Výsledková listina

ZávodSlalom v Brně
Číslo17115
Datum12.08.17
Ředitel závoduBohuslav Šamánek
Vrchní rozhodčíJana Macíková
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Kanoe Klub Spoj Brno

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 34 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 119.10 2 121.10 120.90 2 122.90 121.10 0
2 2/ PZM 23 133015 TOMEČEK Adam 2008 SKVeselí 121.60 0 121.60 119.20 2 121.20 121.20 0
3 3/ PZM 32 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 123.60 2 125.60 133.50 4 137.50 125.60 0
4 1/ PZZ 30 119176 KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc 129.20 4 133.20 133.40 0 133.40 133.20 0
5 2/ PZZ 25 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 145.50 2 147.50 164.60 4 168.60 147.50 0
6 4/ PZM 21 119175 KRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc 158.40 6 164.40 147.20 4 151.20 151.20 0
7 5/ PZM 33 121044 BALARIN Evžen 2008 KK Opava 149.20 4 153.20 146.60 6 152.60 152.60 0
8 3/ PZZ 28 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 147.20 56 203.20 151.70 2 153.70 153.70 0
9 6/ PZM 31 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 149.90 6 155.90 150.70 58 208.70 155.90 0
10 4/ PZZ 37 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 155.70 8 163.70 151.80 6 157.80 157.80 0
11 5/ PZZ 39 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 198.40 2 200.40 165.00 6 171.00 171.00 0
12 6/ PZZ 26 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 184.90 4 188.90 175.00 0 175.00 175.00 0
13 7/ PZM 41 103027 JEŽEK Jakub 2008 KK Brno 172.20 4 176.20 170.60 8 178.60 176.20 0
14 7/ PZZ 40 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 237.40 4 241.40 173.90 10 183.90 183.90 0
15 10/ PZM 35 121016 KUBITA Tomáš 2008 KK Opava 169.30 216 385.30 205.30 62 267.30 267.30 0
16 11/ PZM 29 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 266.00 62 328.00 346.80 8 354.80 328.00 0
17 13/ PZM 27 121061 BAAR Dominik 2007 KK Opava 201.30 214 415.30 195.60 352 547.60 415.30 0
18 14/ PZM 22 121033 ŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava 158.90 404 562.90 135.00 354 489.00 489.00 0
19 15/ 43 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 8/ 38 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 9/ 36 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 12/ 24 0 9 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 3 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 111.80 0 111.80 110.80 0 110.80 110.80 17
2 2/ DM 2 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 112.90 2 114.90 111.10 0 111.10 111.10 13
3 1/ ZS 1 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 116.90 8 124.90 118.00 2 120.00 120.00 9
4 1/ ZM 4 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3+ 163.50 2 165.50 128.40 2 130.40 130.40 5
5 2/ ZS 6 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 129.50 2 131.50 133.00 2 135.00 131.50 4
6 2/ ZM 7 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 144.30 4 148.30 137.90 0 137.90 137.90 3
7 3/ ZM 10 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 146.60 0 146.60 152.90 2 154.90 146.60 2
8 3/ ZS 5 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 168.40 4 172.40 163.60 0 163.60 163.60 1
9 4/ ZS 9 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 174.70 12 186.70 168.10 2 170.10 170.10 0
10 4/ ZM 8 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 196.20 6 202.20 191.40 6 197.40 197.40 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 73 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 101.30 0 101.30 102.80 0 102.80 101.30 20
2 1/ U23 71 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2 109.50 2 111.50 105.30 0 105.30 105.30 16
3 1/ DS 72 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 105.40 2 107.40 106.70 0 106.70 106.70 12
4 1/ ZM 75 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 115.10 0 115.10 115.90 2 117.90 115.10 8
5 1/ DM 74 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 3+ 117.00 0 117.00 119.80 2 121.80 117.00 7
6 2/ DM 79 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 119.60 4 123.60 115.50 2 117.50 117.50 6
7 1/ VS 83 133002 BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí 3+ 118.00 4 122.00 117.50 4 121.50 121.50 5
8 2/ VS 77 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 122.80 0 122.80 124.00 0 124.00 122.80 4
9 2/ ZS 76 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 121.90 2 123.90 121.20 4 125.20 123.90 3
10 2/ ZM 78 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 139.20 0 139.20 141.50 0 141.50 139.20 2
11 3/ ZM 80 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 144.40 0 144.40 141.50 0 141.50 141.50 1
12 3/ DM 81 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 137.10 8 145.10 135.70 56 191.70 145.10 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DS 41 125041 125043 PŘIKRYL Matěj PŘIKRYLOVÁ Ema 1999 2003 VSKRájec VSKRájec 2 118.70 2 120.70 136.50 8 144.50 120.70 11
2 1/ ZS 42 119139 119142 KRATOCHVÍL Martin HRADEC Matěj 2003 2003 Olomouc Olomouc 2 137.70 8 145.70 143.00 14 157.00 145.70 7
3 1/ ZM 45 103017 103001 DZIADEK Marek SOBOTKA Adam 2005 2005 KK Brno KK Brno 170.90 8 178.90 172.20 0 172.20 172.20 3
4 2/ ZS 43 119207 119205 HANSGUTOVÁ Monika URBAN Jaroslav 2005 2004 Olomouc Olomouc 3 206.90 14 220.90 171.00 4 175.00 175.00 2
