Výsledková listina

ZávodSlalom o Štít města Benátek
Číslo17117
Datum12.08.17
Ředitel závoduJiří Abraham
Vrchní rozhodčíZdena Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS Karbo Benátky

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 PZM 11 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 143.78 2 145.78 147.60 0 147.60 145.78 0
2 PZM 6 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 154.38 14 168.38 146.90 8 154.90 154.90 0
3 PZM 3 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 151.63 6 157.63 151.19 10 161.19 157.63 0
4 PZM 15 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 154.16 6 160.16 168.73 2 170.73 160.16 0
5 PZM 8 11065 VONEŠ Jakub 2007 KK Brand 161.06 8 169.06 154.87 8 162.87 162.87 0
6 PZZ 26 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 163.86 18 181.86 162.74 2 164.74 164.74 0
7 PZM 1 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 161.86 8 169.86 157.54 10 167.54 167.54 0
8 PZM 9 11022 VENC Ondřej 2007 KK Brand 161.76 10 171.76 174.46 14 188.46 171.76 0
9 PZM 21 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 176.80 2 178.80 186.67 110 296.67 178.80 0
10 PZZ 24 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 168.85 10 178.85 178.36 2 180.36 178.85 0
11 PZZ 22 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 188.04 14 202.04 178.56 2 180.56 180.56 0
12 PZM 13 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 178.74 68 246.74 178.51 4 182.51 182.51 0
13 PZM 16 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 226.37 52 278.37 180.49 4 184.49 184.49 0
14 PZM 2 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 187.27 8 195.27 225.11 10 235.11 195.27 0
15 PZM 18 9088 PETŘÍK Marek 2008 USK Pha 195.47 12 207.47 215.36 12 227.36 207.47 0
16 PZM 19 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 238.57 68 306.57 203.79 4 207.79 207.79 0
17 PZM 14 14064 HRŇÁK Šimon 2007 Kralupy 204.90 8 212.90 192.20 304 496.20 212.90 0
18 PZM 17 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 262.86 12 274.86 257.12 110 367.12 274.86 0
19 PZZ 23 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 278.47 154 432.47 222.19 54 276.19 276.19 0
20 PZM 12 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 275.11 112 387.11 278.47 6 284.47 284.47 0
21 PZZ 25 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 339.19 116 455.19 304.18 4 308.18 308.18 0
22 PZM 5 9079 URBÁNEK Šimon 2008 USK Pha 282.54 160 442.54 317.47 8 325.47 325.47 0
23 PZZ 27 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 272.04 64 336.04 268.02 154 422.02 336.04 0
24 PZZ 28 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 1 999 999.00 259.83 108 367.83 367.83 0
25 PZM 20 14093 HRŇÁK Matouš 2009 Kralupy 228.84 310 538.84 1 999 999.00 538.84 0
26 PZM 7 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 1 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 PZM 10 9069 BABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 PZM 4 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 140.62 0 140.62 148.61 2 150.61 140.62 14
2 ZS 1 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 156.38 4 160.38 149.77 4 153.77 153.77 10
3 ZS 8 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 161.63 8 169.63 1 999 999.00 169.63 6
4 U23 7 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 193.57 10 203.57 177.17 2 179.17 179.17 5
5 ZM 4 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 202.58 14 216.58 195.57 10 205.57 205.57 4
6 ZS 5 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 172.17 54 226.17 200.37 12 212.37 212.37 3
7 ZS 6 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 220.77 62 282.77 235.03 8 243.03 243.03 2
8 ZS 3 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3 1 999 999.00 242.02 54 296.02 296.02 1

