Výsledková listina

ZávodSlalomy v Dolních Kounicích
Číslo17095
Datum08.07.17
Ředitel závoduMartin Střecha
Vrchní rozhodčíBohuslav Šamánek
Disciplínaslalom
OrganizátorTJ Vodní sporty Dolní Kounice

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 53 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 123.80 2 125.80 123.00 0 123.00 123.00 17
2 2/ DM 54 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 126.10 0 126.10 126.70 0 126.70 126.70 13
3 1/ DS 51 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 124.20 2 126.20 123.00 4 127.00 127.00 9
4 1/ ZS 52 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 126.40 0 126.40 125.90 2 127.90 127.90 8
5 3/ DM 58 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3 138.40 0 138.40 141.20 0 141.20 141.20 7
6 65 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 145.30 0 145.30 138.30 2 140.30 140.30 6
7 4/ DM 56 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3 136.70 4 140.70 142.80 0 142.80 142.80 5
8 2/ ZS 55 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 143.70 2 145.70 147.80 2 149.80 149.80 4
9 1/ ZM 60 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 153.40 4 157.40 151.50 0 151.50 151.50 3
10 3/ ZS 62 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 150.30 2 152.30 151.60 0 151.60 151.60 2
11 5/ DM 57 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3 160.60 0 160.60 156.50 0 156.50 156.50 1
12 4/ ZS 59 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 161.20 0 161.20 155.00 4 159.00 159.00 0
13 2/ ZM 63 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 160.80 2 162.80 166.20 2 168.20 168.20 0
14 1/ PZ 61 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 165.50 0 165.50 169.20 0 169.20 169.20 0
15 3/ ZM 64 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 187.50 2 189.50 203.30 0 203.30 203.30 0

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 10 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 2 101.80 4 105.80 100.70 0 100.70 100.70 73
2 2/ DM 7 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 2 104.00 2 106.00 104.30 0 104.30 104.30 69
3 1/ U23 8 103041 SATKE Adam 1994 KK Brno 2 106.20 0 106.20 106.40 0 106.40 106.40 65
4 3/ DM 12 129016 HOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk 2 107.80 0 107.80 114.00 2 116.00 116.00 61
5 1/ DS 1 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 2 106.70 2 108.70 109.90 2 111.90 111.90 57
6 1/ ZS 2 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 110.90 2 112.90 110.60 0 110.60 110.60 53
7 2/ ZS 11 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 110.20 4 114.20 111.00 0 111.00 111.00 49
8 2/ U23 6 119002 NEUBERT Adam 1997 Olomouc 2 109.70 2 111.70 115.00 50 165.00 165.00 45
9 2/ DS 4 103026 BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 2 111.70 2 113.70 112.00 0 112.00 112.00 41
10 3/ ZS 5 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 110.80 4 114.80 112.20 2 114.20 114.20 37
10 4/ DM 3 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 2 115.60 6 121.60 112.20 2 114.20 114.20 33
12 1/ V 9 112019 LIGURSKÝ Ivo 1968 Kroměříž 2 117.00 2 119.00 115.20 0 115.20 115.20 29
13 1/ VM 19 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 3+ 114.70 2 116.70 4 999 999.00 999.00 25
14 1/ VS 38 112014 HRABEC Bohumil 1960 Kroměříž 2 120.00 4 124.00 120.60 0 120.60 120.60 21
