Výsledková listina

Závod4. Český pohár žáků ve slalomu
Číslo17094
Datum02.07.17
Ředitel závoduLuděk Roleček
Vrchní rozhodčíLadislav Jílek
Disciplínaslalom
OrganizátorSKK Vysoké Mýto

K1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 4 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 2 103.10 2 105.10 102.93 0 102.93 102.93 75 158
2 2/ ZS 1 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 2 105.81 2 107.81 103.27 0 103.27 103.27 68 154
3 3/ ZS 3 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 104.01 0 104.01 107.09 0 107.09 107.09 62 150
4 4/ ZS 15 119142 HRADEC Matěj 2003 Olomouc 2 105.99 0 105.99 111.37 4 115.37 115.37 57 146
5 5/ ZS 2 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 106.27 0 106.27 104.37 2 106.37 106.37 53 142
6 6/ ZS 12 12066 VENC Štěpán 2004 Dukla B. 2 110.23 2 112.23 106.28 0 106.28 106.28 49 138
7 7/ ZS 17 103042 BERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno 2 109.82 0 109.82 109.39 2 111.39 111.39 46 134
8 8/ ZS 7 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 2 111.02 0 111.02 110.44 2 112.44 112.44 43 130
9 9/ ZS 5 23048 STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB 2 109.08 52 161.08 110.00 2 112.00 112.00 40 126
10 10/ ZS 14 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 112.32 0 112.32 108.66 6 114.66 114.66 37 122
11 11/ ZS 16 49003 SEMERÁD Adam 2004 Roudnice 2 111.08 2 113.08 112.57 0 112.57 112.57 35 118
12 12/ ZS 9 10102 SAHULA Matěj 2003 Benátky 2 111.13 4 115.13 110.93 2 112.93 112.93 33 114
13 13/ ZS 22 9154 STEHNO Petr 2003 USK Pha 3+ 115.44 6 121.44 114.31 0 114.31 114.31 31 110
14 14/ ZS 13 9122 DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha 2 114.45 0 114.45 112.96 2 114.96 114.96 29 106
15 1/ ZM 11 12061 CAPALINI Daniel 2005 Dukla B. 2 115.03 0 115.03 115.18 2 117.18 117.18 27 102
16 2/ ZM 10 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 2 113.32 4 117.32 113.05 2 115.05 115.05 25 98
17 15/ ZS 26 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3+ 113.62 2 115.62 113.26 2 115.26 115.26 23 94
18 16/ ZS 19 14067 HRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy 3+ 115.37 0 115.37 114.86 2 116.86 116.86 21 90
19 17/ ZS 20 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 2 115.18 2 117.18 115.67 0 115.67 115.67 19 86
19 18/ ZS 8 23041 PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB 2 111.67 4 115.67 111.70 8 119.70 119.70 17 82
21 3/ ZM 97 11055 ZACH Radovan 2005 KK Brand 3+ 116.91 0 116.91 118.37 4 122.37 122.37 15 78
22 19/ ZS 6 66027 TÁBORSKÝ Jan 2003 Horš.Týn 2 114.92 4 118.92 115.62 2 117.62 117.62 14 74
23 20/ ZS 18 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 2 114.97 4 118.97 115.89 2 117.89 117.89 13 70
24 21/ ZS 24 24071 FURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml. 2 118.79 2 120.79 119.06 0 119.06 119.06 12 66
25 22/ ZS 23 9127 ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha 2 119.33 2 121.33 117.20 2 119.20 119.20 11 62
26 4/ ZM 27 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 2 118.97 6 124.97 119.25 0 119.25 119.25 10 58
27 5/ ZM 29 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3+ 119.34 0 119.34 119.03 4 123.03 123.03 9 57
28 23/ ZS 30 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 2 117.57 2 119.57 118.89 4 122.89 122.89 8 56
