Výsledková listina

ZávodSlalomy pod Borskou přehradou – SOBOTA
Číslo17113
Datum05.08.17
Ředitel závoduPetr Weissar
Vrchní rozhodčíJana Lagnerová
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Lokomotiva Plzeň

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 92 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 134.00 0 134.00 141.30 0 141.30 134.00 12
2 91 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 143.70 2 145.70 139.10 0 139.10 139.10 8
3 1/ ZS 93 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3+ 149.70 2 151.70 146.50 0 146.50 146.50 4
4 1/ DM 97 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 160.40 0 160.40 159.60 2 161.60 160.40 3
5 2/ ZS 95 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 172.60 2 174.60 157.50 4 161.50 161.50 2
6 3/ ZS 94 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 182.10 0 182.10 164.30 0 164.30 164.30 1
7 1/ ZM 96 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 160.50 8 168.50 158.80 6 164.80 164.80 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 12 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 117.60 0 117.60 128.30 0 128.30 117.60 88
2 3 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 123.30 0 123.30 120.80 0 120.80 120.80 84
3 1/ V 11 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 121.90 2 123.90 121.70 0 121.70 121.70 80
4 2/ VM 39 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 123.40 0 123.40 124.40 0 124.40 123.40 76
5 3/ VM 15 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 124.10 0 124.10 126.20 2 128.20 124.10 72
6 1/ ZM 17 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 124.60 0 124.60 124.50 0 124.50 124.50 68
7 4/ VM 10 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 126.90 2 128.90 123.30 2 125.30 125.30 64
8 5/ VM 13 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 126.00 0 126.00 126.40 0 126.40 126.00 60
9 2 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 128.00 2 130.00 126.60 0 126.60 126.60 56
10 1/ U23 1 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 124.90 4 128.90 125.80 2 127.80 127.80 52
11 6/ VM 6 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 127.90 0 127.90 127.20 4 131.20 127.90 48
12 4 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 129.80 0 129.80 128.60 0 128.60 128.60 44
12 2/ U23 7 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 131.10 0 131.10 128.60 0 128.60 128.60 40
14 5 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 129.30 0 129.30 132.90 2 134.90 129.30 36
15 2/ V 18 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 134.40 0 134.40 129.80 0 129.80 129.80 32
16 1/ VS 8 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 136.40 0 136.40 132.00 0 132.00 132.00 28
17 2/ VS 14 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 132.30 0 132.30 134.90 2 136.90 132.30 24
18 3/ VS 9 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 134.70 8 142.70 132.70 0 132.70 132.70 20
19 4/ VS 16 30009 KELLER Miloslav 1962 VS Tábor 2 130.10 4 134.10 132.50 2 134.50 134.10 16
20 1/ ZS 23 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3+ 137.70 4 141.70 135.10 0 135.10 135.10 15
21 2/ ZS 28 66024 HARTL Jakub 2004 Horš.Týn 3 134.90 2 136.90 135.40 0 135.40 135.40 14
22 3/ ZS 22 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 135.60 0 135.60 137.40 2 139.40 135.60 13
23 2/ ZM 24 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 137.50 4 141.50 136.30 0 136.30 136.30 12
24 7/ VM 33 13001 BRTEK Tomáš 1981 KKBeroun 139.40 0 139.40 134.90 2 136.90 136.90 11
25 5/ VS 20 34020 MULAČ Oldřich 1961 Hubertus 3+ 139.90 0 139.90 137.10 0 137.10 137.10 10
26 8/ VM 19 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 138.80 2 140.80 137.70 0 137.70 137.70 9
27 4/ ZS 27 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 141.10 2 143.10 139.70 0 139.70 139.70 8
28 5/ ZS 31 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 147.90 0 147.90 147.50 0 147.50 147.50 7
29 3/ ZM 37 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 163.20 2 165.20 151.40 0 151.40 151.40 6
30 4/ ZM 29 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 152.60 0 152.60 153.90 0 153.90 152.60 5
31 32 39070 OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz 161.40 2 163.40 154.40 0 154.40 154.40 4
32 5/ ZM 30 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 155.70 2 157.70 151.20 4 155.20 155.20 3
33 6/ VS 25 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 163.80 2 165.80 158.50 0 158.50 158.50 2
34 6/ ZS 36 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 162.00 0 162.00 162.10 0 162.10 162.00 1
35 7/ ZS 26 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 166.00 0 166.00 161.80 2 163.80 163.80 0