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 108.75 0 108.75 106.83 0 106.83 106.83 111
2 2 9152 ŘÍHA Martin 1992 USK Pha 1 111.40 0 111.40 111.15 4 115.15 111.40 103
3 VM 3 45001 INDRUCH Tomáš 1976 KVS HK 2+ 118.78 0 118.78 123.03 0 123.03 118.78 95
4 ZS 16 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 119.80 0 119.80 120.46 0 120.46 119.80 91
5 V 15 62010 MILLER Jan 1968 Turnov 2 130.30 0 130.30 125.06 0 125.06 125.06 87
6 ZS 20 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 127.76 0 127.76 127.60 6 133.60 127.76 83
7 22 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 135.80 0 135.80 126.03 2 128.03 128.03 79
8 U23 10 62001 MILLER Jan 1997 Turnov 2 129.76 0 129.76 126.06 2 128.06 128.06 75
9 VM 8 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 131.20 0 131.20 127.64 2 129.64 129.64 71
10 ZM 6 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 132.91 4 136.91 129.77 0 129.77 129.77 67
11 DM 19 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 135.71 8 143.71 127.40 4 131.40 131.40 63
12 VM 17 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 133.30 4 137.30 130.31 2 132.31 132.31 59
13 V 21 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 133.33 2 135.33 132.48 0 132.48 132.48 55
14 VM 7 45007 INDRUCH Jaromír 1976 KVS HK 2 144.03 2 146.03 133.27 0 133.27 133.27 51
15 V 12 59022 LACINA Richard 1967 Semily 2 139.90 0 139.90 193.24 4 197.24 139.90 47
16 ZS 24 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 159.83 2 161.83 140.38 0 140.38 140.38 43
17 VS 4 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 150.48 2 152.48 143.71 0 143.71 143.71 39
18 V 26 45013 LADÝŘ Karel 1972 KVS HK 3+ 201.24 104 305.24 139.81 4 143.81 143.81 35
19 V 31 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 227.42 52 279.42 144.83 0 144.83 144.83 31
20 V 27 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 145.22 8 153.22 145.87 0 145.87 145.87 27
21 ZS 23 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 146.05 2 148.05 145.98 0 145.98 145.98 23
22 ZM 29 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 143.33 4 147.33 146.78 0 146.78 146.78 22
23 11 45009 DAVID Ondřej 1984 KVS HK 2 145.76 4 149.76 169.09 6 175.09 149.76 21
24 VS 13 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 147.69 4 151.69 143.64 12 155.64 151.69 20
25 ZM 33 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 183.68 4 187.68 157.24 0 157.24 157.24 19
26 V 5 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 157.18 2 159.18 158.31 4 162.31 159.18 18
27 ZS 30 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 164.12 6 170.12 155.58 6 161.58 161.58 17
28 ZS 37 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3 163.35 8 171.35 162.50 0 162.50 162.50 16
29 ZM 39 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 202.74 6 208.74 162.33 2 164.33 164.33 15
30 V 32 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 182.14 10 192.14 162.67 2 164.67 164.67 14
31 V 36 88003 ŠERÝ Michal 1971 Rožátov 3 165.04 2 167.04 173.53 2 175.53 167.04 13
32 ZS 38 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 163.15 4 167.15 171.75 2 173.75 167.15 12
33 VS 18 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 170.15 4 174.15 166.04 2 168.04 168.04 11
34 ZM 35 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 173.19 0 173.19 168.05 0 168.05 168.05 10
35 ZS 44 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 171.05 0 171.05 191.88 56 247.88 171.05 9
36 VM 40 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 3 173.91 4 177.91 167.28 6 173.28 173.28 8
37 DM 48 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 178.98 4 182.98 168.38 6 174.38 174.38 7
38 ZM 45 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 197.29 6 203.29 176.88 0 176.88 176.88 6
