Výsledková listina

ZávodMemoriál J.Froňka st.
Číslo17119
Datum19.08.17
Ředitel závoduMilan Johanides
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Kralupy, oddíl kanoistiky

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 3 A0003 HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA 133.61 10 143.61 124.70 8 132.70 132.70 0
2 2/ DM 1 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 126.74 8 134.74 130.88 62 192.88 134.74 15
3 3/ DM 7 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 153.82 10 163.82 134.96 2 136.96 136.96 9
4 4/ DM 2 A0002 BERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA 220.94 102 322.94 161.21 12 173.21 173.21 0
5 1/ ZS 5 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 183.20 10 193.20 1 999 999.00 193.20 3
6 2/ ZS 4 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 201.67 8 209.67 212.04 64 276.04 209.67 2
7 5/ DM 6 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 216.30 58 274.30 1 999 999.00 274.30 1

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 97.55 0 97.55 97.00 0 97.00 97.00 101
2 2 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 97.19 2 99.19 97.66 0 97.66 97.66 89
3 1/ ZS 12 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 108.33 2 110.33 105.99 2 107.99 107.99 77
4 7 12009 SUCHÝ Matěj 1986 Dukla B. 2 109.44 6 115.44 109.02 2 111.02 111.02 71
5 6 14029 PEŠEK Michal 1992 Kralupy 2 111.32 2 113.32 113.84 52 165.84 113.32 65
6 1/ DM 8 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 111.73 6 117.73 113.69 4 117.69 117.69 59
7 2/ DM 3 A0001 KABIR Maxime 2001 CA PA Francie, FRA 112.70 6 118.70 119.41 12 131.41 118.70 0
8 4 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 116.28 4 120.28 119.49 2 121.49 120.28 53
9 3/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 129.18 8 137.18 113.40 8 121.40 121.40 47
10 10 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 127.75 12 139.75 119.65 2 121.65 121.65 41
11 2/ ZS 11 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 119.05 8 127.05 118.22 4 122.22 122.22 35
12 4/ DM 13 12070 KOLÁČEK Petr 2001 Dukla B. 2 123.37 4 127.37 130.85 4 134.85 127.37 29
13 1/ V 14 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 130.26 6 136.26 124.52 6 130.52 130.52 23
14 1/ ZM 5 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 126.12 8 134.12 151.51 8 159.51 134.12 17
15 3/ ZS 16 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 150.85 12 162.85 146.25 16 162.25 162.25 11
16 4/ ZS 17 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 164.54 14 178.54 143.68 112 255.68 178.54 5
17 2/ V 21 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 172.91 52 224.91 178.66 6 184.66 184.66 4
18 2/ ZM 18 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 162.77 108 270.77 189.04 8 197.04 197.04 3
19 1/ VM 20 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 272.69 14 286.69 4 999 999.00 286.69 2
20 5/ ZS 19 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3+ 1 999 999.00 195.89 160 355.89 355.89 1
21 VM 15 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 9 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 128.60 4 132.60 125.44 4 129.44 129.44 18
2 1/ ZS 3 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 184.92 8 192.92 143.38 8 151.38 151.38 12
3 2/ ZS 4 12066 12061 VENC Štěpán CAPALINI Daniel 2004 2005 Dukla B. Dukla B. 2 166.15 10 176.15 170.71 12 182.71 176.15 6
4 DM 1 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 1 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 97.86 0 97.86 102.87 2 104.87 97.86 137
2 1/ U23 2 9070 DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha 1 109.90 8 117.90 107.52 0 107.52 107.52 125
3 1/ DS 5 9105 DUŠKOVÁ Michala 2000 USK Pha 2+ 109.90 2 111.90 108.44 0 108.44 108.44 113
4 1/ VM 9 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 111.01 0 111.01 112.95 0 112.95 111.01 107
5 1/ DM 10 A0014 PIETRACHA Eva 2001 CA PA Francie, FRA 122.76 6 128.76 113.07 2 115.07 115.07 0
6 2/ DM 21 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 113.04 6 119.04 115.13 2 117.13 117.13 101
7 2/ U23 3 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 110.06 8 118.06 143.21 104 247.21 118.06 95
8 3/ DM 17 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 117.46 6 123.46 132.86 4 136.86 123.46 89
9 4/ DM 12 A0015 HUGUES Elena 2001 CA PA Francie, FRA 125.34 4 129.34 118.90 6 124.90 124.90 0
10 1/ ZS 18 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 148.19 16 164.19 128.38 0 128.38 128.38 83
11 2/ ZS 11 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 129.66 0 129.66 128.47 6 134.47 129.66 77
12 3/ ZS 26 A0016 ALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA 127.99 2 129.99 137.28 8 145.28 129.99 0
13 5/ DM 6 A0012 BERSON Camille 2001 CA PA Francie, FRA 128.44 2 130.44 143.54 6 149.54 130.44 0
14 4/ ZS 30 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 125.52 8 133.52 131.01 16 147.01 133.52 71
15 2/ VM 14 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 128.40 58 186.40 128.34 6 134.34 134.34 65
16 6/ DM 7 9103 KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha 2+ 130.54 10 140.54 129.48 6 135.48 135.48 59
