Výsledková listina

Závod4. ČP žáků ve sprintu
Číslo17122
Datum19.08.17
Ředitel závoduJan Šťastný
Vrchní rozhodčíLíba Rolečková
Disciplínasprint
OrganizátorKanoe Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 129 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 01:00.51 00:57.31 00:57.31 75 24
2 2/ ZS 127 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 01:09.21 01:01.21 01:01.21 68 20
3 3/ ZS 128 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 01:04.16 01:01.67 01:01.67 62 16
4 1/ ZM 124 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3 01:05.22 01:06.85 01:05.22 57 12
5 4/ ZS 125 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 01:08.33 01:05.99 01:05.99 53 11
6 2/ ZM 122 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 01:20.64 01:07.28 01:07.28 49 10
7 5/ ZS 123 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 01:10.08 01:09.57 01:09.57 46 9
8 3/ ZM 120 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:11.50 01:13.34 01:11.50 43 8
9 6/ ZS 121 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 3 01:11.97 DNS 01:11.97 40 7
10 4/ ZM 116 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 01:39.77 01:14.45 01:14.45 37 6
11 7/ ZS 118 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 01:23.29 01:15.20 01:15.20 35 5
12 5/ ZM 117 116098 GEPRT David 2005 Litovel 01:17.22 01:32.81 01:17.22 33 4
13 6/ ZM 115 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 01:21.02 01:17.40 01:17.40 31 3
14 8/ ZS 112 57087 FENCL Jáchym 2003 Pardub. 3 01:21.10 01:30.47 01:21.10 29 2
15 7/ ZM 113 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 01:27.86 01:25.59 01:25.59 27 1
16 8/ ZM 110 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:31.90 01:26.22 01:26.22 25 0
17 9/ ZS 114 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště DNF 01:27.81 01:27.81 23 0
18 10/ ZS 119 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 01:35.80 01:28.42 01:28.42 21 0
19 9/ ZM 111 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 01:30.91 DNF 01:30.91 19 0
20 ZS 126 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 3 DNS DNS 59:59.99 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 152 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 01:01.10 00:54.80 00:54.80 75 39
2 2/ ZS 158 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 00:56.17 00:55.77 00:55.77 68 35
3 3/ ZS 156 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 00:57.39 00:58.55 00:57.39 62 31
4 4/ ZS 157 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 00:57.94 00:57.96 00:57.94 57 27
5 1/ ZM 153 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 00:59.12 00:58.91 00:58.91 53 23
6 5/ ZS 147 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 00:59.72 00:59.03 00:59.03 49 19
7 6/ ZS 154 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:01.20 00:59.60 00:59.60 46 15
8 2/ ZM 155 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 01:00.33 01:00.87 01:00.33 43 11
9 7/ ZS 141 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 3 01:02.79 01:04.49 01:02.79 40 10
10 3/ ZM 148 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 01:05.32 01:06.90 01:05.32 37 9
11 4/ ZM 146 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 01:23.66 01:05.54 01:05.54 35 8
12 8/ ZS 145 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 01:09.68 01:05.83 01:05.83 33 7
13 5/ ZM 149 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 01:16.34 01:06.42 01:06.42 31 6
14 6/ ZM 150 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 01:06.63 01:18.68 01:06.63 29 5
15 7/ ZM 143 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 01:08.62 01:07.00 01:07.00 27 4
16 9/ ZS 140 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 01:09.26 01:07.99 01:07.99 25 3
17 10/ ZS 151 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 01:31.19 01:08.28 01:08.28 23 2
18 8/ ZM 144 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 01:11.42 01:09.74 01:09.74 21 1
19 9/ ZM 142 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 02:44.97 01:14.43 01:14.43 19 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 194 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 00:54.01 00:51.72 00:51.72 75 37
2 2/ ZS 193 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 00:52.92 00:52.40 00:52.40 68 33
3 3/ ZS 188 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 03:08.40 00:54.91 00:54.91 62 29
4 4/ ZS 191 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 00:57.31 00:56.49 00:56.49 57 25
5 5/ ZS 186 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 3 00:57.69 00:56.83 00:56.83 53 24
6 1/ ZM 192 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 00:57.50 00:58.34 00:57.50 49 23
7 6/ ZS 187 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3 01:00.08 00:58.49 00:58.49 46 22
8 2/ ZM 189 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3 00:59.66 00:59.00 00:59.00 43 21
9 7/ ZS 182 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 01:02.00 00:59.16 00:59.16 40 20
10 3/ ZM 190 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 01:01.76 00:59.80 00:59.80 37 19