39 ZM 43 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 178.08 2 180.08 186.96 0 186.96 180.08 5
40 ZS 47 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 200.62 6 206.62 176.27 4 180.27 180.27 4
41 VM 25 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 175.56 6 181.56 197.70 152 349.70 181.56 3
42 ZM 41 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 185.11 4 189.11 182.27 0 182.27 182.27 2
43 ZS 42 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 198.31 58 256.31 192.15 2 194.15 194.15 1
44 ZM 34 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 206.74 52 258.74 1 999 999.00 258.74 0
45 VS 28 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3+ 263.87 112 375.87 181.08 150 331.08 331.08 0
46 VM 46 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 VM 14 55034 POLÍVKA Karel 1978 Sláv.HK 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 ZM 9 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 1 9095 9060 JIRAS Marek POLLERT Jaroslav 1976 1971 USK Pha USK Pha 1 122.25 0 122.25 122.20 2 124.20 122.25 38
2 4 10003 10013 ABRAHAM Tomáš ABRAHAM Tomáš 1969 1992 Benátky Benátky 2 132.95 0 132.95 131.92 2 133.92 132.95 30
3 V 2 95002 7041 VĚTROVSKÝ Jiří JINDRÁK Petr 1966 1969 Zbraslav Tech.Pha 2 138.09 2 140.09 141.66 14 155.66 140.09 26
4 11 45001 45002 INDRUCH Tomáš INDRUCH Tomáš 1976 2008 KVS HK KVS HK 150.54 0 150.54 152.32 4 156.32 150.54 0
5 DM 5 9134 9123 FRENCL Josef HOUSKA Jan 2002 2001 USK Pha USK Pha 2 149.86 4 153.86 168.56 6 174.56 153.86 22
6 VM 6 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 152.15 6 158.15 151.28 10 161.28 158.15 18
7 VS 3 53011 60002 NEDVÍDEK František HÁK Jiří 1944 1952 Dv.Král. Trutnov 2 157.55 2 159.55 180.41 8 188.41 159.55 14
8 ZM 9 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 163.97 2 165.97 180.59 14 194.59 165.97 10
9 12 10113 12017 ŠTĚPÁNEK Matouš ŠTĚPÁNEK Ondřej 2008 1979 Benátky Dukla B. 171.67 4 175.67 172.76 6 178.76 175.67 0
10 DM 17 10110 10009 DOLEŽALOVÁ Viktorie KOFROŇOVÁ Zuzana 2001 2002 Benátky Benátky 181.66 8 189.66 200.38 22 222.38 189.66 6
11 ZS 10 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 184.70 6 190.70 178.31 12 190.31 190.31 5
12 ZS 8 9140 9146 ČMEJREK Cyril JINEK Hugo 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 185.11 8 193.11 203.53 20 223.53 193.11 4
13 DM 18 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 245.21 64 309.21 204.21 4 208.21 208.21 3
14 DM 13 61041 61025 HANUŠ Jiří MAREK Matyáš 2002 2003 Třebech. Třebech. 237.54 108 345.54 238.12 14 252.12 252.12 2
15 ZS 15 47012 47010 MANAS Adam BUDÁK David 2004 2003 Kadaň Kadaň 219.74 62 281.74 255.88 66 321.88 281.74 1
16 DM 16 62003 62014 HLOBIL Josef MÜLLER Ondřej 2001 2002 Turnov Turnov 201.99 302 503.99 322.91 156 478.91 478.91 0
17 ZS 14 9149 9144 PECHAČ Jonáš JAHODA Jakub 2004 2004 USK Pha USK Pha 4 999 999.00 224.45 304 528.45 528.45 0
18 V 7 30078 30045 KOPEČEK Radomír KROFTA Zdeněk 1965 1959 VS Tábor VS Tábor 2 1 999 999.00 194.44 406 600.44 600.44 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 2 9059 PAVELKOVÁ Irena 1974 USK Pha 2 125.82 2 127.82 128.12 0 128.12 127.82 77
2 DM 9 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 135.03 4 139.03 130.27 0 130.27 130.27 73
3 8 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 130.93 2 132.93 131.75 2 133.75 132.93 69
4 ZS 13 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 149.35 2 151.35 133.53 0 133.53 133.53 65
5 ZS 3 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 136.83 0 136.83 134.29 2 136.29 136.29 61
6 ZS 12 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 136.56 2 138.56 138.00 0 138.00 138.00 57
7 ZS 6 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 138.02 0 138.02 138.68 6 144.68 138.02 53
