Výsledková listina

ZávodLetní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího
Číslo17103
Datum16.07.17
Ředitel závoduZdeněk Boček
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS ČB

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 76.13 4 80.13 73.12 0 73.12 73.12 122
2 1/ VM 7 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 81.43 6 87.43 81.28 0 81.28 81.28 118
3 1/ ZS 25 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 86.50 6 92.50 82.09 2 84.09 84.09 114
4 2/ DM 22 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 83.51 8 91.51 83.59 2 85.59 85.59 110
5 1/ DS 10 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 102.51 8 110.51 85.78 0 85.78 85.78 106
6 3/ DM 19 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 86.79 6 92.79 82.06 4 86.06 86.06 102
7 75 23094 STACH Daniel 1988 SKVS ČB 85.81 2 87.81 86.70 50 136.70 87.81 98
8 1/ V 4 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 88.31 0 88.31 90.85 8 98.85 88.31 94
9 4/ DM 15 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 100.16 10 110.16 89.28 0 89.28 89.28 90
10 2/ VM 8 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 88.22 4 92.22 86.59 4 90.59 90.59 86
11 2/ V 6 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 94.78 4 98.78 90.79 2 92.79 92.79 82
12 1/ ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 98.08 10 108.08 91.79 2 93.79 93.79 78
13 3/ V 57 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 3 93.69 6 99.69 94.17 0 94.17 94.17 74
14 2/ ZS 31 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 102.09 6 108.09 92.57 2 94.57 94.57 70
15 3/ VM 3 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 119.76 102 221.76 92.66 2 94.66 94.66 66
16 5/ DM 20 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 86.82 62 148.82 87.62 8 95.62 95.62 62
17 3/ ZS 29 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 88.80 8 96.80 100.63 6 106.63 96.80 58
18 4/ ZS 26 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 98.95 4 102.95 97.00 0 97.00 97.00 54
19 4/ V 5 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 95.69 6 101.69 93.45 4 97.45 97.45 50
20 1/ VS 36 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 104.93 4 108.93 97.48 0 97.48 97.48 46
21 5/ ZS 28 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 95.36 8 103.36 91.79 6 97.79 97.79 42
22 5/ V 56 25033 PUTZER Pavel 1967 Kaplice 3 106.46 0 106.46 97.94 0 97.94 97.94 38
23 2/ DS 12 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 97.70 6 103.70 92.10 6 98.10 98.10 34
24 2/ ZM 32 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 95.85 4 99.85 99.55 6 105.55 99.85 30
25 2/ VS 2 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 101.82 4 105.82 100.23 0 100.23 100.23 29
26 3/ ZM 48 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 112.41 6 118.41 98.76 2 100.76 100.76 28
27 6/ ZS 45 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 100.97 2 102.97 112.83 6 118.83 102.97 27
28 4/ VM 76 23113 TONCAR Martin 1975 SKVS ČB 97.57 6 103.57 97.58 6 103.58 103.57 26
29 7/ ZS 27 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 100.28 4 104.28 101.48 8 109.48 104.28 25
30 4/ ZM 52 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 100.77 4 104.77 103.41 4 107.41 104.77 24
31 5/ ZM 55 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 108.17 4 112.17 102.89 2 104.89 104.89 23
32 6/ DM 42 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 103.93 2 105.93 99.93 10 109.93 105.93 22
33 5/ VM 35 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 109.38 4 113.38 102.26 4 106.26 106.26 21
34 8/ ZS 62 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 108.52 4 112.52 102.32 4 106.32 106.32 20
35 6/ VM 89 23004 BICAN Jakub 1980 SKVS ČB 117.99 2 119.99 106.45 2 108.45 108.45 19
36 9/ ZS 24 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 117.00 14 131.00 104.67 4 108.67 108.67 18
37 3/ VS 40 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 111.51 2 113.51 106.97 2 108.97 108.97 17
38 10/ ZS 46 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 101.09 8 109.09 102.67 14 116.67 109.09 16
39 6/ V 39 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3+ 105.91 4 109.91 102.24 8 110.24 109.91 15
40 11/ ZS 64 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 123.85 4 127.85 105.35 6 111.35 111.35 14
41 6/ ZM 54 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 115.25 4 119.25 108.97 4 112.97 112.97 13
41 12/ ZS 47 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 104.97 8 112.97 120.05 56 176.05 112.97 12
43 7/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 131.17 62 193.17 105.52 8 113.52 113.52 11
44 8/ ZM 50 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 110.79 6 116.79 106.36 8 114.36 114.36 10
45 9/ ZM 68 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 110.36 8 118.36 130.98 4 134.98 118.36 9
