Výsledková listina

ZávodSlalomy v Dolních Kounicích
Číslo17096
Datum09.07.17
Ředitel závoduMartin Střecha
Vrchní rozhodčíBohuslav Šamánek
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Vodní sporty Dolní Kounice

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 54 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 135.90 2 137.90 128.10 0 128.10 128.10 17
2 1/ DS 51 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 133.50 4 137.50 133.30 0 133.30 133.30 13
3 1/ ZS 52 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 136.70 0 136.70 139.00 2 141.00 141.00 9
4 2/ DM 53 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 138.00 2 140.00 135.50 4 139.50 139.50 8
5 3/ DM 56 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 149.40 0 149.40 147.50 0 147.50 147.50 7
6 4/ DM 58 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 153.20 2 155.20 150.60 0 150.60 150.60 6
7 65 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 150.40 2 152.40 151.30 2 153.30 153.30 5
8 2/ ZS 55 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 164.10 4 168.10 155.30 2 157.30 157.30 4
9 5/ DM 57 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 160.30 2 162.30 158.20 0 158.20 158.20 3
10 1/ ZM 60 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 160.30 0 160.30 163.40 0 163.40 163.40 2
11 3/ ZS 59 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 168.50 4 172.50 165.50 2 167.50 167.50 1
12 4/ ZS 62 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 175.10 2 177.10 168.10 2 170.10 170.10 0
13 1/ PZ 61 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 188.20 2 190.20 173.70 0 173.70 173.70 0
14 2/ ZM 63 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 177.20 2 179.20 177.00 0 177.00 177.00 0
15 3/ ZM 64 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 229.60 0 229.60 208.10 0 208.10 208.10 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 10 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 111.10 4 115.10 111.70 2 113.70 113.70 69
2 1/ U23 8 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 115.20 2 117.20 114.10 0 114.10 114.10 65
3 1/ DS 4 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 118.70 0 118.70 118.10 0 118.10 118.10 61
3 2/ DM 7 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 116.50 10 126.50 116.10 2 118.10 118.10 57
5 3/ DM 12 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 118.90 0 118.90 117.60 4 121.60 121.60 53
6 1/ ZS 11 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 120.00 0 120.00 120.30 2 122.30 122.30 49
7 2/ ZS 2 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 121.60 0 121.60 119.90 2 121.90 121.90 45
8 4/ DM 3 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 124.70 0 124.70 122.20 0 122.20 122.20 41
9 2/ DS 1 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 119.00 4 123.00 129.70 4 133.70 133.70 37
10 3/ ZS 5 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 123.30 0 123.30 123.20 0 123.20 123.20 33
11 2/ U23 6 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 2 124.30 0 124.30 125.50 0 125.50 125.50 29
12 1/ VS 38 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 127.10 0 127.10 125.90 2 127.90 127.90 25
13 1/ VM 19 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 3+ 127.00 2 129.00 4 999 999.00 999.00 21
14 5/ DM 15 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 130.60 0 130.60 131.50 0 131.50 131.50 20
15 1/ V 17 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3+ 4 999 999.00 130.10 2 132.10 132.10 19
16 6/ DM 14 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 134.90 2 136.90 132.30 2 134.30 134.30 18
17 2/ V 13 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 3+ 134.40 0 134.40 136.10 0 136.10 136.10 17
18 7/ DM 25 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 133.30 2 135.30 134.20 2 136.20 136.20 16
19 4/ ZS 20 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3+ 136.00 2 138.00 136.70 2 138.70 138.70 15
20 5/ ZS 16 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 134.80 4 138.80 138.40 4 142.40 142.40 14
21 3/ V 21 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 140.80 0 140.80 140.90 0 140.90 140.90 13
22 8/ DM 23 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 3 138.70 4 142.70 141.30 6 147.30 147.30 12
23 6/ ZS 40 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 139.20 6 145.20 139.90 4 143.90 143.90 11
24 1/ ZM 22 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 144.10 0 144.10 144.40 0 144.40 144.40 10