8 ZS 10 43014 HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 Č.Lípa 2 134.52 4 138.52 164.56 6 170.56 138.52 49
9 DM 7 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 136.08 4 140.08 136.61 2 138.61 138.61 45
10 45 10012 NOVÁČKOVÁ Michala 1984 Benátky 140.55 0 140.55 143.85 0 143.85 140.55 41
11 ZS 24 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 141.36 8 149.36 138.50 4 142.50 142.50 37
12 ZM 15 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 140.95 2 142.95 144.72 0 144.72 142.95 33
13 VM 42 10040 BAŠKOVÁ Petra 1981 Benátky 153.52 2 155.52 143.62 0 143.62 143.62 29
14 ZM 19 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 149.29 2 151.29 144.04 0 144.04 144.04 25
14 ZS 1 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 141.56 10 151.56 140.04 4 144.04 144.04 24
16 ZS 22 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 141.50 4 145.50 146.59 4 150.59 145.50 23
17 VM 43 12013 ŠTĚPÁNKOVÁ Vanda 1978 Dukla B. 146.03 0 146.03 152.57 4 156.57 146.03 22
18 ZM 14 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 154.25 6 160.25 144.33 2 146.33 146.33 21
19 DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 144.82 8 152.82 146.35 0 146.35 146.35 20
20 DM 17 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 145.55 2 147.55 149.36 0 149.36 147.55 19
21 DM 4 43006 BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa 2 146.14 2 148.14 149.46 0 149.46 148.14 18
22 ZS 11 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 144.67 6 150.67 146.01 8 154.01 150.67 17
23 VM 5 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 183.38 4 187.38 150.48 4 154.48 154.48 16
24 VS 44 10033 PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 Benátky 153.23 4 157.23 158.46 2 160.46 157.23 15
25 ZS 21 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 156.21 2 158.21 154.85 4 158.85 158.21 14
26 ZM 25 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 161.07 4 165.07 158.15 2 160.15 160.15 13
27 V 20 59045 ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily 3+ 175.72 4 179.72 164.10 0 164.10 164.10 12
28 ZS 31 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 172.83 12 184.83 160.25 8 168.25 168.25 11
29 DM 23 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 194.16 6 200.16 164.76 6 170.76 170.76 10
30 ZM 29 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 175.89 6 181.89 167.71 10 177.71 177.71 9
31 ZM 27 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 172.09 6 178.09 197.87 10 207.87 178.09 8
32 ZM 34 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 175.65 8 183.65 249.75 8 257.75 183.65 7
33 DM 16 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 181.84 2 183.84 194.04 6 200.04 183.84 6
34 ZM 28 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 3 179.27 6 185.27 219.18 8 227.18 185.27 5
35 ZS 30 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 187.33 8 195.33 182.29 6 188.29 188.29 4
36 33 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 185.96 4 189.96 214.60 6 220.60 189.96 3
37 ZM 46 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 183.63 10 193.63 192.94 6 198.94 193.63 2
38 ZM 26 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 3 240.27 6 246.27 230.26 0 230.26 230.26 1
39 ZM 32 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 236.59 4 240.59 203.01 106 309.01 240.59 0
40 DM 40 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 222.86 112 334.86 245.81 154 399.81 334.86 0
41 ZS 39 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 1 999 999.00 254.47 154 408.47 408.47 0
42 ZM 41 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 VM 38 10037 ŠIMKOVÁ Hana 1980 Benátky 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