46 10/ ZM 53 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 118.51 8 126.51 111.09 8 119.09 119.09 8
47 1/ PZ 84 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 115.80 4 119.80 144.33 60 204.33 119.80 0
48 11/ ZM 73 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 4 999 999.00 116.74 4 120.74 120.74 7
49 12/ ZM 74 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 122.67 4 126.67 118.77 2 120.77 120.77 6
50 13/ ZM 69 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 144.01 4 148.01 115.63 6 121.63 121.63 5
51 2/ PZ 83 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 141.72 6 147.72 114.18 8 122.18 122.18 0
52 14/ ZM 70 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 119.06 4 123.06 114.28 8 122.28 122.28 4
53 13/ ZS 65 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 112.96 10 122.96 115.10 54 169.10 122.96 3
54 3/ PZ 88 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 128.81 14 142.81 119.75 8 127.75 127.75 0
55 15/ ZM 72 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 124.88 4 128.88 131.80 2 133.80 128.88 2
56 14/ ZS 66 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 162.26 6 168.26 123.78 10 133.78 133.78 1
57 16/ ZM 80 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 134.16 8 142.16 134.54 4 138.54 138.54 0
58 7/ VM 90 23127 POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB 133.21 16 149.21 124.09 160 284.09 149.21 0
59 4/ PZ 82 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 167.61 6 173.61 159.32 6 165.32 165.32 0
60 17/ ZM 79 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 164.41 156 320.41 1 999 999.00 320.41 0
61 5/ PZ 86 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 1 999 999.00 231.48 112 343.48 343.48 0
62 6/ PZ 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 166.29 404 570.29 155.14 258 413.14 413.14 0
63 18/ ZM 78 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
64 93 A0009 STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVSČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
65 VS 92 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
66 91 A0006 BÍNA Radim 1971 HEAD 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
67 87 A0004 GREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavventura, ITA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
68 PZ 85 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
69 ZM 77 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
70 ZM 71 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
71 ZS 67 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
72 ZS 63 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
73 ZS 61 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
74 ZS 60 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
75 DS 59 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
76 V 58 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
77 ZM 49 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
78 DM 44 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
79 DM 43 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
80 DS 41 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
81 V 38 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
82 V 37 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 ZS 30 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 ZS 23 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 DM 21 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 DM 18 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
88 DM 17 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
89 DM 14 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
90 DM 13 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
91 DS 11 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
92 V 9 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 61 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 105.59 6 111.59 98.76 0 98.76 98.76 10
2 1/ DM 63 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 103.65 2 105.65 102.84 0 102.84 102.84 6
3 2/ DM 64 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 104.23 4 108.23 103.21 0 103.21 103.21 5
4 3/ DM 62 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 108.89 2 110.89 107.96 0 107.96 107.96 4
5 1/ ZM 65 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 116.29 54 170.29 123.83 4 127.83 127.83 3
6 2/ ZM 67 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 129.63 2 131.63 132.45 6 138.45 131.63 2
7 1/ PZ 70 A0005 ALTMAN Isabella 2007 USA 160.09 4 164.09 155.52 4 159.52 159.52 0
8 2/ ZS 66 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 163.69 8 171.69 1 999 999.00 171.69 1
9 3/ ZM 68 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 166.48 256 422.48 1 999 999.00 422.48 0
10 U23 71 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 PZ 69 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 61 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 95.55 2 97.55 4 999 999.00 97.55 21
