Výsledková listina

Závod28. ročník Podřipského slalomu
Číslo17106
Datum29.07.17
Ředitel závoduJan Hek
Vrchní rozhodčíIva Šedivá
Disciplínaslalom
OrganizátorKlub Kanoistika Roudnice nad Labem, z.s.

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12029 RAK Tomáš 1989 Dukla B. MT 95.30 2 97.30 90.60 0 90.60 90.60 38
2 DS 15 A0016 LINKSTED Peter 2000 Scotland X 110.50 2 112.50 106.60 2 108.60 108.60 0
3 V 10 A0001 DANÍK Ladislav 1972 ŽKV-ZA X 105.30 8 113.30 108.40 4 112.40 112.40 0
4 DM 14 A0005 DIEŠKA Juraj 2002 ŽKV-ZA X 110.70 8 118.70 114.60 6 120.60 118.70 0
5 V 16 60001 BEIER Artur 1970 Trutnov 2 146.30 6 152.30 129.90 4 133.90 133.90 28
6 ZM 11 A0002 ŠTAFFEN Dávid 2005 ŽKV-ZA X 133.50 8 141.50 130.10 52 182.10 141.50 0
7 VM 3 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 150.70 6 156.70 142.50 6 148.50 148.50 23
8 VM 7 97022 ŘEŽÁBEK Martin 1973 RK Troja 3+ 155.10 52 207.10 145.90 6 151.90 151.90 18
9 ZS 12 A0003 ĎURATNÝ Martin 2003 ŽKV-ZA X 174.20 68 242.20 159.90 6 165.90 165.90 0
10 ZS 6 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 164.10 10 174.10 140.90 50 190.90 174.10 13
11 V 5 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 137.10 52 189.10 1 999 999.00 189.10 8
12 VM 4 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 132.90 58 190.90 148.80 54 202.80 190.90 3
13 DM 8 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3 189.30 10 199.30 173.70 62 235.70 199.30 2
14 ZS 13 A0004 DANÍK Šimon 2004 ŽKV-ZA X 165.20 112 277.20 194.50 6 200.50 200.50 0
15 VM 2 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 87.20 504 591.20 1 999 999.00 591.20 1
16 DS 9 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 21 12009 12049 SUCHÝ Matěj SUCHÝ Ondřej 1986 1979 Dukla B. Dukla B. 1 109.60 4 113.60 110.00 2 112.00 112.00 0
2 23 14025 14027 ŠUPOLÍK Luboš ŠEBA Patrik 1992 1992 Kralupy Kralupy 2 123.00 52 175.00 126.70 56 182.70 175.00 0
3 ZS 22 12061 12066 CAPALINI Daniel VENC Štěpán 2005 2004 Dukla B. Dukla B. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 V 51 12008 HILGERTOVÁ Štěpána 1968 Dukla B. MT 103.90 0 103.90 102.20 0 102.20 102.20 55
2 U23 52 14030 KOBLENCOVÁ Anna 1997 Kralupy 2+ 108.90 4 112.90 106.50 0 106.50 106.50 45
3 DS 67 A0019 HAINING Alice 2000 Scotland 105.00 2 107.00 101.50 6 107.50 107.00 0
4 DS 66 A0018 JENNINGS Madelaine 2000 Scotland 131.80 2 133.80 111.80 8 119.80 119.80 0
5 V 68 A0025 ROMASHKINA Katerina 1974 DKKayak Moscow 155.00 8 163.00 121.50 4 125.50 125.50 0
6 DM 54 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 125.20 6 131.20 127.20 100 227.20 131.20 40
7 DM 53 45028 KEPRTOVÁ Markéta 2001 KVS HK 2 151.80 112 263.80 131.30 2 133.30 133.30 35
8 ZS 55 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 126.90 56 182.90 139.40 2 141.40 141.40 30
9 ZM 64 A0006 ĎURATNÁ Stanislava 2005 ŽKV-ZA 155.00 4 159.00 146.20 0 146.20 146.20 0
10 DM 58 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 149.90 62 211.90 147.80 4 151.80 151.80 25
11 ZM 61 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 157.40 6 163.40 157.20 54 211.20 163.40 20
12 ZS 56 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 136.30 52 188.30 160.30 58 218.30 188.30 15
13 ZS 63 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 128.20 62 190.20 131.00 108 239.00 190.20 10
14 VM 69 7035 VESELÁ Linda 1980 Tech.Pha 2 138.80 52 190.80 139.30 56 195.30 190.80 5
