Výsledková listina

Závod9. ČP ve sprintu MČR U23, MČR veteránů
Číslo17123
Datum19.08.17
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLibuše Rolečková
Disciplínasprint
OrganizátorTJ Syntesia Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 10 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 1 00:49.47 00:50.35 50.35 75 0 83
2 2 24012 HALEŠ Antonín 1992 Č.Kruml. MT 00:49.81 00:50.83 50.83 68 167 0
3 26 103047 RYGEL Marek 1989 KK Brno 1 00:51.42 00:50.90 50.90 62 0 71
4 1/ VM 11 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 00:51.67 00:51.24 51.24 57 155 0
5 1 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. MT 00:50.55 00:51.90 51.90 53 143 0
6 2/ U23 7 116061 ŠMOLDAS Michal 1998 Litovel 1 00:51.38 00:52.04 52.04 49 0 59
7 1/ V 8 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 1 00:53.25 00:52.07 52.07 46 131 0
8 3/ U23 3 52028 SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec MT 00:49.24 00:57.66 57.66 43 119 0
9 48 A137 TOLIC Ivan 0 Croatia 00:53.18 01:00.14 60.14 0 0 0
10 50 A139 LUKA Obadic 0 Croatia 00:51.62 00:51.79 51.79 0 0 0
11 15 24032 ŠVADLENA Václav 1985 Č.Kruml. 1 00:53.14 00:51.96 51.96 40 107 0
12 4/ U23 43 A126 ROOS PAUL 94 FRA/GERARDMER 00:52.91 00:52.72 52.72 0 0 0
13 1/ DS 6 24015 SKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml. 1 00:55.24 00:53.05 53.05 37 95 0
14 5 24043 NOVÁK Martin 1991 Č.Kruml. 1 00:52.54 00:53.44 53.44 35 83 0
15 5/ U23 44 A127 ROTH JEAN-BAPTISTE 98 FRA/APACH 00:53.78 00:54.03 54.03 0 0 0
16 6/ U23 36 57076 DUCHET Gwendal 1997 Pardub. 00:53.50 00:54.56 54.56 33 71 0
17 2/ DS 46 A135 LEON Ispan 0 Croatia DNF 00:54.84 54.84 0 0 0
18 7/ U23 17 116049 ŠOTOLA Karel 1997 Litovel 1 00:56.05 00:55.01 55.01 31 0 47
19 1/ DM 16 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 2 00:55.22 00:55.13 55.13 29 59 0
20 4 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 1 00:52.84 00:55.49 55.49 27 47 0
21 3/ DS 41 A124 DALLEAU NICOLAS 99 FRA/STRASBOURG 00:58.53 00:55.93 55.93 0 0 0
22 42 A125 MOREAUX QUENTIN 88 FRA/SILLERY 00:54.17 00:55.97 55.97 0 0 0
23 13 64033 ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto 2 00:59.26 00:56.37 56.37 25 35 0
24 4/ DS 9 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 1 00:56.91 00:56.52 56.52 23 23 0
25 14 24031 JIRKA David 1985 Č.Kruml. 1 00:55.73 00:56.56 56.56 21 17 0
26 2/ DM 18 119159 JANŮ Filip 2002 Olomouc 2 00:55.31 00:57.10 57.10 19 0 35
27 49 A138 ANTONIO Obadic 0 Croatia 00:54.56 00:57.86 57.86 0 0 0
28 2/ V 31 116009 HOŘÍNEK Jaroslav 1963 Litovel 2 00:59.70 00:58.24 58.24 17 0 29
29 2/ VM 30 57069 KEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub. 3 00:55.31 00:58.37 58.37 15 11 0
30 3/ DM 40 A123 PASSERNIG LOUIS 1 FRA/APACH 00:55.46 00:59.06 59.06 0 0 0
31 3/ V 27 103034 REŽŇÁK Ladislav 1966 KK Brno 3 01:01.22 00:59.47 59.47 14 0 23
32 1/ ZS 23 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 01:01.02 01:00.71 60.71 13 0 17
32 4/ DM 39 A122 HELLE MAXIME 2 FRA/STRASBOURG 01:17.32 01:00.71 60.71 0 0 0
34 2/ ZS 22 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 00:59.34 01:00.72 60.72 12 5 0
35 5/ DS 21 24061 ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml. 3 01:02.83 01:01.25 61.25 11 4 0
36 6/ DS 51 132020 HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez. DNF 01:03.15 63.15 10 0 11
37 3/ VM 35 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 3 01:10.23 01:04.82 64.82 9 3 0
38 8/ U23 20 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 01:07.11 01:05.27 65.27 8 0 5