25 7/ ZS 31 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 144.60 2 146.60 143.00 2 145.00 145.00 9
26 2/ ZM 30 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 147.00 2 149.00 146.50 0 146.50 146.50 8
27 3/ ZM 24 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 148.00 6 154.00 147.10 2 149.10 149.10 7
28 4/ ZM 26 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 152.30 0 152.30 150.30 0 150.30 150.30 6
29 9/ DM 36 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 146.80 4 150.80 147.00 4 151.00 151.00 5
30 8/ ZS 27 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 150.20 4 154.20 150.80 6 156.80 156.80 4
31 9/ ZS 28 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 173.40 104 277.40 159.10 2 161.10 161.10 3
32 10/ ZS 35 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 163.70 2 165.70 165.40 52 217.40 217.40 2
33 11/ ZS 32 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 169.80 0 169.80 194.30 4 198.30 198.30 1
34 12/ ZS 34 116107 VITOUL Tomáš 2003 Litovel 186.60 106 292.60 187.00 4 191.00 191.00 0
35 4/ V 33 108024 OSIČKA Jaroslav 1967 VSDK 143.20 50 193.20 4 999 999.00 999.00 0
36 13/ ZS 37 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 193.40 62 255.40 216.50 60 276.50 276.50 0
37 5/ ZM 41 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 4 999 999.00 182.70 308 490.70 490.70 0
38 DM 39 112045 PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 ZM 29 116098 GEPRT David 2005 Litovel 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 ZS 18 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
41 V 9 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 6 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 149.50 0 149.50 147.10 2 149.10 149.10 0
2 1/ PZM 11 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 157.30 2 159.30 155.50 0 155.50 155.50 0
3 2/ PZM 10 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 154.50 4 158.50 154.00 4 158.00 158.00 0
4 3/ PZM 1 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 160.00 0 160.00 159.70 2 161.70 161.70 0
5 2/ PZZ 8 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 204.30 6 210.30 172.70 2 174.70 174.70 0
6 3/ PZZ 12 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 171.90 4 175.90 172.80 2 174.80 174.80 0
7 4/ PZM 9 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 173.60 4 177.60 177.90 2 179.90 179.90 0
8 5/ PZM 2 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 198.40 2 200.40 196.80 6 202.80 202.80 0
9 4/ PZZ 7 118019 JEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami 222.00 8 230.00 216.50 2 218.50 218.50 0
10 6/ PZM 5 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 219.70 8 227.70 242.00 4 246.00 246.00 0
11 5/ PZZ 4 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 248.20 10 258.20 241.50 2 243.50 243.50 0
12 PZZ 3 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 72 103041 103036 SATKE Adam MATĚJÍČEK Vojtěch 1994 2002 KK Brno KK Brno 3 144.40 2 146.40 141.80 0 141.80 141.80 13
2 2/ U23 83 129014 119213 WALTER Jakub KRISTEK Václav 1998 1996 Šumperk Olomouc 2 140.60 2 142.60 141.70 2 143.70 143.70 9
3 1/ DM 81 129016 129002 HOLÍNEK Svatopluk ROUČA Samuel 2001 2002 Šumperk Šumperk 3 140.70 6 146.70 144.30 4 148.30 148.30 5
4 1/ DS 75 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 2 154.80 4 158.80 152.40 0 152.40 152.40 4
5 2/ DM 82 129021 129037 URBAN Daniel VÁCHA Marek 2001 2003 Šumperk Šumperk 3 152.60 4 156.60 151.00 2 153.00 153.00 3
6 1/ ZS 73 129040 129024 LOUN Matěj URBAN Michal 2004 2004 Šumperk Šumperk 154.70 6 160.70 160.40 8 168.40 168.40 2
7 2/ DS 74 103042 103026 BERGMANN Bořivoj BERGMANN Ondřej 2003 2000 KK Brno KK Brno 159.00 2 161.00 159.90 6 165.90 165.90 1
8 3/ DM 76 121009 121026 KLOBOUČKOVÁ Ivana HRUŠKOVÁ Klára 2003 2001 KK Opava KK Opava 3 160.50 6 166.50 168.60 10 178.60 178.60 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 80 121038 119213 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Olomouc 2 145.50 0 145.50 149.10 2 151.10 151.10 18
2 2/ U23 84 129014 103024 WALTER Jakub NĚMCOVÁ Marie 1998 2000 Šumperk KK Brno 2 147.90 2 149.90 147.90 4 151.90 151.90 14
3 1/ ZS 78 121009 121103 KLOBOUČKOVÁ Ivana MRÁZEK Jakub 2003 2004 KK Opava KK Opava 2 160.80 4 164.80 159.30 2 161.30 161.30 10
4 1/ DS 77 121063 121035 VAVRLA Adam MRÁZKOVÁ Klára 2000 2006 KK Opava KK Opava 2 160.60 8 168.60 159.40 2 161.40 161.40 6
5 1/ DM 71 103017 103009 DZIADEK Marek DZIADKOVÁ Zuzana 2005 2002 KK Brno KK Brno 3 171.40 4 175.40 170.10 0 170.10 170.10 2
