Výsledková listina

ZávodSlalom o Štít města Benátek
Číslo17118
Datum13.08.17
Ředitel závoduJiří Abraham
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Karbo Benátky

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 PZM 11 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 123.29 0 123.29 116.81 0 116.81 116.81 0
2 PZM 6 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 122.72 6 128.72 121.14 0 121.14 121.14 0
3 PZM 15 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 121.90 0 121.90 122.08 4 126.08 121.90 0
4 PZM 3 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 124.37 2 126.37 123.42 2 125.42 125.42 0
5 PZM 8 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 129.94 0 129.94 129.33 0 129.33 129.33 0
6 PZM 9 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 135.07 4 139.07 129.35 0 129.35 129.35 0
7 PZM 1 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 131.20 0 131.20 131.88 2 133.88 131.20 0
8 PZZ 26 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 129.72 2 131.72 133.99 2 135.99 131.72 0
9 PZZ 22 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 137.84 0 137.84 135.05 4 139.05 137.84 0
10 PZZ 24 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 141.88 50 191.88 137.99 0 137.99 137.99 0
11 PZM 13 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 4 999 999.00 140.85 2 142.85 142.85 0
12 PZM 16 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 145.81 0 145.81 152.13 4 156.13 145.81 0
13 PZM 14 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 4 999 999.00 155.48 0 155.48 155.48 0
14 PZM 2 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 178.19 2 180.19 157.57 2 159.57 159.57 0
15 PZM 18 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 148.26 102 250.26 158.81 4 162.81 162.81 0
16 PZM 5 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 162.95 304 466.95 179.35 2 181.35 181.35 0
17 PZZ 27 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 180.48 4 184.48 185.08 106 291.08 184.48 0
18 PZM 19 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 162.94 52 214.94 218.68 106 324.68 214.94 0
19 PZM 12 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 3 999 999.00 218.64 6 224.64 224.64 0
20 PZZ 25 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 272.01 2 274.01 252.94 4 256.94 256.94 0
21 PZM 17 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 156.40 106 262.40 208.33 58 266.33 262.40 0
22 PZZ 28 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 208.32 106 314.32 277.54 6 283.54 283.54 0
23 PZM 20 14093 HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 4 999 999.00 148.92 260 408.92 408.92 0
24 PZZ 23 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 PZM 21 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 PZM 10 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 PZM 7 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 PZM 4 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 122.64 0 122.64 123.24 0 123.24 122.64 14
2 ZS 8 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 125.79 2 127.79 127.70 4 131.70 127.79 10
3 ZS 1 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 129.39 150 279.39 133.58 2 135.58 135.58 6
4 U23 7 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 155.41 6 161.41 137.96 2 139.96 139.96 5
5 ZS 5 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 139.30 6 145.30 159.99 6 165.99 145.30 4
6 ZM 4 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 154.08 6 160.08 146.36 2 148.36 148.36 3
7 ZS 6 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 178.40 52 230.40 170.63 2 172.63 172.63 2
8 ZS 3 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 96.09 0 96.09 95.34 0 95.34 95.34 108
2 2 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 95.92 0 95.92 96.50 52 148.50 95.92 100
3 ZS 16 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 102.48 2 104.48 104.38 0 104.38 104.38 92
4 VM 3 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 106.58 0 106.58 104.53 0 104.53 104.53 88
5 V 15 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 107.06 0 107.06 105.93 0 105.93 105.93 84
6 U23 10 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 108.47 0 108.47 107.68 0 107.68 107.68 80
7 22 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 109.14 0 109.14 109.51 0 109.51 109.14 76
8 DM 19 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 109.75 0 109.75 111.99 0 111.99 109.75 72
9 VM 8 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 111.57 0 111.57 110.79 2 112.79 111.57 68
10 ZS 20 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 114.42 2 116.42 111.58 0 111.58 111.58 64
11 ZM 6 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 113.58 0 113.58 111.91 0 111.91 111.91 60
12 V 12 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 117.59 6 123.59 110.98 2 112.98 112.98 56
13 VM 7 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 114.33 0 114.33 113.15 0 113.15 113.15 52