39 3/ ZS 29 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 01:19.07 01:06.94 66.94 7 0 4
40 45 A128 KLATT ETIENNE 0 FRA/AVIGNON 00:52.78 01:08.21 68.21 0 0 0
41 1/ ZM 33 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:17.10 01:10.52 70.52 6 0 3
42 4/ VM 12 57011 PISCHEK Jan 1977 Pardub. 1 00:53.31 01:10.77 70.77 5 2 0
43 2/ ZM 25 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:25.35 01:12.29 72.29 4 0 2
44 7/ DS 47 A136 LUKA Zubcic 0 Croatia 00:53.07 01:15.18 75.18 0 0 0
45 4/ V 38 A101 MARTIN McCarthy 71 Irsko/Dublin 0 01:28.00 01:16.01 76.01 0 0 0
46 5/ DM 24 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 3 01:09.47 01:16.86 76.86 3 1 0
47 4/ ZS 37 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:27.03 01:19.64 79.64 2 0 0
48 5/ ZS 34 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 01:21.63 01:36.90 96.90 1 0 1
49 28 108026 MACÍK Martin 1990 VSDK 01:04.48 DNF 4001 0 0 0
49 6/ ZS 32 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 01:08.61 DNF 4001 0 0 0
50 DM 19 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 DNS DNS 4005 0 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ U23 11 39013 PAĎOUROVÁ Klára 1994 Loko Plz MT 00:51.73 00:50.46 50.46 75 104 0
2 1/ DS 8 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:52.42 00:51.28 51.28 68 92 0
3 31 A118 BRONDEL CANDICE 0 FRA/VIENNE 00:52.78 00:52.12 52.12 0 0 0
4 2/ DS 4 116082 DIMOVOVÁ Barbora 2000 Litovel 1 00:50.10 00:52.26 52.26 62 0 85
5 3/ DS 1 119090 HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc 2 00:52.84 00:52.37 52.37 57 0 73
6 2/ U23 35 132034 BAYEROVÁ Barbora 1998 Val.Mez. 1 00:53.73 00:53.73 53.73 53 0 61
7 4/ DS 3 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 00:51.72 00:54.28 54.28 49 0 49
8 5/ DS 2 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 1 00:54.36 00:55.86 55.86 46 80 0
9 1/ DM 9 1115 DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Boh.Pha 1 00:54.91 01:32.72 92.72 43 68 0
10 32 A119 SOUCHEYRE CHARLOTTE 0 FRA/NANTES 00:56.83 00:55.54 55.54 0 0 0
11 27 A114 DREIER VALENTINA 0 AUT 00:53.42 00:55.67 55.67 0 0 0
12 25 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 00:58.67 00:56.62 56.62 40 56 0
13 1/ ZS 16 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 00:57.91 00:57.93 57.93 37 44 0
14 6/ DS 26 116081 DIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel 1 00:56.87 00:57.96 57.96 35 0 37
14 3/ U23 30 A117 VALDENAIRE MATHILDE 98 FRA/GERARDMER 00:54.98 00:57.96 57.96 0 0 0
16 2/ DM 13 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:00.07 00:58.40 58.40 33 0 31
17 33 A120 PISCHEK MAGALI 76 FRA/GERARDMER 00:57.30 00:58.53 58.53 0 0 0
18 3/ DM 28 A115 HUSSON COLINE 2 FRA/GERARDMER 00:56.13 00:58.72 58.72 0 0 0
19 1/ VM 21 119019 HALAŠKOVÁ Petra 1974 Olomouc 2 00:57.90 00:59.01 59.01 31 0 25
20 4/ U23 7 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 2 00:58.99 00:59.79 59.79 29 38 0
21 34 A121 FAVERIO ALESSIA 92 USA 01:00.44 01:00.06 60.06 0 0 0
22 5/ U23 15 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 01:02.76 01:00.36 60.36 27 32 0
23 4/ DM 24 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 00:56.77 01:00.54 60.54 25 0 19
24 5/ DM 12 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 01:07.27 01:00.93 60.93 23 26 0
25 2/ ZS 10 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:58.86 01:01.17 61.17 21 0 13
26 6/ DM 29 A116 NICOT ELISE 2 FRA/GERARDMER 00:59.37 01:01.76 61.76 0 0 0
27 7/ DS 19 116080 VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel 3 01:02.02 01:01.90 61.90 19 0 7
28 3/ ZS 14 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 00:59.11 01:02.20 62.20 17 0 1