2 71 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 112.17 4 116.17 113.39 4 117.39 116.17 13
3 1/ DM 65 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 110.89 10 120.89 120.89 9
4 1/ ZS 70 23135 23071 ŠEDIVÝ Vít PRÜHER Vojtěch 2004 2006 SKVS ČB SKVS ČB 3 128.24 58 186.24 122.41 8 130.41 130.41 5
5 2/ ZS 67 23134 23099 ŠEDIVÝ Jan PUTZER Hynek 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 158.95 16 174.95 129.18 16 145.18 145.18 4
6 1/ VS 66 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 157.86 64 221.86 143.09 6 149.09 149.09 3
7 3/ ZS 68 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 171.82 16 187.82 132.12 18 150.12 150.12 2
8 4/ ZS 69 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 133.46 18 151.46 162.71 16 178.71 151.46 1
9 VM 64 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
10 63 24040 7041 SAIKO Tomáš JINDRÁK Petr 1986 1969 Č.Kruml. Tech.Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 V 62 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 82 A0001 A0002 ALTMAN Marcella PŘIKRYLOVÁ Ema 2004 2003 USA VSK Rajec 123.41 10 133.41 124.08 12 136.08 133.41 0
2 2/ ZS 81 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 127.25 8 135.25 141.90 14 155.90 135.25 0
3 1/ DM 86 30046 30043 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VAŇKOVÁ Klára 2004 2001 VS Tábor VS Tábor 3 142.40 10 152.40 140.78 4 144.78 144.78 0
4 85 9019 9101 ERLOVÁ Natálie BAČÁKOVÁ Radka 2006 1983 USK Pha USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
5 ZS 84 9099 9096 SEDLÁKOVÁ Magdalena MORENOVÁ Adriana 2005 2004 USK Pha USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
6 DM 83 129028 129007 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra DAŇKOVÁ Anna 2001 2004 Šumperk Šumperk 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 5 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 84.80 2 86.80 84.72 0 84.72 84.72 90
2 1/ V 12 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 87.88 0 87.88 85.39 0 85.39 85.39 82
3 1/ U23 1 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 79.70 6 85.70 82.09 4 86.09 85.70 78
4 7 9178 SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha 2 88.21 0 88.21 87.18 2 89.18 88.21 74
5 2/ V 15 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 87.27 2 89.27 92.41 0 92.41 89.27 70
6 1/ VM 3 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 89.83 6 95.83 88.37 2 90.37 90.37 66
7 2 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 90.44 0 90.44 89.65 2 91.65 90.44 62
8 1/ DS 19 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 93.00 52 145.00 89.16 2 91.16 91.16 58
9 4 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 90.04 2 92.04 91.63 2 93.63 92.04 54
10 1/ ZS 24 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 93.04 0 93.04 97.24 4 101.24 93.04 50
11 2/ VM 10 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 98.94 6 104.94 94.33 0 94.33 94.33 46
12 1/ DM 21 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 92.78 4 96.78 91.05 4 95.05 95.05 42
13 2/ DM 41 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 3 91.06 4 95.06 4 999 999.00 95.06 38
14 3/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 102.77 6 108.77 97.60 0 97.60 97.60 34
15 3/ DM 52 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3+ 96.12 2 98.12 103.14 2 105.14 98.12 30
16 4/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 93.13 6 99.13 93.16 10 103.16 99.13 26
17 2/ U23 53 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 96.29 4 100.29 100.19 4 104.19 100.29 22
18 1/ ZM 28 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 96.86 4 100.86 98.40 2 100.40 100.40 18
19 1/ VS 30 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 98.71 2 100.71 101.71 0 101.71 100.71 17
20 3/ V 29 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 104.82 6 110.82 102.10 0 102.10 102.10 16
21 2/ ZS 35 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 100.13 2 102.13 108.79 100 208.79 102.13 15
22 3/ ZS 25 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 106.05 0 106.05 106.57 6 112.57 106.05 14
23 55 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 113.49 0 113.49 104.89 2 106.89 106.89 13
24 4/ ZS 43 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 110.03 4 114.03 107.00 2 109.00 109.00 12
25 2/ VS 31 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 108.77 2 110.77 109.37 0 109.37 109.37 11
26 5/ ZS 34 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 109.85 4 113.85 109.52 0 109.52 109.52 10
27 6/ ZS 33 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 107.56 6 113.56 107.71 2 109.71 109.71 9
28 7/ ZS 44 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 119.55 10 129.55 109.78 2 111.78 111.78 8
29 3/ VS 18 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 112.66 2 114.66 111.65 4 115.65 114.66 7