15 2/ V 13 115001 SVOBODA Zdeněk 1970 Lipník 3+ 123.50 2 125.50 122.30 0 122.30 122.30 20
16 3/ V 17 108035 STŘECHA Martin 1972 VSDK 3+ 4 999 999.00 122.70 0 122.70 122.70 19
17 5/ DM 15 129017 ŘEZNÍK Vít 2001 Šumperk 3+ 122.30 4 126.30 122.80 0 122.80 122.80 18
18 6/ DM 14 129013 WALTER David 2001 Šumperk 3+ 123.00 6 129.00 122.90 0 122.90 122.90 17
19 7/ DM 25 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 3 123.00 0 123.00 123.20 4 127.20 127.20 16
20 4/ ZS 20 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3+ 124.70 8 132.70 124.40 0 124.40 124.40 15
21 5/ ZS 40 112018 ŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž 3+ 127.10 8 135.10 125.30 0 125.30 125.30 14
22 6/ ZS 16 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 121.70 6 127.70 124.30 2 126.30 126.30 13
23 4/ V 21 129034 ROUČA Jaroslav 1970 Šumperk 3 129.60 2 131.60 128.00 2 130.00 130.00 12
24 7/ ZS 31 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 130.60 52 182.60 131.80 0 131.80 131.80 11
25 1/ ZM 22 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 133.60 6 139.60 134.00 0 134.00 134.00 10
26 2/ ZM 30 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 133.80 4 137.80 134.70 0 134.70 134.70 9
27 5/ V 33 108024 OSIČKA Jaroslav 1967 VSDK 189.90 0 189.90 131.70 4 135.70 135.70 8
28 8/ DM 23 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 3 135.10 4 139.10 133.80 2 135.80 135.80 7
29 9/ DM 36 108044 FUCHS Marek 2002 VSDK 131.80 10 141.80 135.80 2 137.80 137.80 6
30 3/ ZM 26 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 3 135.20 4 139.20 136.00 2 138.00 138.00 5
31 4/ ZM 24 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 140.40 2 142.40 136.20 2 138.20 138.20 4
32 8/ ZS 27 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 140.20 6 146.20 140.40 6 146.40 146.40 3
33 9/ ZS 28 116095 SALAJ František 2004 Litovel 3 146.70 4 150.70 146.20 8 154.20 154.20 2
34 10/ ZS 35 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 149.00 4 153.00 150.60 4 154.60 154.60 1
35 11/ ZS 32 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 142.30 104 246.30 168.10 4 172.10 172.10 0
36 12/ ZS 37 103019 BERNAT Pavel 2004 KK Brno 168.90 118 286.90 178.40 62 240.40 240.40 0
37 13/ ZS 34 116107 VITOUL Tomáš 2003 Litovel 1 999 999.00 183.80 60 243.80 243.80 0
38 ZM 41 112016 HRŮZA Jan 2005 Kroměříž 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
39 ZM 29 116098 GEPRT David 2005 Litovel 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
40 ZS 18 128013 PAVELKA Marek 2004 VS Desná 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ PZZ 6 118017 FABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami 137.50 0 137.50 141.00 0 141.00 141.00 0
2 1/ PZM 11 108015 OSIČKA Tadeáš 2008 VSDK 140.70 2 142.70 141.30 6 147.30 147.30 0
3 2/ PZM 1 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 141.50 2 143.50 145.60 0 145.60 145.60 0
4 3/ PZM 10 108078 BRÁZDA Šimon 2007 VSDK 147.20 2 149.20 145.50 4 149.50 149.50 0
5 2/ PZZ 12 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 156.80 6 162.80 156.30 2 158.30 158.30 0
6 3/ PZZ 8 121062 KRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava 185.40 4 189.40 171.00 0 171.00 171.00 0
7 4/ PZZ 7 118019 JEMELKOVÁ Markéta 2007 Tzunami 185.60 16 201.60 191.80 2 193.80 193.80 0