14 V 21 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 111.91 2 113.91 114.75 2 116.75 113.91 48
15 V 5 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 115.81 0 115.81 115.62 2 117.62 115.81 44
16 VM 17 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 113.98 2 115.98 115.13 2 117.13 115.98 40
17 VS 4 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 121.26 0 121.26 116.45 0 116.45 116.45 36
18 V 27 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 118.33 0 118.33 123.35 2 125.35 118.33 32
19 ZS 24 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 120.65 0 120.65 118.89 0 118.89 118.89 28
20 ZS 30 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 128.15 0 128.15 121.79 0 121.79 121.79 24
21 V 31 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 131.66 2 133.66 122.04 0 122.04 122.04 20
22 11 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 2 122.75 0 122.75 126.89 0 126.89 122.75 19
23 ZS 23 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 120.80 4 124.80 123.93 0 123.93 123.93 18
24 ZS 44 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 130.20 2 132.20 125.37 0 125.37 125.37 17
25 VS 18 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 127.75 2 129.75 125.92 0 125.92 125.92 16
26 DM 48 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 126.32 0 126.32 131.38 2 133.38 126.32 15
27 VM 46 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 126.35 4 130.35 126.43 0 126.43 126.43 14
28 ZM 34 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 144.33 0 144.33 123.36 4 127.36 127.36 13
29 ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 123.90 4 127.90 125.59 2 127.59 127.59 12
30 VS 13 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 125.16 4 129.16 128.42 0 128.42 128.42 11
31 V 32 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 139.71 2 141.71 128.63 0 128.63 128.63 10
32 ZM 33 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 141.13 2 143.13 129.41 0 129.41 129.41 9
33 ZM 39 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 136.64 2 138.64 129.62 2 131.62 131.62 8
34 VM 25 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 137.09 2 139.09 143.85 0 143.85 139.09 7
35 ZS 37 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 137.47 2 139.47 135.25 4 139.25 139.25 6
36 VS 28 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3+ 152.77 6 158.77 142.51 0 142.51 142.51 5
37 ZM 41 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 157.20 2 159.20 143.25 0 143.25 143.25 4
38 ZM 35 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 141.49 4 145.49 149.55 4 153.55 145.49 3
39 ZS 38 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 153.49 4 157.49 143.77 4 147.77 147.77 2
40 ZS 47 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 155.91 6 161.91 153.83 0 153.83 153.83 1
41 ZM 43 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 155.62 0 155.62 157.68 8 165.68 155.62 0
42 ZM 45 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 155.23 2 157.23 156.68 4 160.68 157.23 0
43 ZS 42 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 165.62 6 171.62 156.86 8 164.86 164.86 0
44 VM 40 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 V 36 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 V 26 45013 LADÝŘ Karel 1972 KVS HK 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 VM 14 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 ZM 9 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 1 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 103.74 0 103.74 101.76 0 101.76 101.76 33
2 V 2 95002 7041 VĚTROVSKÝ Jiří JINDRÁK Petr 1966 1969 Zbraslav Tech.Pha 2 117.56 0 117.56 4 999 999.00 117.56 25
3 DM 5 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 123.95 2 125.95 124.16 2 126.16 125.95 21
4 VM 6 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 130.23 10 140.23 125.46 2 127.46 127.46 17
5 VS 3 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 128.92 0 128.92 128.78 2 130.78 128.92 13
6 12 10113 12017 ŠTĚPÁNEK Matouš ŠTĚPÁNEK Ondřej 2008 1979 Benátky Dukla B. 131.78 0 131.78 129.19 0 129.19 129.19 0
7 11 45001 45002 INDRUCH Tomáš INDRUCH Tomáš 1976 2008 KVS HK KVS HK 137.80 4 141.80 136.57 0 136.57 136.57 0
8 ZM 9 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 146.29 52 198.29 135.78 2 137.78 137.78 9
9 DM 13 61041 61025 HANUŠ Jiří MAREK Matyáš 2002 2003 Třebech. Třebech. 145.06 4 149.06 143.96 8 151.96 149.06 5
10 ZS 10 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 165.71 2 167.71 143.42 6 149.42 149.42 4
11 ZS 8 9140 9146 ČMEJREK Cyril JINEK Hugo 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 135.17 112 247.17 150.12 0 150.12 150.12 3
12 DM 17 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 152.00 2 154.00 149.61 2 151.61 151.61 2
13 DM 16 62003 62014 HLOBIL Josef MÜLLER Ondřej 2001 2002 Turnov Turnov 173.41 6 179.41 155.00 4 159.00 159.00 1
14 DM 18 10110 10009 DOLEŽALOVÁ Viktorie KOFROŇOVÁ Zuzana 2001 2002 Benátky Benátky 175.22 12 187.22 152.56 8 160.56 160.56 0