17 7/ DM 23 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 133.51 8 141.51 136.76 0 136.76 136.76 53
18 5/ ZS 13 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 152.64 8 160.64 139.28 2 141.28 141.28 47
19 1/ ZM 22 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 134.63 10 144.63 141.64 0 141.64 141.64 41
20 15 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 141.22 2 143.22 133.02 10 143.02 143.02 35
21 8/ DM 20 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 139.70 6 145.70 148.18 14 162.18 145.70 29
22 9/ DM 27 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 138.62 12 150.62 151.57 60 211.57 150.62 23
23 6/ ZS 25 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 2 149.42 12 161.42 150.31 64 214.31 161.42 17
24 10/ DM 4 A0011 SARAGAS Elke 2001 CA PA Francie, FRA 179.27 14 193.27 163.37 4 167.37 167.37 0
25 2/ ZM 24 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 2 160.56 12 172.56 159.05 14 173.05 172.56 11
26 7/ ZS 16 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 149.41 56 205.41 130.60 60 190.60 190.60 5
27 3/ ZM 28 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 185.58 6 191.58 169.05 116 285.05 191.58 4
28 8/ ZS 19 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 200.92 12 212.92 151.83 110 261.83 212.92 3
29 4/ ZM 29 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 160.81 114 274.81 210.68 8 218.68 218.68 2
30 5/ ZM 31 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 275.66 122 397.66 262.30 62 324.30 324.30 1
31 11/ DM 8 A0013 JANNIC Clara 2001 CA PA Francie, FRA 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 85.69 0 85.69 86.70 0 86.70 85.69 336
2 1/ DM 4 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 90.71 8 98.71 92.83 0 92.83 92.83 324
3 1/ DS 21 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 101.72 6 107.72 93.62 0 93.62 93.62 318
4 2 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 95.14 0 95.14 97.45 4 101.45 95.14 312
5 2/ DS 7 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 96.43 0 96.43 101.77 4 105.77 96.43 306
6 1/ U23 5 12059 BINČÍK Petr 1994 Dukla B. 2+ 97.86 0 97.86 96.47 2 98.47 97.86 300
7 3/ DS 18 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 101.10 8 109.10 97.11 2 99.11 99.11 294
8 1/ VM 8 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 99.20 0 99.20 98.36 2 100.36 99.20 288
9 2/ U23 10 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 99.21 0 99.21 104.95 2 106.95 99.21 282
10 14 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 101.91 2 103.91 100.54 0 100.54 100.54 276
11 4/ DS 37 9058 BERAN Václav 2000 USK Pha 2 103.44 2 105.44 99.26 2 101.26 101.26 270
11 2/ VM 13 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 104.96 2 106.96 101.26 0 101.26 101.26 264
13 3/ VM 17 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 101.14 4 105.14 103.58 0 103.58 103.58 258
14 2/ DM 11 A0007 CHIKH Gawaine 2001 CA PA Francie, FRA 104.34 52 156.34 100.09 4 104.09 104.09 0
15 5/ DS 3 A0004 THOMAS Kawan 2000 CA PA Francie, FRA 103.98 2 105.98 102.41 2 104.41 104.41 0
16 3/ DM 36 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 99.98 6 105.98 116.39 4 120.39 105.98 252
17 4/ DM 33 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 98.29 8 106.29 104.49 4 108.49 106.29 246
18 1/ VS 84 12011 HILGERT Luboš 1960 Dukla B. 105.07 2 107.07 106.91 12 118.91 107.07 240
19 39 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 3 106.71 2 108.71 122.17 0 122.17 108.71 234
20 5/ DM 23 9080 RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha 3+ 111.24 12 123.24 110.18 0 110.18 110.18 228
21 6/ DM 29 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 129.64 4 133.64 108.81 2 110.81 110.81 222
21 6/ DS 6 A0005 BARONE Luca 2000 CA PA Francie, FRA 104.81 6 110.81 109.49 110 219.49 110.81 0
23 1/ ZS 47 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 109.66 2 111.66 116.55 108 224.55 111.66 216
24 2/ ZS 55 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 110.27 4 114.27 105.89 6 111.89 111.89 210
25 7/ DM 64 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 110.90 8 118.90 108.30 4 112.30 112.30 204
26 3/ ZS 28 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 133.15 52 185.15 111.35 2 113.35 113.35 198
27 4/ ZS 57 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 122.95 2 124.95 113.50 0 113.50 113.50 192
28 8/ DM 38 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 153.97 8 161.97 110.20 4 114.20 114.20 186
29 5/ ZS 51 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 108.90 6 114.90 123.41 112 235.41 114.90 180
30 9/ DM 31 9009 JAKL Vincent 2001 USK Pha 2 111.39 4 115.39 110.00 6 116.00 115.39 174
31 10/ DM 19 A0006 GOUJON Alexandre 2001 CA PA Francie, FRA 114.54 6 120.54 113.68 2 115.68 115.68 0
32 7/ DS 24 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 115.38 10 125.38 113.78 2 115.78 115.78 168
33 1/ ZM 50 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 115.82 0 115.82 114.38 2 116.38 115.82 162
34 4/ VM 46 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 118.86 2 120.86 114.19 2 116.19 116.19 156