29 6/ ZM 21 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 3+ 116.44 4 120.44 116.91 6 122.91 122.91 7 55
30 24/ ZS 39 119154 MRÁKA Jan 2004 Olomouc 3+ 120.53 0 120.53 121.03 2 123.03 123.03 6 54
31 25/ ZS 33 38014 ČEPIČKA Ladislav 2003 ČSAD Plz 2 118.63 2 120.63 119.63 4 123.63 123.63 5 53
32 7/ ZM 98 11026 BÍZEK Marek 2005 KK Brand 3+ 120.72 0 120.72 123.00 2 125.00 125.00 4 52
33 26/ ZS 43 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 120.75 0 120.75 122.32 0 122.32 122.32 3 51
34 27/ ZS 32 27010 HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak 2 122.91 4 126.91 120.78 0 120.78 120.78 2 50
35 8/ ZM 28 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 3+ 119.49 4 123.49 119.01 2 121.01 121.01 1 49
36 28/ ZS 37 59050 ZOUBEK Adam 2004 Semily 3+ 118.97 6 124.97 119.55 2 121.55 121.55 0 48
37 29/ ZS 38 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 3+ 120.97 8 128.97 118.47 4 122.47 122.47 0 47
38 30/ ZS 31 119152 GÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc 3+ 122.77 0 122.77 122.79 0 122.79 122.79 0 46
39 9/ ZM 40 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3+ 124.21 0 124.21 122.82 0 122.82 122.82 0 45
40 10/ ZM 35 49008 SEMERÁD Jakub 2006 Roudnice 3+ 125.13 0 125.13 123.82 0 123.82 123.82 0 44
41 31/ ZS 52 118033 POSTUWKA Patrik 2003 Tzunami 3 124.64 6 130.64 121.90 2 123.90 123.90 0 43
42 11/ ZM 96 11042 VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand 3+ 122.05 2 124.05 122.70 2 124.70 124.70 0 42
43 12/ ZM 99 11043 ŠTERCL Dominik 2005 KK Brand 3+ 120.15 4 124.15 120.31 4 124.31 124.31 0 41
44 32/ ZS 34 118003 OLŠÁR Petr 2003 Tzunami 3+ 122.79 2 124.79 120.18 4 124.18 124.18 0 40
45 33/ ZS 49 129038 BROKEŠ Marek 2003 Šumperk 3 123.01 6 129.01 120.30 4 124.30 124.30 0 39
46 34/ ZS 65 129037 VÁCHA Marek 2003 Šumperk 3 125.73 2 127.73 124.48 2 126.48 126.48 0 38
47 13/ ZM 56 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 135.07 14 149.07 124.74 2 126.74 126.74 0 37
48 35/ ZS 91 11014 KUDRNA Josef 2004 KK Brand 3 122.92 4 126.92 121.40 8 129.40 129.40 0 36
49 14/ ZM 36 9036 ČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha 3+ 125.63 2 127.63 127.35 4 131.35 131.35 0 35
50 15/ ZM 41 1106 CARDOSELLI Tomáš 2005 Boh.Pha 3+ 128.11 0 128.11 125.40 4 129.40 129.40 0 34
51 16/ ZM 94 11045 HLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand 3+ 124.55 4 128.55 131.42 0 131.42 131.42 0 33
52 36/ ZS 68 59012 HYNEK Pavel 2003 Semily 3 128.57 12 140.57 125.02 4 129.02 129.02 0 32
53 17/ ZM 66 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 130.04 2 132.04 130.02 0 130.02 130.02 0 31
54 18/ ZM 45 103001 SOBOTKA Adam 2005 KK Brno 3 130.55 0 130.55 128.47 2 130.47 130.47 0 30
55 19/ ZM 80 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3+ 129.97 2 131.97 129.36 2 131.36 131.36 0 29
56 20/ ZM 63 23037 KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB 3 131.40 0 131.40 133.31 0 133.31 133.31 0 28
57 21/ ZM 62 60054 BEIER Alva 2005 Trutnov 3 127.57 4 131.57 128.84 4 132.84 132.84 0 27
58 22/ ZM 48 103017 DZIADEK Marek 2005 KK Brno 3 133.72 0 133.72 131.68 0 131.68 131.68 0 26
59 37/ ZS 90 11070 TARABA Matyáš 2004 KK Brand 3 131.28 2 133.28 127.73 4 131.73 131.73 0 25
60 38/ ZS 89 59049 VODRÁŽKA Matěj 2004 Semily 156.43 6 162.43 129.77 2 131.77 131.77 0 24
