Výsledková listina

ZávodSprint v Třebechovicích
Číslo17109
Datum29.07.17
Ředitel závoduMiroslav Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasprint
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ V 2 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 00:58.50 00:59.40 00:58.50 3
2 1/ VS 3 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 00:58.60 00:59.30 00:58.60 2
3 2/ V 4 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 01:07.50 01:07.30 01:07.30 1
4 2/ VS 1 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:08.40 01:07.40 01:07.40 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 00:58.60 00:58.70 00:58.60 6
2 1/ VM 13 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 01:01.50 00:59.40 00:59.40 5
3 1/ U23 15 63018 KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště 01:01.00 01:00.80 01:00.80 4
4 2/ U23 17 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 01:03.40 01:04.90 01:03.40 3
5 2/ VM 18 45004 HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK 01:06.10 01:03.90 01:03.90 2
6 2/ ZM 11 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 01:04.20 01:05.50 01:04.20 1
7 1/ DM 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 01:04.50 01:05.70 01:04.50 0
8 2/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 01:05.90 01:05.20 01:05.20 0
9 3/ VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 3 01:07.80 01:08.30 01:07.80 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 4 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 00:46.50 00:46.30 00:46.30 33
2 2/ DS 1 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 00:46.80 00:46.40 00:46.40 25
3 12 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 00:48.10 DNS 00:48.10 21
4 1/ V 33 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 00:48.20 DNS 00:48.20 17
5 2/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 00:49.90 00:49.50 00:49.50 16
6 1/ ZS 6 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 00:51.00 00:50.30 00:50.30 15
7 1/ VM 9 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 3 00:53.00 DNS 00:53.00 14
8 3/ V 34 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 00:53.10 00:54.80 00:53.10 13
9 4/ V 29 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 00:54.40 00:53.50 00:53.50 12
10 1/ U23 7 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3 00:53.90 00:54.90 00:53.90 11
11 2/ ZS 13 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 00:56.60 00:55.50 00:55.50 10
12 1/ DM 14 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 00:56.70 00:55.70 00:55.70 9
13 5/ V 8 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 00:55.90 00:56.60 00:55.90 8
14 3/ DS 11 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 00:56.80 00:56.90 00:56.80 7
15 1/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 00:58.20 00:57.70 00:57.70 6
16 3/ ZS 30 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 00:59.20 00:59.30 00:59.20 5
17 4/ ZS 26 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 01:06.30 00:59.30 00:59.30 4
18 6/ V 16 63057 ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště 01:01.40 01:00.30 01:00.30 3
19 1/ VS 5 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 01:03.20 01:00.70 01:00.70 2
20 5/ ZS 24 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 01:01.50 01:01.70 01:01.50 1
21 2/ VS 32 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 01:01.90 01:02.00 01:01.90 0
22 2/ ZM 19 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 01:04.80 01:05.90 01:04.80 0
23 6/ ZS 18 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 01:05.90 01:06.20 01:05.90 0
23 3/ ZM 31 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 01:05.90 01:07.80 01:05.90 0
25 4/ ZM 27 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 01:08.00 01:06.30 01:06.30 0
25 5/ ZM 21 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 01:08.70 01:06.30 01:06.30 0
27 7/ V 23 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 01:08.40 01:08.40 01:08.40 0
28 1/ PZ 15 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 01:16.40 01:17.00 01:16.40 0
29 28 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. DNS DNS 59:59.99 0
30 V 22 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK DNS DNS 59:59.99 0
31 20 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. DNS DNS 59:59.99 0
32 ZM 17 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto DNS DNS 59:59.99 0
33 U23 10 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 3 DNS DNS 59:59.99 0
34 DM 3 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 DNS DNS 59:59.99 0