Výsledková listina

ZávodLetní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího MČR C2 ženy
Číslo17102
Datum15.07.17
Ředitel závoduZdeněk Boček
Vrchní rozhodčíJiří Čiháček
Disciplínaslalom
OrganizátorSK VS ČB

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 1 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 2+ 74.23 2 76.23 76.23 6 82.23 76.23 157
2 2/ DM 15 12018 ŠOREL Martin 2001 Dukla B. 2 106.63 10 116.63 84.44 0 84.44 84.44 153
3 3/ DM 17 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 84.57 2 86.57 83.61 2 85.61 85.61 149
4 93 A0009 STRÁNSKÝ Lukáš 1987 SKVSČB 87.14 52 139.14 86.99 0 86.99 86.99 0
5 75 23094 STACH Daniel 1988 SKVS ČB 88.58 0 88.58 88.70 0 88.70 88.58 145
6 1/ DS 10 12056 ŠTERCL Vít 1999 Dukla B. 2 96.07 6 102.07 89.88 2 91.88 91.88 141
7 1/ ZS 25 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 91.30 6 97.30 88.76 4 92.76 92.76 137
8 1/ VM 3 24023 ŠVEHLA Zdeněk 1976 Č.Kruml. 2 94.72 2 96.72 91.20 2 93.20 93.20 133
9 2/ VM 7 23028 MULAČ Viktor 1975 SKVS ČB 2 4 999 999.00 87.28 6 93.28 93.28 129
10 4/ DM 19 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 85.56 8 93.56 91.43 6 97.43 93.56 125
11 5/ DM 21 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 103.83 60 163.83 92.09 2 94.09 94.09 121
12 1/ ZM 32 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 112.83 4 116.83 98.62 0 98.62 98.62 117
13 2/ DS 12 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 95.08 4 99.08 107.36 6 113.36 99.08 113
14 6/ DM 22 12046 PROCHÁZKA Josef 2002 Dukla B. 2 91.36 8 99.36 97.88 2 99.88 99.36 109
15 3/ VM 8 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 95.87 4 99.87 95.92 4 99.92 99.87 105
16 7/ DM 20 23077 TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 104.42 12 116.42 96.35 4 100.35 100.35 101
17 2/ ZS 23 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 95.10 6 101.10 95.30 999 1094.30 101.10 97
18 3/ ZS 28 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 112.16 4 116.16 100.03 2 102.03 102.03 93
19 4/ VM 76 23113 TONCAR Martin 1975 SKVS ČB 102.49 0 102.49 120.25 56 176.25 102.49 89
20 8/ DM 14 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 113.48 56 169.48 100.51 2 102.51 102.51 85
21 9/ DM 18 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 98.32 6 104.32 108.15 0 108.15 104.32 81
22 4/ ZS 29 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 97.44 8 105.44 100.62 6 106.62 105.44 77
23 1/ V 6 14054 MACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy 2 98.61 8 106.61 109.82 12 121.82 106.61 73
24 2/ V 4 23110 TESAŘ Robert 1972 SKVS ČB 2 99.55 8 107.55 110.37 8 118.37 107.55 69
25 5/ ZS 26 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 2 108.73 4 112.73 106.23 2 108.23 108.23 65
26 10/ DM 42 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3+ 110.15 4 114.15 104.46 4 108.46 108.46 61
27 11/ DM 44 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 120.39 2 122.39 105.91 4 109.91 109.91 57
28 12/ DM 13 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 96.62 56 152.62 102.70 8 110.70 110.70 53
29 2/ ZM 48 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 105.22 6 111.22 116.88 10 126.88 111.22 49
30 3/ V 56 25033 PUTZER Pavel 1967 Kaplice 3 113.18 4 117.18 105.96 6 111.96 111.96 45
31 91 A0006 BÍNA Radim 1971 HEAD 110.99 2 112.99 116.71 10 126.71 112.99 0
32 3/ ZM 33 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 120.50 4 124.50 113.57 0 113.57 113.57 41
33 4/ ZM 55 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 126.03 8 134.03 111.74 2 113.74 113.74 40
34 1/ VS 2 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 2 108.13 6 114.13 119.41 2 121.41 114.13 39