44 ZM 37 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 DM 36 62021 KVÍČALOVÁ Barbora 2001 Turnov 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 35 10006 DANDOVÁ Anna 1988 Benátky 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 104.92 0 104.92 107.58 2 109.58 104.92 213
2 26 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 118.12 4 122.12 113.42 2 115.42 115.42 209
3 VM 22 55020 POLÍVKA Radek 1980 Sláv.HK 2 145.91 0 145.91 116.64 0 116.64 116.64 205
4 12 9047 GOTVALD Robert 1990 USK Pha 2 118.00 0 118.00 120.30 8 128.30 118.00 201
5 VM 11 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 120.21 0 120.21 119.16 0 119.16 119.16 197
6 DM 7 9104 WEISL Martin 2002 USK Pha 2 119.28 2 121.28 121.02 0 121.02 121.02 193
7 DM 3 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 121.44 0 121.44 124.22 12 136.22 121.44 189
8 VM 4 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 129.62 4 133.62 122.15 0 122.15 122.15 185
9 V 123 10003 ABRAHAM Tomáš 1969 Benátky 121.59 8 129.59 122.81 0 122.81 122.81 181
10 DM 6 9134 FRENCL Josef 2002 USK Pha 2 121.98 2 123.98 118.83 4 122.83 122.83 177
11 43 61023 ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech. 3+ 135.61 4 139.61 121.97 2 123.97 123.97 173
12 VM 120 9167 KOLÁŘ Jiří 1975 USK Pha 124.12 0 124.12 126.35 0 126.35 124.12 169
13 ZS 33 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 133.29 6 139.29 122.18 2 124.18 124.18 165
14 ZS 14 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 120.72 4 124.72 117.39 54 171.39 124.72 161
15 VM 15 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 126.99 0 126.99 123.28 2 125.28 125.28 157
16 ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 126.57 10 136.57 123.61 2 125.61 125.61 153
17 ZS 30 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 2 127.82 10 137.82 125.72 0 125.72 125.72 149
18 94 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 127.27 0 127.27 136.67 6 142.67 127.27 145
19 ZS 21 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 117.29 10 127.29 126.94 2 128.94 127.29 141
20 34 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 2 130.17 6 136.17 128.40 0 128.40 128.40 137
21 DM 24 9123 HOUSKA Jan 2001 USK Pha 2 140.80 4 144.80 130.90 0 130.90 130.90 133
22 VM 54 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 131.63 0 131.63 133.52 2 135.52 131.63 129
23 DS 17 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 129.32 4 133.32 131.98 56 187.98 133.32 125
24 ZS 18 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 131.13 4 135.13 129.38 4 133.38 133.38 121
25 ZS 25 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 2 138.12 12 150.12 130.85 4 134.85 134.85 117
26 ZS 65 10109 JUDA Mikuláš 2003 Benátky 3+ 136.66 0 136.66 148.38 10 158.38 136.66 113
27 ZM 23 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 136.08 8 144.08 137.29 0 137.29 137.29 109
28 ZS 69 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 134.89 4 138.89 143.37 8 151.37 138.89 105
29 DM 8 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 145.88 10 155.88 126.97 12 138.97 138.97 101
30 39 62017 KOZDERKA Pavel 1985 Turnov 3+ 133.64 6 139.64 137.33 4 141.33 139.64 97
31 ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 136.37 8 144.37 137.90 2 139.90 139.90 93
32 ZS 79 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3 136.04 4 140.04 152.88 10 162.88 140.04 89
33 VM 13 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 140.48 8 148.48 134.43 6 140.43 140.43 85
34 V 19 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 2 156.09 6 162.09 133.06 8 141.06 141.06 81
35 ZS 48 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 151.90 0 151.90 137.44 4 141.44 141.44 80
36 VM 20 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 143.92 4 147.92 139.51 2 141.51 141.51 79