29 4/ ZS 23 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:20.83 01:03.14 63.14 15 20 0
30 5/ ZS 17 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 01:01.10 01:04.64 64.64 14 14 0
31 1/ V 6 48072 TYKALOVÁ Jana 1968 Klášter. 2 01:05.93 01:06.15 66.15 13 8 0
32 6/ ZS 22 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:05.75 01:11.27 71.27 12 2 0
33 8/ DS 20 119158 HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc 01:05.82 01:16.27 76.27 11 0 0
34 9/ DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 01:02.20 DNF 4001 10 1 0
35 VM 5 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 1 DNS DNS 4005 0 0 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 3 119140 HRIC Filip 1993 Olomouc MT 00:47.02 00:45.34 45.34 75 0 136
2 69 A146 OVEN SIMON 93 Slovenia 00:46.23 00:46.04 46.04 0 0 0
3 1/ U23 5 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 00:46.18 00:46.30 46.30 68 195 0
4 61 A108 KLUN GREGA 0 SLO 00:46.42 00:46.34 46.34 0 0 0
5 34 119071 SLEPICA Karel 1988 Olomouc 00:46.92 00:46.85 46.85 62 0 124
6 2/ U23 6 1103 ZIERIS Matyáš 1995 Boh.Pha 1 00:48.36 00:47.03 47.03 57 183 0
7 59 A106 FAGET MARCEAU 0 FRA/MARSAC 00:45.55 00:47.32 47.32 0 0 0
8 3/ U23 4 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno MT 00:48.22 00:47.39 47.39 53 0 112
9 1/ DS 8 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 00:47.10 00:47.50 47.50 49 171 0
10 1/ VM 1 12007 MRŮZEK Kamil 1977 Dukla B. MT 00:47.20 00:47.69 47.69 46 159 0
11 2 119150 HÁLA Richard 1992 Olomouc 2 00:57.31 00:47.88 47.88 43 0 100
12 4/ U23 7 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 1 00:48.67 00:48.04 48.04 40 0 88
13 5/ U23 68 A145 URANKAR ANŽE 97 Slevenia 00:48.72 00:48.26 48.26 0 0 0
14 2/ DS 11 49018 KYZLÍK Milan 1999 Roudnice 1 00:48.14 00:53.18 53.18 37 147 0
15 6/ U23 67 A144 NOVAK TIM 97 Slovenia 00:47.92 00:46.81 46.81 0 0 0
16 7/ U23 58 A105 CARREAUD ANTOINE 96 FRA/STRASBOURG 00:50.05 00:48.53 48.53 0 0 0
17 66 A113 SAVIČ DARKO 0 BIH 00:48.95 00:48.96 48.96 0 0 0
18 8/ U23 51 1037 SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha 3 00:50.78 00:49.30 49.30 35 135 0
19 9/ U23 10 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 1 00:49.82 00:49.35 49.35 33 0 76
20 2/ VM 16 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 00:49.78 00:49.51 49.51 31 123 0
21 1/ DM 15 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 01:05.44 00:50.65 50.65 29 0 70
22 3/ DS 57 A104 GODEL ROBIN 99 FRA/STRASBOURG 00:50.34 00:50.67 50.67 0 0 0
23 4/ DS 13 12016 KRČ Ladislav 1999 Dukla B. 1 00:50.54 00:51.17 51.17 27 111 0
24 2/ DM 14 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 00:48.86 00:51.36 51.36 25 0 64
25 5/ DS 30 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:53.27 00:51.87 51.87 23 99 0
26 6/ DS 26 119116 GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc 2 00:50.75 00:51.90 51.90 21 0 58
27 10/ U23 70 20008 NACHTIGAL Jiří 1997 Chomutov 1 00:52.23 00:52.08 52.08 19 87 0
28 7/ DS 27 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 00:55.12 00:52.33 52.33 17 0 52
29 8/ DS 21 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:52.43 00:52.44 52.44 15 75 0
30 60 A107 SPASIK LJUBOMIR 0 MCD 00:51.89 00:52.75 52.75 0 0 0
31 1/ V 12 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 1 00:51.25 00:53.10 53.10 14 63 0
32 3/ DM 18 1114 KIRCHNER David 2002 Boh.Pha 2 00:51.45 00:53.23 53.23 13 51 0
33 3/ VM 28 60030 MAREK Aleš 1978 Trutnov 1 00:50.66 00:53.61 53.61 12 45 0
34 2/ V 9 119040 KRATOCHVÍL Petr 1971 Olomouc 1 00:56.57 00:53.69 53.69 11 0 46
