Výsledková listina

ZávodSlalom ve Strakonicích - 29.rocník
Číslo17099
Datum09.07.17
Ředitel závoduVáclav Vondra
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Otava Strakonice

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 81 9031 HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 101.82 0 101.82 103.06 0 103.06 103.06 29
2 1/ DS 92 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 107.19 2 109.19 105.89 2 107.89 107.89 21
3 97 A00003 COLLIN Georgina 1997 AUS 110.56 2 112.56 108.70 2 110.70 110.70 0
4 1/ DM 85 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 123.70 2 125.70 113.70 0 113.70 113.70 17
5 1/ VM 83 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 118.62 0 118.62 114.69 0 114.69 114.69 13
6 1/ ZS 86 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 117.60 0 117.60 119.80 2 121.80 121.80 9
7 82 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 119.74 0 119.74 119.06 2 121.06 121.06 8
8 2/ ZS 88 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 119.83 0 119.83 122.11 0 122.11 122.11 7
9 1/ U23 84 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 126.51 0 126.51 124.49 0 124.49 124.49 6
10 1/ ZM 87 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 123.40 2 125.40 122.68 2 124.68 124.68 5
11 3/ ZS 89 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 131.58 8 139.58 127.59 4 131.59 131.59 4
12 4/ ZS 90 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 142.61 4 146.61 130.94 6 136.94 136.94 3
13 2/ ZM 91 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 140.20 2 142.20 140.93 2 142.93 142.93 2
14 3/ ZM 95 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 139.03 6 145.03 147.02 6 153.02 153.02 1
15 5/ ZS 93 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 156.26 2 158.26 143.61 2 145.61 145.61 0
16 1/ PZ 96 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 176.62 2 178.62 178.72 4 182.72 182.72 0
17 ZS 94 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 89.36 0 89.36 91.78 0 91.78 91.78 127
2 1/ VM 2 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 92.36 0 92.36 91.76 2 93.76 93.76 119
3 2/ VM 5 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 98.23 0 98.23 95.10 0 95.10 95.10 111
4 3/ VM 17 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 100.53 4 104.53 97.00 0 97.00 97.00 107
5 4/ VM 24 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 97.45 0 97.45 97.01 0 97.01 97.01 103
6 1/ DS 3 A00001 HENRIE Alden 2000 USA 95.73 2 97.73 96.88 2 98.88 98.88 0
7 4 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 101.85 0 101.85 99.04 0 99.04 99.04 99
8 11 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 100.13 0 100.13 101.11 0 101.11 101.11 95
9 1/ DM 25 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 102.78 2 104.78 100.68 0 100.68 100.68 91
10 7 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 103.22 0 103.22 99.67 2 101.67 101.67 87
11 5/ VM 15 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 101.79 0 101.79 4 999 999.00 999.00 83
12 2/ U23 6 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 100.70 2 102.70 104.57 0 104.57 104.57 79
13 6/ VM 20 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 103.01 0 103.01 103.88 4 107.88 107.88 75
14 7/ VM 23 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 101.99 2 103.99 102.68 2 104.68 104.68 71
15 8/ VM 10 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 103.43 2 105.43 102.48 2 104.48 104.48 67
16 9/ VM 12 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 107.28 0 107.28 105.96 0 105.96 105.96 63
17 3/ U23 14 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 106.70 0 106.70 112.34 0 112.34 112.34 59
18 8 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 112.37 0 112.37 106.87 0 106.87 106.87 55
19 1/ ZS 28 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 107.48 0 107.48 107.68 0 107.68 107.68 51
20 13 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 107.64 0 107.64 105.91 2 107.91 107.91 47
21 1/ VS 18 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 109.56 0 109.56 108.58 0 108.58 108.58 43
21 2/ VS 19 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 108.58 0 108.58 111.33 0 111.33 111.33 39
23 2/ DM 26 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 106.59 2 108.59 108.47 2 110.47 110.47 35
24 2/ ZS 33 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 110.53 0 110.53 111.50 0 111.50 111.50 31
25 3/ VS 22 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 111.04 0 111.04 110.32 2 112.32 112.32 27