37 V 138 11064 BÍZEK Zdeněk 1971 KK Brand 139.52 2 141.52 141.51 6 147.51 141.52 78
38 V 10 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 138.11 4 142.11 142.16 2 144.16 142.11 77
39 VS 27 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 154.82 2 156.82 141.42 2 143.42 143.42 76
40 ZS 51 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 134.00 12 146.00 135.50 8 143.50 143.50 75
41 ZS 16 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 2 133.58 10 143.58 140.91 6 146.91 143.58 74
42 VM 28 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 160.43 6 166.43 137.80 6 143.80 143.80 73
43 ZM 64 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 143.84 0 143.84 144.67 6 150.67 143.84 72
44 ZM 49 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 153.90 4 157.90 143.04 2 145.04 145.04 71
45 ZM 75 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 141.18 4 145.18 147.73 2 149.73 145.18 70
46 DM 72 14068 HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy 3+ 145.29 0 145.29 147.37 2 149.37 145.29 69
47 U23 40 11019 BÁČA Jakub 1994 KK Brand 3+ 147.13 0 147.13 145.41 0 145.41 145.41 68
48 V 2 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 169.48 2 171.48 139.45 6 145.45 145.45 67
49 ZM 38 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 267.43 6 273.43 145.97 0 145.97 145.97 66
50 DM 61 9118 URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha 3+ 143.98 2 145.98 145.97 6 151.97 145.98 65
51 ZM 5 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 142.11 4 146.11 144.92 4 148.92 146.11 64
52 V 57 14021 NOVÁK Jindřich 1964 Kralupy 3+ 146.81 8 154.81 144.50 2 146.50 146.50 63
53 ZM 53 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 146.79 0 146.79 151.24 4 155.24 146.79 62
54 VM 134 23016 PINKAVA Lukáš 1976 SKVS ČB 149.69 0 149.69 147.89 0 147.89 147.89 61
55 ZS 9 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 154.76 6 160.76 140.41 8 148.41 148.41 60
56 ZM 67 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 146.54 2 148.54 160.16 6 166.16 148.54 59
57 ZM 44 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 156.10 8 164.10 147.33 2 149.33 149.33 58
58 ZS 68 10108 JUDA Štěpán 2004 Benátky 3+ 153.65 8 161.65 143.56 6 149.56 149.56 57
59 ZS 62 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 137.61 12 149.61 144.68 58 202.68 149.61 56
60 U23 91 10100 ŠPALEK Vojtěch 1996 Benátky 3 149.91 0 149.91 149.99 0 149.99 149.91 55
61 VM 74 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 144.60 6 150.60 148.15 2 150.15 150.15 54
62 ZM 100 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 148.24 2 150.24 160.59 8 168.59 150.24 53
63 V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 161.35 2 163.35 146.81 4 150.81 150.81 52
64 ZM 55 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 147.91 4 151.91 189.08 54 243.08 151.91 51
65 V 99 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 3 147.92 4 151.92 153.62 4 157.62 151.92 50
66 VS 76 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 150.41 52 202.41 153.19 0 153.19 153.19 49
67 71 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 151.35 2 153.35 174.08 4 178.08 153.35 48
68 DM 77 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 151.49 4 155.49 147.80 6 153.80 153.80 47
69 ZS 47 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 3+ 155.39 8 163.39 144.43 10 154.43 154.43 46
70 ZS 73 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 152.08 4 156.08 152.57 2 154.57 154.57 45
71 DM 86 62003 HLOBIL Josef 2001 Turnov 3 152.42 4 156.42 190.96 4 194.96 156.42 44
72 U23 35 10101 SAHULA Vojtěch 1997 Benátky 3+ 151.80 8 159.80 154.43 2 156.43 156.43 43
73 ZM 50 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 152.53 4 156.53 165.55 6 171.55 156.53 42