35 11/ DM 53 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 111.77 12 123.77 108.40 8 116.40 116.40 150
35 8/ DS 34 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 116.62 8 124.62 114.40 2 116.40 116.40 144
37 12/ DM 26 9121 MAJER Kryštof 2001 USK Pha 2 115.76 8 123.76 112.46 4 116.46 116.46 138
38 43 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 2 119.98 6 125.98 115.51 2 117.51 117.51 132
39 5/ VM 80 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 113.92 4 117.92 121.26 4 125.26 117.92 126
40 3/ U23 49 14037 VYBULKA Jakub 1998 Kralupy 2 112.19 6 118.19 119.72 2 121.72 118.19 120
41 6/ ZS 32 A0010 GEORGEON Corentin 2003 CA PA Francie, FRA 122.96 10 132.96 116.39 2 118.39 118.39 0
42 13/ DM 45 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 112.81 6 118.81 111.92 8 119.92 118.81 114
43 14/ DM 77 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 115.76 4 119.76 111.96 8 119.96 119.76 108
44 1/ V 59 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 127.95 2 129.95 114.33 6 120.33 120.33 102
45 2/ V 12 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 123.09 6 129.09 115.00 6 121.00 121.00 96
46 4/ U23 25 43029 ŠEDIVÝ Jakub 1994 Č.Lípa 2 120.14 2 122.14 125.52 4 129.52 122.14 90
47 7/ ZS 35 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 133.55 52 185.55 122.00 2 124.00 124.00 84
48 3/ V 79 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 121.43 4 125.43 133.50 0 133.50 125.43 78
49 15/ DM 15 A0009 COTTET Kilian 2002 CA PA Francie, FRA 121.55 4 125.55 110.37 52 162.37 125.55 0
50 8/ ZS 60 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 119.86 6 125.86 136.46 6 142.46 125.86 72
51 2/ ZM 42 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 136.75 6 142.75 121.89 4 125.89 125.89 66
52 9/ ZS 44 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 123.31 8 131.31 112.72 52 164.72 131.31 60
53 6/ VM 61 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 2 125.89 8 133.89 127.95 4 131.95 131.95 54
54 4/ V 83 92006 BERAN Jan 1969 KVS Pha4 3+ 127.98 6 133.98 124.30 12 136.30 133.98 48
55 3/ ZM 20 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 157.71 106 263.71 129.94 6 135.94 135.94 42
56 16/ DM 22 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 126.18 10 136.18 113.85 58 171.85 136.18 36
57 7/ VM 82 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 2 135.56 8 143.56 133.05 6 139.05 139.05 30
58 9/ DS 30 52027 NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec 2 121.52 18 139.52 139.79 58 197.79 139.52 24
59 10/ ZS 48 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 147.83 6 153.83 137.76 4 141.76 141.76 18
60 4/ ZM 54 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 2 144.28 2 146.28 156.52 56 212.52 146.28 17
61 17/ DM 69 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 139.11 8 147.11 159.66 14 173.66 147.11 16
62 11/ ZS 40 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 2 144.11 4 148.11 144.86 12 156.86 148.11 15
63 5/ ZM 67 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 164.31 8 172.31 142.39 6 148.39 148.39 14
64 12/ ZS 52 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 2 145.17 8 153.17 157.39 8 165.39 153.17 13
65 13/ ZS 58 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 1 999 999.00 156.76 2 158.76 158.76 12
66 14/ ZS 56 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 150.92 12 162.92 145.14 14 159.14 159.14 11
67 18/ DM 70 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 156.51 10 166.51 153.79 110 263.79 166.51 10
68 10/ DS 27 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 2 192.66 14 206.66 133.74 54 187.74 187.74 9
69 15/ ZS 66 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 140.04 54 194.04 180.41 8 188.41 188.41 8
70 6/ ZM 65 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 198.12 116 314.12 183.09 10 193.09 193.09 7
71 11/ DS 68 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 200.99 8 208.99 1 999 999.00 208.99 6
72 7/ ZM 72 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 211.18 8 219.18 301.30 6 307.30 219.18 5
73 8/ ZM 74 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 153.23 68 221.23 150.45 314 464.45 221.23 4
74 16/ ZS 76 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 165.63 304 469.63 216.97 16 232.97 232.97 3
75 9/ ZM 78 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 178.26 158 336.26 218.23 68 286.23 286.23 2
76 8/ VM 73 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 3 137.56 156 293.56 178.35 158 336.35 293.56 1
77 10/ ZM 71 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 148.67 210 358.67 182.87 160 342.87 342.87 0
78 VM 81 14028 FOHL Ondřej 1979 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 DM 75 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 DM 63 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 VM 62 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 DM 41 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 DM 9 A0008 ADISSON Gael 2001 CA PA Francie, FRA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0