Výsledková listina

Závod10. Český pohár ve sprintu MČR dospělých 3. ECA CUP
Číslo17124
Datum20.08.17
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLibuše Rolečková
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Syntesia Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:51.20 00:50.29 50.29 75 167 0
2 1/ U23 10 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 00:50.47 00:50.58 50.58 68 0 88
3 2/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:50.50 00:50.78 50.78 62 155 0
4 26 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 00:50.03 00:51.24 51.24 57 0 76
5 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 00:51.68 00:51.25 51.25 53 143 0
6 3/ U23 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 00:51.92 00:51.30 51.30 49 0 64
7 1/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 00:53.55 00:51.38 51.38 46 131 0
8 4/ U23 43 A126 ROOS PAUL 94 FRA/GERARDMER 00:51.09 00:51.70 51.70 0 0 0
9 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:52.43 00:53.26 53.26 43 119 0
10 45 A128 KLATT ETIENNE 0 FRA/AVIGNON 00:52.43 00:53.85 53.85 0 0 0
11 48 A137 TOLIC Ivan 0 Croatia 00:53.84 00:53.13 53.13 0 0 0
12 49 A138 ANTONIO Obadic 0 Croatia 00:53.19 00:53.57 53.57 0 0 0
13 5/ U23 44 A127 ROTH JEAN-BAPTISTE 98 FRA/APACH 00:53.89 00:54.03 54.03 0 0 0
14 2/ VM 30 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 3 00:54.80 00:54.11 54.11 40 107 0
15 15 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:53.98 00:54.68 54.68 37 95 0
16 1/ DM 18 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:54.92 00:55.33 55.33 35 0 52
17 6/ U23 36 57076 DUCHET Gwendal 1997 Pardub. 00:57.85 00:55.51 55.51 33 83 0
18 7/ U23 17 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:55.22 00:55.72 55.72 31 0 40
19 2/ DM 16 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 00:56.33 00:55.91 55.91 29 71 0
20 3/ VM 12 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 00:57.06 00:56.06 56.06 27 59 0
21 3/ DM 19 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 00:58.06 00:56.39 56.39 25 0 34
22 42 A125 MOREAUX QUENTIN 88 FRA/SILLERY 00:55.88 00:56.76 56.76 0 0 0
23 1/ DS 41 A124 DALLEAU NICOLAS 99 FRA/STRASBOURG 00:55.97 00:56.91 56.91 0 0 0
24 4/ DM 40 A123 PASSERNIG LOUIS 1 FRA/APACH 00:57.06 00:57.45 57.45 0 0 0
25 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 00:53.46 00:57.70 57.70 23 47 0
26 14 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 01:15.99 00:57.94 57.94 21 35 0
26 2/ DS 46 A135 LEON Ispan 0 Croatia 00:56.58 00:57.94 57.94 0 0 0
28 3/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 00:57.12 00:58.22 58.22 19 23 0
29 1/ V 31 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 2 00:58.80 00:59.14 59.14 17 0 28
30 4/ DS 47 A136 LUKA Zubcic 0 Croatia 00:54.69 00:59.22 59.22 0 0 0
31 13 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 01:00.14 00:59.33 59.33 15 17 0
32 5/ DS 6 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:52.82 01:01.60 61.60 14 11 0
33 1/ ZS 22 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 00:58.68 01:01.63 61.63 13 5 0
34 8/ U23 20 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:04.34 01:01.81 61.81 12 0 22
35 2/ V 27 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 01:02.19 01:02.66 62.66 11 0 16
36 2/ ZS 23 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 01:01.38 01:03.25 63.25 10 0 10
37 28 108026 MACÍK Martin 1990 VSDK 01:03.49 01:03.39 63.39 9 0 4
38 5/ DM 24 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:20.14 01:05.19 65.19 8 4 0
39 6/ DS 21 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 00:59.63 01:05.22 65.22 7 3 0
40 6/ DM 39 A122 HELLE MAXIME 2 FRA/STRASBOURG 01:15.50 01:06.37 66.37 0 0 0
41 3/ ZS 29 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 01:08.39 01:07.34 67.34 6 0 3
42 4/ VM 35 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 01:15.28 01:10.13 70.13 5 2 0
43 3/ V 38 A101 MARTIN McCarthy 71 Irsko/Dublin 0 01:20.02 01:11.41 71.41 0 0 0
44 4/ V 8 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:53.14 01:12.52 72.52 4 1 0
45 1/ ZM 33 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:12.25 01:16.47 76.47 3 0 2
46 2/ ZM 25 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:22.65 01:18.79 78.79 2 0 1
47 4/ ZS 37 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:13.22 01:22.67 82.67 1 0 0