15 V 7 30078 30045 KOPEČEK Radomír KROFTA Zdeněk 1965 1959 VS Tábor VS Tábor 2 143.70 162 305.70 4 999 999.00 305.70 0
16 ZS 15 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 152.42 208 360.42 4 999 999.00 360.42 0
17 ZS 14 9149 9144 PECHAČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
18 4 10003 10013 ABRAHAM Tomáš ABRAHAM Tomáš 1969 1992 Benátky Benátky 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 106.75 0 106.75 107.41 0 107.41 106.75 77
2 8 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 110.20 0 110.20 107.92 0 107.92 107.92 73
3 35 10006 DANDOVÁ Anna 1988 Benátky 3 113.35 0 113.35 109.83 0 109.83 109.83 69
4 DM 9 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 111.47 0 111.47 112.18 0 112.18 111.47 65
5 ZS 12 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 112.13 0 112.13 114.84 0 114.84 112.13 61
6 DM 7 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 115.80 2 117.80 112.99 0 112.99 112.99 57
7 ZS 22 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 114.67 0 114.67 117.83 0 117.83 114.67 53
8 ZS 6 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 115.33 0 115.33 115.57 2 117.57 115.33 49
9 ZS 3 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 117.11 0 117.11 117.01 2 119.01 117.11 45
10 45 10012 NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky 118.58 0 118.58 4 999 999.00 118.58 41
11 ZS 13 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 119.34 0 119.34 116.75 2 118.75 118.75 37
12 ZS 24 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 126.78 4 130.78 117.45 2 119.45 119.45 33
13 DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 120.15 0 120.15 119.58 0 119.58 119.58 29
14 VM 5 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 122.63 0 122.63 119.68 0 119.68 119.68 25
15 DM 17 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 119.91 4 123.91 119.75 0 119.75 119.75 24
16 ZM 14 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 119.89 0 119.89 119.80 0 119.80 119.80 23
17 ZS 1 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 120.04 0 120.04 137.20 2 139.20 120.04 22
18 VM 43 12013 ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B. 122.38 2 124.38 120.39 0 120.39 120.39 21
19 ZM 19 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 122.22 50 172.22 119.21 2 121.21 121.21 20
20 ZS 11 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 121.94 0 121.94 141.60 2 143.60 121.94 19
21 ZM 15 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 121.00 50 171.00 118.05 4 122.05 122.05 18
22 VS 44 10033 PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky 123.69 0 123.69 122.66 0 122.66 122.66 17
23 DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 124.14 0 124.14 118.64 6 124.64 124.14 16
24 VM 42 10040 BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky 125.34 0 125.34 4 999 999.00 125.34 15
25 ZM 25 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 146.79 0 146.79 127.80 0 127.80 127.80 14
26 ZS 21 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 135.09 2 137.09 128.87 2 130.87 130.87 13
27 ZS 10 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 132.07 2 134.07 131.32 0 131.32 131.32 12
28 DM 23 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 131.80 4 135.80 136.44 6 142.44 135.80 11
29 ZS 31 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 135.92 0 135.92 126.26 110 236.26 135.92 10
30 V 20 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 136.49 0 136.49 137.93 50 187.93 136.49 9
31 ZS 30 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 139.35 0 139.35 151.54 2 153.54 139.35 8
32 ZM 29 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 138.62 4 142.62 142.54 0 142.54 142.54 7
33 DM 16 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 140.68 2 142.68 156.32 0 156.32 142.68 6
34 ZM 46 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 156.67 6 162.67 143.75 2 145.75 145.75 5
35 ZM 34 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 146.22 4 150.22 147.38 2 149.38 149.38 4
36 33 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 150.51 4 154.51 146.33 4 150.33 150.33 3
37 ZM 28 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 3 156.88 4 160.88 154.14 0 154.14 154.14 2
38 DM 40 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 179.95 52 231.95 159.00 2 161.00 161.00 1
39 ZM 26 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 3 165.98 2 167.98 187.52 4 191.52 167.98 0
40 ZM 27 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 172.97 4 176.97 169.21 2 171.21 171.21 0
41 ZS 39 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 226.92 10 236.92 215.75 154 369.75 236.92 0
42 ZM 41 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 VM 38 10037 ŠIMKOVÁ Hana 1980 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
44 ZM 37 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 DM 36 62021 KVÍČALOVÁ Barbora 2001 Turnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 ZM 32 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 91.27 0 91.27 4 999 999.00 91.27 199
