Výsledková listina

ZávodMemoriál J.Froňka st.
Číslo17120
Datum20.8.2017
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 4 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 163.49 8 171.49 167.68 4 171.68 171.49 8
2 1/ DM 7 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 166.08 8 174.08 4 999 999.00 174.08 2
3 2/ DM 6 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 169.96 8 177.96 4 999 999.00 177.96 1
4 3/ DM 2 A0002 BERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA 176.20 18 194.20 185.00 16 201.00 194.20 0
5 ZS 5 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 DM 3 A0003 HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
7 DM 1 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 98.85 0 98.85 98.02 0 98.02 98.02 111
2 2 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 98.83 0 98.83 103.67 2 105.67 98.83 99
3 1/ ZS 12 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 106.78 2 108.78 119.42 106 225.42 108.78 87
4 1/ VM 23 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 2 115.33 12 127.33 113.00 0 113.00 113.00 81
5 7 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 148.97 6 154.97 115.18 2 117.18 117.18 75
6 9 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 2 112.42 8 120.42 114.18 10 124.18 120.42 69
7 4 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 125.92 2 127.92 120.97 2 122.97 122.97 63
8 10 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 122.10 106 228.10 122.30 2 124.30 124.30 57
9 6 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 119.58 6 125.58 4 999 999.00 125.58 51
10 1/ DM 3 A0001 KABIR Maxime 2001 CA PA Francie, FRA 120.80 6 126.80 120.53 10 130.53 126.80 0
11 2/ DM 8 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 134.38 10 144.38 127.72 2 129.72 129.72 45
12 1/ V 14 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 129.76 2 131.76 4 999 999.00 131.76 39
13 2/ ZS 11 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 128.70 6 134.70 155.57 62 217.57 134.70 33
14 3/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 147.89 16 163.89 131.52 8 139.52 139.52 27
15 4/ DM 13 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 161.72 4 165.72 140.95 4 144.95 144.95 21
16 1/ ZM 5 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 136.29 14 150.29 143.22 8 151.22 150.29 15
17 3/ ZS 16 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 166.73 8 174.73 152.85 8 160.85 160.85 9
18 2/ V 21 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 174.37 6 180.37 166.73 8 174.73 174.73 3
19 4/ ZS 19 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 197.48 60 257.48 161.31 54 215.31 215.31 2
20 2/ VM 20 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 ZM 18 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 ZS 17 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 VM 15 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 137.52 6 143.52 146.04 8 154.04 143.52 24
2 1/ ZS 3 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 162.31 20 182.31 149.17 14 163.17 163.17 18
3 1/ DM 1 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 148.17 116 264.17 186.54 12 198.54 198.54 12
4 2/ ZS 4 12066 12061 VENC Štěpán CAPALINI Daniel 2004 2005 Dukla B. Dukla B. 2 164.52 60 224.52 189.60 62 251.60 224.52 6

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 1 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 106.74 10 116.74 103.33 0 103.33 103.33 105
2 1/ U23 3 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 113.86 8 121.86 113.90 2 115.90 115.90 93
3 1/ DS 5 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 118.45 6 124.45 113.64 6 119.64 119.64 81
4 2/ U23 2 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 112.07 16 128.07 127.98 4 131.98 128.07 75
5 1/ ZS 11 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 175.18 6 181.18 129.44 2 131.44 131.44 69
6 1/ DM 21 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 126.22 8 134.22 148.19 2 150.19 134.22 63
7 2/ ZS 26 A0016 ALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA 136.72 10 146.72 137.67 2 139.67 139.67 0
8 2/ DM 17 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 138.92 4 142.92 165.61 4 169.61 142.92 57
9 3/ ZS 13 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 142.11 2 144.11 153.39 2 155.39 144.11 51
10 3/ DM 6 A0012 BERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA 177.28 8 185.28 142.98 4 146.98 146.98 0
11 15 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 151.52 10 161.52 141.02 6 147.02 147.02 45
12 4/ DM 20 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 150.81 6 156.81 144.04 4 148.04 148.04 39
13 5/ DM 23 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 149.06 6 155.06 143.98 6 149.98 149.98 33
14 4/ ZS 18 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 157.83 6 163.83 145.88 8 153.88 153.88 27