48 5/ ZS 34 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel DNF 01:32.25 92.25 0 0 0
49 7/ DS 51 132020 HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez. 01:15.20 DNF 4001 0 0 0
50 ZS 32 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 DNS DNS 4005 0 0 0
51 50 A139 LUKA Obadic 0 Croatia DNS DNS 4005 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 11 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 00:53.34 00:51.17 51.17 75 104 0
2 1/ DS 4 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:54.66 00:52.26 52.26 68 0 85
3 2/ DS 8 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:54.23 00:52.44 52.44 62 92 0
4 3/ DS 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 00:53.94 00:52.70 52.70 57 0 73
5 2/ U23 35 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 00:54.14 00:52.79 52.79 53 0 61
6 1/ DM 9 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 00:52.94 00:53.09 53.09 49 80 0
7 31 A118 BRONDEL CANDICE 0 FRA/VIENNE 00:52.89 00:54.03 54.03 0 0 0
8 4/ DS 2 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:55.64 00:55.62 55.62 46 68 0
9 32 A119 SOUCHEYRE CHARLOTTE 0 FRA/NANTES 00:56.43 00:56.28 56.28 0 0 0
10 5/ DS 1 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:52.86 01:05.14 65.14 43 0 49
11 27 A114 DREIER VALENTINA 0 AUT 00:56.89 00:55.50 55.50 0 0 0
12 33 A120 PISCHEK MAGALI 76 FRA/GERARDMER 00:56.52 00:56.84 56.84 0 0 0
13 1/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:01.20 00:57.86 57.86 40 0 37
14 6/ DS 26 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:59.40 00:57.90 57.90 37 0 31
15 34 A121 FAVERIO ALESSIA 92 USA 01:14.67 00:58.82 58.82 0 0 0
16 2/ ZS 16 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 01:06.33 01:00.07 60.07 35 56 0
17 25 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 00:58.72 01:00.49 60.49 33 44 0
18 1/ VM 21 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 2 00:59.99 01:00.83 60.83 31 0 25
19 7/ DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 01:02.13 01:00.97 60.97 29 38 0
20 8/ DS 20 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 01:00.40 01:01.70 61.70 27 0 19
21 3/ U23 15 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 00:58.85 01:02.10 62.10 25 32 0
22 4/ U23 7 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 01:00.69 01:02.42 62.42 23 26 0
23 2/ DM 13 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:03.06 01:03.16 63.16 21 0 13
24 3/ DM 12 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 00:58.74 01:04.49 64.49 19 20 0
25 4/ DM 29 A116 NICOT ELISE 2 FRA/GERARDMER 01:22.40 01:06.00 66.00 0 0 0
26 3/ ZS 14 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 01:01.20 01:09.45 69.45 17 0 7
27 1/ V 6 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 01:11.16 01:09.86 69.86 15 14 0
28 4/ ZS 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:01.40 01:10.43 70.43 14 8 0
29 5/ DM 28 A115 HUSSON COLINE 2 FRA/GERARDMER 01:12.22 01:13.21 73.21 0 0 0
30 6/ DM 24 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 00:59.28 01:15.80 75.80 13 0 1
31 9/ DS 19 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 01:18.22 01:18.61 78.61 12 0 0
32 5/ ZS 22 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:11.04 01:39.34 99.34 11 2 0
33 6/ ZS 17 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 01:13.05 02:02.83 122.83 10 1 0
34 VM 5 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 DNS DNS 4005 0 0 0
35 U23 30 A117 VALDENAIRE MATHILDE 98 FRA/GERARDMER DNS DNS 4005 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 69 A146 OVEN SIMON 93 Slovenia 00:47.16 00:45.62 45.62 0 0 0
2 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 00:46.62 00:45.97 45.97 75 0 135
3 1/ U23 67 A144 NOVAK TIM 97 Slovenia 00:47.18 00:46.40 46.40 0 0 0
4 2/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 00:48.16 00:46.48 46.48 68 195 0
5 62 A109 KLUN JURE 0 SLO 00:48.01 00:46.63 46.63 0 0 0
6 3/ U23 68 A145 URANKAR ANŽE 97 Slevenia 00:46.88 00:46.70 46.70 0 0 0
7 34 119071 SLEPICA Karel 1988 Olomouc 01:23.82 00:47.02 47.02 62 0 123
8 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 00:47.76 00:47.04 47.04 57 0 111
9 66 A113 SAVIČ DARKO 0 BIH 00:49.36 00:47.05 47.05 0 0 0
10 4/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 00:49.23 00:47.63 47.63 53 0 99
11 59 A106 FAGET MARCEAU 0 FRA/MARSAC 00:48.58 00:47.64 47.64 0 0 0
12 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 00:47.39 00:47.83 47.83 49 183 0