61 23/ ZM 54 30024 NOVÁK Matouš 2006 VS Tábor 3 137.57 2 139.57 132.49 0 132.49 132.49 0 23
62 39/ ZS 42 119205 URBAN Jaroslav 2004 Olomouc 3 133.01 2 135.01 132.54 0 132.54 132.54 0 22
63 40/ ZS 50 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 3 130.55 2 132.55 131.32 2 133.32 133.32 0 21
64 24/ ZM 93 11057 KUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand 3 134.59 2 136.59 133.15 0 133.15 133.15 0 20
65 25/ ZM 44 119171 JAROŠ Michael 2006 Olomouc 3 139.55 6 145.55 131.21 2 133.21 133.21 0 19
66 41/ ZS 64 63062 VIRAGH Tomáš 2004 Týniště 3 133.52 4 137.52 130.08 4 134.08 134.08 0 18
67 26/ ZM 57 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 134.26 0 134.26 134.11 4 138.11 138.11 0 17
68 27/ ZM 60 60046 STOLÍN Adam 2005 Trutnov 3 137.50 4 141.50 132.42 2 134.42 134.42 0 16
69 42/ ZS 46 59044 ŘEHÁK Jiří 2003 Semily 3 133.01 2 135.01 134.32 2 136.32 136.32 0 15
70 43/ ZS 92 11061 KÖRNER Adam 2004 KK Brand 3 130.65 50 180.65 131.74 4 135.74 135.74 0 14
71 28/ ZM 61 63061 BERÁNEK Tomáš 2006 Týniště 3 137.40 0 137.40 139.90 10 149.90 149.90 0 13
72 29/ ZM 53 119197 ŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc 3 135.46 2 137.46 139.92 2 141.92 141.92 0 12
73 30/ ZM 69 129039 HEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk 3 136.96 6 142.96 132.49 6 138.49 138.49 0 11
74 31/ ZM 55 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 142.86 2 144.86 139.15 0 139.15 139.15 0 10
75 32/ ZM 51 9022 POLLERT Antonín 2006 USK Pha 3 140.18 0 140.18 138.06 2 140.06 140.06 0 9
76 33/ ZM 77 1111 PELIKÁN Václav 2005 Boh.Pha 140.81 4 144.81 140.07 0 140.07 140.07 0 8
77 34/ ZM 59 119190 SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc 3 141.23 2 143.23 141.70 0 141.70 141.70 0 7
78 44/ ZS 67 129040 LOUN Matěj 2004 Šumperk 3 149.65 10 159.65 139.81 4 143.81 143.81 0 6
79 35/ ZM 83 59024 NOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily 144.16 2 146.16 143.44 4 147.44 147.44 0 5
80 45/ ZS 82 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 143.87 4 147.87 141.55 8 149.55 149.55 0 4
81 36/ ZM 79 9119 SVOBODA Adam 2006 USK Pha 149.22 2 151.22 139.94 8 147.94 147.94 0 3
82 37/ ZM 47 119187 POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc 3 146.29 2 148.29 143.48 6 149.48 149.48 0 2
83 38/ ZM 76 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 145.94 102 247.94 145.42 6 151.42 151.42 0 1
84 39/ ZM 70 9161 ZVOLSKÝ Kristián 2006 USK Pha 148.59 6 154.59 143.02 10 153.02 153.02 0 0
85 40/ ZM 86 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 4 999 999.00 156.32 2 158.32 158.32 0 0
86 41/ ZM 71 64056 ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto 157.01 4 161.01 156.03 10 166.03 166.03 0 0
87 42/ ZM 84 63063 BEK Matyáš 2006 Týniště 162.40 2 164.40 158.59 8 166.59 166.59 0 0
88 43/ ZM 81 9076 CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha 183.55 6 189.55 161.72 6 167.72 167.72 0 0
89 44/ ZM 85 9086 HOLUB Čeněk 2006 USK Pha 173.87 6 179.87 173.75 12 185.75 185.75 0 0
90 45/ ZM 87 9087 VRANÝ Matěj 2006 USK Pha 197.04 6 203.04 189.57 4 193.57 193.57 0 0
91 ZM 100 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
92 ZM 95 11047 POPELKA Petr 2005 KK Brand 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
93 ZS 88 64001 BENÁK David 2004 Vys.Mýto 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