30 8/ ZS 36 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 110.13 8 118.13 109.83 6 115.83 115.83 6
31 4/ VM 32 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 117.15 0 117.15 128.62 12 140.62 117.15 5
32 9/ ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 114.32 6 120.32 123.64 4 127.64 120.32 4
33 10/ ZS 42 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 132.88 8 140.88 117.02 4 121.02 121.02 3
34 5/ DM 40 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 122.91 0 122.91 124.71 2 126.71 122.91 2
35 2/ ZM 45 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 119.17 4 123.17 117.73 6 123.73 123.17 1
36 3/ ZM 46 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 152.52 6 158.52 146.71 0 146.71 146.71 0
37 V 54 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
38 DS 50 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 V 49 77003 KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 V 48 23053 KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 VM 47 23004 BICAN Jakub 1980 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
42 V 39 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
43 U23 38 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
44 ZM 27 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
45 ZS 26 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 DM 23 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 DM 20 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 VM 17 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 VM 16 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 VM 14 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 V 13 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 V 9 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 U23 6 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 93.40 0 93.40 88.60 2 90.60 90.60 41
2 21 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 92.05 0 92.05 88.99 2 90.99 90.99 37
3 2/ DM 5 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 92.58 4 96.58 93.38 2 95.38 95.38 33
4 3/ DM 8 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 93.45 6 99.45 92.33 4 96.33 96.33 29
5 1/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 94.75 4 98.75 97.72 2 99.72 98.75 25
6 4/ DM 9 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 99.43 0 99.43 100.05 2 102.05 99.43 21
7 4 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2 99.59 0 99.59 4 999 999.00 99.59 17
8 1/ ZM 13 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 99.17 4 103.17 99.04 2 101.04 101.04 13
9 1/ ZS 15 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 101.44 4 105.44 101.10 2 103.10 103.10 9
10 2/ ZS 12 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 99.70 6 105.70 100.67 6 106.67 105.70 5
11 2/ ZM 16 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 105.99 12 117.99 106.27 0 106.27 106.27 4
12 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 108.69 6 114.69 114.07 3 117.07 114.69 3
13 1/ PZ 25 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 120.10 58 178.10 123.35 4 127.35 127.35 0
14 3/ ZS 17 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 1 999 999.00 121.37 6 127.37 127.37 2
15 2/ PZ 24 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 130.18 4 134.18 131.31 8 139.31 134.18 0
16 3/ PZ 26 A0005 ALTMAN Isabella 2007 USA 133.73 2 135.73 135.68 2 137.68 135.73 0
17 4/ ZS 18 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 4 999 999.00 141.63 10 151.63 151.63 1
18 3/ ZM 20 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 134.71 212 346.71 131.83 156 287.83 287.83 0
19 28 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 U23 27 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
21 ZM 23 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 22 80011 ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
23 ZS 19 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
24 ZS 14 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
25 ZS 10 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
26 DM 6 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
27 1 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 91 125043 125041 PŘIKRYLOVÁ Ema PŘIKRYL Matěj 2003 1999 VSKRájec VSKRájec 2 111.05 6 117.05 117.60 10 127.60 117.05 6
2 95 A0007 A0008 POSPÍCHAL Radek POSPÍCHALOVÁ Simona 0 0 SKVSČB SKVSČB 115.36 12 127.36 4 999 999.00 127.36 0
3 1/ ZS 94 23085 23048 TESAŘOVÁ Hana STANOVSKÝ Jakub 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 125.59 4 129.59 126.30 6 132.30 129.59 2
4 2/ ZS 92 23135 23017 ŠEDIVÝ Vít ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 118.80 14 132.80 123.23 8 131.23 131.23 1
5 96 9101 17022 BAČÁKOVÁ Radka PŠENIČKA Václav 1983 2001 USK Pha Rakovník 130.57 22 152.57 148.41 24 172.41 152.57 0
6 3/ ZS 93 23134 23015 ŠEDIVÝ Jan ŠVEHLOVÁ Rozárie 2003 2008 SKVS ČB SKVS ČB 3 147.98 10 157.98 136.73 20 156.73 156.73 0