26 4/ VS 32 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 112.03 0 112.03 112.09 0 112.09 112.09 23
27 3/ ZS 35 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 111.19 2 113.19 112.06 0 112.06 112.06 19
28 10/ VM 21 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 123.44 2 125.44 112.19 0 112.19 112.19 15
29 4/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 112.44 4 116.44 113.30 0 113.30 113.30 14
30 5/ VS 29 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 114.37 0 114.37 113.53 0 113.53 113.53 13
31 48 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 119.00 0 119.00 116.64 0 116.64 116.64 12
32 5/ ZS 39 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 117.78 4 121.78 117.34 0 117.34 117.34 11
33 6/ ZS 34 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 118.14 10 128.14 112.70 6 118.70 118.70 10
34 7/ ZS 38 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 121.78 4 125.78 118.97 2 120.97 120.97 9
35 1/ V 30 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 121.40 2 123.40 121.85 0 121.85 121.85 8
36 11/ VM 31 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 123.46 0 123.46 119.90 2 121.90 121.90 7
37 8/ ZS 37 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 130.56 2 132.56 127.97 0 127.97 127.97 6
38 9/ ZS 43 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 133.90 4 137.90 124.72 4 128.72 128.72 5
39 6/ VS 36 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 133.68 4 137.68 136.34 0 136.34 136.34 4
40 1/ ZM 40 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 136.25 2 138.25 141.63 6 147.63 147.63 3
41 2/ ZM 41 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 141.08 10 151.08 143.68 2 145.68 145.68 2
42 10/ ZS 44 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 160.32 2 162.32 159.01 0 159.01 159.01 1
43 1/ PZ 47 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 163.59 2 165.59 179.21 0 179.21 179.21 0
44 2/ PZ 46 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 193.50 52 245.50 225.26 2 227.26 227.26 0
45 2/ V 16 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 2 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
46 VM 49 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
47 ZS 45 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 U23 42 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 VM 9 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 19 38008 36019 CUBR Filip POHANKA Vít 2000 2000 ČSAD Plz Klatovy 2 112.73 8 120.73 109.90 0 109.90 109.90 50
2 2 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 113.02 0 113.02 4 999 999.00 999.00 46
3 3 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 118.29 0 118.29 115.65 2 117.65 117.65 42
4 6 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 118.56 2 120.56 117.57 2 119.57 119.57 38
5 1/ VM 7 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 119.52 4 123.52 120.12 0 120.12 120.12 34
6 1/ V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 123.25 0 123.25 118.16 2 120.16 120.16 30
7 2/ V 5 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 122.18 0 122.18 120.53 0 120.53 120.53 26
8 1 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 121.08 2 123.08 119.69 2 121.69 121.69 22
9 1/ DM 8 23042 23162 STANOVSKÝ Vojtěch REZEK Tomáš 2002 2001 SKVS ČB SKVS ČB 2 119.29 4 123.29 4 999 999.00 999.00 18
10 1/ ZS 13 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 130.02 0 130.02 124.04 0 124.04 124.04 14
11 2/ ZS 12 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 125.69 8 133.69 126.07 2 128.07 128.07 10
12 3/ ZS 9 66020 66018 KUNEŠ Daniel WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 130.74 0 130.74 131.62 0 131.62 131.62 6
13 2/ VM 11 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 134.20 2 136.20 132.56 0 132.56 132.56 5
14 2/ DS 16 24009 24017 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza PALOUDOVÁ Anežka 2003 1999 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 4 999 999.00 125.83 10 135.83 135.83 4
15 4/ ZS 17 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 133.00 8 141.00 137.52 2 139.52 139.52 3
16 5/ ZS 14 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 135.78 6 141.78 137.27 10 147.27 147.27 2
17 6/ ZS 15 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 132.98 10 142.98 149.27 4 153.27 153.27 1
18 1/ VS 10 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 143.63 0 143.63 144.63 2 146.63 146.63 0
