Výsledková listina

ZávodSlalomy na Chrudimce
Číslo17104
Datum15.07.17
Ředitel závoduJindřich Outrata
Vrchní rozhodčíZdenka Rychterová
Disciplínaslalom
OrganizátorKanoe Pardubice

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 V 1 57047 ŠŤASTNÝ Jan 1970 Pardub. 2 117.70 2 119.70 113.80 0 113.80 113.80 15
2 VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 120.00 0 120.00 118.70 0 118.70 118.70 11
3 9 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 117.30 4 121.30 114.50 6 120.50 120.50 7
4 11 57049 TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub. 119.70 2 121.70 119.90 2 121.90 121.70 6
5 12 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 131.70 0 131.70 129.70 2 131.70 131.70 5
6 DS 14 57005 RUFFER Matěj 1999 Pardub. 135.60 0 135.60 134.90 0 134.90 134.90 4
7 V 3 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 3+ 131.60 4 135.60 136.90 0 136.90 135.60 3
8 5 57059 UNCAJTÍK Lukáš 1984 Pardub. 155.50 0 155.50 4 999 999.00 155.50 2
9 ZM 4 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 163.10 4 167.10 161.60 4 165.60 165.60 1
10 ZS 13 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 150.30 52 202.30 169.70 2 171.70 171.70 0
11 PZ 6 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 172.20 4 176.20 168.80 8 176.80 176.20 0
12 8 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 217.90 10 227.90 176.40 2 178.40 178.40 0
13 ZM 15 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 1 999 999.00 188.00 2 190.00 190.00 0
14 ZM 16 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 256.40 52 308.40 234.00 6 240.00 240.00 0
15 ZM 17 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 255.20 16 271.20 232.30 8 240.30 240.30 0
16 U23 10 57020 ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
17 ZS 7 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 DM 1 61042 KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech. 3+ 143.20 2 145.20 139.00 0 139.00 139.00 4
2 ZM 2 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 3 152.30 2 154.30 162.70 52 214.70 154.30 3
3 6 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 164.40 2 166.40 157.20 4 161.20 161.20 2
4 DM 3 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 163.50 6 169.50 159.00 6 165.00 165.00 1
5 DM 7 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 164.00 8 172.00 166.00 0 166.00 166.00 0
6 VM 4 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 180.00 0 180.00 176.00 0 176.00 176.00 0
7 5 57008 ŠOTOLOVÁ Markéta 1989 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 U23 27 61014 PAVLÍK Pavel 1998 Třebech. 2 114.30 4 118.30 101.60 0 101.60 101.60 32
2 24 64021 SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto 108.60 0 108.60 113.50 50 163.50 108.60 28
3 VS 3 61019 MĚCHURA Jiří 1954 Třebech. 2 111.50 2 113.50 110.80 0 110.80 110.80 24
4 VM 2 57044 VOREL Zdeněk 1974 Pardub. 2 115.30 2 117.30 111.90 0 111.90 111.90 20
5 21 57071 ROLENC Ondřej 1991 Pardub. 110.30 4 114.30 118.70 2 120.70 114.30 16
6 V 1 57033 OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. 2 118.10 0 118.10 130.00 4 134.00 118.10 12
7 16 57049 TATÍČEK Miroslav 1985 Pardub. 4 999 999.00 117.70 2 119.70 119.70 11
8 V 5 63020 KŘIŠŤAN Martin 1964 Týniště 3+ 126.80 0 126.80 125.00 0 125.00 125.00 10
9 PZ 18 61038 BOHATÝ Oto 2007 Třebech. 125.10 2 127.10 128.80 2 130.80 127.10 0
10 VM 22 57031 NOVOTNÝ Tomáš 1978 Pardub. 125.40 2 127.40 122.60 55 177.60 127.40 9
11 DM 6 61041 HANUŠ Jiří 2002 Třebech. 3+ 126.50 62 188.50 127.50 2 129.50 129.50 8
12 V 4 61021 PAVLÍK Jiří 1964 Třebech. 2 129.90 0 129.90 124.80 52 176.80 129.90 7
13 ZS 7 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3+ 127.50 8 135.50 129.00 2 131.00 131.00 6
14 ZS 13 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 149.80 52 201.80 144.20 2 146.20 146.20 5
15 15 57065 CINKO Radek 1993 Pardub. 143.40 6 149.40 145.20 2 147.20 147.20 4
16 V 11 61037 MAREK Pavel 1972 Třebech. 3 146.00 4 150.00 148.40 0 148.40 148.40 3
17 ZM 9 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 3 155.10 2 157.10 147.30 2 149.30 149.30 2
18 ZS 14 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 3 148.40 2 150.40 145.90 52 197.90 150.40 1
19 ZM 10 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 155.50 2 157.50 150.90 0 150.90 150.90 0
20 ZM 28 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 166.80 2 168.80 153.20 4 157.20 157.20 0
21 ZM 26 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 172.80 56 228.80 177.80 10 187.80 187.80 0
22 PZ 20 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 207.70 4 211.70 229.40 56 285.40 211.70 0
23 ZM 23 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 166.70 54 220.70 166.20 54 220.20 220.20 0
24 PZ 25 61031 MAREK Jan 2007 Třebech. 201.80 22 223.80 181.30 60 241.30 223.80 0
25 PZ 19 57082 BARVÍK Matyáš 2008 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 ZM 17 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 ZS 12 57036 NĚMEC Radek 2004 Pardub. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
28 VS 8 55021 POLÍVKA Karel 1945 Sláv.HK 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 96 57053 VORLOVÁ Darina 1984 Pardub. 249.00 8 257.00 238.90 8 246.90 246.90 2
2 DM 97 57040 SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub. 252.50 10 262.50 252.20 10 262.20 262.20 1
3 DM 99 57091 VESELÁ Veronika 2002 Pardub. 280.60 6 286.60 258.00 8 266.00 266.00 0
4 VM 95 57042 KONVALINKOVÁ Irena 1977 Pardub. 330.10 2 332.10 305.40 0 305.40 305.40 0
5 98 57077 JANDÍKOVÁ Martina 1983 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
2 92 57040 57008 SADÍLKOVÁ Lucie ŠOTOLOVÁ Markéta 2002 1989 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
3 91 57053 57042 VORLOVÁ Darina KONVALINKOVÁ Irena 1984 1977 Pardub. Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 57044 57053 VOREL Zdeněk VORLOVÁ Darina 1974 1984 Pardub. Pardub. 2 149.90 6 155.90 148.60 4 152.60 152.60 5
2 VM 3 57033 57042 OUTRATA Jindřich KONVALINKOVÁ Irena 1970 1977 Pardub. Pardub. 172.30 6 178.30 163.90 2 165.90 165.90 1
3 VM 2 57047 57056 ŠŤASTNÝ Jan ŠŤASTNÁ Marta 1970 1973 Pardub. Pardub. 170.80 6 176.80 166.70 2 168.70 168.70 0