106.63 0 106.63 106.63 33 68
14 2/ VM 23 9006 BÍLÝ Petr 1981 USK Pha 2+ 109.29 0 109.29 107.39 0 107.39 107.39 31 62
15 1/ U23 13 9077 MATĚJKA Michael 1997 USK Pha 1 106.35 2 108.35 104.69 52 156.69 108.35 29 0
16 1/ DM 22 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 106.91 2 108.91 106.28 50 156.28 108.91 27 57
17 2/ U23 15 9040 PECHLÁT Hynek 1995 USK Pha 1 107.30 2 109.30 107.92 2 109.92 109.30 25 0
18 30 9165 CHMÁTAL Petr 1990 USK Pha 2+ 107.40 2 109.40 108.04 4 112.04 109.40 23 53
19 3/ U23 21 9183 VAŠINA Jiří 1994 USK Pha 2+ 113.07 2 115.07 107.56 2 109.56 109.56 21 49
20 3/ DS 42 9102 ZEMAN Vojtěch 2000 USK Pha 2 124.11 2 126.11 109.79 0 109.79 109.79 19 46
21 4/ U23 20 9030 PETŘÍK Matouš 1997 USK Pha 1 117.99 2 119.99 106.90 4 110.90 110.90 17 0
22 5/ U23 27 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 108.97 2 110.97 111.20 50 161.20 110.97 15 43
23 6/ U23 99 103020 HOŠEK Ondřej 1995 KK Brno 2 111.32 0 111.32 106.61 50 156.61 111.32 0 40
24 24 121040 ŽÁK Jiří 1986 KK Opava 2+ 125.70 50 175.70 109.39 2 111.39 111.39 14 37
25 7/ U23 32 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 114.19 54 168.19 112.19 0 112.19 112.19 13 35
26 25 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 110.21 2 112.21 107.93 56 163.93 112.21 12 33
27 4/ DS 17 9085 ŽÍŽALA Josef 1999 USK Pha 1 117.60 50 167.60 111.94 2 113.94 113.94 11 0
28 5/ DS 40 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 112.19 2 114.19 117.60 102 219.60 114.19 10 31
29 6/ DS 34 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 110.53 4 114.53 123.84 56 179.84 114.53 9 29
30 7/ DS 41 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 122.89 2 124.89 112.78 2 114.78 114.78 8 27
31 8/ DS 14 9064 KOŘÍNEK Vilém 1999 USK Pha 1 109.00 52 161.00 111.25 4 115.25 115.25 7 0
32 8/ U23 29 23040 ZVOLÁNEK Jan 1995 SKVS ČB 2+ 111.31 4 115.31 111.57 56 167.57 115.31 6 25
33 9/ U23 100 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 129.02 2 131.02 113.81 2 115.81 115.81 0 23
34 9/ DS 39 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 133.64 2 135.64 115.85 0 115.85 115.85 5 21
35 3/ VM 67 12010 MRŮZEK David 1976 Dukla B. 2+ 114.70 2 116.70 113.79 6 119.79 116.70 0 19
36 10/ DS 38 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 119.71 4 123.71 113.01 4 117.01 117.01 4 17
37 10/ U23 35 52072 PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec 2+ 110.25 56 166.25 115.06 2 117.06 117.06 3 15
38 11/ DS 43 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 111.52 152 263.52 115.42 2 117.42 117.42 2 14
39 36 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 117.52 0 117.52 135.07 54 189.07 117.52 1 13
40 4/ VM 60 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 129.56 150 279.56 116.89 2 118.89 118.89 0 12
41 5/ VM 55 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 125.11 0 125.11 117.24 2 119.24 119.24 0 11
42 37 119060 KABRHEL Václav 1983 Olomouc 2 116.30 6 122.30 4 999 999.00 122.30 0 10
43 68 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 132.40 0 132.40 119.53 4 123.53 123.53 0 9
44 11/ U23 31 9026 RAŠKA Jan 1995 USK Pha 2+ 130.97 2 132.97 122.00 2 124.00 124.00 0 8
45 6/ VM 59 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 122.55 2 124.55 122.66 4 126.66 124.55 0 7
46 7/ VM 105 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 123.23 2 125.23 134.52 2 136.52 125.23 0 6
47 2/ DM 77 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 131.39 6 137.39 125.58 0 125.58 125.58 0 5
48 1/ ZS 66 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 164.67 8 172.67 126.51 0 126.51 126.51 0 4
49 8/ VM 51 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 122.82 4 126.82 126.20 4 130.20 126.82 0 3
50 3/ DM 57 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 119.95 54 173.95 124.45 4 128.45 128.45 0 2
51 4/ DM 54 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 128.63 8 136.63 124.64 4 128.64 128.64 0 1
52 5/ DM 44 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 137.05 2 139.05 128.99 0 128.99 128.99 0 0
53 6/ DM 75 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 127.58 2 129.58 131.94 2 133.94 129.58 0 0
54 12/ DS 50 119200 TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc 2 115.27 100 215.27 126.28 4 130.28 130.28 0 0
55 1/ V 61 187006 NEUGEBAUER Roman 1965 Stonava 2 127.03 4 131.03 106.43 354 460.43 131.03 0 0
56 7/ DM 84 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 126.37 6 132.37 123.92 8 131.92 131.92 0 0
57 2/ ZS 80 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 153.33 54 207.33 133.34 0 133.34 133.34 0 0
58 3/ ZS 87 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 167.87 4 171.87 127.44 6 133.44 133.44 0 0
59 4/ ZS 79 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 133.79 102 235.79 133.99 2 135.99 135.99 0 0
60 9/ VM 107 77018 JANČAR Filip 1976 Kotva B. 2 124.42 52 176.42 134.71 2 136.71 136.71 0 0
61 8/ DM 71 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 136.74 2 138.74 146.64 202 348.64 138.74 0 0
62 9/ DM 69 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 131.47 8 139.47 126.70 150 276.70 139.47 0 0
63 10/ VM 104 53002 LÁSKO Jan 1977 Dv.Král. 2 137.58 2 139.58 117.08 50 167.08 139.58 0 0