74 ZM 56 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 155.12 2 157.12 171.89 10 181.89 157.12 41
75 ZM 135 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 157.70 2 159.70 1 999 999.00 159.70 40
76 ZM 85 9135 BERAN Vojtěch 2005 USK Pha 3 158.24 2 160.24 164.09 10 174.09 160.24 39
77 59 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 156.46 50 206.46 154.75 6 160.75 160.75 38
78 VM 89 46006 KOŘÍNEK Martin 1977 Jablonec 3 149.15 52 201.15 157.25 4 161.25 161.25 37
79 ZS 81 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 160.72 2 162.72 193.97 6 199.97 162.72 36
80 DM 87 62014 MÜLLER Ondřej 2002 Turnov 3 158.77 4 162.77 172.90 6 178.90 162.77 35
81 V 42 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3+ 171.64 10 181.64 157.25 6 163.25 163.25 34
82 ZS 109 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 164.07 0 164.07 173.29 4 177.29 164.07 33
83 ZS 103 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 1 999 999.00 161.13 4 165.13 165.13 32
84 ZM 95 45022 DRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK 3 169.67 2 171.67 163.22 4 167.22 167.22 31
85 DM 84 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 171.44 6 177.44 163.35 4 167.35 167.35 30
86 ZS 110 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 191.46 56 247.46 159.52 8 167.52 167.52 29
87 ZM 66 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 166.54 2 168.54 159.35 10 169.35 168.54 28
88 ZM 88 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 164.90 6 170.90 166.75 2 168.75 168.75 27
89 ZS 121 11048 PETR Lukáš 2004 KK Brand 165.41 4 169.41 177.70 108 285.70 169.41 26
90 ZM 58 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 143.18 52 195.18 165.73 4 169.73 169.73 25
91 ZS 102 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 176.21 56 232.21 161.64 10 171.64 171.64 24
92 ZM 111 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 170.46 2 172.46 177.47 6 183.47 172.46 23
93 ZS 37 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 198.22 6 204.22 169.62 6 175.62 175.62 22
94 ZS 112 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 167.68 8 175.68 171.97 4 175.97 175.68 21
95 ZS 96 9046 LŽIČAŘ David 2004 USK Pha 3 176.61 0 176.61 184.02 6 190.02 176.61 20
96 VM 105 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 155.11 56 211.11 170.82 6 176.82 176.82 19
97 VS 63 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 181.26 2 183.26 173.65 4 177.65 177.65 18
98 VM 107 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 181.41 8 189.41 170.24 8 178.24 178.24 17
99 ZM 97 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 175.06 4 179.06 198.05 14 212.05 179.06 16
100 ZM 113 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 179.48 6 185.48 177.59 254 431.59 185.48 15
101 ZM 137 14073 SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy 3 183.70 2 185.70 193.94 8 201.94 185.70 14
102 VS 108 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 183.31 4 187.31 193.43 6 199.43 187.31 13
103 ZS 80 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 184.98 4 188.98 194.85 8 202.85 188.98 12
104 ZM 104 11049 FOLTÍN Šimon 2006 KK Brand 3 204.22 2 206.22 189.44 2 191.44 191.44 11
105 ZM 83 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 181.75 10 191.75 219.98 10 229.98 191.75 10
106 VS 78 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 190.85 2 192.85 143.87 354 497.87 192.85 9
107 ZM 93 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 191.79 6 197.79 253.85 106 359.85 197.79 8
108 ZS 36 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3+ 159.40 62 221.40 148.82 54 202.82 202.82 7
109 ZM 136 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 152.11 52 204.11 166.77 62 228.77 204.11 6
110 ZM 117 62022 KVÍČALA Matyáš 2005 Turnov 209.28 16 225.28 194.62 10 204.62 204.62 5