2 26 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 97.23 0 97.23 4 999 999.00 97.23 195
3 VM 32 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 101.15 0 101.15 98.78 0 98.78 98.78 191
4 DM 7 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 103.19 0 103.19 100.67 0 100.67 100.67 187
5 V 123 10003 ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky 100.78 0 100.78 4 999 999.00 100.78 183
6 VM 11 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 103.46 0 103.46 102.19 0 102.19 102.19 179
7 DM 6 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 102.98 0 102.98 102.35 0 102.35 102.35 175
8 DM 3 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 104.94 2 106.94 100.79 2 102.79 102.79 171
9 DM 8 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 108.28 0 108.28 102.85 0 102.85 102.85 167
10 ZS 33 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 103.09 0 103.09 101.76 2 103.76 103.09 163
11 VM 4 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 103.21 0 103.21 105.31 54 159.31 103.21 159
12 VM 120 9167 KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha 124.47 2 126.47 103.44 0 103.44 103.44 155
13 34 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 2 103.54 0 103.54 4 999 999.00 103.54 151
14 DM 24 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 103.65 0 103.65 105.81 2 107.81 103.65 147
15 12 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 102.64 4 106.64 101.70 2 103.70 103.70 143
16 VM 15 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 106.00 0 106.00 104.39 0 104.39 104.39 139
17 U23 139 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 105.44 2 107.44 102.42 2 104.42 104.42 135
18 43 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 3+ 106.37 0 106.37 103.69 2 105.69 105.69 131
19 ZS 14 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 106.64 0 106.64 103.91 2 105.91 105.91 127
20 ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 105.53 2 107.53 4 999 999.00 107.53 123
21 V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 108.11 0 108.11 109.49 0 109.49 108.11 119
22 DS 17 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 106.71 4 110.71 108.57 0 108.57 108.57 115
23 ZS 30 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 107.05 2 109.05 106.84 2 108.84 108.84 111
24 39 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3+ 112.16 0 112.16 106.32 4 110.32 110.32 107
25 ZS 18 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 111.12 0 111.12 111.85 2 113.85 111.12 103
26 VM 46 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3+ 109.41 2 111.41 4 999 999.00 111.41 99
27 ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 113.25 0 113.25 111.78 0 111.78 111.78 95
28 ZS 48 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 117.58 4 121.58 111.79 0 111.79 111.79 91
29 ZS 62 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 111.18 4 115.18 111.97 0 111.97 111.97 87
30 59 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 112.26 0 112.26 122.45 50 172.45 112.26 83
31 ZS 21 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 112.41 0 112.41 112.08 2 114.08 112.41 79
32 V 138 11064 BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand 112.45 0 112.45 4 999 999.00 112.45 75
33 ZM 5 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 112.69 0 112.69 111.08 2 113.08 112.69 74
34 V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 118.14 0 118.14 113.06 0 113.06 113.06 73
35 ZM 23 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 113.12 0 113.12 114.27 0 114.27 113.12 72
36 ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 112.85 2 114.85 113.14 0 113.14 113.14 71
37 ZM 49 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 115.51 2 117.51 113.23 0 113.23 113.23 70
38 ZS 25 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 2 113.35 0 113.35 118.84 2 120.84 113.35 69
39 ZS 9 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 123.64 0 123.64 113.46 0 113.46 113.46 68
40 ZS 65 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3+ 117.56 50 167.56 114.11 0 114.11 114.11 67
41 DM 61 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 114.87 0 114.87 114.90 0 114.90 114.87 66
42 ZS 68 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 116.24 0 116.24 115.04 0 115.04 115.04 65
43 ZS 51 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 115.14 0 115.14 115.27 0 115.27 115.14 64
44 71 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 116.46 6 122.46 115.82 0 115.82 115.82 63
45 DM 72 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 115.39 2 117.39 113.98 2 115.98 115.98 62
46 V 2 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 114.04 2 116.04 116.26 0 116.26 116.04 61
47 V 19 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 2 116.26 0 116.26 116.73 2 118.73 116.26 60
48 VM 134 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 122.25 4 126.25 116.83 0 116.83 116.83 59
