Výsledková listina

Závod28. ročník Podřipského slalomu
Číslo17107
Datum30.07.17
Ředitel závoduJan Hek
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub Kanoistika Roudnice nad Labem, z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 100.50 0 100.50 97.80 0 97.80 97.80 33
2 DS 15 A0016 LINKSTED Peter 2000 Scotland X 120.60 4 124.60 107.60 4 111.60 111.60 0
2 V 10 A0001 DANÍK Ladislav 1972 ŽKV-ZA X 118.40 10 128.40 111.60 0 111.60 111.60 0
4 DM 14 A0005 DIEŠKA Juraj 2002 ŽKV-ZA X 124.30 6 130.30 117.60 2 119.60 119.60 0
5 VM 4 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 152.30 4 156.30 137.00 8 145.00 145.00 23
6 ZM 11 A0002 ŠTAFFEN Dávid 2005 ŽKV-ZA X 144.60 12 156.60 139.40 10 149.40 149.40 0
7 VM 7 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3+ 175.50 158 333.50 168.20 2 170.20 170.20 18
8 ZS 12 A0003 ĎURATNÝ Martin 2003 ŽKV-ZA X 166.60 6 172.60 184.40 8 192.40 172.60 0
9 VM 3 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 182.30 2 184.30 163.80 10 173.80 173.80 13
10 ZS 13 A0004 DANÍK Šimon 2004 ŽKV-ZA X 193.30 56 249.30 179.50 4 183.50 183.50 0
11 V 16 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 207.90 12 219.90 4 999 999.00 219.90 8
12 DM 8 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 173.80 52 225.80 245.70 54 299.70 225.80 3
13 ZS 6 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 175.10 56 231.10 195.80 102 297.80 231.10 2
14 V 5 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 186.00 106 292.00 4 999 999.00 292.00 1
15 DS 9 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
16 VM 2 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 23 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 147.20 54 201.20 4 999 999.00 201.20 0
2 ZS 22 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
3 21 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 V 51 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 104.30 0 104.30 107.50 0 107.50 104.30 50
2 DS 67 A0019 HAINING Alice 2000 Scotland 110.40 4 114.40 109.30 10 119.30 114.40 0
3 U23 52 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 115.60 4 119.60 120.00 4 124.00 119.60 40
4 DS 66 A0018 JENNINGS Madelaine 2000 Scotland 120.50 6 126.50 123.90 0 123.90 123.90 0
5 DM 58 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 133.80 2 135.80 172.10 4 176.10 135.80 35
6 ZS 55 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 139.30 6 145.30 140.50 0 140.50 140.50 30
7 DM 59 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 134.90 8 142.90 160.90 104 264.90 142.90 25
8 V 68 A0025 ROMASHKINA Katerina 1974 DKKayak Moscow 170.70 10 180.70 142.70 2 144.70 144.70 0
9 DM 54 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 145.00 2 147.00 146.00 6 152.00 147.00 20
10 DM 53 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 145.70 2 147.70 158.90 6 164.90 147.70 15
11 ZM 62 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 162.60 66 228.60 147.20 8 155.20 155.20 10
12 ZM 64 A0006 ĎURATNÁ Stanislava 2005 ŽKV-ZA 177.00 8 185.00 159.90 2 161.90 161.90 0
13 ZM 61 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 1 999 999.00 185.60 3 188.60 188.60 5
14 ZS 63 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 212.40 64 276.40 185.00 8 193.00 193.00 4
15 ZM 65 A0007 DIEŠKOVÁ Ema 2005 ŽKV-ZA 196.60 4 200.60 192.60 6 198.60 198.60 0
16 ZM 60 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 224.30 54 278.30 194.40 50 244.40 244.40 3
17 U23 57 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 205.50 56 261.50 151.00 252 403.00 261.50 2
18 ZS 56 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 1 999 999.00 182.50 206 388.50 388.50 1
19 VM 69 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 91.00 0 91.00 87.90 4 91.90 91.00 181
2 DS 2 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 94.60 0 94.60 100.20 2 102.20 94.60 171
3 DS 9 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 99.70 0 99.70 98.50 2 100.50 99.70 161
4 DS 20 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 97.20 6 103.20 99.20 2 101.20 101.20 156
5 DS 4 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 104.40 0 104.40 102.00 0 102.00 102.00 151
6 3 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 100.80 4 104.80 101.50 2 103.50 103.50 146
7 DS 63 A0017 EDWARDS Duncan 2000 Scotland X 101.80 2 103.80 97.00 54 151.00 103.80 0
8 VM 27 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 123.80 0 123.80 104.00 0 104.00 104.00 141
9 DM 56 A0008 ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-ZA X 101.90 4 105.90 103.80 2 105.80 105.80 0
10 VM 25 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 107.50 0 107.50 106.90 0 106.90 106.90 136
11 VM 12 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 110.90 2 112.90 105.20 2 107.20 107.20 131
12 U23 15 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 108.00 0 108.00 105.30 2 107.30 107.30 126
13 DM 11 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 100.00 8 108.00 121.80 2 123.80 108.00 121
14 VM 29 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 132.40 2 134.40 107.90 2 109.90 109.90 116