19 ZS 18 42035 42022 GALUŠKA Zdeněk ŠVEJD Jan 2004 2004 Sušice Sušice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DM 9 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 97.90 0 97.90 96.54 0 96.54 96.54 88
2 1/ DS 26 24017 PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 2 97.43 0 97.43 96.97 4 100.97 100.97 84
3 62 A00003 COLLIN Georgina 1997 AUS 97.49 0 97.49 95.47 4 99.47 99.47 0
4 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 103.46 0 103.46 100.45 0 100.45 100.45 80
5 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 102.12 0 102.12 104.93 2 106.93 106.93 76
6 2/ DM 8 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 103.05 0 103.05 103.65 0 103.65 103.65 72
7 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 103.29 0 103.29 105.41 4 109.41 109.41 68
8 5 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2 103.46 0 103.46 111.19 0 111.19 111.19 64
9 3/ DM 10 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 103.72 0 103.72 104.66 0 104.66 104.66 60
10 1/ V 7 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 104.85 0 104.85 105.97 0 105.97 105.97 56
11 1/ ZM 13 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 110.23 2 112.23 105.02 0 105.02 105.02 52
12 1/ ZS 11 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 106.49 2 108.49 105.98 0 105.98 105.98 48
13 1/ U23 2 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 104.00 2 106.00 102.74 4 106.74 106.74 44
14 2/ ZS 12 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 106.05 0 106.05 106.40 0 106.40 106.40 40
15 2/ ZM 25 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3+ 108.05 54 162.05 107.03 2 109.03 109.03 36
16 1/ VS 6 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 109.96 0 109.96 110.86 0 110.86 110.86 32
17 3/ ZS 21 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 108.24 2 110.24 108.45 6 114.45 114.45 31
18 2/ VS 17 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 111.40 0 111.40 110.25 0 110.25 110.25 30
19 2/ DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 110.76 2 112.76 109.64 2 111.64 111.64 29
20 4/ ZS 23 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 115.65 0 115.65 113.53 0 113.53 113.53 28
21 2/ VM 30 34016 PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 Hubertus 3 115.08 0 115.08 121.46 0 121.46 121.46 27
22 5/ ZS 22 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 113.14 2 115.14 117.61 2 119.61 119.61 26
23 3/ ZM 27 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 111.17 4 115.17 114.51 4 118.51 118.51 25
24 4/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 115.50 0 115.50 118.41 2 120.41 120.41 24
25 3/ VM 16 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 119.23 0 119.23 116.08 0 116.08 116.08 23
26 6/ ZS 36 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 113.48 4 117.48 112.60 4 116.60 116.60 22
27 4/ ZM 24 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 117.43 2 119.43 117.42 0 117.42 117.42 21
28 5/ DM 19 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 117.01 2 119.01 113.63 4 117.63 117.63 20
29 2/ U23 15 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3+ 119.15 0 119.15 4 999 999.00 999.00 19
30 1/ PZ 59 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 122.30 2 124.30 118.63 2 120.63 120.63 0
31 2/ PZ 57 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 121.71 0 121.71 123.51 2 125.51 125.51 0
32 3/ U23 45 82003 HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek 119.70 6 125.70 119.11 4 123.11 123.11 18
33 7/ ZS 20 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 121.65 2 123.65 126.63 4 130.63 130.63 17
34 8/ ZS 39 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 125.92 0 125.92 129.77 2 131.77 131.77 16
35 3/ VS 31 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 127.03 2 129.03 126.11 0 126.11 126.11 15
36 9/ ZS 41 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 124.32 2 126.32 125.47 4 129.47 129.47 14
37 4/ U23 14 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3+ 135.81 0 135.81 126.35 0 126.35 126.35 13
38 3/ PZ 56 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 125.29 2 127.29 127.28 4 131.28 131.28 0
39 5/ ZM 47 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 129.56 4 133.56 125.88 2 127.88 127.88 12
40 10/ ZS 40 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 129.46 4 133.46 126.54 4 130.54 130.54 11
41 6/ ZM 42 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 136.29 54 190.29 130.87 0 130.87 130.87 10
42 29 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 129.08 4 133.08 129.40 2 131.40 131.40 9