94 ZM 78 57050 ČERMÁK Jan 2006 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
95 ZM 75 9073 KUTEK Michal 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
96 ZM 74 57025 JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
97 ZM 73 9050 BURGER Jáchym 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
98 ZM 72 57066 BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub. 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
99 ZS 58 61025 MAREK Matyáš 2003 Třebech. 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
100 ZM 25 9133 ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 115.70 2 117.70 117.03 2 119.03 119.03 75 34
2 2/ ZS 4 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2+ 124.11 2 126.11 122.52 0 122.52 122.52 68 30
3 3/ ZS 2 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2+ 119.22 4 123.22 121.56 2 123.56 123.56 62 26
4 1/ ZM 3 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 123.67 0 123.67 123.24 0 123.24 123.24 57 22
5 2/ ZM 5 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 3+ 127.14 0 127.14 125.96 2 127.96 127.96 53 18
6 4/ ZS 6 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 127.57 0 127.57 126.90 2 128.90 128.90 49 14
7 5/ ZS 13 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 3 131.14 4 135.14 129.99 0 129.99 129.99 46 13
8 3/ ZM 12 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3 130.50 0 130.50 130.39 0 130.39 130.39 43 12
9 6/ ZS 11 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3 130.72 0 130.72 130.09 2 132.09 132.09 40 11
10 7/ ZS 8 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 134.31 2 136.31 132.49 0 132.49 132.49 37 10
11 4/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 3 135.01 0 135.01 137.00 0 137.00 137.00 35 9
12 5/ ZM 9 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3 135.78 2 137.78 137.27 2 139.27 139.27 33 8
13 8/ ZS 26 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 138.08 2 140.08 136.15 2 138.15 138.15 31 7
14 9/ ZS 14 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3 145.56 2 147.56 138.51 0 138.51 138.51 29 6
15 10/ ZS 23 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 144.69 0 144.69 142.81 0 142.81 142.81 27 5
16 11/ ZS 7 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 3 139.30 4 143.30 4 999 999.00 999.00 25 4
17 6/ ZM 15 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3 146.86 0 146.86 144.87 6 150.87 150.87 23 3
18 12/ ZS 16 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 161.60 2 163.60 159.04 0 159.04 159.04 21 2
19 13/ ZS 22 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 167.72 2 169.72 160.40 0 160.40 160.40 19 1
20 14/ ZS 25 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 161.27 4 165.27 156.48 4 160.48 160.48 17 0
21 7/ ZM 19 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.96 8 170.96 162.56 0 162.56 162.56 15 0
22 8/ ZM 18 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 181.92 2 183.92 180.84 0 180.84 180.84 14 0
23 9/ ZM 20 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 185.18 14 199.18 181.97 12 193.97 193.97 13 0
24 ZM 24 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
25 ZM 21 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
26 ZS 17 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 12066 12061 VENC Štěpán CAPALINI Daniel 2004 2005 Dukla B. Dukla B. 2 132.63 4 136.63 132.72 4 136.72 136.72 75 14