15 DM 59 10110 DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky 3+ 128.90 66 194.90 148.20 60 208.20 194.90 4
16 ZM 60 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 196.60 10 206.60 185.00 54 239.00 206.60 3
17 ZM 65 A0007 DIEŠKOVÁ Ema 2005 ŽKV-ZA 211.30 108 319.30 175.00 52 227.00 227.00 0
18 ZM 62 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 1 999 999.00 133.50 104 237.50 237.50 2
19 U23 57 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 155.90 102 257.90 1 999 999.00 257.90 1

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12001 HILGERT Luboš 1986 Dukla B. 1 89.00 2 91.00 84.60 0 84.60 84.60 188
2 DS 2 49042 ZIMA Tomáš 2000 Roudnice 1 91.70 0 91.70 89.10 4 93.10 91.70 178
3 22 14003 VOVES Ladislav 1985 Kralupy 2 107.30 4 111.30 94.00 0 94.00 94.00 168
4 DS 9 10099 ŠPALEK Matěj 2000 Benátky 2 95.30 2 97.30 91.60 4 95.60 95.60 163
5 DS 63 A0017 EDWARDS Duncan 2000 Scotland X 91.80 4 95.80 98.80 2 100.80 95.80 0
6 VM 27 14017 PRELL Pavel 1976 Kralupy 2 102.30 2 104.30 98.00 0 98.00 98.00 158
7 3 10013 ABRAHAM Tomáš 1992 Benátky 2+ 97.70 2 99.70 96.80 2 98.80 98.80 153
8 VM 29 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 99.80 0 99.80 102.20 52 154.20 99.80 148
9 VM 25 14048 ŘEJHA Jiří 1981 Kralupy 2 101.50 0 101.50 99.70 4 103.70 101.50 143
9 DS 20 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 100.60 8 108.60 97.50 4 101.50 101.50 138
11 DM 11 10008 VEVERKA Lukáš 2002 Benátky 2 95.60 6 101.60 96.20 10 106.20 101.60 133
12 DM 56 A0008 ŠTAFFEN Matúš 2002 ŽKV-ZA X 97.80 6 103.80 103.80 6 109.80 103.80 0
13 DS 4 10026 STRÁNSKÝ Dominik 1999 Benátky 2+ 101.70 4 105.70 100.80 6 106.80 105.70 128
14 U23 15 14014 ŠUPOLÍK Pavel 1997 Kralupy 2 114.40 2 116.40 104.60 2 106.60 106.60 123
15 VM 12 46012 KULHÁNEK Jan 1978 Jablonec 2 103.00 4 107.00 106.10 2 108.10 107.00 118
16 VM 14 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 154.20 6 160.20 107.30 0 107.30 107.30 113
17 DS 17 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 106.80 6 112.80 100.80 10 110.80 110.80 108
18 DM 40 49019 KLEMENT Maxim 2001 Roudnice 3+ 107.60 52 159.60 109.80 2 111.80 111.80 103
19 51 14005 DOLISTA Jan 1987 Kralupy 3 119.30 10 129.30 110.00 2 112.00 112.00 98
20 V 67 A0024 SELEZNEV Mikhail 1967 DKKayak Moscow X 115.70 4 119.70 109.70 4 113.70 113.70 0
21 ZS 7 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 112.30 8 120.30 113.90 0 113.90 113.90 93
22 DS 28 39077 BLÁHA Petr 2000 Loko Plz 2 119.60 8 127.60 112.20 4 116.20 116.20 88
23 VM 30 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 114.40 2 116.40 138.50 8 146.50 116.40 83
24 VM 26 35014 BLAHNÍK Miroslav 1980 Sláv.KV 2 122.20 4 126.20 116.60 0 116.60 116.60 78
24 ZS 16 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 112.60 4 116.60 123.90 6 129.90 116.60 73
26 DM 10 46048 SAAL Štěpán 2001 Jablonec 2 143.20 8 151.20 117.50 0 117.50 117.50 68
27 ZS 33 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 112.90 6 118.90 137.80 4 141.80 118.90 63
28 V 66 A0023 ROMASHKIN Dmitry 1968 DKKayak Moscow X 122.00 10 132.00 115.70 4 119.70 119.70 0
29 V 35 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 119.70 6 125.70 118.60 2 120.60 120.60 58
30 53 14025 ŠUPOLÍK Luboš 1992 Kralupy 119.80 6 125.80 120.20 2 122.20 122.20 53
31 DM 48 49064 HAVRÁNEK Jakub 2002 Roudnice 3+ 122.60 4 126.60 125.20 2 127.20 126.60 48
32 ZS 37 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 120.20 8 128.20 125.00 2 127.00 127.00 43