36 8/ ZS 35 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 170.60 2 172.60 1 999 999.00 172.60 0
37 6/ ZM 38 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 205.70 6 211.70 201.00 2 203.00 203.00 0
38 VM 34 52039 UHLÍK Jan 1978 L.Žatec 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 21 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 92 76013 1027 HÁŠA Michal MARTIN Václav 1981 1971 Bechyně Boh.Pha 2 127.80 0 127.80 126.90 0 126.90 126.90 31
2 82 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 135.10 0 135.10 134.30 0 134.30 134.30 27
3 83 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 136.30 0 136.30 137.00 2 139.00 136.30 23
4 2/ VM 85 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 140.60 4 144.60 140.00 0 140.00 140.00 19
5 1/ V 87 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 144.40 0 144.40 140.10 0 140.10 140.10 15
6 81 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 143.00 0 143.00 140.00 2 142.00 142.00 11
7 1/ VS 86 30002 30009 HABICH Bohumil KELLER Miloslav 1961 1962 VS Tábor VS Tábor 2 154.60 4 158.60 151.40 0 151.40 151.40 7
8 1/ ZS 89 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 156.20 4 160.20 159.10 8 167.10 160.20 3
9 1/ ZM 90 9130 9036 JIRAS Filip ČERNÍK Štěpán 2005 2006 USK Pha USK Pha 3 1 999 999.00 158.50 2 160.50 160.50 2
10 1/ DM 84 1074 1107 MARTIN Václav MARTIN Jakub 2002 2009 Boh.Pha Boh.Pha 3 158.10 8 166.10 191.20 12 203.20 166.10 0
11 1/ U23 88 43013 61014 KRUŤA Kryštof PAVLÍK Pavel 2000 1998 Č.Lípa Třebech. 3 184.30 12 196.30 162.00 14 176.00 176.00 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 122.30 0 122.30 122.10 0 122.10 122.10 50
2 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 124.60 0 124.60 122.70 0 122.70 122.70 46
3 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 124.20 0 124.20 122.80 0 122.80 122.80 42
4 1/ DM 5 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 124.80 4 128.80 128.20 0 128.20 128.20 38
5 34 14038 ZÝKOVÁ Barbora 1990 Kralupy 2 129.60 0 129.60 128.50 0 128.50 128.50 34
6 1/ ZM 14 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 129.40 0 129.40 133.00 0 133.00 129.40 30
7 1/ ZS 11 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 129.20 4 133.20 128.70 2 130.70 130.70 26
8 1/ VS 8 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 133.30 0 133.30 131.40 2 133.40 133.30 22
9 2/ ZS 6 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 134.20 0 134.20 133.70 2 135.70 134.20 21
10 3/ ZS 12 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 135.10 0 135.10 136.30 0 136.30 135.10 20
11 2/ VM 4 45036 HAUCKOVÁ Ilona 1978 KVS HK 2 135.60 2 137.60 136.10 0 136.10 136.10 19
12 2/ ZM 13 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 141.40 4 145.40 141.00 0 141.00 141.00 18
13 1/ U23 17 34035 MAŇASOVÁ Michaela 1997 Hubertus 3 142.10 0 142.10 143.10 0 143.10 142.10 17
14 7 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 142.80 4 146.80 141.20 2 143.20 143.20 16
15 2/ DM 9 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3+ 145.60 4 149.60 141.70 4 145.70 145.70 15
16 3/ ZM 26 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 147.00 2 149.00 143.70 4 147.70 147.70 14
17 4/ ZS 10 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 143.80 4 147.80 144.60 4 148.60 147.80 13
18 2/ U23 16 34031 MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus 3 151.30 2 153.30 146.40 2 148.40 148.40 12
19 5/ ZS 23 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 148.30 2 150.30 149.20 0 149.20 149.20 11
20 15 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 151.70 2 153.70 149.60 0 149.60 149.60 10
21 4/ ZM 24 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 3 146.50 4 150.50 148.30 2 150.30 150.30 9
22 6/ ZS 20 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 150.00 2 152.00 146.40 4 150.40 150.40 8
22 3/ DM 18 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 3 150.00 60 210.00 144.40 6 150.40 150.40 7
24 5/ ZM 27 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 148.80 8 156.80 148.70 2 150.70 150.70 6
25 7/ ZS 22 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 151.80 0 151.80 156.70 6 162.70 151.80 5
26 4/ DM 19 34014 DANEKOVÁ Jana 2002 Hubertus 3 153.00 54 207.00 156.30 6 162.30 162.30 4
27 6/ ZM 28 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 3 172.50 4 176.50 186.40 2 188.40 176.50 3
28 7/ ZM 32 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 1 999 999.00 180.60 4 184.60 184.60 2
29 5/ DM 29 39015 BROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz 181.20 4 185.20 172.10 50 222.10 185.20 1
30 8/ ZS 30 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 200.30 2 202.30 192.40 6 198.40 198.40 0