2 2/ ZS 2 66027 66018 TÁBORSKÝ Jan WENDL Samuel 2003 2003 Horš.Týn Horš.Týn 2 136.76 0 136.76 136.70 0 136.70 136.70 68 10
3 3/ ZS 3 60054 60047 BEIER Alva BEIER Matouš 2005 2004 Trutnov Trutnov 3 139.37 2 141.37 139.10 0 139.10 139.10 62 6
4 1/ ZM 4 9036 9130 ČERNÍK Štěpán JIRAS Filip 2006 2005 USK Pha USK Pha 3 140.94 2 142.94 143.42 6 149.42 149.42 57 5
5 2/ ZM 9 11055 11043 ZACH Radovan ŠTERCL Dominik 2005 2005 KK Brand KK Brand 3 139.57 4 143.57 4 999 999.00 999.00 53 4
6 4/ ZS 5 119152 119154 GÁBRLÍK Jakub MRÁKA Jan 2004 2004 Olomouc Olomouc 3 147.96 4 151.96 148.86 8 156.86 156.86 49 3
7 3/ ZM 7 119197 119190 ŠTYBNAR Vojtěch SVOBODA Ondřej 2005 2006 Olomouc Olomouc 3 163.27 6 169.27 178.96 6 184.96 184.96 46 2
8 4/ ZM 8 1106 1111 CARDOSELLI Tomáš PELIKÁN Václav 2005 2005 Boh.Pha Boh.Pha 168.98 4 172.98 175.97 6 181.97 181.97 43 1
9 5/ ZM 6 119171 119187 JAROŠ Michael POMAJBÍK Filip 2006 2006 Olomouc Olomouc 175.43 12 187.43 172.14 12 184.14 184.14 40 0

PZ

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ PZM 10 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 127.43 6 133.43 127.59 0 127.59 127.59 0 0
2 2/ PZM 2 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 133.54 2 135.54 129.79 2 131.79 131.79 0 0
3 3/ PZM 6 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 141.82 2 143.82 142.93 0 142.93 142.93 0 0
4 1/ PZZ 4 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 141.70 2 143.70 143.91 2 145.91 145.91 0 0
5 2/ PZZ 1 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 143.10 4 147.10 149.83 0 149.83 149.83 0 0
6 4/ PZM 9 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 147.92 2 149.92 153.00 4 157.00 157.00 0 0
7 3/ PZZ 12 9041 JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 170.46 10 180.46 152.49 2 154.49 154.49 0 0
8 5/ PZM 8 61004 SAMEK Petr 2008 Třebech. 150.59 8 158.59 156.75 0 156.75 156.75 0 0
9 4/ PZZ 5 119196 STLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc 155.27 2 157.27 156.31 6 162.31 162.31 0 0
10 5/ PZZ 11 119208 KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc 162.12 6 168.12 159.85 2 161.85 161.85 0 0
11 6/ PZZ 45 103010 BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno 161.41 2 163.41 157.60 6 163.60 163.60 0 0
12 7/ PZZ 13 60063 BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov 202.13 8 210.13 171.39 6 177.39 177.39 0 0
13 6/ PZM 14 64026 SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 201.29 14 215.29 201.45 14 215.45 215.45 0 0
14 PZZ 15 135055 KRŇÁVKOVÁ Eliška 2008 Zábřeh 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
15 PZM 7 119209 ŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
16 PZM 3 108039 VYSKOČIL Viktor 2008 VSDK 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C1M

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 9114 KRÁL Adam 2003 USK Pha 2 110.44 0 110.44 113.00 4 117.00 117.00 75 48
2 2/ ZS 2 9117 ŘÍHA Matyáš 2003 USK Pha 3+ 115.39 2 117.39 116.42 2 118.42 118.42 68 44
3 1/ ZM 5 9016 VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha 2 117.26 2 119.26 117.78 0 117.78 117.78 62 40
4 3/ ZS 7 23135 ŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB 2 118.07 0 118.07 119.04 0 119.04 119.04 57 36