35 9/ DS 20 60055 VESELÝ František 2000 Trutnov 2 00:51.41 00:54.20 54.20 10 39 0
36 4/ DM 32 129013 WALTER David 2001 Šumperk 2 01:13.60 00:54.53 54.53 9 0 40
37 10/ DS 25 60040 KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 1 00:49.69 00:55.77 55.77 8 33 0
38 50 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 3 01:00.15 00:56.94 56.94 7 27 0
39 1/ VS 17 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 00:57.76 00:57.73 57.73 6 0 34
40 11/ DS 56 A103 PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK 00:58.48 00:57.75 57.75 0 0 0
41 5/ DM 23 119124 PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc 2 00:56.71 00:57.76 57.76 5 0 28
42 4/ VM 44 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 00:56.47 00:57.99 57.99 4 21 0
43 6/ DM 29 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 00:55.65 00:59.30 59.30 3 15 0
44 1/ ZS 36 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 01:00.08 00:59.42 59.42 2 9 0
45 3/ V 46 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 00:58.46 00:59.50 59.50 1 0 22
46 2/ ZS 24 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:55.86 01:00.35 60.35 0 0 16
47 3/ ZS 41 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 01:00.38 01:00.88 60.88 0 0 10
48 4/ V 49 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 01:00.63 01:01.54 61.54 0 8 0
49 7/ DM 37 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 2 01:38.55 01:01.62 61.62 0 7 0
50 1/ ZM 35 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 01:00.50 01:01.95 61.95 0 0 4
51 63 A110 AVBELJ DOMEN 0 SLO 00:50.21 01:04.34 64.34 0 0 0
52 8/ DM 40 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 01:02.28 01:04.48 64.48 0 6 0
53 9/ DM 43 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3 00:56.36 01:04.98 64.98 0 0 3
54 10/ DM 31 119143 HALA Jiří 2002 Olomouc 2 00:57.72 01:05.68 65.68 0 0 2
55 4/ ZS 38 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 01:10.28 01:06.55 66.55 0 5 0
56 11/ DM 52 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3 01:00.64 01:10.47 70.47 0 4 0
57 2/ ZM 53 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 01:26.95 01:11.95 71.95 0 3 0
58 5/ ZS 45 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 01:04.21 01:13.00 73.00 0 2 0
59 3/ ZM 39 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 01:04.03 01:28.55 88.55 0 1 0
60 12/ DM 47 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 01:05.07 01:34.50 94.50 0 0 1
61 6/ ZS 42 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:08.55 DNS 4005 0 0 0
62 U23 19 1016 JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha 2 DNS DNS 4005 0 0 0
63 DM 22 64002 HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 4005 0 0 0
64 DM 33 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 4005 0 0 0
65 DM 48 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 DNS DNS 4005 0 0 0
66 U23 54 A100 LJUBOMIR Spasik 92 Makedonia 0 DNS DNS 4005 0 0 0
67 55 A102 PERANOVIČ OGNJEN 99 SRB/ČAČAK DNS DNS 4005 0 0 0
68 62 A109 KLUN JURE 0 SLO DNS DNS 4005 0 0 0
69 64 A111 KRIVIC GASPER 0 SLO DNS DNS 4005 0 0 0
70 65 A112 THACKER CAMERON 91 USA DNS DNS 4005 0 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 1/ DS 113 A133 GAUBERT ELSA 0 FRA/TEICH 00:56.63 00:56.71 56.71 0 0 0
2 1/ DM 111 A131 BEZIAT MARGOT 0 FRA/VENERQUE 01:00.47 00:57.69 57.69 0 0 0
3 2/ DS 101 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 1 01:02.69 00:59.47 59.47 75 0 36
4 3/ DS 104 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. MT 00:57.50 01:00.32 60.32 68 38 0
