Výsledková listina

ZávodSlalom v Brně
Číslo17116
Datum13.08.17
Ředitel závoduBohuslav Šamánek
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 23 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 103.60 2 105.60 106.40 6 112.40 105.60 0
2 2/ PZM 34 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 113.10 4 117.10 106.60 2 108.60 108.60 0
3 3/ PZM 32 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 113.70 0 113.70 111.30 2 113.30 113.30 0
4 1/ PZZ 30 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 120.50 0 120.50 120.10 2 122.10 120.50 0
5 2/ PZZ 25 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 138.50 4 142.50 129.00 0 129.00 129.00 0
6 3/ PZZ 26 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 133.90 2 135.90 138.00 2 140.00 135.90 0
7 4/ PZM 33 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 136.10 0 136.10 134.60 8 142.60 136.10 0
8 6/ PZM 21 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 148.70 2 150.70 143.20 10 153.20 150.70 0
9 4/ PZZ 28 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 150.40 6 156.40 153.90 2 155.90 155.90 0
10 7/ PZM 31 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 198.50 8 206.50 158.40 2 160.40 160.40 0
11 5/ PZZ 40 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 178.40 4 182.40 159.30 10 169.30 169.30 0
12 6/ PZZ 39 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 175.30 0 175.30 168.10 2 170.10 170.10 0
13 8/ PZM 41 103027 JEŽEK Jakub 2008 KK Brno 174.70 56 230.70 163.10 10 173.10 173.10 0
14 9/ PZM 35 121016 KUBITA Tomáš 2008 KK Opava 150.90 108 258.90 171.00 10 181.00 181.00 0
15 11/ PZM 29 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 310.00 54 364.00 189.00 56 245.00 245.00 0
16 12/ PZM 22 121033 ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava 165.20 252 417.20 164.40 104 268.40 268.40 0
17 14/ PZM 27 121061 BAAR Dominik 2007 KK Opava 128.90 504 632.90 217.40 260 477.40 477.40 0
18 15/ 43 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
19 5/ 38 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 10/ 36 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 13/ 24 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 3 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 102.90 0 102.90 101.90 0 101.90 101.90 17
2 1/ ZS 1 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 103.30 0 103.30 106.10 0 106.10 103.30 13
3 2/ DM 2 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 103.20 2 105.20 108.00 0 108.00 105.20 9
4 1/ ZM 4 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 118.00 0 118.00 115.90 2 117.90 117.90 5
5 2/ ZM 7 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 125.30 0 125.30 128.90 6 134.90 125.30 4
6 2/ ZS 6 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 123.70 2 125.70 124.30 4 128.30 125.70 3
7 3/ ZM 10 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 136.70 2 138.70 143.60 0 143.60 138.70 2
8 3/ ZS 5 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 142.60 2 144.60 149.50 2 151.50 144.60 1
9 4/ ZS 9 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 155.20 0 155.20 146.60 10 156.60 155.20 0
10 4/ ZM 8 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 176.10 6 182.10 173.10 8 181.10 181.10 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 72 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 99.10 4 103.10 96.80 0 96.80 96.80 16
2 1/ U23 71 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 94.80 6 100.80 4 999 999.00 100.80 12
3 1/ DM 74 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3+ 107.70 4 111.70 107.50 0 107.50 107.50 8
4 1/ ZS 76 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 108.70 0 108.70 110.60 0 110.60 108.70 7
5 1/ VS 83 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3+ 109.50 0 109.50 108.40 2 110.40 109.50 6
6 1/ ZM 75 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 105.80 4 109.80 106.80 4 110.80 109.80 5
7 2/ VS 77 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 116.40 0 116.40 113.90 0 113.90 113.90 4
8 2/ DM 79 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 114.10 2 116.10 113.70 2 115.70 115.70 3
9 3/ DM 81 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 135.10 6 141.10 119.30 6 125.30 125.30 2
10 2/ ZM 80 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 128.20 0 128.20 127.30 0 127.30 127.30 1
11 3/ ZM 78 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 136.70 6 142.70 128.70 2 130.70 130.70 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 41 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 111.60 4 115.60 123.20 2 125.20 115.60 7
2 1/ ZS 46 119215 119005 RETKOVÁ Marie RETKOVÁ Anna 2003 2005 Olomouc Olomouc 150.30 8 158.30 152.70 12 164.70 158.30 3