64 10/ DM 63 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 129.62 10 139.62 144.25 102 246.25 139.62 0 0
65 5/ ZS 90 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 137.72 2 139.72 150.41 156 306.41 139.72 0 0
66 6/ ZS 76 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 139.28 2 141.28 131.95 56 187.95 141.28 0 0
67 11/ DM 97 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 136.48 60 196.48 140.38 2 142.38 142.38 0 0
68 7/ ZS 70 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 141.14 2 143.14 142.77 2 144.77 143.14 0 0
69 13/ DS 88 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 165.62 158 323.62 141.43 4 145.43 145.43 0 0
70 8/ ZS 93 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 145.31 4 149.31 132.76 256 388.76 149.31 0 0
71 12/ DM 85 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 149.74 4 153.74 131.77 54 185.77 153.74 0 0
72 13/ DM 64 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 129.98 50 179.98 150.95 6 156.95 156.95 0 0
73 9/ ZS 94 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 145.38 54 199.38 153.48 6 159.48 159.48 0 0
74 28 119147 DUPAL Jiří 1991 Olomouc 2+ 110.76 50 160.76 110.45 52 162.45 160.76 0 0
75 12/ U23 33 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 112.17 50 162.17 128.87 52 180.87 162.17 0 0
76 13/ U23 18 12042 MAIKRANZ Alexandr 1997 Dukla B. 1 110.96 52 162.96 116.21 104 220.21 162.96 0 0
77 103 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 2 161.20 2 163.20 182.48 2 184.48 163.20 0 0
78 14/ U23 19 121030 MRÁZEK Jan 1998 KK Opava 1 110.34 54 164.34 109.39 102 211.39 164.34 0 0
79 14/ DM 91 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 145.65 106 251.65 159.86 6 165.86 165.86 0 0
80 14/ DS 114 119122 VRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc 3+ 118.59 52 170.59 125.72 54 179.72 170.59 0 0
81 15/ DS 73 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 143.91 154 297.91 125.98 54 179.98 179.98 0 0
82 15/ U23 101 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 123.94 152 275.94 129.72 52 181.72 181.72 0 0
83 52 12035 MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B. 2 122.18 104 226.18 129.46 56 185.46 185.46 0 0
84 2/ V 86 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 135.39 52 187.39 148.37 106 254.37 187.39 0 0
85 15/ DM 95 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 148.30 308 456.30 136.88 52 188.88 188.88 0 0
86 65 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 139.80 50 189.80 122.47 104 226.47 189.80 0 0
87 16/ U23 58 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 134.66 56 190.66 138.87 58 196.87 190.66 0 0
88 16/ DM 78 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 151.54 52 203.54 138.22 54 192.22 192.22 0 0
89 10/ ZS 110 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 137.80 56 193.80 161.60 154 315.60 193.80 0 0
90 11/ ZS 109 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 139.62 262 401.62 126.27 108 234.27 234.27 0 0
91 12/ ZS 83 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 131.17 104 235.17 143.03 156 299.03 235.17 0 0
92 17/ DM 56 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 130.95 106 236.95 136.52 254 390.52 236.95 0 0
93 1/ ZM 89 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 157.25 150 307.25 182.26 58 240.26 240.26 0 0
94 2/ ZM 82 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 159.86 102 261.86 145.06 102 247.06 247.06 0 0
95 18/ DM 74 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 191.26 56 247.26 157.68 102 259.68 247.26 0 0
96 3/ ZM 81 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 161.36 100 261.36 147.26 152 299.26 261.36 0 0
97 16/ DS 113 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 139.50 306 445.50 160.63 106 266.63 266.63 0 0
98 13/ ZS 96 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 174.27 106 280.27 169.55 108 277.55 277.55 0 0
99 19/ DM 98 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 161.07 156 317.07 175.66 102 277.66 277.66 0 0
100 11/ VM 106 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 214.87 108 322.87 201.07 102 303.07 303.07 0 0
101 14/ ZS 111 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 185.38 154 339.38 151.18 156 307.18 307.18 0 0
102 20/ DM 108 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 1 999 999.00 141.81 252 393.81 393.81 0 0
103 21/ DM 112 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 160.89 358 518.89 4 999 999.00 518.89 0 0
104 17/ DS 72 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
105 U23 92 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp nkz
1 1 12023 12067 JÁNĚ Jakub FIŠEROVÁ Tereza 1990 1998 Dukla B. Dukla B. MT 137.89 2 139.89 123.76 54 177.76 177.76 75 0
2 3 9013 9033 VOJTOVÁ Veronika MAŠEK Jan 1990 1978 USK Pha USK Pha 130.85 0 130.85 152.33 52 204.33 204.33 68 75
3 1/ DS 8 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 186.67 256 442.67 156.03 208 364.03 364.03 62 68
4 U23 6 121032 121037 ROUSEK Tomáš MRÁZKOVÁ Mária 1997 1996 KK Opava KK Opava 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
5 4 9182 9173 FOLTYSOVÁ Sabina VRZÁŇ Jakub 1996 1987 USK Pha USK Pha MT 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0