Výsledková listina

ZávodSlalomy pod Borskou přehradou – NEDELE
Číslo17114
Datum06.08.17
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Lagnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 92 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 128.20 2 130.20 125.10 0 125.10 125.10 13
2 91 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 135.60 0 135.60 131.90 0 131.90 131.90 9
3 1/ ZS 93 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 136.50 4 140.50 134.40 2 136.40 136.40 5
4 2/ ZS 95 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 144.30 0 144.30 142.30 2 144.30 144.30 4
5 1/ DM 97 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 147.00 0 147.00 147.30 2 149.30 147.00 3
6 1/ ZM 96 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 149.80 2 151.80 148.50 0 148.50 148.50 2
7 3/ ZS 94 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 157.10 4 161.10 151.50 0 151.50 151.50 1
8 4/ ZS 98 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 229.90 10 239.90 195.70 10 205.70 205.70 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 3 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 117.10 0 117.10 114.50 2 116.50 116.50 80
2 1/ VM 39 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 116.70 0 116.70 4 999 999.00 116.70 76
3 2/ VM 13 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 114.90 2 116.90 120.50 2 122.50 116.90 72
4 1/ U23 1 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 116.50 4 120.50 115.60 2 117.60 117.60 68
5 3/ VM 10 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 123.00 0 123.00 118.50 0 118.50 118.50 64
6 1/ VS 16 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 120.90 2 122.90 119.70 0 119.70 119.70 60
7 4/ VM 12 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 122.90 0 122.90 121.90 0 121.90 121.90 56
8 2 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 123.60 0 123.60 122.00 0 122.00 122.00 52
8 5/ VM 15 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 122.00 0 122.00 4 999 999.00 122.00 48
10 5 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 124.70 0 124.70 122.30 0 122.30 122.30 44
11 2/ U23 7 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 122.10 2 124.10 120.40 2 122.40 122.40 40
11 4 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 127.20 2 129.20 122.40 0 122.40 122.40 36
13 6/ VM 6 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 122.80 0 122.80 123.10 0 123.10 122.80 32
14 7/ VM 33 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 132.10 4 136.10 124.60 0 124.60 124.60 28
15 1/ ZS 23 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 127.20 0 127.20 123.40 2 125.40 125.40 24
16 2/ VS 8 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 126.20 0 126.20 124.30 2 126.30 126.20 20
17 1/ V 18 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 127.40 0 127.40 126.60 0 126.60 126.60 16
18 3/ VS 14 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 129.60 2 131.60 126.70 0 126.70 126.70 15
19 2/ ZS 22 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 136.30 4 140.30 126.90 0 126.90 126.90 14
20 4/ VS 9 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 125.30 2 127.30 128.20 0 128.20 127.30 13
21 8/ VM 19 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 131.50 0 131.50 129.70 0 129.70 129.70 12
22 3/ ZS 27 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 131.40 2 133.40 130.30 0 130.30 130.30 11
23 4/ ZS 28 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 128.40 2 130.40 134.80 2 136.80 130.40 10
24 1/ ZM 24 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 126.00 6 132.00 129.00 4 133.00 132.00 9
25 21 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 137.90 2 139.90 131.80 2 133.80 133.80 8
26 2/ ZM 30 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 134.90 0 134.90 150.00 2 152.00 134.90 7
27 32 39070 OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz 135.70 0 135.70 133.30 2 135.30 135.30 6
28 5/ ZS 31 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 137.30 4 141.30 138.40 0 138.40 138.40 5
29 9/ VM 34 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 145.40 4 149.40 141.30 0 141.30 141.30 4
30 3/ ZM 29 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 143.30 0 143.30 142.90 0 142.90 142.90 3
31 6/ ZS 36 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 148.20 0 148.20 147.60 0 147.60 147.60 2
32 7/ ZS 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 153.50 0 153.50 148.90 0 148.90 148.90 1
33 5/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 150.70 4 154.70 147.90 4 151.90 151.90 0
34 8/ ZS 35 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 163.30 0 163.30 166.20 2 168.20 163.30 0