3 1/ ZM 45 103017 103001 DZIADEK Marek SOBOTKA Adam 2005 2005 KK Brno KK Brno 166.30 56 222.30 160.40 2 162.40 162.40 2
4 2/ ZS 43 119207 119205 HANSGUTOVÁ Monika URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 168.30 12 180.30 169.30 6 175.30 175.30 1
5 2/ ZM 44 119190 119171 SVOBODA Ondřej JAROŠ Michael 2006 2006 Olomouc Olomouc 3 168.90 12 180.90 195.50 62 257.50 180.90 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 52 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 95.80 2 97.80 97.10 4 101.10 97.80 21
2 2/ DM 53 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 107.40 0 107.40 98.10 0 98.10 98.10 17
3 1/ ZM 51 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 101.70 4 105.70 101.60 0 101.60 101.60 13
4 2/ ZM 59 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 107.10 2 109.10 104.80 0 104.80 104.80 9
5 1/ U23 54 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 107.20 2 109.20 107.20 0 107.20 107.20 8
6 1/ ZS 56 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 109.70 2 111.70 111.30 0 111.30 111.30 7
7 3/ ZM 60 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 117.20 4 121.20 116.10 2 118.10 118.10 6
8 2/ ZS 57 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 120.40 0 120.40 121.30 2 123.30 120.40 5
9 4/ ZM 61 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 128.90 0 128.90 123.00 0 123.00 123.00 4
10 5/ ZM 62 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 122.80 2 124.80 122.50 2 124.50 124.50 3
11 6/ ZM 63 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 132.00 4 136.00 130.10 2 132.10 132.10 2
12 3/ ZS 58 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 124.40 8 132.40 132.10 4 136.10 132.40 1
13 4/ ZS 64 121006 ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava 179.50 0 179.50 144.30 2 146.30 146.30 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 1 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 81.30 0 81.30 88.20 52 140.20 81.30 44
2 2/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 87.70 2 89.70 90.40 0 90.40 89.70 40
3 1/ DM 7 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 88.90 2 90.90 90.60 4 94.60 90.90 36
4 2/ DM 3 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 87.40 4 91.40 89.90 56 145.90 91.40 32
5 1/ DS 5 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 92.20 0 92.20 95.30 0 95.30 92.20 28
6 1/ ZS 10 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 90.70 2 92.70 97.20 2 99.20 92.70 24
7 1/ V 9 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 92.80 0 92.80 94.30 2 96.30 92.80 20
8 2/ V 12 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 96.50 0 96.50 4 999 999.00 96.50 16
9 2/ ZS 14 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 100.10 0 100.10 102.80 2 104.80 100.10 12
10 3/ ZS 16 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 105.30 0 105.30 102.40 0 102.40 102.40 11
11 1/ ZM 4 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 101.20 2 103.20 102.50 2 104.50 103.20 10
12 2/ ZM 18 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 104.70 0 104.70 110.20 2 112.20 104.70 9
13 3/ ZM 20 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 110.30 2 112.30 112.50 4 116.50 112.30 8
14 3/ DM 24 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 107.80 6 113.80 109.30 6 115.30 113.80 7
15 4/ ZM 26 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 117.60 4 121.60 114.40 0 114.40 114.40 6
16 4/ ZS 19 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 117.20 2 119.20 114.00 4 118.00 118.00 5
17 5/ ZM 17 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 123.20 0 123.20 118.20 2 120.20 120.20 4
18 6/ ZM 23 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 121.20 0 121.20 126.70 0 126.70 121.20 3
19 7/ ZM 21 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 123.40 0 123.40 123.70 0 123.70 123.40 2
20 8/ ZM 25 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 141.90 58 199.90 137.30 12 149.30 149.30 1
21 5/ ZS 28 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 157.50 10 167.50 137.90 54 191.90 167.50 0
22 6/ ZS 27 103005 CHALABALA Šimon 2004 KK Brno 182.90 8 190.90 152.20 60 212.20 190.90 0

PZ_C1

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 94 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 131.00 2 133.00 127.20 0 127.20 127.20 0
2 2/ PZM 91 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 137.00 2 139.00 130.80 0 130.80 130.80 0
3 1/ PZZ 92 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 172.40 50 222.40 145.40 2 147.40 147.40 0
4 2/ PZZ 93 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 154.70 0 154.70 160.00 2 162.00 154.70 0