Výsledková listina

ZávodSlalom ve Strakonicích - 29.rocník
Číslo17098
Datum08.07.17
Ředitel závoduVáclav Vondra
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínaslalom
OrganizátorOddíl kanoistiky Otava Strakonice

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 81 9031 HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 USK Pha MT 120.51 0 120.51 120.28 0 120.28 120.28 26
2 1/ ZS 86 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 133.84 2 135.84 137.70 8 145.70 145.70 18
3 1/ DM 85 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 3+ 138.71 0 138.71 137.72 0 137.72 137.72 14
4 1/ VM 83 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2 137.79 0 137.79 141.47 2 143.47 143.47 10
5 2/ ZS 88 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 139.41 0 139.41 143.09 2 145.09 145.09 9
6 82 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 140.21 2 142.21 139.53 0 139.53 139.53 8
7 1/ ZM 87 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 143.36 4 147.36 146.69 0 146.69 146.69 7
8 1/ U23 84 60037 MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov 3+ 148.84 2 150.84 148.86 2 150.86 150.86 6
9 2/ ZM 91 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 3 154.75 0 154.75 167.71 2 169.71 169.71 5
10 3/ ZM 92 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 154.08 2 156.08 4 999 999.00 999.00 4
11 3/ ZS 90 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 166.75 6 172.75 155.74 6 161.74 161.74 3
12 4/ ZS 89 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 157.14 8 165.14 153.72 10 163.72 163.72 2
13 5/ ZS 93 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 195.57 2 197.57 172.51 0 172.51 172.51 1
14 4/ ZM 95 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 189.55 2 191.55 183.42 6 189.42 189.42 0
15 1/ PZ 96 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 202.67 8 210.67 211.44 2 213.44 213.44 0
16 ZS 94 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ U23 1 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 1 102.97 0 102.97 102.74 0 102.74 102.74 130
2 1/ VM 2 9021 HAVLÍČEK Jan 1982 USK Pha 1 111.61 0 111.61 110.38 2 112.38 112.38 122
3 2/ VM 49 66006 PIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn 2 113.71 0 113.71 114.32 0 114.32 114.32 114
4 3/ VM 9 33014 CHOD David 1982 Blovice 2 117.32 2 119.32 114.50 0 114.50 114.50 110
5 4/ VM 24 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 2 115.36 2 117.36 115.33 0 115.33 115.33 106
6 1/ DS 3 A00001 HENRIE Alden 2000 USA 121.03 2 123.03 119.06 0 119.06 119.06 0
7 5/ VM 17 78014 PEŠTA Jan 1981 L.Tábor 2 119.47 0 119.47 118.40 2 120.40 120.40 102
8 1/ DM 25 23042 STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB 2 119.58 2 121.58 120.31 0 120.31 120.31 98
9 4 23133 WEBER Oldřich 1987 SKVS ČB 2+ 124.13 0 124.13 122.35 0 122.35 122.35 94
10 6/ VM 15 66011 WENDL Miloslav 1978 Horš.Týn 2 122.79 0 122.79 126.01 0 126.01 126.01 90
11 7/ VM 5 35009 KVAPIL Martin 1976 Sláv.KV 2+ 125.53 2 127.53 123.01 0 123.01 123.01 86
12 11 30003 HABICH Bohumil 1991 VS Tábor 2 125.28 2 127.28 123.11 0 123.11 123.11 82
13 7 14009 VANĚK Jiří 1987 Kralupy 2 123.72 0 123.72 125.30 2 127.30 127.30 78
14 2/ U23 42 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 122.36 2 124.36 125.74 2 127.74 127.74 74
15 8/ VM 20 45035 HAUCK Marek 1977 KVS HK 2 126.26 2 128.26 124.91 0 124.91 124.91 70
16 9/ VM 10 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 2 128.42 2 130.42 125.33 0 125.33 125.33 66
17 10/ VM 23 34025 NOVÁČEK Michal 1977 Hubertus 2 125.66 0 125.66 125.83 0 125.83 125.83 62
18 3/ U23 6 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 2 124.17 2 126.17 124.82 4 128.82 128.82 58
19 1/ ZS 28 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 127.52 0 127.52 127.63 0 127.63 127.63 54
20 11/ VM 12 66002 HOJDA Ladislav 1973 Horš.Týn 2 128.45 0 128.45 129.17 0 129.17 129.17 50