31 9/ ZS 31 50002 PISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí 216.40 2 218.40 199.50 54 253.50 218.40 0
32 ZM 33 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
33 ZM 25 34027 TŮMOVÁ Veronika 2006 Hubertus 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
34 ZS 21 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ VM 1 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 109.70 0 109.70 109.50 0 109.50 109.50 150
2 2/ VM 8 76013 HÁŠA Michal 1981 Bechyně 2 111.80 0 111.80 110.10 0 110.10 110.10 146
3 3/ VM 9 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 111.80 0 111.80 111.10 0 111.10 111.10 142
4 4/ VM 15 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 114.80 0 114.80 111.30 0 111.30 111.30 138
5 1/ U23 5 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 118.50 0 118.50 115.00 0 115.00 115.00 134
6 1/ DS 24 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 113.10 2 115.10 113.70 2 115.70 115.10 130
7 2/ DS 22 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 116.90 0 116.90 115.70 0 115.70 115.70 126
8 1/ VS 40 34021 NEUWIRTH Josef 1961 Hubertus 3+ 112.50 4 116.50 4 999 999.00 116.50 122
9 1/ V 13 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 116.80 0 116.80 116.80 2 118.80 116.80 118
10 2/ V 12 1027 MARTIN Václav 1971 Boh.Pha 2 117.10 0 117.10 117.50 0 117.50 117.10 114
11 5/ VM 4 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 119.20 0 119.20 117.20 0 117.20 117.20 110
12 3/ V 16 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 117.80 0 117.80 120.00 0 120.00 117.80 106
13 1/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 121.60 4 125.60 116.30 2 118.30 118.30 102
14 4/ V 2 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 118.70 0 118.70 118.90 0 118.90 118.70 98
15 6 36024 KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy 2 120.60 0 120.60 119.60 2 121.60 120.60 94
16 1/ DM 25 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 118.90 2 120.90 117.60 6 123.60 120.90 90
17 2/ DM 26 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 119.90 6 125.90 121.90 0 121.90 121.90 86
18 2/ VS 19 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 124.30 2 126.30 122.60 0 122.60 122.60 82
19 6/ VM 34 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 124.50 2 126.50 122.90 0 122.90 122.90 78
20 7/ VM 14 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 124.20 0 124.20 125.40 0 125.40 124.20 74
21 3/ DS 42 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 124.80 0 124.80 128.40 2 130.40 124.80 70
22 2/ ZS 29 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 124.20 4 128.20 125.00 0 125.00 125.00 66
23 8/ VM 17 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 125.40 0 125.40 125.90 0 125.90 125.40 62
24 1/ ZM 32 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 126.90 2 128.90 125.90 0 125.90 125.90 58
25 2/ ZM 51 49006 BENDA Jan 2005 Roudnice 3+ 145.40 4 149.40 124.60 2 126.60 126.60 54
26 9/ VM 7 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 127.20 0 127.20 127.30 2 129.30 127.20 50
27 3/ ZS 30 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 132.20 2 134.20 127.60 0 127.60 127.60 46
28 4/ ZS 45 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 128.10 0 128.10 130.70 0 130.70 128.10 42
29 3/ VS 20 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 129.50 4 133.50 128.30 0 128.30 128.30 41
30 5/ ZS 46 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 127.40 2 129.40 127.30 4 131.30 129.40 40
31 33 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 129.70 2 131.70 129.80 0 129.80 129.80 39
32 4/ VS 21 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 2 128.20 2 130.20 128.20 2 130.20 130.20 38
33 5/ V 38 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 131.80 2 133.80 131.40 0 131.40 131.40 37
34 68 33026 CHOD Ondřej 1984 Blovice 131.70 0 131.70 132.40 0 132.40 131.70 36
35 3/ ZM 53 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 131.30 2 133.30 132.10 4 136.10 133.30 35
36 6/ V 70 1038 ŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha 133.60 0 133.60 134.50 0 134.50 133.60 34
36 6/ ZS 27 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 2 127.00 8 135.00 129.60 4 133.60 133.60 33
38 35 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 134.00 0 134.00 135.80 0 135.80 134.00 32
39 7/ V 37 66004 TÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn 3+ 134.70 4 138.70 133.20 2 135.20 135.20 31
39 7/ ZS 47 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 133.20 2 135.20 136.30 4 140.30 135.20 30
41 8/ V 36 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 137.10 0 137.10 135.30 0 135.30 135.30 29
42 5/ VS 39 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3+ 135.70 0 135.70 135.40 0 135.40 135.40 28