35 5/ ZM 34 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 2 110.46 4 114.46 111.06 6 117.06 114.46 38
36 13/ DM 43 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 116.54 6 122.54 110.49 4 114.49 114.49 37
37 4/ V 37 7041 JINDRÁK Petr 1969 Tech.Pha 3+ 111.54 4 115.54 110.65 4 114.65 114.65 36
38 6/ ZS 31 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 2 102.95 14 116.95 98.91 52 150.91 116.95 35
39 7/ ZS 27 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 113.50 8 121.50 112.06 6 118.06 118.06 34
40 2/ VS 36 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 122.60 8 130.60 114.46 6 120.46 120.46 33
41 8/ ZS 24 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 2 121.08 14 135.08 117.77 4 121.77 121.77 32
42 9/ ZS 45 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 125.78 56 181.78 111.85 10 121.85 121.85 31
43 1/ PZ 85 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 122.58 4 126.58 119.05 6 125.05 125.05 0
44 3/ VS 40 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 125.39 0 125.39 133.51 6 139.51 125.39 30
45 10/ ZS 47 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 111.69 60 171.69 111.73 14 125.73 125.73 29
46 6/ ZM 52 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 121.37 6 127.37 135.24 0 135.24 127.37 28
47 7/ ZM 54 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 112.88 108 220.88 121.92 6 127.92 127.92 27
48 8/ ZM 53 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3+ 146.62 4 150.62 119.26 10 129.26 129.26 26
49 5/ VM 35 78003 KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor 3+ 127.88 2 129.88 196.52 0 196.52 129.88 25
50 11/ ZS 63 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 130.00 2 132.00 143.24 8 151.24 132.00 24
51 9/ ZM 51 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 140.95 10 150.95 124.41 8 132.41 132.41 23
52 5/ V 38 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 140.39 56 196.39 128.55 4 132.55 132.55 22
53 6/ VM 89 23004 BICAN Jakub 1980 SKVS ČB 148.47 6 154.47 127.29 6 133.29 133.29 21
54 10/ ZM 69 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 127.89 56 183.89 125.87 8 133.87 133.87 20
55 2/ PZ 84 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 137.07 6 143.07 131.07 4 135.07 135.07 0
56 12/ ZS 62 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 120.91 16 136.91 128.15 62 190.15 136.91 19
57 11/ ZM 50 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 130.83 8 138.83 121.76 60 181.76 138.83 18
58 12/ ZM 68 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 147.30 12 159.30 132.89 6 138.89 138.89 17
59 6/ V 57 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 3 129.68 10 139.68 108.47 60 168.47 139.68 16
60 13/ ZS 46 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 104.19 52 156.19 129.89 10 139.89 139.89 15
61 3/ PZ 83 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 141.86 0 141.86 136.38 12 148.38 141.86 0
62 13/ ZM 70 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 137.95 52 189.95 139.86 6 145.86 145.86 14
63 14/ ZM 72 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 145.68 2 147.68 165.59 4 169.59 147.68 13
64 15/ ZM 73 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 131.63 56 187.63 137.89 10 147.89 147.89 12
65 16/ ZM 74 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 120.46 56 176.46 142.46 10 152.46 152.46 11
66 17/ ZM 77 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 123.41 58 181.41 143.02 10 153.02 153.02 10
67 14/ ZS 65 23099 PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB 3 145.20 10 155.20 125.04 58 183.04 155.20 9