21 1/ V 16 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 134.25 4 138.25 128.51 0 128.51 128.51 46
22 2/ ZS 33 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 130.08 0 130.08 138.96 4 142.96 142.96 42
23 4/ U23 14 30061 HABICH Tomáš 1997 VS Tábor 2 129.88 2 131.88 130.48 0 130.48 130.48 38
24 3/ ZS 35 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 131.44 0 131.44 133.33 2 135.33 135.33 34
25 1/ VS 19 30011 KUBEŠ Vladimír 1961 VS Tábor 2 133.39 6 139.39 132.00 0 132.00 132.00 30
26 8 30047 KROFTA Dominik 1993 VS Tábor 2 132.93 2 134.93 132.68 0 132.68 132.68 26
27 4/ ZS 34 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 131.05 2 133.05 133.53 2 135.53 135.53 22
28 2/ VS 18 60002 HÁK Jiří 1952 Trutnov 2 140.20 0 140.20 133.44 0 133.44 133.44 18
29 13 17056 VÁCHA Viktor 1985 Rakovník 2 133.46 0 133.46 133.09 2 135.09 135.09 14
30 5/ ZS 27 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 130.65 4 134.65 133.45 2 135.45 135.45 13
31 3/ VS 22 30045 KROFTA Zdeněk 1959 VS Tábor 2 137.79 0 137.79 135.20 0 135.20 135.20 12
32 12/ VM 21 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 136.23 0 136.23 135.60 0 135.60 135.60 11
33 4/ VS 32 23059 KUNA Alois 1960 SKVS ČB 3+ 134.78 2 136.78 137.52 0 137.52 137.52 10
34 6/ ZS 38 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 136.92 0 136.92 143.76 0 143.76 143.76 9
35 7/ ZS 39 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 137.43 0 137.43 141.71 6 147.71 147.71 8
36 48 23027 VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB 3+ 142.90 0 142.90 151.25 2 153.25 153.25 7
37 13/ VM 31 30022 VÁLEK Michal 1974 VS Tábor 3+ 145.54 0 145.54 143.10 0 143.10 143.10 6
38 2/ V 30 60038 MÍL Pavel 1967 Trutnov 3+ 155.06 0 155.06 147.44 0 147.44 147.44 5
39 8/ ZS 37 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 147.84 2 149.84 151.98 2 153.98 153.98 4
40 9/ ZS 43 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 147.92 4 151.92 149.13 4 153.13 153.13 3
41 5/ VS 36 14039 KREJČÍ Antonín 1955 Kralupy 3 153.38 0 153.38 158.25 2 160.25 160.25 2
42 1/ ZM 40 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 156.24 0 156.24 153.98 0 153.98 153.98 1
43 2/ ZM 41 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 158.87 52 210.87 150.93 8 158.93 158.93 0
44 10/ ZS 45 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 164.86 50 214.86 164.91 0 164.91 164.91 0
45 1/ PZ 47 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 191.62 2 193.62 190.52 4 194.52 194.52 0
46 2/ PZ 46 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 245.04 4 249.04 240.66 2 242.66 242.66 0
47 ZS 44 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
48 VS 29 36007 KUBÁT Jiří 1959 Klatovy 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
49 DM 26 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 2 42024 66011 BOUZEK Filip WENDL Miloslav 1992 1978 Sušice Horš.Týn 2 137.38 6 143.38 138.52 0 138.52 138.52 43
2 6 24049 24001 NOVOSAD Jonáš NOVOSAD Lukáš 2006 1976 Č.Kruml. Č.Kruml. 2 134.93 4 138.93 135.21 6 141.21 141.21 39
3 1 30047 30045 KROFTA Dominik KROFTA Zdeněk 1993 1959 VS Tábor VS Tábor 2 141.05 0 141.05 142.10 2 144.10 144.10 35
4 1/ V 4 42019 17007 PECHLÁT Hynek HOLÝ Jiří 1971 1957 Sušice Rakovník 2 139.83 2 141.83 143.84 2 145.84 145.84 31
5 3 30031 30003 HABICH Karel HABICH Bohumil 1994 1991 VS Tábor VS Tábor 2 144.81 6 150.81 140.19 6 146.19 146.19 27
6 1/ DM 8 23042 23162 STANOVSKÝ Vojtěch REZEK Tomáš 2002 2001 SKVS ČB SKVS ČB 2 149.68 8 157.68 139.79 8 147.79 147.79 23
7 2/ V 5 36020 36026 VESELÝ Josef ŠRÁMEK Jiří 1950 1966 Klatovy Klatovy 2 146.21 4 150.21 149.80 4 153.80 153.80 19
8 1/ ZS 12 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 145.62 6 151.62 152.97 6 158.97 158.97 15
9 2/ ZS 13 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 153.81 4 157.81 157.34 8 165.34 165.34 11
10 3/ ZS 9 66020 66018 KUNEŠ Daniel WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 161.80 4 165.80 161.94 0 161.94 161.94 7