15 1/ ZM 28 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 172.37 66 238.37 151.78 8 159.78 159.78 21
16 5/ ZS 16 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 153.03 8 161.03 151.53 12 163.53 161.03 15
17 2/ ZM 24 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 151.28 18 169.28 188.99 8 196.99 169.28 9
18 6/ ZS 25 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 187.47 16 203.47 168.57 6 174.57 174.57 3
19 6/ DM 27 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 185.45 68 253.45 181.92 12 193.92 193.92 2
20 3/ ZM 31 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 209.45 60 269.45 1 999 999.00 269.45 1
21 ZS 30 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 ZM 22 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 ZS 19 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 VM 14 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 DM 12 A0015 HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 DM 10 A0014 PIETRACHA Eva 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VM 9 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
29 DM 8 A0013 JANNIC Clara 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
30 DM 7 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
31 DM 4 A0011 SARAGAS Elke 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 88.21 0 88.21 86.97 2 88.97 88.21 326
2 86 9053 BUCHTEL Michal 1986 USK Pha 1 93.12 4 97.12 92.09 0 92.09 92.09 314
3 1/ U23 5 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 96.90 2 98.90 109.07 58 167.07 98.90 302
4 1/ DM 4 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 97.09 4 101.09 95.46 4 99.46 99.46 290
5 14 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 105.69 4 109.69 100.02 0 100.02 100.02 284
6 1/ DS 21 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 100.79 6 106.79 96.23 4 100.23 100.23 278
7 1/ VM 8 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 101.10 2 103.10 103.46 4 107.46 103.10 272
8 2/ DS 3 A0004 THOMAS Kawan 2000 CA PA Francie, FRA 100.69 4 104.69 100.32 4 104.32 104.32 0
9 2/ VM 17 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 107.79 6 113.79 103.89 2 105.89 105.89 266
10 2/ U23 10 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 103.14 6 109.14 104.70 2 106.70 106.70 260
11 3/ VM 85 34033 BUCHTEL Martin 1982 Hubertus 1 103.70 6 109.70 95.99 50 145.99 109.70 254
12 2/ DM 36 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 108.55 10 118.55 104.55 8 112.55 112.55 248
13 3/ DS 37 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 108.57 8 116.57 109.15 4 113.15 113.15 242
14 3/ DM 33 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 107.94 6 113.94 105.44 8 113.44 113.44 236
15 4/ VM 13 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 112.82 2 114.82 110.63 4 114.63 114.63 230
16 4/ DM 41 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 111.14 4 115.14 132.84 2 134.84 115.14 224
17 5/ DM 19 A0006 GOUJON Alexandre 2001 CA PA Francie, FRA 109.61 6 115.61 110.99 8 118.99 115.61 0
18 3/ U23 25 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 118.80 4 122.80 113.62 2 115.62 115.62 218
19 1/ VS 84 12011 HILGERT Luboš 1960 Dukla B. 111.63 4 115.63 110.97 6 116.97 115.63 212
20 6/ DM 77 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 118.47 10 128.47 111.77 4 115.77 115.77 206
21 4/ DS 18 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 107.67 10 117.67 4 999 999.00 117.67 200
22 1/ ZS 47 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 125.54 8 133.54 116.72 2 118.72 118.72 194
23 2/ ZS 28 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 109.08 10 119.08 118.00 2 120.00 119.08 188
24 7/ DM 23 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 121.96 4 125.96 117.74 2 119.74 119.74 182
25 8/ DM 38 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 139.31 12 151.31 115.84 4 119.84 119.84 176
26 4/ U23 49 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 117.36 4 121.36 137.97 4 141.97 121.36 170
27 9/ DM 64 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 118.06 6 124.06 115.68 6 121.68 121.68 164
28 39 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 3 116.83 6 122.83 117.78 4 121.78 121.78 158
29 5/ DS 7 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 116.15 6 122.15 118.16 54 172.16 122.15 152
30 10/ DM 45 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 116.74 6 122.74 137.72 2 139.72 122.74 146
31 3/ ZS 55 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 122.47 2 124.47 126.10 54 180.10 124.47 140
32 11/ DM 22 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 125.32 106 231.32 122.84 2 124.84 124.84 134
33 4/ ZS 57 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 125.44 6 131.44 124.24 2 126.24 126.24 128
34 12/ DM 31 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 122.57 4 126.57 117.20 10 127.20 126.57 122