5 4/ ZS 3 119139 KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc 2 111.24 52 163.24 112.28 6 118.28 118.28 53 32
6 5/ ZS 4 129024 URBAN Michal 2004 Šumperk 2 120.19 2 122.19 114.71 4 118.71 118.71 49 28
7 2/ ZM 9 9129 POLLERT Jan 2005 USK Pha 2 119.81 2 121.81 118.98 0 118.98 118.98 46 24
8 6/ ZS 6 119094 RUDORFER Martin 2003 Olomouc 3+ 120.16 2 122.16 120.24 2 122.24 122.24 43 23
9 7/ ZS 8 60047 BEIER Matouš 2004 Trutnov 3+ 122.79 0 122.79 122.26 0 122.26 122.26 40 22
10 8/ ZS 26 121103 MRÁZEK Jakub 2004 KK Opava 3 128.38 2 130.38 123.95 0 123.95 123.95 37 21
11 3/ ZM 10 119045 KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc 3+ 125.48 2 127.48 123.68 2 125.68 125.68 35 20
12 9/ ZS 15 185007 RAŠNER Karel 2004 Postřelm 3+ 124.65 2 126.65 126.93 2 128.93 128.93 33 19
13 10/ ZS 14 9125 JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha 3 125.05 2 127.05 128.77 58 186.77 186.77 31 18
14 4/ ZM 12 9130 JIRAS Filip 2005 USK Pha 3+ 127.09 2 129.09 126.34 2 128.34 128.34 29 17
15 11/ ZS 28 59021 LACINA Jakub 2003 Semily 3 126.56 2 128.56 125.03 6 131.03 131.03 27 16
16 5/ ZM 20 45021 HEGER Jonáš 2006 KVS HK 3 128.70 0 128.70 126.63 2 128.63 128.63 25 15
17 12/ ZS 19 66018 WENDL Samuel 2003 Horš.Týn 3 128.74 0 128.74 131.05 2 133.05 133.05 23 14
18 13/ ZS 11 24055 MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml. 3+ 125.17 4 129.17 127.21 4 131.21 131.21 21 13
19 14/ ZS 30 121050 TRAČ Matyáš 2004 KK Opava 127.55 2 129.55 127.81 4 131.81 131.81 19 12
20 15/ ZS 16 66020 KUNEŠ Daniel 2003 Horš.Týn 3 132.71 0 132.71 129.88 0 129.88 129.88 17 11
21 16/ ZS 18 23134 ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB 3+ 127.31 6 133.31 127.54 4 131.54 131.54 15 10
22 6/ ZM 21 24042 VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml. 3 136.07 0 136.07 133.31 0 133.31 133.31 14 9
23 17/ ZS 22 9136 POLLERT Jáchym 2004 USK Pha 3 137.34 0 137.34 135.12 0 135.12 135.12 13 8
24 18/ ZS 17 30044 VANĚK Matěj 2004 VS Tábor 3+ 135.79 0 135.79 131.23 4 135.23 135.23 12 7
25 7/ ZM 25 45012 INDRUCH Matěj 2006 KVS HK 3 137.74 0 137.74 135.80 2 137.80 137.80 11 6
26 8/ ZM 29 119191 MALÝ Vojtěch 2006 Olomouc 3 140.53 0 140.53 144.34 0 144.34 144.34 10 5
27 19/ ZS 33 57054 VESELÝ Ondřej 2004 Pardub. 140.55 2 142.55 142.62 2 144.62 144.62 9 4
28 9/ ZM 27 119180 STŘÍLKA Richard 2006 Olomouc 3 147.67 2 149.67 146.49 0 146.49 146.49 8 3
29 10/ ZM 24 30025 VÁLEK Michal 2006 VS Tábor 3 147.36 2 149.36 146.55 0 146.55 146.55 7 2
30 11/ ZM 23 9151 SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha 3 148.94 2 150.94 145.21 2 147.21 147.21 6 1
31 12/ ZM 34 57075 ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub. 148.17 4 152.17 147.26 2 149.26 149.26 5 0
32 20/ ZS 32 119092 HRIC Ondřej 2004 Olomouc 149.94 0 149.94 152.39 0 152.39 152.39 4 0
33 13/ ZM 31 57086 PLÁŠIL Hynek 2006 Pardub. 185.16 2 187.16 156.67 0 156.67 156.67 3 0
34 ZM 13 119076 NOVÁK Matyáš 2005 Olomouc 3+ 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

K1Z

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 1 119053 KNEBLOVÁ Tereza 2003 Olomouc 2+ 107.62 2 109.62 108.19 4 112.19 112.19 75 76
2 2/ ZS 2 121009 KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava 2 110.06 2 112.06 111.91 0 111.91 111.91 68 72
3 3/ ZS 3 119157 DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc 2 113.12 0 113.12 114.06 0 114.06 114.06 62 68
