Výsledková listina

ZávodSlalomy na Chrudimce
Číslo17105
Datum15.07.17
Ředitel závoduJindřich Outrata
Vrchní rozhodčíZdenka Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKanoe Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 12 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 123.40 0 123.40 95.40 8 103.40 103.40 14
2 V 1 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 111.20 0 111.20 116.00 0 116.00 111.20 10
3 9 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 4 999 999.00 114.80 2 116.80 116.80 6
4 VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 117.90 0 117.90 120.00 0 120.00 117.90 5
5 11 57049 TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub. 116.50 2 118.50 119.70 4 123.70 118.50 4
6 V 3 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 125.80 2 127.80 126.50 2 128.50 127.80 3
7 13 57060 VESELÝ Ondřej 1983 Pardub. 152.10 2 154.10 153.30 0 153.30 153.30 2
8 PZ 6 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 159.50 4 163.50 157.90 0 157.90 157.90 0
9 ZM 4 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 154.00 4 158.00 164.00 2 166.00 158.00 1
10 8 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 183.00 2 185.00 161.80 2 163.80 163.80 0
11 ZM 15 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.50 0 185.50 179.20 2 181.20 181.20 0
12 ZM 17 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 202.70 56 258.70 215.40 4 219.40 219.40 0
13 ZM 16 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 223.00 0 223.00 216.00 6 222.00 222.00 0
14 DS 14 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
15 U23 10 57020 ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
16 ZS 7 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 5 57059 UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 DM 1 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 139.80 2 141.80 136.00 0 136.00 136.00 4
2 ZM 2 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 169.60 0 169.60 156.10 0 156.10 156.10 3
3 DM 3 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 161.60 0 161.60 160.30 2 162.30 161.60 2
4 6 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 164.20 6 170.20 162.20 0 162.20 162.20 1
5 DM 7 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 164.60 2 166.60 162.10 2 164.10 164.10 0
6 VM 4 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 164.30 2 166.30 165.90 0 165.90 165.90 0
7 VM 8 57056 ŠŤASTNÁ Marta 1973 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
8 5 57008 ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 113.80 0 113.80 103.90 0 103.90 103.90 32
2 21 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 105.10 4 109.10 105.30 0 105.30 105.30 28
3 VS 3 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 107.80 0 107.80 108.10 2 110.10 107.80 24
4 24 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 110.80 0 110.80 109.50 4 113.50 110.80 20
5 U23 27 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 114.40 2 116.40 109.20 2 111.20 111.20 16
6 V 1 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 117.70 152 269.70 108.90 4 112.90 112.90 12
7 16 57049 TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub. 114.20 0 114.20 4 999 999.00 114.20 11
8 V 4 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 123.10 0 123.10 116.80 2 118.80 118.80 10
9 V 5 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3+ 130.10 0 130.10 121.60 0 121.60 121.60 9
10 DM 6 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 126.30 4 130.30 118.70 4 122.70 122.70 8
11 VM 22 57031 NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub. 122.20 4 126.20 120.10 4 124.10 124.10 7
12 ZS 7 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 126.00 0 126.00 127.20 2 129.20 126.00 6
13 PZ 18 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 125.50 2 127.50 124.50 2 126.50 126.50 0
14 15 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 132.60 4 136.60 127.70 2 129.70 129.70 5
15 V 11 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 142.30 2 144.30 137.00 4 141.00 141.00 4
16 ZM 28 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 141.20 4 145.20 142.00 0 142.00 142.00 3
17 ZS 14 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 145.40 0 145.40 147.60 2 149.60 145.40 2
18 ZS 13 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 131.00 54 185.00 144.70 2 146.70 146.70 1
19 ZM 10 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 153.50 0 153.50 154.20 2 156.20 153.50 0
20 ZM 9 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 637.30 6 643.30 155.40 0 155.40 155.40 0
21 ZM 23 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 162.80 0 162.80 159.50 2 161.50 161.50 0
22 ZM 26 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 179.30 0 179.30 181.60 2 183.60 179.30 0
23 PZ 25 61031 MAREK Jan 2007 Třebech. 188.00 56 244.00 185.10 0 185.10 185.10 0
24 PZ 20 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 189.10 50 239.10 205.40 6 211.40 211.40 0
25 PZ 19 57082 BARVÍK Matyáš 2008 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 ZM 17 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 ZS 12 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VS 8 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 96 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 218.60 52 270.60 217.50 2 219.50 219.50 2
2 DM 99 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 223.20 0 223.20 292.90 8 300.90 223.20 1
3 DM 97 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 245.90 8 253.90 251.70 8 259.70 253.90 0
4 VM 95 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 337.90 2 339.90 588.80 2 590.80 339.90 0
5 98 57077 JANDÍKOVÁ Martina 1983 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
2 92 57040 57008 SADÍLKOVÁ Lucie ŠOTOLOVÁ Markéta 2002 1989 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
3 91 57053 57042 VORLOVÁ Darina KONVALINKOVÁ Irena 1984 1977 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 57044 57053 VOREL Zdeněk VORLOVÁ Darina 1974 1984 Pardub. Pardub. 2 146.00 2 148.00 148.70 2 150.70 148.00 5
2 VM 2 57047 57056 ŠŤASTNÝ Jan ŠŤASTNÁ Marta 1970 1973 Pardub. Pardub. 155.40 2 157.40 150.60 0 150.60 150.60 1
3 VM 3 57033 57042 OUTRATA Jindřich KONVALINKOVÁ Irena 1970 1977 Pardub. Pardub. 163.50 2 165.50 160.10 0 160.10 160.10 0