13 1/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 00:48.74 00:48.03 48.03 46 171 0
14 5/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 00:47.88 00:49.79 49.79 43 159 0
15 2/ DS 11 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 00:49.67 00:50.79 50.79 40 147 0
16 1/ DM 15 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 00:50.09 00:51.85 51.85 37 0 87
17 3/ DS 57 A104 GODEL ROBIN 99 FRA/STRASBOURG 00:49.83 00:48.35 48.35 0 0 0
18 2/ VM 16 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 00:50.76 00:50.06 50.06 35 135 0
19 4/ DS 25 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:54.27 00:50.25 50.25 33 123 0
20 2/ DM 14 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:51.78 00:50.37 50.37 31 0 75
21 6/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:50.43 00:50.85 50.85 29 0 69
22 64 A111 KRIVIC GASPER 0 SLO 00:50.18 00:51.28 51.28 0 0 0
23 7/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:53.43 00:51.42 51.42 27 0 63
24 5/ DS 13 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 00:54.41 00:52.18 52.18 25 111 0
25 60 A107 SPASIK LJUBOMIR 0 MCD 00:52.28 00:52.22 52.22 0 0 0
26 3/ VM 28 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:51.07 00:52.37 52.37 23 99 0
27 6/ DS 56 A103 PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK 01:18.29 00:52.52 52.52 0 0 0
28 8/ U23 70 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:53.63 00:52.55 52.55 21 87 0
29 7/ DS 21 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:52.05 00:53.22 53.22 19 75 0
30 8/ DS 30 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:54.37 00:53.35 53.35 17 63 0
31 1/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:52.57 00:53.54 53.54 15 51 0
32 9/ DS 20 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:55.37 00:53.57 53.57 14 45 0
33 10/ DS 26 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:54.92 00:53.61 53.61 13 0 57
34 2/ V 9 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:54.05 00:53.85 53.85 12 0 51
35 11/ DS 27 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:56.73 00:55.56 55.56 11 0 45
36 1/ ZS 24 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:53.08 00:55.58 55.58 10 0 39
37 3/ DM 23 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 00:57.23 00:56.31 56.31 9 0 33
38 3/ V 49 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:56.96 00:56.35 56.35 8 39 0
39 4/ DM 52 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3 00:56.95 00:56.54 56.54 7 33 0
40 5/ DM 29 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 00:55.71 00:56.67 56.67 6 27 0
41 1/ ZM 35 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 00:59.78 00:57.28 57.28 5 0 27
42 6/ DM 31 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 01:04.14 00:58.23 58.23 4 0 21
42 4/ VM 44 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 00:58.57 00:58.23 58.23 3 21 0
44 50 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 01:12.97 00:58.53 58.53 2 15 0
45 7/ DM 43 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 01:07.74 00:59.34 59.34 1 0 15
46 8/ DM 47 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 DNF 01:01.83 61.83 0 0 9
47 2/ ZS 41 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 01:00.59 01:02.15 62.15 0 0 3
48 9/ DM 37 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 2 01:04.48 01:02.53 62.53 0 9 0
49 1/ VS 17 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:56.42 01:02.58 62.58 0 0 2
50 10/ DM 18 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 00:53.22 01:02.86 62.86 0 8 0
51 3/ ZS 36 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 00:58.36 01:03.75 63.75 0 7 0
52 4/ ZS 45 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 01:25.11 01:03.91 63.91 0 6 0
53 5/ ZS 38 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 01:05.89 01:05.77 65.77 0 5 0
54 11/ DM 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 01:03.11 01:06.22 66.22 0 4 0
55 9/ U23 58 A105 CARREAUD ANTOINE 96 FRA/STRASBOURG 00:52.63 01:07.93 67.93 0 0 0
56 12/ DM 32 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 00:56.01 01:08.67 68.67 0 0 1
57 2/ ZM 39 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 DNF 01:09.03 69.03 0 3 0
58 6/ ZS 42 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:14.81 01:10.23 70.23 0 0 0
59 3/ ZM 53 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 01:09.79 01:12.33 72.33 0 2 0