4 4/ ZS 7 14019 MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy 2 117.96 2 119.96 115.43 0 115.43 115.43 57 64
5 5/ ZS 5 9112 BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha 2 115.69 0 115.69 116.49 2 118.49 118.49 53 60
6 1/ ZM 6 119064 KNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc 2+ 112.53 50 162.53 114.06 2 116.06 116.06 49 56
7 6/ ZS 4 9120 RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 USK Pha 2 118.02 0 118.02 116.52 0 116.52 116.52 46 52
8 7/ ZS 13 9139 ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha 2 118.62 4 122.62 117.10 0 117.10 117.10 43 48
9 2/ ZM 8 23017 ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB 2 120.24 2 122.24 119.07 0 119.07 119.07 40 44
10 3/ ZM 10 119005 RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc 2 119.69 0 119.69 118.58 6 124.58 124.58 37 40
11 8/ ZS 34 45024 SOUČKOVÁ Lucie 2004 KVS HK 3+ 120.01 0 120.01 119.95 0 119.95 119.95 35 36
12 4/ ZM 12 119127 DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc 2 118.39 2 120.39 117.98 2 119.98 119.98 33 32
13 5/ ZM 35 61039 SAMKOVÁ Olga 2005 Třebech. 3+ 123.97 2 125.97 121.23 0 121.23 121.23 31 28
14 6/ ZM 18 9138 ČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha 3+ 121.63 0 121.63 122.03 2 124.03 124.03 29 24
15 9/ ZS 17 24009 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml. 3+ 124.63 2 126.63 120.61 2 122.61 122.61 27 23
16 10/ ZS 9 9142 FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 USK Pha 2 120.71 2 122.71 120.90 6 126.90 126.90 25 22
17 11/ ZS 20 24024 NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml. 3+ 121.84 2 123.84 122.74 0 122.74 122.74 23 21
18 12/ ZS 11 23085 TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB 3+ 119.70 6 125.70 120.94 2 122.94 122.94 21 20
19 13/ ZS 14 43005 BEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 Č.Lípa 2 121.79 2 123.79 123.66 0 123.66 123.66 19 19
20 7/ ZM 19 119137 JANŮ Veronika 2005 Olomouc 3+ 125.30 2 127.30 124.23 0 124.23 124.23 17 18
21 8/ ZM 21 66007 HOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn 3+ 124.70 2 126.70 124.44 0 124.44 124.44 15 17
22 14/ ZS 15 14015 HRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy 3+ 123.64 2 125.64 124.15 2 126.15 126.15 14 16
23 9/ ZM 23 121035 MRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava 3 127.30 0 127.30 126.64 0 126.64 126.64 13 15
24 10/ ZM 16 10107 PAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky 3+ 125.00 2 127.00 124.14 4 128.14 128.14 12 14
25 15/ ZS 36 129007 DAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk 3 128.69 0 128.69 129.79 0 129.79 129.79 11 13
26 16/ ZS 28 119215 RETKOVÁ Marie 2003 Olomouc 3 128.45 6 134.45 130.10 0 130.10 130.10 10 12
27 17/ ZS 29 30046 ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor 3 133.27 0 133.27 130.57 0 130.57 130.57 9 11
28 11/ ZM 24 9034 KREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha 3 128.94 6 134.94 128.92 2 130.92 130.92 8 10
29 12/ ZM 33 24059 KLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml. 3+ 133.70 2 135.70 141.09 2 143.09 143.09 7 9
30 18/ ZS 30 9096 MORENOVÁ Adriana 2004 USK Pha 133.24 6 139.24 132.44 4 136.44 136.44 6 8
31 13/ ZM 32 119207 HANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc 3 137.45 0 137.45 137.98 0 137.98 137.98 5 7
