Výsledková listina

ZávodSjezdy Třebechovice
Číslo17108
Datum29.07.17
Ředitel závoduMiroslav Dvořák
Vrchní rozhodčíZdeňka Rychterová
Disciplínasjezd
OrganizátorSK Třebechovice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ V 2 59022 LACINA Richard 1967 Semily 3 15:06.80 3
2 1/ VS 3 105016 MATULA Zdeněk 1955 Tesla Bo 3 15:09.10 2
3 2/ VS 1 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 16:00.40 1
4 2/ V 4 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 16:39.60 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 13 59008 LACINOVÁ Leona 1974 Semily 3 14:53.10 6
2 1/ U23 15 63018 KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 Týniště 15:31.40 5
3 1/ ZM 16 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 16:11.80 4
4 2/ ZM 11 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 16:13.00 3
5 2/ VM 14 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 3 16:19.50 2
6 1/ DM 19 60058 ZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 16:53.00 1
7 2/ DM 12 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3 17:06.10 0
8 2/ U23 17 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 17:41.80 0
9 VM 18 45004 HEGEROVÁ Hana 1974 KVS HK 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ DS 4 63058 ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště 2 13:09.30 33
2 2/ DS 1 64042 VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto 1 13:19.50 25
3 1/ V 2 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 13:53.20 21
4 2/ V 33 61005 DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech. 13:57.70 17
5 1/ ZS 6 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 14:06.40 16
6 3/ V 22 45020 PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK 14:27.20 15
7 12 61020 MĚCHURA Jiří 1987 Třebech. 3 14:34.40 14
8 2/ ZS 30 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 14:48.50 13
9 4/ V 34 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 14:49.60 12
10 1/ ZM 25 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 14:56.60 11
11 5/ V 29 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 15:00.80 10
12 3/ ZS 13 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 15:01.30 9
13 6/ V 8 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 3 15:06.20 8
14 1/ VS 32 53011 NEDVÍDEK František 1944 Dv.Král. 3 15:18.10 7
15 1/ VM 9 62027 OMETÁK Jan 1975 Turnov 3 15:31.50 6
16 1/ U23 7 61024 ŘÍHA Jan 1996 Třebech. 3 15:36.40 5
17 2/ ZM 19 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 15:37.10 4
18 3/ DS 11 61017 KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech. 3 15:37.40 3
19 1/ DM 14 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 15:46.60 2
20 7/ V 16 63057 ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště 16:05.30 1
21 4/ ZS 26 60051 MÍL Jakub 2003 Trutnov 16:07.50 0
22 2/ VS 5 62006 JAROLÍMEK Otta 1961 Turnov 3 16:14.50 0
23 5/ ZS 24 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 16:33.60 0
24 6/ ZS 18 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 16:39.60 0
25 3/ ZM 31 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 17:11.20 0
26 4/ ZM 27 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 18:36.40 0
27 5/ ZM 21 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 18:46.90 0
28 8/ V 23 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 27:25.30 0
29 28 61026 VLASÁK Jan 1986 Třebech. 59:59.99 0
30 20 61008 JEREMIAŠ Jan 1985 Třebech. 59:59.99 0
31 ZM 17 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 59:59.99 0
32 PZ 15 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 59:59.99 0
33 U23 10 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 3 59:59.99 0
34 DM 3 64003 HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto 2 59:59.99 0