43 9/ V 3 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 136.20 0 136.20 135.50 0 135.50 135.50 27
44 10/ V 55 50016 PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 3 133.80 2 135.80 134.10 2 136.10 135.80 26
45 4/ ZM 52 9146 JINEK Hugo 2005 USK Pha 3+ 137.50 2 139.50 134.70 2 136.70 136.70 25
46 69 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 137.00 0 137.00 135.60 2 137.60 137.00 24
47 11/ V 56 39026 WEISSAR Petr 1970 Loko Plz 3 4 999 999.00 135.30 2 137.30 137.30 23
48 5/ ZM 50 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 137.60 0 137.60 137.00 2 139.00 137.60 22
49 3/ DM 44 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 134.30 4 138.30 135.30 6 141.30 138.30 21
50 8/ ZS 49 9149 PECHAČ Jonáš 2004 USK Pha 3+ 143.20 2 145.20 140.60 0 140.60 140.60 20
51 9/ ZS 60 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 139.70 2 141.70 142.10 0 142.10 141.70 19
52 6/ ZM 66 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 143.90 8 151.90 142.50 0 142.50 142.50 18
53 6/ VS 41 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 142.70 0 142.70 162.20 2 164.20 142.70 17
54 7/ VS 57 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 143.00 0 143.00 144.20 2 146.20 143.00 16
55 7/ ZM 65 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 148.80 2 150.80 140.10 4 144.10 144.10 15
56 10/ ZS 48 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3+ 141.80 4 145.80 140.50 4 144.50 144.50 14
57 8/ ZM 54 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 145.30 6 151.30 142.40 4 146.40 146.40 13
58 12/ V 79 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 148.60 0 148.60 147.90 0 147.90 147.90 12
59 4/ DS 43 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 140.00 8 148.00 146.30 4 150.30 148.00 11
60 11/ ZS 61 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 149.60 56 205.60 147.10 2 149.10 149.10 10
61 9/ ZM 62 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 145.80 4 149.80 151.30 2 153.30 149.80 9
61 4/ DM 59 1074 MARTIN Václav 2002 Boh.Pha 3 152.90 4 156.90 149.80 0 149.80 149.80 8
63 10/ VM 58 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 152.00 4 156.00 146.00 4 150.00 150.00 7
64 10/ ZM 67 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 3 156.90 52 208.90 155.60 0 155.60 155.60 6
65 12/ ZS 71 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 157.40 8 165.40 157.90 0 157.90 157.90 5
66 11/ ZM 63 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 166.60 4 170.60 161.70 2 163.70 163.70 4
67 12/ ZM 64 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3 1 999 999.00 163.10 4 167.10 167.10 3
68 13/ ZS 73 17003 EGERT Tomáš 2004 Rakovník 171.90 8 179.90 164.10 4 168.10 168.10 2
69 13/ ZM 75 49029 PIŠTORA Michal 2005 Roudnice 162.20 6 168.20 162.80 6 168.80 168.20 1
70 14/ ZM 80 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 172.20 12 184.20 168.90 8 176.90 176.90 0
71 15/ ZM 77 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 178.80 4 182.80 177.60 4 181.60 181.60 0
72 16/ ZM 81 9074 HADRABA Martin 2005 USK Pha 1 999 999.00 181.20 6 187.20 187.20 0
73 17/ ZM 78 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 183.60 6 189.60 184.70 8 192.70 189.60 0
74 18/ ZM 76 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 210.30 4 214.30 214.70 8 222.70 214.30 0
75 19/ ZM 74 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 210.40 52 262.40 209.60 8 217.60 217.60 0
76 14/ ZS 72 66023 KRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn 1 999 999.00 176.10 114 290.10 290.10 0
77 ZS 28 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 DS 23 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 V 18 34026 TŮMA Martin 1972 Hubertus 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 11 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 VM 10 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 91 30019 30009 POSPÍŠILOVÁ Jitka KELLER Miloslav 1989 1962 VS Tábor VS Tábor 2 143.50 2 145.50 144.70 4 148.70 145.50 15
2 92 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 148.10 0 148.10 145.40 4 149.40 148.10 11
3 96 39058 66011 POLESNÁ Jitka WENDL Miloslav 1990 1978 Loko Plz Horš.Týn 2 148.00 4 152.00 155.90 2 157.90 152.00 7
4 1/ U23 97 30061 14015 HABICH Tomáš HRDLIČKOVÁ Sára 1997 2003 VS Tábor Kralupy 151.10 8 159.10 148.60 62 210.60 159.10 3
5 93 36024 39012 KUBÁT Zdeněk VRZALOVÁ Veronika 1991 1991 Klatovy Loko Plz 3 163.40 6 169.40 169.20 6 175.20 169.40 2
6 1/ ZS 95 9142 9154 FREISLEBENOVÁ Patricia STEHNO Petr 2003 2003 USK Pha USK Pha 170.30 12 182.30 163.90 10 173.90 173.90 1
7 2/ ZS 94 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 178.30 10 188.30 172.20 10 182.20 182.20 0