5 109 57074 VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub. 1 01:01.17 01:01.73 61.73 62 26 0
6 112 A132 LOHÉAC MARION 0 FRA/BAC CK 01:00.85 01:01.98 61.98 0 0 0
7 4/ DS 116 24034 PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml. 2 01:02.90 01:03.44 63.44 57 14 0
8 114 A140 ALBA ZOE Grzin 0 Croatia 01:16.65 01:00.86 60.86 0 0 0
9 1/ ZS 100 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:06.99 01:05.08 65.08 53 0 24
10 2/ DM 108 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 01:32.63 01:10.82 70.82 49 0 18
11 110 A130 LAZAREVIČ OLJA 0 SRB/MEDICINAR DNF 01:11.85 71.85 0 0 0
12 3/ DM 107 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 01:07.47 01:18.01 78.01 46 0 12
13 2/ ZS 105 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:18.64 01:20.95 80.95 43 8 0
14 3/ ZS 103 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 01:13.30 01:29.01 89.01 40 0 6
15 1/ U23 115 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava DNF 01:29.54 89.54 37 0 0
16 2/ U23 102 24030 PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml. 3 01:10.51 DNF 4001 35 2 0
16 4/ ZS 106 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:20.53 DNF 4001 33 1 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čp om
1 2 24012 24043 HALEŠ Antonín NOVÁK Martin 1992 1991 Č.Kruml. Č.Kruml. MT 00:49.26 00:49.52 49.52 75 110 0
2 3 103047 108045 RYGEL Marek VESELÝ Petr 1989 1976 KK Brno VSDK MT 00:49.08 00:50.03 50.03 68 0 62
3 19 A143 A143 LUKA OBADIC Ivan Tolic LUKA OBADIC Ivan Tolic 0 0 Croatia Croatia 00:50.14 00:50.19 50.19 0 0 0
4 12 57071 57047 ROLENC Ondřej ŠŤASTNÝ Jan 1991 1970 Pardub. Pardub. 1 00:49.70 00:51.25 51.25 62 98 0
5 1/ U23 11 1113 1112 ZAPLETAL Mikuláš ZAPLETAL Vojtěch 2000 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:53.13 00:51.74 51.74 57 86 0
6 2/ U23 1 119213 1016 KRISTEK Václav JELÍNEK Filip 1996 1996 Olomouc Boh.Pha MT 00:52.04 00:52.57 52.57 53 74 50
7 3/ U23 8 116061 116049 ŠMOLDAS Michal ŠOTOLA Karel 1998 1997 Litovel Litovel 1 00:51.25 00:52.59 52.59 49 0 38
8 13 64021 64038 SUCHÁNEK Daniel JÍLEK Jan 1993 1993 Vys.Mýto Vys.Mýto 1 00:54.94 00:54.30 54.30 46 62 0
9 4 24032 24031 ŠVADLENA Václav JIRKA David 1985 1985 Č.Kruml. Č.Kruml. 1 00:51.10 00:55.11 55.11 43 50 0
10 1/ DS 20 132020 24015 HENDRYCH Tomáš SKOŘEPA Vojtěch 2000 1999 Val.Mez. Č.Kruml. 1 00:54.06 00:54.47 54.47 40 38 26
11 5 52028 52035 SLANINA Vladimír SLANINA Vladimír 1994 1969 L.Žatec L.Žatec 1 00:53.76 00:54.85 54.85 37 26 0
12 1/ VS 14 1061 105016 CHLOUBA Luboš MATULA Zdeněk 1959 1955 Boh.Pha Tesla Bo 3 00:57.53 00:56.45 56.45 35 14 14
13 1/ V 7 116009 103034 HOŘÍNEK Jaroslav REŽŇÁK Ladislav 1963 1966 Litovel KK Brno 1 00:53.77 00:57.48 57.48 33 0 2
14 1/ DM 21 132004 132005 ŠVÉDA Daniel SMILEK Jiří 2002 2003 Val.Mez. Val.Mez. 3 00:57.17 00:58.86 58.86 31 0 1
15 17 A141 A141 LEON ISPAN Luka Zubcic LEON ISPAN Luka Zubcic 0 0 Croatia Croatia 00:55.51 00:58.94 58.94 0 0 0
16 25 A134 A134 LOHÉAC SOUCHEYRE MARION 0 0 FRA FRA 00:59.45 00:59.03 59.03 0 0 0
17 2/ V 9 1128 1038 MORNŠTEJN Roman ŠŤASTNÝ Michal 1969 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 00:53.91 01:00.55 60.55 29 2 0
18 2/ DM 16 64002 64003 HRNČÍŘ Jakub HRNČÍŘ Vojtěch 2001 2001 Vys.Mýto Vys.Mýto 3 01:07.07 01:03.74 63.74 27 1 0
19 U23 6 129014 57005 WALTER Jakub RUFFER Matěj 1998 1999 Šumperk Pardub. 2 DNS DNS 4005 0 0 0
20 10 9100 43008 TOMEK Lukáš ŠRÁMEK Michal 1987 1982 USK Pha Č.Lípa 1 DNS DNS 4005 0 0 0
21 18 A142 A142 ANTONIO OBLADIC Jadran Zo ANTONIO OBLADIC Jadran Zo 0 0 Croatia Croatia DNS DNS 4005 0 0 0