11 8/ ZS 184 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 01:02.20 01:01.97 01:01.97 35 18
12 9/ ZS 180 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 01:04.79 01:03.12 01:03.12 33 17
13 10/ ZS 181 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3 01:03.26 01:03.15 01:03.15 31 16
14 11/ ZS 183 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 01:03.53 01:03.93 01:03.53 29 15
15 12/ ZS 185 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3 01:03.80 01:03.79 01:03.79 27 14
16 4/ ZM 178 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 01:05.58 01:04.81 01:04.81 25 13
17 13/ ZS 174 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 01:06.71 01:05.62 01:05.62 23 12
18 5/ ZM 163 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 01:07.45 01:05.93 01:05.93 21 11
19 6/ ZM 176 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 01:06.22 01:07.43 01:06.22 19 10
20 7/ ZM 172 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3 01:07.01 01:06.39 01:06.39 17 9
21 8/ ZM 179 119118 ŠOTEK Adam 2005 Olomouc 3 01:07.03 01:07.20 01:07.03 15 8
22 14/ ZS 173 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 01:09.39 01:08.36 01:08.36 14 7
23 9/ ZM 175 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 01:08.95 01:09.56 01:08.95 13 6
24 10/ ZM 170 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 01:11.01 01:09.32 01:09.32 12 5
25 15/ ZS 167 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 01:11.79 01:10.07 01:10.07 11 4
26 11/ ZM 169 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 01:10.33 01:12.12 01:10.33 10 3
27 12/ ZM 164 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3+ 01:10.88 01:14.94 01:10.88 9 2
28 16/ ZS 171 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 01:12.18 01:10.99 01:10.99 8 1
29 13/ ZM 168 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 01:16.24 01:11.75 01:11.75 7 0
30 14/ ZM 161 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 01:12.30 01:16.72 01:12.30 6 0
31 15/ ZM 162 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 01:13.26 01:13.55 01:13.26 5 0
32 16/ ZM 165 116086 STRATIL Filip 2006 Litovel 01:14.15 01:18.65 01:14.15 4 0
33 17/ ZM 160 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:14.39 01:28.82 01:14.39 3 0
34 ZS 177 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk DNS DNS 59:59.99 0 0
35 ZM 166 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov DNS DNS 59:59.99 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 144 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2 01:01.07 01:03.99 01:01.07 75 26
2 1/ ZM 142 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2 01:06.06 01:07.09 01:06.06 68 22
3 2/ ZS 137 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 01:06.60 01:08.42 01:06.60 62 18
4 3/ ZS 140 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 01:11.20 01:06.62 01:06.62 57 14
5 4/ ZS 136 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 01:08.54 01:06.63 01:06.63 53 10
6 5/ ZS 143 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 01:10.24 01:12.53 01:10.24 49 6
7 2/ ZM 139 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 01:11.55 01:12.33 01:11.55 46 5
8 6/ ZS 133 119145 HEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc 01:28.06 01:12.87 01:12.87 43 4
9 3/ ZM 138 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 01:15.31 01:14.40 01:14.40 40 3
10 7/ ZS 131 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK DNF 01:16.61 01:16.61 37 2
11 8/ ZS 134 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 01:17.30 DNF 01:17.30 35 1
12 4/ ZM 141 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3 01:18.85 01:19.11 01:18.85 33 0
13 9/ ZS 135 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc DNF 01:19.92 01:19.92 31 0
14 5/ ZM 132 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:50.13 01:23.59 01:23.59 29 0
15 6/ ZM 130 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK DNF 01:28.06 01:28.06 27 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 158 24042 24055 VEJNAR Samuel MAREŠ Jakub 2005 2003 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 01:01.49 01:04.42 01:01.49 75 7
2 2/ ZS 157 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 01:03.95 01:06.82 01:03.95 68 6
3 1/ ZM 155 116094 116098 PAPULA Jan GEPRT David 2005 2005 Litovel Litovel 3 01:06.85 01:08.86 01:06.85 62 5
4 3/ ZS 154 57036 57087 NĚMEC Radek FENCL Jáchym 2004 2003 Pardub. Pardub. 3 01:08.22 01:10.42 01:08.22 57 4
5 4/ ZS 156 119154 119152 MRÁKA Jan GÁBRLÍK Jakub 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 01:09.48 01:10.61 01:09.48 53 3
6 5/ ZS 151 116086 116095 STRATIL Filip SALAJ František 2006 2004 Litovel Litovel 01:11.69 01:21.88 01:11.69 49 2
7 6/ ZS 153 116088 116097 ŠMAKAL Petr VODÁK Norbert 2003 2004 Litovel Litovel 01:12.01 DNS 01:12.01 46 1
8 2/ ZM 152 57075 57086 ŠŤASTNÝ Matěj PLÁŠIL Hynek 2005 2006 Pardub. Pardub. 01:13.69 01:30.21 01:13.69 43 0
9 3/ ZM 150 119197 119118 ŠTYBNAR Vojtěch ŠOTEK Adam 2005 2005 Olomouc Olomouc 01:18.46 01:21.69 01:18.46 40 0
10 DM 149 132004 132039 ŠVÉDA Daniel KOLAŘÍK David 2002 2004 Val.Mez. Val.Mez. 3 DNS DNS 59:59.99 0 0