8 4/ PZM 2 118018 FABIAN František 2009 Tzunami 206.00 2 208.00 192.80 2 194.80 194.80 0
9 5/ PZM 5 121011 ŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava 255.60 12 267.60 208.60 6 214.60 214.60 0
10 5/ PZZ 4 115002 BÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník 328.70 10 338.70 248.40 4 252.40 252.40 0
11 6/ PZM 9 103029 DORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno 200.60 58 258.60 1 999 999.00 999.00 0
12 PZZ 3 128017 PAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 83 129014 119213 WALTER Jakub KRISTEK Václav 1998 1996 Šumperk Olomouc 2 131.70 2 133.70 128.00 0 128.00 128.00 13
2 1/ DM 81 129016 129002 HOLÍNEK Svatopluk ROUČA Samuel 2001 2002 Šumperk Šumperk 3 129.20 8 137.20 127.60 4 131.60 131.60 9
3 2/ U23 72 103041 103036 SATKE Adam MATĚJÍČEK Vojtěch 1994 2002 KK Brno KK Brno 3 137.00 8 145.00 133.00 0 133.00 133.00 5
4 1/ DS 75 121063 121103 VAVRLA Adam MRÁZEK Jakub 2000 2004 KK Opava KK Opava 2 139.40 54 193.40 136.70 4 140.70 140.70 4
5 2/ DM 82 129021 129037 URBAN Daniel VÁCHA Marek 2001 2003 Šumperk Šumperk 3 140.60 8 148.60 135.80 6 141.80 141.80 3
6 1/ ZS 73 129040 129024 LOUN Matěj URBAN Michal 2004 2004 Šumperk Šumperk 142.40 6 148.40 139.00 4 143.00 143.00 2
7 3/ DM 76 121009 121026 KLOBOUČKOVÁ Ivana HRUŠKOVÁ Klára 2003 2001 KK Opava KK Opava 3 155.40 18 173.40 149.70 6 155.70 155.70 1
8 2/ DS 74 103042 103026 BERGMANN Bořivoj BERGMANN Ondřej 2003 2000 KK Brno KK Brno 144.40 12 156.40 160.40 6 166.40 166.40 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ U23 80 121038 119213 HOROVÁ Klára KRISTEK Václav 1998 1996 KK Opava Olomouc 2 135.70 4 139.70 139.70 0 139.70 139.70 18
2 2/ U23 84 129014 103024 WALTER Jakub NĚMCOVÁ Marie 1998 2000 Šumperk KK Brno 2 139.40 10 149.40 133.20 8 141.20 141.20 14
3 1/ ZS 78 121009 121103 KLOBOUČKOVÁ Ivana MRÁZEK Jakub 2003 2004 KK Opava KK Opava 2 144.10 10 154.10 143.70 8 151.70 151.70 10
4 1/ DS 77 121063 121035 VAVRLA Adam MRÁZKOVÁ Klára 2000 2006 KK Opava KK Opava 2 148.50 10 158.50 151.50 10 161.50 161.50 6
5 1/ DM 71 103017 103009 DZIADEK Marek DZIADKOVÁ Zuzana 2005 2002 KK Brno KK Brno 3 158.70 8 166.70 163.60 2 165.60 165.60 2
6 2/ DM 79 121026 121050 HRUŠKOVÁ Klára TRAČ Matyáš 2001 2004 KK Opava KK Opava 3 172.80 26 198.80 175.30 8 183.30 183.30 1

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 27 129028 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Šumperk 3+ 114.80 8 122.80 114.70 0 114.70 114.70 33
2 2/ DM 30 103009 DZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno 3+ 115.60 0 115.60 118.00 0 118.00 118.00 29
3 1/ ZS 24 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 115.10 4 119.10 113.70 2 115.70 115.70 25
4 22 103064 JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 KK Brno 2+ 119.60 0 119.60 117.30 0 117.30 117.30 21
5 1/ DS 21 103024 NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno 2+ 118.47 0 118.47 118.10 0 118.10 118.10 17
6 1/ VM 23 115040 BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 Lipník 2 120.80 0 120.80 123.40 2 125.40 125.40 13
7 3/ DM 26 118016 MINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami 3+ 122.70 10 132.70 123.00 2 125.00 125.00 12
7 4/ DM 25 121026 HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava 3+ 126.80 8 134.80 123.00 2 125.00 125.00 11