11 1/ VM 11 65026 14039 KREJČÍ Hynek KREJČÍ Antonín 1978 1955 Roztoky Kralupy 3 161.30 8 169.30 160.42 2 162.42 162.42 6
12 4/ ZS 17 11026 11014 BÍZEK Marek KUDRNA Josef 2005 2004 KK Brand KK Brand 3 160.90 14 174.90 157.15 6 163.15 163.15 5
13 1/ VS 10 23059 23076 KUNA Alois PARANIAK Jan 1960 1951 SKVS ČB SKVS ČB 3 165.73 0 165.73 168.05 4 172.05 172.05 4
14 5/ ZS 14 30025 30044 VÁLEK Michal VANĚK Matěj 2006 2004 VS Tábor VS Tábor 3 165.14 6 171.14 163.40 6 169.40 169.40 3
15 6/ ZS 15 23037 23041 KOMÁREK Jakub PÍPAL Zbyněk 2005 2003 SKVS ČB SKVS ČB 170.78 66 236.78 165.92 4 169.92 169.92 2
16 7/ ZS 18 42035 42022 GALUŠKA Zdeněk ŠVEJD Jan 2004 2004 Sušice Sušice 199.12 22 221.12 175.69 10 185.69 185.69 1
17 2/ VM 7 30022 30011 VÁLEK Michal KUBEŠ Vladimír 1974 1961 VS Tábor VS Tábor 2 177.66 12 189.66 186.47 0 186.47 186.47 0
18 1/ DS 16 24052 24058 MANOVÁ Štěpánka BAUEROVÁ Markéta 1999 2001 Č.Kruml. Č.Kruml. 190.29 4 194.29 183.67 8 191.67 191.67 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 62 A00003 COLLIN Georgina 1997 AUS 116.60 6 122.60 114.56 0 114.56 114.56 0
2 1/ DM 9 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 116.52 0 116.52 117.29 4 121.29 121.29 82
3 1/ U23 2 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 121.67 4 125.67 118.75 0 118.75 118.75 78
4 1/ VM 1 35004 KVAPILOVÁ Gabriela 1978 Sláv.KV 2+ 122.89 0 122.89 120.22 0 120.22 120.22 74
5 3 9101 BAČÁKOVÁ Radka 1983 USK Pha 2 123.55 2 125.55 120.90 0 120.90 120.90 70
6 4 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 2 122.74 0 122.74 119.22 2 121.22 121.22 66
7 1/ V 7 42003 GALUŠKOVÁ Anna 1970 Sušice 2 123.33 2 125.33 122.57 0 122.57 122.57 62
8 2/ DM 10 45006 HAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK 2 125.98 0 125.98 123.48 0 123.48 123.48 58
9 3/ DM 8 10009 KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 Benátky 2 127.24 0 127.24 122.91 2 124.91 124.91 54
10 1/ ZS 11 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 125.38 6 131.38 126.08 0 126.08 126.08 50
11 1/ VS 6 42012 BENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 2 126.56 0 126.56 128.46 2 130.46 130.46 46
12 1/ ZM 25 42006 GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice 3+ 126.78 8 134.78 124.99 2 126.99 126.99 42
13 2/ ZS 12 27002 DUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 Ot.Strak 2 126.05 2 128.05 128.75 2 130.75 130.75 38
14 2/ ZM 13 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 129.73 4 133.73 128.99 0 128.99 128.99 34
15 2/ VS 17 26010 LAGNEROVÁ Jana 1959 Soběslav 3+ 132.12 2 134.12 129.25 0 129.25 129.25 30
16 3/ ZS 22 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 130.57 0 130.57 128.03 2 130.03 130.03 29
17 1/ DS 18 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3+ 129.29 2 131.29 148.96 0 148.96 148.96 28
18 5 23117 ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB 2 133.98 4 137.98 131.44 0 131.44 131.44 27
19 4/ ZS 36 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 3 130.34 8 138.34 127.95 4 131.95 131.95 26
20 5/ ZS 21 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 4 999 999.00 132.48 4 136.48 136.48 25
21 3/ ZM 24 49063 HEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice 3+ 140.33 0 140.33 137.29 0 137.29 137.29 24
22 6/ ZS 23 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 3+ 149.37 50 199.37 133.80 4 137.80 137.80 23
23 4/ DM 19 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 3+ 132.08 6 138.08 133.74 6 139.74 139.74 22
24 4/ ZM 26 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 4 999 999.00 136.65 2 138.65 138.65 21
25 5/ ZM 27 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 155.25 0 155.25 134.75 4 138.75 138.75 20
26 7/ ZS 20 42041 PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice 3+ 137.19 4 141.19 142.64 2 144.64 144.64 19