49 DM 77 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 117.06 0 117.06 119.83 0 119.83 117.06 58
50 U23 35 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 3+ 128.57 4 132.57 117.18 0 117.18 117.18 57
51 U23 91 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 132.05 2 134.05 117.70 0 117.70 117.70 56
52 ZM 55 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 125.66 0 125.66 116.29 2 118.29 118.29 55
53 V 99 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 3 118.57 0 118.57 117.07 2 119.07 118.57 54
54 ZM 38 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 118.71 0 118.71 120.65 0 120.65 118.71 53
55 ZS 69 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 114.17 58 172.17 116.74 2 118.74 118.74 52
56 ZS 16 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 2 110.69 52 162.69 115.58 4 119.58 119.58 51
57 ZM 95 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 120.87 0 120.87 119.63 0 119.63 119.63 50
58 ZS 36 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3+ 124.41 4 128.41 120.52 0 120.52 120.52 49
59 ZS 103 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 123.91 2 125.91 118.79 2 120.79 120.79 48
60 ZM 58 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 120.91 0 120.91 123.26 4 127.26 120.91 47
61 V 57 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3+ 119.55 2 121.55 121.18 0 121.18 121.18 46
62 ZM 44 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 121.31 0 121.31 4 999 999.00 121.31 45
63 ZM 56 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 127.36 2 129.36 121.45 0 121.45 121.45 44
64 DM 86 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 3 121.91 0 121.91 130.15 2 132.15 121.91 43
65 ZS 112 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 122.81 0 122.81 139.16 0 139.16 122.81 42
66 VS 76 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 129.24 2 131.24 123.55 0 123.55 123.55 41
67 VM 74 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 128.15 2 130.15 123.60 0 123.60 123.60 40
68 V 42 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3+ 131.47 0 131.47 123.62 0 123.62 123.62 39
69 ZM 75 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 121.81 2 123.81 127.49 4 131.49 123.81 38
70 ZS 47 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 120.82 4 124.82 115.92 52 167.92 124.82 37
71 ZS 73 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 127.64 0 127.64 125.46 0 125.46 125.46 36
72 ZM 66 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 141.05 2 143.05 125.84 0 125.84 125.84 35
73 ZS 79 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 124.18 2 126.18 128.10 4 132.10 126.18 34
74 ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 126.25 0 126.25 128.89 0 128.89 126.25 33
75 ZM 53 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 125.84 4 129.84 124.34 2 126.34 126.34 32
76 DM 84 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 124.92 2 126.92 135.80 60 195.80 126.92 31
77 ZM 136 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 125.90 2 127.90 132.31 2 134.31 127.90 30
78 VM 105 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 133.83 6 139.83 125.96 2 127.96 127.96 29
79 ZS 121 11048 PETR Lukáš 2004 KK Brand 134.06 2 136.06 128.09 0 128.09 128.09 28
80 VM 28 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 126.46 2 128.46 4 999 999.00 128.46 27
81 ZM 111 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 126.70 2 128.70 130.82 4 134.82 128.70 26
82 ZM 67 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 129.38 0 129.38 133.58 2 135.58 129.38 25
83 ZM 85 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 131.90 2 133.90 129.76 0 129.76 129.76 24
84 ZS 37 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 141.45 4 145.45 131.58 0 131.58 131.58 23
85 ZS 102 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 613.74 2 615.74 132.15 0 132.15 132.15 22
86 ZS 80 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 130.00 4 134.00 132.96 4 136.96 134.00 21
87 VS 63 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 135.55 0 135.55 136.12 0 136.12 135.55 20
88 ZM 100 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 301.76 2 303.76 135.64 0 135.64 135.64 19
89 ZM 88 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 135.72 0 135.72 150.27 0 150.27 135.72 18
90 ZM 83 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 137.20 0 137.20 146.18 2 148.18 137.20 17
91 VS 78 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 135.47 2 137.47 138.81 0 138.81 137.47 16
92 ZS 109 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 138.67 2 140.67 138.80 0 138.80 138.80 15
93 ZS 81 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 138.61 2 140.61 147.80 4 151.80 140.61 14
94 ZM 97 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 149.86 0 149.86 138.77 2 140.77 140.77 13
95 ZS 110 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 137.13 4 141.13 143.29 4 147.29 141.13 12
