Výsledková listina

Závod5. ČP žáků ve sjezdu
Číslo17125
Datum20.08.17
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLibuše Rolečková
Disciplínasjezd
OrganizátorTJ Syntesia Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž
1 1/ ZS 129 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 05:32.69 75 24
2 2/ ZS 128 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 05:37.46 68 20
3 3/ ZS 125 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 05:45.92 62 16
4 4/ ZS 127 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 05:51.02 57 12
5 1/ ZM 124 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 06:02.23 53 11
6 5/ ZS 126 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 06:10.58 49 10
7 2/ ZM 122 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 06:12.21 46 9
8 6/ ZS 112 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 06:36.00 43 8
9 3/ ZM 120 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 06:40.44 40 7
10 7/ ZS 119 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 06:48.30 37 6
11 4/ ZM 117 116098 GEPRT David 2005 Litovel 06:49.46 35 5
12 8/ ZS 118 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 06:49.92 33 4
13 5/ ZM 116 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 07:08.58 31 3
14 6/ ZM 115 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 07:13.23 29 2
15 9/ ZS 121 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 07:14.24 27 1
16 10/ ZS 114 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 07:18.91 25 0
17 7/ ZM 113 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 07:53.85 23 0
18 8/ ZM 110 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 08:03.49 21 0
19 9/ ZM 111 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 10:10.32 19 0
20 ZS 123 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 59:59.99 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž
1 1/ ZS 158 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 05:03.29 75 39
2 2/ ZS 152 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 05:10.54 68 35
3 3/ ZS 156 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 05:24.35 62 31
4 4/ ZS 157 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 05:24.37 57 27
5 1/ ZM 155 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 05:27.17 53 23
6 2/ ZM 153 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 05:28.90 49 19
7 5/ ZS 154 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 05:29.78 46 15
8 6/ ZS 147 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 05:33.56 43 11
9 7/ ZS 151 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 05:43.85 40 10
10 8/ ZS 141 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 05:47.93 37 9
11 9/ ZS 145 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 05:53.35 35 8
12 3/ ZM 149 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 05:59.22 33 7
13 10/ ZS 140 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 06:11.04 31 6
14 4/ ZM 143 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 06:19.32 29 5
15 5/ ZM 146 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 06:25.21 27 4
16 6/ ZM 148 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 06:26.53 25 3
17 7/ ZM 142 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 06:26.60 23 2
18 8/ ZM 150 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 06:27.45 21 1
19 9/ ZM 144 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 06:28.96 19 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž
1 1/ ZS 193 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 04:42.85 75 37
2 2/ ZS 194 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 04:48.02 68 33
3 3/ ZS 188 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 05:06.27 62 29
4 4/ ZS 191 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 05:12.03 57 25
5 1/ ZM 190 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 05:12.18 53 24
6 2/ ZM 192 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 05:12.50 49 23
7 5/ ZS 186 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 05:12.73 46 22
8 6/ ZS 182 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 05:17.69 43 21
9 3/ ZM 189 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3 05:20.16 40 20
10 7/ ZS 187 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 05:20.80 37 19
11 8/ ZS 177 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 05:27.31 35 18
12 9/ ZS 183 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 05:33.65 33 17
13 10/ ZS 181 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 05:44.53 31 16
14 4/ ZM 176 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 05:47.59 29 15
15 11/ ZS 184 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 05:48.61 27 14
16 5/ ZM 178 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 05:49.37 25 13
17 12/ ZS 185 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 05:50.39 23 12
18 13/ ZS 174 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 05:54.66 21 11
19 14/ ZS 180 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 05:58.36 19 10
20 6/ ZM 172 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 06:05.96 17 9
21 7/ ZM 163 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 06:12.01 15 8
22 8/ ZM 175 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 06:15.32 14 7
23 9/ ZM 170 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 06:18.11 13 6
24 10/ ZM 164 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3+ 06:19.94 12 5
25 15/ ZS 173 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 06:22.13 11 4
26 11/ ZM 161 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 06:25.14 10 3
27 12/ ZM 168 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 06:27.55 9 2
28 16/ ZS 171 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 06:29.50 8 1
29 13/ ZM 169 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 06:36.16 7 0
30 14/ ZM 165 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 06:42.79 6 0
31 17/ ZS 167 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 06:47.00 5 0
32 15/ ZM 162 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 06:49.88 4 0
33 16/ ZM 160 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 06:50.32 3 0
34 ZM 179 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 59:59.99 0 0
35 ZM 166 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 59:59.99 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž
1 1/ ZS 144 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 05:39.13 75 26
2 2/ ZS 137 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 06:03.71 68 22
3 3/ ZS 136 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 06:09.30 62 18
4 1/ ZM 142 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 06:12.43 57 14
5 4/ ZS 143 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 06:23.92 53 10
6 5/ ZS 140 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 06:23.98 49 6
7 2/ ZM 139 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 06:33.10 46 5
8 6/ ZS 133 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 06:41.41 43 4
9 7/ ZS 131 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 06:48.27 40 3
10 3/ ZM 130 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 06:57.16 37 2
11 8/ ZS 135 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 07:24.30 35 1
12 4/ ZM 138 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 07:25.00 33 0
13 5/ ZM 141 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 07:40.15 31 0
14 6/ ZM 132 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 08:00.35 29 0
15 9/ ZS 134 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 08:55.33 27 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek čpž
1 1/ ZS 158 24042 24055 VEJNAR Samuel MAREŠ Jakub 2005 2003 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 05:28.83 75 6
2 2/ ZS 157 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 05:42.25 68 5
3 1/ ZM 155 116094 116098 PAPULA Jan GEPRT David 2005 2005 Litovel Litovel 3 06:01.60 62 4
4 3/ ZS 154 57036 57087 NĚMEC Radek FENCL Jáchym 2004 2003 Pardub. Pardub. 3 06:04.31 57 3
5 4/ ZS 156 119154 119152 MRÁKA Jan GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 06:10.06 53 2
6 5/ ZS 153 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 06:27.81 49 1
7 2/ ZM 152 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 06:56.92 46 0
8 3/ ZM 150 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 07:09.90 43 0
9 ZS 151 116086 116095 STRATIL Filip SALAJ František 2006 2004 Litovel Litovel 59:59.99 0 0
10 DM 149 132004 132039 ŠVÉDA Daniel KOLAŘÍK David 2002 2004 Val.Mez. Val.Mez. 3 59:59.99 0 0