Výsledková listina

Závod12. Český pohár ve sprintu na Lipně
Číslo17129
Datum27.08.17
Ředitel závoduLukáš Novosad
Vrchní rozhodčíHana Kneblová
Disciplínasprint
OrganizátorSK Vltava

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 20 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 00:51.66 00:51.24 51.24 75 0 42
2 1/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:51.79 00:52.61 52.61 68 162 0
3 21 A07 KLATT Etienne 0 FRA 00:53.57 00:53.32 53.32 0 0 0
4 1/ VM 10 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 00:52.81 00:53.65 53.65 62 150 0
5 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 00:54.20 00:54.10 54.10 57 138 0
6 1/ V 19 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:56.89 00:55.12 55.12 53 126 0
7 2/ VM 11 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 00:55.31 00:56.06 56.06 49 114 0
8 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 00:53.15 00:57.64 57.64 46 102 0
9 31 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:51.82 00:58.51 58.51 43 90 0
10 1/ DS 6 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:55.15 00:55.10 55.10 40 78 0
11 1/ DM 15 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 00:56.47 00:55.84 55.84 37 66 0
12 22 A06 DUCHET Gwendal 1979 FRA 00:56.93 00:56.32 56.32 0 0 0
13 2/ DS 8 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 00:56.55 00:56.69 56.69 35 54 0
14 14 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:58.84 00:56.96 56.96 33 42 0
15 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:54.74 00:57.03 57.03 31 30 0
16 2/ DM 17 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:58.46 00:57.58 57.58 29 0 30
17 13 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:57.96 00:58.03 58.03 27 18 0
18 2/ U23 16 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:57.11 00:59.33 59.33 25 0 18
19 12 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 00:59.92 01:01.05 61.05 23 12 0
20 1/ ZS 18 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 01:03.60 01:04.39 64.39 21 6 0
21 24 A04 ROTH Jean-Baptiste 1998 FRA 00:54.61 01:14.13 74.13 0 0 0
22 3/ DM 26 A02 PASSERING Louis 2001 FRA 00:56.94 DNF 4001 0 0 0
22 3/ U23 9 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 00:54.38 DNS 4005 19 0 6
23 30 0 9 DNS DNS 4005 0 0 0
24 29 0 9 DNS DNS 4005 0 0 0
25 DM 27 A01 HELLE Maxime 2002 FRA DNS DNS 4005 0 0 0
26 DS 25 A03 DALLEAU Nicolas 1999 FRA DNS DNS 4005 0 0 0
27 23 A05 MOREAUX Quentin 1988 FRA DNS DNS 4005 0 0 0
28 U23 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 DNS DNS 4005 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 7 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:55.09 00:52.66 52.66 75 0 54
2 1/ U23 13 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 00:55.22 00:54.39 54.39 68 84 0
3 2/ DS 11 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:55.75 00:55.07 55.07 62 72 0
4 3/ DS 2 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:55.26 00:55.34 55.34 57 0 42
5 22 A13 BRONDEL Candice 0 FRA 00:55.31 00:55.44 55.44 0 0 0
6 21 A14 VALDENAIRE Mathylde 1998 FRA 00:55.79 00:55.64 55.64 0 0 0
7 23 A12 SOUCHEYERE Charlotte 0 FRA 00:57.18 00:56.40 56.40 0 0 0
8 2/ U23 4 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 00:55.58 00:59.98 59.98 53 0 30
9 24 A11 PISCHEK Magali 1976 FRA 00:57.14 01:00.26 60.26 0 0 0
10 28 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 00:56.59 01:00.60 60.60 49 60 0
11 4/ DS 3 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:56.31 01:00.85 60.85 46 48 0
12 1/ ZS 16 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 01:00.68 01:04.65 64.65 43 36 0
13 1/ DM 27 A08 HUSSON Coline 2002 FRA 00:58.18 01:00.19 60.19 0 0 0
14 1/ VM 8 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 01:01.77 01:01.30 61.30 40 0 18
15 3/ U23 10 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 01:02.67 01:04.98 64.98 37 30 0
16 4/ U23 15 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 01:09.87 01:05.88 65.88 35 24 0
17 1/ V 9 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 01:05.28 01:12.30 72.30 33 18 0
18 5/ DS 19 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:58.53 02:09.80 129.80 31 0 6
19 DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 2 DNF DNF 4001 0 0 0
19 2/ ZS 17 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 01:01.48 DNF 4001 29 12 0
20 29 0 9 DNS DNS 4005 0 0 0
21 DM 26 A09 NICOT Elise 2002 FRA DNS DNS 4005 0 0 0
22 25 A10 FAVERIO Alessia 1992 USA DNS DNS 4005 0 0 0
23 20 A15 DREIER Valentina 0 AUT DNS DNS 4005 0 0 0
24 DM 14 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 DNS DNS 4005 0 0 0
25 DS 6 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 DNS DNS 4005 0 0 0
26 DM 5 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 DNS DNS 4005 0 0 0
27 U23 1 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 1 DNS DNS 4005 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 41 A27 DEBELJAK Vid 0 SLO 00:49.43 00:48.54 48.54 0 0 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 00:50.17 00:49.18 49.18 75 0 84
3 1/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 00:51.11 00:49.97 49.97 68 0 72
4 2/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:51.16 00:51.14 51.14 62 0 60
5 37 A17 CARREAUD Antoine 1996 FRA 00:51.76 00:51.61 51.61 0 0 0
6 1/ DS 11 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 00:53.95 00:51.63 51.63 57 127 0
7 2/ DS 22 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:53.24 00:52.26 52.26 53 115 0