35 5/ ZS 51 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 117.21 10 127.21 112.46 16 128.46 127.21 116
36 5/ VM 46 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 125.89 2 127.89 137.95 4 141.95 127.89 110
37 6/ ZS 44 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 122.96 6 128.96 121.71 8 129.71 128.96 104
38 13/ DM 26 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 123.60 6 129.60 124.42 6 130.42 129.60 98
39 1/ V 79 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 128.54 4 132.54 127.67 6 133.67 132.54 92
40 14/ DM 29 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 119.94 14 133.94 119.70 14 133.70 133.70 86
41 1/ ZM 50 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 129.62 6 135.62 132.60 2 134.60 134.60 80
42 43 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 2 124.61 10 134.61 139.15 8 147.15 134.61 74
43 7/ ZS 40 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 136.42 6 142.42 134.48 2 136.48 136.48 68
44 15/ DM 69 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 163.71 8 171.71 131.27 6 137.27 137.27 62
45 8/ ZS 60 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 127.35 10 137.35 122.94 54 176.94 137.35 56
46 9/ ZS 56 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 134.00 8 142.00 131.50 156 287.50 142.00 50
47 10/ ZS 35 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 134.48 8 142.48 135.26 8 143.26 142.48 44
48 6/ DS 30 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 136.67 10 146.67 138.95 4 142.95 142.95 38
49 16/ DM 15 A0009 COTTET Kilian 2002 CA PA Francie, FRA 137.93 110 247.93 123.86 20 143.86 143.86 0
50 2/ ZM 42 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 169.13 56 225.13 140.27 4 144.27 144.27 32
51 6/ VM 82 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 2 134.69 10 144.69 144.27 2 146.27 144.69 26
52 11/ ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 145.16 10 155.16 142.03 6 148.03 148.03 20
53 12/ ZS 48 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 145.52 16 161.52 140.81 8 148.81 148.81 14
54 13/ ZS 52 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 140.64 10 150.64 168.08 14 182.08 150.64 13
55 2/ V 59 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 150.47 56 206.47 145.03 8 153.03 153.03 12
56 3/ ZM 67 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 155.90 2 157.90 169.45 4 173.45 157.90 11
57 14/ ZS 66 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 180.22 12 192.22 152.15 6 158.15 158.15 10
58 15/ ZS 32 A0010 GEORGEON Corentin 2003 CA PA Francie, FRA 148.51 12 160.51 137.77 58 195.77 160.51 0
59 7/ DS 68 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 180.01 6 186.01 159.87 2 161.87 161.87 9
60 7/ VM 80 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 134.52 56 190.52 157.16 10 167.16 167.16 8
61 4/ ZM 20 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 172.97 8 180.97 163.99 12 175.99 175.99 7
62 5/ ZM 54 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 1 999 999.00 164.17 12 176.17 176.17 6
63 3/ V 87 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3+ 193.59 8 201.59 174.80 10 184.80 184.80 5
64 6/ ZM 71 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 183.38 6 189.38 161.32 62 223.32 189.38 4
65 17/ DM 70 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 165.11 66 231.11 1 999 999.00 231.11 3
66 18/ DM 75 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 189.21 66 255.21 181.52 212 393.52 255.21 2
67 16/ ZS 58 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 1 999 999.00 159.58 102 261.58 261.58 1
68 7/ ZM 65 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 201.45 66 267.45 164.23 154 318.23 267.45 0
69 V 83 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 VM 81 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 ZM 78 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 ZS 76 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 ZM 74 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 VM 73 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 ZM 72 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 DM 63 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 VM 62 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 VM 61 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 DM 53 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 DS 34 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 DS 27 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 DS 24 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 V 12 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 DM 11 A0007 CHIKH Gawaine 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 DM 9 A0008 ADISSON Gael 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 DS 6 A0005 BARONE Luca 2000 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 2 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0