60 10/ U23 51 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 00:52.51 DNF 4001 0 1 0
61 U23 19 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 DNS DNS 4005 0 0 0
62 DM 22 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 4005 0 0 0
63 DM 33 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 4005 0 0 0
64 V 46 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK DNS DNS 4005 0 0 0
65 DM 48 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 DNS DNS 4005 0 0 0
66 U23 54 A100 LJUBOMIR Spasik 92 Makedonia 0 DNS DNS 4005 0 0 0
67 55 A102 PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK DNS DNS 4005 0 0 0
68 61 A108 KLUN GREGA 0 SLO DNS DNS 4005 0 0 0
69 63 A110 AVBELJ DOMEN 0 SLO DNS DNS 4005 0 0 0
70 65 A112 THACKER CAMERON 91 USA DNS DNS 4005 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 104 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:57.93 00:57.01 57.01 75 38 0
2 109 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:01.79 00:57.86 57.86 68 26 0
3 2/ DS 113 A133 GAUBERT ELSA 0 FRA/TEICH 00:58.39 00:58.16 58.16 0 0 0
4 3/ DS 101 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:00.25 00:59.21 59.21 62 0 36
5 114 A140 ALBA ZOE Grzin 0 Croatia 00:59.88 00:59.98 59.98 0 0 0
6 1/ DM 111 A131 BEZIAT MARGOT 0 FRA/VENERQUE 00:59.81 01:01.78 61.78 0 0 0
7 112 A132 LOHÉAC MARION 0 FRA/BAC CK 01:03.18 01:02.04 62.04 0 0 0
8 4/ DS 116 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:02.67 01:05.93 65.93 57 14 0
9 1/ ZS 100 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:06.54 01:07.10 67.10 53 0 24
10 2/ DM 107 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:19.57 01:07.71 67.71 49 0 18
11 2/ ZS 103 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 01:11.48 01:09.88 69.88 46 0 12
12 3/ DM 108 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:09.69 01:10.86 70.86 43 0 6
13 110 A130 LAZAREVIČ OLJA 0 SRB/MEDICINAR 01:13.14 01:20.85 80.85 0 0 0
14 1/ U23 115 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 02:22.84 01:24.79 84.79 40 0 0
15 3/ ZS 106 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:29.67 01:37.04 97.04 37 8 0
16 2/ U23 102 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 01:05.15 02:15.12 135.12 35 2 0
17 4/ ZS 105 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:20.22 DNF 4001 33 1 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 3 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:48.47 00:48.73 48.73 75 0 80
2 2 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 00:49.17 00:49.09 49.09 68 128 0
3 13 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 00:52.29 00:51.02 51.02 62 116 0
4 17 A141 A1411 LEON ISPAN LUKA ZUBCIC 0 0 Croatia Croatia 00:51.38 00:51.84 51.84 0 0 0
5 10 9100 43008 TOMEK Lukáš ŠRÁMEK Michal 1987 1982 USK Pha Č.Lípa 1 00:51.03 00:52.09 52.09 57 104 0
6 12 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 00:51.17 00:52.21 52.21 53 92 0
7 1/ U23 1 119213 1016 KRISTEK Václav JELÍNEK Filip 1996 1996 Olomouc Boh.Pha MT 00:52.25 00:52.31 52.31 49 80 68
8 4 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:53.56 00:53.02 53.02 46 68 0
9 2/ U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:52.28 00:52.92 52.92 43 56 0
10 5 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:54.12 00:54.68 54.68 40 44 0
11 1/ DS 20 132020 24015 HENDRYCH Tomáš SKOŘEPA Vojtěch 2000 1999 Val.Mez. Č.Kruml. 1 00:57.79 00:54.93 54.93 37 32 56
12 1/ V 7 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:55.74 00:55.48 55.48 35 0 44
13 3/ U23 6 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 01:08.75 00:55.52 55.52 33 20 32
14 1/ VS 14 1061 105016 CHLOUBA Luboš MATULA Zdeněk 1959 1955 Boh.Pha Tesla Bo 3 00:55.62 00:56.47 56.47 31 8 20
15 1/ DM 21 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 01:00.99 00:57.20 57.20 29 0 8
16 2/ V 9 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:56.78 00:57.35 57.35 27 2 0
17 25 A134 A1341 LOHÉAC MARION SOUCHEYRE CHARLOTTE 0 0 FRA FRA 01:02.27 01:01.54 61.54 0 0 0
18 2/ DM 16 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 01:02.07 01:06.61 66.61 25 1 0
19 4/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 00:52.03 DNS 4005 23 0 2
20 18 A142 A1421 ANTONIO OBLADIC JADRAN ZONJIC 0 0 Croatia Croatia DNS DNS 4005 0 0 0
21 19 A143 A1431 LUKA OBADIC IVAN TOLIC 0 0 Croatia Croatia DNS DNS 4005 0 0 0