27 2/ VM 16 1067 BORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 3+ 139.80 2 141.80 142.36 0 142.36 142.36 18
28 2/ U23 15 38015 CUBROVÁ Markéta 1997 ČSAD Plz 3+ 144.85 2 146.85 139.90 2 141.90 141.90 17
29 3/ VM 30 34016 PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 Hubertus 3 142.08 0 142.08 150.79 0 150.79 150.79 16
30 8/ ZS 40 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 144.61 8 152.61 140.29 2 142.29 142.29 15
31 3/ U23 14 17023 PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník 3+ 150.67 4 154.67 144.22 0 144.22 144.22 14
32 5/ DM 33 30037 MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor 3 141.28 6 147.28 140.26 4 144.26 144.26 13
33 9/ ZS 39 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 162.83 52 214.83 146.01 0 146.01 146.01 12
34 1/ PZ 59 14011 ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy 145.86 8 153.86 144.99 2 146.99 146.99 0
35 2/ PZ 53 23015 ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB 152.54 4 156.54 147.41 0 147.41 147.41 0
36 3/ PZ 57 66017 HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn 147.76 4 151.76 145.62 2 147.62 147.62 0
37 6/ ZM 42 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 153.47 4 157.47 146.39 2 148.39 148.39 11
38 4/ PZ 56 23007 BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB 154.85 6 160.85 149.15 2 151.15 151.15 0
39 4/ U23 45 82003 HAJDUCHOVÁ Adéla 1996 KVSPísek 159.55 12 171.55 147.44 4 151.44 151.44 10
40 10/ ZS 37 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 148.99 8 156.99 151.72 0 151.72 151.72 9
41 2/ DS 32 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 152.53 0 152.53 150.85 8 158.85 158.85 8
42 7/ ZM 43 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 3 155.26 54 209.26 153.82 2 155.82 155.82 7
43 11/ ZS 34 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 154.05 4 158.05 170.84 2 172.84 172.84 6
44 29 47003 PAJMOVÁ Jana 1984 Kadaň 3 151.64 8 159.64 155.49 6 161.49 161.49 5
45 5/ PZ 60 49066 BEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice 158.10 2 160.10 151.72 52 203.72 203.72 0
46 12/ ZS 38 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 3 153.88 8 161.88 152.28 8 160.28 160.28 4
47 8/ ZM 49 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 170.88 60 230.88 158.55 2 160.55 160.55 3
48 9/ ZM 47 49009 SAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice 156.37 14 170.37 161.90 2 163.90 163.90 2
49 10/ ZM 50 14076 TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy 162.11 108 270.11 165.79 2 167.79 167.79 1
50 11/ ZM 48 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 174.34 2 176.34 165.38 4 169.38 169.38 0
51 6/ PZ 54 30067 RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor 177.68 206 383.68 177.47 6 183.47 183.47 0
52 13/ ZS 35 30076 PEŠKOVÁ Nikola 2004 VS Tábor 3 175.77 66 241.77 178.52 10 188.52 188.52 0
53 12/ ZM 51 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 170.45 110 280.45 186.86 8 194.86 194.86 0
54 7/ PZ 58 27003 KYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak 194.86 10 204.86 195.90 10 205.90 205.90 0
55 8/ PZ 52 14018 ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 202.06 4 206.06 217.71 4 221.71 221.71 0
56 9/ PZ 61 14079 CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 202.08 68 270.08 188.09 22 210.09 210.09 0
57 10/ PZ 55 14074 ŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy 223.56 64 287.56 186.73 60 246.73 246.73 0
58 14/ ZS 46 30062 ZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor 4 999 999.00 227.18 54 281.18 281.18 0
59 ZM 44 27008 HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
60 ZS 41 27013 HONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
61 VS 31 36009 KUBÁTOVÁ Anna 1960 Klatovy 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
62 28 27001 CHVOSTOVÁ Ivana 1983 Ot.Strak 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 1/ DS 19 38008 CUBR Filip 2000 ČSAD Plz 2 102.26 0 102.26 102.65 0 102.65 102.65 210