43 7/ ZM 43 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 129.74 2 131.74 134.69 2 136.69 136.69 8
44 11/ ZS 37 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 137.01 4 141.01 128.82 4 132.82 132.82 7
45 4/ PZ 60 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 132.78 4 136.78 133.80 0 133.80 133.80 0
46 8/ ZM 49 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 132.64 2 134.64 143.86 4 147.86 147.86 6
47 12/ ZS 34 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 132.27 8 140.27 135.54 2 137.54 137.54 5
48 13/ ZS 38 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 137.77 6 143.77 134.30 4 138.30 138.30 4
49 5/ PZ 53 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 134.31 6 140.31 138.24 2 140.24 140.24 0
50 9/ ZM 44 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 3 144.50 6 150.50 137.10 4 141.10 141.10 3
51 10/ ZM 50 14076 TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy 147.26 0 147.26 145.34 6 151.34 151.34 2
52 11/ ZM 48 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 135.42 52 187.42 148.43 2 150.43 150.43 1
53 14/ ZS 35 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 3 161.60 10 171.60 144.25 14 158.25 158.25 0
54 12/ ZM 51 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 149.66 10 159.66 151.11 16 167.11 167.11 0
55 6/ PZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 160.82 8 168.82 155.71 8 163.71 163.71 0
56 7/ PZ 61 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 185.66 16 201.66 178.03 2 180.03 180.03 0
57 8/ PZ 58 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 176.14 12 188.14 172.85 12 184.85 184.85 0
58 9/ PZ 52 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 188.94 2 190.94 181.11 4 185.11 185.11 0
59 15/ ZS 46 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 184.10 12 196.10 183.88 10 193.88 193.88 0
60 4/ VM 63 30070 NOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor 203.54 62 265.54 1 999 999.00 999.00 0
61 10/ PZ 55 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 173.10 152 325.10 286.42 0 286.42 286.42 0
62 DS 32 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
63 28 27001 CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 20 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 84.50 4 88.50 81.08 2 83.08 83.08 210
2 2/ DS 19 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 84.95 2 86.95 84.97 0 84.97 84.97 206
3 1/ U23 1 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 88.62 4 92.62 85.42 2 87.42 87.42 202
4 4 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 90.42 0 90.42 87.81 0 87.81 87.81 198
5 1/ DM 23 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 89.85 0 89.85 90.77 0 90.77 90.77 194
6 1/ VM 13 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 101.38 0 101.38 90.15 0 90.15 90.15 190
7 2/ DM 24 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 95.09 4 99.09 89.96 2 91.96 91.96 186
8 2 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 92.45 0 92.45 4 999 999.00 999.00 182
9 6 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 93.37 2 95.37 90.67 2 92.67 92.67 178
10 1/ V 18 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 98.07 0 98.07 93.64 0 93.64 93.64 174
11 2/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 98.28 2 100.28 94.28 0 94.28 94.28 170
12 3/ VM 8 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 98.79 0 98.79 94.63 0 94.63 94.63 166
12 2/ V 14 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 96.87 2 98.87 94.63 0 94.63 94.63 162
14 4/ VM 10 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 97.09 2 99.09 94.95 0 94.95 94.95 158
15 1/ ZS 28 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 98.17 8 106.17 95.10 0 95.10 95.10 154
16 2/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 98.95 2 100.95 94.11 2 96.11 96.11 150
17 3/ DM 25 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 98.08 6 104.08 96.56 0 96.56 96.56 146
18 3/ V 7 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 102.18 4 106.18 97.15 0 97.15 97.15 142
19 3/ ZS 35 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 105.70 6 111.70 95.17 2 97.17 97.17 138
20 4/ DM 26 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 101.80 2 103.80 97.51 0 97.51 97.51 134
21 4/ ZS 27 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 105.38 50 155.38 97.66 0 97.66 97.66 130
22 5/ VM 3 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 98.06 0 98.06 95.71 2 97.71 97.71 126