6 2/ DM 79 121026 121050 HRUŠKOVÁ Klára TRAČ Matyáš 2001 2004 KK Opava KK Opava 3 189.20 14 203.20 190.50 14 204.50 204.50 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ ZS 24 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 128.80 2 130.80 124.30 0 124.30 124.30 33
2 1/ DS 21 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 123.90 2 125.90 124.30 2 126.30 126.30 29
3 1/ DM 27 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 125.10 2 127.10 123.30 4 127.30 127.30 25
4 2/ DM 30 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 127.30 2 129.30 125.20 2 127.20 127.20 21
4 22 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2+ 129.70 0 129.70 127.20 0 127.20 127.20 17
6 3/ DM 26 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 132.50 0 132.50 129.90 0 129.90 129.90 13
7 1/ VM 23 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 131.40 0 131.40 131.40 0 131.40 131.40 12
8 4/ DM 25 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 134.30 4 138.30 131.90 0 131.90 131.90 11
9 1/ U23 41 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 137.80 0 137.80 136.90 0 136.90 136.90 10
10 2/ ZS 28 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 140.70 2 142.70 142.20 0 142.20 142.20 9
11 1/ ZM 36 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 144.20 0 144.20 142.50 0 142.50 142.50 8
12 3/ ZS 33 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 145.80 2 147.80 145.70 0 145.70 145.70 7
13 5/ DM 29 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 142.50 54 196.50 143.00 4 147.00 147.00 6
14 2/ ZM 35 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 148.20 4 152.20 147.10 0 147.10 147.10 5
15 4/ ZS 31 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 147.40 0 147.40 158.90 52 210.90 210.90 4
16 3/ ZM 34 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 158.80 2 160.80 157.70 0 157.70 157.70 3
17 2/ DS 42 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 159.20 4 163.20 159.70 4 163.70 163.70 2
18 4/ ZM 37 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 196.20 0 196.20 193.50 0 193.50 193.50 1
19 5/ ZM 39 129036 ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk 216.30 4 220.30 209.60 56 265.60 265.60 0
20 5/ ZS 40 135023 ŠMOLDASOVÁ Eliška 2003 Zábřeh 290.30 66 356.30 333.80 18 351.80 351.80 0
21 2/ U23 38 121037 MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava 4 999 999.00 5.00 0 0
21 6/ ZM 32 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 4 999 999.00 5.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 52 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 124.20 2 126.20 120.80 0 120.80 120.80 32
2 2/ DM 53 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 122.80 2 124.80 120.10 2 122.10 122.10 28
3 1/ U23 70 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 2 123.80 0 123.80 126.40 0 126.40 126.40 24
4 1/ VM 51 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 126.00 2 128.00 126.80 0 126.80 126.80 20
5 2/ U23 54 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 132.30 2 134.30 130.60 0 130.60 130.60 16
6 1/ ZS 55 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 134.90 2 136.90 135.20 2 137.20 137.20 12
7 3/ DM 58 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 140.00 4 144.00 136.20 2 138.20 138.20 8
8 4/ DM 56 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 136.00 8 144.00 4 999 999.00 999.00 7
9 2/ ZS 57 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 141.50 6 147.50 145.60 2 147.60 147.60 6
10 1/ DS 59 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 146.80 2 148.80 148.00 0 148.00 148.00 5
10 3/ ZS 60 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 146.00 2 148.00 149.30 0 149.30 149.30 4
12 5/ DM 62 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 148.10 4 152.10 150.40 2 152.40 152.40 3
13 6/ DM 66 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 149.20 6 155.20 156.00 52 208.00 208.00 2
14 1/ ZM 61 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 160.80 0 160.80 163.90 0 163.90 163.90 1
15 4/ ZS 67 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 186.20 0 186.20 189.40 2 191.40 191.40 0
16 5/ ZS 65 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 179.70 56 235.70 196.40 0 196.40 196.40 0
17 6/ ZS 68 116095 SALAJ František 2004 Litovel 198.70 8 206.70 208.70 2 210.70 210.70 0
18 7/ DM 69 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 217.30 4 221.30 4 999 999.00 999.00 0
19 ZM 64 116098 GEPRT David 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 V 63 108022 NOVÁK Daniel 1971 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0