33 ZS 31 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 2 158.00 56 214.00 126.60 2 128.60 128.60 38
34 VM 47 11002 KOVÁŘ Zbyněk 1977 KK Brand 3+ 139.70 52 191.70 125.10 4 129.10 129.10 33
35 ZS 42 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 161.60 4 165.60 125.50 4 129.50 129.50 28
36 DM 13 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 129.30 4 133.30 134.20 0 134.20 133.30 23
37 V 45 49034 BENDA Libor 1966 Roudnice 3+ 4 999 999.00 132.70 2 134.70 134.70 18
38 VM 68 7034 VYHNÁNEK Jiří 1974 Tech.Pha 3+ 122.00 54 176.00 129.10 6 135.10 135.10 17
39 ZM 6 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 132.00 4 136.00 174.00 52 226.00 136.00 16
40 ZS 57 A0009 DIEŠKA Marek 2004 ŽKV-ZA X 162.10 8 170.10 132.30 4 136.30 136.30 0
41 V 19 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 135.30 4 139.30 113.50 52 165.50 139.30 15
42 DM 41 60053 SUK Jakub 2002 Trutnov 3+ 138.80 4 142.80 219.30 52 271.30 142.80 14
43 DS 43 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 139.00 58 197.00 138.90 4 142.90 142.90 13
44 VM 32 14024 KYSELA David 1977 Kralupy 2 139.40 54 193.40 137.40 6 143.40 143.40 12
45 VM 39 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 139.00 8 147.00 171.40 56 227.40 147.00 11
46 ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 145.60 2 147.60 147.50 0 147.50 147.50 10
47 DM 21 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 166.10 8 174.10 148.60 0 148.60 148.60 9
48 ZM 36 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 161.60 60 221.60 152.90 2 154.90 154.90 8
49 ZM 60 A0012 LUPTÁK Sebastián 2005 ŽKV-ZA X 156.80 56 212.80 149.50 6 155.50 155.50 0
50 V 64 A0021 AKSENOV Nikolay 1962 DKKayak Moscow X 145.50 108 253.50 150.90 6 156.90 156.90 0
51 ZM 58 A0010 PAGÁČ Domink 2005 ŽKV-ZA X 148.00 12 160.00 168.30 2 170.30 160.00 0
52 ZM 46 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 161.10 8 169.10 164.20 56 220.20 169.10 7
53 PZ 54 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 169.70 16 185.70 221.70 54 275.70 185.70 0
54 V 65 A0022 AKHMETZIANOV Marat 1962 DKKayak Moscow X 229.80 66 295.80 185.80 4 189.80 189.80 0
55 ZM 38 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 179.10 52 231.10 134.60 56 190.60 190.60 6
56 ZS 24 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 142.40 54 196.40 755.00 110 865.00 196.40 5
57 ZM 61 A0013 HODOŇ Samuel 2006 ŽKV-ZA X 183.40 52 235.40 213.40 6 219.40 219.40 0
58 DS 44 39006 KORBELÁŘ David 1999 Loko Plz 3+ 148.80 106 254.80 120.70 102 222.70 222.70 4
59 ZM 52 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 196.40 204 400.40 243.70 6 249.70 249.70 3
60 ZM 49 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 1 999 999.00 152.90 104 256.90 256.90 2
61 PZ 59 A0011 VAJDA Ivan 2007 ŽKV-ZA X 170.40 108 278.40 210.20 106 316.20 278.40 0
62 DM 8 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 125.10 158 283.10 147.80 154 301.80 283.10 1
63 ZM 50 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 150.10 152 302.10 189.80 108 297.80 297.80 0
64 PZ 62 A0014 ŠUGAR Oliver 2007 ŽKV-ZA X 143.40 264 407.40 147.10 164 311.10 311.10 0
65 PZ 55 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 166.30 252 418.30 191.00 252 443.00 418.30 0
66 VM 23 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 VM 5 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0