Výsledková listina

ZávodSjezdy Třebechovice
Číslo17110
Datum30.7.2017
Ředitel závoduMiroslav Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 2 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 15:47.70 2
2 1/ VS 1 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 16:46.10 1
3 2/ V 4 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 17:15.40 0
4 VS 3 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 13 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 15:29.80 5
2 1/ U23 15 63018 KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště 16:05.80 6
3 1/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 16:31.50 4
4 2/ ZM 11 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 16:39.90 3
5 1/ DM 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 17:01.10 2
6 2/ VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 3 17:23.60 1
7 2/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 17:44.70 0
8 2/ U23 17 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 18:08.50 0
9 VM 18 45004 HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 1 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 13:47.20 31
2 2/ DS 4 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 14:05.50 23
3 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 14:15.40 19
4 2/ V 33 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 14:23.00 15
5 1/ ZS 6 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 14:53.40 14
6 3/ V 22 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK 14:57.50 13
7 12 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 15:02.30 12
8 4/ V 29 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 15:19.60 11
9 5/ V 34 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 15:25.40 10
10 2/ ZS 30 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 15:25.90 9
11 3/ ZS 13 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 15:28.90 8
12 1/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 15:48.00 7
13 6/ V 8 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 16:02.00 6
14 1/ VS 32 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 16:04.30 5
15 2/ VS 5 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 16:10.50 4
16 3/ DS 11 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 16:12.20 3
17 4/ ZS 26 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 16:17.40 2
18 2/ ZM 19 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 16:21.80 1
19 1/ DM 14 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 16:29.90 0
20 5/ ZS 24 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 16:48.00 0
21 6/ ZS 18 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 17:24.30 0
22 3/ ZM 27 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 17:27.50 0
23 4/ ZM 17 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 17:56.70 0
24 7/ V 16 63057 ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště 17:57.40 0
25 5/ ZM 31 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 18:16.30 0
26 8/ V 23 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 19:01.60 0
27 PZ 35 61031 MAREK Jan 2007 Třebech. 59:59.99 0
28 28 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. 59:59.99 0
29 ZM 21 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 59:59.99 0
30 20 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 59:59.99 0
31 PZ 15 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 59:59.99 0
32 U23 10 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 3 59:59.99 0
33 VM 9 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 3 59:59.99 0
34 U23 7 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3 59:59.99 0
35 DM 3 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 59:59.99 0