68 15/ ZS 67 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 150.64 8 158.64 185.17 6 191.17 158.64 8
69 16/ ZS 64 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 141.90 62 203.90 151.56 8 159.56 159.56 7
70 4/ PZ 88 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 178.39 8 186.39 148.08 12 160.08 160.08 0
71 17/ ZS 66 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 126.65 60 186.65 146.50 20 166.50 166.50 6
72 18/ ZM 71 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 166.72 8 174.72 193.49 60 253.49 174.72 5
73 5/ PZ 82 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 196.96 52 248.96 178.13 8 186.13 186.13 0
74 7/ VM 90 23127 POLÁK Jakub 1980 SKVS ČB 169.58 208 377.58 141.54 62 203.54 203.54 4
75 18/ ZS 60 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 190.81 14 204.81 176.90 56 232.90 204.81 3
76 19/ ZS 61 42010 SOPEK Milan 2004 Sušice 3 161.78 999 1160.78 151.84 66 217.84 217.84 2
77 19/ ZM 80 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 216.20 8 224.20 179.84 116 295.84 224.20 1
78 6/ PZ 86 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 1 999 999.00 201.33 314 515.33 515.33 0
79 20/ ZM 79 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 129.66 410 539.66 1 999 999.00 539.66 0
80 7/ PZ 81 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 1 999 999.00 180.30 406 586.30 586.30 0
81 7/ V 39 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3+ 110.15 999 1109.15 4 999 999.00 999.00 0
81 4/ VS 92 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 306.25 999 1305.25 4 999 999.00 999.00 0
81 21/ ZM 78 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 623.25 999 1622.25 1 999 999.00 999.00 0
82 87 A0004 GREGOTTI Lorenzo 2001 Sport Club Brescia Liberavventura, ITA 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
83 DS 59 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
84 V 58 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
85 ZM 49 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
86 DS 41 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
87 ZS 30 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
88 DS 11 17042 VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
89 V 9 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
90 V 5 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ ZS 61 125043 PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 VSKRájec 2+ 110.07 2 112.07 111.21 6 117.21 112.07 14
2 1/ DM 64 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 3+ 114.51 52 166.51 117.68 8 125.68 125.68 10
3 2/ DM 62 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 128.12 0 128.12 133.70 4 137.70 128.12 6
4 3/ DM 63 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 3+ 129.64 4 133.64 134.82 10 144.82 133.64 5
5 1/ U23 71 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 130.62 4 134.62 129.89 4 133.89 133.89 4
6 1/ ZM 67 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 180.48 4 184.48 150.13 6 156.13 156.13 3
7 2/ ZM 65 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 185.28 54 239.28 142.53 54 196.53 196.53 2
8 1/ PZ 70 A0005 ALTMAN Isabella 2007 USA 230.44 2 232.44 254.37 4 258.37 232.44 0
9 3/ ZM 68 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 222.23 256 478.23 1 999 999.00 478.23 1
10 2/ ZS 66 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0
11 PZ 69 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 61 23039 23133 POSPÍCHAL Radek WEBER Oldřich 1994 1987 SKVS ČB SKVS ČB 1 106.44 2 108.44 104.49 4 108.49 108.44 29
2 1/ V 62 77003 8010 KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 1967 Kotva B. SKŽižkov 1 112.12 8 120.12 113.25 2 115.25 115.25 21