23 3/ DS 143 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 102.94 4 106.94 97.95 0 97.95 97.95 122
24 5/ ZS 32 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 102.56 0 102.56 98.12 0 98.12 98.12 118
25 1/ VS 11 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 102.91 0 102.91 98.74 0 98.74 98.74 114
26 2/ U23 96 1129 STEFAN Tomáš 1995 Boh.Pha 107.85 6 113.85 98.90 0 98.90 98.90 110
27 6/ VM 5 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 100.26 0 100.26 98.94 0 98.94 98.94 106
28 7/ VM 16 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 109.01 0 109.01 100.42 0 100.42 100.42 102
29 5/ DM 22 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 101.10 4 105.10 98.45 2 100.45 100.45 98
30 6/ DM 21 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 102.19 2 104.19 98.46 2 100.46 100.46 94
31 3/ U23 95 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 105.09 2 107.09 100.96 0 100.96 100.96 90
32 8/ VM 49 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 107.50 4 111.50 101.26 0 101.26 101.26 86
33 6/ ZS 34 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 107.38 54 161.38 101.63 0 101.63 101.63 82
34 4/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 101.95 0 101.95 100.52 2 102.52 102.52 78
35 7/ ZS 33 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 108.06 4 112.06 102.70 0 102.70 102.70 74
36 1/ ZM 137 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 110.32 2 112.32 103.05 0 103.05 103.05 70
37 9/ VM 43 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 109.87 52 161.87 103.81 0 103.81 103.81 66
38 8/ ZS 52 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 108.03 0 108.03 103.95 0 103.95 103.95 65
39 7/ DM 75 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 105.77 4 109.77 103.98 0 103.98 103.98 64
40 2/ ZM 138 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 111.87 0 111.87 104.44 0 104.44 104.44 63
41 3/ ZM 58 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 105.19 0 105.19 102.50 2 104.50 104.50 62
42 8/ DM 77 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 114.94 10 124.94 104.61 0 104.61 104.61 61
43 9/ ZS 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 109.99 4 113.99 106.30 0 106.30 106.30 60
44 36 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 106.69 8 114.69 104.43 2 106.43 106.43 59
45 10/ ZS 142 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 111.00 4 115.00 106.79 0 106.79 106.79 58
46 4/ DS 73 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 113.34 6 119.34 107.48 0 107.48 107.48 57
47 11/ ZS 101 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 118.51 54 172.51 107.54 0 107.54 107.54 56
48 12/ ZS 30 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 109.85 2 111.85 105.59 2 107.59 107.59 55
49 10/ VM 15 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 108.83 4 112.83 103.80 4 107.80 107.80 54
50 13/ ZS 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 104.04 4 108.04 4 999 999.00 999.00 53
51 14/ ZS 55 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 108.44 4 112.44 106.32 2 108.32 108.32 52
52 15/ ZS 56 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 113.02 4 117.02 106.53 2 108.53 108.53 51
53 4/ ZM 59 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 111.64 2 113.64 106.92 2 108.92 108.92 50
54 2/ VS 40 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 110.54 2 112.54 106.98 2 108.98 108.98 49
55 5/ ZM 57 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 113.33 2 115.33 109.61 0 109.61 109.61 48
56 16/ ZS 53 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3+ 117.95 4 121.95 107.82 2 109.82 109.82 47
57 11/ VM 42 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 114.68 4 118.68 110.28 0 110.28 110.28 46
58 1/ PZ 127 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 116.64 6 122.64 110.57 0 110.57 110.57 0
59 37 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 114.56 6 120.56 110.63 0 110.63 110.63 45
60 5/ V 51 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3+ 118.09 0 118.09 108.74 2 110.74 110.74 44
61 17/ ZS 81 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 116.47 0 116.47 111.08 0 111.08 111.08 43
62 12/ VM 63 27009 DUNOVSKÝ Tomáš 1976 Ot.Strak 3 114.16 2 116.16 107.23 4 111.23 111.23 42
63 2/ PZ 135 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 112.18 6 118.18 112.02 0 112.02 112.02 0
64 6/ V 48 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 111.71 2 113.71 110.25 2 112.25 112.25 41
65 5/ DS 145 36019 POHANKA Vít 2000 Klatovy 2 108.41 4 112.41 81.33 50 131.33 131.33 40