2 1/ U23 1 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 2+ 101.98 2 103.98 102.98 0 102.98 102.98 206
3 2/ DS 20 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 2 101.44 4 105.44 101.92 2 103.92 103.92 202
4 1/ DM 23 42008 ŠVEJD Jakub 2001 Sušice 2 105.82 0 105.82 106.25 0 106.25 106.25 198
5 4 42032 POTUŽÁK Jan 1988 Sušice 2 106.73 2 108.73 105.99 0 105.99 105.99 194
6 1/ VM 13 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 107.18 0 107.18 110.24 0 110.24 110.24 190
7 2 42029 VOZKA Aleš 1989 Sušice 2 111.46 2 113.46 109.70 2 111.70 111.70 186
8 6 42024 BOUZEK Filip 1992 Sušice 2 110.19 2 112.19 111.29 50 161.29 161.29 182
9 2/ DM 24 23162 REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB 2 124.42 54 178.42 110.33 2 112.33 112.33 178
10 1/ V 14 42019 PECHLÁT Hynek 1971 Sušice 2 112.23 2 114.23 113.25 0 113.25 113.25 174
11 2/ V 7 39055 ŠINDELÁŘ Pavel 1970 Loko Plz 2 114.38 0 114.38 113.39 0 113.39 113.39 170
11 3/ V 18 52012 MILYAN Daniel 1971 L.Žatec 2 113.39 0 113.39 112.97 2 114.97 114.97 166
13 2/ VM 8 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 2 113.72 0 113.72 114.02 2 116.02 116.02 162
14 3/ VM 3 78006 PRCHLÍK Michal 1981 L.Tábor 2 115.09 0 115.09 117.16 4 121.16 121.16 158
15 3/ DM 25 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 117.25 6 123.25 114.16 2 116.16 116.16 154
16 4/ VM 9 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 2 116.25 0 116.25 119.36 6 125.36 125.36 150
17 5/ VM 10 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 114.52 2 116.52 121.19 0 121.19 121.19 146
18 6/ VM 5 49013 HEK Jan 1979 Roudnice 2 116.55 0 116.55 120.26 4 124.26 124.26 142
19 1/ ZS 35 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 113.18 4 117.18 114.29 6 120.29 120.29 138
20 2/ ZS 28 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 117.26 0 117.26 116.74 4 120.74 120.74 134
21 4/ V 12 42016 GALUŠKA Vladislav 1965 Sušice 2 121.25 2 123.25 118.51 0 118.51 118.51 130
22 4/ DM 21 10103 STRÁNSKÝ Daniel 2002 Benátky 2 114.80 4 118.80 120.83 4 124.83 124.83 126
23 2/ U23 95 1018 JELÍNEK Šimon 1994 Boh.Pha 119.17 0 119.17 120.08 0 120.08 120.08 122
24 5/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 120.04 0 120.04 121.16 0 121.16 121.16 118
25 3/ ZS 29 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 120.62 8 128.62 120.25 0 120.25 120.25 114
26 4/ ZS 31 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 118.37 2 120.37 121.21 2 123.21 123.21 110
27 1/ VS 11 33001 CHOD Václav 1961 Blovice 2 120.78 0 120.78 121.69 0 121.69 121.69 106
28 5/ ZS 27 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 121.08 2 123.08 121.06 0 121.06 121.06 102
29 6/ ZS 32 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 120.68 2 122.68 119.41 2 121.41 121.41 98
30 3/ DS 143 11017 ŠULC Karel 2000 KK Brand 2 121.26 54 175.26 119.93 2 121.93 121.93 94
31 1/ ZM 58 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 122.78 4 126.78 123.36 0 123.36 123.36 90
32 7/ ZS 54 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 3+ 127.53 4 131.53 121.43 2 123.43 123.43 86
33 2/ ZM 137 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 123.46 0 123.46 128.41 6 134.41 134.41 82
34 3/ U23 96 1129 STEFAN Tomáš 1995 Boh.Pha 124.36 0 124.36 121.58 2 123.58 123.58 78
34 2/ VS 40 42040 KOSHELEV Sergey 1960 Sušice 3+ 123.58 0 123.58 125.71 50 175.71 175.71 74
36 5/ DM 26 46079 HORAL Vojtěch 2002 Jablonec 2 127.86 4 131.86 123.91 0 123.91 123.91 70
37 8/ ZS 30 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 123.24 2 125.24 122.64 2 124.64 124.64 69
38 9/ ZS 33 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 120.78 6 126.78 123.53 2 125.53 125.53 68
39 6/ DM 77 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 3 121.79 4 125.79 129.51 6 135.51 135.51 67
40 7/ VM 43 91001 BENEŠ Petr 1975 Heletag 3+ 126.66 0 126.66 125.60 4 129.60 129.60 66