35 4/ ZM 38 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 174.60 4 178.60 187.10 4 191.10 178.60 0
36 ZM 37 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
37 VS 20 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 ZM 17 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 V 11 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 92 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 122.50 2 124.50 4 999 999.00 124.50 31
2 82 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 129.10 0 129.10 4 999 999.00 129.10 27
3 83 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 130.30 4 134.30 128.20 4 132.20 132.20 23
4 1/ V 87 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 135.80 2 137.80 133.40 0 133.40 133.40 19
5 81 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 135.60 2 137.60 136.40 0 136.40 136.40 15
6 2/ VM 85 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 137.70 4 141.70 134.70 6 140.70 140.70 11
7 1/ ZS 89 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 142.80 0 142.80 144.40 2 146.40 142.80 7
7 1/ ZM 90 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 150.30 2 152.30 140.80 2 142.80 142.80 3
9 1/ VS 86 30002 30009 HABICH Bohumil KELLER Miloslav 1961 1962 VS Tábor VS Tábor 2 142.70 4 146.70 140.30 4 144.30 144.30 2
10 1/ U23 88 43013 61014 KRUŤA Kryštof PAVLÍK Pavel 2000 1998 Č.Lípa Třebech. 3 156.20 6 162.20 157.20 8 165.20 162.20 1
11 1/ DM 84 1074 1107 MARTIN Václav MARTIN Jakub 2002 2009 Boh.Pha Boh.Pha 3 190.30 6 196.30 185.60 4 189.60 189.60 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 115.30 2 117.30 115.90 0 115.90 115.90 50
2 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 116.20 0 116.20 115.00 2 117.00 116.20 46
3 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 117.00 0 117.00 117.10 0 117.10 117.00 42
4 1/ DM 5 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 119.50 0 119.50 118.80 0 118.80 118.80 38
5 1/ ZM 14 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 120.40 0 120.40 121.90 2 123.90 120.40 34
6 1/ VS 8 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 121.60 0 121.60 121.50 0 121.50 121.50 30
6 34 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 121.50 0 121.50 121.80 0 121.80 121.50 26
8 1/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 122.30 0 122.30 123.50 0 123.50 122.30 22
9 2/ ZS 12 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 128.60 4 132.60 127.80 0 127.80 127.80 21
10 2/ VM 4 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 127.90 0 127.90 127.20 2 129.20 127.90 20
11 2/ ZM 25 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 3 126.00 2 128.00 128.20 0 128.20 128.00 19
12 7 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 131.20 0 131.20 137.00 2 139.00 131.20 18
13 3/ ZS 20 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 131.00 2 133.00 134.00 4 138.00 133.00 17
14 3/ ZM 13 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 134.90 0 134.90 131.70 2 133.70 133.70 16
15 2/ DM 18 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 130.40 4 134.40 134.80 4 138.80 134.40 15
16 4/ ZM 26 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 135.20 0 135.20 136.20 0 136.20 135.20 14
16 4/ ZS 22 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 136.30 4 140.30 133.20 2 135.20 135.20 13
18 5/ ZS 10 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 134.30 2 136.30 133.80 2 135.80 135.80 12
19 1/ U23 16 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 3 137.20 0 137.20 134.00 2 136.00 136.00 11
19 2/ U23 17 34035 MAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus 3 136.00 0 136.00 136.60 2 138.60 136.00 10
21 6/ ZS 23 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 138.90 2 140.90 134.60 2 136.60 136.60 9
22 3/ DM 9 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 137.30 4 141.30 155.60 4 159.60 141.30 8
23 5/ ZM 24 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 137.90 4 141.90 143.50 2 145.50 141.90 7
24 6/ ZM 27 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 145.00 0 145.00 142.20 0 142.20 142.20 6
25 4/ DM 19 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 3 143.30 4 147.30 145.60 4 149.60 147.30 5
26 15 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 151.10 2 153.10 142.20 6 148.20 148.20 4
27 7/ ZM 28 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 149.60 6 155.60 148.40 0 148.40 148.40 3
28 8/ ZM 32 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 156.10 0 156.10 145.00 6 151.00 151.00 2
29 7/ ZS 30 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 158.20 8 166.20 165.70 4 169.70 166.20 1
30 5/ DM 29 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 171.40 0 171.40 167.80 4 171.80 171.40 0
31 8/ ZS 31 50002 PISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí 203.60 4 207.60 201.30 10 211.30 207.60 0