66 3/ VS 46 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 115.84 2 117.84 112.48 0 112.48 112.48 39
67 7/ V 39 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 114.45 0 114.45 112.64 0 112.64 112.64 38
68 4/ VS 38 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3+ 117.67 0 117.67 112.75 0 112.75 112.75 37
69 9/ DM 76 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 113.13 4 117.13 108.85 4 112.85 112.85 36
70 6/ ZM 60 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 121.72 2 123.72 112.87 0 112.87 112.87 35
71 18/ ZS 79 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 121.96 4 125.96 113.54 0 113.54 113.54 34
72 8/ V 65 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 120.06 0 120.06 113.83 0 113.83 113.83 33
73 7/ ZM 139 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 114.24 2 116.24 114.31 0 114.31 114.31 32
74 5/ VS 44 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 115.69 0 115.69 115.46 2 117.46 117.46 31
75 6/ VS 68 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 120.33 0 120.33 115.84 0 115.84 115.84 30
76 9/ V 41 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 119.69 8 127.69 116.34 0 116.34 116.34 29
77 8/ ZM 91 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 120.36 2 122.36 115.08 2 117.08 117.08 28
78 7/ VS 67 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 115.21 4 119.21 117.32 0 117.32 117.32 27
79 19/ ZS 80 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 116.90 2 118.90 116.10 2 118.10 118.10 26
80 9/ ZM 93 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 126.02 6 132.02 116.31 2 118.31 118.31 25
81 3/ PZ 116 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 120.39 114 234.39 116.65 2 118.65 118.65 0
82 10/ ZM 99 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 123.98 2 125.98 119.37 0 119.37 119.37 24
83 11/ ZM 61 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 121.20 2 123.20 119.85 0 119.85 119.85 23
84 4/ PZ 117 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 126.00 4 130.00 119.91 0 119.91 119.91 0
85 5/ PZ 121 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 141.08 6 147.08 118.41 2 120.41 120.41 0
86 20/ ZS 83 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 120.94 4 124.94 120.60 0 120.60 120.60 22
87 21/ ZS 140 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 115.86 10 125.86 119.48 2 121.48 121.48 21
88 6/ DS 98 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 123.34 8 131.34 119.53 2 121.53 121.53 20
89 13/ VM 72 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 130.90 10 140.90 120.41 2 122.41 122.41 19
90 10/ V 47 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 123.54 0 123.54 120.46 2 122.46 122.46 18
91 10/ DM 74 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 128.48 6 134.48 122.90 2 124.90 124.90 17
92 8/ VS 66 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 123.12 2 125.12 4 999 999.00 999.00 16
93 22/ ZS 141 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 123.21 8 131.21 125.21 0 125.21 125.21 15
94 12/ ZM 92 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 127.16 4 131.16 125.83 0 125.83 125.83 14
95 9/ VS 70 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 127.73 4 131.73 126.78 0 126.78 126.78 13
96 13/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 150.70 12 162.70 125.13 2 127.13 127.13 12
97 14/ ZM 88 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 127.20 8 135.20 127.44 0 127.44 127.44 11
98 15/ ZM 87 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 129.62 8 137.62 127.50 0 127.50 127.50 10
99 11/ V 64 27006 PRINC Rudolf 1970 Ot.Strak 3 128.32 8 136.32 125.64 2 127.64 127.64 9
100 14/ VM 62 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 135.91 4 139.91 124.00 4 128.00 128.00 8
101 16/ ZM 84 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 132.19 10 142.19 129.45 0 129.45 129.45 7
102 10/ VS 69 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 126.35 4 130.35 125.60 4 129.60 129.60 6
103 17/ ZM 110 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 142.43 8 150.43 127.68 2 129.68 129.68 5
104 6/ PZ 123 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 130.88 8 138.88 130.04 0 130.04 130.04 0
105 18/ ZM 89 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 3 142.20 10 152.20 128.80 2 130.80 130.80 4
106 15/ VM 97 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 130.02 58 188.02 125.70 6 131.70 131.70 3
