Výsledková listina

ZávodSjezd ve Strakonicích
Číslo17097
Datum08.07.17
Ředitel závoduJana Lagnerová
Vrchní rozhodčíAlois Kuna
Disciplínasjezd
OrganizátorSK Domeček Soběslav

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 1 24001 NOVOSAD Lukáš 1976 Č.Kruml. 1 59:59.99 13
2 1/ U23 3 30031 HABICH Karel 1994 VS Tábor 59:59.99 5
3 1/ ZS 2 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 2 59:59.99 1
4 2/ U23 4 23151 KUNA Václav 1998 SKVS ČB 59:59.99 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 33 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 2 59:59.99 31
2 2/ ZS 34 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 59:59.99 27
3 1/ U23 32 11023 BÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand 2 59:59.99 23
4 1/ DM 31 30043 VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor 2 59:59.99 19
5 44 30019 POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 VS Tábor 59:59.99 15
6 1/ DS 38 11044 ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK Brand 3 59:59.99 11
7 3/ ZS 37 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 10
8 4/ ZS 35 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 2 59:59.99 9
9 1/ VM 39 39037 VEVERKOVÁ Zdenka 1977 Loko Plz 3 59:59.99 8
10 1/ ZM 36 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 7
11 5/ ZS 43 39027 MÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz 3 59:59.99 6
12 2/ DM 45 24058 BAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml. 59:59.99 5
13 3/ DM 41 39032 GROSSMANNOVÁ Adéla 2002 Loko Plz 3 59:59.99 4
14 2/ ZM 50 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 59:59.99 3
15 6/ ZS 42 39029 ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz 3 59:59.99 2
16 2/ DS 40 24052 MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml. 3 59:59.99 1
17 7/ ZS 46 23068 BOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB 59:59.99 0
18 3/ ZM 48 14076 TKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy 59:59.99 0
19 4/ ZM 47 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 59:59.99 0
20 5/ ZM 49 14010 HORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 59:59.99 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ VM 14 39047 GROSSMANN Petr 1974 Loko Plz 2 59:59.99 66
2 1/ DS 11 1113 ZAPLETAL Mikuláš 2000 Boh.Pha 1 59:59.99 58
3 1/ U23 12 1112 ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha 1 59:59.99 50
4 1/ DM 15 39050 ŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz 2 59:59.99 42
5 2/ DM 18 24072 ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml. 2 59:59.99 38
6 2/ VM 13 39023 PANZER Aleš 1974 Loko Plz 1 59:59.99 34
7 3/ VM 16 11021 BÁČA Milan 1973 KK Brand 2 59:59.99 30
8 4/ VM 33 23006 BOČEK Zdeněk 1975 SKVS ČB 59:59.99 26
9 1/ ZM 37 52034 SVOBODA Martin 2005 L.Žatec 59:59.99 22
10 2/ ZM 21 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 59:59.99 18
11 1/ ZS 25 11068 ŠTIBRÁNYI David 2004 KK Brand 3 59:59.99 17
12 1/ V 17 24027 KOUDELKA Tomáš 1964 Č.Kruml. 2 59:59.99 16
13 2/ ZS 40 49068 HEZINA Jiří 2004 Roudnice 59:59.99 15
13 2/ DS 22 24036 KOUDELKA Tomáš 2000 Č.Kruml. 3 59:59.99 14
15 1/ VS 19 24005 GROSSMANN Zdeněk 1939 Č.Kruml. 2 59:59.99 13
16 3/ DM 29 24067 OLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml. 3 59:59.99 12
17 2/ V 30 52021 SVOBODA Martin 1964 L.Žatec 3 59:59.99 11
18 4/ DM 24 24011 KOUDELKA Samson 2002 Č.Kruml. 3 59:59.99 10
19 3/ ZS 39 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 59:59.99 9
20 4/ ZS 28 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 59:59.99 8
21 5/ ZS 20 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3 59:59.99 7
22 5/ VM 41 80008 JÍCHA Dušan 1982 So Písek 59:59.99 6
23 2/ VS 23 1008 DODAL Jan 1953 Boh.Pha 3 59:59.99 5
24 6/ ZS 46 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 3 59:59.99 4
25 6/ VM 26 42062 BUREŠ Jan 1978 Sušice 3 59:59.99 3
26 7/ ZS 32 33009 VRÁNEK Jan 2004 Blovice 3 59:59.99 2
27 3/ ZM 42 49067 MAREK Kryštof 2006 Roudnice 59:59.99 1
28 4/ ZM 27 26001 MÍKA Hynek 2006 Soběslav 3+ 59:59.99 0
29 5/ ZM 38 24066 NOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml. 59:59.99 0
30 6/ ZM 34 1073 SAIP Ondřej 2006 Boh.Pha 59:59.99 0
31 8/ ZS 45 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 59:59.99 0
32 7/ ZM 36 24049 NOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml. 59:59.99 0
33 52 0 9 59:59.99 0
34 51 0 9 59:59.99 0
35 50 0 9 59:59.99 0
36 49 0 9 59:59.99 0
37 48 0 9 59:59.99 0
38 47 0 9 59:59.99 0
39 ZM 35 26002 SLADOVNÍK Jakub 2006 Soběslav 59:59.99 0
40 ZS 31 33002 TURNER Karel 2004 Blovice 3 59:59.99 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 1/ ZS 62 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3 59:59.99 7
2 2/ ZS 64 26019 BOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav 3 59:59.99 3
3 3/ ZS 63 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 59:59.99 2
4 4/ ZS 61 26018 KOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav 2 59:59.99 1
5 70 0 9 59:59.99 0
6 69 0 9 59:59.99 0
7 68 0 9 59:59.99 0
8 67 0 9 59:59.99 0
9 66 0 9 59:59.99 0
10 ZM 65 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 59:59.99 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT Výsledek
1 63 1112 1117 ZAPLETAL Vojtěch GROSSMANNOVÁ Zdenka 1998 1965 Boh.Pha Boh.Pha 1 59:59.99 9
2 61 24067 24021 OLŠÁK Matyáš PALOUDA Tomáš 2001 1969 Č.Kruml. Č.Kruml. 59:59.99 1
3 62 1073 1008 SAIP Ondřej DODAL Jan 2006 1953 Boh.Pha Boh.Pha 59:59.99 0
4 70 0 0 9 59:59.99 0
5 69 0 0 9 59:59.99 0
6 68 0 0 9 59:59.99 0
7 67 0 0 9 59:59.99 0
8 66 0 0 9 59:59.99 0
9 65 0 0 9 59:59.99 0
10 64 0 0 9 59:59.99 0
11 ZS 60 24055 24042 MAREŠ Jakub VEJNAR Samuel 2003 2005 Č.Kruml. Č.Kruml. 3 59:59.99 0