41 8/ VM 16 47015 NĚMEC Aleš 1976 Kadaň 2 123.14 4 127.14 129.04 2 131.04 131.04 65
42 9/ VM 15 91008 HORÁK David 1976 Heletag 2 125.80 2 127.80 127.39 0 127.39 127.39 64
43 3/ ZM 138 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 127.64 2 129.64 127.43 0 127.43 127.43 63
44 6/ V 48 24021 PALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml. 3+ 128.15 0 128.15 149.58 8 157.58 157.58 62
45 10/ VM 49 14023 HRON Robin 1979 Kralupy 3+ 125.03 4 129.03 127.18 2 129.18 129.18 61
46 10/ ZS 55 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 126.88 12 138.88 125.75 4 129.75 129.75 60
47 11/ ZS 144 42035 GALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice 3+ 130.56 0 130.56 130.76 0 130.76 130.76 59
48 12/ ZS 34 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 127.38 4 131.38 123.82 8 131.82 131.82 58
49 4/ ZM 60 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 132.61 0 132.61 136.05 0 136.05 136.05 57
50 36 35023 JACOŠ Pavel 1988 Sláv.KV 3+ 132.05 2 134.05 128.89 4 132.89 132.89 56
51 7/ V 39 36026 ŠRÁMEK Jiří 1966 Klatovy 3+ 132.99 0 132.99 137.03 2 139.03 139.03 55
52 13/ ZS 52 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3+ 127.61 6 133.61 132.28 2 134.28 134.28 54
53 14/ ZS 53 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3+ 130.84 4 134.84 132.71 2 134.71 134.71 53
54 7/ DM 75 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 128.82 6 134.82 141.29 6 147.29 147.29 52
55 5/ ZM 59 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 132.83 2 134.83 136.01 2 138.01 138.01 51
56 6/ ZM 90 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 3 135.14 0 135.14 133.28 4 137.28 137.28 50
57 3/ VS 67 38004 KRAUS Václav 1961 ČSAD Plz 3 133.23 2 135.23 134.56 2 136.56 136.56 49
58 7/ ZM 139 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 135.74 4 139.74 136.22 0 136.22 136.22 48
59 15/ ZS 80 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 134.80 56 190.80 134.38 2 136.38 136.38 47
60 4/ VS 46 24018 PÁRTL Mirek 1954 Č.Kruml. 3+ 136.59 2 138.59 136.58 0 136.58 136.58 46
61 8/ V 51 10104 SAHULA Martin 1968 Benátky 3+ 137.40 0 137.40 134.62 2 136.62 136.62 45
62 8/ DM 76 10111 ADÁŠEK Alois 2002 Benátky 3 131.15 8 139.15 132.69 4 136.69 136.69 44
63 16/ ZS 101 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 135.13 2 137.13 143.31 2 145.31 145.31 43
64 1/ PZ 116 30033 VOLF Marek 2007 VS Tábor 147.33 54 201.33 135.40 2 137.40 137.40 0
65 17/ ZS 79 9140 ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha 3 137.51 0 137.51 144.64 2 146.64 146.64 42
66 18/ ZS 56 42022 ŠVEJD Jan 2004 Sušice 3+ 140.79 4 144.79 133.65 4 137.65 137.65 41
67 2/ PZ 127 49065 FRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice 142.52 6 148.52 138.45 0 138.45 138.45 0
68 19/ ZS 142 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3+ 134.87 60 194.87 136.58 2 138.58 138.58 40
69 11/ VM 63 27009 DUNOVSKÝ Tomáš 1976 Ot.Strak 3 144.25 6 150.25 138.68 0 138.68 138.68 39
70 5/ VS 44 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3+ 136.75 2 138.75 138.88 4 142.88 142.88 38
71 8/ ZM 93 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 136.77 2 138.77 138.16 52 190.16 190.16 37
72 3/ PZ 135 39033 PANZER Martin 2007 Loko Plz 129.92 54 183.92 130.96 8 138.96 138.96 0
73 9/ V 41 82008 ŽATECKÝ Jiří 1969 KVSPísek 3+ 142.09 4 146.09 139.50 0 139.50 139.50 36
74 6/ VS 66 78001 JILMA Ivan 1957 L.Tábor 3 143.19 2 145.19 139.76 0 139.76 139.76 35
75 4/ PZ 121 39014 VEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz 151.59 60 211.59 138.18 2 140.18 140.18 0
76 10/ V 65 23052 STANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB 3 137.17 4 141.17 136.53 8 144.53 144.53 34
77 11/ V 64 27006 PRINC Rudolf 1970 Ot.Strak 3 141.94 2 143.94 141.24 0 141.24 141.24 33
78 9/ ZM 99 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 147.57 52 199.57 141.73 0 141.73 141.73 32
79 10/ ZM 92 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 138.14 4 142.14 145.00 2 147.00 147.00 31