107 19/ ZM 113 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 142.39 12 154.39 132.59 0 132.59 132.59 2
108 7/ PZ 114 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 135.53 4 139.53 129.67 4 133.67 133.67 0
109 11/ VS 71 A00002 KURTZ Dave 1932 USA 139.49 0 139.49 132.42 2 134.42 134.42 0
110 8/ PZ 133 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 142.13 6 148.13 137.25 0 137.25 137.25 0
111 9/ PZ 134 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 143.30 6 149.30 139.76 0 139.76 139.76 0
112 10/ PZ 132 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 143.74 10 153.74 140.20 0 140.20 140.20 0
113 11/ PZ 120 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 142.15 4 146.15 138.86 4 142.86 142.86 0
114 20/ ZM 94 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 139.57 10 149.57 138.93 4 142.93 142.93 1
115 12/ PZ 118 39038 GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz 144.02 4 148.02 144.65 0 144.65 144.65 0
116 21/ ZM 105 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 159.17 10 169.17 143.08 2 145.08 145.08 0
117 13/ PZ 130 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 142.92 6 148.92 139.85 6 145.85 145.85 0
118 22/ ZM 107 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 148.74 58 206.74 144.59 6 150.59 150.59 0
119 23/ ZM 108 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 145.42 12 157.42 146.44 6 152.44 152.44 0
120 23/ ZS 103 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 141.17 14 155.17 141.85 14 155.85 155.85 0
121 24/ ZS 100 78022 ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor 146.89 14 160.89 4 999 999.00 999.00 0
122 24/ ZM 111 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 153.90 18 171.90 155.65 6 161.65 161.65 0
123 14/ PZ 119 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 150.65 114 264.65 156.77 6 162.77 162.77 0
124 15/ PZ 126 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 166.20 12 178.20 160.82 2 162.82 162.82 0
125 16/ PZ 124 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 174.21 20 194.21 160.96 10 170.96 170.96 0
126 17/ PZ 129 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 192.90 14 206.90 174.43 10 184.43 184.43 0
127 18/ PZ 122 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 195.27 22 217.27 199.97 62 261.97 261.97 0
128 25/ ZS 102 30064 VOLF Matěj 2003 VS Tábor 179.04 62 241.04 226.44 6 232.44 232.44 0
129 26/ ZS 104 78023 ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor 158.00 212 370.00 4 999 999.00 999.00 0
130 ZS 144 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
131 PZ 136 49026 DO Tony 2008 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
132 PZ 131 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
133 PZ 128 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 PZ 125 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 PZ 115 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 ZM 112 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 ZM 109 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 ZM 90 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
139 ZM 86 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
140 ZM 85 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
141 ZS 82 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
142 ZS 78 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
143 VM 50 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
144 VS 45 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
145 V 12 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 41 1117 1112 GROSSMANNOVÁ Zdenka ZAPLETAL Vojtěch 1965 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 111.48 0 111.48 4 999 999.00 999.00 22
2 42 30019 23133 POSPÍŠILOVÁ Jitka WEBER Oldřich 1989 1987 VS Tábor SKVS ČB 1 111.70 2 113.70 112.87 2 114.87 114.87 14
3 1/ ZS 44 23135 23017 ŠEDIVÝ Vít ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 124.96 4 128.96 122.85 0 122.85 122.85 6
4 43 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 126.61 2 128.61 123.73 0 123.73 123.73 2
5 46 66017 66002 HOJDOVÁ Markéta HOJDA Ladislav 2007 1973 Horš.Týn Horš.Týn 130.01 2 132.01 4 999 999.00 999.00 0
6 2/ ZS 48 23015 23134 ŠVEHLOVÁ Rozárie ŠEDIVÝ Jan 2008 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 148.53 12 160.53 158.83 6 164.83 164.83 0
7 3/ ZS 45 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 183.45 56 239.45 165.76 0 165.76 165.76 1
8 47 66007 35009 HOJDOVÁ Eliška KVAPIL Martin 2005 1976 Horš.Týn Sláv.KV 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0