3 1/ ZS 70 23135 23071 ŠEDIVÝ Vít PRÜHER Vojtěch 2004 2006 SKVS ČB SKVS ČB 3 124.77 6 130.77 128.70 10 138.70 130.77 13
4 71 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 4 999 999.00 126.07 8 134.07 134.07 9
5 63 24040 7041 SAIKO Tomáš JINDRÁK Petr 1986 1969 Č.Kruml. Tech.Pha 2 130.29 10 140.29 119.86 60 179.86 140.29 5
6 2/ ZS 67 23134 23099 ŠEDIVÝ Jan PUTZER Hynek 2003 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 155.66 114 269.66 142.59 12 154.59 154.59 4
7 3/ ZS 68 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 172.44 12 184.44 1 999 999.00 184.44 3
8 4/ ZS 69 23041 23037 PÍPAL Zbyněk KOMÁREK Jakub 2003 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 165.99 62 227.99 173.92 18 191.92 191.92 2
9 1/ VS 66 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 186.37 12 198.37 204.40 14 218.40 198.37 1
10 DM 65 23162 23042 REZEK Tomáš STANOVSKÝ Vojtěch 2001 2002 SKVS ČB SKVS ČB 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
11 VM 64 23006 78014 BOČEK Zdeněk PEŠTA Jan 1975 1981 SKVS ČB L.Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 83 129028 129007 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra DAŇKOVÁ Anna 2001 2004 Šumperk Šumperk 179.35 12 191.35 149.11 6 155.11 155.11 0
2 1/ ZS 81 23017 23085 ŠVEHLOVÁ Kateřina TESAŘOVÁ Hana 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 155.16 22 177.16 158.69 8 166.69 166.69 0
3 2/ ZS 82 A0001 A0002 ALTMAN Marcella PŘIKRYLOVÁ Ema 2004 2003 USA VSK Rajec 162.97 18 180.97 158.57 20 178.57 178.57 0
4 2/ DM 86 30046 30043 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VAŇKOVÁ Klára 2004 2001 VS Tábor VS Tábor 3 179.83 16 195.83 184.59 16 200.59 195.83 0
5 85 9019 9101 ERLOVÁ Natálie BAČÁKOVÁ Radka 2006 1983 USK Pha USK Pha 228.48 70 298.48 190.38 16 206.38 206.38 0
6 3/ ZS 84 9099 9096 SEDLÁKOVÁ Magdalena MORENOVÁ Adriana 2005 2004 USK Pha USK Pha 192.88 256 448.88 355.22 214 569.22 448.88 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 82.62 0 82.62 89.27 52 141.27 82.62 129
2 1/ V 48 23053 KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB 90.33 0 90.33 97.20 2 99.20 90.33 121
3 1/ VM 3 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 93.93 2 95.93 89.74 2 91.74 91.74 117
4 5 7016 LESKOVJAN Martin 1986 Tech.Pha 90.45 4 94.45 89.76 2 91.76 91.76 113
5 1/ DM 20 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 90.20 4 94.20 101.45 4 105.45 94.20 109
6 7 9178 SEHNAL Štěpán 1985 USK Pha 2 99.42 52 151.42 92.22 2 94.22 94.22 105
7 2 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 100.01 2 102.01 95.88 0 95.88 95.88 101
8 2/ V 12 9060 POLLERT Jaroslav 1971 USK Pha 2 93.14 4 97.14 97.75 6 103.75 97.14 97
9 3/ V 15 23088 PRÜHER Jakub 1968 SKVS ČB 2 96.66 2 98.66 107.75 58 165.75 98.66 93
10 2/ VM 8 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 100.20 2 102.20 104.74 2 106.74 102.20 89
11 4/ V 13 95002 VĚTROVSKÝ Jiří 1966 Zbraslav 2 102.76 0 102.76 102.34 6 108.34 102.76 85
12 3/ VM 17 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 120.16 8 128.16 98.65 6 104.65 104.65 81
13 1/ ZM 27 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 107.72 4 111.72 103.13 2 105.13 105.13 77
14 1/ ZS 24 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 2 99.37 6 105.37 103.27 6 109.27 105.37 73
15 2/ DM 41 23054 KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB 3 102.79 4 106.79 101.51 8 109.51 106.79 69
16 2/ U23 6 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 106.78 12 118.78 101.21 6 107.21 107.21 65
17 1/ DS 19 125041 PŘIKRYL Matěj 1999 VSKRájec 2 102.23 6 108.23 95.40 50 145.40 108.23 61
18 5/ V 9 8010 KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov 2 108.31 0 108.31 107.10 54 161.10 108.31 57