32 14/ ZM 42 45034 ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK 141.03 0 141.03 139.14 0 139.14 139.14 4 6
33 15/ ZM 27 103030 MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 3 138.98 2 140.98 141.37 0 141.37 141.37 3 5
34 16/ ZM 40 45033 ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 KVS HK 140.06 2 142.06 139.05 2 141.05 141.05 2 4
35 19/ ZS 26 119181 STŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc 3 135.50 6 141.50 142.51 2 144.51 144.51 1 3
36 17/ ZM 37 119206 NOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc 3 139.59 4 143.59 140.07 2 142.07 142.07 0 2
37 18/ ZM 41 64055 ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto 144.83 2 146.83 141.48 6 147.48 147.48 0 1
38 19/ ZM 43 9099 SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha 145.35 2 147.35 162.72 6 168.72 168.72 0 0
39 20/ ZM 39 135021 ŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh 150.31 2 152.31 146.47 2 148.47 148.47 0 0
40 21/ ZM 45 9109 HORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha 155.07 6 161.07 149.52 6 155.52 155.52 0 0
41 20/ ZS 47 57008 BUNDOVÁ Simona 2004 Pardub. 208.42 16 224.42 172.04 10 182.04 182.04 0 0
42 22/ ZM 44 57062 ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub. 198.33 56 254.33 207.60 8 215.60 215.60 0 0
43 ZM 46 30068 RIANTOVÁ Marie 2006 VS Tábor 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
44 ZM 38 9023 KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
45 ZM 31 9019 ERLOVÁ Natálie 2006 USK Pha 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
46 ZM 25 108041 STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0
47 ZS 22 108054 DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK 3 4 999 999.00 4 999 999.00 999.00 0 0

C2X

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ ZS 15 9112 9117 BERANOVÁ Hana ŘÍHA Matyáš 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 137.85 8 145.85 136.79 2 138.79 138.79 75 6
2 2/ ZS 17 9127 9139 ONDRUŠ Mikuláš ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2003 USK Pha USK Pha 3 140.63 0 140.63 141.20 4 145.20 145.20 68 5
3 3/ ZS 19 23017 23135 ŠVEHLOVÁ Kateřina ŠEDIVÝ Vít 2005 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 140.36 2 142.36 139.80 2 141.80 141.80 62 4
4 4/ ZS 18 9136 9138 POLLERT Jáchym ČERVENKOVÁ Amélie 2004 2005 USK Pha USK Pha 3 145.47 0 145.47 147.71 8 155.71 155.71 57 3
5 5/ ZS 16 23085 23048 TESAŘOVÁ Hana STANOVSKÝ Jakub 2004 2004 SKVS ČB SKVS ČB 3 139.40 12 151.40 141.70 4 145.70 145.70 53 2
6 6/ ZS 20 119205 119207 URBAN Jaroslav HANSGUTOVÁ Monika 2004 2005 Olomouc Olomouc 3 170.74 0 170.74 175.73 8 183.73 183.73 49 1

FOR

Pořadí Pořadí VK VK STC RGC Jméno a příjmení Rok narození Oddíl VT 1. jízda 2. jízda Výsledek čpž
1 1/ PZ 47 119188 RETEK Toman 2007 Olomouc 146.78 2 148.78 155.73 2 157.73 157.73 0 0
2 2/ PZ 46 119189 RETEK Václav 2007 Olomouc 145.53 4 149.53 151.55 4 155.55 155.55 0 0
3 3/ PZ 49 119192 MALÁ Magdaléna 2007 Olomouc 168.57 2 170.57 179.46 4 183.46 183.46 0 0
4 4/ PZ 50 119182 NOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc 177.25 2 179.25 184.80 2 186.80 186.80 0 0
5 5/ PZ 51 119198 VRBOVÁ Marie 2007 Olomouc 180.16 0 180.16 185.33 0 185.33 185.33 0 0
6 6/ PZ 48 45002 INDRUCH Tomáš 2008 KVS HK 192.81 8 200.81 195.88 2 197.88 197.88 0 0