80 7/ VS 68 46010 KULHÁNEK Josef 1951 Jablonec 3 142.18 0 142.18 142.72 0 142.72 142.72 30
81 12/ VM 42 65026 KREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 3+ 141.90 2 143.90 140.46 2 142.46 142.46 29
82 11/ ZM 85 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 138.29 54 192.29 142.54 0 142.54 142.54 28
83 12/ ZM 61 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3+ 138.66 4 142.66 142.31 2 144.31 144.31 27
83 4/ DS 73 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 143.80 4 147.80 132.66 10 142.66 142.66 26
85 20/ ZS 81 23050 ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB 3 136.88 8 144.88 134.96 8 142.96 142.96 25
86 8/ VS 38 27012 KOVAŘÍK Richard 1959 Ot.Strak 3+ 139.64 4 143.64 139.06 8 147.06 147.06 24
87 12/ V 47 30049 VANĚK Martin 1971 VS Tábor 3+ 144.07 0 144.07 151.86 0 151.86 151.86 23
88 37 35024 KUBÁT Jiří 1988 Sláv.KV 3+ 140.44 4 144.44 150.20 2 152.20 152.20 22
89 21/ ZS 83 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 140.74 4 144.74 145.72 0 145.72 145.72 21
90 13/ ZM 86 23029 NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB 3 153.00 4 157.00 140.85 4 144.85 144.85 20
91 5/ DS 98 27015 MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak 148.35 10 158.35 142.64 4 146.64 146.64 19
92 9/ DM 74 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 142.76 4 146.76 147.79 2 149.79 149.79 18
93 9/ VS 70 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 3 147.05 0 147.05 149.55 0 149.55 149.55 17
94 22/ ZS 140 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 158.88 10 168.88 141.88 6 147.88 147.88 16
95 5/ PZ 117 45019 HAUCK Marek 2007 KVS HK 146.58 4 150.58 146.50 2 148.50 148.50 0
96 14/ ZM 91 14077 BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy 3 141.02 8 149.02 153.82 10 163.82 163.82 15
97 6/ PZ 114 24037 ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml. 162.26 2 164.26 145.72 4 149.72 149.72 0
98 15/ ZM 113 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 168.98 6 174.98 148.61 2 150.61 150.61 14
99 13/ VM 72 30065 RIANT Martin 1977 VS Tábor 3 184.37 6 190.37 147.46 4 151.46 151.46 13
100 14/ VM 62 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 148.86 6 154.86 150.17 2 152.17 152.17 12
101 15/ VM 97 30072 VELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor 151.80 15 166.80 148.47 4 152.47 152.47 11
102 7/ PZ 128 27016 ŠKOP Jan 2007 Ot.Strak 153.10 6 159.10 148.71 4 152.71 152.71 0
103 10/ VS 69 38022 ZÝKA Petr 1951 ČSAD Plz 3 146.75 6 152.75 149.51 4 153.51 153.51 10
104 16/ ZM 84 49069 NOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice 3 165.52 10 175.52 154.15 4 158.15 158.15 9
105 17/ ZM 107 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 152.58 58 210.58 156.18 2 158.18 158.18 8
106 18/ ZM 89 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 3 151.89 8 159.89 156.60 2 158.60 158.60 7
107 8/ PZ 130 24004 PALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml. 161.92 10 171.92 154.66 4 158.66 158.66 0
108 19/ ZM 87 52022 MILYAN Daniel 2006 L.Žatec 3 4 999 999.00 150.95 8 158.95 158.95 6
109 20/ ZM 94 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 3 159.25 2 161.25 171.88 6 177.88 177.88 5
110 21/ ZM 109 27017 ŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak 3 150.91 56 206.91 149.67 12 161.67 161.67 4
111 11/ VS 71 A00002 KURTZ Dave 1932 USA 161.14 2 163.14 167.39 0 167.39 167.39 0
112 9/ PZ 123 52026 PETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec 176.36 12 188.36 161.20 2 163.20 163.20 0
113 22/ ZM 108 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 156.45 8 164.45 159.25 10 169.25 169.25 3
114 10/ PZ 133 39039 HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz 158.55 8 166.55 162.54 2 164.54 164.54 0
115 23/ ZM 110 49016 ŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice 158.58 10 168.58 169.62 8 177.62 177.62 2