19 4 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 105.87 4 109.87 103.85 8 111.85 109.87 53
20 1/ VS 30 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 108.88 2 110.88 114.27 2 116.27 110.88 49
21 6/ V 39 77007 ŠKRANC Jiří 1965 Kotva B. 3 109.02 4 113.02 109.04 2 111.04 111.04 45
22 2/ ZS 26 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 103.40 8 111.40 119.18 4 123.18 111.40 41
23 3/ DM 52 24033 KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml. 3+ 133.17 16 149.17 103.72 8 111.72 111.72 37
24 4/ VM 10 78005 PRCHLÍK Jiří 1978 L.Tábor 2 109.64 6 115.64 106.55 6 112.55 112.55 33
25 2/ ZM 28 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 105.20 8 113.20 110.92 4 114.92 113.20 29
26 4/ DM 22 9143 GÜRTLER Adam 2001 USK Pha 2 101.67 12 113.67 105.82 54 159.82 113.67 25
27 7/ V 29 18001 KEŠ Miroslav 1967 Veselí/L 3+ 111.08 4 115.08 111.80 2 113.80 113.80 21
28 5/ DM 23 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 121.82 10 131.82 109.68 6 115.68 115.68 20
29 3/ ZS 35 23069 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB 3+ 110.67 6 116.67 115.50 4 119.50 116.67 19
30 4/ ZS 33 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 115.15 8 123.15 133.04 4 137.04 123.15 18
31 5/ ZS 36 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 111.71 12 123.71 116.46 12 128.46 123.71 17
32 8/ V 49 77003 KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B. 122.06 2 124.06 122.71 8 130.71 124.06 16
33 2/ VS 31 17026 PŠENIČKA Luděk 1960 Rakovník 3+ 122.09 4 126.09 124.90 0 124.90 124.90 15
34 6/ ZS 43 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 127.29 2 129.29 125.31 0 125.31 125.31 14
35 7/ ZS 51 135046 PÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh 134.72 14 148.72 118.18 8 126.18 126.18 13
36 3/ U23 53 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 122.22 4 126.22 121.98 10 131.98 126.22 12
37 8/ ZS 25 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 109.11 352 461.11 128.34 6 134.34 134.34 11
38 3/ ZM 45 23071 PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB 3 127.81 8 135.81 146.59 56 202.59 135.81 10
39 3/ VS 18 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 152.90 10 162.90 132.63 6 138.63 138.63 9
40 9/ ZS 34 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 137.60 6 143.60 139.37 0 139.37 139.37 8
41 55 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 147.14 10 157.14 131.64 8 139.64 139.64 7
42 5/ VM 32 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 151.28 6 157.28 145.62 0 145.62 145.62 6
43 6/ DM 21 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 95.33 56 151.33 96.54 50 146.54 146.54 5
44 7/ DM 40 17022 PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník 3 132.28 158 290.28 135.20 12 147.20 147.20 4
45 10/ ZS 42 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 150.36 54 204.36 147.58 4 151.58 151.58 3
46 4/ ZM 46 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 152.59 8 160.59 216.31 4 220.31 160.59 2
47 11/ ZS 44 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 156.30 8 164.30 156.67 6 162.67 162.67 1
48 9/ V 54 48003 ČEKAL Josef 1970 Klášter. 3+ 120.06 54 174.06 157.02 14 171.02 171.02 0
49 6/ VM 16 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 DSQ.00 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
50 DS 50 43013 KRUŤA Kryštof 2000 Č.Lípa 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
51 VM 47 23004 BICAN Jakub 1980 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
52 U23 38 27014 MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