111 129 A0003 OUTRATA Prokop 1970 Praha 171.12 158 329.12 199.28 10 209.28 209.28 0
112 ZM 114 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 1 999 999.00 207.80 6 213.80 213.80 4
113 ZS 82 46049 KOŘÍNEK Vojtěch 2004 Jablonec 3 248.92 2 250.92 206.16 8 214.16 214.16 3
114 ZS 92 9144 JAHODA Jakub 2004 USK Pha 3 159.35 106 265.35 168.35 54 222.35 222.35 2
115 ZM 130 14075 ŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy 235.33 204 439.33 228.37 16 244.37 244.37 1
116 132 A0005 DOLEŽAL Michal 1967 Benátky 1 999 999.00 200.77 56 256.77 256.77 0
117 V 119 62031 KVÍČALA Čestmír 1970 Turnov 274.11 6 280.11 249.51 8 257.51 257.51 0
118 ZS 90 9039 KINDL Ferdinand 2004 USK Pha 3 162.21 106 268.21 213.86 158 371.86 268.21 0
119 ZM 127 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 272.01 53 325.01 4 999 999.00 325.01 0
120 ZS 128 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 199.58 158 357.58 213.17 116 329.17 329.17 0
121 ZM 118 49029 PIŠTORA Michal 2005 Roudnice 1 999 999.00 223.53 106 329.53 329.53 0
122 V 106 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 202.64 162 364.64 333.65 114 447.65 364.64 0
123 ZM 124 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 216.57 208 424.57 209.86 216 425.86 424.57 0
124 ZS 131 A0004 WESTFAL Mattias 2004 1 999 999.00 141.81 464 605.81 605.81 0
125 DS 133 A0006 HŘEBÍČEK Jakub 1999 KK Brand 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
126 ZM 126 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
127 ZM 125 9110 MAZÁNEK Vojtěch 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
128 ZM 122 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
129 ZM 116 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
130 ZS 115 17003 EGERT Tomáš 2004 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 ZS 101 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 ZM 98 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 DM 70 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 ZM 60 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 DM 52 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 VM 46 10001 ABRAHAM Jiří 1977 Benátky 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 DM 41 1030 NOVÁK Filip 2002 Boh.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 VM 32 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 DM 2 10110 10009 DOLEŽALOVÁ Viktorie KOFROŇOVÁ Zuzana 2001 2002 Benátky Benátky 181.66 8 189.66 200.38 22 222.38 189.66 0
2 DM 1 43014 43006 HOUŠKOVÁ Kateřina BEDNÁŘOVÁ Anna 2003 2002 Č.Lípa Č.Lípa 245.21 64 309.21 204.21 4 208.21 208.21 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 3 7041 9059 JINDRÁK Petr PAVELKOVÁ Irena 1969 1974 Tech.Pha USK Pha 2 155.91 4 159.91 160.44 2 162.44 159.91 9
2 10 14003 14011 VOVES Ladislav ŠRÉTROVÁ Amálie 1985 2007 Kralupy Kralupy 158.20 2 160.20 4 999 999.00 160.20 0
3 ZS 5 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 159.02 4 163.02 173.36 12 185.36 163.02 5
4 4 A0001 A0002 VOŽENÍLKOVÁ Klára RAK Tomáš 1996 1989 Dukla Praha Dukla Brandýs 171.08 4 175.08 159.85 4 163.85 163.85 0
5 ZS 6 9139 9127 ČERVENKOVÁ Vanessa ONDRUŠ Mikuláš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 194.95 10 204.95 171.48 2 173.48 173.48 4
6 1 10114 12017 ŠTĚPÁNKOVÁ Jůlie ŠTĚPÁNEK Ondřej 2006 1979 Benátky Dukla B. 176.42 4 180.42 170.46 52 222.46 180.42 3
7 ZS 7 9125 9120 JANOUŠEK Viktor RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 174.61 8 182.61 175.68 8 183.68 182.61 2
8 ZM 8 9138 9133 ČERVENKOVÁ Amélie ONDRUŠ Mario 2005 2005 USK Pha USK Pha 3 190.80 8 198.80 204.91 8 212.91 198.80 1
9 ZS 9 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 210.15 56 266.15 238.83 58 296.83 266.15 0
10 2 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0