116 11/ PZ 118 39038 GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz 167.66 54 221.66 168.89 0 168.89 168.89 0
117 12/ PZ 134 42018 PECHLÁT Adam 2007 Sušice 165.53 50 215.53 166.08 4 170.08 170.08 0
118 13/ PZ 132 35017 KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 174.86 6 180.86 169.58 4 173.58 173.58 0
119 23/ ZS 141 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 177.07 0 177.07 136.12 50 186.12 186.12 1
120 14/ PZ 119 49014 ŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice 182.26 8 190.26 169.00 12 181.00 181.00 0
121 15/ PZ 126 9093 PLAS Tobiáš 2008 USK Pha 208.01 110 318.01 169.45 12 181.45 181.45 0
122 24/ ZM 57 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 3+ 135.21 52 187.21 135.81 52 187.81 187.81 0
123 24/ ZS 103 14078 CHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy 181.32 112 293.32 179.97 12 191.97 191.97 0
124 16/ PZ 124 30074 VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor 192.67 16 208.67 185.22 14 199.22 199.22 0
125 17/ PZ 129 9113 POLLERT Jonáš 2007 USK Pha 193.97 12 205.97 193.06 8 201.06 201.06 0
126 25/ ZM 106 30071 NOVÁK Václav 2005 VS Tábor 153.29 68 221.29 153.31 68 221.31 221.31 0
127 26/ ZM 111 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 167.68 60 227.68 168.43 58 226.43 226.43 0
128 27/ ZM 105 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 175.40 58 233.40 180.50 54 234.50 234.50 0
129 18/ PZ 122 49023 KAREŠ Samuel 2009 Roudnice 228.96 216 444.96 188.53 62 250.53 250.53 0
130 25/ ZS 100 78022 ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor 159.40 206 365.40 168.21 108 276.21 276.21 0
131 26/ ZS 104 78023 ŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor 198.17 266 464.17 173.14 112 285.14 285.14 0
132 27/ ZS 102 30064 VOLF Matěj 2003 VS Tábor 206.90 210 416.90 186.89 114 300.89 300.89 0
133 PZ 136 49026 DO Tony 2008 Roudnice 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
134 PZ 131 47005 PAJMA Lukáš 2008 Kadaň 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
135 PZ 125 14034 KLIMEŠ Vít 2007 Kralupy 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
136 PZ 120 27052 HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
137 PZ 115 30034 KOPEČEK Michal 2007 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
138 ZM 112 23044 STREJC Václav 2005 SKVS ČB 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
139 ZM 88 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
140 ZS 82 47010 BUDÁK David 2003 Kadaň 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
141 ZS 78 47012 MANAS Adam 2004 Kadaň 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
142 VM 50 34015 DOLEJŠ Martin 1980 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
143 VS 45 34036 PROCHÁZKA Miloš 1954 Hubertus 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
144 DM 22 27031 MALÝ Filip 2002 Ot.Strak 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek
1 41 1117 1112 GROSSMANNOVÁ Zdenka ZAPLETAL Vojtěch 1965 1998 Boh.Pha Boh.Pha 1 133.56 0 133.56 4 999 999.00 999.00 22
2 42 30019 23133 POSPÍŠILOVÁ Jitka WEBER Oldřich 1989 1987 VS Tábor SKVS ČB 1 138.86 0 138.86 142.54 4 146.54 146.54 14
3 43 23006 23068 BOČEK Zdeněk BOČKOVÁ Bára 1975 2003 SKVS ČB SKVS ČB 2 148.47 2 150.47 151.51 2 153.51 153.51 6
4 1/ ZS 44 23135 23017 ŠEDIVÝ Vít ŠVEHLOVÁ Kateřina 2004 2005 SKVS ČB SKVS ČB 3 147.61 8 155.61 150.45 2 152.45 152.45 2
5 46 66017 66002 HOJDOVÁ Markéta HOJDA Ladislav 2007 1973 Horš.Týn Horš.Týn 161.62 2 163.62 159.13 0 159.13 159.13 0
6 47 66007 35009 HOJDOVÁ Eliška KVAPIL Martin 2005 1976 Horš.Týn Sláv.KV 157.77 2 159.77 156.64 4 160.64 160.64 1
7 2/ ZS 48 23015 23134 ŠVEHLOVÁ Rozárie ŠEDIVÝ Jan 2008 2003 SKVS ČB SKVS ČB 3 166.17 58 224.17 167.88 8 175.88 175.88 0
8 3/ ZS 45 30046 30025 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza VÁLEK Michal 2004 2006 VS Tábor VS Tábor 3 203.68 16 219.68 194.38 10 204.38 204.38 0