32 ZM 33 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 ZS 21 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 103.50 0 103.50 103.80 0 103.80 103.50 141
2 11 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 105.00 0 105.00 107.30 2 109.30 105.00 137
3 1/ V 18 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 104.80 2 106.80 105.40 0 105.40 105.40 133
4 2/ VM 9 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 106.50 2 108.50 106.30 0 106.30 106.30 129
5 3/ VM 8 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 106.50 0 106.50 112.40 2 114.40 106.50 125
6 4/ VM 15 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 108.30 0 108.30 106.70 0 106.70 106.70 121
7 1/ DS 22 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 107.70 0 107.70 110.90 52 162.90 107.70 117
8 1/ U23 5 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 109.90 0 109.90 112.70 0 112.70 109.90 113
9 6 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 110.10 0 110.10 113.60 4 117.60 110.10 109
10 1/ ZS 30 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 121.20 4 125.20 110.70 0 110.70 110.70 105
11 2/ V 13 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 110.80 0 110.80 111.80 4 115.80 110.80 101
12 5/ VM 4 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 111.50 0 111.50 109.30 4 113.30 111.50 97
13 3/ V 12 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 111.80 0 111.80 112.80 0 112.80 111.80 93
14 2/ DS 24 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 108.20 6 114.20 109.40 4 113.40 113.40 89
15 1/ DM 26 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 114.20 0 114.20 113.20 4 117.20 114.20 85
15 4/ V 2 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 114.20 0 114.20 118.80 0 118.80 114.20 81
17 2/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 113.50 4 117.50 114.30 0 114.30 114.30 77
18 3/ ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 115.50 0 115.50 118.00 0 118.00 115.50 73
19 6/ VM 14 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 118.20 0 118.20 115.60 0 115.60 115.60 69
20 1/ VS 19 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 117.00 0 117.00 116.40 0 116.40 116.40 65
21 7/ VM 34 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 116.60 0 116.60 118.60 6 124.60 116.60 61
22 2/ DM 25 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 111.80 8 119.80 115.70 2 117.70 117.70 57
23 4/ ZS 45 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 117.40 2 119.40 115.50 4 119.50 119.40 53
24 8/ VM 17 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 120.60 2 122.60 120.00 0 120.00 120.00 49
25 5/ ZS 46 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 120.10 2 122.10 120.30 0 120.30 120.30 45
26 33 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 119.70 2 121.70 118.80 2 120.80 120.80 41
27 3/ DS 42 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 126.00 0 126.00 118.90 2 120.90 120.90 40
28 9/ VM 7 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 118.20 4 122.20 121.00 0 121.00 121.00 39
29 6/ ZS 47 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 127.40 2 129.40 121.60 0 121.60 121.60 38
30 5/ V 37 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3+ 123.90 6 129.90 122.30 0 122.30 122.30 37
31 7/ ZS 27 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 2 118.70 4 122.70 118.90 4 122.90 122.70 36
32 1/ ZM 51 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 122.50 2 124.50 123.60 0 123.60 123.60 35
33 2/ ZM 53 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 127.20 0 127.20 124.20 0 124.20 124.20 34
34 6/ V 55 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 3 124.50 0 124.50 127.90 0 127.90 124.50 33
35 7/ V 3 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 124.70 2 126.70 124.60 0 124.60 124.60 32
36 3/ DM 44 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 123.50 2 125.50 123.50 4 127.50 125.50 31
37 68 33026 CHOD Ondřej 1984 Blovice 123.90 2 125.90 126.90 0 126.90 125.90 30
38 8/ V 38 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 124.10 2 126.10 122.10 4 126.10 126.10 29
39 9/ V 36 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 126.30 0 126.30 128.60 0 128.60 126.30 28
39 10/ V 56 39026 WEISSAR Petr 1970 Loko Plz 3 126.30 0 126.30 4 999 999.00 126.30 27
41 35 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 124.50 2 126.50 127.80 0 127.80 126.50 26
42 3/ ZM 52 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 126.00 4 130.00 122.70 4 126.70 126.70 25
43 8/ ZS 48 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 127.10 0 127.10 131.60 4 135.60 127.10 24
44 69 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 130.40 4 134.40 127.40 0 127.40 127.40 23