8 36 A18 GODEL Robin 1999 FRA 00:53.35 00:52.47 52.47 0 0 0
9 3/ DS 14 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 00:54.11 00:53.05 53.05 49 103 0
10 40 A26 FIRM Matic 0 SLO 00:52.92 00:53.25 53.25 0 0 0
11 3/ U23 13 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:54.02 00:53.94 53.94 46 91 0
12 1/ VM 8 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 1 00:52.81 00:54.29 54.29 43 79 0
13 35 A19 FAGET Marceau 0 FRA 00:50.62 00:54.38 54.38 0 0 0
14 2/ VM 25 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:53.01 00:54.55 54.55 40 67 0
14 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 00:50.36 00:54.55 54.55 37 0 48
16 4/ U23 29 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 2 00:54.67 00:54.25 54.25 35 55 0
17 4/ DS 39 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:54.30 00:55.16 55.16 33 43 0
18 1/ V 9 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:56.85 00:55.24 55.24 31 0 36
19 2/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:55.04 00:55.29 55.29 29 31 0
20 5/ DS 19 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:55.16 00:55.41 55.41 27 25 0
21 1/ DM 26 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 DNF 00:55.94 55.94 25 19 0
22 1/ ZS 21 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 01:01.49 00:56.77 56.77 23 0 30
23 1/ ZM 32 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 DNS 00:58.80 58.80 21 0 24
24 1/ VS 17 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 01:00.91 00:59.16 59.16 19 0 18
25 2/ DM 20 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 00:57.29 01:04.36 64.36 17 0 12
26 6/ DS 27 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:55.53 01:13.74 73.74 15 13 0
27 3/ DM 34 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 00:59.66 01:21.51 81.51 14 7 0
28 4/ DM 33 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:04.61 01:29.31 89.31 13 0 6
29 VM 31 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 DNF DNF 4001 0 0 0
30 38 A16 THACKER Cameron 1991 USA DNS DNS 4005 0 0 0
31 30 119071 SLEPICA Karel 1988 Olomouc 2 DNS DNS 4005 0 0 0
32 DM 28 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 DNS DNS 4005 0 0 0
33 DS 24 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 DNS DNS 4005 0 0 0
34 DS 23 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 DNS DNS 4005 0 0 0
35 DM 16 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 DNS DNS 4005 0 0 0
36 DM 15 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 DNS DNS 4005 0 0 0
37 U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 DNS DNS 4005 0 0 0
38 U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 DNS DNS 4005 0 0 0
39 U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 DNS DNS 4005 0 0 0
40 VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT DNS DNS 4005 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 98 A21 GAUBERT ELSA Elsa 1998 FRA 00:58.51 00:58.63 58.63 0 0 0
2 1/ DS 94 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 01:09.32 00:58.87 58.87 75 12 0
3 1/ DM 99 A20 BEZIAT MARGOT Margot 2002 FRA 01:00.22 00:59.85 59.85 0 0 0
4 97 A22 LOHERAC MARION Marion 1998 FRA 01:02.84 01:00.08 60.08 0 0 0
5 96 A23 BARM SABRINA Sabrina 0 GER 01:00.74 01:02.21 62.21 0 0 0
6 100 0 9 DNS DNS 4005 0 0 0
7 95 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 DNS DNS 4005 0 0 0
8 DS 93 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 DNS DNS 4005 0 0 0
9 U23 92 103007 SATKOVÁ Martina 1998 KK Brno 2 DNS DNS 4005 0 0 0
10 DM 91 103016 SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno 1 DNS DNS 4005 0 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 4 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:51.25 00:50.89 50.89 75 0 79
2 15 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 00:52.35 00:51.24 51.24 68 115 0
3 3 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 00:51.78 00:51.50 51.50 62 103 0
4 18 43008 9100 ŠRÁMEK Michal TOMEK Lukáš 1982 1987 Č.Lípa USK Pha 1 00:52.42 00:51.81 51.81 57 91 0
5 17 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 00:53.41 00:53.17 53.17 53 79 0
6 1/ U23 2 1016 119213 JELÍNEK Filip KRISTEK Václav 1996 1996 Boh.Pha Olomouc MT 00:52.64 00:53.77 53.77 49 67 67
7 6 57059 119020 UNCAJTÍK Lukáš LISICKÝ David 1984 1981 Pardub. Olomouc 1 00:52.56 00:53.80 53.80 46 55 55
8 1/ DS 13 132020 132022 HENDRYCH Tomáš NACHTIGAL Richard 2000 2000 Val.Mez. Val.Mez. 1 00:55.95 00:55.27 55.27 43 0 43
9 1/ V 12 1038 1128 ŠŤASTNÝ Michal MORNŠTEJN Roman 1965 1969 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:54.19 00:54.16 54.16 40 43 0
10 7 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:52.68 00:54.57 54.57 37 31 0
11 2/ V 10 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:54.91 00:55.51 55.51 35 0 31
12 1/ VS 16 105016 1061 MATULA Zdeněk CHLOUBA Luboš 1955 1959 Tesla Bo Boh.Pha 3 00:56.55 00:56.03 56.03 33 19 19
13 2/ U23 9 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 00:56.67 00:56.05 56.05 31 7 7
14 3/ U23 11 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 DNF 00:56.08 56.08 29 0 1
15 8 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:55.77 00:56.19 56.19 27 1 0
16 1 57071 64021 ROLENC Ondřej SUCHÁNEK Daniel 1991 1993 Pardub. Vys.Mýto 1 DNS DNS 4005 0 0 0
17 19 A24 A25 LOHAC Marion SOUCHEYRE Charlotte 0 0 FRA FRA DNS DNS 4005 0 0 0
18 14 89015 89016 IRAIN Jiří ŠANTORA Jan 1981 1983 VikingMB VikingMB 2 DNS DNS 4005 0 0 0