53 VM 14 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
54 V 11 43009 FILIPI Robert 1964 Č.Lípa 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1 12045 ORNSTOVÁ Eva 1989 Dukla B. 1 90.28 4 94.28 90.49 2 92.49 92.49 65
2 1/ DM 7 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 96.25 4 100.25 97.13 0 97.13 97.13 57
3 2/ DM 8 12069 KARLÍKOVÁ Barbora 2002 Dukla B. 2 97.51 0 97.51 98.45 2 100.45 97.51 53
4 1/ VM 2 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 99.71 0 99.71 97.60 0 97.60 97.60 49
5 3/ DM 9 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 101.51 0 101.51 106.06 2 108.06 101.51 45
6 21 12047 JANČOVÁ Monika 1992 Dukla B. 98.20 4 102.20 98.01 4 102.01 102.01 41
7 1/ ZM 13 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 104.79 0 104.79 129.89 0 129.89 104.79 37
8 4/ DM 6 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 2 101.20 6 107.20 4 999 999.00 107.20 33
9 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 101.35 6 107.35 109.63 10 119.63 107.35 29
10 5/ DM 5 12052 CAPALINI Nicola 2002 Dukla B. 2 96.24 12 108.24 119.59 4 123.59 108.24 25
11 4 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2 110.30 2 112.30 4 999 999.00 112.30 21
12 1/ ZS 10 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 108.13 6 114.13 109.74 54 163.74 114.13 17
13 2/ ZS 15 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 108.26 6 114.26 119.87 6 125.87 114.26 13
14 1/ U23 27 23011 ČEKALOVÁ Bára 1998 SKVS ČB 2 115.79 4 119.79 116.67 0 116.67 116.67 9
15 22 80011 ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek 118.54 2 120.54 125.00 4 129.00 120.54 8
16 3/ ZS 12 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 124.72 2 126.72 114.65 6 120.65 120.65 7
17 4/ ZS 14 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 123.76 14 137.76 124.97 6 130.97 130.97 6
18 2/ ZM 16 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 139.27 2 141.27 123.64 8 131.64 131.64 5
19 1/ PZ 25 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 166.81 4 170.81 153.43 0 153.43 153.43 0
20 5/ ZS 19 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 157.75 6 163.75 145.34 10 155.34 155.34 4
21 28 39058 POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz 3+ 138.66 54 192.66 153.24 10 163.24 163.24 3
22 6/ ZS 17 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 147.54 104 251.54 155.55 12 167.55 167.55 2
23 2/ PZ 26 A0005 ALTMAN Isabella 2007 USA 168.60 6 174.60 172.56 10 182.56 174.60 0
24 3/ PZ 24 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 156.85 108 264.85 148.46 56 204.46 204.46 0
25 7/ ZS 18 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 165.38 110 275.38 1 999 999.00 275.38 1
26 3/ ZM 20 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 170.36 154 324.36 1 999 999.00 324.36 0
27 4/ ZM 23 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 1 999 999.00 1 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 95 A0007 A0008 POSPÍCHAL Radek POSPÍCHALOVÁ Simona 0 0 SKVSČB SKVSČB 128.60 10 138.60 4 999 999.00 138.60 0
2 1/ DS 91 125043 125041 PŘIKRYLOVÁ Ema PŘIKRYL Matěj 2003 1999 VSKRájec VSKRájec 2 135.99 8 143.99 140.73 16 156.73 143.99 6
3 1/ ZS 94 23085 23048 TESAŘOVÁ Hana STANOVSKÝ Jakub 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 141.51 12 153.51 4 999 999.00 153.51 2
4 2/ ZS 93 23134 23015 ŠEDIVÝ Jan ŠVEHLOVÁ Rozárie 2003 2008 SKVS ČB SKVS ČB 3 173.08 10 183.08 159.97 12 171.97 171.97 0
5 96 9101 17022 BAČÁKOVÁ Radka PŠENIČKA Václav 1983 2001 USK Pha Rakovník 169.39 70 239.39 194.87 14 208.87 208.87 1
6 3/ ZS 92 23135 23017 ŠEDIVÝ Vít ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 1 999 999.00 128.13 364 492.13 492.13 0