45 9/ ZS 60 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 130.00 2 132.00 126.80 2 128.80 128.80 22
45 2/ VS 39 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3+ 128.40 4 132.40 126.80 2 128.80 128.80 21
47 10/ ZS 49 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 130.50 0 130.50 129.10 0 129.10 129.10 20
48 4/ DS 43 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 127.00 4 131.00 128.10 4 132.10 131.00 19
49 4/ ZM 54 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 131.90 2 133.90 131.00 2 133.00 133.00 18
50 3/ VS 57 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 133.30 0 133.30 133.70 0 133.70 133.30 17
50 4/ VS 41 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 134.20 2 136.20 133.30 0 133.30 133.30 16
52 5/ ZM 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 131.90 2 133.90 132.50 2 134.50 133.90 15
53 6/ ZM 50 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 132.60 2 134.60 130.10 6 136.10 134.60 14
54 11/ ZS 61 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 133.80 2 135.80 134.20 4 138.20 135.80 13
55 10/ VM 83 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 134.70 2 136.70 131.50 6 137.50 136.70 12
56 11/ VM 58 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 140.80 2 142.80 137.20 2 139.20 139.20 11
57 11/ V 79 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 137.90 4 141.90 135.70 4 139.70 139.70 10
58 7/ ZM 65 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 144.00 6 150.00 143.70 0 143.70 143.70 9
59 8/ ZM 64 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3 147.40 0 147.40 153.20 2 155.20 147.40 8
60 12/ ZS 71 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 146.20 2 148.20 148.10 4 152.10 148.20 7
61 4/ DM 59 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 143.20 6 149.20 144.90 6 150.90 149.20 6
62 9/ ZM 67 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 3 146.30 4 150.30 145.50 4 149.50 149.50 5
63 10/ ZM 63 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 152.00 4 156.00 150.20 2 152.20 152.20 4
64 11/ ZM 80 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 152.60 8 160.60 145.50 8 153.50 153.50 3
65 13/ ZS 82 30056 MÁRA Michal 2003 VS Tábor 151.90 6 157.90 155.20 6 161.20 157.90 2
66 12/ ZM 75 49029 PIŠTORA Michal 2005 Roudnice 155.10 10 165.10 158.60 2 160.60 160.60 1
67 13/ ZM 78 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 157.60 4 161.60 155.10 6 161.10 161.10 0
68 14/ ZM 81 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 164.00 2 166.00 158.60 4 162.60 162.60 0
69 15/ ZM 77 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 161.60 2 163.60 166.80 6 172.80 163.60 0
70 14/ ZS 72 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 174.60 56 230.60 162.20 10 172.20 172.20 0
71 16/ ZM 74 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 193.30 6 199.30 172.20 6 178.20 178.20 0
72 17/ ZM 76 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 207.00 2 209.00 182.90 2 184.90 184.90 0
73 ZS 73 17003 EGERT Tomáš 2004 Rakovník 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 V 70 1038 ŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 ZM 62 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 VS 40 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 ZM 32 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 ZS 28 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 DS 23 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 VS 21 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 VS 20 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 V 16 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 VM 10 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 92 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 136.50 0 136.50 136.10 0 136.10 136.10 16
2 91 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 134.20 2 136.20 143.70 12 155.70 136.20 12
3 96 39058 66011 POLESNÁ Jitka WENDL Miloslav 1990 1978 Loko Plz Horš.Týn 2 139.70 4 143.70 137.60 2 139.60 139.60 8
4 1/ ZS 95 9142 9154 FREISLEBENOVÁ Patricia STEHNO Petr 2003 2003 USK Pha USK Pha 149.00 2 151.00 154.10 4 158.10 151.00 4
5 93 36024 39012 KUBÁT Zdeněk VRZALOVÁ Veronika 1991 1991 Klatovy Loko Plz 3 148.50 4 152.50 152.00 4 156.00 152.50 3
6 1/ DM 90 30037 30044 MÁROVÁ Zuzana VANĚK Matěj 2001 2004 VS Tábor VS Tábor 3 161.30 8 169.30 153.40 6 159.40 159.40 2
7 2/ ZS 94 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 163.40 6 169.40 162.90 6 168.90 168.90 1
8 1/ VM 98 30066 30065 RIANTOVÁ Anna RIANT Martin 1978 1977 VS Tábor VS Tábor 1 999 999.00 204.70 14 218.70 218.70 0
9 U23 97 30061 14015 HABICH Tomáš HRDLIČKOVÁ Sára 1997 2003 VS Tábor Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0