9 1/ U23 41 121038 HOROVÁ Klára 1998 KK Opava 2 125.80 2 127.80 130.30 0 130.30 130.30 10
10 2/ ZS 28 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3+ 128.00 10 138.00 129.50 0 129.50 129.50 9
11 1/ ZM 35 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 129.70 2 131.70 133.80 0 133.80 133.80 8
12 3/ ZS 33 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 135.20 2 137.20 136.70 0 136.70 136.70 7
13 5/ DM 29 118015 MINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami 3+ 133.30 4 137.30 136.50 2 138.50 138.50 6
14 4/ ZS 31 118014 KUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami 3 135.30 4 139.30 135.40 2 137.40 137.40 5
15 2/ ZM 36 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 132.90 6 138.90 136.20 2 138.20 138.20 4
16 2/ DS 42 112029 HRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž 150.80 4 154.80 147.00 0 147.00 147.00 3
17 3/ ZM 34 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 145.70 4 149.70 150.50 0 150.50 150.50 2
18 4/ ZM 37 118024 SRPOVÁ Lada 2006 Tzunami 191.30 4 195.30 194.80 0 194.80 194.80 1
19 5/ ZM 39 129036 ROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk 224.20 4 228.20 221.50 4 225.50 225.50 0
20 5/ ZS 40 135023 ŠMOLDASOVÁ Eliška 2003 Zábřeh 307.80 412 719.80 333.30 126 459.30 459.30 0
21 U23 38 121037 MRÁZKOVÁ Mária 1996 KK Opava 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
22 ZM 32 128004 HŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek om
1 1/ DM 52 121003 ULITZKA Oliver 2002 KK Opava 2 115.50 2 117.50 111.70 0 111.70 111.70 32
2 1/ U23 70 119213 KRISTEK Václav 1996 Olomouc 2 115.00 0 115.00 113.00 0 113.00 113.00 28
3 1/ VM 51 108045 VESELÝ Petr 1976 VSDK 2 116.80 2 118.80 115.50 4 119.50 119.50 24
4 2/ DM 53 129021 URBAN Daniel 2001 Šumperk 2 115.60 4 119.60 116.90 8 124.90 124.90 20
5 2/ U23 54 129014 WALTER Jakub 1998 Šumperk 2 117.80 10 127.80 120.80 0 120.80 120.80 16
6 1/ ZS 55 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 123.00 0 123.00 125.80 2 127.80 127.80 12
7 3/ DM 56 129002 ROUČA Samuel 2002 Šumperk 3+ 124.60 0 124.60 124.60 0 124.60 124.60 8
8 1/ V 63 108022 NOVÁK Daniel 1971 VSDK 4 999 999.00 126.70 4 130.70 130.70 7
9 1/ DS 59 121063 VAVRLA Adam 2000 KK Opava 3 132.20 8 140.20 131.50 0 131.50 131.50 6
10 2/ ZS 57 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 134.20 6 140.20 129.80 2 131.80 131.80 5
11 3/ ZS 60 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3 133.60 2 135.60 139.30 4 143.30 143.30 4
12 4/ DM 58 103036 MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno 3 135.10 52 187.10 133.10 4 137.10 137.10 3
13 5/ DM 62 129010 VÁCHA Ondřej 2001 Šumperk 133.80 8 141.80 139.40 6 145.40 145.40 2
14 1/ ZM 61 116094 PAPULA Jan 2005 Litovel 146.30 2 148.30 153.00 0 153.00 153.00 1
15 4/ ZS 67 116088 ŠMAKAL Petr 2003 Litovel 177.60 4 181.60 175.00 8 183.00 183.00 0
16 5/ ZS 65 116097 VODÁK Norbert 2004 Litovel 182.70 2 184.70 192.80 4 196.80 196.80 0
17 6/ DM 69 118008 STABLA Matyáš 2001 Tzunami 202.10 4 206.10 204.20 6 210.20 210.20 0
18 6/ ZS 68 116095 SALAJ František 2004 Litovel 172.10 64 236.10 191.00 106 297.00 297.00 0
19 DM 66 108042 STŘECHA Jan 2001 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0
20 ZM 64 116098 GEPRT David 2005 Litovel 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0