15 22 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 118.00 100 218.00 111.90 0 111.90 111.90 111
16 VM 14 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 117.40 2 119.40 111.90 2 113.90 113.90 106
17 DM 21 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 114.20 0 114.20 116.30 160 276.30 114.20 101
18 ZS 7 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 116.00 0 116.00 124.60 2 126.60 116.00 96
19 DS 17 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 110.90 6 116.90 113.90 4 117.90 116.90 91
20 VM 30 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 126.80 2 128.80 115.40 2 117.40 117.40 86
21 DM 40 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 123.90 6 129.90 117.40 2 119.40 119.40 81
22 V 67 A0024 SELEZNEV Mikhail 1967 DKKayak Moscow X 133.40 6 139.40 122.10 0 122.10 122.10 0
23 ZS 33 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 120.50 2 122.50 121.20 2 123.20 122.50 76
24 VM 32 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 123.30 0 123.30 127.00 2 129.00 123.30 71
24 ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 121.30 2 123.30 119.40 106 225.40 123.30 66
26 DS 28 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 137.50 6 143.50 123.70 2 125.70 125.70 61
27 VM 47 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 117.70 56 173.70 122.40 4 126.40 126.40 56
28 53 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 123.40 4 127.40 133.00 0 133.00 127.40 51
29 DM 48 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 126.50 2 128.50 146.60 60 206.60 128.50 46
30 V 35 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 127.30 2 129.30 141.90 4 145.90 129.30 41
31 ZM 6 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 130.70 0 130.70 138.40 4 142.40 130.70 36
32 DM 13 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 138.10 54 192.10 124.80 6 130.80 130.80 31
33 VM 26 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 125.30 6 131.30 132.30 0 132.30 131.30 26
34 DM 8 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 127.40 4 131.40 129.70 2 131.70 131.40 21
35 V 66 A0023 ROMASHKIN Dmitry 1968 DKKayak Moscow X 130.10 2 132.10 135.00 6 141.00 132.10 0
36 DM 10 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 158.60 6 164.60 132.10 2 134.10 134.10 16
37 ZS 24 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 134.60 2 136.60 132.00 10 142.00 136.60 15
38 ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 150.20 4 154.20 130.80 6 136.80 136.80 14
39 ZM 36 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 133.50 4 137.50 79.90 106 185.90 137.50 13
40 ZS 31 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 159.30 0 159.30 136.80 4 140.80 140.80 12
41 ZS 42 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 139.20 2 141.20 196.30 52 248.30 141.20 11
42 ZS 57 A0009 DIEŠKA Marek 2004 ŽKV-ZA X 148.60 2 150.60 134.50 8 142.50 142.50 0
43 V 64 A0021 AKSENOV Nikolay 1962 DKKayak Moscow X 139.80 4 143.80 167.10 6 173.10 143.80 0
44 ZS 37 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 143.50 2 145.50 141.20 4 145.20 145.20 10
45 DS 44 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 141.90 4 145.90 163.10 4 167.10 145.90 9
46 ZM 49 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 156.10 2 158.10 167.50 56 223.50 158.10 8
47 ZM 50 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 159.70 0 159.70 143.20 308 451.20 159.70 7
48 ZM 38 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 166.60 0 166.60 154.00 8 162.00 162.00 6
49 ZM 61 A0013 HODOŇ Samuel 2006 ŽKV-ZA X 162.70 4 166.70 166.80 0 166.80 166.70 0
50 DM 41 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 4 999 999.00 168.70 6 174.70 174.70 5
51 51 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 123.30 58 181.30 130.60 56 186.60 181.30 4
52 ZM 46 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 177.00 6 183.00 180.00 8 188.00 183.00 3
53 PZ 54 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 209.60 54 263.60 179.40 4 183.40 183.40 0
54 ZM 60 A0012 LUPTÁK Sebastián 2005 ŽKV-ZA X 157.50 54 211.50 180.60 6 186.60 186.60 0
55 PZ 59 A0011 VAJDA Ivan 2007 ŽKV-ZA X 185.30 58 243.30 181.00 8 189.00 189.00 0
56 V 65 A0022 AKHMETZIANOV Marat 1962 DKKayak Moscow X 189.00 6 195.00 203.80 210 413.80 195.00 0
57 V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 145.90 54 199.90 187.80 102 289.80 199.90 2
58 ZM 52 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 227.40 8 235.40 268.60 60 328.60 235.40 1
59 ZM 58 A0010 PAGÁČ Domink 2005 ŽKV-ZA X 190.20 54 244.20 179.60 106 285.60 244.20 0
60 DS 43 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 165.80 104 269.80 179.10 152 331.10 269.80 0
61 PZ 55 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 180.70 154 334.70 1 999 999.00 334.70 0
62 PZ 62 A0014 ŠUGAR Oliver 2007 ŽKV-ZA X 163.70 254 417.70 191.30 164 355.30 355.30 0
63 VM 68 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
64 VM 39 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 VM 23 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 V 19 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 VM 5 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0