Výsledková listina

ZávodSprint v Třebechovicích
Číslo17111
Datum30.7.2017
Ředitel závoduMiroslav Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasprint
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 2 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 00:59.50 01:00.50 00:59.50 2
2 1/ VS 1 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:11.30 01:09.90 01:09.90 1
3 2/ V 4 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 01:11.70 01:10.90 01:10.90 0
4 VS 3 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 DNS DNS 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 00:58.90 01:03.20 00:58.90 6
2 1/ VM 13 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:02.50 01:02.50 01:02.50 5
3 1/ U23 15 63018 KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště 01:03.20 01:03.40 01:03.20 4
4 1/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 01:06.10 01:03.90 01:03.90 3
5 2/ VM 18 45004 HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK 01:05.20 01:04.40 01:04.40 2
6 2/ U23 17 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 01:05.10 01:06.80 01:05.10 1
7 2/ ZM 11 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 01:05.20 01:08.50 01:05.20 0
8 2/ DM 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 01:07.80 01:06.80 01:06.80 0
9 3/ VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 3 01:08.50 01:09.30 01:08.50 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 1 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:47.90 00:46.80 00:46.80 33
2 2/ DS 4 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:48.30 00:48.00 00:48.00 25
3 12 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 00:48.30 00:48.50 00:48.30 21
4 1/ V 33 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 00:49.20 00:48.60 00:48.60 17
5 2/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:49.30 00:48.90 00:48.90 16
6 1/ ZS 6 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 00:49.00 00:50.50 00:49.00 15
7 1/ U23 10 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 3 00:51.40 00:53.20 00:51.40 14
8 3/ V 34 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 00:54.40 00:55.10 00:54.40 13
9 1/ DM 14 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 00:54.50 00:56.50 00:54.50 12
10 4/ V 29 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 00:55.00 00:54.70 00:54.70 11
10 2/ U23 7 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3 00:55.40 00:54.70 00:54.70 10
12 2/ ZS 13 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 00:55.50 00:55.10 00:55.10 9
13 1/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 00:55.90 00:56.30 00:55.90 8
14 3/ DS 11 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 00:57.10 00:58.80 00:57.10 7
15 3/ ZS 30 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 01:02.30 00:59.10 00:59.10 6
16 4/ ZS 26 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 01:00.00 00:59.40 00:59.40 5
17 5/ V 8 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 01:00.50 01:00.90 01:00.50 4
17 5/ ZS 24 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 01:00.50 01:01.90 01:00.50 3
19 1/ VS 32 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:02.30 01:01.60 01:01.60 2
20 2/ VS 5 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:02.70 01:02.90 01:02.70 1
21 6/ V 16 63057 ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště 01:03.30 01:04.30 01:03.30 0
22 2/ ZM 19 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 01:07.90 01:05.20 01:05.20 0
23 6/ ZS 18 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 01:05.60 01:07.40 01:05.60 0
24 3/ ZM 27 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 01:07.80 01:06.70 01:06.70 0
25 4/ ZM 31 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 01:08.10 01:10.40 01:08.10 0
26 1/ PZ 15 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 01:08.70 01:09.90 01:08.70 0
27 5/ ZM 17 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 01:09.50 01:14.60 01:09.50 0
28 7/ V 23 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 01:13.50 01:10.90 01:10.90 0
29 2/ PZ 35 61031 MAREK Jan 2007 Třebech. 01:21.40 55:24.70 01:21.40 0
30 28 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. DNS DNS 59:59.99 0
31 V 22 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK DNS DNS 59:59.99 0
32 ZM 21 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště DNS DNS 59:59.99 0
33 20 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. DNS DNS 59:59.99 0
34 VM 9 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 3 DNS DNS 59:59.99 0
35 DM 3 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 59:59.99 0