96 ZS 90 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 137.33 4 141.33 141.98 2 143.98 141.33 11
97 ZM 137 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 3 143.05 0 143.05 148.98 0 148.98 143.05 10
98 ZS 92 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 141.53 4 145.53 147.29 4 151.29 145.53 9
99 ZM 114 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 145.12 2 147.12 147.28 4 151.28 147.12 8
100 132 A0005 DOLEŽAL Michal 1967 Benátky 146.31 2 148.31 1 999 999.00 148.31 0
101 VS 108 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 159.15 4 163.15 146.83 4 150.83 150.83 7
102 ZS 128 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 162.85 6 168.85 150.68 2 152.68 152.68 6
103 ZS 115 17003 EGERT Tomáš 2004 Rakovník 152.19 52 204.19 148.75 4 152.75 152.75 5
104 ZS 96 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 155.92 2 157.92 151.57 4 155.57 155.57 4
105 ZM 126 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 161.03 6 167.03 4 999 999.00 167.03 3
106 ZM 130 14075 ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy 159.41 8 167.41 169.78 10 179.78 167.41 2
107 V 119 62031 KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov 204.24 100 304.24 165.95 6 171.95 171.95 1
108 ZM 93 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 168.35 4 172.35 179.82 102 281.82 172.35 0
109 V 106 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 230.91 56 286.91 173.24 6 179.24 179.24 0
110 ZM 117 62022 KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov 201.91 8 209.91 177.27 4 181.27 181.27 0
111 DM 87 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 3 140.43 104 244.43 133.70 52 185.70 185.70 0
112 ZM 116 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 171.70 202 373.70 183.30 6 189.30 189.30 0
113 ZM 127 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 185.53 4 189.53 173.94 152 325.94 189.53 0
114 ZM 118 49029 PIŠTORA Michal 2005 Roudnice 232.26 58 290.26 194.77 8 202.77 202.77 0
115 ZM 113 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 1 999 999.00 166.31 108 274.31 274.31 0
116 ZM 124 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 191.48 258 449.48 139.52 154 293.52 293.52 0
117 ZS 131 A0004 WESTFAL Mattias 2004 159.04 508 667.04 148.51 556 704.51 667.04 0
118 ZM 135 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
119 DS 133 A0006 HŘEBÍČEK Jakub 1999 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
120 129 A0003 OUTRATA Prokop 1970 Praha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
121 ZM 125 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
122 ZM 122 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
123 VM 107 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
124 ZM 104 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
125 ZS 101 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 ZM 98 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 94 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 VM 89 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 ZS 82 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 DM 70 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 ZM 60 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 VM 54 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 DM 52 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 DM 41 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 U23 40 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 VM 22 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 VM 20 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
139 VM 13 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 DM 1 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 152.00 2 154.00 149.61 2 151.61 151.61 0
2 DM 2 10110 10009 DOLEŽALOVÁ Viktorie KOFROŇOVÁ Zuzana 2001 2002 Benátky Benátky 175.22 12 187.22 152.56 8 160.56 160.56 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 3 7041 9059 JINDRÁK Petr PAVELKOVÁ Irena 1969 1974 Tech.Pha USK Pha 2 126.43 0 126.43 127.83 6 133.83 126.43 13
2 4 A0001 A0002 VOŽENÍLKOVÁ Klára RAK Tomáš 1996 1989 Dukla Praha Dukla Brandýs 140.18 2 142.18 133.31 2 135.31 135.31 0
3 2 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 130.51 6 136.51 132.51 4 136.51 136.51 9
4 ZS 5 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 136.10 4 140.10 137.02 0 137.02 137.02 5
5 1 10114 12017 ŠTĚPÁNKOVÁ Jůlie ŠTĚPÁNEK Ondřej 2006 1979 Benátky Dukla B. 143.94 0 143.94 138.92 0 138.92 138.92 4
6 ZS 7 9125 9120 JANOUŠEK Viktor RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 149.99 10 159.99 140.21 0 140.21 140.21 3
7 ZS 6 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 142.94 54 196.94 139.45 2 141.45 141.45 2
8 10 14003 14011 VOVES Ladislav ŠRÉTROVÁ Amálie 1985 2007 Kralupy Kralupy 4 999 999.00 137.25 6 143.25 143.25 0
9 ZM 8 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 147.94 4 151.94 155.48 2 157.48 151.94 1
10 ZS 9 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 208.00 10 218.00 175.66 2 177.66 177.66 0