5 3/ ZS 46 119215 119005 RETKOVÁ Marie RETKOVÁ Anna 2003 2005 Olomouc Olomouc 169.30 16 185.30 189.50 62 251.50 185.30 1
6 2/ ZM 44 119190 119171 SVOBODA Ondřej JAROŠ Michael 2006 2006 Olomouc Olomouc 3 185.70 20 205.70 184.10 12 196.10 196.10 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 52 133047 KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí 2 101.40 2 103.40 102.40 4 106.40 103.40 22
2 2/ DM 53 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 2 107.60 2 109.60 106.30 0 106.30 106.30 18
2 1/ VM 55 121034 ROUSKOVÁ Kateřina 1973 KK Opava 3+ 109.70 0 109.70 106.30 0 106.30 106.30 14
4 1/ ZM 51 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 111.40 0 111.40 111.10 4 115.10 111.40 10
5 2/ ZM 59 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 116.00 0 116.00 116.10 0 116.10 116.00 9
6 1/ ZS 56 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 117.40 4 121.40 118.40 0 118.40 118.40 8
7 1/ U23 54 121039 ROUSKOVÁ Martina 1998 KK Opava 3+ 119.80 4 123.80 122.30 2 124.30 123.80 7
8 3/ ZM 60 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 125.80 2 127.80 124.80 2 126.80 126.80 6
9 4/ ZM 62 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 131.00 0 131.00 129.40 0 129.40 129.40 5
10 2/ ZS 58 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 130.30 0 130.30 134.00 2 136.00 130.30 4
11 5/ ZM 61 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 129.00 2 131.00 131.70 2 133.70 131.00 3
11 3/ ZS 57 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 129.00 2 131.00 131.70 2 133.70 131.00 2
13 6/ ZM 63 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 157.30 2 159.30 143.70 2 145.70 145.70 1
14 4/ ZS 64 121006 ŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 KK Opava 185.70 52 237.70 191.90 8 199.90 199.90 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 1 133058 KOŠÍK Michal 1995 SKVeselí 2+ 90.50 0 90.50 100.00 4 104.00 90.50 64
2 1/ DM 7 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 94.30 2 96.30 99.90 2 101.90 96.30 60
3 2/ DM 3 133063 IVÁNEK Roman 2002 SKVeselí 2 93.10 4 97.10 97.40 0 97.40 97.10 56
4 2/ U23 2 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 96.30 2 98.30 105.20 0 105.20 98.30 52
5 1/ ZS 10 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 101.50 2 103.50 98.60 0 98.60 98.60 48
6 2/ ZS 8 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 99.60 0 99.60 98.90 0 98.90 98.90 44
7 3/ DM 29 46042 FUCHS Matouš 2002 Jablonec 3+ 100.50 0 100.50 99.00 2 101.00 100.50 40
8 1/ DS 5 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 99.90 2 101.90 99.70 2 101.70 101.70 36
9 3/ ZS 6 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 104.00 4 108.00 102.80 0 102.80 102.80 32
10 1/ V 9 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 102.10 2 104.10 103.10 0 103.10 103.10 28
11 2/ V 12 121024 ROUSEK Martin 1965 KK Opava 3+ 107.50 0 107.50 105.40 0 105.40 105.40 24
12 1/ VS 11 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 109.10 2 111.10 105.90 0 105.90 105.90 20
13 4/ DM 15 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3+ 106.00 0 106.00 105.50 2 107.50 106.00 16
14 3/ U23 30 103031 NOVÁK Jiří 1997 KK Brno 2 122.50 0 122.50 109.50 0 109.50 109.50 15
15 1/ ZM 4 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 110.60 2 112.60 112.30 2 114.30 112.60 14
16 4/ ZS 16 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 116.70 0 116.70 113.00 0 113.00 113.00 13
17 5/ ZS 14 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 109.20 12 121.20 110.10 4 114.10 114.10 12
18 2/ ZM 18 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 116.10 2 118.10 116.00 0 116.00 116.00 11
19 3/ ZM 20 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 122.00 0 122.00 123.40 2 125.40 122.00 10
20 5/ DM 24 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 114.50 8 122.50 117.10 6 123.10 122.50 9
21 6/ ZS 13 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 115.00 10 125.00 123.10 0 123.10 123.10 8
22 4/ ZM 26 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 133.00 2 135.00 126.40 4 130.40 130.40 7
23 5/ ZM 17 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 133.90 2 135.90 130.60 2 132.60 132.60 6
24 6/ ZM 21 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 158.80 0 158.80 133.30 0 133.30 133.30 5
25 7/ ZM 23 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 141.40 2 143.40 137.90 0 137.90 137.90 4
26 6/ DM 22 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 3 138.60 18 156.60 131.80 14 145.80 145.80 3
27 8/ ZM 25 119210 TODOROV Oliver 2006 Olomouc 143.50 64 207.50 136.50 10 146.50 146.50 2
28 7/ ZS 19 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 138.60 8 146.60 130.70 50 180.70 146.60 1
29 8/ ZS 28 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 148.60 14 162.60 146.60 60 206.60 162.60 0
30 9/ ZS 27 103005 CHALABALA Šimon 2004 KK Brno 193.30 10 203.30 184.10 12 196.10 196.10 0

PZ_C1

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZM 91 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 142.40 2 144.40 142.90 0 142.90 142.90 0
2 2/ PZZ 94 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 151.60 0 151.60 144.60 0 144.60 144.60 0
3 1/ PZM 93 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 178.40 4 182.40 186.70 2 188.70 182.40 0
4 2/ PZZ 92 119177 MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc 193.80 160 353.80 213.90 52 265.90 265.90 0